Men's Hockey - 2008-2009 Composite Schedule

Thursday, September 25:
* USA Under-18 Team  4 at Alaska Anchorage   3 EX      Box        7:07 pm    
* - Wasilla, AK

Saturday, September 27:
* USA Under-18 Team  0 at Alaska             4 EX      Box        7:05 pm    
* - Big Dipper

Friday, October 3:
  British Columb.    2 at Alaska             3 EX      Box        7:05 pm    

Saturday, October 4:
  Wilfrid Laurier    1 at Bowling Green      5 EX      Box       12:00 pm    
* York               3 at Ohio State         9 EX      Box        2:05 pm    
# New Brunswick      0 at Massachusetts      6 EX      Box        6:00 pm    
  St. Francis Xav    4 at New Hampshire      8 EX      Box        7:00 pm    
  McGill             2 at Merrimack          1 EX      Box        7:00 pm    
  Ryerson            3 at Miami              4 EX      Box        7:05 pm    
& British Columb.    2 at Alaska Anchorage   6 EX      Box        7:07 pm    
  Alberta            4 at Denver             5 EX      Box        7:07 pm    
  Toronto            3 at Michigan Tech      1 EX      Box        7:07 pm    
  Windsor            2 at Western Michigan   5 EX      Box        7:35 pm    
  USA Under-18 Team  1 at Michigan           4 EX      Box        8:35 pm    
* - OSU Ice Rink
# - Practice Rink
& - Wasilla, AK

Sunday, October 5:
  New Brunswick      1 at Boston University  4 EX      Box        2:00 pm    
  Toronto            1 at Northern Michigan  4 EX      Box        2:05 pm    
  Windsor            1 at Ferris State       4 EX      Box        2:05 pm    
  St. Francis Xav    1 at UMass Lowell       6 EX      Box        3:00 pm    
  McGill             2 at Vermont            3 EX      Box        4:00 pm    
  Ontario IT         2 at Canisius           6 EX      Box        4:00 pm    
  Waterloo           1 at Michigan           3 EX      Box        4:05 pm    
  Ryerson            0 at Robert Morris      9 EX      Box        4:05 pm    
  Alberta            1 at Air Force          3 EX      Box        5:05 pm    
  Lakehead           0 at Minnesota Duluth   6 EX      Box        6:07 pm    
  Manitoba           2 at North Dakota       6 EX      Box        6:07 pm    
  Guelph             2 at St. Lawrence       2 EX  OT  Box        7:00 pm    
  Royal Military     1 at Mercyhurst        10 EX      Box        7:05 pm    

Monday, October 6:
  Western Ontario    3 at Michigan State     4 EX      Box        7:05 pm    
  Alberta            2 at Colorado College   5 EX      Box        7:07 pm    

Wednesday, October 8:
  British Columb.    0 at St. Cloud State    3 EX      Box        7:07 pm    

Thursday, October 9:
  Prince Edw.Isl.    3 at Quinnipiac         6 EX      Box        7:00 pm    

Friday, October 10:
* Michigan State     3 vs Massachusetts      1 NC      Box        4:30 pm    
# Northeastern       2 vs Alaska             2 NC  OT  Box        5:07 pm    
  Maine              5 at New Brunswick      4 EX      Box        6:00 pm    
  Wisconsin          4 at Boston College     5 NC      Box        7:00 pm    
  GMHL All-Stars     1 at Morrisville        5 EX      Box        7:00 pm    
  Air Force          4 at Sacred Heart       1 AH      Box        7:05 pm    
  RIT                2 at Bowling Green      4 NC      Box        7:05 pm    
& Minnesota Duluth   2 at Lake Superior      2 NC  OT  Box        7:05 pm    
  Canisius           5 at Ferris State       2 NC      Box        7:05 pm    
  Miami              3 at Ohio State         3 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Mercyhurst         2 at St. Cloud State    7 NC      Box        7:07 pm    
  British Columb.    1 at Minnesota          3 EX      Box        7:07 pm    
* North Dakota       1 at Boston University  5 NC      Box        7:30 pm    
  St. Lawrence       3 at Michigan           4 NC      Box        7:35 pm    
& Michigan Tech      2 at Northern Michigan  5 NC      Box        7:35 pm    
  Niagara            2 at Western Michigan   4 NC      Box        7:35 pm    
  Bemidji State      2 at Minnesota State    5 NC      Box        7:37 pm    
  Alab-Huntsville    0 at Colorado College   1 NC      Box        7:37 pm    
# Connecticut        2 at Alaska Anchorage   6 NC      Box        8:07 pm    
* - Icebreaker (Boston, MA)
# - Kendall Hockey Classic (Anchorage, AK)
& - Superior Cup

Saturday, October 11:
* Vermont            4 vs Rensselaer         1 NC      Box        4:00 pm    
  Prince Edw.Isl.    1 at Holy Cross         1 EX  OT  Box        4:05 pm    
# Connecticut        0 vs Alaska             5 NC      Box        4:07 pm    
& North Dakota       2 vs Massachusetts      3 NC      Box        4:30 pm    
  Canisius           2 at Ferris State       5 NC      Box        5:05 pm    
  Maine              6 at New Brunswick      6 EX                 6:00 pm    
  UMass Lowell       1 at Colgate            2 NC      Box        7:00 pm    
  Wisconsin          1 at New Hampshire      5 NC      Box        7:00 pm    
  Robert Morris      1 at Merrimack          3 NC      Box        7:00 pm    
  Air Force          4 at Sacred Heart       3 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Niagara            3 at Bowling Green      3 NC  OT  Box        7:05 pm    
% Michigan Tech      3 at Lake Superior      2 NC      Box        7:05 pm    
  Ohio State         3 at Miami              7 CC      Box        7:05 pm    
# Northeastern       4 at Alaska Anchorage   2 NC      Box        7:07 pm    
  Mercyhurst         3 at St. Cloud State    7 NC      Box        7:07 pm    
  Bemidji State      2 at Minnesota State    4 NC      Box        7:07 pm    
  Alab-Huntsville    3 at Colorado College   5 NC      Box        7:07 pm    
+ Notre Dame         2 at Denver             5 NC      Box        7:07 pm    
  USA Under-18 Team  5 at Union              4 EX      Box        7:30 pm    
& Michigan State     1 at Boston University  2 NC      Box        7:30 pm    
  St. Lawrence       3 at Michigan           5 NC      Box        7:35 pm    
% Minnesota Duluth   5 at Northern Michigan  0 NC      Box        7:35 pm    
  RIT                2 at Western Michigan   1 NC      Box        7:35 pm    
* - Pavillon de la Jeunesse (Quebec City, PQ)
# - Kendall Hockey Classic (Anchorage, AK)
& - Icebreaker (Boston, MA)
% - Superior Cup
+ - US Hockey Hall of Fame Game

Sunday, October 12:
  USA Under-18 Team  5 at Rensselaer         4 EX      Box        5:00 pm    

Monday, October 13:
  Manitoba           0 at Nebraska-Omaha     5 EX      Box        7:05 pm    

Thursday, October 16:
  Soo Thunderbirds   5 at Marian             1 EX      Box        7:00 pm    
  UMass Lowell       3 at Michigan State     0 NC      Box        7:05 pm    

Friday, October 17:
* Geneseo            2 vs Buffalo State      1 NC      Box        2:00 pm    
# Quinnipiac         5 vs Union              6 NC  OT  Box        4:05 pm    
& Maine              1 vs Alaska Anchorage   3 NC      Box        4:35 pm    
  Soo Thunderbirds   2 at Lawrence           3 EX      Box        6:30 pm    
  Rensselaer         0 at New Hampshire      1 NC      Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       5 at Niagara            1 NC      Box        7:00 pm    
  Bentley            1 at Colgate            4 NC      Box        7:00 pm    
  Merrimack          2 at Boston University  5 HE      Box        7:00 pm    
  Northeastern       4 at Providence         0 HE      Box        7:00 pm    
  Bowling Green      3 at Boston College     5 NC      Box        7:00 pm    
* Fredonia           2 at Cortland           5 NC      Box        7:00 pm    
  Morrisville        1 at Elmira             7 NC      Box        7:00 pm    
  GMHL All-Stars     3 at Potsdam            7 EX      Box        7:00 pm    
  USA Under-18 Team  4 at Oswego             3 EX  OT  Box        7:00 pm    
# American Int'l     1 at Nebraska-Omaha     4 NC      Box        7:05 pm    
  Clarkson           6 at RIT                4 NC      Box        7:05 pm    
  UMass Lowell       1 at Michigan State     2 NC      Box        7:05 pm    
  Bemidji State      2 at Air Force          6 NC      Box        7:05 pm    
  Miami              3 at Vermont            4 NC      Box        7:05 pm    
  Lake Superior      7 at Ohio State         3 CC      Box        7:05 pm    
  Canisius           1 at Holy Cross         1 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Minnesota          3 at St. Cloud State    2 WC      Box        7:07 pm    
  Western Michigan   2 at Minnesota Duluth   5 NC      Box        7:07 pm    
& Mercyhurst         0 at Alaska             5 NC      Box        7:35 pm    
  Sacred Heart       0 at Notre Dame         3 NC      Box        7:35 pm    
  Michigan           0 at Northern Michigan  2 CC      Box        7:35 pm    
  Ferris State       3 at Robert Morris      6 NC      Box        7:35 pm    
  Michigan Tech      0 at Colorado College   2 WC      Box        7:37 pm    
  Wisconsin          5 at Denver             6 WC      Box        7:37 pm    
  North Dakota       1 at Minnesota State    5 WC      Box        7:37 pm    
* - SUNYAC Challenge (Cortland, NY)
# - Maverick Stampede (Omaha, NE)
& - Alaska Goal Rush (Fairbanks, AK)

Saturday, October 18:
* Fredonia           2 vs Buffalo State      1 NC      Box        2:00 pm    
  Ryerson            7 at Manhattanville     6 EX      Box        3:00 pm    
# Quinnipiac         4 vs American Int'l     1 NC      Box        4:05 pm    
  Canisius           4 at Holy Cross         5 AH      Box        4:05 pm    
& Mercyhurst         4 vs Alaska Anchorage   6 NC      Box        4:35 pm    
  Bentley            4 at Rensselaer         3 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Clarkson           3 at Niagara            4 NC      Box        7:00 pm    
  USA Under-18 Team  3 at Cornell            3 EX  OT  Box        7:00 pm    
  Boston College     3 at Northeastern       4 HE      Box        7:00 pm    
  Bowling Green      3 at Providence         4 NC      Box        7:00 pm    
* Geneseo            4 at Cortland           1 NC      Box        7:00 pm    
  Oswego             2 at Elmira             3 NC      Box        7:00 pm    
  GMHL All-Stars     0 at Utica              9 EX      Box        7:00 pm    
% Union              1 at Nebraska-Omaha     2 NC  OT  Box        7:05 pm    
+ St. Lawrence       2 vs RIT                1 NC      Box        7:05 pm    
  Merrimack          1 at Army               0 NC      Box        7:05 pm    
  Bemidji State      0 at Air Force          6 NC      Box        7:05 pm    
  Sacred Heart       0 at Notre Dame         7 NC      Box        7:05 pm    
  Miami              3 at Vermont            3 NC  OT  Box        7:05 pm    
  Michigan Tech      2 at Colorado College   4 WC      Box        7:07 pm    
  Wisconsin          4 at Denver             7 WC      Box        7:07 pm    
  St. Cloud State    1 at Minnesota          2 WC      Box        7:07 pm    
  Western Michigan   5 at Minnesota Duluth   6 NC  OT  Box        7:07 pm    
  North Dakota       4 at Minnesota State    3 WC      Box        7:07 pm    
& Maine              2 at Alaska             0 NC      Box        7:35 pm    
  Michigan           5 at Northern Michigan  3 CC      Box        7:35 pm    
  Ferris State       4 at Robert Morris      4 NC  OT  Box        7:35 pm    
  Lake Superior      2 at Ohio State         4 CC      Box        8:05 pm    
* - SUNYAC Challenge (Cortland, NY)
# - Maverick Stampede Third Place (Omaha, NE)
& - Alaska Goal Rush (Fairbanks, AK)
% - Maverick Stampede Championship (Omaha, NE)
+ - Blue Cross Arena (Rochester, NY)

Sunday, October 19:
  Boston University  1 at New Hampshire      2 HE      Box        5:00 pm    

Tuesday, October 21:
  Massachusetts      6 at Rensselaer         0 NC      Box        7:00 pm    

Thursday, October 23:
  Trois-Rivieres     0 at Brown              1 EX      Box        7:00 pm    
  Northland          0 at Wis-Superior      11 NC      Box        7:05 pm    
  Niagara            2 at Michigan           4 NC      Box        7:35 pm    

Friday, October 24:
* Robert Morris      2 vs Colgate            5 NC      Box        4:00 pm    
* Union              1 vs Rensselaer         1 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Colorado College   1 at Clarkson           1 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Western Ontario    3 at Cornell            4 EX      Box        7:00 pm    
  Trois-Rivieres     1 at Harvard            3 EX      Box        7:00 pm    
  Northeastern       5 at Maine              0 HE      Box        7:00 pm    
  Massachusetts      1 at New Hampshire      1 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Wis-Stout          4 at Concordia (WI)     2 NC      Box        7:00 pm    
  Adrian             6 at Potsdam            6 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Hobart             0 at Buffalo State      4 NC      Box        7:00 pm    
  Fredonia           3 at Utica              3 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Lebanon Valley     2 at Oswego             7 NC      Box        7:00 pm    
  Neumann            2 at Geneseo            3 NC      Box        7:00 pm    
  Mercyhurst         1 at Nebraska-Omaha     3 NC      Box        7:05 pm    
  Air Force          5 at American Int'l     2 AH      Box        7:05 pm    
  Army               3 at Connecticut        4 AH      Box        7:05 pm    
  RIT                3 at Sacred Heart       3 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Bowling Green      1 at Alaska             0 CC      Box        7:05 pm    
  Northern Michigan  2 at Michigan State     2 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Tennessee          0 at Alab-Huntsville   13 EX      Box        7:05 pm    
  Lake Forest        1 at Milwaukee S. E.    2 NC      Box        7:05 pm    
  Marian             4 at Wis-River Falls    4 NC  OT  Box        7:05 pm    
  Minnesota Duluth   3 at Alaska Anchorage   4 WC      Box        7:07 pm    
  USA Under-18 Team  3 at Michigan Tech      4 EX      Box        7:07 pm    
  Minnesota          2 at Wisconsin          2 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Providence         1 at UMass Lowell       4 HE      Box        7:30 pm    
  Vermont            2 at Boston College     3 HE      Box        7:30 pm    
  St. Cloud State    2 at Bemidji State      4 NC      Box        7:35 pm    
  Ferris State       1 at Western Michigan   1 CC  OT  Box        7:35 pm    
  Miami              2 at Notre Dame         0 CC      Box        7:35 pm    
  Ohio State         1 at Denver             3 NC      Box        7:37 pm    
* - Governor's Cup (Albany, NY)

Saturday, October 25:
  Trois-Rivieres     1 at Dartmouth          2 EX      Box        2:00 pm    
  Adrian             6 at Potsdam            4 NC      Box        3:00 pm    
  Western Ontario    2 at Princeton          6 EX      Box        4:00 pm    
  Merrimack          0 at Niagara            1 NC      Box        4:00 pm    
  Neumann            4 at Geneseo            3 NC      Box        4:00 pm    
* Robert Morris      1 vs Rensselaer         2 NC      Box        5:00 pm    
  Lebanon Valley     0 at Brockport          3 NC      Box        5:00 pm    
  Michigan           2 at Boston University  7 NC      Box        7:00 pm    
  St. Scholastica    1 at Wis-Eau Claire     4 NC      Box        7:00 pm    
  Buffalo State      3 at Hobart             5 NC      Box        7:00 pm    
  Fredonia           2 at Utica              1 NC      Box        7:00 pm    
  Morrisville        3 at Manhattanville     5 NC      Box        7:00 pm    
  Elmira             3 at Plattsburgh        6 NC      Box        7:00 pm    
  Providence         6 at Holy Cross         4 NC      Box        7:05 pm    
  Mercyhurst         2 at Nebraska-Omaha     5 NC      Box        7:05 pm    
  St. Cloud State    5 at Bemidji State      3 NC      Box        7:05 pm    
  Air Force          3 at American Int'l     1 AH      Box        7:05 pm    
  Army               3 at Connecticut        6 AH      Box        7:05 pm    
  RIT                2 at Sacred Heart       4 AH      Box        7:05 pm    
  Bowling Green      0 at Alaska             3 CC      Box        7:05 pm    
  Northern Michigan  0 at Michigan State     2 CC      Box        7:05 pm    
  Western Michigan   2 at Ferris State       5 CC      Box        7:05 pm    
  Miami              3 at Notre Dame         2 CC      Box        7:05 pm    
  Windsor            0 at Lake Superior      7 EX      Box        7:05 pm    
  Minnesota Duluth   1 at Alaska Anchorage   1 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Ohio State         4 at Denver             3 NC      Box        7:07 pm    
  Minnesota          5 at Wisconsin          2 WC      Box        7:07 pm    
  Colorado College   2 at Clarkson           2 NC  OT  Box        7:30 pm    
  Northeastern       2 at Maine              1 HE      Box        7:30 pm    
  Milwaukee S. E.    2 at Lake Forest        3 NC  OT  Box        7:30 pm    
  Northland          0 at Wis-Stevens Pt.   10 NC      Box        7:30 pm    
  Marian             2 at Wis-Stout          3 NC      Box        7:30 pm    
# Colgate            2 vs Union              4 NC      Box        8:00 pm    
* - Governor's Cup Third Place (Albany, NY)
# - Governor's Cup Championship (Albany, NY)

Sunday, October 26:
  USA Under-18 Team  3 at Lake Superior      7 EX      Box        1:05 pm    
  Merrimack          1 at Canisius           1 NC  OT  Box        5:00 pm    
  New Hampshire      1 at St. Lawrence       4 NC      Box        7:30 pm    

Tuesday, October 28:
  St. Norbert        8 at Lawrence           1 NC      Box        7:00 pm    
  Cortland           3 at Hobart             8 NC      Box        7:00 pm    
  Finlandia          1 at Wis-Superior       9 NC      Box        7:05 pm    

Wednesday, October 29:
* Utica             11 at Lebanon Valley     1 EW      Box        7:00 pm    
* - GIANT Center

Thursday, October 30:
  Quinnipiac         1 at UMass Lowell       4 NC      Box        7:00 pm    
  Merrimack          1 at Boston College     4 HE      Box        7:00 pm    

Friday, October 31:
* Ontario IT         1 vs Yale               3 EX      Box        4:30 pm    
  SUNY Canton        0 at Worcester State    5 EX                 5:30 pm    
  GMHL All-Stars     2 at Johnson & Wales    2 EX  OT  Box        6:00 pm    
  Connecticut        2 at Union              3 NC      Box        7:00 pm    
  Dartmouth          1 at Harvard            4 EC      Box        7:00 pm    
  Niagara            2 at Maine              4 NC      Box        7:00 pm    
  Northeastern       2 at New Hampshire      4 HE      Box        7:00 pm    
  Providence         4 at Massachusetts      9 HE      Box        7:00 pm    
  Boston College     4 at Merrimack          3 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Lake Forest        1 at St. Olaf           7 NC      Box        7:00 pm    
  Wis-Superior       1 at St. Thomas         3 NC      Box        7:00 pm    
  Wis-Eau Claire     3 at St. John's         2 NC      Box        7:00 pm    
  Wis-Stevens Pt.    3 at Concordia (MN)     1 NC      Box        7:00 pm    
  Wis-Stout          7 at Augsburg           4 NC      Box        7:00 pm    
  Northland          1 at Marian             3 MC      Box        7:00 pm    
  Buffalo State      6 at Potsdam            3 SU      Box        7:00 pm    
  Fredonia           2 at Plattsburgh        5 SU      Box        7:00 pm    
  Geneseo            2 at Morrisville        1 SU  OT  Box        7:00 pm    
  Oswego             6 at Cortland           1 SU      Box        7:00 pm    
  Brockport          2 at Hobart             3 NC      Box        7:00 pm    
  Canisius           3 at American Int'l     2 AH      Box        7:05 pm    
  Bentley            1 at Air Force          5 AH      Box        7:05 pm    
  Sacred Heart       3 at Army               6 AH      Box        7:05 pm    
  Alaska             2 at Miami              1 CC      Box        7:05 pm    
  Nebraska-Omaha     2 at Bowling Green      3 CC      Box        7:05 pm    
  Lake Superior      2 at Ferris State       1 CC      Box        7:05 pm    
  Western Michigan   1 at Michigan State     3 CC      Box        7:05 pm    
  Holy Cross         1 at RIT                5 AH      Box        7:05 pm    
  St. Norbert        7 at Gustavus Adolphus  5 NC      Box        7:05 pm    
  St. Scholastica    9 at St. Mary's         1 NC      Box        7:05 pm    
  Alaska Anchorage   2 at Michigan Tech      4 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota State    3 at Minnesota          3 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Wis-River Falls    0 at Hamline            2 NC      Box        7:15 pm    
* Princeton          4 at Brown              1 NC      Box        7:30 pm    
  Bethel             2 at Minn-Crookston     1 NC      Box        7:30 pm    
  Manitoba           0 at Bemidji State      7 EX      Box        7:35 pm    
  Notre Dame         3 at Northern Michigan  2 CC      Box        7:35 pm    
  Ohio State         3 at Michigan           4 CC      Box        7:35 pm    
  Alab-Huntsville    3 at Robert Morris      3 CH  OT  Box        7:35 pm    
  Colorado College   2 at Denver             2 WC  OT  Box        7:37 pm    
  Wisconsin          2 at North Dakota       3 WC      Box        7:37 pm    
* - Showcase at Brown (Providence, RI)

Saturday, November 1:
  St. Norbert        5 at St. Olaf           2 NC      Box        2:00 pm    
  Wis-Stevens Pt.    5 at St. John's         4 NC      Box        2:00 pm    
  Bethel             4 at Minn-Crookston     2 NC      Box        2:00 pm    
  Northland          1 at Marian            11 MC      Box        4:00 pm    
  Canisius           4 at American Int'l     1 AH      Box        4:05 pm    
* St. Cloud State    1 vs Minnesota Duluth   5 WC      Box        4:07 pm    
# Ontario IT         2 vs Princeton          8 EX      Box        4:30 pm    
  Lake Superior      3 at Ferris State       4 CC      Box        5:05 pm    
  Carleton           5 at Clarkson           3 EX      Box        7:00 pm    
  USA Under-18 Team  4 at Harvard            0 EX      Box        7:00 pm    
  New Hampshire      2 at Northeastern       2 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Massachusetts      5 at Providence         1 HE      Box        7:00 pm    
  Connecticut        1 at Quinnipiac         4 NC      Box        7:00 pm    
  St. Scholastica    3 at St. Thomas         3 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Wis-Eau Claire     5 at Concordia (MN)     4 NC      Box        7:00 pm    
  Neumann            4 at Adrian             2 NC      Box        7:00 pm    
  Buffalo State      2 at Plattsburgh        4 SU      Box        7:00 pm    
  Fredonia           1 at Potsdam            2 SU      Box        7:00 pm    
  Brockport          5 at Morrisville        2 SU      Box        7:00 pm    
  Elmira             4 at Oswego             6 NC      Box        7:00 pm    
  Lebanon Valley     1 at Geneseo            4 NC      Box        7:00 pm    
  Boston University  7 at Vermont            2 HE      Box        7:05 pm    
  Manitoba           2 at Bemidji State      4 EX      Box        7:05 pm    
  Army               3 at Sacred Heart       3 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Bentley            2 at Air Force          8 AH      Box        7:05 pm    
  Alaska             0 at Miami              5 CC      Box        7:05 pm    
  Nebraska-Omaha     5 at Bowling Green      3 CC      Box        7:05 pm    
  Holy Cross         2 at RIT                5 AH      Box        7:05 pm    
  Lake Forest        1 at Gustavus Adolphus  6 NC      Box        7:05 pm    
  Wis-Superior      10 at St. Mary's         3 NC      Box        7:05 pm    
  Wisconsin          5 at North Dakota       2 WC      Box        7:07 pm    
  Wis-Stout          2 at Hamline            4 NC      Box        7:15 pm    
  Ottawa             3 at Colgate            6 EX      Box        7:30 pm    
# Yale               6 at Brown              3 NC      Box        7:30 pm    
  Niagara            1 at Maine              4 NC      Box        7:30 pm    
  GMHL All-Stars     0 at Nichols            3 EX      Box        7:30 pm    
  Notre Dame         4 at Northern Michigan  2 CC      Box        7:35 pm    
  Ohio State         1 at Michigan           6 CC      Box        7:35 pm    
  Michigan State     2 at Western Michigan   2 CC  OT  Box        7:35 pm    
  Alab-Huntsville    2 at Robert Morris      3 CH      Box        7:35 pm    
& Alaska Anchorage   2 at Michigan Tech      1 WC      Box        7:37 pm    
* Minnesota          6 vs Minnesota State    3 WC      Box        7:37 pm    
* - State of Minnesota Hockey Showcase (St. Paul, MN)
# - Showcase at Brown (Providence, RI)
& - Hockey Hall of Fame Game

Sunday, November 2:
  Neumann            1 at Adrian            10 NC      Box        3:00 pm    
  Lebanon Valley     3 at Cortland           8 NC      Box        5:00 pm    
  Denver             2 at Colorado College   3 WC      Box        5:07 pm    
  Vermont            3 at Dartmouth          2 NC  OT  Box        7:00 pm    

Tuesday, November 4:
  Rensselaer         1 at Harvard            3 EC      Box        7:00 pm    
  Wis-Stout         11 at Northland          2 NC      Box        7:05 pm    

Wednesday, November 5:
  Utica              4 at Lebanon Valley     2 EW      Box        7:00 pm    

Friday, November 7:
* Worcester State    5 at Assumption         3 NC      Box        2:30 pm    
  Cornell            1 at Princeton          0 EC      Box        4:00 pm    
# Suffolk            1 vs Nichols            4 NC      Box        4:45 pm    
* Salve Regina       1 vs Fitchburg State    3 NC      Box        5:00 pm    
  Harvard            2 at Rensselaer         3 EC      Box        7:00 pm    
  Dartmouth          5 at Union              2 EC      Box        7:00 pm    
  Brown              1 at Clarkson           3 EC      Box        7:00 pm    
  Yale               2 at St. Lawrence       3 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Colgate            1 at Quinnipiac         0 EC      Box        7:00 pm    
  Boston University  6 at UMass Lowell       4 HE      Box        7:00 pm    
  Vermont            2 at Providence         2 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Notre Dame         4 at Boston College     1 NC      Box        7:00 pm    
  Concordia (MN)     1 at St. Norbert        2 NC      Box        7:00 pm    
  St. Thomas         0 at Wis-Eau Claire     6 NC      Box        7:00 pm    
  Marian             3 at Bethel             3 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Adrian             5 at Lawrence           0 MC      Box        7:00 pm    
  Cortland           3 at Buffalo State     10 SU      Box        7:00 pm    
  Oswego             5 at Fredonia           4 SU      Box        7:00 pm    
  Potsdam            7 at Morrisville        2 SU      Box        7:00 pm    
  Brockport          7 at Geneseo            2 SU      Box        7:00 pm    
  Hobart             2 at Elmira             4 EW      Box        7:00 pm    
  Johnson & Wales    1 at Utica              8 NC      Box        7:00 pm    
  Manhattanville     2 at Neumann            4 EW      Box        7:00 pm    
  Mercyhurst         4 at Holy Cross         3 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Bemidji State      2 at Alab-Huntsville    4 CH      Box        7:05 pm    
  Army               3 at American Int'l     4 AH      Box        7:05 pm    
  Connecticut        0 at Bentley            1 AH      Box        7:05 pm    
  Michigan           1 at Alaska             4 CC      Box        7:05 pm    
  Bowling Green      0 at Lake Superior      2 CC      Box        7:05 pm    
  Ferris State       2 at Miami              2 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Michigan State     0 at Ohio State         3 CC      Box        7:05 pm    
  RIT                2 at Niagara            6 NC      Box        7:05 pm    
  Augsburg           2 at St. Scholastica    3 NC      Box        7:05 pm    
  Hamline            3 at Wis-Superior       4 NC  OT  Box        7:05 pm    
  St. Olaf           3 at Wis-River Falls    1 NC      Box        7:05 pm    
  New Hampshire      2 at Minnesota          2 NC  OT  Box        7:07 pm    
  Minnesota State    5 at Alaska Anchorage   3 WC      Box        7:07 pm    
  Michigan Tech      2 at Wisconsin          3 WC      Box        7:07 pm    
  Robert Morris      0 at St. Cloud State    4 NC      Box        7:07 pm    
  Concordia (WI)     1 at Finlandia          5 MC      Box        7:15 pm    
  St. John's         3 at Lake Forest        1 NC      Box        7:30 pm    
  St. Mary's         0 at Wis-Stevens Pt.    3 NC      Box        7:30 pm    
  Gustavus Adolphus  6 at Wis-Stout          5 NC      Box        7:30 pm    
  Milwaukee S. E.    1 at Minn-Crookston     3 MC      Box        7:30 pm    
  Nebraska-Omaha     2 at Western Michigan   2 CC  OT  Box        7:35 pm    
  North Dakota       3 at Colorado College   1 WC      Box        7:37 pm    
  Minnesota Duluth   1 at Denver             5 WC      Box        7:37 pm    
# Wentworth          6 at Becker             1 NC      Box        7:45 pm    
* - UBS/Paine Webber Tournament (Worcester, MA)
# - Becker Invitational (Marlboro, MA)

Saturday, November 8:
  Marian             2 at Bethel             3 NC      Box        2:00 pm    
  Milwaukee S. E.    3 at Minn-Crookston     2 MC      Box        2:00 pm    
* Salve Regina       1 at Assumption         3 NC      Box        2:30 pm    
  Concordia (WI)     2 at Finlandia          6 MC      Box        3:00 pm    
  Brown              2 at St. Lawrence       2 EC  OT  Box        4:00 pm    
  Colgate            1 at Princeton          2 EC  OT  Box        4:00 pm    
  Adrian             9 at Lawrence           1 MC      Box        4:00 pm    
  Western N.E.       1 at UMass Dartmouth    6 EN      Box        4:30 pm    
# Suffolk            1 at Becker             3 NC      Box        4:45 pm    
& Worcester State    0 vs Fitchburg State    1 NC      Box        5:00 pm    
  Franklin Pierce    2 at Westfield State    2 EN  OT  Box        5:30 pm    
  New Hampshire      2 at Minnesota          6 NC      Box        6:07 pm    
  Dartmouth          5 at Rensselaer         2 EC      Box        7:00 pm    
  Harvard            1 at Union              3 EC      Box        7:00 pm    
  Yale               3 at Clarkson           2 EC      Box        7:00 pm    
  Cornell            0 at Quinnipiac         0 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Notre Dame         4 at Providence         1 NC      Box        7:00 pm    
  Massachusetts      1 at Merrimack          3 HE      Box        7:00 pm    
  Vermont            3 at UMass Lowell       1 HE      Box        7:00 pm    
  Bentley            1 at Northeastern       4 NC      Box        7:00 pm    
  St. John's         1 at St. Norbert        5 NC      Box        7:00 pm    
  St. Mary's         2 at Wis-Eau Claire     6 NC      Box        7:00 pm    
% Wis-Stout          4 vs St. Olaf           3 NC      Box        7:00 pm    
  Oswego             3 at Buffalo State      2 SU  OT  Box        7:00 pm    
  Cortland           0 at Fredonia           2 SU      Box        7:00 pm    
  Plattsburgh        8 at Morrisville        3 SU      Box        7:00 pm    
  Manhattanville     3 at Neumann            4 EW  OT  Box        7:00 pm    
  Framingham State   2 at Hobart            10 NC      Box        7:00 pm    
  Mercyhurst         3 at Holy Cross         4 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Bemidji State      2 at Alab-Huntsville    1 CH  OT  Box        7:05 pm    
  American Int'l     1 at Army               3 AH      Box        7:05 pm    
  Michigan           3 at Alaska             2 CC      Box        7:05 pm    
  Bowling Green      4 at Lake Superior      4 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Ferris State       2 at Miami              1 CC      Box        7:05 pm    
  Michigan State     1 at Ohio State         3 CC      Box        7:05 pm    
  Hamline            0 at St. Scholastica    3 NC      Box        7:05 pm    
  Augsburg           2 at Wis-Superior       5 NC      Box        7:05 pm    
  Wis-River Falls    4 at Gustavus Adolphus  6 NC      Box        7:05 pm    
  Minnesota State    2 at Alaska Anchorage   2 WC  OT  Box        7:07 pm    
  North Dakota       4 at Colorado College   7 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota Duluth   1 at Denver             2 WC      Box        7:07 pm    
  Michigan Tech      0 at Wisconsin          6 WC      Box        7:07 pm    
  Robert Morris      1 at St. Cloud State    7 NC      Box        7:07 pm    
  Concordia (MN)     3 at Lake Forest        4 NC  OT  Box        7:30 pm    
  St. Thomas         1 at Wis-Stevens Pt.    2 NC      Box        7:30 pm    
  Nebraska-Omaha     5 at Western Michigan   2 CC      Box        7:35 pm    
+ Nichols            3 vs Wentworth          2 NC      Box        7:45 pm    
* - UBS/Paine Webber Tournament Third Place (Worcester, MA)
# - Becker Invitational Third Place (Marlboro, MA)
& - UBS/Paine Webber Tournament Championship (Worcester, MA)
% - Buffalo, MN
+ - Becker Invitational Championship (Marlboro, MA)

Sunday, November 9:
  Boston College     1 at Maine              2 HE      Box        4:00 pm    

Tuesday, November 11:
  Worcester State    1 at Wentworth          6 EN      Box        3:15 pm    
  Yale               2 at Connecticut        1 NC      Box        7:00 pm    
  Princeton          2 at Quinnipiac         0 EC      Box        7:00 pm    
  Canisius           2 at Niagara            5 NC      Box        7:00 pm    
  Curry              3 at Fitchburg State    2 EN      Box        7:00 pm    
  Southern N.H.      2 at Western N.E.       0 EN      Box        7:10 pm    

Wednesday, November 12:
  Framingham State   1 at Johnson & Wales    3 EN      Box        6:45 pm    
  Franklin Pierce    2 at Nichols            4 NC      Box        7:00 pm    
  Becker             1 at UMass Dartmouth    2 EN  OT  Box        7:30 pm    

Thursday, November 13:
  Cornell            4 at Colgate            1 EC      Box        7:00 pm    
  Plymouth State     5 at Stonehill          3 EN      Box        7:00 pm    
  Wentworth          9 at Western N.E.       1 EN      Box        7:10 pm    
  Salve Regina       3 at Curry              7 EN      Box        7:35 pm    

Friday, November 14:
  Air Force          1 at Holy Cross         0 AH  OT  Box        6:35 pm    
  Princeton          4 at Rensselaer         1 EC      Box        7:00 pm    
  Quinnipiac         6 at Union              3 EC      Box        7:00 pm    
  Clarkson           1 at Harvard            5 EC      Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       3 at Dartmouth          4 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Boston University  1 at Massachusetts      5 HE      Box        7:00 pm    
  Maine              3 at Providence         2 HE      Box        7:00 pm    
  New Hampshire      3 at UMass Lowell       8 HE      Box        7:00 pm    
  Boston College     5 at Merrimack          5 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Wis-Stevens Pt.    2 at St. Norbert        5 NH      Box        7:00 pm    
  Augsburg           4 at Bethel             3 MI      Box        7:00 pm    
  Hamline            9 at Concordia (MN)     3 MI      Box        7:00 pm    
  St. John's         3 at St. Olaf           4 MI      Box        7:00 pm    
  Finlandia          2 at Adrian             6 MC      Box        7:00 pm    
  Morrisville        5 at Oswego             5 SU  OT  Box        7:00 pm    
  Plattsburgh        5 at Brockport          0 SU      Box        7:00 pm    
  Potsdam            2 at Geneseo            7 SU      Box        7:00 pm    
  Elmira             3 at Neumann            1 EW      Box        7:00 pm    
  Hobart             4 at Lebanon Valley     1 EW      Box        7:00 pm    
  Assumption         2 at Franklin Pierce    6 EN      Box        7:00 pm    
  Bentley            5 at Mercyhurst         2 AH      Box        7:05 pm    
  Sacred Heart       4 at American Int'l     5 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Army               5 at RIT                3 AH      Box        7:05 pm    
  Northern Michigan  1 at Bowling Green      2 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Ferris State       3 at Nebraska-Omaha     2 CC      Box        7:05 pm    
  Miami              5 at Michigan State     1 CC      Box        7:05 pm    
  St. Scholastica    3 at Wis-River Falls    6 NH      Box        7:05 pm    
  Gustavus Adolphus  6 at St. Mary's         0 MI      Box        7:05 pm    
  Concordia (WI)     2 at Northland          5 MC      Box        7:05 pm    
  Lawrence           1 at Milwaukee S. E.    2 MC  OT  Box        7:05 pm    
  Denver             2 at St. Cloud State    4 WC      Box        7:07 pm    
  Wisconsin          3 at Minnesota Duluth   3 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Northeastern       5 at Vermont            3 HE      Box        7:30 pm    
  Wis-Eau Claire     4 at Lake Forest        3 NH      Box        7:30 pm    
  Wis-Superior       3 at Wis-Stout          1 NH      Box        7:30 pm    
  Marian             2 at Minn-Crookston     1 MC      Box        7:30 pm    
  Western Michigan   2 at Michigan           1 CC      Box        7:35 pm    
  Lake Superior      3 at Notre Dame         3 CC  OT  Box        7:35 pm    
  Alaska Anchorage   3 at North Dakota       2 WC      Box        7:37 pm    
  Colorado College   1 at Minnesota State    2 WC      Box        7:37 pm    
* Ohio State         4 vs Robert Morris      0 NC      Box        8:00 pm    
* - Mellon Arena (Pittsburgh, PA)

Saturday, November 15:
  Michigan Tech      2 at Minnesota          2 WC  OT  Box        1:07 pm    
  Curry              8 at Western N.E.       1 EN      Box        1:45 pm    
  Hamline            3 at Concordia (MN)     0 MI      Box        2:00 pm    
  St. Olaf           2 at St. John's         1 MI      Box        2:00 pm    
  Marian             5 at Minn-Crookston     1 MC      Box        2:00 pm    
  Finlandia          2 at Adrian             5 MC      Box        3:00 pm    
  Elmira             7 at Lebanon Valley     0 EW      Box        3:00 pm    
  Connecticut        0 at Canisius           6 AH      Box        3:05 pm    
  Johnson & Wales    5 at Becker             3 EN      Box        3:25 pm    
  Princeton          4 at Union              1 EC      Box        4:00 pm    
  Concordia (WI)     5 at Northland          3 MC      Box        4:05 pm    
  Utica              6 at UMass Dartmouth    1 NC      Box        4:30 pm    
  Worcester State    3 at Suffolk            1 EN      Box        5:15 pm    
  Plymouth State     1 at Westfield State    5 EN      Box        5:30 pm    
  Quinnipiac         5 at Rensselaer         1 EC      Box        7:00 pm    
  Clarkson           1 at Dartmouth          5 EC      Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       0 at Harvard            1 EC      Box        7:00 pm    
  Colgate            2 at Cornell            2 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Brown              0 at Yale               3 EC      Box        7:00 pm    
  Maine              3 at Providence         0 HE      Box        7:00 pm    
  New Hampshire      6 at Boston College     8 HE      Box        7:00 pm    
  UMass Lowell       2 at Massachusetts      0 HE      Box        7:00 pm    
  Wis-Eau Claire     3 at St. Norbert        4 NH      Box        7:00 pm    
  Bethel             3 at Augsburg           5 MI      Box        7:00 pm    
  Milwaukee S. E.    0 at Lawrence           1 MC      Box        7:00 pm    
  Fredonia           6 at Buffalo State      6 SU  OT  Box        7:00 pm    
  Morrisville        3 at Cortland           6 SU      Box        7:00 pm    
  Plattsburgh        5 at Geneseo            0 SU      Box        7:00 pm    
  Potsdam            2 at Brockport          2 SU  OT  Box        7:00 pm    
  Hobart             5 at Neumann            4 EW  OT  Box        7:00 pm    
  Southern N.H.      2 at Norwich            7 EX      Box        7:00 pm    
  Bentley            1 at Mercyhurst         1 AH  OT  Box        7:05 pm    
  American Int'l     0 at Sacred Heart       4 AH      Box        7:05 pm    
  Army               3 at RIT                6 AH      Box        7:05 pm    
  Air Force          5 at Holy Cross         1 AH      Box        7:05 pm    
  Northern Michigan  1 at Bowling Green      2 CC      Box        7:05 pm    
  Ferris State       2 at Nebraska-Omaha     4 CC      Box        7:05 pm    
  Miami              3 at Michigan State     1 CC      Box        7:05 pm    
  Lake Superior      2 at Notre Dame         5 CC      Box        7:05 pm    
  Wis-Superior       3 at Wis-River Falls    0 NH      Box        7:05 pm    
  Alaska Anchorage   1 at North Dakota       3 WC      Box        7:07 pm    
  Colorado College   4 at Minnesota State    3 WC      Box        7:07 pm    
  Denver             1 at St. Cloud State    2 WC      Box        7:07 pm    
  Wisconsin          4 at Minnesota Duluth   1 WC      Box        7:07 pm    
  Wis-Stevens Pt.    6 at Lake Forest        5 NH      Box        7:30 pm    
  St. Scholastica    5 at Wis-Stout          2 NH      Box        7:30 pm    
  Salve Regina       2 at Framingham State   2 EN  OT  Box        7:30 pm    
  Michigan           5 at Western Michigan   0 CC      Box        7:35 pm    

Sunday, November 16:
  Michigan Tech      0 at Minnesota          3 WC      Box        1:07 pm    
  Connecticut        2 at Canisius           3 AH  OT  Box        3:05 pm    
  Merrimack          1 at Vermont            2 HE      Box        4:00 pm    
  St. Mary's         0 at Gustavus Adolphus  3 MI      Box        5:30 pm    
  Northeastern       0 at Boston University  3 HE      Box        7:00 pm    
  Westfield State    1 at Nichols            3 EN      Box        8:30 pm    

Tuesday, November 18:
  Harvard            3 at Brown              3 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Assumption         2 at Western N.E.       4 EN      Box        7:10 pm    
  Wentworth          7 at Suffolk            1 EN      Box        7:15 pm    
  Framingham State   2 at Curry              6 EN      Box        7:35 pm    

Wednesday, November 19:
  Nichols            6 at Worcester State    3 EN      Box        5:30 pm    
  Stonehill          0 at UMass Dartmouth    2 EN      Box        7:30 pm    

Thursday, November 20:
  Bethel             4 at St. John's         3 MI      Box        7:00 pm    
  Assumption         5 at Southern N.H.      8 EN      Box        7:30 pm    
  Johnson & Wales    2 at Suffolk            1 EN      Box        8:15 pm    

Friday, November 21:
  Salve Regina       3 at Westfield State    7 EN      Box        6:15 pm    
  Quinnipiac         4 at Clarkson           2 EC      Box        7:00 pm    
  Princeton          2 at St. Lawrence       1 EC      Box        7:00 pm    
  Harvard            1 at Cornell            2 EC      Box        7:00 pm    
  Dartmouth          1 at Colgate            0 EC      Box        7:00 pm    
  Alab-Huntsville    1 at Yale               0 NC      Box        7:00 pm    
  Vermont            4 at Boston University  3 HE      Box        7:00 pm    
  Merrimack          1 at Maine              2 HE      Box        7:00 pm    
  New Hampshire      2 at Northeastern       3 HE      Box        7:00 pm    
  Providence         1 at UMass Lowell       6 HE      Box        7:00 pm    
  Massachusetts      0 at Boston College     2 HE      Box        7:00 pm    
  Bemidji State      1 at Niagara            3 CH      Box        7:00 pm    
  Wis-River Falls    1 at Wis-Eau Claire     6 NH      Box        7:00 pm    
  Augsburg           3 at St. Thomas         4 MI      Box        7:00 pm    
  Gustavus Adolphus  3 at St. Olaf           4 MI      Box        7:00 pm    
  Morrisville        0 at Fredonia           5 SU      Box        7:00 pm    
  Brockport          3 at Oswego            11 SU      Box        7:00 pm    
  Geneseo            3 at Cortland           3 SU  OT  Box        7:00 pm    
  Elmira             4 at Hobart             3 EW      Box        7:00 pm    
  Neumann            4 at Utica              1 EW      Box        7:00 pm    
  Lebanon Valley     5 at Manhattanville    10 EW      Box        7:00 pm    
  Babson             2 at Bowdoin            4 EE      Box        7:00 pm    
  UMass Boston       2 at Colby              3 EE      Box        7:00 pm    
  Salem State        5 at Saint Michael's    0 EE      Box        7:00 pm    
  Southern Maine     2 at Norwich            4 EE      Box        7:00 pm    
  Conn. College      3 at Middlebury         4 EE      Box        7:00 pm    
  Tufts              2 at Williams           4 EE      Box        7:00 pm    
  Skidmore           4 at Saint Anselm       6 EE      Box        7:00 pm    
  Amherst            5 at Trinity            3 EE      Box        7:00 pm    
  Hamilton           5 at Wesleyan           4 EE      Box        7:00 pm    
  Adrian             4 at Marian             2 MC      Box        7:00 pm    
  Army               2 at Mercyhurst         6 AH      Box        7:05 pm    
  Holy Cross         1 at American Int'l     5 AH      Box        7:05 pm    
  Sacred Heart       1 at Air Force          8 AH      Box        7:05 pm    
  Alaska             3 at Ferris State       2 CC      Box        7:05 pm    
  Michigan State     1 at Nebraska-Omaha     7 CC      Box        7:05 pm    
  Robert Morris      1 at Lake Superior      3 NC      Box        7:05 pm    
  RIT                1 at Connecticut        2 AH      Box        7:05 pm    
  Canisius           3 at Bentley            4 AH      Box        7:05 pm    
  St. Norbert        3 at St. Scholastica    0 NH      Box        7:05 pm    
  Lake Forest        0 at Wis-Superior       5 NH      Box        7:05 pm    
  Concordia (MN)     5 at St. Mary's         6 MI  OT  Box        7:05 pm    
  Colorado College   2 at Alaska Anchorage   4 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota State    3 at Michigan Tech      2 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Wisconsin          2 at St. Cloud State    6 WC      Box        7:07 pm    
  Northland          2 at Finlandia          5 MC      Box        7:15 pm    
  Wis-Stout          4 at Wis-Stevens Pt.    3 NH      Box        7:30 pm    
  St. John's         2 at Bethel             4 MI      Box        7:30 pm    
  Castleton          2 at New England        3 EE  OT  Box        7:30 pm    
  Bowling Green      1 at Notre Dame         5 CC      Box        7:35 pm    
  Ohio State         1 at Northern Michigan  3 CC      Box        7:35 pm    
  Michigan           0 at Miami              2 CC      Box        7:35 pm    
  Minnesota          5 at Denver             2 WC      Box        7:37 pm    
  North Dakota       2 at Minnesota Duluth   2 WC  OT  Box        7:37 pm    
  Minn-Crookston     0 at Lawrence           5 MC      Box        8:00 pm    

Saturday, November 22:
* Westfield State    5 at Western N.E.       2 NC      Box        2:00 pm    
  Johnson & Wales    6 at Southern N.H.      5 EN  OT  Box        2:00 pm    
  Concordia (MN)     3 at St. Mary's         3 MI  OT  Box        2:05 pm    
  Franklin Pierce    1 at Salve Regina       6 EN      Box        2:45 pm    
  Northland          0 at Finlandia          3 MC      Box        3:00 pm    
  Babson             2 at Colby              3 EE      Box        3:00 pm    
  Southern Maine     6 at Saint Michael's    2 EE      Box        3:00 pm    
  Conn. College      2 at Williams           3 EE      Box        3:00 pm    
  Hamilton           1 at Trinity            4 EE      Box        3:00 pm    
  Amherst            0 at Wesleyan           1 EE      Box        3:00 pm    
  Princeton          4 at Clarkson           2 EC      Box        4:00 pm    
  Quinnipiac         5 at St. Lawrence       2 EC      Box        4:00 pm    
  Minn-Crookston     0 at Lawrence           8 MC      Box        4:00 pm    
  Curry              3 at Hobart             6 NC      Box        4:00 pm    
  UMass Boston       3 at Bowdoin            3 EE  OT  Box        4:00 pm    
  Salem State        3 at Norwich            6 EE      Box        4:00 pm    
  Tufts              0 at Middlebury         9 EE      Box        4:00 pm    
  Castleton          2 at Saint Anselm       3 EE      Box        4:00 pm    
  Adrian             5 at Marian             2 MC      Box        4:00 pm    
  American Int'l     0 at Holy Cross         3 AH      Box        4:30 pm    
  Skidmore           0 at New England        2 EE      Box        4:30 pm    
  Robert Morris      4 at Lake Superior      3 NC      Box        5:05 pm    
  Stonehill          4 at Nichols            5 EN      Box        5:30 pm    
  UMass Dartmouth    4 at Plymouth State     3 EN      Box        6:00 pm    
  Dartmouth          1 at Cornell            3 EC      Box        7:00 pm    
  Harvard            2 at Colgate            2 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Alab-Huntsville    2 at Yale               6 NC      Box        7:00 pm    
  Vermont            4 at Boston University  3 HE      Box        7:00 pm    
  Merrimack          1 at Maine              1 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Providence         3 at New Hampshire      4 HE      Box        7:00 pm    
  Northeastern       4 at UMass Lowell       3 HE      Box        7:00 pm    
  Boston College     3 at Massachusetts      4 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Bemidji State      3 at Niagara            1 CH      Box        7:00 pm    
  St. Thomas         6 at Augsburg           5 MI      Box        7:00 pm    
  Hamline            7 at Concordia (WI)     3 NC      Box        7:00 pm    
  Morrisville        2 at Buffalo State      6 SU      Box        7:00 pm    
  Plattsburgh        4 at Potsdam            4 SU  OT  Box        7:00 pm    
  Brockport          4 at Cortland           6 SU      Box        7:00 pm    
  Geneseo            4 at Oswego             2 SU      Box        7:00 pm    
  Lebanon Valley     0 at Utica             10 EW      Box        7:00 pm    
  Neumann            2 at Manhattanville     2 EW  OT  Box        7:00 pm    
  Framingham State   1 at Fitchburg State    6 EN      Box        7:00 pm    
  Army               3 at Mercyhurst         6 AH      Box        7:05 pm    
  Alaska             2 at Ferris State       0 CC      Box        7:05 pm    
  Notre Dame         9 at Bowling Green      1 CC      Box        7:05 pm    
  Michigan           1 at Miami              2 CC      Box        7:05 pm    
  Michigan State     1 at Nebraska-Omaha     3 CC      Box        7:05 pm    
  RIT                5 at Connecticut        4 AH      Box        7:05 pm    
  Canisius           2 at Bentley            4 AH      Box        7:05 pm    
  St. Norbert        3 at Wis-Superior       4 NH      Box        7:05 pm    
  Lake Forest        0 at St. Scholastica    1 NH      Box        7:05 pm    
  St. Olaf           3 at Gustavus Adolphus  2 MI      Box        7:05 pm    
  Colorado College   4 at Alaska Anchorage   3 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Minnesota          0 at Denver             4 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota State    4 at Michigan Tech      2 WC      Box        7:07 pm    
  North Dakota       1 at Minnesota Duluth   3 WC      Box        7:07 pm    
  Wisconsin          1 at St. Cloud State    0 WC      Box        7:07 pm    
  Wis-Eau Claire     0 at Wis-Stout          2 NH      Box        7:30 pm    
  Wis-River Falls    3 at Wis-Stevens Pt.    5 NH      Box        7:30 pm    
  Sacred Heart       1 at Air Force          7 AH      Box        7:35 pm    
  Ohio State         2 at Northern Michigan  0 CC      Box        7:35 pm    
  Becker             4 at Worcester State    3 EN  OT  Box        8:30 pm    
* - MassMutual Center (Springfield, MA)

Sunday, November 23:
  Hamline            6 at Concordia (WI)     1 NC      Box        2:00 pm    
  Franklin Pierce    1 at Wentworth          6 EN      Box        2:15 pm    

Monday, November 24:
  Nichols            4 at Salve Regina       3 EN      Box        6:45 pm    

Tuesday, November 25:
  Wentworth          5 at Conn. College      6 NC  OT  Box        3:30 pm    
  Western N.E.       6 at Worcester State    7 EN      Box        5:30 pm    
  Yale               4 at Brown              3 EC      Box        7:00 pm    
  Holy Cross         2 at Boston University  3 NC      Box        7:00 pm    
  UMass Lowell       3 at Merrimack          1 HE      Box        7:00 pm    
  Vermont            3 at Massachusetts      2 HE  OT  Box        7:00 pm    
  UMass Dartmouth    1 at Babson             1 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Framingham State   1 at UMass Boston       9 NC      Box        7:00 pm    
  Plymouth State     0 at Southern Maine     6 NC      Box        7:00 pm    
* Assumption         2 at Saint Michael's    5 N1      Box        7:00 pm    
  Curry              2 at Colby              0 NC      Box        7:00 pm    
  Stonehill          3 at Fitchburg State    6 EN      Box        7:00 pm    
  American Int'l     3 at Bentley            1 AH      Box        7:05 pm    
  Marian             4 at Wis-River Falls    5 NC  OT  Box        7:05 pm    
  Franklin Pierce    5 at Suffolk            6 EN  OT  Box        7:15 pm    
  Lawrence           1 at Lake Forest        5 NC      Box        7:30 pm    
  Westfield State    4 at Becker             2 EN      Box        8:10 pm    
* - Assumption awarded win in Northeast-10 Standings

Wednesday, November 26:
  Quinnipiac         1 at Princeton          2 EC      Box        7:00 pm    
  Wis-Superior       5 at Bethel             2 NC      Box        7:00 pm    
  Minn-Crookston     2 at Concordia (MN)     9 EX      Box        7:00 pm    
  Minn-Crookston     2 at Concordia (MN)     9 NC      Box        7:00 pm    

Friday, November 28:
* Salve Regina       1 vs Bowdoin           10 NC      Box        2:30 pm    
# St. Scholastica    4 vs Lawrence           3 NC  OT  Box        3:30 pm    
& Northeastern       3 vs Princeton          5 NC      Box        4:00 pm    
  Harvard            1 at Boston College     5 NC      Box        4:00 pm    
% Norwich            3 vs Plattsburgh        3 NC  OT  Box        4:00 pm    
* UMass Dartmouth    3 at Colby              2 NC      Box        6:00 pm    
& Mercyhurst         4 at Rensselaer         1 NC      Box        7:00 pm    
  Army               4 at Union              5 NC      Box        7:00 pm    
  Canisius           4 at Clarkson           3 NC  OT  Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       4 at Massachusetts      3 NC      Box        7:00 pm    
  Dartmouth          4 at Providence         2 NC      Box        7:00 pm    
# Oswego             4 at St. Norbert        3 NC      Box        7:00 pm    
% St. Thomas         3 at Middlebury         5 NC      Box        7:00 pm    
  Minnesota State    2 at Bowling Green      2 NC  OT  Box        7:05 pm    
  Nebraska-Omaha     3 at Ohio State         4 CC      Box        7:05 pm    
  Colorado College   1 at Air Force          4 NC      Box        7:05 pm    
+ Michigan           6 at Minnesota          3 NC      Box        7:07 pm    
+ Michigan State     1 at Wisconsin          3 NC      Box        7:07 pm    
  Michigan Tech      0 at Bemidji State      3 NC      Box        7:35 pm    
  Lake Superior      1 at Alaska             4 CC      Box        7:35 pm    
  Ferris State       6 at Northern Michigan  4 CC      Box        7:35 pm    
  Western Michigan   1 at Notre Dame         4 CC      Box        7:35 pm    
  Cornell            3 at North Dakota       7 NC      Box        7:37 pm    
  Colgate            1 at Denver             6 NC      Box        7:37 pm    
* - Bowdoin/Colby Faceoff (Waterville, ME)
# - St. Norbert Thanksgiving Tournament (Green Bay, WI)
& - Rensselaer Holiday Hockey Tournament (Troy, NY)
% - Primelink Shootout (Middlebury, VT)
+ - College Hockey Showcase

Saturday, November 29:
* Manhattanville     4 vs Southern Maine     2 NC      Box        1:00 pm    
# Wesleyan           2 vs Trinity            3 NC      Box        1:00 pm    
& Tufts              5 vs Plymouth State     1 NC      Box        1:00 pm    
% Suffolk            1 at Skidmore           2 NC      Box        2:00 pm    
+ Salve Regina       3 vs Colby              3 NC  OT  Box        2:30 pm    
@ Neumann            6 vs Becker             1 NC      Box        3:00 pm    
^ Oswego             4 vs St. Scholastica    5 NC      Box        3:30 pm    
$ Princeton          4 vs Mercyhurst         6 NC      Box        4:00 pm    
  Connecticut        4 at Brown              1 NC      Box        4:00 pm    
  RIT                3 at UMass Lowell       6 NC      Box        4:00 pm    
  Buffalo State      2 at Utica              5 NC      Box        4:00 pm    
! St. Thomas         3 vs Plattsburgh        5 NC      Box        4:00 pm    
* USA Under-18 Team  4 at Babson             3 EX  OT  Box        4:00 pm    
# Amherst            0 at Conn. College      1 NC      Box        4:00 pm    
& UMass Boston       6 at Southern N.H.      3 NC      Box        4:00 pm    
  Holy Cross         4 at Sacred Heart       2 AH      Box        4:05 pm    
% Potsdam            2 vs Williams           3 NC      Box        5:00 pm    
  Milwaukee S. E.    3 at Wis-Superior       3 NC  OT  Box        5:05 pm    
@ Brockport          1 at Castleton          4 NC      Box        6:00 pm    
+ UMass Dartmouth    2 at Bowdoin            4 NC      Box        6:00 pm    
1 Northeastern       5 at Rensselaer         1 NC      Box        7:00 pm    
  Providence         2 at Union              4 NC      Box        7:00 pm    
  Canisius           2 at Clarkson           2 NC  OT  Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       1 at Boston University  4 NC      Box        7:00 pm    
  Merrimack          4 at New Hampshire      3 HE      Box        7:00 pm    
^ Lawrence           0 at St. Norbert        4 NC      Box        7:00 pm    
2 Norwich            2 at Middlebury         3 NC      Box        7:00 pm    
  Nichols            0 at New England       10 NC      Box        7:00 pm    
  Maine              2 at Vermont            3 HE      Box        7:05 pm    
  Michigan Tech      1 at Bemidji State      2 NC      Box        7:05 pm    
  Minnesota State    5 at Bowling Green      2 NC      Box        7:05 pm    
  Western Michigan   3 at Notre Dame         3 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Cornell            2 at North Dakota       1 NC      Box        7:07 pm    
  Colgate            2 at Colorado College   3 NC      Box        7:07 pm    
3 Michigan State     4 at Minnesota          4 NC  OT  Box        7:07 pm    
3 Michigan           0 at Wisconsin          3 NC      Box        7:07 pm    
  Air Force          1 at Denver             4 NC      Box        7:07 pm    
  Finlandia          1 at Wis-Stevens Pt.    6 NC      Box        7:30 pm    
  Salem State       10 at Framingham State   2 NC      Box        7:30 pm    
  Lake Superior      1 at Alaska             1 CC  OT  Box        7:35 pm    
  Ferris State       2 at Northern Michigan  1 CC      Box        7:35 pm    
  St. Cloud State    1 at Minnesota Duluth   5 WC      Box        7:37 pm    
  Nebraska-Omaha     2 at Ohio State         3 CC      Box        8:05 pm    
* - Babson Invitational (Wellesley, MA)
# - Douglas W. Roberts Tournament (New London, CT)
& - PAL/Stovepipe Tournament (Manchester, NH)
% - Skidmore Invitational (Saratoga Springs, NY)
+ - Bowdoin/Colby Faceoff (Brunswick, ME)
@ - Rutland Herald Invitational (Rutland, VT)
^ - St. Norbert Thanksgiving Tournament (Green Bay, WI)
$ - Rensselaer Holiday Hockey Tournament Championship (Troy, NY)
! - Primelink Shootout Third Place (Middlebury, VT)
1 - Rensselaer Holiday Hockey Tournament Third Place (Troy, NY)
2 - Primelink Shootout Championship (Middlebury, VT)
3 - College Hockey Showcase

Sunday, November 30:
* Becker             2 vs Brockport          3 NC      Box       12:00 pm    
# Southern Maine     0 at Babson             5 NC      Box        1:00 pm    
& Wesleyan           0 vs Amherst            3 NC      Box        1:00 pm    
% Potsdam            9 vs Suffolk            1 NC      Box        1:00 pm    
+ Plymouth State     4 at Southern N.H.      3 NC  OT  Box        1:00 pm    
  Hobart             6 at Wentworth          4 NC      Box        2:15 pm    
@ Neumann            5 at Castleton          1 NC      Box        3:00 pm    
  Boston College     2 at Dartmouth          1 NC  OT  Box        4:00 pm    
^ USA Under-18 Team  2 vs Manhattanville     0 EX      Box        4:00 pm    
$ Trinity            3 at Conn. College      6 NC      Box        4:00 pm    
! Williams           1 at Skidmore           5 NC      Box        4:00 pm    
1 UMass Boston       4 vs Tufts              3 NC      Box        4:00 pm    
  Sacred Heart       3 at Holy Cross         2 AH      Box        4:05 pm    
  Hamline            6 at Minn-Crookston     4 NC      Box        7:30 pm    
* - Rutland Herald Invitational Third Place (Rutland, VT)
# - Babson Invitational Third Place (Wellesley, MA)
& - Douglas W. Roberts Tournament Third Place (New London, CT)
% - Skidmore Invitational Third Place (Saratoga Springs, NY)
+ - PAL/Stovepipe Tournament Third Place (Manchester, NH)
@ - Rutland Herald Invitational Championship (Rutland, VT)
^ - Babson Invitational Championship (Wellesley, MA)
$ - Douglas W. Roberts Tournament Championship (New London, CT)
! - Skidmore Invitational Championship (Saratoga Springs, NY)
1 - PAL/Stovepipe Tournament Championship (Manchester, NH)

Monday, December 1:
  Worcester State    4 at Salem State        6 NC      Box        7:00 pm    

Tuesday, December 2:
  Milwaukee S. E.    4 at Concordia (WI)     0 MC      Box        7:00 pm    
  Wentworth          2 at New England        3 NC      Box        7:00 pm    
  Colby              1 at Bowdoin            3 EE      Box        7:00 pm    
  Curry              5 at Stonehill          4 EN  OT  Box        7:00 pm    
  Connecticut        3 at Sacred Heart       5 AH      Box        7:05 pm    
  Franklin Pierce    3 at Western N.E.       2 EN  OT  Box        7:20 pm    
  Saint Anselm       4 at Assumption         1 N1      Box        7:30 pm    

Wednesday, December 3:
  Nichols            5 at Plymouth State     2 EN      Box        6:00 pm    
  Quinnipiac         1 at Princeton          4 NC      Box        7:00 pm    
  Suffolk            5 at Salve Regina       3 EN      Box        7:15 pm    
  Fitchburg State    0 at UMass Dartmouth    3 NC      Box        7:30 pm    

Thursday, December 4:
  Stonehill          2 at Johnson & Wales    3 EN  OT  Box        6:50 pm    

Friday, December 5:
  Rensselaer         3 at Yale               7 EC      Box        7:00 pm    
  Union              4 at Brown              5 EC      Box        7:00 pm    
  Clarkson           1 at Cornell            4 EC      Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       5 at Colgate            2 EC      Box        7:00 pm    
  North Dakota      10 at Harvard            1 NC      Box        7:00 pm    
  Maine              2 at Northeastern       3 HE  OT  Box        7:00 pm    
  New Hampshire      2 at UMass Lowell       0 HE      Box        7:00 pm    
  Connecticut        1 at Massachusetts      5 NC      Box        7:00 pm    
  St. Scholastica    5 at Wis-Eau Claire     1 NH      Box        7:00 pm    
  Gustavus Adolphus  2 at Bethel             1 MI  OT  Box        7:00 pm    
  St. Olaf           3 at Concordia (MN)     1 MI      Box        7:00 pm    
  St. Thomas         7 at St. John's         3 MI      Box        7:00 pm    
  Concordia (WI)     1 at Marian             5 MC      Box        7:00 pm    
  Buffalo State      2 at Geneseo            4 SU      Box        7:00 pm    
  Fredonia           1 at Brockport          1 SU  OT  Box        7:00 pm    
  Franklin Pierce    1 at Morrisville        9 NC      Box        7:00 pm    
  Oswego             3 at Plattsburgh        4 SU  OT  Box        7:00 pm    
  Cortland           3 at Potsdam            2 SU      Box        7:00 pm    
  Manhattanville     5 at Elmira             4 EW  OT  Box        7:00 pm    
  Utica              2 at Hobart             3 EW      Box        7:00 pm    
  Trinity            4 at Babson             5 EE  OT  Box        7:00 pm    
  Wesleyan           1 at UMass Boston       3 EE      Box        7:00 pm    
  Middlebury         8 at Salem State        2 EE      Box        7:00 pm    
  Williams           3 at Southern Maine     6 EE      Box        7:00 pm    
  Norwich            1 at Hamilton           4 EE      Box        7:00 pm    
  Saint Michael's    2 at Amherst            4 EE      Box        7:00 pm    
  New England        1 at Conn. College      2 EE      Box        7:00 pm    
  Saint Anselm       1 at Tufts              4 EE      Box        7:00 pm    
  Colby              1 at Skidmore           2 EE      Box        7:00 pm    
  Bowdoin            5 at Castleton          3 EE      Box        7:00 pm    
  Mercyhurst         6 at American Int'l     3 AH      Box        7:05 pm    
  Alaska             0 at Nebraska-Omaha     0 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Northern Michigan  1 at Lake Superior      1 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Notre Dame         3 at Ferris State       1 CC      Box        7:05 pm    
  RIT                0 at Air Force          2 AH      Box        7:05 pm    
  Holy Cross         1 at Bentley            4 AH      Box        7:05 pm    
  Niagara            4 at Robert Morris      2 CH      Box        7:05 pm    
  Lake Forest        2 at Wis-River Falls    6 NH      Box        7:05 pm    
  Hamline            4 at St. Mary's         2 MI      Box        7:05 pm    
  Adrian             2 at Milwaukee S. E.    1 MC      Box        7:05 pm    
  Lawrence           5 at Northland          0 MC      Box        7:05 pm    
  Alaska Anchorage   2 at Wisconsin          3 WC      Box        7:07 pm    
  Denver             6 at Michigan Tech      0 WC      Box        7:07 pm    
  Boston College     1 at Boston University  1 HE  OT  Box        7:30 pm    
  Providence         2 at Quinnipiac         5 NC      Box        7:30 pm    
  St. Norbert        2 at Wis-Stout          5 NH      Box        7:30 pm    
  Wis-Superior       3 at Wis-Stevens Pt.    1 NH      Box        7:30 pm    
  Alab-Huntsville    1 at Bemidji State      3 CH      Box        7:35 pm    
  Michigan State     1 at Michigan           6 CC      Box        7:35 pm    
  Minnesota Duluth   1 at Colorado College   1 WC  OT  Box        7:37 pm    
  St. Cloud State    4 at Minnesota State    2 WC      Box        7:37 pm    
  USA Under-18 Team  4 at Vermont            6 EX      Box        8:00 pm    
  Finlandia          5 at Minn-Crookston     2 MC      Box        8:30 pm    

Saturday, December 6:
  St. Olaf           1 at Concordia (MN)     1 MI  OT  Box        2:00 pm    
  Adrian             6 at Milwaukee S. E.    5 MC      Box        2:00 pm    
  Southern N.H.      4 at Stonehill          3 EN      Box        2:00 pm    
  Lawrence           7 at Northland          1 MC      Box        2:05 pm    
  Clarkson           3 at Colgate            3 EC  OT  Box        3:00 pm    
  Lake Forest        3 at Wis-Stout          4 NH      Box        3:00 pm    
  Finlandia          6 at Minn-Crookston     2 MC      Box        3:00 pm    
  Williams           5 at Salem State        4 EE  OT  Box        3:00 pm    
  Norwich            1 at Amherst            1 EE  OT  Box        3:00 pm    
  Saint Michael's    3 at Hamilton           6 EE      Box        3:00 pm    
  Saint Anselm       3 at Conn. College      3 EE  OT  Box        3:00 pm    
  New England        2 at Tufts              3 EE      Box        3:30 pm    
  Manhattanville     3 at Hobart             1 EW      Box        4:00 pm    
  Wesleyan           2 at Babson             5 EE      Box        4:00 pm    
  Middlebury         5 at Southern Maine     4 EE      Box        4:00 pm    
  Bowdoin            4 at Skidmore           6 EE      Box        4:00 pm    
  Colby              2 at Castleton          3 EE  OT  Box        4:00 pm    
* Robert Morris      4 vs Ohio State         7 NC      Box        4:05 pm    
  Curry              4 at UMass Dartmouth    2 EN      Box        4:30 pm    
  Framingham State   4 at Assumption         4 EN  OT  Box        4:30 pm    
  Johnson & Wales    2 at Westfield State    7 EN      Box        5:30 pm    
  Trinity            8 at UMass Boston       3 EE      Box        6:00 pm    
  Salve Regina       3 at Plymouth State     5 EN      Box        6:00 pm    
  Rensselaer         7 at Brown              2 EC      Box        7:00 pm    
  Union              5 at Yale               2 EC      Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       0 at Cornell            1 EC      Box        7:00 pm    
  North Dakota       4 at Harvard            3 NC      Box        7:00 pm    
  Boston University  3 at Boston College     1 HE      Box        7:00 pm    
  UMass Lowell       2 at New Hampshire      3 HE      Box        7:00 pm    
  Wis-Superior       2 at Wis-Eau Claire     1 NH      Box        7:00 pm    
  St. John's         2 at St. Thomas         2 MI  OT  Box        7:00 pm    
  Marian             6 at Concordia (WI)     2 MC      Box        7:00 pm    
  Buffalo State      1 at Brockport          3 SU      Box        7:00 pm    
  Fredonia           2 at Geneseo            6 SU      Box        7:00 pm    
  Franklin Pierce    3 at Morrisville        2 NC      Box        7:00 pm    
  Cortland           3 at Plattsburgh        5 SU      Box        7:00 pm    
  Oswego             2 at Potsdam            0 SU      Box        7:00 pm    
  Elmira             4 at Utica              2 EW      Box        7:00 pm    
  Lebanon Valley     3 at Neumann            9 EW      Box        7:00 pm    
  Mercyhurst        11 at American Int'l     1 AH      Box        7:05 pm    
  Bentley            2 at Holy Cross         3 AH      Box        7:05 pm    
  Alab-Huntsville    2 at Bemidji State      4 CH      Box        7:05 pm    
  Army               0 at Canisius           2 AH      Box        7:05 pm    
  Alaska             1 at Nebraska-Omaha     1 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Northern Michigan  2 at Lake Superior      2 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Notre Dame         1 at Ferris State       0 CC      Box        7:05 pm    
  Michigan           5 at Michigan State     3 CC      Box        7:05 pm    
  RIT                3 at Air Force          2 AH  OT  Box        7:05 pm    
  St. Norbert        4 at Wis-River Falls    3 NH      Box        7:05 pm    
  Bethel             3 at Gustavus Adolphus  2 MI  OT  Box        7:05 pm    
  Alaska Anchorage   2 at Wisconsin          7 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota Duluth   7 at Colorado College   4 WC      Box        7:07 pm    
  Denver             6 at Michigan Tech      1 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota State    2 at St. Cloud State    6 WC      Box        7:07 pm    
  St. Mary's         6 at Hamline            7 MI  OT  Box        7:15 pm    
  St. Scholastica    2 at Wis-Stevens Pt.    1 NH      Box        7:30 pm    
  Miami              4 at Western Michigan   2 CC      Box        7:35 pm    
* - Quicken Loans Arena (Cleveland, OH)

Sunday, December 7:
  Maine              3 at Merrimack          2 HE      Box        2:00 pm    
  USA Under-18 Team  7 at Middlebury         2 EX      Box        4:00 pm    
  Army               4 at Canisius           3 AH      Box        4:05 pm    
  Miami              7 at Western Michigan   3 CC      Box        4:05 pm    
  Becker             0 at Nichols            3 EN      Box        8:30 pm    

Tuesday, December 9:
  Westfield State    5 at Worcester State    3 EN      Box        5:30 pm    
  American Int'l     0 at Union              6 NC      Box        7:00 pm    
* Providence         4 at Brown              3 NC      Box        7:00 pm    
  Hamilton           3 at Utica              3 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Norwich            7 at Saint Michael's    0 EE      Box        7:00 pm    
  Curry              2 at New England        5 NC      Box        7:00 pm    
  UMass Dartmouth    2 at Conn. College      3 NC      Box        7:00 pm    
  Assumption         3 at Stonehill          4 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Salve Regina       5 at Western N.E.       2 EN      Box        7:20 pm    
  Potsdam            2 at Castleton          6 NC      Box        8:00 pm    
  Framingham State   3 at Tufts              4 NC      Box        8:30 pm    
* - Mayor's Cup

Wednesday, December 10:
  Franklin Pierce    3 at Johnson & Wales    3 EN  OT  Box        6:45 pm    
  UMass Boston       4 at Babson             2 EE      Box        7:00 pm    
  Nichols            4 at Fitchburg State    2 EN      Box        7:00 pm    
  Bethel             1 at Wis-River Falls    4 NC      Box        7:05 pm    
  Westfield State   10 at Framingham State   4 NC      Box        7:20 pm    
  Plymouth State     2 at Becker             3 EN      Box        7:55 pm    

Thursday, December 11:
  Holy Cross         4 at New Hampshire      9 NC      Box        7:00 pm    
  Fredonia           3 at USA Under-18 Team  7 EX      Box        7:00 pm    

Friday, December 12:
  Union              1 at Maine              3 NC      Box        7:00 pm    
  UMass Lowell       2 at Boston University  3 HE      Box        7:00 pm    
  American Int'l     0 at Massachusetts      4 NC      Box        7:00 pm    
  Augsburg           0 at Wis-Eau Claire     3 NC      Box        7:00 pm    
  Western N.E.       1 at Utica              7 NC      Box        7:00 pm    
  Southern Maine     4 at Salem State        3 EE      Box        7:00 pm    
  Cortland           1 at Hamilton           4 NC      Box        7:00 pm    
  Mercyhurst         2 at RIT                6 AH      Box        7:05 pm    
  Notre Dame         3 at Bowling Green      1 CC      Box        7:05 pm    
  Alab-Huntsville    2 at Ferris State       4 NC      Box        7:05 pm    
  Nebraska-Omaha     3 at Lake Superior      2 CC      Box        7:05 pm    
  Bentley            1 at Ohio State        10 NC      Box        7:05 pm    
  Michigan Tech      1 at Minnesota Duluth   3 WC      Box        7:07 pm    
  Minn-Crookston     5 at Concordia (WI)     6 MC      Box        7:30 pm    
  Denver             3 at Minnesota State    2 WC      Box        7:37 pm    
  St. Cloud State    2 at North Dakota       3 WC      Box        7:37 pm    

Saturday, December 13:
  Minn-Crookston     7 at Concordia (WI)     8 MC      Box        2:00 pm    
  Westfield State    3 at Salem State        4 NC      Box        3:00 pm    
  Southern N.H.      7 at Framingham State   2 EN      Box        3:30 pm    
  Oswego             3 at Hobart             6 NC      Box        4:00 pm    
  Wis-Superior       5 at Finlandia          1 NC      Box        5:00 pm    
  Castleton          8 at Plymouth State     0 NC      Box        6:00 pm    
  Union              1 at Maine              5 NC      Box        7:00 pm    
  Vermont            3 at St. Lawrence       4 NC      Box        7:00 pm    
  Robert Morris      0 at Niagara            3 CH      Box        7:00 pm    
  Wis-Eau Claire     3 at Bethel             1 NC      Box        7:00 pm    
  Concordia (MN)     3 at St. John's         8 NC      Box        7:00 pm    
  Morrisville        4 at Hamilton           3 NC      Box        7:00 pm    
  Rensselaer         1 at Miami              3 NC      Box        7:05 pm    
  Mercyhurst         3 at RIT                5 AH      Box        7:05 pm    
  Alab-Huntsville    2 at Ferris State       5 NC      Box        7:05 pm    
  Nebraska-Omaha     2 at Lake Superior      1 CC      Box        7:05 pm    
  Augsburg           0 at Wis-River Falls    3 NC      Box        7:05 pm    
  Colorado College   1 at Minnesota          4 WC      Box        7:07 pm    
  Denver             5 at Minnesota State    2 WC      Box        7:07 pm    
  Michigan Tech      1 at Minnesota Duluth   1 WC  OT  Box        7:07 pm    
  St. Cloud State    4 at North Dakota       7 WC      Box        7:07 pm    
  Gustavus Adolphus  6 at Wis-Stevens Pt.    3 NC      Box        7:30 pm    
  Bowling Green      3 at Notre Dame         4 CC      Box        7:35 pm    
  USA Under-18 Team  2 at Northern Michigan  6 EX      Box        7:35 pm    
  Bentley            2 at Ohio State         3 NC  OT  Box        8:05 pm    

Sunday, December 14:
  Concordia (MN)     2 at St. John's         3 NC      Box        2:00 pm    
  Colorado College   1 at Minnesota          0 WC      Box        4:07 pm    
  Rensselaer         1 at Miami              7 NC      Box        4:35 pm    
  Southern N.H.      5 at Nichols            8 EN      Box        8:30 pm    

Tuesday, December 16:
  USA Under-18 Team  4 at Michigan State     2 EX      Box        7:05 pm    

Friday, December 19:
  Clarkson           1 at Bowling Green      4 NC      Box        7:05 pm    
  Western Michigan   3 at Alaska             6 CC      Box        7:05 pm    
  Northern Michigan  1 at Michigan Tech      2 NC      Box        7:07 pm    
  Sacred Heart       2 at Colorado College   2 NC  OT  Box        7:37 pm    
  USA Under-18 Team  2 at North Dakota       5 EX      Box        7:37 pm    

Saturday, December 20:
  Mercyhurst         2 at Canisius           2 AH  OT  Box        4:05 pm    
  Clarkson           1 at Bowling Green      3 NC      Box        5:05 pm    
  Western Michigan   3 at Alaska             2 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Sacred Heart       0 at Colorado College   7 NC      Box        7:07 pm    
  Michigan Tech      1 at Northern Michigan  0 NC      Box        7:35 pm    

Saturday, December 27:
* Michigan           5 vs Michigan Tech      0 NC      Box        3:05 pm    
# Salve Regina       1 vs Bowdoin            5 NC      Box        4:00 pm    
& Colgate            3 vs Maine              2 NC  OT  Box        4:05 pm    
% Lake Superior      6 vs Harvard            2 NC      Box        4:07 pm    
* North Dakota       1 vs Michigan State     2 NC      Box        6:35 pm    
# Penn State         1 at Salem State        2 EX      Box        7:00 pm    
% Alab-Huntsville    0 at Wisconsin          5 NC      Box        7:07 pm    
& St. Cloud State    2 vs Cornell            3 NC      Box        7:35 pm    
* - Great Lakes Invitational (Detroit, MI)
# - Salem State Ice Hockey Classic (Salem, MA)
& - Florida College Classic (Estero, FL)
% - Badger Showdown (Madison, WI)

Sunday, December 28:
* North Dakota       1 vs Michigan Tech      2 NC      Box        3:05 pm    
# Bemidji State      4 vs Massachusetts      2 NC      Box        4:00 pm    
& Penn State         8 vs Salve Regina       0 EX      Box        4:00 pm    
% St. Cloud State    3 vs Maine              3 NC  OT  Box        4:05 pm    
+ Alab-Huntsville    4 vs Harvard            1 NC      Box        4:07 pm    
@ Michigan State     1 vs Michigan           5 NC      Box        6:35 pm    
# Army               4 at Dartmouth          5 NC  OT  Box        7:00 pm    
^ Bowdoin            3 at Salem State        4 NC  OT  Box        7:00 pm    
$ Lake Superior      1 at Wisconsin          1 NC  OT  Box        7:07 pm    
! Colgate            2 vs Cornell            2 NC  OT  Box        7:35 pm    
* - Great Lakes Invitational Third Place (Detroit, MI)
# - Ledyard Bank Classic (Hanover, NH)
& - Salem State Ice Hockey Classic Third Place (Salem, MA)
% - Florida College Classic Third Place (Estero, FL)
+ - Badger Showdown Third Place (Madison, WI)
@ - Great Lakes Invitational Championship (Detroit, MI)
^ - Salem State Ice Hockey Classic Championship (Salem, MA)
$ - Badger Showdown Championship (Madison, WI)
! - Florida College Classic Championship (Estero, FL)

Monday, December 29:
* Trinity            6 vs Becker             3 NC      Box       12:30 pm    
# Fitchburg State    5 vs Suffolk            2 NC      Box        2:00 pm    
* Johnson & Wales    1 at Assumption         1 NC  OT  Box        3:30 pm    
& Army               1 vs Massachusetts      4 NC      Box        4:00 pm    
% Quinnipiac         4 vs Merrimack          3 NC  OT  Box        4:00 pm    
# Westfield State    4 at UMass Boston       4 NC  OT  Box        5:00 pm    
  Nebraska-Omaha     8 at Yale               3 NC      Box        7:00 pm    
  Minnesota State    2 at Princeton          5 NC      Box        7:00 pm    
+ Bemidji State      2 at Dartmouth          4 NC      Box        7:00 pm    
% Air Force          2 at Connecticut        2 AH  OT  Box        7:15 pm    
* - Assumption Holiday Classic (Worcester, MA)
# - Codfish Bowl (Boston, MA)
& - Ledyard Bank Classic Third Place (Hanover, NH)
% - UConn Hockey Classic (Storrs, CT)
+ - Ledyard Bank Classic Championship (Hanover, NH)

Tuesday, December 30:
* Becker             1 vs Johnson & Wales    4 NC      Box       12:30 pm    
# Suffolk            3 at UMass Boston       2 NC      Box        2:00 pm    
& Trinity            8 at Assumption         1 NC      Box        3:30 pm    
% Merrimack          5 at Connecticut        2 NC      Box        4:00 pm    
+ Fitchburg State    3 vs Westfield State    8 NC      Box        5:00 pm    
  Minnesota State    2 at Yale               3 NC      Box        7:00 pm    
  Nebraska-Omaha     1 at Princeton          5 NC      Box        7:00 pm    
@ Quinnipiac         4 vs Air Force          2 NC      Box        7:15 pm    
* - Assumption Holiday Classic Third Place (Worcester, MA)
# - Codfish Bowl Third Place (Boston, MA)
& - Assumption Holiday Classic Championship (Worcester, MA)
% - UConn Hockey Classic Third Place (Storrs, CT)
+ - Codfish Bowl Championship (Boston, MA)
@ - UConn Hockey Classic Championship (Storrs, CT)

Wednesday, December 31:
* Salve Regina         at Finlandia            NC                 3:00 pm    
* - Cancelled

Friday, January 2:
* Ferris State       4 vs St. Lawrence       5 NC      Box        4:00 pm    
# Babson             2 vs Augsburg           6 NC      Box        4:00 pm    
& Gustavus Adolphus  4 vs Elmira             1 NC      Box        4:00 pm    
% Castleton          1 vs Williams           0 NC  OT  Box        4:00 pm    
+ Nichols            5 at Saint Michael's    3 NC      Box        4:00 pm    
@ Western Michigan   1 vs Northeastern       3 NC      Box        4:07 pm    
^ Rensselaer         2 vs Boston University  6 NC      Box        4:37 pm    
$ UMass Lowell       1 vs Minnesota Duluth   2 NC      Box        5:05 pm    
! Clarkson           4 vs Miami              2 NC      Box        5:05 pm    
  Boston College     3 at New Brunswick      5 EX                 6:00 pm    
* Colgate            4 at Vermont            6 NC      Box        7:00 pm    
1 USA Under-18 Team  3 at Maine              7 EX      Box        7:00 pm    
  Harvard            2 at Quinnipiac         5 EC      Box        7:00 pm    
  Milwaukee S. E.    0 at St. Norbert        3 NC      Box        7:00 pm    
  St. Olaf           5 at Wis-Eau Claire     1 NC      Box        7:00 pm    
# Skidmore           3 at Oswego             8 NC      Box        7:00 pm    
& Neumann            1 at Norwich            2 NC      Box        7:00 pm    
% Wesleyan           1 at Plattsburgh        5 NC      Box        7:00 pm    
  Colby              4 at Southern Maine     1 NC      Box        7:00 pm    
+ Fitchburg State    1 vs Amherst            4 NC      Box        7:00 pm    
  Niagara            2 at Sacred Heart       0 NC      Box        7:05 pm    
  RIT                3 at Bentley            2 AH      Box        7:05 pm    
@ Brown              2 at Minnesota          6 NC      Box        7:07 pm    
  Northern Michigan  3 at Wisconsin          2 NC      Box        7:07 pm    
2 Salve Regina         at Finlandia            NC                 7:15 pm    
  Minn-Crookston     1 at Wis-Stevens Pt.   13 NC      Box        7:30 pm    
  North Dakota       4 at Bemidji State      3 NC      Box        7:35 pm    
  Alaska             1 at Michigan State     2 CC      Box        7:35 pm    
^ Holy Cross         2 at Denver             2 NC  OT  Box        7:37 pm    
$ Union              1 vs Notre Dame         3 NC      Box        8:05 pm    
! Army               1 at Ohio State         6 NC      Box        8:05 pm    
* - Catamount Cup (Burlington, VT)
# - Pathfinder Bank Oswego Classic (Oswego, NY)
& - Times-Argus Invitational (Northfield, VT)
% - Cardinal Classic (Plattsburgh, NY)
+ - St. Michael's Holiday Tournament (Burlington, VT)
@ - Dodge Holiday Classic (Minneapolis, MN)
^ - Denver Cup (Denver, CO)
$ - Shillelagh Tournament (Hoffman Estates, Ill.)
! - Ohio Hockey Classic (Columbus, OH)
1 - Portland, ME
2 - Cancelled

Saturday, January 3:
* Nichols            3 vs Amherst            2 NC      Box        1:00 pm    
# New England        7 vs Saint Anselm       0 NC      Box        1:00 pm    
& Ferris State       3 vs Colgate            3 NC  OT  Box        4:00 pm    
% Skidmore           5 vs Babson             2 NC      Box        4:00 pm    
+ Elmira             4 vs Neumann            2 NC      Box        4:00 pm    
@ Wesleyan           0 vs Williams           2 NC      Box        4:00 pm    
* Fitchburg State    4 at Saint Michael's    4 NC  OT  Box        4:00 pm    
# Curry              4 at Middlebury         1 NC      Box        4:00 pm    
^ Union              2 vs UMass Lowell       1 NC      Box        4:05 pm    
$ Holy Cross         4 vs Rensselaer         3 NC      Box        4:07 pm    
! Western Michigan   1 vs Brown              1 NC  OT  Box        4:07 pm    
1 Miami              2 vs Army               3 NC      Box        5:05 pm    
  Boston College     4 at New Brunswick      2 EX                 6:00 pm    
  Becker             4 at Plymouth State     2 NC      Box        6:00 pm    
2 St. Lawrence       0 at Vermont            4 NC      Box        7:00 pm    
  Dartmouth          0 at Quinnipiac         6 EC      Box        7:00 pm    
  Harvard            1 at Princeton          5 EC      Box        7:00 pm    
  USA Under-18 Team  2 at Merrimack          4 EX      Box        7:00 pm    
  Minn-Crookston     1 at Wis-Eau Claire     5 NC      Box        7:00 pm    
3 Augsburg           2 at Oswego             5 NC      Box        7:00 pm    
4 Gustavus Adolphus  3 at Norwich            4 NC      Box        7:00 pm    
5 Castleton          0 at Plattsburgh        3 NC      Box        7:00 pm    
6 Minnesota Duluth   1 vs Notre Dame         3 NC      Box        7:05 pm    
  Niagara            4 at Sacred Heart       2 NC      Box        7:05 pm    
  Alaska             3 at Michigan State     1 CC      Box        7:05 pm    
  RIT                4 at Bentley            2 AH      Box        7:05 pm    
  Air Force          4 at Connecticut        3 AH      Box        7:05 pm    
  St. Norbert        7 at Milwaukee S. E.    2 NC      Box        7:05 pm    
  Northland          2 at St. Scholastica    6 NC      Box        7:05 pm    
  St. Thomas         2 at Wis-River Falls    4 NC      Box        7:05 pm    
7 Boston University  4 at Denver             1 NC      Box        7:07 pm    
8 Northeastern       2 at Minnesota          3 NC  OT  Box        7:07 pm    
  Nebraska-Omaha     3 at Minnesota State    4 NC      Box        7:07 pm    
  Concordia (WI)     2 at Lake Forest        2 NC  OT  Box        7:30 pm    
  St. Olaf           2 at Wis-Stevens Pt.    4 NC      Box        7:30 pm    
  American Int'l     2 at Robert Morris      5 NC      Box        7:35 pm    
  Bemidji State      3 at North Dakota       4 NC  OT  Box        7:37 pm    
9 Clarkson           0 at Ohio State         2 NC      Box        8:05 pm    
  Northern Michigan  6 at Wisconsin          5 NC  OT  Box        8:07 pm    
* - St. Michael's Holiday Tournament (Burlington, VT)
# - Middlebury Holiday Classic (Middlebury, VT)
& - Catamount Cup Third Place (Burlington, VT)
% - Pathfinder Bank Oswego Classic Third Place (Oswego, NY)
+ - Times-Argus Invitational Third Place (Northfield, VT)
@ - Cardinal Classic Third Place (Plattsburgh, NY)
^ - Shillelagh Tournament Third Place (Hoffman Estates, IL)
$ - Denver Cup Third Place (Denver, CO)
! - Dodge Holiday Classic Third Place (Minneapolis, MN)
1 - Ohio Hockey Classic Third Place (Columbus, OH)
2 - Catamount Cup Championship (Burlington, VT)
3 - Pathfinder Bank Oswego Classic Championship (Oswego, NY)
4 - Times-Argus Invitational Championship (Northfield, VT)
5 - Cardinal Classic Championship (Plattsburgh, NY)
6 - Shillelagh Tournament Championship (Hoffman Estates, IL)
7 - Denver Cup Championship (Denver, CO)
8 - Dodge Holiday Classic Championship (Minneapolis, MN)
9 - Ohio Hockey Classic Championship (Columbus, OH)

Sunday, January 4:
* Saint Anselm       1 at Middlebury         6 NC      Box        1:00 pm    
  Adrian             5 at St. John's         2 NC      Box        2:00 pm    
  Lake Forest        8 at Concordia (WI)     2 NC      Box        3:00 pm    
  Dartmouth          4 at Princeton          0 EC      Box        4:00 pm    
  New Hampshire      5 at Maine              4 HE      Box        4:00 pm    
# New England        4 vs Curry              2 NC      Box        4:00 pm    
  American Int'l     1 at Robert Morris      1 NC  OT  Box        4:05 pm    
  Cornell            5 at Massachusetts      2 NC      Box        5:00 pm    
  Air Force          2 at Yale               3 NC      Box        6:00 pm    
* - Middlebury Holiday Classic Third Place (Middlebury, VT)
# - Middlebury Holiday Classic Championship (Middlebury, VT)

Tuesday, January 6:
  Norwich            1 at Plattsburgh        3 NC      Box        7:00 pm    
  Hamilton           1 at Oswego             2 NC      Box        7:00 pm    
* Conn. College      1 at Manhattanville     4 NC      Box        7:00 pm    
  Salem State        2 at Fitchburg State    2 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Framingham State   2 at Southern Maine     6 NC      Box        7:00 pm    
  Skidmore           3 at Castleton          2 EE      Box        7:00 pm    
  Johnson & Wales    0 at Tufts              8 NC      Box        7:00 pm    
  Connecticut        1 at Sacred Heart       6 AH      Box        7:05 pm    
  Plymouth State     2 at Western N.E.       2 EN  OT  Box        7:20 pm    
  Salve Regina       3 at Assumption         6 EN      Box        7:30 pm    
* - Danbury Ice Arena

Wednesday, January 7:
  Becker             0 at Manhattanville     4 NC      Box        6:00 pm    
  Wis-River Falls    3 at Concordia (MN)     0 NC      Box        7:00 pm    
  St. Olaf           6 at Bethel             4 NC      Box        7:00 pm    
  Milwaukee S. E.    4 at Marian             3 MC      Box        7:00 pm    

Thursday, January 8:
  Lake Superior      4 at Colgate            5 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Wis-Stout          5 at St. John's         3 NC      Box        7:00 pm    
  Neumann            9 at Potsdam            4 NC      Box        7:00 pm    
  Fredonia           3 at Wentworth          6 NC      Box        8:00 pm    

Friday, January 9:
  Fredonia           0 at Wentworth          3 NC      Box        2:15 pm    
  Rensselaer         2 at Quinnipiac         2 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Union              3 at Princeton          2 EC      Box        7:00 pm    
  Niagara            0 at Cornell            3 NC      Box        7:00 pm    
  Lake Superior      6 at Colgate            1 NC      Box        7:00 pm    
  Yale               2 at Dartmouth          1 EC      Box        7:00 pm    
  Brown              1 at Harvard            1 EC  OT  Box        7:00 pm    
  New Hampshire      2 at Massachusetts      2 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Merrimack          1 at Northeastern       2 HE      Box        7:00 pm    
  Robert Morris      2 at Alab-Huntsville    5 CH      Box        7:00 pm    
  St. Norbert        2 at St. Thomas         3 NC      Box        7:00 pm    
  St. Scholastica    5 at St. Olaf           4 NC      Box        7:00 pm    
  Wis-Stevens Pt.    6 at Augsburg           3 NC      Box        7:00 pm    
  Buffalo State      7 at Lebanon Valley     2 NC      Box        7:00 pm    
  Worcester State    0 at Brockport          7 NC      Box        7:00 pm    
  Geneseo            2 at Utica              3 NC      Box        7:00 pm    
  Hamilton           0 at Babson             3 EE      Box        7:00 pm    
  Amherst            7 at UMass Boston       1 EE      Box        7:00 pm    
  Salem State        5 at Wesleyan           3 EE      Box        7:00 pm    
  Southern Maine     2 at Trinity            7 EE      Box        7:00 pm    
  Tufts              2 at Norwich            1 EE      Box        7:00 pm    
  Castleton          2 at Middlebury         1 EE      Box        7:00 pm    
  Skidmore           0 at Williams           4 EE      Box        7:00 pm    
  Bowdoin            2 at New England        4 EE      Box        7:00 pm    
  Colby              6 at Saint Anselm       3 EE      Box        7:00 pm    
  Mercyhurst         1 at Army               2 AH      Box        7:05 pm    
  American Int'l     1 at Holy Cross         5 AH      Box        7:05 pm    
  Ohio State         8 at Bowling Green      5 CC      Box        7:05 pm    
  Northern Michigan  3 at Nebraska-Omaha     4 CC      Box        7:05 pm    
  Western Michigan   2 at Ferris State       1 CC      Box        7:05 pm    
  Connecticut        3 at RIT                5 AH      Box        7:05 pm    
* Bentley            8 at Canisius           3 AH      Box        7:05 pm    
  Lake Forest        5 at St. Mary's         2 NC      Box        7:05 pm    
  Wis-Superior       5 at Gustavus Adolphus  4 NC  OT  Box        7:05 pm    
  St. John's         1 at Wis-River Falls    2 NC  OT  Box        7:05 pm    
  Marian             3 at Milwaukee S. E.    2 MC      Box        7:05 pm    
  Wisconsin          3 at Alaska Anchorage   2 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota Duluth   1 at St. Cloud State    3 WC      Box        7:07 pm    
  Wis-Eau Claire     4 at Hamline            2 NC      Box        7:15 pm    
  Lawrence           3 at Finlandia          1 MC      Box        7:15 pm    
  Concordia (MN)     4 at Wis-Stout          1 NC      Box        7:30 pm    
  Northland          2 at Minn-Crookston     4 MC      Box        7:30 pm    
  Conn. College      2 at Saint Michael's    3 EE      Box        7:30 pm    
  Alaska             0 at Notre Dame         2 CC      Box        7:35 pm    
  Boston College     3 at Vermont            3 HE  OT  Box        7:35 pm    
  Minnesota State    2 at Colorado College   5 WC      Box        7:37 pm    
  Michigan Tech      3 at Denver             4 WC  OT  Box        7:37 pm    
  Minnesota          3 at North Dakota       6 WC      Box        7:37 pm    
  Morrisville        2 at Johnson & Wales    1 NC  OT  Box        7:45 pm    
* - Amherst Pepsi Center (Amherst, NY)

Saturday, January 10:
  Wis-Superior       3 at St. Olaf           1 NC      Box        2:00 pm    
  Northland          3 at Minn-Crookston     9 MC      Box        2:00 pm    
  Robert Morris      2 at Alab-Huntsville    2 CH  OT  Box        3:00 pm    
  Lawrence           3 at Finlandia          2 MC  OT  Box        3:00 pm    
  Buffalo State     10 at Lebanon Valley     1 NC      Box        3:00 pm    
  Morrisville        7 at Johnson & Wales    4 NC      Box        3:00 pm    
  Worcester State    3 at Brockport          7 NC      Box        3:00 pm    
  Hamilton           5 at UMass Boston       2 EE      Box        3:00 pm    
  Southern Maine     3 at Wesleyan           2 EE      Box        3:00 pm    
  Tufts              1 at Saint Michael's    4 EE      Box        3:00 pm    
  Castleton          3 at Williams           3 EE  OT  Box        3:00 pm    
  Bowdoin            2 at Saint Anselm       3 EE      Box        3:00 pm    
  Rensselaer         5 at Princeton          1 EC      Box        4:00 pm    
  Elmira             5 at Potsdam            3 NC      Box        4:00 pm    
  Amherst            6 at Babson             3 EE      Box        4:00 pm    
  Salem State        2 at Trinity            4 EE      Box        4:00 pm    
  Conn. College      1 at Norwich            2 EE      Box        4:00 pm    
  Skidmore           1 at Middlebury         4 EE      Box        4:00 pm    
  Colby              3 at New England        4 EE      Box        4:30 pm    
  Assumption         2 at UMass Dartmouth    5 EN      Box        4:30 pm    
  Manhattanville     3 at Curry              3 NC  OT  Box        4:35 pm    
  Union              4 at Quinnipiac         2 EC      Box        7:00 pm    
  Clarkson           1 at St. Lawrence       5 NC      Box        7:00 pm    
  Niagara            1 at Cornell            2 NC      Box        7:00 pm    
  Yale               6 at Harvard            2 EC      Box        7:00 pm    
  Brown              1 at Dartmouth          5 EC      Box        7:00 pm    
  Maine              1 at Boston University  4 HE      Box        7:00 pm    
  Massachusetts      2 at New Hampshire      3 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Northeastern       2 at Merrimack          1 HE      Box        7:00 pm    
  UMass Lowell       2 at Providence         4 HE      Box        7:00 pm    
  Lake Forest        2 at St. Thomas         7 NC      Box        7:00 pm    
  Wis-Eau Claire     4 at Augsburg           2 NC      Box        7:00 pm    
  Concordia (WI)     0 at Adrian             9 MC      Box        7:00 pm    
  Cortland           2 at Utica              4 NC      Box        7:00 pm    
  Western N.E.       0 at Neumann            8 NC      Box        7:00 pm    
  Westfield State    2 at Fitchburg State    2 EN  OT  Box        7:00 pm    
  Nichols            5 at Franklin Pierce    2 EN      Box        7:00 pm    
  Mercyhurst         3 at Army               4 AH      Box        7:05 pm    
  Holy Cross         5 at American Int'l     1 AH      Box        7:05 pm    
  Alaska             0 at Notre Dame         3 CC      Box        7:05 pm    
  Ohio State         4 at Bowling Green      3 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Northern Michigan  3 at Nebraska-Omaha     2 CC      Box        7:05 pm    
  Connecticut        4 at RIT                7 AH      Box        7:05 pm    
  Boston College     2 at Vermont            4 HE      Box        7:05 pm    
* Bentley            4 at Canisius           3 AH      Box        7:05 pm    
  St. Norbert        5 at St. Mary's         1 NC      Box        7:05 pm    
  St. Scholastica    5 at Gustavus Adolphus  0 NC      Box        7:05 pm    
  Wisconsin          6 at Alaska Anchorage   3 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota State    3 at Colorado College   1 WC      Box        7:07 pm    
  Michigan Tech      1 at Denver             3 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota          1 at North Dakota       6 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota Duluth   3 at St. Cloud State    6 WC      Box        7:07 pm    
  Wis-Stevens Pt.    0 at Hamline            0 NC  OT  Box        7:15 pm    
  Ferris State       4 at Western Michigan   2 CC      Box        7:35 pm    
  Miami              1 at Michigan           5 CC      Box        7:35 pm    
  Becker             4 at Framingham State   3 EN      Box        7:40 pm    
* - Amherst Pepsi Center (Amherst, NY)

Sunday, January 11:
  Concordia (WI)     0 at Adrian             7 MC      Box        3:00 pm    
  St. Lawrence       2 at Clarkson           1 NC      Box        4:00 pm    
* Miami              0 at Michigan           4 CC      Box        4:05 pm    
  Manhattanville     2 at Nichols            0 NC      Box        8:30 pm    
* - Rescheduled from 1/09

Tuesday, January 13:
  UMass Dartmouth    2 at Worcester State    1 EN      Box        5:30 pm    
  Providence         4 at Boston University  2 HE      Box        7:00 pm    
  USA Under-18 Team  6 at Fredonia           1 EX      Box        7:00 pm    
  Plattsburgh        3 at Skidmore           5 NC      Box        7:00 pm    
  Geneseo            4 at Lebanon Valley     3 NC      Box        7:00 pm    
  Suffolk            1 at Southern Maine     3 NC      Box        7:00 pm    
  Williams           4 at Middlebury         4 EE  OT  Box        7:00 pm    
  Plymouth State     4 at New England        3 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Hamilton           1 at Amherst            3 EE      Box        7:00 pm    
* Saint Michael's    4 at Franklin Pierce    1 N1      Box        7:00 pm    
  St. Scholastica    6 at Northland          1 NC      Box        7:05 pm    
  Wis-Stout         12 at St. Mary's         2 NC      Box        7:05 pm    
# Wesleyan           0 at Trinity            2 EE      Box        7:30 pm    
  Southern N.H.      1 at Curry              5 EN      Box        7:35 pm    
* - Rescheduled from 12/12, FPU awarded win in Northeast-10 Standings
# - Rescheduled from 12/09

Wednesday, January 14:
  Wentworth          3 at Fitchburg State    5 EN      Box        7:00 pm    
  Bentley            1 at Connecticut        2 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Becker             3 at Salve Regina       2 EN      Box        7:15 pm    
  Framingham State   2 at Westfield State    9 EN      Box        8:15 pm    

Thursday, January 15:
  Curry              5 at Utica              4 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Hobart             5 at Morrisville        3 NC      Box        7:00 pm    
  Franklin Pierce    4 at Southern N.H.      0 EN      Box        7:30 pm    
  Suffolk            4 at Assumption         4 EN  OT  Box        7:30 pm    

Friday, January 16:
  Lebanon Valley     2 at UMass Dartmouth    3 NC      Box        5:30 pm    
  Colgate            2 at Rensselaer         3 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Cornell            4 at Union              1 EC      Box        7:00 pm    
  Clarkson           4 at Yale               3 EC      Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       6 at Brown              1 EC      Box        7:00 pm    
  Quinnipiac         6 at Niagara            4 NC      Box        7:00 pm    
  Boston University  4 at Merrimack          1 HE      Box        7:00 pm    
  Bentley            3 at Maine              1 NC      Box        7:00 pm    
  Vermont            1 at Northeastern       3 HE      Box        7:00 pm    
  Providence         5 at Massachusetts      4 HE      Box        7:00 pm    
  Augsburg           2 at St. John's         3 MI      Box        7:00 pm    
  Concordia (MN)     1 at Bethel             2 MI      Box        7:00 pm    
  Minn-Crookston     1 at Adrian            13 MC      Box        7:00 pm    
  Concordia (WI)     3 at Lawrence           5 MC      Box        7:00 pm    
  Finlandia          2 at Marian             3 MC  OT  Box        7:00 pm    
  Johnson & Wales    2 at Buffalo State      7 NC      Box        7:00 pm    
  Manhattanville     2 at Fredonia           0 NC      Box        7:00 pm    
  Western N.E.       1 at Potsdam            8 NC      Box        7:00 pm    
  Geneseo            1 at Elmira             2 NC      Box        7:00 pm    
  Babson             2 at Norwich            5 EE      Box        7:00 pm    
  UMass Boston       3 at Saint Michael's    4 EE      Box        7:00 pm    
  Hamilton           3 at Salem State        4 EE      Box        7:00 pm    
  Amherst            3 at Southern Maine     1 EE      Box        7:00 pm    
* Middlebury         5 at Bowdoin            2 EE      Box        7:00 pm    
  Williams           4 at Colby              2 EE      Box        7:00 pm    
  Wesleyan           4 at Saint Anselm       3 EE      Box        7:00 pm    
  Conn. College      1 at Castleton          1 EE  OT  Box        7:00 pm    
  Tufts              2 at Skidmore           5 EE      Box        7:00 pm    
# Cortland           4 at Plymouth State     5 NC      Box        7:00 pm    
  Sacred Heart       1 at Mercyhurst         2 AH      Box        7:05 pm    
  American Int'l     3 at RIT                5 AH      Box        7:05 pm    
  Nebraska-Omaha     0 at Alaska             2 CC      Box        7:05 pm    
  Ohio State         6 at Ferris State       2 CC      Box        7:05 pm    
  Notre Dame         3 at Lake Superior      2 CC      Box        7:05 pm    
  Canisius           5 at Air Force          4 AH      Box        7:05 pm    
  Wis-Stout          3 at Wis-River Falls    2 NH      Box        7:05 pm    
  St. Thomas         3 at Gustavus Adolphus  5 MI      Box        7:05 pm    
  Northland          2 at Milwaukee S. E.    4 MC      Box        7:05 pm    
  Bemidji State      2 at Minnesota Duluth   3 NC      Box        7:07 pm    
  Colorado College   1 at Wisconsin          6 WC      Box        7:07 pm    
  North Dakota       3 at Michigan Tech      3 WC  OT  Box        7:07 pm    
  St. Cloud State    1 at Minnesota          5 WC      Box        7:07 pm    
  St. Olaf           2 at Hamline            6 MI      Box        7:15 pm    
  Brockport          5 at Framingham State   5 NC  OT  Box        7:20 pm    
  UMass Lowell       4 at Boston College     3 HE  OT  Box        7:30 pm    
  Trinity            4 at New England        2 EE      Box        7:30 pm    
  Bowling Green      3 at Michigan           0 CC      Box        7:35 pm    
  Alab-Huntsville    3 at Western Michigan   4 NC      Box        7:35 pm    
  Alaska Anchorage   4 at Minnesota State    2 WC      Box        7:37 pm    
  Michigan State     4 at Miami              1 CC      Box        8:05 pm    
* - Last Game at Dayton Arena
# - Tilton School

Saturday, January 17:
* Concordia (MN)     4 at Bethel             1 MI      Box        2:00 pm    
  Fitchburg State    4 at Southern N.H.      5 EN      Box        2:00 pm    
  Brockport          5 at Framingham State   3 NC      Box        2:30 pm    
  Minn-Crookston     1 at Adrian            11 MC      Box        3:00 pm    
  Manhattanville     4 at Fredonia           2 NC      Box        3:00 pm    
  Babson             3 at Saint Michael's    0 EE      Box        3:00 pm    
  Amherst            0 at Salem State        1 EE      Box        3:00 pm    
  Middlebury         6 at Colby              3 EE      Box        3:00 pm    
# Cortland           3 at Plymouth State     4 NC  OT  Box        3:00 pm    
  Clarkson           4 at Brown              3 EC  OT  Box        4:00 pm    
  Finlandia          4 at Marian             6 MC      Box        4:00 pm    
  Northland          0 at Milwaukee S. E.   10 MC      Box        4:00 pm    
  Western N.E.       2 at Potsdam            7 NC      Box        4:00 pm    
  UMass Boston       2 at Norwich            3 EE  OT  Box        4:00 pm    
  Hamilton           3 at Southern Maine     1 EE      Box        4:00 pm    
  Trinity            4 at Saint Anselm       2 EE      Box        4:00 pm    
  Conn. College      3 at Skidmore           2 EE      Box        4:00 pm    
  Tufts              2 at Castleton         11 EE      Box        4:00 pm    
  Wesleyan           1 at New England        2 EE      Box        4:30 pm    
  Westfield State    4 at UMass Dartmouth    5 EN      Box        4:30 pm    
  Franklin Pierce    3 at Curry             10 EN      Box        4:35 pm    
  Michigan           1 at Bowling Green      0 CC      Box        5:05 pm    
  Ohio State         2 at Ferris State       2 CC  OT  Box        5:05 pm    
  Michigan State     1 at Miami              6 CC      Box        5:05 pm    
  Canisius           4 at Air Force          2 AH      Box        5:05 pm    
  Minnesota          8 at St. Cloud State    6 WC      Box        5:07 pm    
  Colorado College   4 at Wisconsin          3 WC      Box        6:07 pm    
  Wentworth          4 at Assumption         0 EN      Box        6:30 pm    
  Suffolk            2 at Becker             3 EN      Box        6:45 pm    
  Cornell            3 at Rensselaer         0 EC      Box        7:00 pm    
  Colgate            3 at Union              6 EC      Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       2 at Yale               2 EC  OT  Box        7:00 pm    
& New Hampshire      6 vs Dartmouth          4 NC      Box        7:00 pm    
  Quinnipiac         1 at Niagara            5 NC      Box        7:00 pm    
  Boston College     2 at Boston University  5 HE      Box        7:00 pm    
  Vermont            4 at Northeastern       2 HE      Box        7:00 pm    
  Massachusetts      4 at UMass Lowell       3 HE      Box        7:00 pm    
  Lake Forest        0 at St. Norbert        9 NH      Box        7:00 pm    
  Wis-Stevens Pt.    4 at Wis-Eau Claire     4 NH  OT  Box        7:00 pm    
  St. John's         2 at Augsburg           1 MI      Box        7:00 pm    
  Gustavus Adolphus  3 at St. Thomas         2 MI      Box        7:00 pm    
  Hamline            1 at St. Olaf           4 MI      Box        7:00 pm    
  Lawrence           6 at Concordia (WI)     3 MC      Box        7:00 pm    
  Johnson & Wales    1 at Buffalo State      4 NC      Box        7:00 pm    
  Elmira            10 at Morrisville        1 NC      Box        7:00 pm    
  Geneseo            1 at Hobart             4 NC      Box        7:00 pm    
  Sacred Heart       0 at Mercyhurst         7 AH      Box        7:05 pm    
  American Int'l     1 at RIT                6 AH      Box        7:05 pm    
  Holy Cross         3 at Army               3 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Nebraska-Omaha     1 at Alaska             1 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Notre Dame         3 at Lake Superior      3 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Wis-Superior       2 at St. Scholastica    7 NH      Box        7:05 pm    
  Wis-River Falls    1 at St. Mary's         2 NC  OT  Box        7:05 pm    
  Bemidji State      2 at Minnesota Duluth   4 NC      Box        7:07 pm    
  Alaska Anchorage   1 at Minnesota State    7 WC      Box        7:07 pm    
  North Dakota       5 at Michigan Tech      0 WC      Box        7:07 pm    
  Alab-Huntsville    1 at Western Michigan   5 NC      Box        7:35 pm    
  Lebanon Valley     2 at Nichols            4 NC      Box        8:30 pm    
* - Bethel awarded win in MIAC Standings
# - Tilton School
& - Manchester, NH

Sunday, January 18:
  Providence         2 at Maine              2 HE  OT  Box        2:00 pm    
  Holy Cross         4 at Army               4 AH  OT  Box        4:05 pm    
* Williams           3 at Bowdoin            8 EE      Box        5:00 pm    
* - Inaugural Game at Sid Watson Arena

Monday, January 19:
  Lawrence           1 at Bethel             4 NC      Box        2:00 pm    
  St. Mary's         1 at Wis-Stout          6 NC      Box        7:30 pm    

Tuesday, January 20:
  USA Under-18 Team  4 at Adrian             5 EX      Box        7:00 pm    
  Elmira             8 at Hamilton           0 NC      Box        7:00 pm    
  UMass Dartmouth    2 at UMass Boston       3 NC      Box        7:00 pm    
  Tufts              1 at Conn. College      3 EE      Box        7:00 pm    
  American Int'l     4 at Bentley            6 AH      Box        7:05 pm    
  Concordia (WI)     3 at Milwaukee S. E.    6 MC      Box        7:05 pm    

Wednesday, January 21:
  Southern N.H.      2 at Plymouth State     4 EN      Box        6:00 pm    
  Dartmouth          2 at Holy Cross         2 NC  OT  Box        7:05 pm    
  Brockport          2 at Western N.E.       1 NC  OT  Box        7:20 pm    
  Framingham State   3 at Franklin Pierce    4 EN      Box        7:30 pm    
  Assumption         6 at Westfield State    4 EN      Box        8:15 pm    
  Curry              6 at Becker             1 EN      Box        8:35 pm    

Thursday, January 22:
* Fitchburg State    5 at Worcester State    5 EN  OT  Box        5:30 pm    
  Westfield State    2 at Suffolk            2 EN  OT  Box        6:00 pm    
  Merrimack          2 at UMass Lowell       3 HE      Box        7:00 pm    
  RIT                5 at Canisius           2 AH      Box        7:05 pm    
* - Rescheduled from 12/13

Friday, January 23:
  Nichols            6 at Johnson & Wales    2 EN      Box        5:30 pm    
  Rensselaer         7 at St. Lawrence       6 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Union              3 at Clarkson           4 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Yale               4 at Cornell            3 EC      Box        7:00 pm    
  Brown              4 at Colgate            1 EC      Box        7:00 pm    
  Robert Morris      4 at Quinnipiac         5 NC      Box        7:00 pm    
  Northeastern       3 at Providence         1 HE      Box        7:00 pm    
  St. Norbert        2 at Wis-Eau Claire     1 NH      Box        7:00 pm    
  Gustavus Adolphus  4 at Augsburg           2 MI      Box        7:00 pm    
  Hamline            7 at Bethel             8 MI      Box        7:00 pm    
  Concordia (MN)     2 at St. Thomas         4 MI      Box        7:00 pm    
  St. Mary's         4 at St. Olaf           6 MI      Box        7:00 pm    
  Marian             2 at Lawrence           0 MC      Box        7:00 pm    
  Potsdam            6 at Buffalo State      6 SU  OT  Box        7:00 pm    
  Plattsburgh        4 at Fredonia           2 SU      Box        7:00 pm    
  Morrisville        7 at Geneseo            5 SU      Box        7:00 pm    
  Neumann            2 at Elmira             2 EW  OT  Box        7:00 pm    
  Lebanon Valley     1 at Hobart             8 EW      Box        7:00 pm    
  Southern Maine     2 at Babson             4 EE      Box        7:00 pm    
  Salem State        4 at UMass Boston       3 EE  OT  Box        7:00 pm    
  Saint Michael's    2 at Wesleyan           2 EE  OT  Box        7:00 pm    
  Saint Anselm       4 at Middlebury         6 EE      Box        7:00 pm    
  New England        2 at Williams           4 EE      Box        7:00 pm    
  Bowdoin            1 at Conn. College      3 EE      Box        7:00 pm    
  Colby              3 at Tufts              3 EE  OT  Box        7:00 pm    
  Skidmore           3 at Hamilton           2 EE  OT  Box        7:00 pm    
  Castleton          1 at Amherst            3 EE      Box        7:00 pm    
  Massachusetts      1 at Vermont            2 HE      Box        7:05 pm    
  Connecticut        2 at Mercyhurst         7 AH      Box        7:05 pm    
  Army               1 at Air Force          5 AH      Box        7:05 pm    
  Bentley            5 at Sacred Heart       6 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Lake Superior      3 at Bowling Green      4 CC      Box        7:05 pm    
  Miami              2 at Nebraska-Omaha     2 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Western Michigan   2 at Ohio State         2 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Wis-Stout          2 at St. Scholastica    2 NH  OT  Box        7:05 pm    
  Wis-River Falls    3 at Wis-Superior       5 NH      Box        7:05 pm    
  Adrian             4 at Northland          0 MC      Box        7:05 pm    
  Michigan Tech      3 at Alaska Anchorage   3 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Minnesota State    0 at Minnesota Duluth   4 WC      Box        7:07 pm    
  Curry              6 at Wentworth          6 EN  OT  Box        7:15 pm    
  New Hampshire      0 at Boston University  5 HE      Box        7:30 pm    
  Lake Forest        0 at Wis-Stevens Pt.    4 NH      Box        7:30 pm    
  Norwich            2 at Trinity            4 EE      Box        7:30 pm    
  Niagara            4 at Bemidji State      3 CH      Box        7:35 pm    
  Alaska             0 at Northern Michigan  2 CC      Box        7:35 pm    
* Michigan           6 vs Michigan State     2 CC      Box        7:35 pm    
  St. Cloud State    4 at Colorado College   4 WC  OT  Box        7:37 pm    
  Denver             3 at North Dakota       8 WC      Box        7:37 pm    
* - Joe Louis Arena (Detroit, MI)

Saturday, January 24:
  Concordia (MN)     0 at St. Thomas         3 MI      Box        2:00 pm    
  UMass Dartmouth    2 at Southern N.H.      1 EN      Box        2:00 pm    
  Southern Maine     5 at UMass Boston       4 EE  OT  Box        3:00 pm    
  Norwich            6 at Wesleyan           1 EE      Box        3:00 pm    
  Saint Michael's    2 at Trinity            1 EE      Box        3:00 pm    
  Saint Anselm       1 at Williams           2 EE      Box        3:00 pm    
  Colby              1 at Conn. College      1 EE  OT  Box        3:00 pm    
  Skidmore           0 at Amherst            3 EE      Box        3:00 pm    
  Castleton          5 at Hamilton           4 EE  OT  Box        3:00 pm    
  Bowdoin            3 at Tufts              5 EE      Box        3:30 pm    
  Lebanon Valley     4 at Hobart             8 EW      Box        4:00 pm    
  Salem State        3 at Babson             1 EE      Box        4:00 pm    
  New England        2 at Middlebury         4 EE      Box        4:00 pm    
  Western N.E.       1 at Fitchburg State    2 EN      Box        4:00 pm    
  Adrian             5 at Northland          0 MC      Box        4:05 pm    
  Becker            11 at Franklin Pierce    3 EN      Box        6:00 pm    
  Framingham State   4 at Suffolk            5 EN      Box        6:15 pm    
  Plymouth State     2 at Assumption         2 EN  OT  Box        6:30 pm    
  Rensselaer         3 at Clarkson           4 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Union              2 at St. Lawrence       5 EC      Box        7:00 pm    
  Brown              1 at Cornell            5 EC      Box        7:00 pm    
  Yale               5 at Colgate            4 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Robert Morris      8 at Quinnipiac         5 NC      Box        7:00 pm    
  Boston University  3 at New Hampshire      1 HE      Box        7:00 pm    
  Providence         3 at Northeastern       6 HE      Box        7:00 pm    
  UMass Lowell       3 at Merrimack          2 HE      Box        7:00 pm    
  Lake Forest        1 at Wis-Eau Claire     7 NH      Box        7:00 pm    
  Lawrence           1 at Marian             1 MC  OT  Box        7:00 pm    
  Plattsburgh        8 at Buffalo State      0 SU      Box        7:00 pm    
  Potsdam            2 at Fredonia           2 SU  OT  Box        7:00 pm    
  Morrisville        2 at Brockport          3 SU      Box        7:00 pm    
  Cortland           2 at Oswego             5 SU      Box        7:00 pm    
  Neumann            2 at Elmira             9 EW      Box        7:00 pm    
  Utica              2 at Manhattanville     4 EW      Box        7:00 pm    
  Massachusetts      1 at Vermont            1 HE  OT  Box        7:05 pm    
  Connecticut        0 at Mercyhurst         6 AH      Box        7:05 pm    
  Niagara            1 at Bemidji State      3 CH      Box        7:05 pm    
  Army               2 at Air Force          3 AH      Box        7:05 pm    
  Bentley            4 at Sacred Heart       3 AH      Box        7:05 pm    
  Lake Superior      8 at Bowling Green      4 CC      Box        7:05 pm    
  Miami              6 at Nebraska-Omaha     1 CC      Box        7:05 pm    
  Western Michigan   4 at Ohio State         1 CC      Box        7:05 pm    
  Wis-River Falls    2 at St. Scholastica    3 NH      Box        7:05 pm    
  Wis-Stout          2 at Wis-Superior       2 NH  OT  Box        7:05 pm    
  Augsburg           4 at Gustavus Adolphus  8 MI      Box        7:05 pm    
  St. Olaf           9 at St. Mary's         1 MI      Box        7:05 pm    
  Michigan Tech      3 at Alaska Anchorage   3 WC  OT  Box        7:07 pm    
  St. Cloud State    6 at Colorado College   1 WC      Box        7:07 pm    
  Denver             2 at North Dakota       2 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Minnesota State    4 at Minnesota Duluth   7 WC      Box        7:07 pm    
  Bethel             1 at Hamline            6 MI      Box        7:15 pm    
  Milwaukee S. E.    3 at Finlandia          3 MC  OT  Box        7:15 pm    
  St. Norbert        1 at Wis-Stevens Pt.    2 NH  OT  Box        7:30 pm    
  Alaska             2 at Northern Michigan  2 CC  OT  Box        7:35 pm    
  Michigan State     3 at Michigan           5 CC      Box        7:35 pm    
  Maine              3 at Boston College     6 HE      Box        8:00 pm    
  Stonehill          6 at Worcester State    5 EN      Box        8:30 pm    

Sunday, January 25:
  Milwaukee S. E.    5 at Finlandia          0 MC      Box        2:15 pm    
  Nichols            9 at Wentworth          2 EN      Box        2:15 pm    
  Harvard            5 at Dartmouth          5 EC  OT  Box        4:00 pm    
  Maine              1 at Boston College     4 HE      Box        4:00 pm    
  RIT                4 at Canisius           3 AH      Box        4:05 pm    

Monday, January 26:
  Robert Morris      1 at Princeton          2 NC      Box        7:00 pm    
  Manhattanville     9 at Western N.E.       1 NC      Box        7:20 pm    

Tuesday, January 27:
  Middlebury         1 at Plattsburgh        4 NC      Box        7:00 pm    
  Cortland          11 at Lebanon Valley     3 NC      Box        7:00 pm    
  Bowdoin            0 at Colby              1 NC      Box        7:00 pm    
* Saint Anselm       1 at New England        5 EE      Box        7:00 pm    
  Connecticut        3 at American Int'l     1 AH      Box        7:05 pm    
# Salve Regina       4 at Southern N.H.      5 EN      Box        7:30 pm    
  Babson             2 at Curry              3 NC  OT  Box        7:35 pm    
  Stonehill          4 at Wentworth          3 EN  OT  Box        7:45 pm    
* - Rescheduled from 12/12
# - Rescheduled from 1/10

Wednesday, January 28:
  UMass Dartmouth    4 at Suffolk            1 EN      Box        7:30 pm    
  Fitchburg State    3 at Becker             4 EN      Box        8:35 pm    

Thursday, January 29:
  Franklin Pierce    3 at Worcester State    4 EN  OT  Box        5:30 pm    
  Plymouth State     9 at Framingham State   2 EN      Box        7:20 pm    

Friday, January 30:
  Johnson & Wales    7 at Salve Regina       4 EN      Box        5:45 pm    
  Rensselaer         2 at Dartmouth          5 EC      Box        7:00 pm    
  Union              1 at Harvard            3 EC      Box        7:00 pm    
  Colgate            3 at Clarkson           1 EC      Box        7:00 pm    
  Cornell            1 at St. Lawrence       8 EC      Box        7:00 pm    
  Princeton          1 at Yale               3 EC      Box        7:00 pm    
  Quinnipiac         5 at Brown              1 EC      Box        7:00 pm    
  Boston University  3 at Merrimack          1 HE      Box        7:00 pm    
  UMass Lowell       3 at Maine              2 HE      Box        7:00 pm    
  Vermont            2 at New Hampshire      3 HE      Box        7:00 pm    
  Northeastern       4 at Massachusetts      6 HE      Box        7:00 pm    
  Wis-Superior       2 at St. Norbert        2 NH  OT  Box        7:00 pm    
  Wis-Stout          3 at Wis-Eau Claire     1 NH      Box        7:00 pm    
  Concordia (MN)     4 at Augsburg           8 MI      Box        7:00 pm    
  Marian             1 at Adrian             3 MC      Box        7:00 pm    
  Milwaukee S. E.    7 at Concordia (WI)     1 MC      Box        7:00 pm    
  Buffalo State      6 at Cortland           6 SU  OT  Box        7:00 pm    
  Fredonia           0 at Oswego             4 SU      Box        7:00 pm    
  Morrisville        4 at Potsdam            8 SU      Box        7:00 pm    
  Geneseo            2 at Brockport          5 SU      Box        7:00 pm    
  Elmira             4 at Manhattanville     1 EW      Box        7:00 pm    
  Hobart             4 at Utica              0 EW      Box        7:00 pm    
  Babson             7 at Castleton          2 EE      Box        7:00 pm    
  UMass Boston       4 at Skidmore           0 EE      Box        7:00 pm    
  Salem State        1 at Bowdoin            4 EE      Box        7:00 pm    
  Southern Maine     5 at Colby              2 EE      Box        7:00 pm    
  Norwich            8 at Saint Anselm       3 EE      Box        7:00 pm    
  Wesleyan           2 at Middlebury         5 EE      Box        7:00 pm    
  Trinity            2 at Williams           3 EE      Box        7:00 pm    
  Hamilton           2 at Conn. College      5 EE      Box        7:00 pm    
  Amherst            3 at Tufts              1 EE      Box        7:00 pm    
  Air Force          4 at Mercyhurst         4 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Bentley            6 at Army               0 AH      Box        7:05 pm    
  Sacred Heart       3 at Canisius           3 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Holy Cross         5 at Connecticut        3 AH      Box        7:05 pm    
  Ohio State         1 at Alaska             4 CC      Box        7:05 pm    
  Nebraska-Omaha     1 at Ferris State       7 CC      Box        7:05 pm    
  Michigan State     0 at Lake Superior      2 CC      Box        7:05 pm    
* USA Under-18 Team  6 vs RIT                3 EX      Box        7:05 pm    
  Niagara            4 at Alab-Huntsville    2 CH      Box        7:05 pm    
  Wis-Stevens Pt.    3 at Wis-River Falls    4 NH      Box        7:05 pm    
  Bethel             3 at St. Mary's         6 MI      Box        7:05 pm    
  St. John's         1 at Gustavus Adolphus  5 MI      Box        7:05 pm    
  Finlandia          4 at Northland          0 MC      Box        7:05 pm    
  Minnesota Duluth   1 at Wisconsin          3 WC      Box        7:07 pm    
  North Dakota       0 at St. Cloud State    3 WC      Box        7:07 pm    
  St. Thomas         5 at Hamline            3 MI      Box        7:15 pm    
  Boston College     2 at Providence         2 HE  OT  Box        7:30 pm    
  St. Scholastica    7 at Lake Forest        1 NH      Box        7:30 pm    
  Lawrence           2 at Minn-Crookston     0 MC      Box        7:30 pm    
  Saint Michael's    3 at New England        5 EE      Box        7:30 pm    
  Bemidji State      5 at Robert Morris      3 CH      Box        7:35 pm    
  Bowling Green      1 at Miami              6 CC      Box        7:35 pm    
  Northern Michigan  6 at Western Michigan   5 CC      Box        7:35 pm    
  Alaska Anchorage   2 at Denver             6 WC      Box        7:37 pm    
  Minnesota          2 at Minnesota State    6 WC      Box        7:37 pm    
  Michigan           2 at Notre Dame         1 CC      Box        8:05 pm    
* - Blue Cross Arena (Rochester, NY)

Saturday, January 31:
  Concordia (MN)     2 at Augsburg           4 MI      Box        2:00 pm    
  Gustavus Adolphus  1 at St. John's         2 MI      Box        2:00 pm    
  Marian             1 at Adrian            10 MC      Box        3:00 pm    
  Lawrence           5 at Minn-Crookston     4 MC      Box        3:00 pm    
  USA Under-18 Team  2 at Geneseo            3 EX      Box        3:00 pm    
  Elmira             1 at Manhattanville     1 EW  OT  Box        3:00 pm    
  Salem State        4 at Colby              1 EE      Box        3:00 pm    
  Saint Michael's    2 at Saint Anselm       4 EE      Box        3:00 pm    
  Wesleyan           0 at Williams           6 EE      Box        3:00 pm    
  Amherst            7 at Conn. College      1 EE      Box        3:00 pm    
  Niagara            5 at Alab-Huntsville    5 CH  OT  Box        3:05 pm    
  Hamilton           3 at Tufts              2 EE      Box        3:30 pm    
  Princeton          5 at Brown              1 EC      Box        4:00 pm    
  Babson             1 at Skidmore           4 EE      Box        4:00 pm    
  UMass Boston       2 at Castleton          3 EE      Box        4:00 pm    
  Southern Maine     6 at Bowdoin            6 EE  OT  Box        4:00 pm    
  Norwich            2 at New England        2 EE  OT  Box        4:00 pm    
  Trinity            3 at Middlebury         1 EE      Box        4:00 pm    
  Finlandia          2 at Northland          2 MC  OT  Box        4:05 pm    
  Curry              2 at Nichols            3 EN      Box        5:30 pm    
  Minnesota State    3 at Minnesota          1 WC      Box        6:07 pm    
  Southern N.H.      3 at Becker             7 EN      Box        6:45 pm    
  Union              2 at Dartmouth          2 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Cornell            0 at Clarkson           0 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Colgate            2 at St. Lawrence       4 EC      Box        7:00 pm    
  Quinnipiac         0 at Yale               3 EC      Box        7:00 pm    
  Merrimack          3 at Providence         5 HE      Box        7:00 pm    
  St. Scholastica    3 at St. Norbert        0 NH      Box        7:00 pm    
  St. Mary's         3 at Bethel             4 MI      Box        7:00 pm    
  Hamline            5 at St. Thomas         3 MI      Box        7:00 pm    
  Buffalo State      3 at Oswego             4 SU      Box        7:00 pm    
  Fredonia           2 at Cortland           6 SU      Box        7:00 pm    
  Morrisville        0 at Plattsburgh        5 SU      Box        7:00 pm    
  Hobart             6 at Utica              0 EW      Box        7:00 pm    
  UMass Dartmouth    2 at Fitchburg State    2 EN  OT  Box        7:00 pm    
  Air Force          2 at Mercyhurst         3 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Bentley            4 at Army               1 AH      Box        7:05 pm    
  Sacred Heart       1 at Canisius           5 AH      Box        7:05 pm    
  Holy Cross         4 at Connecticut        1 AH      Box        7:05 pm    
  Ohio State         6 at Alaska             2 CC      Box        7:05 pm    
  Bowling Green      2 at Miami              3 CC      Box        7:05 pm    
  Nebraska-Omaha     1 at Ferris State       1 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Michigan State     2 at Lake Superior      4 CC      Box        7:05 pm    
  Wis-Eau Claire     1 at Wis-River Falls    2 NH      Box        7:05 pm    
  Concordia (WI)     4 at Milwaukee S. E.    6 MC      Box        7:05 pm    
  Alaska Anchorage   3 at Denver             2 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Minnesota Duluth   1 at Wisconsin          0 WC      Box        7:07 pm    
  North Dakota       4 at St. Cloud State    2 WC      Box        7:07 pm    
  Plymouth State     3 at Wentworth          5 EN      Box        7:15 pm    
  Stonehill          8 at Suffolk            5 EN      Box        7:15 pm    
  Wis-Superior       5 at Lake Forest        2 NH      Box        7:30 pm    
  Wis-Stevens Pt.    3 at Wis-Stout          6 NH      Box        7:30 pm    
  Framingham State   3 at Worcester State    3 EN  OT  Box        7:30 pm    
  Franklin Pierce    1 at Assumption         2 NC      Box        7:30 pm    
  Bemidji State      5 at Robert Morris      1 CH      Box        7:35 pm    
  Northern Michigan  4 at Western Michigan   3 CC      Box        7:35 pm    
  Notre Dame         3 at Michigan           2 CC      Box        7:35 pm    

Sunday, February 1:
  Massachusetts      1 at Maine              2 HE      Box        4:00 pm    

Monday, February 2:
* Harvard            3 vs Boston University  4 NC      Box        5:00 pm    
  Williams           1 at Plattsburgh        6 NC      Box        7:00 pm    
  Salve Regina       3 at Stonehill          6 EN      Box        7:00 pm    
* Northeastern       6 vs Boston College     1 NC      Box        8:00 pm    
* - Beanpot (Boston, MA)

Tuesday, February 3:
  Assumption         4 at Johnson & Wales    8 EN      Box        6:50 pm    
  Southern N.H.      3 at Saint Michael's    5 N1      Box        7:00 pm    
* Franklin Pierce    4 at Saint Anselm       5 N1  OT  Box        7:00 pm    
# Canisius           3 at Mercyhurst         2 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Tufts              4 at Suffolk            1 NC      Box        7:15 pm    
* - Rescheduled from 1/07
# - Rescheduled from 12/19

Wednesday, February 4:
  Western N.E.       5 at Stonehill          4 EN      Box        7:00 pm    
  UMass Dartmouth    8 at Salve Regina       2 EN      Box        7:15 pm    
  Worcester State    3 at Westfield State    5 NC      Box        8:15 pm    
  Wentworth         10 at Becker             0 EN      Box        8:35 pm    

Thursday, February 5:
  Assumption         1 at Fitchburg State    4 EN      Box        7:00 pm    
  Suffolk            2 at Western N.E.       1 EN      Box        7:10 pm    
  Plymouth State     3 at Curry              4 EN      Box        7:35 pm    

Friday, February 6:
  Union              3 at Rensselaer         0 EC      Box        7:00 pm    
  Quinnipiac         1 at Cornell            2 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Princeton          3 at Colgate            2 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Harvard            1 at Yale               5 EC      Box        7:00 pm    
  Dartmouth          5 at Brown              2 EC      Box        7:00 pm    
  UMass Lowell       3 at Boston University  5 HE      Box        7:00 pm    
  Merrimack          3 at Northeastern       4 HE      Box        7:00 pm    
  Massachusetts      0 at Boston College     2 HE      Box        7:00 pm    
  Robert Morris      2 at Niagara            4 CH      Box        7:00 pm    
  Wis-River Falls    1 at St. Norbert        4 NH      Box        7:00 pm    
  Bethel             1 at St. Olaf           4 MI      Box        7:00 pm    
  St. John's         6 at Concordia (MN)     3 MI      Box        7:00 pm    
  Milwaukee S. E.    0 at Adrian             5 MC      Box        7:00 pm    
  Marian             3 at Concordia (WI)     4 MC  OT  Box        7:00 pm    
  Northland          0 at Lawrence           3 MC      Box        7:00 pm    
  Oswego             3 at Morrisville        1 SU      Box        7:00 pm    
  Brockport          2 at Plattsburgh        4 SU      Box        7:00 pm    
  Geneseo            3 at Potsdam            5 SU      Box        7:00 pm    
  Utica              2 at Neumann            9 EW      Box        7:00 pm    
  Manhattanville     6 at Lebanon Valley     1 EW      Box        7:00 pm    
  Saint Anselm       3 at Babson            10 EE      Box        7:00 pm    
  New England        5 at UMass Boston       2 EE      Box        7:00 pm    
  Castleton          2 at Salem State        1 EE      Box        7:00 pm    
  Skidmore           2 at Southern Maine     3 EE  OT  Box        7:00 pm    
  Williams           0 at Norwich            4 EE      Box        7:00 pm    
  Middlebury        12 at Saint Michael's    2 EE      Box        7:00 pm    
  Bowdoin            3 at Hamilton           2 EE  OT  Box        7:00 pm    
  Colby              2 at Amherst            4 EE      Box        7:00 pm    
  Providence         1 at Vermont            4 HE      Box        7:05 pm    
  American Int'l     0 at Mercyhurst         2 AH      Box        7:05 pm    
  Bentley            4 at Holy Cross         1 AH      Box        7:05 pm    
  Canisius           1 at Army               4 AH      Box        7:05 pm    
  Sacred Heart       6 at RIT                4 AH      Box        7:05 pm    
  Connecticut        2 at Air Force          3 AH      Box        7:05 pm    
  Western Michigan   1 at Nebraska-Omaha     1 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Wis-Stevens Pt.    4 at St. Scholastica    1 NH      Box        7:05 pm    
  Wis-Eau Claire     3 at Wis-Superior       6 NH      Box        7:05 pm    
  St. Thomas         7 at St. Mary's         1 MI      Box        7:05 pm    
  St. Cloud State    3 at Alaska Anchorage   1 WC      Box        7:07 pm    
  Colorado College   2 at Michigan Tech      2 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Denver             4 at Minnesota Duluth   3 WC      Box        7:07 pm    
  Wisconsin          3 at Minnesota          2 WC      Box        7:07 pm    
  Augsburg           6 at Hamline            3 MI      Box        7:15 pm    
  Minn-Crookston     1 at Finlandia          7 MC      Box        7:15 pm    
  Clarkson           3 at St. Lawrence       3 EC  OT  Box        7:30 pm    
  Maine              1 at New Hampshire      4 HE      Box        7:30 pm    
  Wis-Stout          5 at Lake Forest        1 NH      Box        7:30 pm    
  Alab-Huntsville    0 at Bemidji State      2 CH      Box        7:35 pm    
  Bowling Green      0 at Northern Michigan  3 CC      Box        7:35 pm    
  Ferris State       2 at Michigan State     2 CC  OT  Box        7:35 pm    
  Lake Superior      2 at Michigan           6 CC      Box        7:35 pm    
  Notre Dame         4 at Ohio State         3 CC  OT  Box        8:05 pm    

Saturday, February 7:
  St. John's         3 at Concordia (MN)     2 MI  OT  Box        2:00 pm    
  St. Mary's         2 at St. Thomas         9 MI      Box        2:00 pm    
  Milwaukee S. E.    1 at Adrian             7 MC      Box        3:00 pm    
  Minn-Crookston     1 at Finlandia          6 MC      Box        3:00 pm    
  Manhattanville     5 at Lebanon Valley     0 EW      Box        3:00 pm    
  Saint Anselm       4 at UMass Boston       1 EE      Box        3:00 pm    
  Skidmore           2 at Salem State        2 EE  OT  Box        3:00 pm    
  Williams           2 at Saint Michael's    1 EE      Box        3:00 pm    
  Colby              1 at Hamilton           3 EE      Box        3:00 pm    
  Bowdoin            3 at Amherst            4 EE  OT  Box        3:00 pm    
  Northland          0 at Lawrence           4 MC      Box        4:00 pm    
  New England        0 at Babson             6 EE      Box        4:00 pm    
  Castleton          2 at Southern Maine     0 EE      Box        4:00 pm    
  Middlebury         4 at Norwich            2 EE      Box        4:00 pm    
  Franklin Pierce    1 at UMass Dartmouth    4 EN      Box        4:30 pm    
* Colorado College   4 at Michigan Tech      1 WC      Box        5:07 pm    
  Rensselaer         1 at Union              2 EC  OT  Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       1 at Clarkson           3 EC      Box        7:00 pm    
  Princeton          2 at Cornell            1 EC      Box        7:00 pm    
  Quinnipiac         2 at Colgate            3 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Dartmouth          1 at Yale               3 EC      Box        7:00 pm    
  Brown              0 at Merrimack          2 NC      Box        7:00 pm    
# Maine              1 vs New Hampshire      0 HE      Box        7:00 pm    
  UMass Lowell       2 at Massachusetts      1 HE      Box        7:00 pm    
  Robert Morris      3 at Niagara            6 CH      Box        7:00 pm    
  Wis-Stout          4 at St. Norbert        3 NH  OT  Box        7:00 pm    
  Hamline            4 at Augsburg           5 MI  OT  Box        7:00 pm    
  St. Olaf           5 at Bethel             2 MI      Box        7:00 pm    
  Concordia (WI)     1 at Marian             3 MC      Box        7:00 pm    
  Buffalo State      3 at Fredonia           3 SU  OT  Box        7:00 pm    
  Cortland           6 at Morrisville        1 SU      Box        7:00 pm    
  Geneseo            1 at Plattsburgh        4 SU      Box        7:00 pm    
  Brockport          8 at Potsdam            6 SU      Box        7:00 pm    
  Hobart             3 at Elmira             2 EW      Box        7:00 pm    
  Utica              7 at Neumann            3 EW      Box        7:00 pm    
  Conn. College      5 at Wesleyan           2 EE      Box        7:00 pm    
  Worcester State    4 at Southern N.H.      4 EN  OT  Box        7:00 pm    
  Johnson & Wales    4 at Plymouth State     5 EN  OT  Box        7:00 pm    
  Providence         1 at Vermont            4 HE      Box        7:05 pm    
  American Int'l     2 at Mercyhurst         6 AH      Box        7:05 pm    
  Alab-Huntsville    2 at Bemidji State      4 CH      Box        7:05 pm    
  Canisius           2 at Army               2 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Sacred Heart       3 at RIT                5 AH      Box        7:05 pm    
  Holy Cross         1 at Bentley            4 AH      Box        7:05 pm    
  Connecticut        1 at Air Force          4 AH      Box        7:05 pm    
  Michigan State     1 at Ferris State       0 CC      Box        7:05 pm    
  Western Michigan   5 at Nebraska-Omaha     0 CC      Box        7:05 pm    
  Wis-Eau Claire     1 at St. Scholastica    3 NH      Box        7:05 pm    
  Wis-Stevens Pt.    1 at Wis-Superior       6 NH      Box        7:05 pm    
  St. Cloud State    1 at Alaska Anchorage   2 WC      Box        7:07 pm    
  Denver             2 at Minnesota Duluth   4 WC      Box        7:07 pm    
  Wisconsin          5 at Minnesota          4 WC      Box        7:07 pm    
  Tufts              0 at Trinity            3 EE      Box        7:15 pm    
  Wentworth          4 at Salve Regina       1 EN      Box        7:15 pm    
  Fitchburg State    0 at Suffolk            4 EN      Box        7:15 pm    
  Wis-River Falls    0 at Lake Forest        0 NH  OT  Box        7:30 pm    
  Stonehill          0 at Assumption         3 EN      Box        7:30 pm    
  Bowling Green      1 at Northern Michigan  4 CC      Box        7:35 pm    
  Lake Superior      1 at Michigan           2 CC      Box        7:35 pm    
  Framingham State   0 at Nichols           10 EN      Box        8:30 pm    
* - Winter Carnival
# - Manchester, NH

Sunday, February 8:
  Notre Dame         1 at Ohio State         4 CC      Box        2:05 pm    
  Tufts              2 at Wesleyan           3 EE      Box        3:00 pm    
* Western N.E.       0 at Westfield State    7 EN      Box        3:30 pm    
  Conn. College      6 at Trinity            3 EE      Box        4:00 pm    
* - Rescheduled from 1/28

Monday, February 9:
* Harvard            3 vs Boston College     4 NC      Box        5:00 pm    
# Boston University  5 vs Northeastern       2 NC      Box        8:00 pm    
* - Beanpot Third Place (Boston, MA)
# - Beanpot Championship (Boston, MA)

Tuesday, February 10:
  Worcester State    5 at Western N.E.       2 NC      Box        5:20 pm    
  Framingham State   1 at Stonehill          7 EN      Box        7:00 pm    
  Saint Anselm       5 at Southern N.H.      2 N1      Box        7:30 pm    
  Westfield State    2 at Curry             10 EN      Box        7:35 pm    

Wednesday, February 11:
  Suffolk            5 at Plymouth State     2 EN      Box        6:00 pm    
  Johnson & Wales    2 at Fitchburg State    5 EN      Box        7:00 pm    
  Assumption         3 at Becker             1 EN      Box        7:45 pm    

Thursday, February 12:
  Western N.E.       2 at Johnson & Wales    2 EN  OT  Box        6:50 pm    
  Southern N.H.      6 at Franklin Pierce    3 N1      Box        7:00 pm    
  Westfield State    2 at Stonehill          4 EN      Box        7:00 pm    
  Worcester State    2 at Curry              9 EN      Box        7:35 pm    
  UMass Dartmouth    1 at Wentworth          4 EN      Box        7:45 pm    

Friday, February 13:
  Brown              3 at Rensselaer         4 EC      Box        7:00 pm    
  Yale               4 at Union              2 EC      Box        7:00 pm    
  Clarkson           3 at Princeton          5 EC      Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       4 at Quinnipiac         3 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Cornell            4 at Dartmouth          5 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Colgate            2 at Harvard            3 EC      Box        7:00 pm    
  Boston University  7 at Maine              2 HE      Box        7:00 pm    
  Providence         4 at New Hampshire      4 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Northeastern       5 at Massachusetts      3 HE      Box        7:00 pm    
  Vermont            2 at Merrimack          3 HE      Box        7:00 pm    
  UMass Lowell       6 at Boston College     0 HE      Box        7:00 pm    
  St. Mary's         2 at Augsburg           6 MI      Box        7:00 pm    
  Gustavus Adolphus  1 at Concordia (MN)     3 MI      Box        7:00 pm    
  St. John's         3 at Hamline            2 MI      Box        7:00 pm    
  Adrian             4 at Concordia (WI)     1 MC      Box        7:00 pm    
  Finlandia          3 at Lawrence           2 MC      Box        7:00 pm    
  Milwaukee S. E.    3 at Marian             1 MC      Box        7:00 pm    
  Fredonia           5 at Morrisville        4 SU      Box        7:00 pm    
  Oswego             5 at Brockport          4 SU      Box        7:00 pm    
  Cortland           2 at Geneseo            3 SU      Box        7:00 pm    
  Lebanon Valley     2 at Elmira             9 EW      Box        7:00 pm    
  Manhattanville     5 at Utica              3 EW      Box        7:00 pm    
  Neumann            4 at Hobart             3 EW  OT  Box        7:00 pm    
  Babson             2 at Middlebury         3 EE      Box        7:00 pm    
  UMass Boston       3 at Williams           4 EE      Box        7:00 pm    
  Salem State        3 at Tufts              4 EE      Box        7:00 pm    
  Southern Maine     2 at Conn. College      3 EE      Box        7:00 pm    
  Norwich            3 at Skidmore           3 EE  OT  Box        7:00 pm    
  Saint Michael's    3 at Castleton          8 EE      Box        7:00 pm    
  Amherst            4 at Saint Anselm       3 EE      Box        7:00 pm    
  Trinity            5 at Colby              2 EE      Box        7:00 pm    
  Wesleyan           3 at Bowdoin            5 EE      Box        7:00 pm    
  Mercyhurst         6 at Connecticut        3 AH      Box        7:05 pm    
* American Int'l     0 at Canisius           3 AH      Box        7:05 pm    
  Army               4 at Sacred Heart       3 AH      Box        7:05 pm    
  Air Force          3 at Bentley            2 AH      Box        7:05 pm    
  Ferris State       3 at Bowling Green      2 CC      Box        7:05 pm    
  Miami              2 at Lake Superior      1 CC      Box        7:05 pm    
  Ohio State         1 at Michigan State     1 CC  OT  Box        7:05 pm    
  RIT                6 at Holy Cross         0 AH      Box        7:05 pm    
  Niagara            4 at Alab-Huntsville    2 CH      Box        7:05 pm    
  St. Scholastica    3 at Wis-Superior       4 NH      Box        7:05 pm    
  Minn-Crookston     4 at Northland          1 MC      Box        7:05 pm    
  Alaska Anchorage   2 at Minnesota          2 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Michigan Tech      2 at St. Cloud State    3 WC      Box        7:07 pm    
  Wis-River Falls    5 at Wis-Stout          6 NH      Box        7:30 pm    
  Hamilton           3 at New England        5 EE      Box        7:30 pm    
  Alaska             0 at Western Michigan   3 CC      Box        7:35 pm    
  Nebraska-Omaha     3 at Michigan           8 CC      Box        7:35 pm    
  Denver             3 at Colorado College   3 WC  OT  Box        7:37 pm    
  Minnesota State    1 at North Dakota       4 WC      Box        7:37 pm    
  St. Thomas         2 at St. Olaf           2 MI  OT  Box        8:00 pm    
  Northern Michigan  5 at Notre Dame         9 CC      Box        8:05 pm    
* - Amherst Pepsi Center (Amherst, NY)

Saturday, February 14:
  Gustavus Adolphus  8 at Concordia (MN)     1 MI      Box        2:00 pm    
  Hamline            4 at St. John's         1 MI      Box        2:00 pm    
  Minn-Crookston     3 at Northland          0 MC      Box        2:05 pm    
  Babson             1 at Williams           5 EE      Box        3:00 pm    
  Wesleyan           2 at Colby              1 EE      Box        3:00 pm    
  Niagara            1 at Alab-Huntsville    3 CH      Box        3:05 pm    
  Nichols            3 at Suffolk            4 EN      Box        3:15 pm    
  Brown              1 at Union              3 EC      Box        4:00 pm    
  St. Lawrence       3 at Princeton          1 EC      Box        4:00 pm    
  Adrian             7 at Concordia (WI)     4 MC      Box        4:00 pm    
  Finlandia          1 at Lawrence           2 MC      Box        4:00 pm    
  Neumann            2 at Hobart             6 EW      Box        4:00 pm    
  UMass Boston       3 at Middlebury         2 EE  OT  Box        4:00 pm    
  Southern Maine     5 at Tufts              5 EE  OT  Box        4:00 pm    
  Norwich            2 at Castleton          3 EE      Box        4:00 pm    
  Saint Michael's    1 at Skidmore           7 EE      Box        4:00 pm    
  Amherst            5 at New England        2 EE      Box        4:00 pm    
  Hamilton           2 at Saint Anselm       4 EE      Box        4:00 pm    
  Trinity            3 at Bowdoin            0 EE      Box        4:00 pm    
  Wentworth          5 at Southern N.H.      3 EN      Box        4:30 pm    
  Western N.E.       0 at Becker             3 EN      Box        4:45 pm    
  Ohio State         1 at Michigan State     2 CC      Box        5:05 pm    
* Yale               4 at Rensselaer         1 EC      Box        7:00 pm    
  Clarkson           3 at Quinnipiac         5 EC      Box        7:00 pm    
  Cornell            2 at Harvard            4 EC      Box        7:00 pm    
  Colgate            1 at Dartmouth          0 EC      Box        7:00 pm    
  Boston University  2 at Maine              2 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Boston College     4 at UMass Lowell       4 HE  OT  Box        7:00 pm    
  New Hampshire      4 at Providence         2 HE      Box        7:00 pm    
  Massachusetts      4 at Northeastern       1 HE      Box        7:00 pm    
  Vermont            4 at Merrimack          3 HE      Box        7:00 pm    
  St. Olaf           4 at St. Thomas         2 MI      Box        7:00 pm    
  Buffalo State      5 at Morrisville        1 SU      Box        7:00 pm    
  Potsdam            1 at Plattsburgh        8 SU      Box        7:00 pm    
  Cortland           3 at Brockport          5 SU      Box        7:00 pm    
  Oswego             5 at Geneseo            0 SU      Box        7:00 pm    
  Lebanon Valley     1 at Elmira             3 EW      Box        7:00 pm    
  Manhattanville     4 at Utica              2 EW      Box        7:00 pm    
  Salem State        4 at Conn. College      2 EE      Box        7:00 pm    
  Fitchburg State    4 at Plymouth State     1 EN      Box        7:00 pm    
  Stonehill          6 at Franklin Pierce    3 EN      Box        7:00 pm    
  Mercyhurst         7 at Connecticut        4 AH      Box        7:05 pm    
# American Int'l     1 at Canisius           5 AH      Box        7:05 pm    
  Sacred Heart       1 at Army               3 AH      Box        7:05 pm    
  Air Force          1 at Bentley            4 AH      Box        7:05 pm    
  Ferris State       1 at Bowling Green      3 CC      Box        7:05 pm    
  Northern Michigan  2 at Notre Dame         5 CC      Box        7:05 pm    
  Miami              4 at Lake Superior      0 CC      Box        7:05 pm    
  RIT                3 at Holy Cross         1 AH      Box        7:05 pm    
  Augsburg           9 at St. Mary's         3 MI      Box        7:05 pm    
  Marian             2 at Milwaukee S. E.    3 MC  OT  Box        7:05 pm    
  Alaska Anchorage   2 at Minnesota          4 WC      Box        7:07 pm    
  Michigan Tech      2 at St. Cloud State    4 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota State    3 at North Dakota       4 WC      Box        7:07 pm    
  St. Norbert        4 at Lake Forest        3 NH      Box        7:30 pm    
  Wis-Eau Claire     4 at Wis-Stevens Pt.    5 NH      Box        7:30 pm    
  Curry              3 at Johnson & Wales    2 EN      Box        7:30 pm    
  Bemidji State      0 at Robert Morris      3 CH      Box        7:35 pm    
  Alaska             4 at Western Michigan   3 CC      Box        7:35 pm    
  UMass Dartmouth    4 at Framingham State   2 EN      Box        7:40 pm    
  Nebraska-Omaha     2 at Michigan           4 CC      Box        8:05 pm    
* - Big Red Freakout!
# - Amherst Pepsi Center (Amherst, NY)

Sunday, February 15:
  USA Under-18 Team  3 at Colorado College   2 EX      Box        3:07 pm    
  Bemidji State      3 at Robert Morris      3 CH  OT  Box        5:05 pm    
  Assumption         3 at Nichols            5 EN      Box        8:30 pm    

Monday, February 16:
  Worcester State    8 at Salve Regina      12 EN      Box       12:00 pm    
  Fitchburg State    4 at Franklin Pierce    2 EN      Box        7:00 pm    

Tuesday, February 17:
  Connecticut        6 at American Int'l     2 AH      Box        7:05 pm    
  Westfield State    4 at Wentworth          7 EN      Box        7:15 pm    
  Framingham State   3 at Western N.E.       5 EN      Box        7:20 pm    
  Suffolk            0 at Curry              4 EN      Box        7:35 pm    

Wednesday, February 18:
  Stonehill          2 at Southern N.H.      7 NC      Box        7:30 pm    
  Nichols            3 at UMass Dartmouth    1 EN      Box        7:30 pm    

Thursday, February 19:
  Assumption         5 at Worcester State    8 EN      Box        5:30 pm    
  Bemidji State      3 at Niagara            1 CH      Box        7:05 pm    

Friday, February 20:
  Robert Morris      3 at Alab-Huntsville    1 CH      Box        5:05 pm    
  Rensselaer         1 at Cornell            4 EC      Box        7:00 pm    
  Union              2 at Colgate            2 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Dartmouth          3 at Clarkson           6 EC      Box        7:00 pm    
  Harvard            2 at St. Lawrence       2 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Yale               3 at Quinnipiac         3 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Brown              1 at Princeton          4 EC      Box        7:00 pm    
  Northeastern       2 at Boston University  2 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Maine              3 at Massachusetts      4 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Augsburg           2 at St. Olaf           6 MI      Box        7:00 pm    
  St. Thomas         4 at Bethel             3 MI      Box        7:00 pm    
  Geneseo            6 at Buffalo State      3 SU      Box        7:00 pm    
  Brockport          2 at Fredonia           5 SU      Box        7:00 pm    
  Plattsburgh        2 at Oswego             1 SU      Box        7:00 pm    
  Potsdam            4 at Cortland           1 SU      Box        7:00 pm    
  Elmira             4 at Utica              4 EW  OT  Box        7:00 pm    
* Neumann            9 at Lebanon Valley     2 EW      Box        7:00 pm    
  Hobart             1 at Manhattanville     1 EW  OT  Box        7:00 pm    
  Conn. College      2 at Babson             5 EE      Box        7:00 pm    
  Tufts              4 at UMass Boston       2 EE      Box        7:00 pm    
  Saint Anselm       2 at Salem State        5 EE      Box        7:00 pm    
  New England        2 at Southern Maine     2 EE  OT  Box        7:00 pm    
  Colby              3 at Norwich           12 EE      Box        7:00 pm    
  Bowdoin            4 at Saint Michael's    1 EE      Box        7:00 pm    
  Middlebury         3 at Amherst            4 EE      Box        7:00 pm    
  Williams           2 at Hamilton           3 EE  OT  Box        7:00 pm    
  Skidmore           5 at Trinity            1 EE      Box        7:00 pm    
  Castleton          3 at Wesleyan           2 EE      Box        7:00 pm    
# Finlandia          3 at Marian             5 NC      Box        7:00 pm    
# Concordia (WI)     0 at Lawrence           4 NC      Box        7:00 pm    
# Northland          1 at Adrian            10 NC      Box        7:00 pm    
& Wis-Stevens Pt.    3 at St. Norbert        8 NC      Box        7:00 pm    
  UMass Lowell       3 at Vermont            3 HE  OT  Box        7:05 pm    
  Mercyhurst         6 at Bentley            4 AH      Box        7:05 pm    
  Bemidji State      4 at Niagara            1 CH      Box        7:05 pm    
  American Int'l     3 at Sacred Heart       6 AH      Box        7:05 pm    
  RIT                3 at Army               2 AH      Box        7:05 pm    
  Ferris State       1 at Alaska             2 CC      Box        7:05 pm    
  Bowling Green      2 at Michigan State     3 CC      Box        7:05 pm    
  Michigan           4 at Ohio State         1 CC      Box        7:05 pm    
% Notre Dame         4 at Nebraska-Omaha     3 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Western Michigan   4 at Lake Superior      7 CC      Box        7:05 pm    
  Canisius           4 at Connecticut        3 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Holy Cross         3 at Air Force          4 AH      Box        7:05 pm    
# Minn-Crookston     4 at Milwaukee S. E.    1 NC      Box        7:05 pm    
& Wis-River Falls    0 at St. Scholastica    2 NC      Box        7:05 pm    
& Lake Forest        3 at Wis-Superior       4 NC      Box        7:05 pm    
  North Dakota       2 at Alaska Anchorage   1 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Denver             4 at Wisconsin          3 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Minnesota Duluth   4 at Michigan Tech      1 WC      Box        7:07 pm    
  Gustavus Adolphus  2 at Hamline            5 MI      Box        7:15 pm    
  Boston College     2 at New Hampshire      3 HE      Box        7:30 pm    
& Wis-Eau Claire     3 at Wis-Stout          5 NC      Box        7:30 pm    
  Northern Michigan  2 at Miami              1 CC      Box        7:35 pm    
  Minnesota          3 at Colorado College   4 WC      Box        7:37 pm    
* - On The Ice (Palmyra, PA)
# - MCHA Quarterfinals
& - NCHA Quarterfinals
% - Omaha Civic Auditorium

Saturday, February 21:
  Becker             1 at Stonehill          1 EN  OT  Box        2:00 pm    
* Neumann           11 at Lebanon Valley     2 EW      Box        3:00 pm    
  Hobart             1 at Manhattanville     1 EW  OT  Box        3:00 pm    
  Conn. College      9 at UMass Boston       1 EE      Box        3:00 pm    
  New England        1 at Salem State        2 EE      Box        3:00 pm    
  Colby              6 at Saint Michael's    1 EE      Box        3:00 pm    
  Middlebury         5 at Hamilton           2 EE      Box        3:00 pm    
  Castleton          3 at Trinity            2 EE      Box        3:00 pm    
  Skidmore           5 at Wesleyan           5 EE  OT  Box        3:00 pm    
# Northland          2 at Adrian             8 NC      Box        3:00 pm    
  Sacred Heart       1 at American Int'l     2 AH      Box        3:05 pm    
  Robert Morris      6 at Alab-Huntsville    3 CH      Box        3:05 pm    
  Tufts              3 at Babson             2 EE  OT  Box        4:00 pm    
  Saint Anselm       3 at Southern Maine     4 EE  OT  Box        4:00 pm    
  Bowdoin            1 at Norwich            2 EE      Box        4:00 pm    
  Williams           0 at Amherst            6 EE      Box        4:00 pm    
# Finlandia          3 at Marian             4 NC      Box        4:00 pm    
& Minn-Crookston     1 at Milwaukee S. E.    2 NC      Box        4:00 pm    
# Concordia (WI)     3 at Lawrence           5 NC      Box        4:00 pm    
  Ferris State       2 at Alaska             3 CC  OT  Box        5:05 pm    
  Northern Michigan  1 at Miami              1 CC  OT  Box        5:05 pm    
  Southern N.H.      5 at Westfield State    3 EN      Box        5:30 pm    
  Worcester State    0 at Plymouth State     2 EN      Box        6:00 pm    
  Fitchburg State    6 at Salve Regina       4 EN      Box        6:45 pm    
  Rensselaer         1 at Colgate            2 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Union              2 at Cornell            5 EC      Box        7:00 pm    
  Harvard            3 at Clarkson           3 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Dartmouth          2 at St. Lawrence       7 EC      Box        7:00 pm    
  Yale               0 at Princeton          2 EC      Box        7:00 pm    
  Brown              3 at Quinnipiac         2 EC      Box        7:00 pm    
  Maine              3 at Massachusetts      4 HE      Box        7:00 pm    
  New Hampshire      4 at Boston College     2 HE      Box        7:00 pm    
  Providence         1 at Merrimack          1 HE  OT  Box        7:00 pm    
  St. Olaf           7 at Augsburg           7 MI  OT  Box        7:00 pm    
  Bethel             6 at St. Thomas         3 MI      Box        7:00 pm    
  St. Mary's         2 at St. John's         8 MI      Box        7:00 pm    
  Brockport          1 at Buffalo State      4 SU      Box        7:00 pm    
  Geneseo            6 at Fredonia           5 SU  OT  Box        7:00 pm    
  Plattsburgh        6 at Cortland           1 SU      Box        7:00 pm    
  Potsdam            4 at Oswego             2 SU      Box        7:00 pm    
  Utica              4 at Elmira             3 EW      Box        7:00 pm    
% Wis-Stevens Pt.    3 at St. Norbert        4 NC  OT  Box        7:00 pm    
  UMass Lowell       1 at Vermont            0 HE      Box        7:05 pm    
  Mercyhurst         1 at Bentley            3 AH      Box        7:05 pm    
  RIT                1 at Army               1 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Michigan State     0 at Bowling Green      4 CC      Box        7:05 pm    
+ Notre Dame         1 at Nebraska-Omaha     0 CC      Box        7:05 pm    
  Western Michigan   4 at Lake Superior      1 CC      Box        7:05 pm    
  Canisius           3 at Connecticut        4 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Holy Cross         2 at Air Force          3 AH      Box        7:05 pm    
  Hamline            2 at Gustavus Adolphus  3 MI      Box        7:05 pm    
% Wis-River Falls    0 at St. Scholastica    2 NC      Box        7:05 pm    
% Lake Forest        0 at Wis-Superior       5 NC      Box        7:05 pm    
  North Dakota       6 at Alaska Anchorage   2 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota          3 at Colorado College   5 WC      Box        7:07 pm    
  Denver             5 at Wisconsin          0 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota Duluth   2 at Michigan Tech      2 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Wentworth          9 at Framingham State   1 EN      Box        7:30 pm    
  Curry              7 at Assumption         2 EN      Box        7:30 pm    
  UMass Dartmouth    4 at Johnson & Wales    2 EN      Box        7:30 pm    
% Wis-Eau Claire     1 at Wis-Stout          2 NC      Box        7:30 pm    
  Boston University  1 at Northeastern       1 HE  OT  Box        8:00 pm    
  Michigan           2 at Ohio State         3 CC      Box        8:05 pm    
* - On The Ice (Palmyra, PA)
# - MCHA Quarterfinals
& - MCHA Quarterfinals (MSOE wins minigame 2-1)
% - NCHA Quarterfinals
+ - Omaha Civic Auditorium

Sunday, February 22:
  St. Mary's         5 at St. John's         4 MI      Box        2:00 pm    
  Johnson & Wales    3 at Wentworth          4 EN      Box        2:00 pm    
  Western N.E.       0 at Nichols            7 EN      Box        3:30 pm    
  Merrimack          5 at Providence         1 HE      Box        4:00 pm    

Monday, February 23:
* Plymouth State     4 at Franklin Pierce    3 EN      Box        7:00 pm    
  Suffolk            5 at Southern N.H.      5 EN  OT  Box        7:30 pm    
* - Rescheduled from 2/18

Tuesday, February 24:
  Saint Michael's    5 at Stonehill          2 N1      Box        6:00 pm    
* Johnson & Wales    2 at Worcester State    1 EN      Box        6:30 pm    
# Potsdam            1 at Brockport          3 NC      Box        7:00 pm    
# Buffalo State      3 at Geneseo            4 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Minnesota State    2 at Nebraska-Omaha     2 NC  OT  Box        7:05 pm    
* - Resumption of 1/20 Game Suspended After First Period
# - SUNYAC Quarterfinal

Wednesday, February 25:
* Utica              3 at Neumann            4 NC      Box        7:00 pm    
* - ECAC West Quarterfinal

Thursday, February 26:
  Stonehill          1 at Saint Anselm       4 N1      Box        7:00 pm    
* Augsburg           4 at Hamline            5 NC      Box        7:15 pm    
* - MIAC First Round

Friday, February 27:
  UMass Lowell       0 at Northeastern       3 HE      Box        7:00 pm    
  Clarkson           4 at Rensselaer         2 EC      Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       2 at Union              0 EC      Box        7:00 pm    
  Colgate            3 at Brown              3 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Cornell            2 at Yale               4 EC      Box        7:00 pm    
  Vermont            3 at Maine              2 HE      Box        7:00 pm    
  New Hampshire      4 at Merrimack          3 HE      Box        7:00 pm    
  Providence         1 at Boston College     5 HE      Box        7:00 pm    
  Mercyhurst         4 at Canisius           1 AH      Box        7:05 pm    
  American Int'l     3 at Army               3 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Sacred Heart       2 at Holy Cross         5 AH      Box        7:05 pm    
  Bentley            1 at Connecticut        4 AH      Box        7:05 pm    
  Alaska Anchorage   1 at Alaska             0 NC      Box        7:05 pm    
  Michigan           6 at Ferris State       1 CC      Box        7:05 pm    
  Michigan State     0 at Notre Dame         5 CC      Box        7:05 pm    
  Air Force          4 at RIT                6 AH      Box        7:05 pm    
  Minnesota Duluth   2 at Minnesota          2 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Princeton          0 at Dartmouth          2 EC      Box        7:30 pm    
  Quinnipiac         1 at Harvard            2 EC      Box        7:30 pm    
  Boston University  6 at Massachusetts      3 HE      Box        7:30 pm    
  USA Under-18 Team  1 at Bemidji State      3 EX      Box        7:35 pm    
  Bowling Green      2 at Western Michigan   5 CC      Box        7:35 pm    
  Lake Superior      3 at Northern Michigan  7 CC      Box        7:35 pm    
  Ohio State         6 at Miami              2 CC      Box        7:35 pm    
  Niagara            3 at Robert Morris      3 CH  OT  Box        7:35 pm    
  St. Cloud State    1 at Denver             3 WC      Box        7:37 pm    
  Wisconsin          3 at Minnesota State    4 WC  OT  Box        7:37 pm    

Saturday, February 28:
* Conn. College      1 at Trinity            3 NC      Box        1:00 pm    
* Tufts              1 at Amherst            4 NC      Box        1:00 pm    
# Skidmore           4 at Salem State        3 NC      Box        3:00 pm    
* Bowdoin            2 at Williams           3 NC  OT  Box        3:00 pm    
& Stonehill          5 at Franklin Pierce    0 NC      Box        3:00 pm    
% Marian             3 at Adrian             8 NC      Box        3:00 pm    
  Colorado College   4 at North Dakota       4 WC  OT  Box        3:37 pm    
* Hamilton           2 at Middlebury         6 NC      Box        4:00 pm    
+ Fitchburg State    3 at UMass Dartmouth    2 NC      Box        4:30 pm    
+ Johnson & Wales    2 at Curry              8 NC      Box        4:35 pm    
  Notre Dame         2 at Michigan State     1 CC      Box        5:05 pm    
  Minnesota Duluth   3 at Minnesota          5 WC      Box        6:07 pm    
  St. Lawrence       2 at Rensselaer         0 EC      Box        7:00 pm    
  Clarkson           1 at Union              2 EC      Box        7:00 pm    
  Cornell            3 at Brown              2 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Quinnipiac         4 at Dartmouth          1 EC      Box        7:00 pm    
  Princeton          2 at Harvard            3 EC      Box        7:00 pm    
  Northeastern       3 at UMass Lowell       1 HE      Box        7:00 pm    
  Vermont            2 at Maine              1 HE      Box        7:00 pm    
  Boston College     4 at Providence         3 HE  OT  Box        7:00 pm    
# Southern Maine     3 at New England        4 NC  OT  Box        7:00 pm    
# Babson             4 at Castleton          1 NC      Box        7:00 pm    
# UMass Boston       1 at Norwich            0 NC  OT  Box        7:00 pm    
@ Hobart             3 at Manhattanville     1 NC      Box        7:00 pm    
@ Neumann            2 at Elmira             1 NC      Box        7:00 pm    
^ Geneseo            1 at Oswego             5 NC      Box        7:00 pm    
^ Brockport          2 at Plattsburgh        7 NC      Box        7:00 pm    
$ Milwaukee S. E.    3 vs Lawrence           2 NC      Box        7:00 pm    
  Canisius           3 at Mercyhurst         4 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Connecticut        2 at Bentley            2 AH  OT  Box        7:05 pm    
  USA Under-18 Team  3 at Bemidji State      6 EX      Box        7:05 pm    
  Army               3 at American Int'l     1 AH      Box        7:05 pm    
  Holy Cross         3 at Sacred Heart       4 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Miami              7 at Ohio State         5 CC      Box        7:05 pm    
  Air Force          3 at RIT                1 AH      Box        7:05 pm    
! St. Thomas         1 at Gustavus Adolphus  3 NC      Box        7:05 pm    
1 St. Norbert        0 at Wis-Superior       3 NC      Box        7:05 pm    
  Alaska             0 at Alaska Anchorage   3 NC      Box        7:07 pm    
  St. Cloud State    2 at Denver             1 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Wisconsin          3 at Minnesota State    3 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Merrimack          0 at New Hampshire      1 HE      Box        7:30 pm    
1 St. Scholastica    2 at Wis-Stout          3 NC      Box        7:30 pm    
& Saint Michael's    5 at Assumption         4 NC      Box        7:30 pm    
  Bowling Green      3 at Western Michigan   5 CC      Box        7:35 pm    
  Lake Superior      3 at Northern Michigan  4 CC      Box        7:35 pm    
  Niagara            0 at Robert Morris      0 CH  OT  Box        7:35 pm    
+ Westfield State    1 at Nichols            8 NC      Box        7:45 pm    
  Massachusetts      2 at Boston University  7 HE      Box        8:00 pm    
! Hamline            5 at St. Olaf           1 NC      Box        8:00 pm    
  Ferris State       0 at Michigan           4 CC      Box        8:05 pm    
* - NESCAC Quarterfinal
# - ECAC East Quarterfinal
& - Northeast-10 Quarterfinal
% - MCHA Semifinal
+ - ECAC Northeast Quarterfinal
@ - ECAC West Semifinal
^ - SUNYAC Semifinal
$ - MCHA Semifinal at Adrian
! - MIAC Semifinal
1 - NCHA Semifinal

Sunday, March 1:
* Becker             1 at Wentworth          5 NC      Box        2:00 pm    
# Milwaukee S. E.    1 at Adrian             7 NC      Box        3:00 pm    
  Colorado College   3 at North Dakota       4 WC  OT  Box        3:37 pm    
  Colgate            3 at Yale               2 EC  OT  Box        4:00 pm    
* - ECAC Northeast Quarterfinal
# - MCHA Championship

Wednesday, March 4:
* Stonehill          7 at Saint Anselm       4 NC      Box        7:00 pm    
* Saint Michael's    4 at Southern N.H.      2 NC      Box        7:30 pm    
# Wentworth          4 at Curry              3 NC      Box        7:35 pm    
# Fitchburg State    2 at Nichols            4 NC      Box        7:45 pm    
& Hamline            2 at Gustavus Adolphus  5 NC      Box        8:00 pm    
* - Northeast-10 Semifinal
# - ECAC Northeast Semifinal
& - MIAC Championship

Friday, March 6:
* Babson             3 vs Skidmore           2 NC      Box        3:00 pm    
# Williams           1 vs Middlebury         4 NC      Box        4:00 pm    
  Boston University  8 at Providence         2 HE      Box        7:00 pm    
  Massachusetts      2 at Merrimack          3 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Alab-Huntsville    2 at Niagara            2 CH  OT  Box        7:00 pm    
& Clarkson           3 at Union              5 NC      Box        7:00 pm    
& Colgate            2 at Quinnipiac         3 NC  OT  Box        7:00 pm    
& Rensselaer         3 at Dartmouth          2 NC  OT  Box        7:00 pm    
& Brown              1 at Harvard            0 NC      Box        7:00 pm    
% UMass Boston       5 at New England        4 NC      Box        7:00 pm    
  New Hampshire      4 at Vermont            6 HE      Box        7:05 pm    
+ Ferris State       0 at Nebraska-Omaha     3 NC      Box        7:05 pm    
+ Bowling Green      4 at Ohio State         5 NC      Box        7:05 pm    
  Alaska Anchorage   5 at Minnesota Duluth   4 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota          5 at Michigan Tech      6 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Minnesota State    5 at St. Cloud State    1 WC      Box        7:07 pm    
  North Dakota       2 at Wisconsin          1 WC      Box        7:07 pm    
  Maine              3 at UMass Lowell       5 HE      Box        7:30 pm    
  Boston College     1 at Northeastern       2 HE  OT  Box        7:30 pm    
@ Trinity            0 at Amherst            3 NC      Box        7:30 pm    
  Robert Morris      3 at Bemidji State      2 CH      Box        7:35 pm    
+ Lake Superior      6 at Western Michigan   3 NC      Box        7:35 pm    
+ Michigan State     3 at Northern Michigan  5 NC      Box        7:35 pm    
* - ECAC East Semifinal at New England College
# - NESCAC Semifinal at Amherst
& - ECAC Hockey First Round
% - ECAC East Semifinal
+ - CCHA First Round
@ - NESCAC Semifinal

Saturday, March 7:
* Wentworth          3 at Nichols            4 NC      Box        1:45 pm    
# UMass Boston       3 vs Babson             4 NC  OT  Box        4:00 pm    
  Maine              0 at UMass Lowell       6 HE      Box        7:00 pm    
  Northeastern       1 at Boston College     4 HE      Box        7:00 pm    
  Merrimack          1 at Massachusetts      6 HE      Box        7:00 pm    
  Alab-Huntsville    3 at Niagara            6 CH      Box        7:00 pm    
& Clarkson           2 at Union              7 NC      Box        7:00 pm    
& Colgate            5 at Quinnipiac         4 NC  OT  Box        7:00 pm    
& Rensselaer         3 at Dartmouth          1 NC      Box        7:00 pm    
% Stonehill          2 at Saint Michael's    3 NC      Box        7:00 pm    
+ Oswego             4 at Plattsburgh        5 NC  OT  Box        7:00 pm    
@ Neumann            3 at Hobart             2 NC      Box        7:00 pm    
  New Hampshire      6 at Vermont            5 HE  OT  Box        7:05 pm    
  Robert Morris      4 at Bemidji State      6 CH      Box        7:05 pm    
^ Connecticut        2 at Sacred Heart       4 NC      Box        7:05 pm    
^ American Int'l     0 at Holy Cross         1 NC  OT  Box        7:05 pm    
$ Ferris State       2 at Nebraska-Omaha     5 NC      Box        7:05 pm    
$ Bowling Green      1 at Ohio State         7 NC      Box        7:05 pm    
! Wis-Stout          4 at Wis-Superior       3 NC      Box        7:05 pm    
  Alaska Anchorage   4 at Minnesota Duluth   3 WC      Box        7:07 pm    
  Colorado College   1 at Denver             1 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Minnesota          2 at Michigan Tech      0 WC      Box        7:07 pm    
  St. Cloud State    4 at Minnesota State    4 WC  OT  Box        7:07 pm    
  North Dakota       1 at Wisconsin          4 WC      Box        7:07 pm    
1 Middlebury         2 at Amherst            5 NC      Box        7:30 pm    
$ Lake Superior      3 at Western Michigan   4 NC 2OT  Box        7:35 pm    
$ Michigan State     2 at Northern Michigan  8 NC      Box        7:35 pm    
& Brown              2 at Harvard            0 NC      Box        8:00 pm    
* - ECAC Northeast Championship
# - ECAC East Championship at New England College
& - ECAC Hockey First Round
% - Northeast-10 Championship
+ - SUNYAC Championship
@ - ECAC West Championship
^ - Atlantic Hockey First Round
$ - CCHA First Round
! - NCHA Championship
1 - NESCAC Championship

Sunday, March 8:
  Providence         0 at Boston University  3 HE      Box        2:00 pm    
* Colgate            3 at Quinnipiac         4 NC  OT  Box        7:00 pm    
# Lake Superior      1 at Western Michigan   3 NC      Box        7:35 pm    
* - ECAC Hockey First Round
# - CCHA First Round

Wednesday, March 11:
* Neumann            2 at Elmira             1 NC      Box        7:00 pm    
* Nichols            0 at Hobart             3 NC      Box        7:00 pm    
* Babson             1 at Amherst            4 NC      Box        7:00 pm    
* - NCAA Division III First Round

Friday, March 13:
* Robert Morris      2 vs Niagara            1 NC      Box        2:00 pm    
# UMass Lowell       4 at Vermont            3 NC  OT  Box        7:00 pm    
# Boston College     5 at New Hampshire      3 NC      Box        7:00 pm    
# Massachusetts      2 at Northeastern       1 NC      Box        7:00 pm    
# Maine              1 at Boston University  2 NC      Box        7:00 pm    
& Quinnipiac         3 at St. Lawrence       5 NC      Box        7:00 pm    
& Union              2 at Princeton          3 NC      Box        7:00 pm    
& Rensselaer         1 at Cornell            0 NC      Box        7:00 pm    
& Brown              2 at Yale               4 NC      Box        7:00 pm    
% Alab-Huntsville    1 at Bemidji State      4 NC      Box        7:00 pm    
+ Canisius           3 at Bentley            6 NC      Box        7:05 pm    
+ Army               2 at Mercyhurst         6 NC      Box        7:05 pm    
+ Holy Cross         5 at RIT                3 NC      Box        7:05 pm    
+ Sacred Heart       3 at Air Force          4 NC      Box        7:05 pm    
@ Ohio State         0 at Alaska             4 NC      Box        7:05 pm    
^ St. Cloud State    2 at Minnesota          4 NC      Box        7:07 pm    
^ Minnesota State    1 at Wisconsin          7 NC      Box        7:07 pm    
@ Northern Michigan  2 at Miami              3 NC      Box        7:35 pm    
@ Western Michigan   2 at Michigan           5 NC      Box        7:35 pm    
@ Nebraska-Omaha     0 at Notre Dame         5 NC      Box        7:35 pm    
^ Minnesota Duluth   4 at Colorado College   1 NC      Box        7:37 pm    
^ Alaska Anchorage   2 at Denver             3 NC      Box        7:37 pm    
^ Michigan Tech      1 at North Dakota       5 NC      Box        7:37 pm    
* - College Hockey America Semifinal at Bemidji State
# - Hockey East Quarterfinals
& - ECAC Hockey Quarterfinals
% - College Hockey America Semifinal
+ - Atlantic Hockey Quarterfinals
@ - CCHA Quarterfinals
^ - WCHA First Round

Saturday, March 14:
* Alab-Huntsville    1 vs Niagara            1 NC  OT  Box        2:00 pm    
# UMass Lowell       4 at Vermont            2 NC      Box        7:00 pm    
# Boston College     1 at New Hampshire      0 NC      Box        7:00 pm    
& Quinnipiac         3 at St. Lawrence       5 NC      Box        7:00 pm    
& Union              5 at Princeton          2 NC      Box        7:00 pm    
& Rensselaer         0 at Cornell            4 NC      Box        7:00 pm    
& Brown              0 at Yale               2 NC      Box        7:00 pm    
% Robert Morris      2 at Bemidji State      3 NC  OT  Box        7:00 pm    
+ Neumann            5 at Plattsburgh        4 NC  OT  Box        7:00 pm    
@ Canisius           7 at Bentley            3 NC      Box        7:05 pm    
@ Holy Cross         4 at RIT                6 NC      Box        7:05 pm    
@ Sacred Heart       4 at Air Force          1 NC      Box        7:05 pm    
^ Ohio State         4 at Alaska             2 NC      Box        7:05 pm    
^ Northern Michigan  3 at Miami              2 NC  OT  Box        7:05 pm    
^ Western Michigan   1 at Michigan           6 NC      Box        7:05 pm    
^ Nebraska-Omaha     0 at Notre Dame         1 NC      Box        7:05 pm    
+ Gustavus Adolphus  2 at Wis-Superior       0 NC      Box        7:05 pm    
+ St. Scholastica    1 at Wis-Stout          2 NC      Box        7:05 pm    
$ St. Cloud State    0 at Minnesota          3 NC      Box        7:07 pm    
$ Minnesota Duluth   3 at Colorado College   1 NC      Box        7:07 pm    
$ Minnesota State    2 at Wisconsin          4 NC      Box        7:07 pm    
$ Alaska Anchorage   3 at Denver             4 NC      Box        7:07 pm    
$ Michigan Tech      3 at North Dakota       4 NC      Box        7:07 pm    
# Massachusetts      1 at Northeastern       4 NC      Box        7:30 pm    
# Maine              6 at Boston University  3 NC      Box        7:30 pm    
+ Hobart             2 at Amherst            1 NC  OT  Box        7:30 pm    
@ Army               0 at Mercyhurst         5 NC      Box        7:35 pm    
* - College Hockey America Third Place at Bemidji State
# - Hockey East Quarterfinals
& - ECAC Hockey Quarterfinals
% - College Hockey America Championship
+ - NCAA Division III Quarterfinal
@ - Atlantic Hockey Quarterfinals
^ - CCHA Quarterfinals
$ - WCHA First Round

Sunday, March 15:
* Ohio State         0 at Alaska             1 NC      Box        6:05 pm    
# Massachusetts      2 at Northeastern       3 NC  OT  Box        7:00 pm    
# Maine              2 at Boston University  6 NC      Box        7:00 pm    
& Union              1 at Princeton          3 NC      Box        7:00 pm    
& Rensselaer         3 at Cornell            4 NC      Box        7:00 pm    
% Canisius           2 at Bentley            4 NC      Box        7:05 pm    
% Holy Cross         5 at RIT                9 NC      Box        7:05 pm    
% Sacred Heart       1 at Air Force          8 NC      Box        7:05 pm    
* Northern Michigan  3 at Miami              1 NC      Box        7:05 pm    
* - CCHA Quarterfinals
# - Hockey East Quarterfinals
& - ECAC Hockey Quarterfinals
% - Atlantic Hockey Quarterfinals

Thursday, March 19:
* Minnesota Duluth   2 vs Minnesota          1 NC      Box        7:07 pm    
* - WCHA Final Five Quarterfinal (St. Paul, MN)

Friday, March 20:
* Wisconsin          0 vs Denver             3 NC      Box        2:07 pm    
# St. Lawrence       3 vs Yale               4 NC      Box        4:00 pm    
& Gustavus Adolphus  3 vs Wis-Stout          2 NC  OT  Box        4:00 pm    
% Bentley            0 vs Air Force          3 NC      Box        4:05 pm    
+ Northern Michigan  1 vs Notre Dame         2 NC      Box        4:35 pm    
@ UMass Lowell       3 vs Northeastern       2 NC  OT  Box        5:00 pm    
* Minnesota Duluth   3 vs North Dakota       0 NC      Box        7:07 pm    
# Princeton          3 vs Cornell            4 NC 2OT  Box        7:30 pm    
& Neumann            2 vs Hobart             0 NC      Box        7:30 pm    
% Mercyhurst         5 vs RIT                4 NC  OT  Box        7:35 pm    
@ Boston College     2 vs Boston University  3 NC      Box        8:00 pm    
+ Alaska             1 vs Michigan           3 NC      Box        8:05 pm    
* - WCHA Semifinal (St. Paul, MN)
# - ECAC Hockey Semifinal (Albany, NY)
& - NCAA Division III Semifinal (Lake Placid, NY)
% - Atlantic Hockey Semifinal (Rochester, NY)
+ - CCHA Semifinal (Detroit, MI)
@ - Hockey East Semifinal (Boston, MA)

Saturday, March 21:
* Wisconsin          4 vs North Dakota       1 NC      Box        2:07 pm    
# Northern Michigan  2 vs Alaska             0 NC      Box        3:35 pm    
& St. Lawrence       2 vs Princeton          2 NC  OT  Box        4:00 pm    
% Gustavus Adolphus  1 vs Neumann            4 NC      Box        5:00 pm    
+ Cornell            0 vs Yale               5 NC      Box        7:00 pm    
@ UMass Lowell       0 vs Boston University  1 NC      Box        7:00 pm    
^ Mercyhurst         0 vs Air Force          2 NC      Box        7:05 pm    
$ Minnesota Duluth   4 vs Denver             0 NC      Box        7:07 pm    
! Michigan           2 vs Notre Dame         5 NC      Box        7:35 pm    
* - WCHA Third Place (St. Paul, MN)
# - CCHA Third Place (Detroit, MI)
& - ECAC Hockey Third Place (Albany, NY)
% - NCAA Division III Championship (Lake Placid, NY)
+ - ECAC Hockey Championship (Albany, NY)
@ - Hockey East Championship (Boston, MA)
^ - Atlantic Hockey Championship (Rochester, NY)
$ - WCHA Broadmoor Trophy Championship (St. Paul, MN)
! - CCHA Third Championship (Detroit, MI)

Friday, March 27:
* Air Force          2 vs Michigan           0 NC      Box        3:00 pm    
# Miami              4 vs Denver             2 NC      Box        4:30 pm    
* Vermont            4 vs Yale               1 NC      Box        6:30 pm    
# Princeton          4 vs Minnesota Duluth   5 NC  OT  Box        8:00 pm    
* - NCAA East Regional Semifinal (Bridgeport, CT)
# - NCAA West Regional Semifinal (Minneapolis, MN)

Saturday, March 28:
* New Hampshire      6 vs North Dakota       5 NC  OT  Box        2:00 pm    
# Cornell            3 vs Northeastern       2 NC      Box        4:00 pm    
* Ohio State         3 vs Boston University  8 NC      Box        5:30 pm    
& Air Force          2 vs Vermont            3 NC 2OT  Box        6:30 pm    
# Bemidji State      5 vs Notre Dame         1 NC      Box        7:30 pm    
% Miami              2 vs Minnesota Duluth   1 NC      Box        8:00 pm    
* - NCAA Northeast Regional Semifinal (Manchester, NH)
# - NCAA Midwest Regional Semifinal (Grand Rapids, MI)
& - NCAA East Regional Final (Bridgeport, CT)
% - NCAA West Regional Final (Minneapolis, MN)

Sunday, March 29:
* New Hampshire      1 vs Boston University  2 NC      Box        5:30 pm    
# Bemidji State      4 vs Cornell            1 NC      Box        8:00 pm    
* - NCAA Northeast Regional Final (Manchester, NH)
# - NCAA Midwest Regional Final (Grand Rapids, MI)

Thursday, April 9:
* Bemidji State      1 vs Miami              4 NC      Box        5:00 pm    
* Vermont            4 vs Boston University  5 NC      Box        8:30 pm    
* - NCAA Frozen Four Semifinal (Washington, DC)

Saturday, April 11:
* Miami              3 vs Boston University  4 NC  OT  Box        7:00 pm    
* - NCAA Frozen Four Championship (Washington, DC)


Please use the "Back" button on your browser to return to the previous page,
or click on the puck at the right to return to the collegehockeystats.net Index.


Tuesday, July 23, 2024  10:36:45 AM  EST 
351342417 Pages Accessed Since February 12, 2005
Archives: 1999-00 | 2000-01 | 2001-02 | 2002-03 | 2003-04 | 2004-05 | 2005-06 | 2006-07 | 2007-08
E-mail: info@collegehockeystats.net