Men's & Women's Hockey - 2008-2009 Composite Schedule

Thursday, September 25 - Men:
* USA Under-18 Team  4 at Alaska Anchorage   3 EX      Box        7:07 pm    
* - Wasilla, AK

Friday, September 26 - Women:
  Manitoba           1 at Bemidji State      1 EX  OT  Box        5:07 pm    
  Toronto JrAeros    2 at Rensselaer         7 EX      Box        7:00 pm    
  Dawson             4 at Connecticut        4 EX  OT  Box        7:00 pm    
  Brampton Thunder   0 at New Hampshire      7 EX      Box        7:00 pm    
  Stoney Creek       2 at Colgate            5 EX      Box        7:00 pm    
  Windsor            3 at Wayne State       13 EX      Box        7:00 pm    
  Quinnipiac         0 at Wisconsin         10 NC      Box        7:07 pm    
  Saskatchewan       0 at Minnesota          8 EX      Box        7:07 pm    
  Minn. Whitecaps    6 at Minnesota State    6 EX  OT  Box        7:07 pm    
  Wilfrid Laurier    2 at Ohio State         1 EX      Box        7:07 pm    

Saturday, September 27 - Men:
* USA Under-18 Team  0 at Alaska             4 EX      Box        7:05 pm    
* - Big Dipper
Saturday, September 27 - Women:
  Prince Edw.Isl.    3 at Maine              6 EX      Box       12:00 pm    
  Manitoba           1 at North Dakota       2 EX      Box       12:07 pm    
  Dawson             4 at Northeastern       2 EX      Box        2:00 pm    
  Team USA           7 at Bemidji State      0 EX      Box        2:07 pm    
  Saskatchewan       2 at St. Cloud State   10 EX      Box        3:07 pm    
  Toronto JrAeros    3 at Union              3 EX  OT  Box        4:00 pm    
  Guelph             2 at Mercyhurst         9 EX      Box        4:00 pm    
  Sacred Heart       0 at Connecticut       13 NC      Box        4:00 pm    
  Stoney Creek       1 at Rensselaer         5 EX      Box        4:00 pm    
  Ottawa-NCCP        2 at Clarkson           4 EX      Box        7:00 pm    
  Quinnipiac         3 at Wisconsin          7 NC      Box        7:07 pm    

Sunday, September 28 - Women:
  Dawson             4 at Boston University  5 EX  OT  Box       12:00 pm    
  Brampton Thunder   1 at Providence         4 EX      Box        2:00 pm    
  Wilfrid Laurier    7 at Niagara            3 EX      Box        2:00 pm    
  Team USA           3 at Minnesota          2 EX  OT  Box        2:07 pm    
  Guelph             1 at Robert Morris      4 EX      Box        4:00 pm    

Wednesday, October 1 - Women:
  Syracuse           3 at Colgate            4 NC      Box        7:00 pm    

Friday, October 3 - Men:
  British Columb.    2 at Alaska             3 EX      Box        7:05 pm    
Friday, October 3 - Women:
  McGill             4 at St. Lawrence       5 EX      Box        7:00 pm    
  Boston University  3 at Union              2 NC      Box        7:00 pm    
* Mercyhurst         1 vs Team USA           4 EX      Box        7:00 pm    
  Bemidji State      3 at Wayne State        2 NC      Box        7:00 pm    
  North Dakota       2 at Maine              3 NC      Box        7:00 pm    
  Ohio State         2 at Providence         1 NC      Box        7:00 pm    
  Northeastern       3 at Rensselaer         2 NC      Box        7:00 pm    
  Minnesota Duluth   6 at Niagara            2 NC      Box        7:00 pm    
  St. Cloud State    7 at Quinnipiac         0 NC      Box        7:00 pm    
  Syracuse           0 at Wisconsin          3 NC      Box        7:07 pm    
  Connecticut        5 at Minnesota State    2 NC      Box        7:07 pm    
  Robert Morris      3 at Minnesota          2 NC      Box        7:07 pm    
* - Blaine, MN

Saturday, October 4 - Men:
  Wilfrid Laurier    1 at Bowling Green      5 EX      Box       12:00 pm    
* York               3 at Ohio State         9 EX      Box        2:05 pm    
# New Brunswick      0 at Massachusetts      6 EX      Box        6:00 pm    
  St. Francis Xav    4 at New Hampshire      8 EX      Box        7:00 pm    
  McGill             2 at Merrimack          1 EX      Box        7:00 pm    
  Ryerson            3 at Miami              4 EX      Box        7:05 pm    
& British Columb.    2 at Alaska Anchorage   6 EX      Box        7:07 pm    
  Alberta            4 at Denver             5 EX      Box        7:07 pm    
  Toronto            3 at Michigan Tech      1 EX      Box        7:07 pm    
  Windsor            2 at Western Michigan   5 EX      Box        7:35 pm    
  USA Under-18 Team  1 at Michigan           4 EX      Box        8:35 pm    
* - OSU Ice Rink
# - Practice Rink
& - Wasilla, AK
Saturday, October 4 - Women:
  Syracuse           0 at Wisconsin          8 NC      Box       12:07 pm    
  Boston University  0 at Rensselaer         2 NC      Box        2:00 pm    
* Mercyhurst         2 vs Team USA           4 EX      Box        2:00 pm    
  North Dakota       7 at Maine              3 NC      Box        2:00 pm    
  Clarkson           0 at Boston College     2 NC      Box        2:00 pm    
  Bemidji State      1 at Wayne State        2 NC  OT  Box        2:00 pm    
  Connecticut        2 at Minnesota State    4 NC      Box        3:07 pm    
  Ohio State         3 at Providence         2 NC      Box        4:00 pm    
  Northeastern       6 at Union              0 NC      Box        4:00 pm    
  St. Cloud State    5 at Quinnipiac         3 NC      Box        4:00 pm    
  Minnesota Duluth   6 at Niagara            1 NC      Box        7:00 pm    
  Robert Morris      1 at Minnesota          7 NC      Box        7:07 pm    
* - Blaine, MN

Sunday, October 5 - Men:
  New Brunswick      1 at Boston University  4 EX      Box        2:00 pm    
  Toronto            1 at Northern Michigan  4 EX      Box        2:05 pm    
  Windsor            1 at Ferris State       4 EX      Box        2:05 pm    
  St. Francis Xav    1 at UMass Lowell       6 EX      Box        3:00 pm    
  McGill             2 at Vermont            3 EX      Box        4:00 pm    
  Ontario IT         2 at Canisius           6 EX      Box        4:00 pm    
  Waterloo           1 at Michigan           3 EX      Box        4:05 pm    
  Ryerson            0 at Robert Morris      9 EX      Box        4:05 pm    
  Alberta            1 at Air Force          3 EX      Box        5:05 pm    
  Lakehead           0 at Minnesota Duluth   6 EX      Box        6:07 pm    
  Manitoba           2 at North Dakota       6 EX      Box        6:07 pm    
  Guelph             2 at St. Lawrence       2 EX  OT  Box        7:00 pm    
  Royal Military     1 at Mercyhurst        10 EX      Box        7:05 pm    
Sunday, October 5 - Women:
  Clarkson           4 at Boston College     4 NC  OT  Box        2:00 pm    
  McGill             1 at Vermont            0 EX      Box        7:00 pm    

Monday, October 6 - Men:
  Western Ontario    3 at Michigan State     4 EX      Box        7:05 pm    
  Alberta            2 at Colorado College   5 EX      Box        7:07 pm    

Wednesday, October 8 - Men:
  British Columb.    0 at St. Cloud State    3 EX      Box        7:07 pm    
Wednesday, October 8 - Women:
  Boston College     2 at New Hampshire      2 HE  OT  Box        7:00 pm    

Thursday, October 9 - Men:
  Prince Edw.Isl.    3 at Quinnipiac         6 EX      Box        7:00 pm    

Friday, October 10 - Men:
* Michigan State     3 vs Massachusetts      1 NC      Box        4:30 pm    
# Northeastern       2 vs Alaska             2 NC  OT  Box        5:07 pm    
  Maine              5 at New Brunswick      4 EX      Box        6:00 pm    
  Wisconsin          4 at Boston College     5 NC      Box        7:00 pm    
  GMHL All-Stars     1 at Morrisville        5 EX      Box        7:00 pm    
  Air Force          4 at Sacred Heart       1 AH      Box        7:05 pm    
  RIT                2 at Bowling Green      4 NC      Box        7:05 pm    
& Minnesota Duluth   2 at Lake Superior      2 NC  OT  Box        7:05 pm    
  Canisius           5 at Ferris State       2 NC      Box        7:05 pm    
  Miami              3 at Ohio State         3 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Mercyhurst         2 at St. Cloud State    7 NC      Box        7:07 pm    
  British Columb.    1 at Minnesota          3 EX      Box        7:07 pm    
* North Dakota       1 at Boston University  5 NC      Box        7:30 pm    
  St. Lawrence       3 at Michigan           4 NC      Box        7:35 pm    
& Michigan Tech      2 at Northern Michigan  5 NC      Box        7:35 pm    
  Niagara            2 at Western Michigan   4 NC      Box        7:35 pm    
  Bemidji State      2 at Minnesota State    5 NC      Box        7:37 pm    
  Alab-Huntsville    0 at Colorado College   1 NC      Box        7:37 pm    
# Connecticut        2 at Alaska Anchorage   6 NC      Box        8:07 pm    
* - Icebreaker (Boston, MA)
# - Kendall Hockey Classic (Anchorage, AK)
& - Superior Cup
Friday, October 10 - Women:
  Mercyhurst         4 at Boston University  2 NC      Box        7:00 pm    
  Colgate            1 at Connecticut        4 NC      Box        7:00 pm    
  Vermont            7 at Union              2 NC      Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       3 at Providence         1 NC      Box        7:00 pm    
  Northeastern       0 at Bemidji State      0 NC  OT  Box        7:07 pm    
  Maine              2 at Minnesota State    5 NC      Box        7:07 pm    
  Wisconsin          7 at Ohio State         4 WC      Box        7:07 pm    
  St. Cloud State    1 at North Dakota       2 WC      Box        7:07 pm    
  Syracuse           0 at Robert Morris      1 CH      Box        7:35 pm    
  Minnesota          4 at Minnesota Duluth   3 WC  OT  Box        7:37 pm    

Saturday, October 11 - Men:
* Vermont            4 vs Rensselaer         1 NC      Box        4:00 pm    
  Prince Edw.Isl.    1 at Holy Cross         1 EX  OT  Box        4:05 pm    
# Connecticut        0 vs Alaska             5 NC      Box        4:07 pm    
& North Dakota       2 vs Massachusetts      3 NC      Box        4:30 pm    
  Canisius           2 at Ferris State       5 NC      Box        5:05 pm    
  Maine              6 at New Brunswick      6 EX                 6:00 pm    
  UMass Lowell       1 at Colgate            2 NC      Box        7:00 pm    
  Wisconsin          1 at New Hampshire      5 NC      Box        7:00 pm    
  Robert Morris      1 at Merrimack          3 NC      Box        7:00 pm    
  Air Force          4 at Sacred Heart       3 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Niagara            3 at Bowling Green      3 NC  OT  Box        7:05 pm    
% Michigan Tech      3 at Lake Superior      2 NC      Box        7:05 pm    
  Ohio State         3 at Miami              7 CC      Box        7:05 pm    
# Northeastern       4 at Alaska Anchorage   2 NC      Box        7:07 pm    
  Mercyhurst         3 at St. Cloud State    7 NC      Box        7:07 pm    
  Bemidji State      2 at Minnesota State    4 NC      Box        7:07 pm    
  Alab-Huntsville    3 at Colorado College   5 NC      Box        7:07 pm    
+ Notre Dame         2 at Denver             5 NC      Box        7:07 pm    
  USA Under-18 Team  5 at Union              4 EX      Box        7:30 pm    
& Michigan State     1 at Boston University  2 NC      Box        7:30 pm    
  St. Lawrence       3 at Michigan           5 NC      Box        7:35 pm    
% Minnesota Duluth   5 at Northern Michigan  0 NC      Box        7:35 pm    
  RIT                2 at Western Michigan   1 NC      Box        7:35 pm    
* - Pavillon de la Jeunesse (Quebec City, PQ)
# - Kendall Hockey Classic (Anchorage, AK)
& - Icebreaker (Boston, MA)
% - Superior Cup
+ - US Hockey Hall of Fame Game
Saturday, October 11 - Women:
  New Hampshire      5 at Niagara            3 NC      Box        2:00 pm    
  Robert Morris(IL)  4 at Sacred Heart       6 EX      Box        2:00 pm    
  Mercyhurst         2 at Boston University  3 NC      Box        3:00 pm    
  Vermont            3 at Union              1 NC      Box        3:00 pm    
  Maine              0 at Minnesota State    4 NC      Box        3:07 pm    
  Northeastern       2 at Bemidji State      2 NC  OT  Box        3:07 pm    
  Colgate            2 at Providence         6 NC      Box        4:00 pm    
  St. Lawrence       4 at Connecticut        4 NC  OT  Box        4:00 pm    
  Rensselaer         2 at Boston College     5 NC      Box        4:00 pm    
  St. Cloud State    2 at North Dakota       3 WC      Box        4:07 pm    
  Wisconsin          4 at Ohio State         0 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota          2 at Minnesota Duluth   0 WC      Box        7:07 pm    
  Syracuse           2 at Robert Morris      3 CH      Box        7:35 pm    

Sunday, October 12 - Men:
  USA Under-18 Team  5 at Rensselaer         4 EX      Box        5:00 pm    
Sunday, October 12 - Women:
  New Hampshire      5 at Niagara            2 NC      Box        2:00 pm    

Monday, October 13 - Men:
  Manitoba           0 at Nebraska-Omaha     5 EX      Box        7:05 pm    

Wednesday, October 15 - Women:
  New Hampshire      3 at Connecticut        3 HE  OT  Box        7:00 pm    

Thursday, October 16 - Men:
  Soo Thunderbirds   5 at Marian             1 EX      Box        7:00 pm    
  UMass Lowell       3 at Michigan State     0 NC      Box        7:05 pm    

Friday, October 17 - Men:
* Geneseo            2 vs Buffalo State      1 NC      Box        2:00 pm    
# Quinnipiac         5 vs Union              6 NC  OT  Box        4:05 pm    
& Maine              1 vs Alaska Anchorage   3 NC      Box        4:35 pm    
  Soo Thunderbirds   2 at Lawrence           3 EX      Box        6:30 pm    
  Rensselaer         0 at New Hampshire      1 NC      Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       5 at Niagara            1 NC      Box        7:00 pm    
  Bentley            1 at Colgate            4 NC      Box        7:00 pm    
  Merrimack          2 at Boston University  5 HE      Box        7:00 pm    
  Northeastern       4 at Providence         0 HE      Box        7:00 pm    
  Bowling Green      3 at Boston College     5 NC      Box        7:00 pm    
* Fredonia           2 at Cortland           5 NC      Box        7:00 pm    
  Morrisville        1 at Elmira             7 NC      Box        7:00 pm    
  GMHL All-Stars     3 at Potsdam            7 EX      Box        7:00 pm    
  USA Under-18 Team  4 at Oswego             3 EX  OT  Box        7:00 pm    
# American Int'l     1 at Nebraska-Omaha     4 NC      Box        7:05 pm    
  Clarkson           6 at RIT                4 NC      Box        7:05 pm    
  UMass Lowell       1 at Michigan State     2 NC      Box        7:05 pm    
  Bemidji State      2 at Air Force          6 NC      Box        7:05 pm    
  Miami              3 at Vermont            4 NC      Box        7:05 pm    
  Lake Superior      7 at Ohio State         3 CC      Box        7:05 pm    
  Canisius           1 at Holy Cross         1 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Minnesota          3 at St. Cloud State    2 WC      Box        7:07 pm    
  Western Michigan   2 at Minnesota Duluth   5 NC      Box        7:07 pm    
& Mercyhurst         0 at Alaska             5 NC      Box        7:35 pm    
  Sacred Heart       0 at Notre Dame         3 NC      Box        7:35 pm    
  Michigan           0 at Northern Michigan  2 CC      Box        7:35 pm    
  Ferris State       3 at Robert Morris      6 NC      Box        7:35 pm    
  Michigan Tech      0 at Colorado College   2 WC      Box        7:37 pm    
  Wisconsin          5 at Denver             6 WC      Box        7:37 pm    
  North Dakota       1 at Minnesota State    5 WC      Box        7:37 pm    
* - SUNYAC Challenge (Cortland, NY)
# - Maverick Stampede (Omaha, NE)
& - Alaska Goal Rush (Fairbanks, AK)
Friday, October 17 - Women:
  Minnesota Duluth   1 at St. Cloud State    1 WC  OT  Box        2:07 pm    
  Niagara            1 at Colgate            3 NC      Box        3:00 pm    
  Wayne State        1 at Union              1 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Stoney Creek       3 at Cornell            9 EX      Box        7:00 pm    
  Sacred Heart       3 at Maine              2 NC      Box        7:00 pm    
  Syracuse           2 at Quinnipiac         4 NC      Box        7:00 pm    
  Bluewater Hawks    4 at Princeton          5 EX  OT             7:00 pm    
  Rensselaer         1 at Mercyhurst         2 NC      Box        7:00 pm    
  Ohio State         1 at Minnesota          8 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota State    2 at North Dakota       2 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Wisconsin          4 at Bemidji State      0 WC      Box        7:07 pm    

Saturday, October 18 - Men:
* Fredonia           2 vs Buffalo State      1 NC      Box        2:00 pm    
  Ryerson            7 at Manhattanville     6 EX      Box        3:00 pm    
# Quinnipiac         4 vs American Int'l     1 NC      Box        4:05 pm    
  Canisius           4 at Holy Cross         5 AH      Box        4:05 pm    
& Mercyhurst         4 vs Alaska Anchorage   6 NC      Box        4:35 pm    
  Bentley            4 at Rensselaer         3 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Clarkson           3 at Niagara            4 NC      Box        7:00 pm    
  USA Under-18 Team  3 at Cornell            3 EX  OT  Box        7:00 pm    
  Boston College     3 at Northeastern       4 HE      Box        7:00 pm    
  Bowling Green      3 at Providence         4 NC      Box        7:00 pm    
* Geneseo            4 at Cortland           1 NC      Box        7:00 pm    
  Oswego             2 at Elmira             3 NC      Box        7:00 pm    
  GMHL All-Stars     0 at Utica              9 EX      Box        7:00 pm    
% Union              1 at Nebraska-Omaha     2 NC  OT  Box        7:05 pm    
+ St. Lawrence       2 vs RIT                1 NC      Box        7:05 pm    
  Merrimack          1 at Army               0 NC      Box        7:05 pm    
  Bemidji State      0 at Air Force          6 NC      Box        7:05 pm    
  Sacred Heart       0 at Notre Dame         7 NC      Box        7:05 pm    
  Miami              3 at Vermont            3 NC  OT  Box        7:05 pm    
  Michigan Tech      2 at Colorado College   4 WC      Box        7:07 pm    
  Wisconsin          4 at Denver             7 WC      Box        7:07 pm    
  St. Cloud State    1 at Minnesota          2 WC      Box        7:07 pm    
  Western Michigan   5 at Minnesota Duluth   6 NC  OT  Box        7:07 pm    
  North Dakota       4 at Minnesota State    3 WC      Box        7:07 pm    
& Maine              2 at Alaska             0 NC      Box        7:35 pm    
  Michigan           5 at Northern Michigan  3 CC      Box        7:35 pm    
  Ferris State       4 at Robert Morris      4 NC  OT  Box        7:35 pm    
  Lake Superior      2 at Ohio State         4 CC      Box        8:05 pm    
* - SUNYAC Challenge (Cortland, NY)
# - Maverick Stampede Third Place (Omaha, NE)
& - Alaska Goal Rush (Fairbanks, AK)
% - Maverick Stampede Championship (Omaha, NE)
+ - Blue Cross Arena (Rochester, NY)
Saturday, October 18 - Women:
  Providence         0 at Northeastern       1 HE      Box        1:00 pm    
  Sacred Heart       1 at Maine             11 NC      Box        2:00 pm    
  Connecticut        2 at Vermont            1 HE      Box        2:00 pm    
  Wayne State        6 at Union              2 NC      Box        2:00 pm    
  Rensselaer         1 at Mercyhurst         4 NC      Box        2:00 pm    
  Etobicoke          2 at Elmira             5 EX      Box        2:00 pm    
  Minnesota State    5 at North Dakota       4 WC  OT  Box        2:07 pm    
  St. Lawrence       2 at New Hampshire      3 NC      Box        3:00 pm    
  Clarkson           1 at Boston University  2 NC      Box        3:00 pm    
  Durham Lightning   1 at Cornell           12 EX      Box        3:00 pm    
  Niagara            1 at Colgate            7 NC      Box        3:00 pm    
  Syracuse           2 at Quinnipiac         0 NC      Box        4:00 pm    
  Burlingt. Cougars  2 at Buffalo State      1 EX      Box        4:00 pm    
  Ohio State         2 at Minnesota          8 WC      Box        4:07 pm    
  Minnesota Duluth   2 at St. Cloud State    3 WC      Box        5:07 pm    
* Wisconsin          9 vs Bemidji State      0 WC      Box        6:07 pm    
  Bluewater Hawks    0 at Holy Cross         2 EX      Box        8:00 pm    
* - US Hockey Hall of Fame Game (Eveleth, MN)

Sunday, October 19 - Men:
  Boston University  1 at New Hampshire      2 HE      Box        5:00 pm    
Sunday, October 19 - Women:
  Clarkson           1 at New Hampshire      2 NC      Box       12:00 pm    
  Bluewater Hawks    1 at Brown              4 EX      Box        2:00 pm    
  Etobicoke          6 at Buffalo State      1 EX      Box        2:00 pm    
* North Dakota       1 vs Team USA          10 EX      Box        2:07 pm    
  St. Lawrence       2 at Boston University  2 NC  OT  Box        3:00 pm    
  Providence         4 at Vermont            2 HE      Box        3:00 pm    
  Northeastern       3 at Connecticut        0 HE      Box        3:00 pm    
  Windsor Wildcats   3 at Adrian             6 EX                 3:00 pm    
* - Blaine, MN

Tuesday, October 21 - Men:
  Massachusetts      6 at Rensselaer         0 NC      Box        7:00 pm    
Tuesday, October 21 - Women:
  Team USA           5 at St. Cloud State    1 EX      Box        7:07 pm    

Thursday, October 23 - Men:
  Trois-Rivieres     0 at Brown              1 EX      Box        7:00 pm    
  Northland          0 at Wis-Superior      11 NC      Box        7:05 pm    
  Niagara            2 at Michigan           4 NC      Box        7:35 pm    
Thursday, October 23 - Women:
  New Hampshire      2 at Boston University  3 HE      Box        7:00 pm    
  Toronto Rattlers   0 at Utica             11 EX      Box        7:00 pm    

Friday, October 24 - Men:
* Robert Morris      2 vs Colgate            5 NC      Box        4:00 pm    
* Union              1 vs Rensselaer         1 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Colorado College   1 at Clarkson           1 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Western Ontario    3 at Cornell            4 EX      Box        7:00 pm    
  Trois-Rivieres     1 at Harvard            3 EX      Box        7:00 pm    
  Northeastern       5 at Maine              0 HE      Box        7:00 pm    
  Massachusetts      1 at New Hampshire      1 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Wis-Stout          4 at Concordia (WI)     2 NC      Box        7:00 pm    
  Adrian             6 at Potsdam            6 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Hobart             0 at Buffalo State      4 NC      Box        7:00 pm    
  Fredonia           3 at Utica              3 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Lebanon Valley     2 at Oswego             7 NC      Box        7:00 pm    
  Neumann            2 at Geneseo            3 NC      Box        7:00 pm    
  Mercyhurst         1 at Nebraska-Omaha     3 NC      Box        7:05 pm    
  Air Force          5 at American Int'l     2 AH      Box        7:05 pm    
  Army               3 at Connecticut        4 AH      Box        7:05 pm    
  RIT                3 at Sacred Heart       3 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Bowling Green      1 at Alaska             0 CC      Box        7:05 pm    
  Northern Michigan  2 at Michigan State     2 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Tennessee          0 at Alab-Huntsville   13 EX      Box        7:05 pm    
  Lake Forest        1 at Milwaukee S. E.    2 NC      Box        7:05 pm    
  Marian             4 at Wis-River Falls    4 NC  OT  Box        7:05 pm    
  Minnesota Duluth   3 at Alaska Anchorage   4 WC      Box        7:07 pm    
  USA Under-18 Team  3 at Michigan Tech      4 EX      Box        7:07 pm    
  Minnesota          2 at Wisconsin          2 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Providence         1 at UMass Lowell       4 HE      Box        7:30 pm    
  Vermont            2 at Boston College     3 HE      Box        7:30 pm    
  St. Cloud State    2 at Bemidji State      4 NC      Box        7:35 pm    
  Ferris State       1 at Western Michigan   1 CC  OT  Box        7:35 pm    
  Miami              2 at Notre Dame         0 CC      Box        7:35 pm    
  Ohio State         1 at Denver             3 NC      Box        7:37 pm    
* - Governor's Cup (Albany, NY)
Friday, October 24 - Women:
  Minnesota          1 at Wisconsin          1 WC  OT  Box        2:07 pm    
  Mercyhurst         2 at Clarkson           5 NC      Box        3:00 pm    
  Colgate            2 at Wayne State        6 NC      Box        7:00 pm    
  Cornell            7 at Vermont            1 NC      Box        7:00 pm    
  Connecticut        3 at Princeton          0 NC      Box        7:00 pm    
  Robert Morris      1 at St. Lawrence       5 NC      Box        7:00 pm    
  Niagara            3 at Rensselaer         5 NC      Box        7:00 pm    
  Nepean Wildcats    5 at Cortland           1 EX      Box        7:00 pm    
  Potsdam            1 at Plattsburgh       11 EW      Box        7:00 pm    
  Minnesota State    1 at Minnesota Duluth   5 WC      Box        7:07 pm    
  Union              0 at North Dakota       3 NC      Box        7:07 pm    
  Brown              0 at St. Cloud State    3 NC      Box        7:07 pm    
  Bemidji State      0 at Ohio State         3 WC      Box        7:07 pm    

Saturday, October 25 - Men:
  Trois-Rivieres     1 at Dartmouth          2 EX      Box        2:00 pm    
  Adrian             6 at Potsdam            4 NC      Box        3:00 pm    
  Western Ontario    2 at Princeton          6 EX      Box        4:00 pm    
  Merrimack          0 at Niagara            1 NC      Box        4:00 pm    
  Neumann            4 at Geneseo            3 NC      Box        4:00 pm    
* Robert Morris      1 vs Rensselaer         2 NC      Box        5:00 pm    
  Lebanon Valley     0 at Brockport          3 NC      Box        5:00 pm    
  Michigan           2 at Boston University  7 NC      Box        7:00 pm    
  St. Scholastica    1 at Wis-Eau Claire     4 NC      Box        7:00 pm    
  Buffalo State      3 at Hobart             5 NC      Box        7:00 pm    
  Fredonia           2 at Utica              1 NC      Box        7:00 pm    
  Morrisville        3 at Manhattanville     5 NC      Box        7:00 pm    
  Elmira             3 at Plattsburgh        6 NC      Box        7:00 pm    
  Providence         6 at Holy Cross         4 NC      Box        7:05 pm    
  Mercyhurst         2 at Nebraska-Omaha     5 NC      Box        7:05 pm    
  St. Cloud State    5 at Bemidji State      3 NC      Box        7:05 pm    
  Air Force          3 at American Int'l     1 AH      Box        7:05 pm    
  Army               3 at Connecticut        6 AH      Box        7:05 pm    
  RIT                2 at Sacred Heart       4 AH      Box        7:05 pm    
  Bowling Green      0 at Alaska             3 CC      Box        7:05 pm    
  Northern Michigan  0 at Michigan State     2 CC      Box        7:05 pm    
  Western Michigan   2 at Ferris State       5 CC      Box        7:05 pm    
  Miami              3 at Notre Dame         2 CC      Box        7:05 pm    
  Windsor            0 at Lake Superior      7 EX      Box        7:05 pm    
  Minnesota Duluth   1 at Alaska Anchorage   1 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Ohio State         4 at Denver             3 NC      Box        7:07 pm    
  Minnesota          5 at Wisconsin          2 WC      Box        7:07 pm    
  Colorado College   2 at Clarkson           2 NC  OT  Box        7:30 pm    
  Northeastern       2 at Maine              1 HE      Box        7:30 pm    
  Milwaukee S. E.    2 at Lake Forest        3 NC  OT  Box        7:30 pm    
  Northland          0 at Wis-Stevens Pt.   10 NC      Box        7:30 pm    
  Marian             2 at Wis-Stout          3 NC      Box        7:30 pm    
# Colgate            2 vs Union              4 NC      Box        8:00 pm    
* - Governor's Cup Third Place (Albany, NY)
# - Governor's Cup Championship (Albany, NY)
Saturday, October 25 - Women:
  Bemidji State      1 at Ohio State         2 WC      Box        1:07 pm    
  Mercyhurst         2 at Clarkson           4 NC      Box        2:00 pm    
  Colgate            3 at Wayne State        2 NC      Box        2:00 pm    
  Quinnipiac         1 at Northeastern       3 NC      Box        2:00 pm    
* Maine              1 at Boston University  8 HE      Box        2:00 pm    
  Boston College     3 at Providence         1 HE      Box        2:00 pm    
  Nepean Wildcats    4 at Oswego             4 EX  OT  Box        3:00 pm    
  McGill             2 at Harvard            3 EX      Box        4:00 pm    
  Robert Morris      0 at St. Lawrence       5 NC      Box        4:00 pm    
  Cornell            5 at Vermont            1 NC      Box        4:00 pm    
  Niagara            1 at Rensselaer         5 NC      Box        4:00 pm    
  Union              1 at North Dakota       4 NC      Box        4:07 pm    
  Yale               3 at New Hampshire      5 NC      Box        5:00 pm    
  Sacred Heart       5 at Rhode Island       2 EX      Box        7:00 pm    
  Connecticut        1 at Princeton          4 NC      Box        7:00 pm    
  Burlingt. Cougars  2 at RIT                5 EX      Box        7:00 pm    
  Buffalo State      0 at Adrian             5 NC      Box        7:00 pm    
  Toronto Rattlers   3 at Neumann            8 EX                 7:00 pm    
  Minnesota State    1 at Minnesota Duluth   5 WC      Box        7:07 pm    
  Brown              2 at St. Cloud State    2 NC  OT  Box        7:07 pm    
* - Agganis Arena

Sunday, October 26 - Men:
  USA Under-18 Team  3 at Lake Superior      7 EX      Box        1:05 pm    
  Merrimack          1 at Canisius           1 NC  OT  Box        5:00 pm    
  New Hampshire      1 at St. Lawrence       4 NC      Box        7:30 pm    
Sunday, October 26 - Women:
  McGill             2 at Yale               1 EX      Box        1:30 pm    
  Quinnipiac         0 at Boston College     4 NC      Box        2:00 pm    
  Maine              2 at Providence         4 HE      Box        2:00 pm    
  Buffalo State      0 at Adrian             4 NC      Box        2:00 pm    
  Minnesota          1 at Wisconsin          2 WC      Box        2:07 pm    

Tuesday, October 28 - Men:
  St. Norbert        8 at Lawrence           1 NC      Box        7:00 pm    
  Cortland           3 at Hobart             8 NC      Box        7:00 pm    
  Finlandia          1 at Wis-Superior       9 NC      Box        7:05 pm    
Tuesday, October 28 - Women:
  Finlandia          1 at Wis-Superior       3 NH      Box        3:00 pm    

Wednesday, October 29 - Men:
* Utica             11 at Lebanon Valley     1 EW      Box        7:00 pm    
* - GIANT Center

Thursday, October 30 - Men:
  Quinnipiac         1 at UMass Lowell       4 NC      Box        7:00 pm    
  Merrimack          1 at Boston College     4 HE      Box        7:00 pm    
Thursday, October 30 - Women:
  Boston University  2 at New Hampshire      2 HE  OT  Box        7:00 pm    

Friday, October 31 - Men:
* Ontario IT         1 vs Yale               3 EX      Box        4:30 pm    
  SUNY Canton        0 at Worcester State    5 EX                 5:30 pm    
  GMHL All-Stars     2 at Johnson & Wales    2 EX  OT  Box        6:00 pm    
  Connecticut        2 at Union              3 NC      Box        7:00 pm    
  Dartmouth          1 at Harvard            4 EC      Box        7:00 pm    
  Niagara            2 at Maine              4 NC      Box        7:00 pm    
  Northeastern       2 at New Hampshire      4 HE      Box        7:00 pm    
  Providence         4 at Massachusetts      9 HE      Box        7:00 pm    
  Boston College     4 at Merrimack          3 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Lake Forest        1 at St. Olaf           7 NC      Box        7:00 pm    
  Wis-Superior       1 at St. Thomas         3 NC      Box        7:00 pm    
  Wis-Eau Claire     3 at St. John's         2 NC      Box        7:00 pm    
  Wis-Stevens Pt.    3 at Concordia (MN)     1 NC      Box        7:00 pm    
  Wis-Stout          7 at Augsburg           4 NC      Box        7:00 pm    
  Northland          1 at Marian             3 MC      Box        7:00 pm    
  Buffalo State      6 at Potsdam            3 SU      Box        7:00 pm    
  Fredonia           2 at Plattsburgh        5 SU      Box        7:00 pm    
  Geneseo            2 at Morrisville        1 SU  OT  Box        7:00 pm    
  Oswego             6 at Cortland           1 SU      Box        7:00 pm    
  Brockport          2 at Hobart             3 NC      Box        7:00 pm    
  Canisius           3 at American Int'l     2 AH      Box        7:05 pm    
  Bentley            1 at Air Force          5 AH      Box        7:05 pm    
  Sacred Heart       3 at Army               6 AH      Box        7:05 pm    
  Alaska             2 at Miami              1 CC      Box        7:05 pm    
  Nebraska-Omaha     2 at Bowling Green      3 CC      Box        7:05 pm    
  Lake Superior      2 at Ferris State       1 CC      Box        7:05 pm    
  Western Michigan   1 at Michigan State     3 CC      Box        7:05 pm    
  Holy Cross         1 at RIT                5 AH      Box        7:05 pm    
  St. Norbert        7 at Gustavus Adolphus  5 NC      Box        7:05 pm    
  St. Scholastica    9 at St. Mary's         1 NC      Box        7:05 pm    
  Alaska Anchorage   2 at Michigan Tech      4 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota State    3 at Minnesota          3 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Wis-River Falls    0 at Hamline            2 NC      Box        7:15 pm    
* Princeton          4 at Brown              1 NC      Box        7:30 pm    
  Bethel             2 at Minn-Crookston     1 NC      Box        7:30 pm    
  Manitoba           0 at Bemidji State      7 EX      Box        7:35 pm    
  Notre Dame         3 at Northern Michigan  2 CC      Box        7:35 pm    
  Ohio State         3 at Michigan           4 CC      Box        7:35 pm    
  Alab-Huntsville    3 at Robert Morris      3 CH  OT  Box        7:35 pm    
  Colorado College   2 at Denver             2 WC  OT  Box        7:37 pm    
  Wisconsin          2 at North Dakota       3 WC      Box        7:37 pm    
* - Showcase at Brown (Providence, RI)
Friday, October 31 - Women:
  Vermont            1 at Boston College     4 HE      Box        2:00 pm    
  Minnesota Duluth   1 at Wisconsin          2 WC      Box        2:07 pm    
  Brown              1 at Rensselaer         5 EC      Box        3:00 pm    
  Yale               4 at Union              0 EC      Box        3:00 pm    
  Robert Morris      1 at RIT                2 NC      Box        3:00 pm    
  St. Cloud State    1 at Minnesota          2 WC      Box        6:07 pm    
  Dartmouth          3 at Princeton          2 EC      Box        7:00 pm    
  Sacred Heart       0 at Syracuse          10 NC      Box        7:00 pm    
  Harvard            2 at Quinnipiac         1 EC      Box        7:00 pm    
  Clarkson           1 at Niagara            3 NC      Box        7:00 pm    
  Mercyhurst         3 at Colgate            4 NC      Box        7:00 pm    
  Concordia (MN)     2 at Wis-Superior       1 NC      Box        7:00 pm    
  Cortland           0 at Salve Regina       2 NC      Box        7:00 pm    
  Bemidji State      2 at Minnesota State    3 WC      Box        7:07 pm    
  Bethel             1 at Wis-Eau Claire     3 NC      Box        8:00 pm    

Saturday, November 1 - Men:
  St. Norbert        5 at St. Olaf           2 NC      Box        2:00 pm    
  Wis-Stevens Pt.    5 at St. John's         4 NC      Box        2:00 pm    
  Bethel             4 at Minn-Crookston     2 NC      Box        2:00 pm    
  Northland          1 at Marian            11 MC      Box        4:00 pm    
  Canisius           4 at American Int'l     1 AH      Box        4:05 pm    
* St. Cloud State    1 vs Minnesota Duluth   5 WC      Box        4:07 pm    
# Ontario IT         2 vs Princeton          8 EX      Box        4:30 pm    
  Lake Superior      3 at Ferris State       4 CC      Box        5:05 pm    
  Carleton           5 at Clarkson           3 EX      Box        7:00 pm    
  USA Under-18 Team  4 at Harvard            0 EX      Box        7:00 pm    
  New Hampshire      2 at Northeastern       2 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Massachusetts      5 at Providence         1 HE      Box        7:00 pm    
  Connecticut        1 at Quinnipiac         4 NC      Box        7:00 pm    
  St. Scholastica    3 at St. Thomas         3 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Wis-Eau Claire     5 at Concordia (MN)     4 NC      Box        7:00 pm    
  Neumann            4 at Adrian             2 NC      Box        7:00 pm    
  Buffalo State      2 at Plattsburgh        4 SU      Box        7:00 pm    
  Fredonia           1 at Potsdam            2 SU      Box        7:00 pm    
  Brockport          5 at Morrisville        2 SU      Box        7:00 pm    
  Elmira             4 at Oswego             6 NC      Box        7:00 pm    
  Lebanon Valley     1 at Geneseo            4 NC      Box        7:00 pm    
  Boston University  7 at Vermont            2 HE      Box        7:05 pm    
  Manitoba           2 at Bemidji State      4 EX      Box        7:05 pm    
  Army               3 at Sacred Heart       3 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Bentley            2 at Air Force          8 AH      Box        7:05 pm    
  Alaska             0 at Miami              5 CC      Box        7:05 pm    
  Nebraska-Omaha     5 at Bowling Green      3 CC      Box        7:05 pm    
  Holy Cross         2 at RIT                5 AH      Box        7:05 pm    
  Lake Forest        1 at Gustavus Adolphus  6 NC      Box        7:05 pm    
  Wis-Superior      10 at St. Mary's         3 NC      Box        7:05 pm    
  Wisconsin          5 at North Dakota       2 WC      Box        7:07 pm    
  Wis-Stout          2 at Hamline            4 NC      Box        7:15 pm    
  Ottawa             3 at Colgate            6 EX      Box        7:30 pm    
# Yale               6 at Brown              3 NC      Box        7:30 pm    
  Niagara            1 at Maine              4 NC      Box        7:30 pm    
  GMHL All-Stars     0 at Nichols            3 EX      Box        7:30 pm    
  Notre Dame         4 at Northern Michigan  2 CC      Box        7:35 pm    
  Ohio State         1 at Michigan           6 CC      Box        7:35 pm    
  Michigan State     2 at Western Michigan   2 CC  OT  Box        7:35 pm    
  Alab-Huntsville    2 at Robert Morris      3 CH      Box        7:35 pm    
& Alaska Anchorage   2 at Michigan Tech      1 WC      Box        7:37 pm    
* Minnesota          6 vs Minnesota State    3 WC      Box        7:37 pm    
* - State of Minnesota Hockey Showcase (St. Paul, MN)
# - Showcase at Brown (Providence, RI)
& - Hockey Hall of Fame Game
Saturday, November 1 - Women:
  Minnesota Duluth   2 at Wisconsin          2 WC  OT  Box       11:07 am    
  Ohio State         2 at North Dakota       4 WC      Box       12:07 pm    
  Boston College     5 at Northeastern       0 HE      Box        2:00 pm    
  Sacred Heart       3 at Syracuse           7 NC      Box        2:00 pm    
  Concordia (WI)     1 at Hamline            8 NC      Box        2:00 pm    
  Nepean Wildcats    0 at Plattsburgh        6 EX      Box        2:00 pm    
  Concordia (MN)     1 at Wis-Superior       3 NC      Box        2:00 pm    
  Brown              4 at Union              1 EC      Box        3:00 pm    
  Providence         3 at Boston University  3 HE  OT  Box        3:00 pm    
  Yale               1 at Rensselaer         2 EC      Box        3:00 pm    
  Mercyhurst         4 at Colgate            3 NC  OT  Box        3:00 pm    
* Potsdam            4 at Castleton          2 NC      Box        3:00 pm    
  Chatham            0 at Lake Forest        5 NC      Box        3:00 pm    
  Bemidji State      3 at Minnesota State    4 WC      Box        3:07 pm    
  Robert Morris      2 at Cornell            1 NC      Box        4:00 pm    
  Clarkson           3 at Niagara            3 NC  OT  Box        4:00 pm    
  Dartmouth          3 at Quinnipiac         0 EC      Box        4:00 pm    
  Harvard            6 at Princeton          4 EC      Box        4:00 pm    
  Adrian             2 at Bethel             1 NC  OT  Box        4:00 pm    
  Vermont            1 at New Hampshire      4 HE      Box        5:00 pm    
* Saint Michael's    1 vs Oswego             4 NC      Box        6:00 pm    
  Cortland           0 at Salve Regina       3 NC      Box        6:15 pm    
# Norwich            2 at Utica              3 NC      Box        7:00 pm    
  New England        0 at Elmira             8 NC      Box        7:00 pm    
  St. Mary's         1 at Wis-Eau Claire     3 NC      Box        7:00 pm    
  Lindenwood         0 at St. Benedict       3 EX      Box        7:05 pm    
  Minnesota          6 at St. Cloud State    2 WC      Box        7:07 pm    
* - Rutland-Herald Invitational (Rutland, VT)
# - Whitestown Rink

Sunday, November 2 - Men:
  Neumann            1 at Adrian            10 NC      Box        3:00 pm    
  Lebanon Valley     3 at Cortland           8 NC      Box        5:00 pm    
  Denver             2 at Colorado College   3 WC      Box        5:07 pm    
  Vermont            3 at Dartmouth          2 NC  OT  Box        7:00 pm    
Sunday, November 2 - Women:
* Saint Michael's    3 at Castleton          2 NC      Box       12:00 pm    
  Ohio State         4 at North Dakota       5 WC  OT  Box       12:07 pm    
  Chatham            3 at Robert Morris(IL)  1 EX      Box        2:00 pm    
  Lindenwood         5 at St. Benedict       2 EX      Box        2:00 pm    
  Adrian             2 at St. Thomas         3 NC      Box        2:00 pm    
  Concordia (WI)     2 at Hamline            3 NC      Box        2:00 pm    
  Norwich            0 at Elmira             8 NC      Box        2:00 pm    
# Oswego             2 vs Potsdam            1 NC      Box        3:00 pm    
  New England        0 at Utica              5 NC      Box        3:30 pm    
* - Rutland-Herald Invitational Third Place (Rutland, VT)
# - Rutland-Herald Invitational Championship (Rutland, VT)

Tuesday, November 4 - Men:
  Rensselaer         1 at Harvard            3 EC      Box        7:00 pm    
  Wis-Stout         11 at Northland          2 NC      Box        7:05 pm    
Tuesday, November 4 - Women:
  Wis-Superior       2 at St. Benedict       3 NC  OT  Box        7:30 pm    
  Holy Cross        10 at Nichols            0 EE      Box        8:00 pm    

Wednesday, November 5 - Men:
  Utica              4 at Lebanon Valley     2 EW      Box        7:00 pm    
Wednesday, November 5 - Women:
  Boston College     0 at Dartmouth          4 NC      Box        7:00 pm    

Thursday, November 6 - Women:
  St. Benedict       1 at St. Catherine      0 NC      Box        7:05 pm    

Friday, November 7 - Men:
* Worcester State    5 at Assumption         3 NC      Box        2:30 pm    
  Cornell            1 at Princeton          0 EC      Box        4:00 pm    
# Suffolk            1 vs Nichols            4 NC      Box        4:45 pm    
* Salve Regina       1 vs Fitchburg State    3 NC      Box        5:00 pm    
  Harvard            2 at Rensselaer         3 EC      Box        7:00 pm    
  Dartmouth          5 at Union              2 EC      Box        7:00 pm    
  Brown              1 at Clarkson           3 EC      Box        7:00 pm    
  Yale               2 at St. Lawrence       3 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Colgate            1 at Quinnipiac         0 EC      Box        7:00 pm    
  Boston University  6 at UMass Lowell       4 HE      Box        7:00 pm    
  Vermont            2 at Providence         2 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Notre Dame         4 at Boston College     1 NC      Box        7:00 pm    
  Concordia (MN)     1 at St. Norbert        2 NC      Box        7:00 pm    
  St. Thomas         0 at Wis-Eau Claire     6 NC      Box        7:00 pm    
  Marian             3 at Bethel             3 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Adrian             5 at Lawrence           0 MC      Box        7:00 pm    
  Cortland           3 at Buffalo State     10 SU      Box        7:00 pm    
  Oswego             5 at Fredonia           4 SU      Box        7:00 pm    
  Potsdam            7 at Morrisville        2 SU      Box        7:00 pm    
  Brockport          7 at Geneseo            2 SU      Box        7:00 pm    
  Hobart             2 at Elmira             4 EW      Box        7:00 pm    
  Johnson & Wales    1 at Utica              8 NC      Box        7:00 pm    
  Manhattanville     2 at Neumann            4 EW      Box        7:00 pm    
  Mercyhurst         4 at Holy Cross         3 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Bemidji State      2 at Alab-Huntsville    4 CH      Box        7:05 pm    
  Army               3 at American Int'l     4 AH      Box        7:05 pm    
  Connecticut        0 at Bentley            1 AH      Box        7:05 pm    
  Michigan           1 at Alaska             4 CC      Box        7:05 pm    
  Bowling Green      0 at Lake Superior      2 CC      Box        7:05 pm    
  Ferris State       2 at Miami              2 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Michigan State     0 at Ohio State         3 CC      Box        7:05 pm    
  RIT                2 at Niagara            6 NC      Box        7:05 pm    
  Augsburg           2 at St. Scholastica    3 NC      Box        7:05 pm    
  Hamline            3 at Wis-Superior       4 NC  OT  Box        7:05 pm    
  St. Olaf           3 at Wis-River Falls    1 NC      Box        7:05 pm    
  New Hampshire      2 at Minnesota          2 NC  OT  Box        7:07 pm    
  Minnesota State    5 at Alaska Anchorage   3 WC      Box        7:07 pm    
  Michigan Tech      2 at Wisconsin          3 WC      Box        7:07 pm    
  Robert Morris      0 at St. Cloud State    4 NC      Box        7:07 pm    
  Concordia (WI)     1 at Finlandia          5 MC      Box        7:15 pm    
  St. John's         3 at Lake Forest        1 NC      Box        7:30 pm    
  St. Mary's         0 at Wis-Stevens Pt.    3 NC      Box        7:30 pm    
  Gustavus Adolphus  6 at Wis-Stout          5 NC      Box        7:30 pm    
  Milwaukee S. E.    1 at Minn-Crookston     3 MC      Box        7:30 pm    
  Nebraska-Omaha     2 at Western Michigan   2 CC  OT  Box        7:35 pm    
  North Dakota       3 at Colorado College   1 WC      Box        7:37 pm    
  Minnesota Duluth   1 at Denver             5 WC      Box        7:37 pm    
# Wentworth          6 at Becker             1 NC      Box        7:45 pm    
* - UBS/Paine Webber Tournament (Worcester, MA)
# - Becker Invitational (Marlboro, MA)
Friday, November 7 - Women:
  Castleton          1 at New England        5 EE      Box        4:00 pm    
  Robert Morris(IL)  6 at Bethel             3 EX      Box        6:45 pm    
  Sacred Heart       2 at Salve Regina       6 NC      Box        7:00 pm    
  Wayne State        5 at Vermont            3 NC      Box        7:00 pm    
  Quinnipiac         3 at Colgate            2 EC      Box        7:00 pm    
  Rensselaer         1 at Harvard            1 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Princeton          6 at Cornell            3 EC      Box        7:00 pm    
  Union              1 at Dartmouth          6 EC      Box        7:00 pm    
  Clarkson           6 at Brown              0 EC      Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       6 at Yale               2 EC      Box        7:00 pm    
  Saint Michael's    3 at Southern Maine     6 EE      Box        7:00 pm    
  Neumann            1 at RIT                6 EW      Box        7:00 pm    
  Wis-Eau Claire     4 at St. Mary's         5 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Utica              0 at Plattsburgh        2 EW      Box        7:00 pm    
  Nichols            1 at UMass Boston       6 EE      Box        7:00 pm    
  Gustavus Adolphus  1 at Adrian             2 NC  OT  Box        7:00 pm    
  St. Olaf           5 at Concordia (WI)     7 NC      Box        7:00 pm    
  Potsdam            0 at Oswego             1 EW      Box        7:00 pm    
  Norwich            3 at Saint Anselm       5 EE      Box        7:00 pm    
  Finlandia          1 at Hamline            7 NC      Box        7:00 pm    
  Wis-River Falls    7 at Augsburg           0 NC      Box        7:05 pm    
  Providence         3 at Robert Morris      1 NC      Box        7:35 pm    

Saturday, November 8 - Men:
  Marian             2 at Bethel             3 NC      Box        2:00 pm    
  Milwaukee S. E.    3 at Minn-Crookston     2 MC      Box        2:00 pm    
* Salve Regina       1 at Assumption         3 NC      Box        2:30 pm    
  Concordia (WI)     2 at Finlandia          6 MC      Box        3:00 pm    
  Brown              2 at St. Lawrence       2 EC  OT  Box        4:00 pm    
  Colgate            1 at Princeton          2 EC  OT  Box        4:00 pm    
  Adrian             9 at Lawrence           1 MC      Box        4:00 pm    
  Western N.E.       1 at UMass Dartmouth    6 EN      Box        4:30 pm    
# Suffolk            1 at Becker             3 NC      Box        4:45 pm    
& Worcester State    0 vs Fitchburg State    1 NC      Box        5:00 pm    
  Franklin Pierce    2 at Westfield State    2 EN  OT  Box        5:30 pm    
  New Hampshire      2 at Minnesota          6 NC      Box        6:07 pm    
  Dartmouth          5 at Rensselaer         2 EC      Box        7:00 pm    
  Harvard            1 at Union              3 EC      Box        7:00 pm    
  Yale               3 at Clarkson           2 EC      Box        7:00 pm    
  Cornell            0 at Quinnipiac         0 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Notre Dame         4 at Providence         1 NC      Box        7:00 pm    
  Massachusetts      1 at Merrimack          3 HE      Box        7:00 pm    
  Vermont            3 at UMass Lowell       1 HE      Box        7:00 pm    
  Bentley            1 at Northeastern       4 NC      Box        7:00 pm    
  St. John's         1 at St. Norbert        5 NC      Box        7:00 pm    
  St. Mary's         2 at Wis-Eau Claire     6 NC      Box        7:00 pm    
% Wis-Stout          4 vs St. Olaf           3 NC      Box        7:00 pm    
  Oswego             3 at Buffalo State      2 SU  OT  Box        7:00 pm    
  Cortland           0 at Fredonia           2 SU      Box        7:00 pm    
  Plattsburgh        8 at Morrisville        3 SU      Box        7:00 pm    
  Manhattanville     3 at Neumann            4 EW  OT  Box        7:00 pm    
  Framingham State   2 at Hobart            10 NC      Box        7:00 pm    
  Mercyhurst         3 at Holy Cross         4 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Bemidji State      2 at Alab-Huntsville    1 CH  OT  Box        7:05 pm    
  American Int'l     1 at Army               3 AH      Box        7:05 pm    
  Michigan           3 at Alaska             2 CC      Box        7:05 pm    
  Bowling Green      4 at Lake Superior      4 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Ferris State       2 at Miami              1 CC      Box        7:05 pm    
  Michigan State     1 at Ohio State         3 CC      Box        7:05 pm    
  Hamline            0 at St. Scholastica    3 NC      Box        7:05 pm    
  Augsburg           2 at Wis-Superior       5 NC      Box        7:05 pm    
  Wis-River Falls    4 at Gustavus Adolphus  6 NC      Box        7:05 pm    
  Minnesota State    2 at Alaska Anchorage   2 WC  OT  Box        7:07 pm    
  North Dakota       4 at Colorado College   7 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota Duluth   1 at Denver             2 WC      Box        7:07 pm    
  Michigan Tech      0 at Wisconsin          6 WC      Box        7:07 pm    
  Robert Morris      1 at St. Cloud State    7 NC      Box        7:07 pm    
  Concordia (MN)     3 at Lake Forest        4 NC  OT  Box        7:30 pm    
  St. Thomas         1 at Wis-Stevens Pt.    2 NC      Box        7:30 pm    
  Nebraska-Omaha     5 at Western Michigan   2 CC      Box        7:35 pm    
+ Nichols            3 vs Wentworth          2 NC      Box        7:45 pm    
* - UBS/Paine Webber Tournament Third Place (Worcester, MA)
# - Becker Invitational Third Place (Marlboro, MA)
& - UBS/Paine Webber Tournament Championship (Worcester, MA)
% - Buffalo, MN
+ - Becker Invitational Championship (Marlboro, MA)
Saturday, November 8 - Women:
  Maine              2 at Connecticut        5 HE      Box        1:00 pm    
  Norwich            2 at New England        1 EE      Box        1:00 pm    
  Salve Regina       4 at UMass Boston       5 EE      Box        1:00 pm    
  Finlandia          0 at Hamline            5 NC      Box        2:00 pm    
  Gustavus Adolphus  3 at Adrian             0 NC      Box        2:00 pm    
  Lake Forest        5 at St. Mary's         4 NC  OT  Box        2:00 pm    
  St. Catherine      1 at Wis-River Falls    6 NC      Box        2:05 pm    
  Ohio State         3 at St. Cloud State    2 WC      Box        2:07 pm    
  Neumann            2 at RIT                8 EW      Box        3:00 pm    
  Utica              2 at Plattsburgh        1 EW  OT  Box        3:00 pm    
  Castleton          0 at Saint Anselm       3 EE      Box        3:00 pm    
  Union              0 at Harvard            5 EC      Box        4:00 pm    
  Rensselaer         0 at Dartmouth          5 EC      Box        4:00 pm    
  Quinnipiac         2 at Cornell            2 EC  OT  Box        4:00 pm    
  Clarkson           2 at Yale               3 EC      Box        4:00 pm    
  Wayne State        7 at Vermont            0 NC      Box        4:00 pm    
  St. Lawrence       3 at Brown              2 EC      Box        4:00 pm    
  Princeton          1 at Colgate            3 EC      Box        4:00 pm    
  Elmira             4 at Buffalo State      1 EW      Box        4:00 pm    
  Wis-Eau Claire     3 at Bethel             2 NC  OT  Box        6:45 pm    
  St. Olaf           1 at Wis-Stevens Pt.    1 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Cortland           0 at Chatham            2 EW      Box        7:00 pm    
  Potsdam            3 at Oswego             1 EW      Box        7:00 pm    
  Providence         5 at Robert Morris      2 NC      Box        7:35 pm    
  Manhattanville     2 at Nichols            0 EE      Box        8:30 pm    

Sunday, November 9 - Men:
  Boston College     1 at Maine              2 HE      Box        4:00 pm    
Sunday, November 9 - Women:
  Finlandia          2 at St. Catherine      5 NC      Box        1:05 pm    
  Ohio State         2 at St. Cloud State    5 WC      Box        1:07 pm    
  Maine              1 at Northeastern       4 HE      Box        2:00 pm    
  Cortland           4 at Chatham            2 EW      Box        2:00 pm    
  Manhattanville     3 at Holy Cross         5 EE      Box        2:00 pm    
  Lake Forest        1 at St. Thomas         7 NC      Box        2:00 pm    
  Elmira             3 at Buffalo State      1 EW      Box        2:00 pm    

Tuesday, November 11 - Men:
  Worcester State    1 at Wentworth          6 EN      Box        3:15 pm    
  Yale               2 at Connecticut        1 NC      Box        7:00 pm    
  Princeton          2 at Quinnipiac         0 EC      Box        7:00 pm    
  Canisius           2 at Niagara            5 NC      Box        7:00 pm    
  Curry              3 at Fitchburg State    2 EN      Box        7:00 pm    
  Southern N.H.      2 at Western N.E.       0 EN      Box        7:10 pm    

Wednesday, November 12 - Men:
  Framingham State   1 at Johnson & Wales    3 EN      Box        6:45 pm    
  Franklin Pierce    2 at Nichols            4 NC      Box        7:00 pm    
  Becker             1 at UMass Dartmouth    2 EN  OT  Box        7:30 pm    

Thursday, November 13 - Men:
  Cornell            4 at Colgate            1 EC      Box        7:00 pm    
  Plymouth State     5 at Stonehill          3 EN      Box        7:00 pm    
  Wentworth          9 at Western N.E.       1 EN      Box        7:10 pm    
  Salve Regina       3 at Curry              7 EN      Box        7:35 pm    
Thursday, November 13 - Women:
  Connecticut        2 at Boston College     3 HE      Box        7:00 pm    

Friday, November 14 - Men:
  Air Force          1 at Holy Cross         0 AH  OT  Box        6:35 pm    
  Princeton          4 at Rensselaer         1 EC      Box        7:00 pm    
  Quinnipiac         6 at Union              3 EC      Box        7:00 pm    
  Clarkson           1 at Harvard            5 EC      Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       3 at Dartmouth          4 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Boston University  1 at Massachusetts      5 HE      Box        7:00 pm    
  Maine              3 at Providence         2 HE      Box        7:00 pm    
  New Hampshire      3 at UMass Lowell       8 HE      Box        7:00 pm    
  Boston College     5 at Merrimack          5 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Wis-Stevens Pt.    2 at St. Norbert        5 NH      Box        7:00 pm    
  Augsburg           4 at Bethel             3 MI      Box        7:00 pm    
  Hamline            9 at Concordia (MN)     3 MI      Box        7:00 pm    
  St. John's         3 at St. Olaf           4 MI      Box        7:00 pm    
  Finlandia          2 at Adrian             6 MC      Box        7:00 pm    
  Morrisville        5 at Oswego             5 SU  OT  Box        7:00 pm    
  Plattsburgh        5 at Brockport          0 SU      Box        7:00 pm    
  Potsdam            2 at Geneseo            7 SU      Box        7:00 pm    
  Elmira             3 at Neumann            1 EW      Box        7:00 pm    
  Hobart             4 at Lebanon Valley     1 EW      Box        7:00 pm    
  Assumption         2 at Franklin Pierce    6 EN      Box        7:00 pm    
  Bentley            5 at Mercyhurst         2 AH      Box        7:05 pm    
  Sacred Heart       4 at American Int'l     5 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Army               5 at RIT                3 AH      Box        7:05 pm    
  Northern Michigan  1 at Bowling Green      2 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Ferris State       3 at Nebraska-Omaha     2 CC      Box        7:05 pm    
  Miami              5 at Michigan State     1 CC      Box        7:05 pm    
  St. Scholastica    3 at Wis-River Falls    6 NH      Box        7:05 pm    
  Gustavus Adolphus  6 at St. Mary's         0 MI      Box        7:05 pm    
  Concordia (WI)     2 at Northland          5 MC      Box        7:05 pm    
  Lawrence           1 at Milwaukee S. E.    2 MC  OT  Box        7:05 pm    
  Denver             2 at St. Cloud State    4 WC      Box        7:07 pm    
  Wisconsin          3 at Minnesota Duluth   3 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Northeastern       5 at Vermont            3 HE      Box        7:30 pm    
  Wis-Eau Claire     4 at Lake Forest        3 NH      Box        7:30 pm    
  Wis-Superior       3 at Wis-Stout          1 NH      Box        7:30 pm    
  Marian             2 at Minn-Crookston     1 MC      Box        7:30 pm    
  Western Michigan   2 at Michigan           1 CC      Box        7:35 pm    
  Lake Superior      3 at Notre Dame         3 CC  OT  Box        7:35 pm    
  Alaska Anchorage   3 at North Dakota       2 WC      Box        7:37 pm    
  Colorado College   1 at Minnesota State    2 WC      Box        7:37 pm    
* Ohio State         4 vs Robert Morris      0 NC      Box        8:00 pm    
* - Mellon Arena (Pittsburgh, PA)
Friday, November 14 - Women:
* St. Cloud State    3 at Minnesota State    2 WC  OT  Box        2:07 pm    
# Niagara            1 vs Robert Morris      2 CH      Box        5:00 pm    
  Salve Regina       4 at Nichols            3 EE      Box        5:30 pm    
  Yale               2 at Colgate            4 EC      Box        7:00 pm    
  Northeastern       3 at Wayne State        4 NC      Box        7:00 pm    
  Harvard            0 at Clarkson           2 EC      Box        7:00 pm    
  Vermont            3 at Quinnipiac         1 NC      Box        7:00 pm    
  Mercyhurst         4 at Syracuse           1 CH      Box        7:00 pm    
  New Hampshire      7 at Maine              1 HE      Box        7:00 pm    
  Boston University  2 at Princeton          0 NC      Box        7:00 pm    
  Brown              2 at Cornell            3 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Dartmouth          0 at St. Lawrence       3 EC      Box        7:00 pm    
  Buffalo State      2 at Cortland           2 EW  OT  Box        7:00 pm    
  Concordia (MN)     4 at Hamline            1 MI      Box        7:00 pm    
  Concordia (WI)     2 at Wis-Eau Claire     3 NH  OT  Box        7:00 pm    
  New England        2 at MIT                3 EE      Box        7:00 pm    
  Plymouth State     0 at Norwich            9 EE      Box        7:00 pm    
  Saint Anselm       4 at Saint Michael's    1 EE      Box        7:00 pm    
  St. Mary's         1 at Gustavus Adolphus  4 MI      Box        7:00 pm    
  Southern Maine     4 at Castleton          1 EE      Box        7:00 pm    
  RIT                1 at Elmira             6 EW      Box        7:00 pm    
  Adrian             5 at Wis-Superior       3 NC      Box        7:00 pm    
  Bethel             7 at Augsburg           1 MI      Box        7:05 pm    
  St. Thomas         4 at St. Catherine      3 MI      Box        7:05 pm    
  Minnesota          3 at Bemidji State      0 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota Duluth   3 at Ohio State         0 WC      Box        7:07 pm    
  St. Olaf           6 at St. Benedict       2 MI      Box        7:30 pm    
* - Alltel Civic Center
# - Mellon Arena (Pittsburgh, PA)

Saturday, November 15 - Men:
  Michigan Tech      2 at Minnesota          2 WC  OT  Box        1:07 pm    
  Curry              8 at Western N.E.       1 EN      Box        1:45 pm    
  Hamline            3 at Concordia (MN)     0 MI      Box        2:00 pm    
  St. Olaf           2 at St. John's         1 MI      Box        2:00 pm    
  Marian             5 at Minn-Crookston     1 MC      Box        2:00 pm    
  Finlandia          2 at Adrian             5 MC      Box        3:00 pm    
  Elmira             7 at Lebanon Valley     0 EW      Box        3:00 pm    
  Connecticut        0 at Canisius           6 AH      Box        3:05 pm    
  Johnson & Wales    5 at Becker             3 EN      Box        3:25 pm    
  Princeton          4 at Union              1 EC      Box        4:00 pm    
  Concordia (WI)     5 at Northland          3 MC      Box        4:05 pm    
  Utica              6 at UMass Dartmouth    1 NC      Box        4:30 pm    
  Worcester State    3 at Suffolk            1 EN      Box        5:15 pm    
  Plymouth State     1 at Westfield State    5 EN      Box        5:30 pm    
  Quinnipiac         5 at Rensselaer         1 EC      Box        7:00 pm    
  Clarkson           1 at Dartmouth          5 EC      Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       0 at Harvard            1 EC      Box        7:00 pm    
  Colgate            2 at Cornell            2 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Brown              0 at Yale               3 EC      Box        7:00 pm    
  Maine              3 at Providence         0 HE      Box        7:00 pm    
  New Hampshire      6 at Boston College     8 HE      Box        7:00 pm    
  UMass Lowell       2 at Massachusetts      0 HE      Box        7:00 pm    
  Wis-Eau Claire     3 at St. Norbert        4 NH      Box        7:00 pm    
  Bethel             3 at Augsburg           5 MI      Box        7:00 pm    
  Milwaukee S. E.    0 at Lawrence           1 MC      Box        7:00 pm    
  Fredonia           6 at Buffalo State      6 SU  OT  Box        7:00 pm    
  Morrisville        3 at Cortland           6 SU      Box        7:00 pm    
  Plattsburgh        5 at Geneseo            0 SU      Box        7:00 pm    
  Potsdam            2 at Brockport          2 SU  OT  Box        7:00 pm    
  Hobart             5 at Neumann            4 EW  OT  Box        7:00 pm    
  Southern N.H.      2 at Norwich            7 EX      Box        7:00 pm    
  Bentley            1 at Mercyhurst         1 AH  OT  Box        7:05 pm    
  American Int'l     0 at Sacred Heart       4 AH      Box        7:05 pm    
  Army               3 at RIT                6 AH      Box        7:05 pm    
  Air Force          5 at Holy Cross         1 AH      Box        7:05 pm    
  Northern Michigan  1 at Bowling Green      2 CC      Box        7:05 pm    
  Ferris State       2 at Nebraska-Omaha     4 CC      Box        7:05 pm    
  Miami              3 at Michigan State     1 CC      Box        7:05 pm    
  Lake Superior      2 at Notre Dame         5 CC      Box        7:05 pm    
  Wis-Superior       3 at Wis-River Falls    0 NH      Box        7:05 pm    
  Alaska Anchorage   1 at North Dakota       3 WC      Box        7:07 pm    
  Colorado College   4 at Minnesota State    3 WC      Box        7:07 pm    
  Denver             1 at St. Cloud State    2 WC      Box        7:07 pm    
  Wisconsin          4 at Minnesota Duluth   1 WC      Box        7:07 pm    
  Wis-Stevens Pt.    6 at Lake Forest        5 NH      Box        7:30 pm    
  St. Scholastica    5 at Wis-Stout          2 NH      Box        7:30 pm    
  Salve Regina       2 at Framingham State   2 EN  OT  Box        7:30 pm    
  Michigan           5 at Western Michigan   0 CC      Box        7:35 pm    
Saturday, November 15 - Women:
  Salve Regina       0 at Holy Cross         4 EE      Box        1:00 pm    
  Union              0 at Rensselaer         3 EC      Box        2:00 pm    
  Mercyhurst         7 at Syracuse           1 CH      Box        2:00 pm    
  St. Catherine      0 at St. Thomas         3 MI      Box        2:00 pm    
  RIT                3 at Elmira             3 EW  OT  Box        2:00 pm    
  Concordia (MN)     3 at Hamline            2 MI      Box        2:00 pm    
  Adrian             1 at Wis-Superior       7 NC      Box        2:00 pm    
  Plymouth State     0 at Castleton          4 EE      Box        2:00 pm    
  Buffalo State      1 at Cortland           1 EW  OT  Box        2:00 pm    
  Lake Forest        3 at Wis-River Falls    5 NH      Box        2:05 pm    
* St. Cloud State    4 at Minnesota State    3 WC      Box        2:07 pm    
  Minnesota          7 at Bemidji State      0 WC      Box        2:07 pm    
  Wisconsin          5 at North Dakota       1 WC      Box        2:07 pm    
  Yale               0 at Cornell            3 EC      Box        3:00 pm    
  Northeastern       2 at Wayne State        3 NC      Box        3:00 pm    
  Augsburg           2 at Bethel             4 MI      Box        3:00 pm    
  New England        3 at Saint Michael's    1 EE      Box        3:00 pm    
  Middlebury         5 at Williams           1 NS      Box        3:00 pm    
  Southern Maine     2 at Norwich            4 EE      Box        3:00 pm    
  Saint Anselm       5 at MIT                3 EE      Box        3:00 pm    
  Trinity            7 at Wesleyan           1 NS      Box        3:00 pm    
  Harvard            1 at St. Lawrence       3 EC      Box        4:00 pm    
  Dartmouth          2 at Clarkson           2 EC  OT  Box        4:00 pm    
  Brown              4 at Colgate            3 EC      Box        4:00 pm    
  Boston University  5 at Quinnipiac         1 NC      Box        4:00 pm    
  Vermont            1 at Princeton          3 NC      Box        4:00 pm    
  Gustavus Adolphus  3 at St. Mary's         0 MI      Box        4:00 pm    
  Potsdam            1 at Utica              1 EW  OT  Box        4:00 pm    
  Minnesota Duluth   8 at Ohio State         3 WC      Box        4:07 pm    
  Neumann            3 at Oswego             0 EW      Box        7:00 pm    
  St. Benedict       2 at St. Olaf           1 MI      Box        7:00 pm    
  Finlandia          0 at Wis-Stevens Pt.    9 NH      Box        7:00 pm    
  Concordia (WI)     3 at Wis-Eau Claire     3 NH  OT  Box        7:00 pm    
  Chatham            0 at Plattsburgh       10 EW      Box        7:00 pm    
  UMass Boston       1 at Manhattanville     8 EE      Box        7:00 pm    
  Niagara            3 at Robert Morris      2 CH      Box        7:35 pm    
  Sacred Heart       6 at Nichols            0 NC      Box        8:30 pm    
* - Alltel Civic Center

Sunday, November 16 - Men:
  Michigan Tech      0 at Minnesota          3 WC      Box        1:07 pm    
  Connecticut        2 at Canisius           3 AH  OT  Box        3:05 pm    
  Merrimack          1 at Vermont            2 HE      Box        4:00 pm    
  St. Mary's         0 at Gustavus Adolphus  3 MI      Box        5:30 pm    
  Northeastern       0 at Boston University  3 HE      Box        7:00 pm    
  Westfield State    1 at Nichols            3 EN      Box        8:30 pm    
Sunday, November 16 - Women:
  Boston College     3 at Maine              5 HE      Box        2:00 pm    
  Connecticut        0 at Providence         2 HE      Box        2:00 pm    
  Rensselaer         2 at Union              1 EC      Box        2:00 pm    
  Chatham            1 at Plattsburgh        4 EW      Box        2:00 pm    
  Neumann            4 at Oswego             3 EW      Box        2:00 pm    
  Lake Forest        0 at Wis-River Falls    1 NH      Box        2:05 pm    
  Wisconsin          4 at North Dakota       0 WC      Box        2:07 pm    
  Finlandia          0 at Wis-Stevens Pt.    6 NH      Box        2:30 pm    
  UMass Boston       4 at Holy Cross         4 EE  OT  Box        7:30 pm    

Tuesday, November 18 - Men:
  Harvard            3 at Brown              3 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Assumption         2 at Western N.E.       4 EN      Box        7:10 pm    
  Wentworth          7 at Suffolk            1 EN      Box        7:15 pm    
  Framingham State   2 at Curry              6 EN      Box        7:35 pm    
Tuesday, November 18 - Women:
  Bowdoin            2 at Southern Maine     1 NC      Box        7:00 pm    
  Buffalo State      2 at Hamilton           3 NC      Box        7:00 pm    
  Saint Anselm       3 at UMass Boston       7 EE      Box        7:00 pm    

Wednesday, November 19 - Men:
  Nichols            6 at Worcester State    3 EN      Box        5:30 pm    
  Stonehill          0 at UMass Dartmouth    2 EN      Box        7:30 pm    

Thursday, November 20 - Men:
  Bethel             4 at St. John's         3 MI      Box        7:00 pm    
  Assumption         5 at Southern N.H.      8 EN      Box        7:30 pm    
  Johnson & Wales    2 at Suffolk            1 EN      Box        8:15 pm    
Thursday, November 20 - Women:
  Boston College     4 at Connecticut        0 HE      Box        7:00 pm    

Friday, November 21 - Men:
  Salve Regina       3 at Westfield State    7 EN      Box        6:15 pm    
  Quinnipiac         4 at Clarkson           2 EC      Box        7:00 pm    
  Princeton          2 at St. Lawrence       1 EC      Box        7:00 pm    
  Harvard            1 at Cornell            2 EC      Box        7:00 pm    
  Dartmouth          1 at Colgate            0 EC      Box        7:00 pm    
  Alab-Huntsville    1 at Yale               0 NC      Box        7:00 pm    
  Vermont            4 at Boston University  3 HE      Box        7:00 pm    
  Merrimack          1 at Maine              2 HE      Box        7:00 pm    
  New Hampshire      2 at Northeastern       3 HE      Box        7:00 pm    
  Providence         1 at UMass Lowell       6 HE      Box        7:00 pm    
  Massachusetts      0 at Boston College     2 HE      Box        7:00 pm    
  Bemidji State      1 at Niagara            3 CH      Box        7:00 pm    
  Wis-River Falls    1 at Wis-Eau Claire     6 NH      Box        7:00 pm    
  Augsburg           3 at St. Thomas         4 MI      Box        7:00 pm    
  Gustavus Adolphus  3 at St. Olaf           4 MI      Box        7:00 pm    
  Morrisville        0 at Fredonia           5 SU      Box        7:00 pm    
  Brockport          3 at Oswego            11 SU      Box        7:00 pm    
  Geneseo            3 at Cortland           3 SU  OT  Box        7:00 pm    
  Elmira             4 at Hobart             3 EW      Box        7:00 pm    
  Neumann            4 at Utica              1 EW      Box        7:00 pm    
  Lebanon Valley     5 at Manhattanville    10 EW      Box        7:00 pm    
  Babson             2 at Bowdoin            4 EE      Box        7:00 pm    
  UMass Boston       2 at Colby              3 EE      Box        7:00 pm    
  Salem State        5 at Saint Michael's    0 EE      Box        7:00 pm    
  Southern Maine     2 at Norwich            4 EE      Box        7:00 pm    
  Conn. College      3 at Middlebury         4 EE      Box        7:00 pm    
  Tufts              2 at Williams           4 EE      Box        7:00 pm    
  Skidmore           4 at Saint Anselm       6 EE      Box        7:00 pm    
  Amherst            5 at Trinity            3 EE      Box        7:00 pm    
  Hamilton           5 at Wesleyan           4 EE      Box        7:00 pm    
  Adrian             4 at Marian             2 MC      Box        7:00 pm    
  Army               2 at Mercyhurst         6 AH      Box        7:05 pm    
  Holy Cross         1 at American Int'l     5 AH      Box        7:05 pm    
  Sacred Heart       1 at Air Force          8 AH      Box        7:05 pm    
  Alaska             3 at Ferris State       2 CC      Box        7:05 pm    
  Michigan State     1 at Nebraska-Omaha     7 CC      Box        7:05 pm    
  Robert Morris      1 at Lake Superior      3 NC      Box        7:05 pm    
  RIT                1 at Connecticut        2 AH      Box        7:05 pm    
  Canisius           3 at Bentley            4 AH      Box        7:05 pm    
  St. Norbert        3 at St. Scholastica    0 NH      Box        7:05 pm    
  Lake Forest        0 at Wis-Superior       5 NH      Box        7:05 pm    
  Concordia (MN)     5 at St. Mary's         6 MI  OT  Box        7:05 pm    
  Colorado College   2 at Alaska Anchorage   4 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota State    3 at Michigan Tech      2 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Wisconsin          2 at St. Cloud State    6 WC      Box        7:07 pm    
  Northland          2 at Finlandia          5 MC      Box        7:15 pm    
  Wis-Stout          4 at Wis-Stevens Pt.    3 NH      Box        7:30 pm    
  St. John's         2 at Bethel             4 MI      Box        7:30 pm    
  Castleton          2 at New England        3 EE  OT  Box        7:30 pm    
  Bowling Green      1 at Notre Dame         5 CC      Box        7:35 pm    
  Ohio State         1 at Northern Michigan  3 CC      Box        7:35 pm    
  Michigan           0 at Miami              2 CC      Box        7:35 pm    
  Minnesota          5 at Denver             2 WC      Box        7:37 pm    
  North Dakota       2 at Minnesota Duluth   2 WC  OT  Box        7:37 pm    
  Minn-Crookston     0 at Lawrence           5 MC      Box        8:00 pm    
Friday, November 21 - Women:
  Bemidji State      0 at St. Cloud State    2 WC      Box        2:07 pm    
* Middlebury         2 vs Elmira             1 NC      Box        3:00 pm    
  Southern Maine     2 at New England        1 EE      Box        4:00 pm    
  Plymouth State     2 at Saint Anselm       7 EE      Box        4:00 pm    
  Castleton          1 at Nichols            0 EE      Box        5:30 pm    
  Syracuse           3 at Wayne State        5 CH      Box        7:00 pm    
  Colgate            5 at Harvard            5 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Niagara            4 at Brown              2 NC      Box        7:00 pm    
  Cornell            4 at Dartmouth          5 EC      Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       2 at Princeton          4 EC      Box        7:00 pm    
  Mercyhurst         3 at Providence         0 NC      Box        7:00 pm    
  Clarkson           2 at Quinnipiac         0 EC      Box        7:00 pm    
  Colby              1 at Amherst            4 NS      Box        7:00 pm    
  St. Mary's         2 at Concordia (MN)     5 MI      Box        7:00 pm    
  Bowdoin            2 at Conn. College      4 NS      Box        7:00 pm    
  St. Benedict       2 at Bethel             1 MI  OT  Box        7:00 pm    
  St. Catherine      3 at Chatham            2 NC  OT  Box        7:00 pm    
  St. Olaf           0 at Gustavus Adolphus  6 MI      Box        7:00 pm    
  Cortland           2 at Hamilton           5 NC      Box        7:00 pm    
  RIT                6 at Potsdam            0 EW      Box        7:00 pm    
  Utica              1 at Neumann            2 EW      Box        7:00 pm    
  Oswego             2 at Buffalo State      2 EW  OT  Box        7:00 pm    
* Williams           2 at Plattsburgh        4 NC      Box        7:00 pm    
  Norwich            2 at Holy Cross         3 EE      Box        7:00 pm    
  Wis-Superior       3 at Concordia (WI)     1 NH      Box        7:00 pm    
  St. Thomas         8 at Augsburg           0 MI      Box        7:05 pm    
  Wis-Stevens Pt.    2 at Wis-River Falls    4 NH      Box        7:05 pm    
  Minnesota State    1 at Minnesota          2 WC      Box        7:07 pm    
# New Hampshire      2 vs Wisconsin          8 NC      Box        7:07 pm    
  Rensselaer         2 at Robert Morris      2 NC  OT  Box        7:35 pm    
* - Cardinal Classic (Plattsburgh, NY)
# - Fort Myers, FL

Saturday, November 22 - Men:
* Westfield State    5 at Western N.E.       2 NC      Box        2:00 pm    
  Johnson & Wales    6 at Southern N.H.      5 EN  OT  Box        2:00 pm    
  Concordia (MN)     3 at St. Mary's         3 MI  OT  Box        2:05 pm    
  Franklin Pierce    1 at Salve Regina       6 EN      Box        2:45 pm    
  Northland          0 at Finlandia          3 MC      Box        3:00 pm    
  Babson             2 at Colby              3 EE      Box        3:00 pm    
  Southern Maine     6 at Saint Michael's    2 EE      Box        3:00 pm    
  Conn. College      2 at Williams           3 EE      Box        3:00 pm    
  Hamilton           1 at Trinity            4 EE      Box        3:00 pm    
  Amherst            0 at Wesleyan           1 EE      Box        3:00 pm    
  Princeton          4 at Clarkson           2 EC      Box        4:00 pm    
  Quinnipiac         5 at St. Lawrence       2 EC      Box        4:00 pm    
  Minn-Crookston     0 at Lawrence           8 MC      Box        4:00 pm    
  Curry              3 at Hobart             6 NC      Box        4:00 pm    
  UMass Boston       3 at Bowdoin            3 EE  OT  Box        4:00 pm    
  Salem State        3 at Norwich            6 EE      Box        4:00 pm    
  Tufts              0 at Middlebury         9 EE      Box        4:00 pm    
  Castleton          2 at Saint Anselm       3 EE      Box        4:00 pm    
  Adrian             5 at Marian             2 MC      Box        4:00 pm    
  American Int'l     0 at Holy Cross         3 AH      Box        4:30 pm    
  Skidmore           0 at New England        2 EE      Box        4:30 pm    
  Robert Morris      4 at Lake Superior      3 NC      Box        5:05 pm    
  Stonehill          4 at Nichols            5 EN      Box        5:30 pm    
  UMass Dartmouth    4 at Plymouth State     3 EN      Box        6:00 pm    
  Dartmouth          1 at Cornell            3 EC      Box        7:00 pm    
  Harvard            2 at Colgate            2 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Alab-Huntsville    2 at Yale               6 NC      Box        7:00 pm    
  Vermont            4 at Boston University  3 HE      Box        7:00 pm    
  Merrimack          1 at Maine              1 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Providence         3 at New Hampshire      4 HE      Box        7:00 pm    
  Northeastern       4 at UMass Lowell       3 HE      Box        7:00 pm    
  Boston College     3 at Massachusetts      4 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Bemidji State      3 at Niagara            1 CH      Box        7:00 pm    
  St. Thomas         6 at Augsburg           5 MI      Box        7:00 pm    
  Hamline            7 at Concordia (WI)     3 NC      Box        7:00 pm    
  Morrisville        2 at Buffalo State      6 SU      Box        7:00 pm    
  Plattsburgh        4 at Potsdam            4 SU  OT  Box        7:00 pm    
  Brockport          4 at Cortland           6 SU      Box        7:00 pm    
  Geneseo            4 at Oswego             2 SU      Box        7:00 pm    
  Lebanon Valley     0 at Utica             10 EW      Box        7:00 pm    
  Neumann            2 at Manhattanville     2 EW  OT  Box        7:00 pm    
  Framingham State   1 at Fitchburg State    6 EN      Box        7:00 pm    
  Army               3 at Mercyhurst         6 AH      Box        7:05 pm    
  Alaska             2 at Ferris State       0 CC      Box        7:05 pm    
  Notre Dame         9 at Bowling Green      1 CC      Box        7:05 pm    
  Michigan           1 at Miami              2 CC      Box        7:05 pm    
  Michigan State     1 at Nebraska-Omaha     3 CC      Box        7:05 pm    
  RIT                5 at Connecticut        4 AH      Box        7:05 pm    
  Canisius           2 at Bentley            4 AH      Box        7:05 pm    
  St. Norbert        3 at Wis-Superior       4 NH      Box        7:05 pm    
  Lake Forest        0 at St. Scholastica    1 NH      Box        7:05 pm    
  St. Olaf           3 at Gustavus Adolphus  2 MI      Box        7:05 pm    
  Colorado College   4 at Alaska Anchorage   3 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Minnesota          0 at Denver             4 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota State    4 at Michigan Tech      2 WC      Box        7:07 pm    
  North Dakota       1 at Minnesota Duluth   3 WC      Box        7:07 pm    
  Wisconsin          1 at St. Cloud State    0 WC      Box        7:07 pm    
  Wis-Eau Claire     0 at Wis-Stout          2 NH      Box        7:30 pm    
  Wis-River Falls    3 at Wis-Stevens Pt.    5 NH      Box        7:30 pm    
  Sacred Heart       1 at Air Force          7 AH      Box        7:35 pm    
  Ohio State         2 at Northern Michigan  0 CC      Box        7:35 pm    
  Becker             4 at Worcester State    3 EN  OT  Box        8:30 pm    
* - MassMutual Center (Springfield, MA)
Saturday, November 22 - Women:
* Williams           2 vs Elmira             8 NC      Box       12:00 pm    
  Castleton          1 at Holy Cross         5 EE      Box        1:00 pm    
  Plymouth State     0 at New England        9 EE      Box        1:00 pm    
  Southern Maine     3 at Saint Anselm       2 EE      Box        1:00 pm    
  Syracuse           2 at Wayne State        5 CH      Box        2:00 pm    
  Hamline            1 at Sacred Heart       4 NC      Box        2:00 pm    
  Wis-Superior       6 at Concordia (WI)     3 NH      Box        2:00 pm    
  Finlandia          1 at Lake Forest        6 NH      Box        2:00 pm    
  Bethel             1 at St. Benedict       0 MI      Box        2:00 pm    
  Augsburg           2 at St. Thomas         9 MI      Box        2:00 pm    
  Hamilton           3 at Cortland           1 NC      Box        2:00 pm    
  Utica              1 at Neumann            3 EW      Box        2:00 pm    
  St. Mary's         0 at Concordia (MN)     2 MI      Box        2:00 pm    
  Wis-Stevens Pt.    3 at Wis-River Falls    1 NH      Box        2:05 pm    
# New Hampshire      0 vs Wisconsin          2 NC      Box        2:07 pm    
  Bemidji State      0 at St. Cloud State    2 WC      Box        2:07 pm    
  Boston University  4 at Boston College     1 HE      Box        3:00 pm    
  RIT                4 at Potsdam            1 EW      Box        3:00 pm    
  Saint Michael's    2 at Manhattanville    10 EE      Box        3:00 pm    
  Colby              4 at Conn. College      0 NS      Box        3:00 pm    
  Bowdoin            1 at Amherst            6 NS      Box        3:00 pm    
  North Dakota       2 at Minnesota Duluth   6 WC      Box        3:07 pm    
& Middlebury         2 at Plattsburgh        2 NC  OT  Box        3:30 pm    
  St. Lawrence       2 at Quinnipiac         0 EC      Box        4:00 pm    
  Mercyhurst         5 at Brown              1 NC      Box        4:00 pm    
  Clarkson           3 at Princeton          2 EC  OT  Box        4:00 pm    
  Colgate            2 at Dartmouth          7 EC      Box        4:00 pm    
  Oswego             1 at Buffalo State      0 EW  OT  Box        4:00 pm    
  Minnesota State    3 at Minnesota          6 WC      Box        4:07 pm    
  MIT                1 at Salve Regina       4 EE      Box        5:00 pm    
  Wis-Eau Claire     1 at Adrian             0 NC      Box        5:00 pm    
  Cornell            1 at Harvard            5 EC      Box        7:00 pm    
  Niagara            2 at Providence         2 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Gustavus Adolphus  4 at St. Olaf           2 MI      Box        7:00 pm    
  Trinity            4 at Wesleyan           0 NS      Box        7:00 pm    
% St. Catherine      1 at Chatham            1 NC  OT  Box        7:30 pm    
  Rensselaer         2 at Robert Morris      0 NC      Box        7:35 pm    
* - Cardinal Classic Third Place (Plattsburgh, NY)
# - Fort Myers, FL
& - Cardinal Classic Championship (Plattsburgh, NY)
% - Mellon Arena

Sunday, November 23 - Men:
  Hamline            6 at Concordia (WI)     1 NC      Box        2:00 pm    
  Franklin Pierce    1 at Wentworth          6 EN      Box        2:15 pm    
Sunday, November 23 - Women:
  Wis-Eau Claire     2 at Adrian             2 NC  OT  Box       12:00 pm    
  Hamline            2 at Sacred Heart       4 NC      Box        2:00 pm    
  Finlandia          4 at Lake Forest        6 NH      Box        2:00 pm    
  MIT                0 at Manhattanville     8 EE      Box        3:00 pm    
  North Dakota       4 at Minnesota Duluth   0 WC      Box        3:07 pm    
  Saint Michael's    0 at Salve Regina       2 EE      Box        5:30 pm    

Monday, November 24 - Men:
  Nichols            4 at Salve Regina       3 EN      Box        6:45 pm    

Tuesday, November 25 - Men:
  Wentworth          5 at Conn. College      6 NC  OT  Box        3:30 pm    
  Western N.E.       6 at Worcester State    7 EN      Box        5:30 pm    
  Yale               4 at Brown              3 EC      Box        7:00 pm    
  Holy Cross         2 at Boston University  3 NC      Box        7:00 pm    
  UMass Lowell       3 at Merrimack          1 HE      Box        7:00 pm    
  Vermont            3 at Massachusetts      2 HE  OT  Box        7:00 pm    
  UMass Dartmouth    1 at Babson             1 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Framingham State   1 at UMass Boston       9 NC      Box        7:00 pm    
  Plymouth State     0 at Southern Maine     6 NC      Box        7:00 pm    
* Assumption         2 at Saint Michael's    5 N1      Box        7:00 pm    
  Curry              2 at Colby              0 NC      Box        7:00 pm    
  Stonehill          3 at Fitchburg State    6 EN      Box        7:00 pm    
  American Int'l     3 at Bentley            1 AH      Box        7:05 pm    
  Marian             4 at Wis-River Falls    5 NC  OT  Box        7:05 pm    
  Franklin Pierce    5 at Suffolk            6 EN  OT  Box        7:15 pm    
  Lawrence           1 at Lake Forest        5 NC      Box        7:30 pm    
  Westfield State    4 at Becker             2 EN      Box        8:10 pm    
* - Assumption awarded win in Northeast-10 Standings
Tuesday, November 25 - Women:
* Vermont            2 at Maine              2 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Sacred Heart       0 at Holy Cross         3 NC      Box        7:00 pm    
  Boston University  1 at Yale               4 NC      Box        7:00 pm    
  Brown              0 at Connecticut        4 NC      Box        7:00 pm    
  Augsburg           1 at Wis-Stevens Pt.    7 NC      Box        7:00 pm    
  Neumann           10 at Wesleyan           0 NC      Box        7:00 pm    
  Colby              3 at Southern Maine     1 NC      Box        7:00 pm    
  Manhattanville     5 at Salve Regina       0 EE      Box        7:10 pm    
  UMass Boston       4 at Conn. College      3 NC      Box        7:30 pm    
* - Lewiston, ME

Wednesday, November 26 - Men:
  Quinnipiac         1 at Princeton          2 EC      Box        7:00 pm    
  Wis-Superior       5 at Bethel             2 NC      Box        7:00 pm    
  Minn-Crookston     2 at Concordia (MN)     9 EX      Box        7:00 pm    
  Minn-Crookston     2 at Concordia (MN)     9 NC      Box        7:00 pm    
Wednesday, November 26 - Women:
  Northeastern       0 at New Hampshire      2 HE      Box        5:00 pm    

Friday, November 28 - Men:
* Salve Regina       1 vs Bowdoin           10 NC      Box        2:30 pm    
# St. Scholastica    4 vs Lawrence           3 NC  OT  Box        3:30 pm    
& Northeastern       3 vs Princeton          5 NC      Box        4:00 pm    
  Harvard            1 at Boston College     5 NC      Box        4:00 pm    
% Norwich            3 vs Plattsburgh        3 NC  OT  Box        4:00 pm    
* UMass Dartmouth    3 at Colby              2 NC      Box        6:00 pm    
& Mercyhurst         4 at Rensselaer         1 NC      Box        7:00 pm    
  Army               4 at Union              5 NC      Box        7:00 pm    
  Canisius           4 at Clarkson           3 NC  OT  Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       4 at Massachusetts      3 NC      Box        7:00 pm    
  Dartmouth          4 at Providence         2 NC      Box        7:00 pm    
# Oswego             4 at St. Norbert        3 NC      Box        7:00 pm    
% St. Thomas         3 at Middlebury         5 NC      Box        7:00 pm    
  Minnesota State    2 at Bowling Green      2 NC  OT  Box        7:05 pm    
  Nebraska-Omaha     3 at Ohio State         4 CC      Box        7:05 pm    
  Colorado College   1 at Air Force          4 NC      Box        7:05 pm    
+ Michigan           6 at Minnesota          3 NC      Box        7:07 pm    
+ Michigan State     1 at Wisconsin          3 NC      Box        7:07 pm    
  Michigan Tech      0 at Bemidji State      3 NC      Box        7:35 pm    
  Lake Superior      1 at Alaska             4 CC      Box        7:35 pm    
  Ferris State       6 at Northern Michigan  4 CC      Box        7:35 pm    
  Western Michigan   1 at Notre Dame         4 CC      Box        7:35 pm    
  Cornell            3 at North Dakota       7 NC      Box        7:37 pm    
  Colgate            1 at Denver             6 NC      Box        7:37 pm    
* - Bowdoin/Colby Faceoff (Waterville, ME)
# - St. Norbert Thanksgiving Tournament (Green Bay, WI)
& - Rensselaer Holiday Hockey Tournament (Troy, NY)
% - Primelink Shootout (Middlebury, VT)
+ - College Hockey Showcase
Friday, November 28 - Women:
  Princeton          3 at Boston College     3 NC  OT  Box       12:00 pm    
  Minnesota State    0 at Wisconsin          8 WC      Box        2:07 pm    
* Wayne State        4 at Connecticut        5 NC      Box        4:00 pm    
  Ohio State         1 at St. Lawrence       5 NC      Box        4:00 pm    
  Harvard            1 at Minnesota          3 NC      Box        6:07 pm    
  Union              3 at Sacred Heart       2 NC  OT  Box        7:00 pm    
* Quinnipiac         0 vs Yale               2 NC      Box        7:00 pm    
  Dartmouth          1 at Minnesota Duluth   2 NC      Box        7:07 pm    
  Maine              2 at Robert Morris      4 NC      Box        7:30 pm    
* - Nutmeg Classic (Storrs, CT)

Saturday, November 29 - Men:
* Manhattanville     4 vs Southern Maine     2 NC      Box        1:00 pm    
# Wesleyan           2 vs Trinity            3 NC      Box        1:00 pm    
& Tufts              5 vs Plymouth State     1 NC      Box        1:00 pm    
% Suffolk            1 at Skidmore           2 NC      Box        2:00 pm    
+ Salve Regina       3 vs Colby              3 NC  OT  Box        2:30 pm    
@ Neumann            6 vs Becker             1 NC      Box        3:00 pm    
^ Oswego             4 vs St. Scholastica    5 NC      Box        3:30 pm    
$ Princeton          4 vs Mercyhurst         6 NC      Box        4:00 pm    
  Connecticut        4 at Brown              1 NC      Box        4:00 pm    
  RIT                3 at UMass Lowell       6 NC      Box        4:00 pm    
  Buffalo State      2 at Utica              5 NC      Box        4:00 pm    
! St. Thomas         3 vs Plattsburgh        5 NC      Box        4:00 pm    
* USA Under-18 Team  4 at Babson             3 EX  OT  Box        4:00 pm    
# Amherst            0 at Conn. College      1 NC      Box        4:00 pm    
& UMass Boston       6 at Southern N.H.      3 NC      Box        4:00 pm    
  Holy Cross         4 at Sacred Heart       2 AH      Box        4:05 pm    
% Potsdam            2 vs Williams           3 NC      Box        5:00 pm    
  Milwaukee S. E.    3 at Wis-Superior       3 NC  OT  Box        5:05 pm    
@ Brockport          1 at Castleton          4 NC      Box        6:00 pm    
+ UMass Dartmouth    2 at Bowdoin            4 NC      Box        6:00 pm    
1 Northeastern       5 at Rensselaer         1 NC      Box        7:00 pm    
  Providence         2 at Union              4 NC      Box        7:00 pm    
  Canisius           2 at Clarkson           2 NC  OT  Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       1 at Boston University  4 NC      Box        7:00 pm    
  Merrimack          4 at New Hampshire      3 HE      Box        7:00 pm    
^ Lawrence           0 at St. Norbert        4 NC      Box        7:00 pm    
2 Norwich            2 at Middlebury         3 NC      Box        7:00 pm    
  Nichols            0 at New England       10 NC      Box        7:00 pm    
  Maine              2 at Vermont            3 HE      Box        7:05 pm    
  Michigan Tech      1 at Bemidji State      2 NC      Box        7:05 pm    
  Minnesota State    5 at Bowling Green      2 NC      Box        7:05 pm    
  Western Michigan   3 at Notre Dame         3 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Cornell            2 at North Dakota       1 NC      Box        7:07 pm    
  Colgate            2 at Colorado College   3 NC      Box        7:07 pm    
3 Michigan State     4 at Minnesota          4 NC  OT  Box        7:07 pm    
3 Michigan           0 at Wisconsin          3 NC      Box        7:07 pm    
  Air Force          1 at Denver             4 NC      Box        7:07 pm    
  Finlandia          1 at Wis-Stevens Pt.    6 NC      Box        7:30 pm    
  Salem State       10 at Framingham State   2 NC      Box        7:30 pm    
  Lake Superior      1 at Alaska             1 CC  OT  Box        7:35 pm    
  Ferris State       2 at Northern Michigan  1 CC      Box        7:35 pm    
  St. Cloud State    1 at Minnesota Duluth   5 WC      Box        7:37 pm    
  Nebraska-Omaha     2 at Ohio State         3 CC      Box        8:05 pm    
* - Babson Invitational (Wellesley, MA)
# - Douglas W. Roberts Tournament (New London, CT)
& - PAL/Stovepipe Tournament (Manchester, NH)
% - Skidmore Invitational (Saratoga Springs, NY)
+ - Bowdoin/Colby Faceoff (Brunswick, ME)
@ - Rutland Herald Invitational (Rutland, VT)
^ - St. Norbert Thanksgiving Tournament (Green Bay, WI)
$ - Rensselaer Holiday Hockey Tournament Championship (Troy, NY)
! - Primelink Shootout Third Place (Middlebury, VT)
1 - Rensselaer Holiday Hockey Tournament Third Place (Troy, NY)
2 - Primelink Shootout Championship (Middlebury, VT)
3 - College Hockey Showcase
Saturday, November 29 - Women:
  Mount Allison      1 at Bowdoin            3 EX                12:00 pm    
  Ohio State         4 at St. Lawrence       5 NC      Box        1:00 pm    
  Vermont            2 at Clarkson           4 NC      Box        2:00 pm    
  New Hampshire      4 at Colgate            5 NC      Box        2:00 pm    
  Dartmouth          1 at Minnesota Duluth   4 NC      Box        3:37 pm    
  Union              5 at Sacred Heart       2 NC      Box        4:00 pm    
* Quinnipiac         2 vs Wayne State        3 NC      Box        4:00 pm    
  Niagara            3 at Cornell            2 NC      Box        4:00 pm    
  Middlebury         8 at Hamilton           2 NS      Box        4:00 pm    
  Trinity            0 at Amherst            3 NS      Box        4:00 pm    
  Williams           1 at Wesleyan           1 NS  OT  Box        4:00 pm    
  Harvard            2 at Minnesota          3 NC      Box        4:07 pm    
# Yale               2 at Connecticut        3 NC      Box        7:00 pm    
& Providence         1 at Brown              0 NC      Box        7:00 pm    
  Syracuse           3 at Carleton           1 EX                 7:00 pm    
  Maine              4 at Robert Morris      5 NC      Box        7:30 pm    
* - Nutmeg Classic Third Place (Storrs, CT)
# - Nutmeg Classic Championship (Storrs, CT)
& - Mayor's Cup

Sunday, November 30 - Men:
* Becker             2 vs Brockport          3 NC      Box       12:00 pm    
# Southern Maine     0 at Babson             5 NC      Box        1:00 pm    
& Wesleyan           0 vs Amherst            3 NC      Box        1:00 pm    
% Potsdam            9 vs Suffolk            1 NC      Box        1:00 pm    
+ Plymouth State     4 at Southern N.H.      3 NC  OT  Box        1:00 pm    
  Hobart             6 at Wentworth          4 NC      Box        2:15 pm    
@ Neumann            5 at Castleton          1 NC      Box        3:00 pm    
  Boston College     2 at Dartmouth          1 NC  OT  Box        4:00 pm    
^ USA Under-18 Team  2 vs Manhattanville     0 EX      Box        4:00 pm    
$ Trinity            3 at Conn. College      6 NC      Box        4:00 pm    
! Williams           1 at Skidmore           5 NC      Box        4:00 pm    
1 UMass Boston       4 vs Tufts              3 NC      Box        4:00 pm    
  Sacred Heart       3 at Holy Cross         2 AH      Box        4:05 pm    
  Hamline            6 at Minn-Crookston     4 NC      Box        7:30 pm    
* - Rutland Herald Invitational Third Place (Rutland, VT)
# - Babson Invitational Third Place (Wellesley, MA)
& - Douglas W. Roberts Tournament Third Place (New London, CT)
% - Skidmore Invitational Third Place (Saratoga Springs, NY)
+ - PAL/Stovepipe Tournament Third Place (Manchester, NH)
@ - Rutland Herald Invitational Championship (Rutland, VT)
^ - Babson Invitational Championship (Wellesley, MA)
$ - Douglas W. Roberts Tournament Championship (New London, CT)
! - Skidmore Invitational Championship (Saratoga Springs, NY)
1 - PAL/Stovepipe Tournament Championship (Manchester, NH)
Sunday, November 30 - Women:
  Mount Allison      1 at Bowdoin            4 EX                12:00 pm    
  Vermont            1 at Clarkson           9 NC      Box        1:00 pm    
  Northeastern       0 at Boston College     2 HE      Box        2:00 pm    
  Niagara            3 at Cornell            5 NC      Box        2:00 pm    
  Syracuse           3 at Ottawa             4 EX  OT             2:00 pm    
  Minnesota State    2 at Wisconsin          7 WC      Box        2:07 pm    
  Adrian             4 at Chatham            0 NC      Box        2:15 pm    
  Middlebury         5 at Wesleyan           0 NS      Box        3:00 pm    
  Williams           2 at Hamilton           4 NS      Box        3:00 pm    
  Amherst            3 at Trinity            1 NS      Box        3:00 pm    

Monday, December 1 - Men:
  Worcester State    4 at Salem State        6 NC      Box        7:00 pm    

Tuesday, December 2 - Men:
  Milwaukee S. E.    4 at Concordia (WI)     0 MC      Box        7:00 pm    
  Wentworth          2 at New England        3 NC      Box        7:00 pm    
  Colby              1 at Bowdoin            3 EE      Box        7:00 pm    
  Curry              5 at Stonehill          4 EN  OT  Box        7:00 pm    
  Connecticut        3 at Sacred Heart       5 AH      Box        7:05 pm    
  Franklin Pierce    3 at Western N.E.       2 EN  OT  Box        7:20 pm    
  Saint Anselm       4 at Assumption         1 N1      Box        7:30 pm    
Tuesday, December 2 - Women:
  Quinnipiac         2 at Princeton          4 EC      Box        7:00 pm    
  Conn. College      2 at Holy Cross         3 NC      Box        7:00 pm    
  Concordia (WI)     4 at Lake Forest        4 NH  OT  Box        7:00 pm    

Wednesday, December 3 - Men:
  Nichols            5 at Plymouth State     2 EN      Box        6:00 pm    
  Quinnipiac         1 at Princeton          4 NC      Box        7:00 pm    
  Suffolk            5 at Salve Regina       3 EN      Box        7:15 pm    
  Fitchburg State    0 at UMass Dartmouth    3 NC      Box        7:30 pm    
Wednesday, December 3 - Women:
  Saint Anselm       2 at Colby              2 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Hamilton           1 at RIT                6 NC      Box        7:00 pm    

Thursday, December 4 - Men:
  Stonehill          2 at Johnson & Wales    3 EN  OT  Box        6:50 pm    
Thursday, December 4 - Women:
  Brown              1 at Yale               4 EC      Box        7:00 pm    
  Holy Cross         6 at MIT                1 EE      Box        7:00 pm    
  Team USA           4 at Minnesota State    1 EX      Box        7:07 pm    

Friday, December 5 - Men:
  Rensselaer         3 at Yale               7 EC      Box        7:00 pm    
  Union              4 at Brown              5 EC      Box        7:00 pm    
  Clarkson           1 at Cornell            4 EC      Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       5 at Colgate            2 EC      Box        7:00 pm    
  North Dakota      10 at Harvard            1 NC      Box        7:00 pm    
  Maine              2 at Northeastern       3 HE  OT  Box        7:00 pm    
  New Hampshire      2 at UMass Lowell       0 HE      Box        7:00 pm    
  Connecticut        1 at Massachusetts      5 NC      Box        7:00 pm    
  St. Scholastica    5 at Wis-Eau Claire     1 NH      Box        7:00 pm    
  Gustavus Adolphus  2 at Bethel             1 MI  OT  Box        7:00 pm    
  St. Olaf           3 at Concordia (MN)     1 MI      Box        7:00 pm    
  St. Thomas         7 at St. John's         3 MI      Box        7:00 pm    
  Concordia (WI)     1 at Marian             5 MC      Box        7:00 pm    
  Buffalo State      2 at Geneseo            4 SU      Box        7:00 pm    
  Fredonia           1 at Brockport          1 SU  OT  Box        7:00 pm    
  Franklin Pierce    1 at Morrisville        9 NC      Box        7:00 pm    
  Oswego             3 at Plattsburgh        4 SU  OT  Box        7:00 pm    
  Cortland           3 at Potsdam            2 SU      Box        7:00 pm    
  Manhattanville     5 at Elmira             4 EW  OT  Box        7:00 pm    
  Utica              2 at Hobart             3 EW      Box        7:00 pm    
  Trinity            4 at Babson             5 EE  OT  Box        7:00 pm    
  Wesleyan           1 at UMass Boston       3 EE      Box        7:00 pm    
  Middlebury         8 at Salem State        2 EE      Box        7:00 pm    
  Williams           3 at Southern Maine     6 EE      Box        7:00 pm    
  Norwich            1 at Hamilton           4 EE      Box        7:00 pm    
  Saint Michael's    2 at Amherst            4 EE      Box        7:00 pm    
  New England        1 at Conn. College      2 EE      Box        7:00 pm    
  Saint Anselm       1 at Tufts              4 EE      Box        7:00 pm    
  Colby              1 at Skidmore           2 EE      Box        7:00 pm    
  Bowdoin            5 at Castleton          3 EE      Box        7:00 pm    
  Mercyhurst         6 at American Int'l     3 AH      Box        7:05 pm    
  Alaska             0 at Nebraska-Omaha     0 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Northern Michigan  1 at Lake Superior      1 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Notre Dame         3 at Ferris State       1 CC      Box        7:05 pm    
  RIT                0 at Air Force          2 AH      Box        7:05 pm    
  Holy Cross         1 at Bentley            4 AH      Box        7:05 pm    
  Niagara            4 at Robert Morris      2 CH      Box        7:05 pm    
  Lake Forest        2 at Wis-River Falls    6 NH      Box        7:05 pm    
  Hamline            4 at St. Mary's         2 MI      Box        7:05 pm    
  Adrian             2 at Milwaukee S. E.    1 MC      Box        7:05 pm    
  Lawrence           5 at Northland          0 MC      Box        7:05 pm    
  Alaska Anchorage   2 at Wisconsin          3 WC      Box        7:07 pm    
  Denver             6 at Michigan Tech      0 WC      Box        7:07 pm    
  Boston College     1 at Boston University  1 HE  OT  Box        7:30 pm    
  Providence         2 at Quinnipiac         5 NC      Box        7:30 pm    
  St. Norbert        2 at Wis-Stout          5 NH      Box        7:30 pm    
  Wis-Superior       3 at Wis-Stevens Pt.    1 NH      Box        7:30 pm    
  Alab-Huntsville    1 at Bemidji State      3 CH      Box        7:35 pm    
  Michigan State     1 at Michigan           6 CC      Box        7:35 pm    
  Minnesota Duluth   1 at Colorado College   1 WC  OT  Box        7:37 pm    
  St. Cloud State    4 at Minnesota State    2 WC      Box        7:37 pm    
  USA Under-18 Team  4 at Vermont            6 EX      Box        8:00 pm    
  Finlandia          5 at Minn-Crookston     2 MC      Box        8:30 pm    
Friday, December 5 - Women:
  St. Cloud State    0 at Wisconsin          7 WC      Box        2:07 pm    
  Rensselaer         2 at Quinnipiac         1 EC      Box        3:00 pm    
  Boston University  2 at Vermont            3 HE      Box        3:00 pm    
  Union              0 at Princeton          6 EC      Box        4:00 pm    
  New England        3 at Saint Anselm       1 EE      Box        4:00 pm    
  Plymouth State     1 at Southern Maine     6 EE      Box        4:00 pm    
  Castleton          0 at UMass Boston       4 EE      Box        4:00 pm    
  Boston College     1 at Connecticut        2 HE      Box        7:00 pm    
  Colgate            1 at St. Lawrence       3 EC      Box        7:00 pm    
  Syracuse           1 at Mercyhurst         5 CH      Box        7:00 pm    
  Harvard            1 at New Hampshire      1 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Providence         4 at Maine              1 HE      Box        7:00 pm    
  Cornell            3 at Clarkson           2 EC      Box        7:00 pm    
  Wayne State        5 at Niagara            3 CH      Box        7:00 pm    
  Amherst            4 at Williams           2 NS      Box        7:00 pm    
  Potsdam            0 at Buffalo State      3 EW      Box        7:00 pm    
  Conn. College      1 at Middlebury         1 NS  OT  Box        7:00 pm    
  Concordia (MN)     1 at St. Olaf           5 MI      Box        7:00 pm    
  Cortland           1 at Utica              6 EW      Box        7:00 pm    
  Bethel             1 at Gustavus Adolphus  1 MI  OT  Box        7:00 pm    
  Manhattanville     6 at Saint Michael's    2 EE      Box        7:00 pm    
  Nichols            0 at Norwich            6 EE      Box        7:00 pm    
  Wis-Eau Claire     6 at Concordia (WI)     2 NH      Box        7:00 pm    
  RIT                9 at Oswego             2 EW      Box        7:00 pm    
  Hamilton           1 at Trinity            2 NS      Box        7:00 pm    
  St. Benedict       0 at St. Thomas         6 MI      Box        7:00 pm    
  Plattsburgh        4 at Neumann            0 EW      Box        7:00 pm    
  Wis-River Falls    3 at Lake Forest        0 NH      Box        7:00 pm    
  St. Catherine      5 at Augsburg           1 MI      Box        7:05 pm    
  Minnesota          4 at North Dakota       0 WC      Box        7:07 pm    
  Bemidji State      2 at Minnesota Duluth   5 WC      Box        7:07 pm    
  St. Mary's         5 at Hamline            3 MI      Box        7:15 pm    

Saturday, December 6 - Men:
  St. Olaf           1 at Concordia (MN)     1 MI  OT  Box        2:00 pm    
  Adrian             6 at Milwaukee S. E.    5 MC      Box        2:00 pm    
  Southern N.H.      4 at Stonehill          3 EN      Box        2:00 pm    
  Lawrence           7 at Northland          1 MC      Box        2:05 pm    
  Clarkson           3 at Colgate            3 EC  OT  Box        3:00 pm    
  Lake Forest        3 at Wis-Stout          4 NH      Box        3:00 pm    
  Finlandia          6 at Minn-Crookston     2 MC      Box        3:00 pm    
  Williams           5 at Salem State        4 EE  OT  Box        3:00 pm    
  Norwich            1 at Amherst            1 EE  OT  Box        3:00 pm    
  Saint Michael's    3 at Hamilton           6 EE      Box        3:00 pm    
  Saint Anselm       3 at Conn. College      3 EE  OT  Box        3:00 pm    
  New England        2 at Tufts              3 EE      Box        3:30 pm    
  Manhattanville     3 at Hobart             1 EW      Box        4:00 pm    
  Wesleyan           2 at Babson             5 EE      Box        4:00 pm    
  Middlebury         5 at Southern Maine     4 EE      Box        4:00 pm    
  Bowdoin            4 at Skidmore           6 EE      Box        4:00 pm    
  Colby              2 at Castleton          3 EE  OT  Box        4:00 pm    
* Robert Morris      4 vs Ohio State         7 NC      Box        4:05 pm    
  Curry              4 at UMass Dartmouth    2 EN      Box        4:30 pm    
  Framingham State   4 at Assumption         4 EN  OT  Box        4:30 pm    
  Johnson & Wales    2 at Westfield State    7 EN      Box        5:30 pm    
  Trinity            8 at UMass Boston       3 EE      Box        6:00 pm    
  Salve Regina       3 at Plymouth State     5 EN      Box        6:00 pm    
  Rensselaer         7 at Brown              2 EC      Box        7:00 pm    
  Union              5 at Yale               2 EC      Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       0 at Cornell            1 EC      Box        7:00 pm    
  North Dakota       4 at Harvard            3 NC      Box        7:00 pm    
  Boston University  3 at Boston College     1 HE      Box        7:00 pm    
  UMass Lowell       2 at New Hampshire      3 HE      Box        7:00 pm    
  Wis-Superior       2 at Wis-Eau Claire     1 NH      Box        7:00 pm    
  St. John's         2 at St. Thomas         2 MI  OT  Box        7:00 pm    
  Marian             6 at Concordia (WI)     2 MC      Box        7:00 pm    
  Buffalo State      1 at Brockport          3 SU      Box        7:00 pm    
  Fredonia           2 at Geneseo            6 SU      Box        7:00 pm    
  Franklin Pierce    3 at Morrisville        2 NC      Box        7:00 pm    
  Cortland           3 at Plattsburgh        5 SU      Box        7:00 pm    
  Oswego             2 at Potsdam            0 SU      Box        7:00 pm    
  Elmira             4 at Utica              2 EW      Box        7:00 pm    
  Lebanon Valley     3 at Neumann            9 EW      Box        7:00 pm    
  Mercyhurst        11 at American Int'l     1 AH      Box        7:05 pm    
  Bentley            2 at Holy Cross         3 AH      Box        7:05 pm    
  Alab-Huntsville    2 at Bemidji State      4 CH      Box        7:05 pm    
  Army               0 at Canisius           2 AH      Box        7:05 pm    
  Alaska             1 at Nebraska-Omaha     1 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Northern Michigan  2 at Lake Superior      2 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Notre Dame         1 at Ferris State       0 CC      Box        7:05 pm    
  Michigan           5 at Michigan State     3 CC      Box        7:05 pm    
  RIT                3 at Air Force          2 AH  OT  Box        7:05 pm    
  St. Norbert        4 at Wis-River Falls    3 NH      Box        7:05 pm    
  Bethel             3 at Gustavus Adolphus  2 MI  OT  Box        7:05 pm    
  Alaska Anchorage   2 at Wisconsin          7 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota Duluth   7 at Colorado College   4 WC      Box        7:07 pm    
  Denver             6 at Michigan Tech      1 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota State    2 at St. Cloud State    6 WC      Box        7:07 pm    
  St. Mary's         6 at Hamline            7 MI  OT  Box        7:15 pm    
  St. Scholastica    2 at Wis-Stevens Pt.    1 NH      Box        7:30 pm    
  Miami              4 at Western Michigan   2 CC      Box        7:35 pm    
* - Quicken Loans Arena (Cleveland, OH)
Saturday, December 6 - Women:
  Saint Anselm       4 at New England        0 EE      Box        1:00 pm    
  Norwich            2 at UMass Boston       3 EE      Box        1:00 pm    
  Syracuse           2 at Mercyhurst         9 CH      Box        2:00 pm    
  Providence         4 at Maine              1 HE      Box        2:00 pm    
  St. Thomas         3 at St. Benedict       1 MI      Box        2:00 pm    
  Hamilton           2 at Trinity            3 NS      Box        2:00 pm    
  Plattsburgh        2 at Neumann            0 EW      Box        2:00 pm    
  Castleton          1 at Salve Regina       4 EE      Box        2:00 pm    
  Wis-River Falls    4 at Concordia (WI)     0 NH      Box        2:00 pm    
  Concordia (MN)     4 at St. Olaf           2 MI      Box        2:00 pm    
  Wis-Eau Claire     3 at Lake Forest        4 NH  OT  Box        2:00 pm    
  Southern Maine     2 at Plymouth State     1 EE      Box        2:00 pm    
  Wis-Stevens Pt.    2 at Wis-Superior       2 NH  OT  Box        2:00 pm    
  St. Cloud State    2 at Wisconsin          6 WC      Box        2:07 pm    
  Holy Cross         4 at Saint Michael's    1 EE      Box        3:00 pm    
  Amherst            3 at Middlebury         0 NS      Box        3:00 pm    
  Conn. College      2 at Williams           3 NS      Box        3:00 pm    
  Gustavus Adolphus  1 at Bethel             0 MI      Box        3:00 pm    
  Manhattanville     6 at MIT                0 EE      Box        3:00 pm    
  Cortland           0 at Utica              4 EW      Box        3:00 pm    
  Bowdoin            2 at Colby              4 NS      Box        3:00 pm    
  Union              1 at Quinnipiac         4 EC      Box        4:00 pm    
  Colgate            2 at Clarkson           2 EC  OT  Box        4:00 pm    
  Wayne State        4 at Niagara            2 CH      Box        4:00 pm    
  Cornell            4 at St. Lawrence       4 EC  OT  Box        4:00 pm    
  Rensselaer         3 at Princeton          2 EC      Box        4:00 pm    
  Northeastern       2 at Vermont            1 HE      Box        4:00 pm    
  Potsdam            3 at Buffalo State      3 EW  OT  Box        4:00 pm    
  Hamline            2 at St. Mary's         5 MI      Box        4:00 pm    
  Minnesota          5 at North Dakota       2 WC      Box        4:07 pm    
  Nichols            0 at Wesleyan           2 NC      Box        7:00 pm    
  RIT                5 at Oswego             0 EW      Box        7:00 pm    
  Elmira             7 at Chatham            0 EW      Box        7:00 pm    
  Augsburg           1 at St. Catherine      5 MI      Box        7:05 pm    
  Bemidji State      1 at Minnesota Duluth   4 WC      Box        7:07 pm    

Sunday, December 7 - Men:
  Maine              3 at Merrimack          2 HE      Box        2:00 pm    
  USA Under-18 Team  7 at Middlebury         2 EX      Box        4:00 pm    
  Army               4 at Canisius           3 AH      Box        4:05 pm    
  Miami              7 at Western Michigan   3 CC      Box        4:05 pm    
  Becker             0 at Nichols            3 EN      Box        8:30 pm    
Sunday, December 7 - Women:
  Elmira             4 at Chatham            1 EW      Box        2:00 pm    
  Wis-Stevens Pt.    6 at Finlandia          1 NH      Box        2:15 pm    
  New Hampshire      3 at Boston University  3 HE  OT  Box        3:00 pm    

Tuesday, December 9 - Men:
  Westfield State    5 at Worcester State    3 EN      Box        5:30 pm    
  American Int'l     0 at Union              6 NC      Box        7:00 pm    
* Providence         4 at Brown              3 NC      Box        7:00 pm    
  Hamilton           3 at Utica              3 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Norwich            7 at Saint Michael's    0 EE      Box        7:00 pm    
  Curry              2 at New England        5 NC      Box        7:00 pm    
  UMass Dartmouth    2 at Conn. College      3 NC      Box        7:00 pm    
  Assumption         3 at Stonehill          4 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Salve Regina       5 at Western N.E.       2 EN      Box        7:20 pm    
  Potsdam            2 at Castleton          6 NC      Box        8:00 pm    
  Framingham State   3 at Tufts              4 NC      Box        8:30 pm    
* - Mayor's Cup
Tuesday, December 9 - Women:
  Northeastern       0 at New Hampshire      3 HE      Box        7:00 pm    
  Holy Cross         5 at Wesleyan           2 NC      Box        7:00 pm    
  Bethel             2 at Wis-River Falls    2 NC  OT  Box        7:05 pm    

Wednesday, December 10 - Men:
  Franklin Pierce    3 at Johnson & Wales    3 EN  OT  Box        6:45 pm    
  UMass Boston       4 at Babson             2 EE      Box        7:00 pm    
  Nichols            4 at Fitchburg State    2 EN      Box        7:00 pm    
  Bethel             1 at Wis-River Falls    4 NC      Box        7:05 pm    
  Westfield State   10 at Framingham State   4 NC      Box        7:20 pm    
  Plymouth State     2 at Becker             3 EN      Box        7:55 pm    
Wednesday, December 10 - Women:
  Boston College     5 at Boston University  0 HE      Box        5:00 pm    
  RIT                5 at Hamilton           4 NC      Box        7:00 pm    

Thursday, December 11 - Men:
  Holy Cross         4 at New Hampshire      9 NC      Box        7:00 pm    
  Fredonia           3 at USA Under-18 Team  7 EX      Box        7:00 pm    
Thursday, December 11 - Women:
  MIT                1 at Southern Maine     4 EE      Box        4:00 pm    
  Hamline            4 at St. Catherine      1 MI      Box        7:05 pm    

Friday, December 12 - Men:
  Union              1 at Maine              3 NC      Box        7:00 pm    
  UMass Lowell       2 at Boston University  3 HE      Box        7:00 pm    
  American Int'l     0 at Massachusetts      4 NC      Box        7:00 pm    
  Augsburg           0 at Wis-Eau Claire     3 NC      Box        7:00 pm    
  Western N.E.       1 at Utica              7 NC      Box        7:00 pm    
  Southern Maine     4 at Salem State        3 EE      Box        7:00 pm    
  Cortland           1 at Hamilton           4 NC      Box        7:00 pm    
  Mercyhurst         2 at RIT                6 AH      Box        7:05 pm    
  Notre Dame         3 at Bowling Green      1 CC      Box        7:05 pm    
  Alab-Huntsville    2 at Ferris State       4 NC      Box        7:05 pm    
  Nebraska-Omaha     3 at Lake Superior      2 CC      Box        7:05 pm    
  Bentley            1 at Ohio State        10 NC      Box        7:05 pm    
  Michigan Tech      1 at Minnesota Duluth   3 WC      Box        7:07 pm    
  Minn-Crookston     5 at Concordia (WI)     6 MC      Box        7:30 pm    
  Denver             3 at Minnesota State    2 WC      Box        7:37 pm    
  St. Cloud State    2 at North Dakota       3 WC      Box        7:37 pm    
Friday, December 12 - Women:
  Union              0 at Maine              2 NC      Box        2:00 pm    
  Saint Michael's    4 at Plymouth State     2 EE      Box        6:00 pm    
  St. Lawrence       2 at Mercyhurst         5 NC      Box        7:00 pm    
  Wis-Superior       1 at St. Thomas         0 NC      Box        7:00 pm    
  North Dakota       2 at Bemidji State      1 WC      Box        7:07 pm    
  Ohio State         6 at Minnesota State    5 WC      Box        7:07 pm    
  St. Catherine      0 at Hamline            5 MI      Box        7:15 pm    

Saturday, December 13 - Men:
  Minn-Crookston     7 at Concordia (WI)     8 MC      Box        2:00 pm    
  Westfield State    3 at Salem State        4 NC      Box        3:00 pm    
  Southern N.H.      7 at Framingham State   2 EN      Box        3:30 pm    
  Oswego             3 at Hobart             6 NC      Box        4:00 pm    
  Wis-Superior       5 at Finlandia          1 NC      Box        5:00 pm    
  Castleton          8 at Plymouth State     0 NC      Box        6:00 pm    
  Union              1 at Maine              5 NC      Box        7:00 pm    
  Vermont            3 at St. Lawrence       4 NC      Box        7:00 pm    
  Robert Morris      0 at Niagara            3 CH      Box        7:00 pm    
  Wis-Eau Claire     3 at Bethel             1 NC      Box        7:00 pm    
  Concordia (MN)     3 at St. John's         8 NC      Box        7:00 pm    
  Morrisville        4 at Hamilton           3 NC      Box        7:00 pm    
  Rensselaer         1 at Miami              3 NC      Box        7:05 pm    
  Mercyhurst         3 at RIT                5 AH      Box        7:05 pm    
  Alab-Huntsville    2 at Ferris State       5 NC      Box        7:05 pm    
  Nebraska-Omaha     2 at Lake Superior      1 CC      Box        7:05 pm    
  Augsburg           0 at Wis-River Falls    3 NC      Box        7:05 pm    
  Colorado College   1 at Minnesota          4 WC      Box        7:07 pm    
  Denver             5 at Minnesota State    2 WC      Box        7:07 pm    
  Michigan Tech      1 at Minnesota Duluth   1 WC  OT  Box        7:07 pm    
  St. Cloud State    4 at North Dakota       7 WC      Box        7:07 pm    
  Gustavus Adolphus  6 at Wis-Stevens Pt.    3 NC      Box        7:30 pm    
  Bowling Green      3 at Notre Dame         4 CC      Box        7:35 pm    
  USA Under-18 Team  2 at Northern Michigan  6 EX      Box        7:35 pm    
  Bentley            2 at Ohio State         3 NC  OT  Box        8:05 pm    
Saturday, December 13 - Women:
  Cortland           5 at Castleton          3 NC      Box        1:00 pm    
  St. Lawrence       1 at Mercyhurst         2 NC      Box        2:00 pm    
  Union              2 at Maine              2 NC  OT  Box        2:00 pm    
  Wis-Eau Claire     3 at Wis-River Falls    5 NH      Box        2:05 pm    
  North Dakota       4 at Bemidji State      3 WC  OT  Box        2:07 pm    
  Ohio State         5 at Minnesota State    5 WC  OT  Box        3:07 pm    
  Princeton          4 at Minnesota Duluth   3 NC      Box        3:07 pm    
  St. Thomas         2 at Wis-Superior       5 NC      Box        7:00 pm    

Sunday, December 14 - Men:
  Concordia (MN)     2 at St. John's         3 NC      Box        2:00 pm    
  Colorado College   1 at Minnesota          0 WC      Box        4:07 pm    
  Rensselaer         1 at Miami              7 NC      Box        4:35 pm    
  Southern N.H.      5 at Nichols            8 EN      Box        8:30 pm    
Sunday, December 14 - Women:
* Team USA           8 vs Ohio State         1 EX      Box       10:00 am    
  Harvard            2 at Connecticut        3 NC      Box        2:00 pm    
  Princeton          0 at Minnesota Duluth   3 NC      Box        3:07 pm    
* - Blaine, MN

Tuesday, December 16 - Men:
  USA Under-18 Team  4 at Michigan State     2 EX      Box        7:05 pm    
Tuesday, December 16 - Women:
  Robert Morris      8 at Sacred Heart       1 NC      Box        7:00 pm    

Wednesday, December 17 - Women:
  Robert Morris      3 at Sacred Heart       4 NC      Box        2:00 pm    
  Harvard            3 at Dartmouth          2 EC      Box        7:00 pm    

Friday, December 19 - Men:
  Clarkson           1 at Bowling Green      4 NC      Box        7:05 pm    
  Western Michigan   3 at Alaska             6 CC      Box        7:05 pm    
  Northern Michigan  1 at Michigan Tech      2 NC      Box        7:07 pm    
  Sacred Heart       2 at Colorado College   2 NC  OT  Box        7:37 pm    
  USA Under-18 Team  2 at North Dakota       5 EX      Box        7:37 pm    

Saturday, December 20 - Men:
  Mercyhurst         2 at Canisius           2 AH  OT  Box        4:05 pm    
  Clarkson           1 at Bowling Green      3 NC      Box        5:05 pm    
  Western Michigan   3 at Alaska             2 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Sacred Heart       0 at Colorado College   7 NC      Box        7:07 pm    
  Michigan Tech      1 at Northern Michigan  0 NC      Box        7:35 pm    

Saturday, December 27 - Men:
* Michigan           5 vs Michigan Tech      0 NC      Box        3:05 pm    
# Salve Regina       1 vs Bowdoin            5 NC      Box        4:00 pm    
& Colgate            3 vs Maine              2 NC  OT  Box        4:05 pm    
% Lake Superior      6 vs Harvard            2 NC      Box        4:07 pm    
* North Dakota       1 vs Michigan State     2 NC      Box        6:35 pm    
# Penn State         1 at Salem State        2 EX      Box        7:00 pm    
% Alab-Huntsville    0 at Wisconsin          5 NC      Box        7:07 pm    
& St. Cloud State    2 vs Cornell            3 NC      Box        7:35 pm    
* - Great Lakes Invitational (Detroit, MI)
# - Salem State Ice Hockey Classic (Salem, MA)
& - Florida College Classic (Estero, FL)
% - Badger Showdown (Madison, WI)

Sunday, December 28 - Men:
* North Dakota       1 vs Michigan Tech      2 NC      Box        3:05 pm    
# Bemidji State      4 vs Massachusetts      2 NC      Box        4:00 pm    
& Penn State         8 vs Salve Regina       0 EX      Box        4:00 pm    
% St. Cloud State    3 vs Maine              3 NC  OT  Box        4:05 pm    
+ Alab-Huntsville    4 vs Harvard            1 NC      Box        4:07 pm    
@ Michigan State     1 vs Michigan           5 NC      Box        6:35 pm    
# Army               4 at Dartmouth          5 NC  OT  Box        7:00 pm    
^ Bowdoin            3 at Salem State        4 NC  OT  Box        7:00 pm    
$ Lake Superior      1 at Wisconsin          1 NC  OT  Box        7:07 pm    
! Colgate            2 vs Cornell            2 NC  OT  Box        7:35 pm    
* - Great Lakes Invitational Third Place (Detroit, MI)
# - Ledyard Bank Classic (Hanover, NH)
& - Salem State Ice Hockey Classic Third Place (Salem, MA)
% - Florida College Classic Third Place (Estero, FL)
+ - Badger Showdown Third Place (Madison, WI)
@ - Great Lakes Invitational Championship (Detroit, MI)
^ - Salem State Ice Hockey Classic Championship (Salem, MA)
$ - Badger Showdown Championship (Madison, WI)
! - Florida College Classic Championship (Estero, FL)

Monday, December 29 - Men:
* Trinity            6 vs Becker             3 NC      Box       12:30 pm    
# Fitchburg State    5 vs Suffolk            2 NC      Box        2:00 pm    
* Johnson & Wales    1 at Assumption         1 NC  OT  Box        3:30 pm    
& Army               1 vs Massachusetts      4 NC      Box        4:00 pm    
% Quinnipiac         4 vs Merrimack          3 NC  OT  Box        4:00 pm    
# Westfield State    4 at UMass Boston       4 NC  OT  Box        5:00 pm    
  Nebraska-Omaha     8 at Yale               3 NC      Box        7:00 pm    
  Minnesota State    2 at Princeton          5 NC      Box        7:00 pm    
+ Bemidji State      2 at Dartmouth          4 NC      Box        7:00 pm    
% Air Force          2 at Connecticut        2 AH  OT  Box        7:15 pm    
* - Assumption Holiday Classic (Worcester, MA)
# - Codfish Bowl (Boston, MA)
& - Ledyard Bank Classic Third Place (Hanover, NH)
% - UConn Hockey Classic (Storrs, CT)
+ - Ledyard Bank Classic Championship (Hanover, NH)

Tuesday, December 30 - Men:
* Becker             1 vs Johnson & Wales    4 NC      Box       12:30 pm    
# Suffolk            3 at UMass Boston       2 NC      Box        2:00 pm    
& Trinity            8 at Assumption         1 NC      Box        3:30 pm    
% Merrimack          5 at Connecticut        2 NC      Box        4:00 pm    
+ Fitchburg State    3 vs Westfield State    8 NC      Box        5:00 pm    
  Minnesota State    2 at Yale               3 NC      Box        7:00 pm    
  Nebraska-Omaha     1 at Princeton          5 NC      Box        7:00 pm    
@ Quinnipiac         4 vs Air Force          2 NC      Box        7:15 pm    
* - Assumption Holiday Classic Third Place (Worcester, MA)
# - Codfish Bowl Third Place (Boston, MA)
& - Assumption Holiday Classic Championship (Worcester, MA)
% - UConn Hockey Classic Third Place (Storrs, CT)
+ - Codfish Bowl Championship (Boston, MA)
@ - UConn Hockey Classic Championship (Storrs, CT)
Tuesday, December 30 - Women:
  Providence         1 at Yale               2 NC  OT  Box        3:00 pm    
  Dartmouth          4 at Vermont            1 NC      Box        7:00 pm    

Wednesday, December 31 - Men:
* Salve Regina         at Finlandia            NC                 3:00 pm    
* - Cancelled

Friday, January 2 - Men:
* Ferris State       4 vs St. Lawrence       5 NC      Box        4:00 pm    
# Babson             2 vs Augsburg           6 NC      Box        4:00 pm    
& Gustavus Adolphus  4 vs Elmira             1 NC      Box        4:00 pm    
% Castleton          1 vs Williams           0 NC  OT  Box        4:00 pm    
+ Nichols            5 at Saint Michael's    3 NC      Box        4:00 pm    
@ Western Michigan   1 vs Northeastern       3 NC      Box        4:07 pm    
^ Rensselaer         2 vs Boston University  6 NC      Box        4:37 pm    
$ UMass Lowell       1 vs Minnesota Duluth   2 NC      Box        5:05 pm    
! Clarkson           4 vs Miami              2 NC      Box        5:05 pm    
  Boston College     3 at New Brunswick      5 EX                 6:00 pm    
* Colgate            4 at Vermont            6 NC      Box        7:00 pm    
1 USA Under-18 Team  3 at Maine              7 EX      Box        7:00 pm    
  Harvard            2 at Quinnipiac         5 EC      Box        7:00 pm    
  Milwaukee S. E.    0 at St. Norbert        3 NC      Box        7:00 pm    
  St. Olaf           5 at Wis-Eau Claire     1 NC      Box        7:00 pm    
# Skidmore           3 at Oswego             8 NC      Box        7:00 pm    
& Neumann            1 at Norwich            2 NC      Box        7:00 pm    
% Wesleyan           1 at Plattsburgh        5 NC      Box        7:00 pm    
  Colby              4 at Southern Maine     1 NC      Box        7:00 pm    
+ Fitchburg State    1 vs Amherst            4 NC      Box        7:00 pm    
  Niagara            2 at Sacred Heart       0 NC      Box        7:05 pm    
  RIT                3 at Bentley            2 AH      Box        7:05 pm    
@ Brown              2 at Minnesota          6 NC      Box        7:07 pm    
  Northern Michigan  3 at Wisconsin          2 NC      Box        7:07 pm    
2 Salve Regina         at Finlandia            NC                 7:15 pm    
  Minn-Crookston     1 at Wis-Stevens Pt.   13 NC      Box        7:30 pm    
  North Dakota       4 at Bemidji State      3 NC      Box        7:35 pm    
  Alaska             1 at Michigan State     2 CC      Box        7:35 pm    
^ Holy Cross         2 at Denver             2 NC  OT  Box        7:37 pm    
$ Union              1 vs Notre Dame         3 NC      Box        8:05 pm    
! Army               1 at Ohio State         6 NC      Box        8:05 pm    
* - Catamount Cup (Burlington, VT)
# - Pathfinder Bank Oswego Classic (Oswego, NY)
& - Times-Argus Invitational (Northfield, VT)
% - Cardinal Classic (Plattsburgh, NY)
+ - St. Michael's Holiday Tournament (Burlington, VT)
@ - Dodge Holiday Classic (Minneapolis, MN)
^ - Denver Cup (Denver, CO)
$ - Shillelagh Tournament (Hoffman Estates, Ill.)
! - Ohio Hockey Classic (Columbus, OH)
1 - Portland, ME
2 - Cancelled
Friday, January 2 - Women:
  U.S. Select Team   2 at Wisconsin          3 EX      Box        2:07 pm    
* Chatham            1 at Saint Michael's    2 NC      Box        4:00 pm    
# Rensselaer         2 vs North Dakota       3 NC  OT  Box        4:07 pm    
  Boston College     3 at Colgate            1 NC      Box        5:00 pm    
  Yale               2 at Northeastern       0 NC      Box        7:00 pm    
  Quinnipiac         1 at Dartmouth          1 EC  OT  Box        7:00 pm    
  RIT                4 at Sacred Heart       4 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Princeton          1 at Harvard            0 EC      Box        7:00 pm    
  Concordia (MN)     3 at Concordia (WI)     6 NC      Box        7:00 pm    
* Colby              4 vs Nichols            0 NC      Box        7:00 pm    
  Amherst            0 at Gustavus Adolphus  3 NC      Box        7:00 pm    
  Boston University  5 at Ohio State         3 NC      Box        7:07 pm    
# Wayne State        3 at St. Cloud State    2 NC      Box        7:07 pm    
  Bemidji State      2 at Robert Morris      0 NC      Box        7:35 pm    
* - St. Michael's Holiday Tournament (Burlington, VT)
# - Easton Showcase (St. Cloud, MN)

Saturday, January 3 - Men:
* Nichols            3 vs Amherst            2 NC      Box        1:00 pm    
# New England        7 vs Saint Anselm       0 NC      Box        1:00 pm    
& Ferris State       3 vs Colgate            3 NC  OT  Box        4:00 pm    
% Skidmore           5 vs Babson             2 NC      Box        4:00 pm    
+ Elmira             4 vs Neumann            2 NC      Box        4:00 pm    
@ Wesleyan           0 vs Williams           2 NC      Box        4:00 pm    
* Fitchburg State    4 at Saint Michael's    4 NC  OT  Box        4:00 pm    
# Curry              4 at Middlebury         1 NC      Box        4:00 pm    
^ Union              2 vs UMass Lowell       1 NC      Box        4:05 pm    
$ Holy Cross         4 vs Rensselaer         3 NC      Box        4:07 pm    
! Western Michigan   1 vs Brown              1 NC  OT  Box        4:07 pm    
1 Miami              2 vs Army               3 NC      Box        5:05 pm    
  Boston College     4 at New Brunswick      2 EX                 6:00 pm    
  Becker             4 at Plymouth State     2 NC      Box        6:00 pm    
2 St. Lawrence       0 at Vermont            4 NC      Box        7:00 pm    
  Dartmouth          0 at Quinnipiac         6 EC      Box        7:00 pm    
  Harvard            1 at Princeton          5 EC      Box        7:00 pm    
  USA Under-18 Team  2 at Merrimack          4 EX      Box        7:00 pm    
  Minn-Crookston     1 at Wis-Eau Claire     5 NC      Box        7:00 pm    
3 Augsburg           2 at Oswego             5 NC      Box        7:00 pm    
4 Gustavus Adolphus  3 at Norwich            4 NC      Box        7:00 pm    
5 Castleton          0 at Plattsburgh        3 NC      Box        7:00 pm    
6 Minnesota Duluth   1 vs Notre Dame         3 NC      Box        7:05 pm    
  Niagara            4 at Sacred Heart       2 NC      Box        7:05 pm    
  Alaska             3 at Michigan State     1 CC      Box        7:05 pm    
  RIT                4 at Bentley            2 AH      Box        7:05 pm    
  Air Force          4 at Connecticut        3 AH      Box        7:05 pm    
  St. Norbert        7 at Milwaukee S. E.    2 NC      Box        7:05 pm    
  Northland          2 at St. Scholastica    6 NC      Box        7:05 pm    
  St. Thomas         2 at Wis-River Falls    4 NC      Box        7:05 pm    
7 Boston University  4 at Denver             1 NC      Box        7:07 pm    
8 Northeastern       2 at Minnesota          3 NC  OT  Box        7:07 pm    
  Nebraska-Omaha     3 at Minnesota State    4 NC      Box        7:07 pm    
  Concordia (WI)     2 at Lake Forest        2 NC  OT  Box        7:30 pm    
  St. Olaf           2 at Wis-Stevens Pt.    4 NC      Box        7:30 pm    
  American Int'l     2 at Robert Morris      5 NC      Box        7:35 pm    
  Bemidji State      3 at North Dakota       4 NC  OT  Box        7:37 pm    
9 Clarkson           0 at Ohio State         2 NC      Box        8:05 pm    
  Northern Michigan  6 at Wisconsin          5 NC  OT  Box        8:07 pm    
* - St. Michael's Holiday Tournament (Burlington, VT)
# - Middlebury Holiday Classic (Middlebury, VT)
& - Catamount Cup Third Place (Burlington, VT)
% - Pathfinder Bank Oswego Classic Third Place (Oswego, NY)
+ - Times-Argus Invitational Third Place (Northfield, VT)
@ - Cardinal Classic Third Place (Plattsburgh, NY)
^ - Shillelagh Tournament Third Place (Hoffman Estates, IL)
$ - Denver Cup Third Place (Denver, CO)
! - Dodge Holiday Classic Third Place (Minneapolis, MN)
1 - Ohio Hockey Classic Third Place (Columbus, OH)
2 - Catamount Cup Championship (Burlington, VT)
3 - Pathfinder Bank Oswego Classic Championship (Oswego, NY)
4 - Times-Argus Invitational Championship (Northfield, VT)
5 - Cardinal Classic Championship (Plattsburgh, NY)
6 - Shillelagh Tournament Championship (Hoffman Estates, IL)
7 - Denver Cup Championship (Denver, CO)
8 - Dodge Holiday Classic Championship (Minneapolis, MN)
9 - Ohio Hockey Classic Championship (Columbus, OH)
Saturday, January 3 - Women:
  Vermont            0 at Connecticut        7 HE      Box        1:00 pm    
* Colby              6 at Saint Michael's    1 NC      Box        1:00 pm    
  RIT               11 at Sacred Heart       3 NC      Box        2:00 pm    
  Minnesota          8 at Niagara            0 NC      Box        2:00 pm    
  Concordia (MN)     7 at Concordia (WI)     0 NC      Box        2:00 pm    
  Bemidji State      3 at Robert Morris      1 NC      Box        2:05 pm    
  Hamline            1 at Wis-Eau Claire     4 NC      Box        3:00 pm    
  Northeastern       1 at Brown              2 NC      Box        4:00 pm    
  Princeton          4 at Dartmouth          1 EC      Box        4:00 pm    
  Quinnipiac         1 at Harvard            3 EC      Box        4:00 pm    
  Amherst            1 at St. Thomas         2 NC      Box        4:00 pm    
  Williams           3 at Saint Anselm       4 NC  OT  Box        4:00 pm    
* Chatham            0 vs Nichols            1 NC      Box        4:00 pm    
  Boston University  2 at Ohio State         2 NC  OT  Box        4:07 pm    
# Wayne State        3 vs North Dakota       3 NC  OT  Box        4:07 pm    
  Boston College     1 at Yale               0 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Wesleyan           1 at Utica              5 NC      Box        7:00 pm    
  St. Mary's         1 at Adrian             5 NC      Box        7:00 pm    
& Bowdoin            2 vs Manhattanville     3 NC      Box        7:00 pm    
  Elmira             4 at Middlebury         5 NC  OT  Box        7:00 pm    
# Rensselaer         2 at St. Cloud State    0 NC      Box        7:07 pm    
* - St. Michael's Holiday Tournament (Burlington, VT)
# - Easton Showcase (St. Cloud, MN)
& - at St. Anselm

Sunday, January 4 - Men:
* Saint Anselm       1 at Middlebury         6 NC      Box        1:00 pm    
  Adrian             5 at St. John's         2 NC      Box        2:00 pm    
  Lake Forest        8 at Concordia (WI)     2 NC      Box        3:00 pm    
  Dartmouth          4 at Princeton          0 EC      Box        4:00 pm    
  New Hampshire      5 at Maine              4 HE      Box        4:00 pm    
# New England        4 vs Curry              2 NC      Box        4:00 pm    
  American Int'l     1 at Robert Morris      1 NC  OT  Box        4:05 pm    
  Cornell            5 at Massachusetts      2 NC      Box        5:00 pm    
  Air Force          2 at Yale               3 NC      Box        6:00 pm    
* - Middlebury Holiday Classic Third Place (Middlebury, VT)
# - Middlebury Holiday Classic Championship (Middlebury, VT)
Sunday, January 4 - Women:
  Minnesota          5 at Niagara            3 NC      Box        1:00 pm    
  Vermont            1 at Connecticut        3 HE      Box        1:00 pm    
  Providence         4 at Cornell            3 NC      Box        2:00 pm    
  Concordia (MN)     5 at St. Olaf           5 NC  OT  Box        2:00 pm    
  St. Mary's         0 at Adrian             6 NC      Box        2:00 pm    
  Bowdoin            1 at Saint Anselm       3 NC      Box        2:00 pm    
  Augsburg           1 at Lake Forest        2 NC      Box        3:00 pm    
  Wesleyan           0 at Utica              3 NC      Box        3:00 pm    
* Williams           1 vs Manhattanville     3 NC      Box        5:00 pm    
* - at St. Anselm

Monday, January 5 - Women:
  Providence         1 at Cornell            4 NC      Box        2:00 pm    
* Neumann            5 vs Trinity            6 NC      Box        2:00 pm    
  Augsburg           1 at Lake Forest        8 NC      Box        4:30 pm    
* Oswego             5 at UMass Boston       1 NC      Box        5:00 pm    
  St. Benedict       1 at Robert Morris(IL)  0 EX      Box        7:30 pm    
* - Codfish Bowl (Boston, MA)

Tuesday, January 6 - Men:
  Norwich            1 at Plattsburgh        3 NC      Box        7:00 pm    
  Hamilton           1 at Oswego             2 NC      Box        7:00 pm    
* Conn. College      1 at Manhattanville     4 NC      Box        7:00 pm    
  Salem State        2 at Fitchburg State    2 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Framingham State   2 at Southern Maine     6 NC      Box        7:00 pm    
  Skidmore           3 at Castleton          2 EE      Box        7:00 pm    
  Johnson & Wales    0 at Tufts              8 NC      Box        7:00 pm    
  Connecticut        1 at Sacred Heart       6 AH      Box        7:05 pm    
  Plymouth State     2 at Western N.E.       2 EN  OT  Box        7:20 pm    
  Salve Regina       3 at Assumption         6 EN      Box        7:30 pm    
* - Danbury Ice Arena
Tuesday, January 6 - Women:
  Sacred Heart       5 at Southern Maine     4 NC      Box        2:00 pm    
* Neumann            4 at UMass Boston       3 NC      Box        2:00 pm    
# Trinity            2 vs Oswego             0 NC      Box        5:00 pm    
  Dartmouth          3 at Harvard            0 EC      Box        7:00 pm    
  Holy Cross         4 at Colby              1 NC      Box        7:00 pm    
  Castleton          0 at Williams           7 NC      Box        7:00 pm    
  Salve Regina       0 at Manhattanville     4 EE      Box        7:00 pm    
  Norwich            4 at Conn. College      3 NC  OT  Box        7:30 pm    
  St. Benedict       5 at Robert Morris(IL)  3 EX      Box        7:30 pm    
* - Codfish Bowl Third Place (Boston, MA)
# - Codfish Bowl Championship (Boston, MA)

Wednesday, January 7 - Men:
  Becker             0 at Manhattanville     4 NC      Box        6:00 pm    
  Wis-River Falls    3 at Concordia (MN)     0 NC      Box        7:00 pm    
  St. Olaf           6 at Bethel             4 NC      Box        7:00 pm    
  Milwaukee S. E.    4 at Marian             3 MC      Box        7:00 pm    
Wednesday, January 7 - Women:
  Sacred Heart       4 at Southern Maine     4 NC  OT  Box        2:00 pm    
  Augsburg           5 at Finlandia          0 NC      Box        7:00 pm    

Thursday, January 8 - Men:
  Lake Superior      4 at Colgate            5 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Wis-Stout          5 at St. John's         3 NC      Box        7:00 pm    
  Neumann            9 at Potsdam            4 NC      Box        7:00 pm    
  Fredonia           3 at Wentworth          6 NC      Box        8:00 pm    
Thursday, January 8 - Women:
  Northeastern       2 at Boston University  0 HE      Box        7:00 pm    
  Augsburg           4 at Finlandia          3 NC  OT  Box        7:00 pm    

Friday, January 9 - Men:
  Fredonia           0 at Wentworth          3 NC      Box        2:15 pm    
  Rensselaer         2 at Quinnipiac         2 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Union              3 at Princeton          2 EC      Box        7:00 pm    
  Niagara            0 at Cornell            3 NC      Box        7:00 pm    
  Lake Superior      6 at Colgate            1 NC      Box        7:00 pm    
  Yale               2 at Dartmouth          1 EC      Box        7:00 pm    
  Brown              1 at Harvard            1 EC  OT  Box        7:00 pm    
  New Hampshire      2 at Massachusetts      2 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Merrimack          1 at Northeastern       2 HE      Box        7:00 pm    
  Robert Morris      2 at Alab-Huntsville    5 CH      Box        7:00 pm    
  St. Norbert        2 at St. Thomas         3 NC      Box        7:00 pm    
  St. Scholastica    5 at St. Olaf           4 NC      Box        7:00 pm    
  Wis-Stevens Pt.    6 at Augsburg           3 NC      Box        7:00 pm    
  Buffalo State      7 at Lebanon Valley     2 NC      Box        7:00 pm    
  Worcester State    0 at Brockport          7 NC      Box        7:00 pm    
  Geneseo            2 at Utica              3 NC      Box        7:00 pm    
  Hamilton           0 at Babson             3 EE      Box        7:00 pm    
  Amherst            7 at UMass Boston       1 EE      Box        7:00 pm    
  Salem State        5 at Wesleyan           3 EE      Box        7:00 pm    
  Southern Maine     2 at Trinity            7 EE      Box        7:00 pm    
  Tufts              2 at Norwich            1 EE      Box        7:00 pm    
  Castleton          2 at Middlebury         1 EE      Box        7:00 pm    
  Skidmore           0 at Williams           4 EE      Box        7:00 pm    
  Bowdoin            2 at New England        4 EE      Box        7:00 pm    
  Colby              6 at Saint Anselm       3 EE      Box        7:00 pm    
  Mercyhurst         1 at Army               2 AH      Box        7:05 pm    
  American Int'l     1 at Holy Cross         5 AH      Box        7:05 pm    
  Ohio State         8 at Bowling Green      5 CC      Box        7:05 pm    
  Northern Michigan  3 at Nebraska-Omaha     4 CC      Box        7:05 pm    
  Western Michigan   2 at Ferris State       1 CC      Box        7:05 pm    
  Connecticut        3 at RIT                5 AH      Box        7:05 pm    
* Bentley            8 at Canisius           3 AH      Box        7:05 pm    
  Lake Forest        5 at St. Mary's         2 NC      Box        7:05 pm    
  Wis-Superior       5 at Gustavus Adolphus  4 NC  OT  Box        7:05 pm    
  St. John's         1 at Wis-River Falls    2 NC  OT  Box        7:05 pm    
  Marian             3 at Milwaukee S. E.    2 MC      Box        7:05 pm    
  Wisconsin          3 at Alaska Anchorage   2 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota Duluth   1 at St. Cloud State    3 WC      Box        7:07 pm    
  Wis-Eau Claire     4 at Hamline            2 NC      Box        7:15 pm    
  Lawrence           3 at Finlandia          1 MC      Box        7:15 pm    
  Concordia (MN)     4 at Wis-Stout          1 NC      Box        7:30 pm    
  Northland          2 at Minn-Crookston     4 MC      Box        7:30 pm    
  Conn. College      2 at Saint Michael's    3 EE      Box        7:30 pm    
  Alaska             0 at Notre Dame         2 CC      Box        7:35 pm    
  Boston College     3 at Vermont            3 HE  OT  Box        7:35 pm    
  Minnesota State    2 at Colorado College   5 WC      Box        7:37 pm    
  Michigan Tech      3 at Denver             4 WC  OT  Box        7:37 pm    
  Minnesota          3 at North Dakota       6 WC      Box        7:37 pm    
  Morrisville        2 at Johnson & Wales    1 NC  OT  Box        7:45 pm    
* - Amherst Pepsi Center (Amherst, NY)
Friday, January 9 - Women:
  Plymouth State     2 at St. Catherine      6 NC      Box        1:35 pm    
  North Dakota       3 at St. Cloud State    1 WC      Box        2:07 pm    
  Saint Michael's    2 at UMass Boston       3 EE      Box        4:00 pm    
  Maine              2 at Clarkson           3 NC      Box        7:00 pm    
  Boston College     2 at St. Lawrence       4 NC      Box        7:00 pm    
  Dartmouth          5 at Yale               2 EC      Box        7:00 pm    
  Princeton          3 at Rensselaer         1 EC      Box        7:00 pm    
  Quinnipiac         1 at Union              1 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Robert Morris      3 at Syracuse           1 CH      Box        7:00 pm    
  Harvard            5 at Brown              3 EC      Box        7:00 pm    
  Sacred Heart       5 at Neumann            4 NC      Box        7:00 pm    
  Wesleyan           3 at Conn. College      2 NS      Box        7:00 pm    
  Hamilton           2 at Amherst            6 NS      Box        7:00 pm    
  Wis-Superior       1 at Wis-Eau Claire     2 NH      Box        7:00 pm    
  Williams           3 at Bowdoin            1 NS      Box        7:00 pm    
  Cortland           2 at Southern Maine     2 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Gustavus Adolphus  3 at Bethel             1 NC      Box        7:00 pm    
  Nepean Wildcats    2 at Potsdam            2 EX  OT  Box        7:00 pm    
  Middlebury         2 at Colby              1 NS      Box        7:00 pm    
  Adrian             2 at Concordia (MN)     3 NC      Box        7:00 pm    
  Manhattanville     4 at Castleton          0 EE      Box        7:00 pm    
  Concordia (WI)     1 at Wis-Stevens Pt.   10 NH      Box        7:00 pm    
  Minnesota State    1 at Bemidji State      2 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota          9 at Ohio State         2 WC      Box        7:07 pm    
  MIT                4 at Nichols            4 EE  OT  Box        8:30 pm    

Saturday, January 10 - Men:
  Wis-Superior       3 at St. Olaf           1 NC      Box        2:00 pm    
  Northland          3 at Minn-Crookston     9 MC      Box        2:00 pm    
  Robert Morris      2 at Alab-Huntsville    2 CH  OT  Box        3:00 pm    
  Lawrence           3 at Finlandia          2 MC  OT  Box        3:00 pm    
  Buffalo State     10 at Lebanon Valley     1 NC      Box        3:00 pm    
  Morrisville        7 at Johnson & Wales    4 NC      Box        3:00 pm    
  Worcester State    3 at Brockport          7 NC      Box        3:00 pm    
  Hamilton           5 at UMass Boston       2 EE      Box        3:00 pm    
  Southern Maine     3 at Wesleyan           2 EE      Box        3:00 pm    
  Tufts              1 at Saint Michael's    4 EE      Box        3:00 pm    
  Castleton          3 at Williams           3 EE  OT  Box        3:00 pm    
  Bowdoin            2 at Saint Anselm       3 EE      Box        3:00 pm    
  Rensselaer         5 at Princeton          1 EC      Box        4:00 pm    
  Elmira             5 at Potsdam            3 NC      Box        4:00 pm    
  Amherst            6 at Babson             3 EE      Box        4:00 pm    
  Salem State        2 at Trinity            4 EE      Box        4:00 pm    
  Conn. College      1 at Norwich            2 EE      Box        4:00 pm    
  Skidmore           1 at Middlebury         4 EE      Box        4:00 pm    
  Colby              3 at New England        4 EE      Box        4:30 pm    
  Assumption         2 at UMass Dartmouth    5 EN      Box        4:30 pm    
  Manhattanville     3 at Curry              3 NC  OT  Box        4:35 pm    
  Union              4 at Quinnipiac         2 EC      Box        7:00 pm    
  Clarkson           1 at St. Lawrence       5 NC      Box        7:00 pm    
  Niagara            1 at Cornell            2 NC      Box        7:00 pm    
  Yale               6 at Harvard            2 EC      Box        7:00 pm    
  Brown              1 at Dartmouth          5 EC      Box        7:00 pm    
  Maine              1 at Boston University  4 HE      Box        7:00 pm    
  Massachusetts      2 at New Hampshire      3 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Northeastern       2 at Merrimack          1 HE      Box        7:00 pm    
  UMass Lowell       2 at Providence         4 HE      Box        7:00 pm    
  Lake Forest        2 at St. Thomas         7 NC      Box        7:00 pm    
  Wis-Eau Claire     4 at Augsburg           2 NC      Box        7:00 pm    
  Concordia (WI)     0 at Adrian             9 MC      Box        7:00 pm    
  Cortland           2 at Utica              4 NC      Box        7:00 pm    
  Western N.E.       0 at Neumann            8 NC      Box        7:00 pm    
  Westfield State    2 at Fitchburg State    2 EN  OT  Box        7:00 pm    
  Nichols            5 at Franklin Pierce    2 EN      Box        7:00 pm    
  Mercyhurst         3 at Army               4 AH      Box        7:05 pm    
  Holy Cross         5 at American Int'l     1 AH      Box        7:05 pm    
  Alaska             0 at Notre Dame         3 CC      Box        7:05 pm    
  Ohio State         4 at Bowling Green      3 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Northern Michigan  3 at Nebraska-Omaha     2 CC      Box        7:05 pm    
  Connecticut        4 at RIT                7 AH      Box        7:05 pm    
  Boston College     2 at Vermont            4 HE      Box        7:05 pm    
* Bentley            4 at Canisius           3 AH      Box        7:05 pm    
  St. Norbert        5 at St. Mary's         1 NC      Box        7:05 pm    
  St. Scholastica    5 at Gustavus Adolphus  0 NC      Box        7:05 pm    
  Wisconsin          6 at Alaska Anchorage   3 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota State    3 at Colorado College   1 WC      Box        7:07 pm    
  Michigan Tech      1 at Denver             3 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota          1 at North Dakota       6 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota Duluth   3 at St. Cloud State    6 WC      Box        7:07 pm    
  Wis-Stevens Pt.    0 at Hamline            0 NC  OT  Box        7:15 pm    
  Ferris State       4 at Western Michigan   2 CC      Box        7:35 pm    
  Miami              1 at Michigan           5 CC      Box        7:35 pm    
  Becker             4 at Framingham State   3 EN      Box        7:40 pm    
* - Amherst Pepsi Center (Amherst, NY)
Saturday, January 10 - Women:
  Nepean Wildcats    9 at Potsdam            1 EX      Box       12:30 pm    
  New Hampshire      0 at Providence         5 HE      Box        1:00 pm    
  Boston University  0 at Connecticut        3 HE      Box        1:00 pm    
  Cortland           0 at New England        4 NC      Box        1:00 pm    
  Vermont            1 at Mercyhurst         8 NC      Box        2:00 pm    
  Robert Morris      2 at Syracuse           2 CH  OT  Box        2:00 pm    
  Maine              1 at Clarkson           4 NC      Box        2:00 pm    
  Adrian             7 at Concordia (MN)     2 NC      Box        2:00 pm    
  Plattsburgh        1 at Elmira             2 EW      Box        2:00 pm    
  Chatham            0 at RIT                6 EW      Box        2:00 pm    
  Lindenwood         2 at St. Mary's         3 EX  OT             2:00 pm    
  Wis-Superior       3 at Wis-River Falls    1 NH      Box        2:05 pm    
  Plymouth State     3 at Augsburg           5 NC      Box        2:05 pm    
  Minnesota State    1 at Bemidji State      4 WC      Box        2:07 pm    
  North Dakota       2 at St. Cloud State    3 WC      Box        2:07 pm    
  Colgate            2 at Cornell            1 EC      Box        3:00 pm    
  Boston College     4 at St. Lawrence       1 NC      Box        3:00 pm    
  Wesleyan           0 at Amherst            2 NS      Box        3:00 pm    
  Salve Regina       3 at MIT                2 EE      Box        3:00 pm    
  Nichols            0 at Holy Cross         6 EE      Box        3:00 pm    
  Hamilton           2 at Conn. College      3 NS      Box        3:00 pm    
  Williams           6 at Colby              0 NS      Box        3:00 pm    
  Princeton          3 at Union              1 EC      Box        4:00 pm    
  Dartmouth          9 at Brown              1 EC      Box        4:00 pm    
  Harvard            1 at Yale               0 EC      Box        4:00 pm    
  Quinnipiac         3 at Rensselaer         3 EC  OT  Box        4:00 pm    
  Middlebury         8 at Bowdoin            1 NS      Box        4:00 pm    
  Minnesota         12 at Ohio State         1 WC      Box        4:07 pm    
  Sacred Heart      10 at Neumann            6 NC      Box        7:00 pm    
  Lake Forest        0 at Wis-Stevens Pt.    3 NH      Box        7:00 pm    
  Manhattanville     6 at Norwich            2 EE      Box        7:00 pm    
  St. Catherine      1 at St. Olaf           2 MI  OT  Box        7:00 pm    
  Finlandia          1 at Wis-Eau Claire     7 NH      Box        7:00 pm    
  Wisconsin          0 at Minnesota Duluth   4 WC      Box        7:07 pm    
  Utica              3 at Trinity            4 NC  OT  Box        7:30 pm    
  Niagara            2 at Northeastern       3 NC  OT  Box        8:00 pm    

Sunday, January 11 - Men:
  Concordia (WI)     0 at Adrian             7 MC      Box        3:00 pm    
  St. Lawrence       2 at Clarkson           1 NC      Box        4:00 pm    
* Miami              0 at Michigan           4 CC      Box        4:05 pm    
  Manhattanville     2 at Nichols            0 NC      Box        8:30 pm    
* - Rescheduled from 1/09
Sunday, January 11 - Women:
  Vermont            1 at Mercyhurst         8 NC      Box        1:00 pm    
  St. Olaf           4 at St. Catherine      1 MI      Box        2:00 pm    
  Chatham            1 at RIT                6 EW      Box        2:00 pm    
  Lindenwood         3 at St. Mary's         1 EX                 2:00 pm    
  Plattsburgh        3 at Elmira             2 EW      Box        2:00 pm    
  Utica              3 at Trinity            3 NC  OT  Box        2:00 pm    
  Finlandia          1 at Wis-River Falls    6 NH      Box        2:05 pm    
  Niagara            1 at Northeastern       4 NC      Box        3:00 pm    
  Cornell            3 at Colgate            4 EC      Box        3:00 pm    
  Wisconsin          3 at Minnesota Duluth   3 WC  OT  Box        3:07 pm    
  Norwich            1 at Salve Regina       3 EE      Box        7:00 pm    

Monday, January 12 - Women:
  Plymouth State     1 at Bethel             6 NC      Box        3:00 pm    

Tuesday, January 13 - Men:
  UMass Dartmouth    2 at Worcester State    1 EN      Box        5:30 pm    
  Providence         4 at Boston University  2 HE      Box        7:00 pm    
  USA Under-18 Team  6 at Fredonia           1 EX      Box        7:00 pm    
  Plattsburgh        3 at Skidmore           5 NC      Box        7:00 pm    
  Geneseo            4 at Lebanon Valley     3 NC      Box        7:00 pm    
  Suffolk            1 at Southern Maine     3 NC      Box        7:00 pm    
  Williams           4 at Middlebury         4 EE  OT  Box        7:00 pm    
  Plymouth State     4 at New England        3 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Hamilton           1 at Amherst            3 EE      Box        7:00 pm    
* Saint Michael's    4 at Franklin Pierce    1 N1      Box        7:00 pm    
  St. Scholastica    6 at Northland          1 NC      Box        7:05 pm    
  Wis-Stout         12 at St. Mary's         2 NC      Box        7:05 pm    
# Wesleyan           0 at Trinity            2 EE      Box        7:30 pm    
  Southern N.H.      1 at Curry              5 EN      Box        7:35 pm    
* - Rescheduled from 12/12, FPU awarded win in Northeast-10 Standings
# - Rescheduled from 12/09
Tuesday, January 13 - Women:
  Conn. College      3 at Salve Regina       3 NC  OT  Box        1:00 pm    
  Providence         3 at Dartmouth          7 NC      Box        7:00 pm    
  Bowdoin            7 at Sacred Heart       6 NC  OT  Box        7:00 pm    
  New England        2 at Wesleyan           1 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Nichols            1 at MIT                2 EE      Box        7:00 pm    
  Hamilton           4 at Buffalo State      0 NC      Box        7:00 pm    
  Wis-Stevens Pt.    2 at Gustavus Adolphus  2 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Southern Maine     4 at Colby              3 NC      Box        7:00 pm    

Wednesday, January 14 - Men:
  Wentworth          3 at Fitchburg State    5 EN      Box        7:00 pm    
  Bentley            1 at Connecticut        2 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Becker             3 at Salve Regina       2 EN      Box        7:15 pm    
  Framingham State   2 at Westfield State    9 EN      Box        8:15 pm    

Thursday, January 15 - Men:
  Curry              5 at Utica              4 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Hobart             5 at Morrisville        3 NC      Box        7:00 pm    
  Franklin Pierce    4 at Southern N.H.      0 EN      Box        7:30 pm    
  Suffolk            4 at Assumption         4 EN  OT  Box        7:30 pm    
Thursday, January 15 - Women:
  Boston College     4 at Northeastern       2 HE      Box        7:30 pm    

Friday, January 16 - Men:
  Lebanon Valley     2 at UMass Dartmouth    3 NC      Box        5:30 pm    
  Colgate            2 at Rensselaer         3 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Cornell            4 at Union              1 EC      Box        7:00 pm    
  Clarkson           4 at Yale               3 EC      Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       6 at Brown              1 EC      Box        7:00 pm    
  Quinnipiac         6 at Niagara            4 NC      Box        7:00 pm    
  Boston University  4 at Merrimack          1 HE      Box        7:00 pm    
  Bentley            3 at Maine              1 NC      Box        7:00 pm    
  Vermont            1 at Northeastern       3 HE      Box        7:00 pm    
  Providence         5 at Massachusetts      4 HE      Box        7:00 pm    
  Augsburg           2 at St. John's         3 MI      Box        7:00 pm    
  Concordia (MN)     1 at Bethel             2 MI      Box        7:00 pm    
  Minn-Crookston     1 at Adrian            13 MC      Box        7:00 pm    
  Concordia (WI)     3 at Lawrence           5 MC      Box        7:00 pm    
  Finlandia          2 at Marian             3 MC  OT  Box        7:00 pm    
  Johnson & Wales    2 at Buffalo State      7 NC      Box        7:00 pm    
  Manhattanville     2 at Fredonia           0 NC      Box        7:00 pm    
  Western N.E.       1 at Potsdam            8 NC      Box        7:00 pm    
  Geneseo            1 at Elmira             2 NC      Box        7:00 pm    
  Babson             2 at Norwich            5 EE      Box        7:00 pm    
  UMass Boston       3 at Saint Michael's    4 EE      Box        7:00 pm    
  Hamilton           3 at Salem State        4 EE      Box        7:00 pm    
  Amherst            3 at Southern Maine     1 EE      Box        7:00 pm    
* Middlebury         5 at Bowdoin            2 EE      Box        7:00 pm    
  Williams           4 at Colby              2 EE      Box        7:00 pm    
  Wesleyan           4 at Saint Anselm       3 EE      Box        7:00 pm    
  Conn. College      1 at Castleton          1 EE  OT  Box        7:00 pm    
  Tufts              2 at Skidmore           5 EE      Box        7:00 pm    
# Cortland           4 at Plymouth State     5 NC      Box        7:00 pm    
  Sacred Heart       1 at Mercyhurst         2 AH      Box        7:05 pm    
  American Int'l     3 at RIT                5 AH      Box        7:05 pm    
  Nebraska-Omaha     0 at Alaska             2 CC      Box        7:05 pm    
  Ohio State         6 at Ferris State       2 CC      Box        7:05 pm    
  Notre Dame         3 at Lake Superior      2 CC      Box        7:05 pm    
  Canisius           5 at Air Force          4 AH      Box        7:05 pm    
  Wis-Stout          3 at Wis-River Falls    2 NH      Box        7:05 pm    
  St. Thomas         3 at Gustavus Adolphus  5 MI      Box        7:05 pm    
  Northland          2 at Milwaukee S. E.    4 MC      Box        7:05 pm    
  Bemidji State      2 at Minnesota Duluth   3 NC      Box        7:07 pm    
  Colorado College   1 at Wisconsin          6 WC      Box        7:07 pm    
  North Dakota       3 at Michigan Tech      3 WC  OT  Box        7:07 pm    
  St. Cloud State    1 at Minnesota          5 WC      Box        7:07 pm    
  St. Olaf           2 at Hamline            6 MI      Box        7:15 pm    
  Brockport          5 at Framingham State   5 NC  OT  Box        7:20 pm    
  UMass Lowell       4 at Boston College     3 HE  OT  Box        7:30 pm    
  Trinity            4 at New England        2 EE      Box        7:30 pm    
  Bowling Green      3 at Michigan           0 CC      Box        7:35 pm    
  Alab-Huntsville    3 at Western Michigan   4 NC      Box        7:35 pm    
  Alaska Anchorage   4 at Minnesota State    2 WC      Box        7:37 pm    
  Michigan State     4 at Miami              1 CC      Box        8:05 pm    
* - Last Game at Dayton Arena
# - Tilton School
Friday, January 16 - Women:
  North Dakota       2 at Wisconsin          6 WC      Box        2:07 pm    
  Castleton          0 at Southern Maine     4 EE      Box        4:00 pm    
  MIT                0 at New England        4 EE      Box        4:00 pm    
  Saint Michael's    1 at Saint Anselm       5 EE      Box        4:00 pm    
  Norwich           11 at Plymouth State     0 EE      Box        6:00 pm    
  Bemidji State      1 at Minnesota          5 WC      Box        6:07 pm    
  Rensselaer         2 at Colgate            3 EC      Box        7:00 pm    
  Sacred Heart       5 at Oswego             1 NC      Box        7:00 pm    
  Dartmouth          3 at New Hampshire      8 NC      Box        7:00 pm    
  Union              0 at Cornell            3 EC      Box        7:00 pm    
  Mercyhurst         2 at Connecticut        3 NC      Box        7:00 pm    
  Robert Morris      0 at Wayne State        5 CH      Box        7:00 pm    
  Brown              2 at St. Lawrence       3 EC      Box        7:00 pm    
  Yale               1 at Clarkson           4 EC      Box        7:00 pm    
  Neumann            4 at Williams           2 NC      Box        7:00 pm    
  Finlandia          5 at Concordia (WI)     6 NH      Box        7:00 pm    
  Wis-Stevens Pt.    3 at Wis-Eau Claire     4 NH  OT  Box        7:00 pm    
  Plattsburgh        3 at Amherst            1 NC      Box        7:00 pm    
  Trinity            2 at Middlebury         2 NS  OT  Box        7:00 pm    
  Holy Cross         6 at UMass Boston       2 EE      Box        7:00 pm    
  Wis-Superior       4 at Lake Forest        2 NH      Box        7:00 pm    
  St. Catherine      1 at St. Mary's         3 MI      Box        7:00 pm    
  Potsdam            3 at Cortland           0 EW      Box        7:00 pm    
  Bethel             5 at Concordia (MN)     3 MI      Box        7:00 pm    
  Gustavus Adolphus  1 at St. Thomas         1 MI  OT  Box        7:00 pm    
  Minnesota Duluth   5 at Minnesota State    0 WC      Box        7:07 pm    
  St. Cloud State    3 at Ohio State         2 WC      Box        7:07 pm    
  Augsburg           1 at St. Benedict       5 MI      Box        7:30 pm    
  Nichols            3 at Salve Regina       6 EE      Box        9:00 pm    

Saturday, January 17 - Men:
* Concordia (MN)     4 at Bethel             1 MI      Box        2:00 pm    
  Fitchburg State    4 at Southern N.H.      5 EN      Box        2:00 pm    
  Brockport          5 at Framingham State   3 NC      Box        2:30 pm    
  Minn-Crookston     1 at Adrian            11 MC      Box        3:00 pm    
  Manhattanville     4 at Fredonia           2 NC      Box        3:00 pm    
  Babson             3 at Saint Michael's    0 EE      Box        3:00 pm    
  Amherst            0 at Salem State        1 EE      Box        3:00 pm    
  Middlebury         6 at Colby              3 EE      Box        3:00 pm    
# Cortland           3 at Plymouth State     4 NC  OT  Box        3:00 pm    
  Clarkson           4 at Brown              3 EC  OT  Box        4:00 pm    
  Finlandia          4 at Marian             6 MC      Box        4:00 pm    
  Northland          0 at Milwaukee S. E.   10 MC      Box        4:00 pm    
  Western N.E.       2 at Potsdam            7 NC      Box        4:00 pm    
  UMass Boston       2 at Norwich            3 EE  OT  Box        4:00 pm    
  Hamilton           3 at Southern Maine     1 EE      Box        4:00 pm    
  Trinity            4 at Saint Anselm       2 EE      Box        4:00 pm    
  Conn. College      3 at Skidmore           2 EE      Box        4:00 pm    
  Tufts              2 at Castleton         11 EE      Box        4:00 pm    
  Wesleyan           1 at New England        2 EE      Box        4:30 pm    
  Westfield State    4 at UMass Dartmouth    5 EN      Box        4:30 pm    
  Franklin Pierce    3 at Curry             10 EN      Box        4:35 pm    
  Michigan           1 at Bowling Green      0 CC      Box        5:05 pm    
  Ohio State         2 at Ferris State       2 CC  OT  Box        5:05 pm    
  Michigan State     1 at Miami              6 CC      Box        5:05 pm    
  Canisius           4 at Air Force          2 AH      Box        5:05 pm    
  Minnesota          8 at St. Cloud State    6 WC      Box        5:07 pm    
  Colorado College   4 at Wisconsin          3 WC      Box        6:07 pm    
  Wentworth          4 at Assumption         0 EN      Box        6:30 pm    
  Suffolk            2 at Becker             3 EN      Box        6:45 pm    
  Cornell            3 at Rensselaer         0 EC      Box        7:00 pm    
  Colgate            3 at Union              6 EC      Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       2 at Yale               2 EC  OT  Box        7:00 pm    
& New Hampshire      6 vs Dartmouth          4 NC      Box        7:00 pm    
  Quinnipiac         1 at Niagara            5 NC      Box        7:00 pm    
  Boston College     2 at Boston University  5 HE      Box        7:00 pm    
  Vermont            4 at Northeastern       2 HE      Box        7:00 pm    
  Massachusetts      4 at UMass Lowell       3 HE      Box        7:00 pm    
  Lake Forest        0 at St. Norbert        9 NH      Box        7:00 pm    
  Wis-Stevens Pt.    4 at Wis-Eau Claire     4 NH  OT  Box        7:00 pm    
  St. John's         2 at Augsburg           1 MI      Box        7:00 pm    
  Gustavus Adolphus  3 at St. Thomas         2 MI      Box        7:00 pm    
  Hamline            1 at St. Olaf           4 MI      Box        7:00 pm    
  Lawrence           6 at Concordia (WI)     3 MC      Box        7:00 pm    
  Johnson & Wales    1 at Buffalo State      4 NC      Box        7:00 pm    
  Elmira            10 at Morrisville        1 NC      Box        7:00 pm    
  Geneseo            1 at Hobart             4 NC      Box        7:00 pm    
  Sacred Heart       0 at Mercyhurst         7 AH      Box        7:05 pm    
  American Int'l     1 at RIT                6 AH      Box        7:05 pm    
  Holy Cross         3 at Army               3 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Nebraska-Omaha     1 at Alaska             1 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Notre Dame         3 at Lake Superior      3 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Wis-Superior       2 at St. Scholastica    7 NH      Box        7:05 pm    
  Wis-River Falls    1 at St. Mary's         2 NC  OT  Box        7:05 pm    
  Bemidji State      2 at Minnesota Duluth   4 NC      Box        7:07 pm    
  Alaska Anchorage   1 at Minnesota State    7 WC      Box        7:07 pm    
  North Dakota       5 at Michigan Tech      0 WC      Box        7:07 pm    
  Alab-Huntsville    1 at Western Michigan   5 NC      Box        7:35 pm    
  Lebanon Valley     2 at Nichols            4 NC      Box        8:30 pm    
* - Bethel awarded win in MIAC Standings
# - Tilton School
& - Manchester, NH
Saturday, January 17 - Women:
  North Dakota       2 at Wisconsin          7 WC      Box       12:07 pm    
  MIT                0 at Saint Anselm       4 EE      Box        1:00 pm    
  Saint Michael's    3 at New England        3 EE  OT  Box        1:00 pm    
  Norwich            4 at Southern Maine     2 EE      Box        1:00 pm    
  Vermont            0 at Providence         3 HE      Box        2:00 pm    
  Robert Morris      3 at Wayne State        7 CH      Box        2:00 pm    
  Syracuse           1 at Niagara            1 CH  OT  Box        2:00 pm    
  St. Thomas         0 at Gustavus Adolphus  1 MI      Box        2:00 pm    
  Wis-Superior       2 at Lake Forest        3 NH      Box        2:00 pm    
  Utica              0 at Elmira             6 EW      Box        2:00 pm    
  Manhattanville     5 at UMass Boston       1 EE      Box        2:00 pm    
  Bethel             2 at Concordia (MN)     2 MI  OT  Box        2:00 pm    
  Wis-Stevens Pt.    2 at Wis-Eau Claire     2 NH  OT  Box        2:00 pm    
  Finlandia          1 at Concordia (WI)     6 NH      Box        2:00 pm    
  Castleton          5 at Plymouth State     2 EE      Box        2:00 pm    
  Adrian             5 at Wis-River Falls    3 NC      Box        2:05 pm    
  St. Cloud State    4 at Ohio State         3 WC      Box        2:07 pm    
  St. Benedict       3 at Augsburg           0 MI      Box        2:15 pm    
  Potsdam            1 at Cortland           2 EW      Box        3:00 pm    
  Trinity            1 at Middlebury         6 NS      Box        3:00 pm    
  Neumann            3 at Williams           5 NC      Box        3:00 pm    
  Plattsburgh        3 at Conn. College      1 NC      Box        3:00 pm    
  Minnesota Duluth   6 at Minnesota State    3 WC      Box        3:07 pm    
  Union              1 at Colgate            3 EC      Box        4:00 pm    
  Yale               0 at St. Lawrence       4 EC      Box        4:00 pm    
  Mercyhurst         5 at Connecticut        2 NC      Box        4:00 pm    
  Brown              1 at Clarkson           2 EC      Box        4:00 pm    
  Rensselaer         2 at Cornell            3 EC      Box        4:00 pm    
  Chatham            2 at Buffalo State      8 EW      Box        4:00 pm    
  Bemidji State      1 at Minnesota         11 WC      Box        4:07 pm    
  Hamilton           2 at Colby              2 NS  OT  Box        6:30 pm    
* Wesleyan           0 at Bowdoin            3 NS      Box        6:30 pm    
  Sacred Heart       4 at Oswego             3 NC      Box        7:00 pm    
  Boston University  5 at Maine              2 HE      Box        7:00 pm    
  St. Olaf           4 at Hamline            4 MI  OT  Box        7:15 pm    
  St. Mary's         0 at St. Catherine      5 MI      Box        7:30 pm    
  Holy Cross         4 at Salve Regina       2 EE      Box        7:30 pm    
* - Last Game at Dayton Arena

Sunday, January 18 - Men:
  Providence         2 at Maine              2 HE  OT  Box        2:00 pm    
  Holy Cross         4 at Army               4 AH  OT  Box        4:05 pm    
* Williams           3 at Bowdoin            8 EE      Box        5:00 pm    
* - Inaugural Game at Sid Watson Arena
Sunday, January 18 - Women:
  Vermont            5 at Providence         2 HE      Box        2:00 pm    
  Syracuse           1 at Niagara            1 CH  OT  Box        2:00 pm    
  Utica              1 at Elmira             7 EW      Box        2:00 pm    
* Hamilton           1 at Bowdoin            1 NS  OT  Box        2:00 pm    
  Chatham            4 at Buffalo State      1 EW      Box        2:00 pm    
  Hamline            3 at St. Olaf           4 MI      Box        2:00 pm    
  Wesleyan           1 at Colby              3 NS      Box        2:00 pm    
  Adrian             3 at Wis-River Falls    2 NC  OT  Box        2:05 pm    
  Boston University  5 at Maine              1 HE      Box        5:30 pm    
* - Inaugural Game at Sid Watson Arena

Monday, January 19 - Men:
  Lawrence           1 at Bethel             4 NC      Box        2:00 pm    
  St. Mary's         1 at Wis-Stout          6 NC      Box        7:30 pm    
Monday, January 19 - Women:
  Conn. College      0 at Sacred Heart       4 NC      Box        4:00 pm    

Tuesday, January 20 - Men:
  USA Under-18 Team  4 at Adrian             5 EX      Box        7:00 pm    
  Elmira             8 at Hamilton           0 NC      Box        7:00 pm    
  UMass Dartmouth    2 at UMass Boston       3 NC      Box        7:00 pm    
  Tufts              1 at Conn. College      3 EE      Box        7:00 pm    
  American Int'l     4 at Bentley            6 AH      Box        7:05 pm    
  Concordia (WI)     3 at Milwaukee S. E.    6 MC      Box        7:05 pm    
Tuesday, January 20 - Women:
  Middlebury         6 at UMass Boston       3 NC      Box        4:00 pm    
  Wesleyan           1 at Sacred Heart       6 NC      Box        7:00 pm    
  Wis-Stevens Pt.    5 at St. Olaf           0 NC      Box        7:00 pm    
  Trinity            1 at Holy Cross         2 NC      Box        7:00 pm    
* New Hampshire      4 at Northeastern       2 HE      Box        7:15 pm    
* - Rescheduled from 1/18

Wednesday, January 21 - Men:
  Southern N.H.      2 at Plymouth State     4 EN      Box        6:00 pm    
  Dartmouth          2 at Holy Cross         2 NC  OT  Box        7:05 pm    
  Brockport          2 at Western N.E.       1 NC  OT  Box        7:20 pm    
  Framingham State   3 at Franklin Pierce    4 EN      Box        7:30 pm    
  Assumption         6 at Westfield State    4 EN      Box        8:15 pm    
  Curry              6 at Becker             1 EN      Box        8:35 pm    
Wednesday, January 21 - Women:
  Clarkson           1 at St. Lawrence       2 EC      Box        7:00 pm    

Thursday, January 22 - Men:
* Fitchburg State    5 at Worcester State    5 EN  OT  Box        5:30 pm    
  Westfield State    2 at Suffolk            2 EN  OT  Box        6:00 pm    
  Merrimack          2 at UMass Lowell       3 HE      Box        7:00 pm    
  RIT                5 at Canisius           2 AH      Box        7:05 pm    
* - Rescheduled from 12/13

Friday, January 23 - Men:
  Nichols            6 at Johnson & Wales    2 EN      Box        5:30 pm    
  Rensselaer         7 at St. Lawrence       6 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Union              3 at Clarkson           4 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Yale               4 at Cornell            3 EC      Box        7:00 pm    
  Brown              4 at Colgate            1 EC      Box        7:00 pm    
  Robert Morris      4 at Quinnipiac         5 NC      Box        7:00 pm    
  Northeastern       3 at Providence         1 HE      Box        7:00 pm    
  St. Norbert        2 at Wis-Eau Claire     1 NH      Box        7:00 pm    
  Gustavus Adolphus  4 at Augsburg           2 MI      Box        7:00 pm    
  Hamline            7 at Bethel             8 MI      Box        7:00 pm    
  Concordia (MN)     2 at St. Thomas         4 MI      Box        7:00 pm    
  St. Mary's         4 at St. Olaf           6 MI      Box        7:00 pm    
  Marian             2 at Lawrence           0 MC      Box        7:00 pm    
  Potsdam            6 at Buffalo State      6 SU  OT  Box        7:00 pm    
  Plattsburgh        4 at Fredonia           2 SU      Box        7:00 pm    
  Morrisville        7 at Geneseo            5 SU      Box        7:00 pm    
  Neumann            2 at Elmira             2 EW  OT  Box        7:00 pm    
  Lebanon Valley     1 at Hobart             8 EW      Box        7:00 pm    
  Southern Maine     2 at Babson             4 EE      Box        7:00 pm    
  Salem State        4 at UMass Boston       3 EE  OT  Box        7:00 pm    
  Saint Michael's    2 at Wesleyan           2 EE  OT  Box        7:00 pm    
  Saint Anselm       4 at Middlebury         6 EE      Box        7:00 pm    
  New England        2 at Williams           4 EE      Box        7:00 pm    
  Bowdoin            1 at Conn. College      3 EE      Box        7:00 pm    
  Colby              3 at Tufts              3 EE  OT  Box        7:00 pm    
  Skidmore           3 at Hamilton           2 EE  OT  Box        7:00 pm    
  Castleton          1 at Amherst            3 EE      Box        7:00 pm    
  Massachusetts      1 at Vermont            2 HE      Box        7:05 pm    
  Connecticut        2 at Mercyhurst         7 AH      Box        7:05 pm    
  Army               1 at Air Force          5 AH      Box        7:05 pm    
  Bentley            5 at Sacred Heart       6 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Lake Superior      3 at Bowling Green      4 CC      Box        7:05 pm    
  Miami              2 at Nebraska-Omaha     2 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Western Michigan   2 at Ohio State         2 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Wis-Stout          2 at St. Scholastica    2 NH  OT  Box        7:05 pm    
  Wis-River Falls    3 at Wis-Superior       5 NH      Box        7:05 pm    
  Adrian             4 at Northland          0 MC      Box        7:05 pm    
  Michigan Tech      3 at Alaska Anchorage   3 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Minnesota State    0 at Minnesota Duluth   4 WC      Box        7:07 pm    
  Curry              6 at Wentworth          6 EN  OT  Box        7:15 pm    
  New Hampshire      0 at Boston University  5 HE      Box        7:30 pm    
  Lake Forest        0 at Wis-Stevens Pt.    4 NH      Box        7:30 pm    
  Norwich            2 at Trinity            4 EE      Box        7:30 pm    
  Niagara            4 at Bemidji State      3 CH      Box        7:35 pm    
  Alaska             0 at Northern Michigan  2 CC      Box        7:35 pm    
* Michigan           6 vs Michigan State     2 CC      Box        7:35 pm    
  St. Cloud State    4 at Colorado College   4 WC  OT  Box        7:37 pm    
  Denver             3 at North Dakota       8 WC      Box        7:37 pm    
* - Joe Louis Arena (Detroit, MI)
Friday, January 23 - Women:
  Ohio State         3 at Bemidji State      3 WC  OT  Box        2:07 pm    
  Wis-River Falls    2 at Wis-Superior       2 NH  OT  Box        3:00 pm    
  Williams           4 at Trinity            0 NS      Box        4:00 pm    
  UMass Boston       8 at Nichols            1 EE      Box        5:30 pm    
  St. Lawrence       4 at Union              1 EC      Box        7:00 pm    
  Clarkson           1 at Rensselaer         2 EC      Box        7:00 pm    
  Colgate            5 at Brown              0 EC      Box        7:00 pm    
  Northeastern       0 at Connecticut        4 HE      Box        7:00 pm    
  Wayne State        3 at Syracuse           2 CH      Box        7:00 pm    
  Maine              0 at New Hampshire      3 HE      Box        7:00 pm    
  Cornell            1 at Yale               3 EC      Box        7:00 pm    
  Holy Cross         3 at Manhattanville     2 EE  OT  Box        7:00 pm    
  Elmira             3 at Potsdam            2 EW      Box        7:00 pm    
  Buffalo State      0 at Utica              5 EW      Box        7:00 pm    
  Neumann            6 at Cortland           0 EW      Box        7:00 pm    
  Southern Maine     4 at Saint Michael's    4 EE  OT  Box        7:00 pm    
  Conn. College      3 at Colby              3 NS  OT  Box        7:00 pm    
  Amherst            4 at Bowdoin            3 NS      Box        7:00 pm    
  St. Olaf           3 at St. Mary's         3 MI  OT  Box        7:00 pm    
  Plymouth State     0 at MIT                8 EE      Box        7:00 pm    
  Wis-Stevens Pt.    6 at Concordia (WI)     0 NH      Box        7:00 pm    
  St. Thomas         4 at Concordia (MN)     0 MI      Box        7:00 pm    
  New England        3 at Castleton          1 EE      Box        7:00 pm    
  Saint Anselm       0 at Norwich            1 EE      Box        7:00 pm    
  Augsburg           1 at Gustavus Adolphus  7 MI      Box        7:00 pm    
  Plattsburgh        1 at RIT                2 EW  OT  Box        7:00 pm    
  Minnesota Duluth   4 at Minnesota          2 WC      Box        7:07 pm    
  Wisconsin          5 at St. Cloud State    1 WC      Box        7:07 pm    
  Bethel             5 at Hamline            2 MI      Box        7:15 pm    
  Wis-Eau Claire     3 at Finlandia          5 NH      Box        7:15 pm    
  St. Catherine      1 at St. Benedict       1 MI  OT  Box        7:30 pm    
  Mercyhurst         6 at Robert Morris      4 CH      Box        7:35 pm    

Saturday, January 24 - Men:
  Concordia (MN)     0 at St. Thomas         3 MI      Box        2:00 pm    
  UMass Dartmouth    2 at Southern N.H.      1 EN      Box        2:00 pm    
  Southern Maine     5 at UMass Boston       4 EE  OT  Box        3:00 pm    
  Norwich            6 at Wesleyan           1 EE      Box        3:00 pm    
  Saint Michael's    2 at Trinity            1 EE      Box        3:00 pm    
  Saint Anselm       1 at Williams           2 EE      Box        3:00 pm    
  Colby              1 at Conn. College      1 EE  OT  Box        3:00 pm    
  Skidmore           0 at Amherst            3 EE      Box        3:00 pm    
  Castleton          5 at Hamilton           4 EE  OT  Box        3:00 pm    
  Bowdoin            3 at Tufts              5 EE      Box        3:30 pm    
  Lebanon Valley     4 at Hobart             8 EW      Box        4:00 pm    
  Salem State        3 at Babson             1 EE      Box        4:00 pm    
  New England        2 at Middlebury         4 EE      Box        4:00 pm    
  Western N.E.       1 at Fitchburg State    2 EN      Box        4:00 pm    
  Adrian             5 at Northland          0 MC      Box        4:05 pm    
  Becker            11 at Franklin Pierce    3 EN      Box        6:00 pm    
  Framingham State   4 at Suffolk            5 EN      Box        6:15 pm    
  Plymouth State     2 at Assumption         2 EN  OT  Box        6:30 pm    
  Rensselaer         3 at Clarkson           4 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Union              2 at St. Lawrence       5 EC      Box        7:00 pm    
  Brown              1 at Cornell            5 EC      Box        7:00 pm    
  Yale               5 at Colgate            4 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Robert Morris      8 at Quinnipiac         5 NC      Box        7:00 pm    
  Boston University  3 at New Hampshire      1 HE      Box        7:00 pm    
  Providence         3 at Northeastern       6 HE      Box        7:00 pm    
  UMass Lowell       3 at Merrimack          2 HE      Box        7:00 pm    
  Lake Forest        1 at Wis-Eau Claire     7 NH      Box        7:00 pm    
  Lawrence           1 at Marian             1 MC  OT  Box        7:00 pm    
  Plattsburgh        8 at Buffalo State      0 SU      Box        7:00 pm    
  Potsdam            2 at Fredonia           2 SU  OT  Box        7:00 pm    
  Morrisville        2 at Brockport          3 SU      Box        7:00 pm    
  Cortland           2 at Oswego             5 SU      Box        7:00 pm    
  Neumann            2 at Elmira             9 EW      Box        7:00 pm    
  Utica              2 at Manhattanville     4 EW      Box        7:00 pm    
  Massachusetts      1 at Vermont            1 HE  OT  Box        7:05 pm    
  Connecticut        0 at Mercyhurst         6 AH      Box        7:05 pm    
  Niagara            1 at Bemidji State      3 CH      Box        7:05 pm    
  Army               2 at Air Force          3 AH      Box        7:05 pm    
  Bentley            4 at Sacred Heart       3 AH      Box        7:05 pm    
  Lake Superior      8 at Bowling Green      4 CC      Box        7:05 pm    
  Miami              6 at Nebraska-Omaha     1 CC      Box        7:05 pm    
  Western Michigan   4 at Ohio State         1 CC      Box        7:05 pm    
  Wis-River Falls    2 at St. Scholastica    3 NH      Box        7:05 pm    
  Wis-Stout          2 at Wis-Superior       2 NH  OT  Box        7:05 pm    
  Augsburg           4 at Gustavus Adolphus  8 MI      Box        7:05 pm    
  St. Olaf           9 at St. Mary's         1 MI      Box        7:05 pm    
  Michigan Tech      3 at Alaska Anchorage   3 WC  OT  Box        7:07 pm    
  St. Cloud State    6 at Colorado College   1 WC      Box        7:07 pm    
  Denver             2 at North Dakota       2 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Minnesota State    4 at Minnesota Duluth   7 WC      Box        7:07 pm    
  Bethel             1 at Hamline            6 MI      Box        7:15 pm    
  Milwaukee S. E.    3 at Finlandia          3 MC  OT  Box        7:15 pm    
  St. Norbert        1 at Wis-Stevens Pt.    2 NH  OT  Box        7:30 pm    
  Alaska             2 at Northern Michigan  2 CC  OT  Box        7:35 pm    
  Michigan State     3 at Michigan           5 CC      Box        7:35 pm    
  Maine              3 at Boston College     6 HE      Box        8:00 pm    
  Stonehill          6 at Worcester State    5 EN      Box        8:30 pm    
Saturday, January 24 - Women:
  Williams           1 at Trinity            4 NS      Box       12:30 pm    
  St. Benedict       2 at St. Catherine      4 MI      Box        1:05 pm    
  Boston College     5 at Vermont            0 HE      Box        2:00 pm    
  Boston University  0 at Providence         2 HE      Box        2:00 pm    
  Wayne State        3 at Syracuse           1 CH      Box        2:00 pm    
  Maine              1 at New Hampshire      5 HE      Box        2:00 pm    
  Plattsburgh        4 at RIT                2 EW      Box        2:00 pm    
  Wis-Stevens Pt.    2 at Concordia (WI)     2 NH  OT  Box        2:00 pm    
  St. Thomas         1 at Concordia (MN)     0 MI  OT  Box        2:00 pm    
  Wis-Eau Claire     3 at Finlandia          1 NH      Box        2:00 pm    
  Saint Anselm       4 at Castleton          2 EE      Box        2:00 pm    
  Wis-River Falls    4 at Wis-Superior       2 NH      Box        2:00 pm    
  Ohio State         1 at Bemidji State      3 WC      Box        2:07 pm    
  Wisconsin          6 at St. Cloud State    3 WC      Box        2:07 pm    
  Connecticut        1 at Northeastern       0 HE      Box        3:00 pm    
  Southern Maine     3 at MIT                5 EE      Box        3:00 pm    
  Elmira             8 at Potsdam            0 EW      Box        3:00 pm    
  Plymouth State     0 at Saint Michael's    6 EE      Box        3:00 pm    
  Neumann            3 at Cortland           1 EW      Box        3:00 pm    
  Nichols            0 at Manhattanville     4 EE      Box        3:00 pm    
  Hamline            0 at Bethel             4 MI      Box        3:00 pm    
  Buffalo State      2 at Utica              3 EW  OT  Box        3:00 pm    
  New England        0 at Norwich            0 EE  OT  Box        3:00 pm    
* North Dakota       3 at Minnesota State    3 WC  OT  Box        3:07 pm    
  Amherst            7 at Colby              1 NS      Box        3:30 pm    
  St. Lawrence       5 at Rensselaer         3 EC      Box        4:00 pm    
  Colgate            3 at Yale               0 EC      Box        4:00 pm    
  Clarkson           3 at Union              0 EC      Box        4:00 pm    
  Cornell            6 at Brown              0 EC      Box        4:00 pm    
  Conn. College      4 at Bowdoin            2 NS      Box        4:00 pm    
  Minnesota Duluth   3 at Minnesota          3 WC  OT  Box        5:07 pm    
  St. Mary's         3 at St. Olaf           1 MI      Box        7:00 pm    
  Oswego             5 at Chatham            1 EW      Box        7:00 pm    
  Lake Forest        0 at Adrian             2 NC      Box        7:00 pm    
  Gustavus Adolphus  9 at Augsburg           1 MI      Box        7:05 pm    
  Hamilton           3 at Wesleyan           2 NS  OT  Box        7:30 pm    
  Mercyhurst         5 at Robert Morris      0 CH      Box        7:35 pm    
  UMass Boston       1 at Salve Regina       2 EE      Box        8:00 pm    
* - All Seasons Arena

Sunday, January 25 - Men:
  Milwaukee S. E.    5 at Finlandia          0 MC      Box        2:15 pm    
  Nichols            9 at Wentworth          2 EN      Box        2:15 pm    
  Harvard            5 at Dartmouth          5 EC  OT  Box        4:00 pm    
  Maine              1 at Boston College     4 HE      Box        4:00 pm    
  RIT                4 at Canisius           3 AH      Box        4:05 pm    
Sunday, January 25 - Women:
  Boston College     5 at Vermont            0 HE      Box        2:00 pm    
  Oswego             3 at Chatham            4 EW  OT  Box        2:00 pm    
  Hamilton           5 at Wesleyan           2 NS      Box        2:00 pm    
  Lake Forest        1 at Adrian             3 NC      Box        2:00 pm    
  Providence         2 at Boston University  1 HE      Box        3:00 pm    
* North Dakota       3 at Minnesota State    5 WC      Box        3:07 pm    
* - All Seasons Arena

Monday, January 26 - Men:
  Robert Morris      1 at Princeton          2 NC      Box        7:00 pm    
  Manhattanville     9 at Western N.E.       1 NC      Box        7:20 pm    

Tuesday, January 27 - Men:
  Middlebury         1 at Plattsburgh        4 NC      Box        7:00 pm    
  Cortland          11 at Lebanon Valley     3 NC      Box        7:00 pm    
  Bowdoin            0 at Colby              1 NC      Box        7:00 pm    
* Saint Anselm       1 at New England        5 EE      Box        7:00 pm    
  Connecticut        3 at American Int'l     1 AH      Box        7:05 pm    
# Salve Regina       4 at Southern N.H.      5 EN      Box        7:30 pm    
  Babson             2 at Curry              3 NC  OT  Box        7:35 pm    
  Stonehill          4 at Wentworth          3 EN  OT  Box        7:45 pm    
* - Rescheduled from 12/12
# - Rescheduled from 1/10
Tuesday, January 27 - Women:
  Princeton          2 at Quinnipiac         1 EC      Box        7:00 pm    
  Wis-River Falls    3 at Gustavus Adolphus  5 NC      Box        7:00 pm    
  Potsdam            0 at Hamilton           4 NC      Box        7:00 pm    

Wednesday, January 28 - Men:
  UMass Dartmouth    4 at Suffolk            1 EN      Box        7:30 pm    
  Fitchburg State    3 at Becker             4 EN      Box        8:35 pm    
Wednesday, January 28 - Women:
  New England        2 at Amherst            3 NC      Box        7:00 pm    
  Saint Anselm       0 at Plattsburgh        3 NC      Box        7:00 pm    
  Manhattanville     2 at Trinity            3 NC      Box        7:30 pm    

Thursday, January 29 - Men:
  Franklin Pierce    3 at Worcester State    4 EN  OT  Box        5:30 pm    
  Plymouth State     9 at Framingham State   2 EN      Box        7:20 pm    
Thursday, January 29 - Women:
  Boston College     2 at New Hampshire      4 HE      Box        7:00 pm    

Friday, January 30 - Men:
  Johnson & Wales    7 at Salve Regina       4 EN      Box        5:45 pm    
  Rensselaer         2 at Dartmouth          5 EC      Box        7:00 pm    
  Union              1 at Harvard            3 EC      Box        7:00 pm    
  Colgate            3 at Clarkson           1 EC      Box        7:00 pm    
  Cornell            1 at St. Lawrence       8 EC      Box        7:00 pm    
  Princeton          1 at Yale               3 EC      Box        7:00 pm    
  Quinnipiac         5 at Brown              1 EC      Box        7:00 pm    
  Boston University  3 at Merrimack          1 HE      Box        7:00 pm    
  UMass Lowell       3 at Maine              2 HE      Box        7:00 pm    
  Vermont            2 at New Hampshire      3 HE      Box        7:00 pm    
  Northeastern       4 at Massachusetts      6 HE      Box        7:00 pm    
  Wis-Superior       2 at St. Norbert        2 NH  OT  Box        7:00 pm    
  Wis-Stout          3 at Wis-Eau Claire     1 NH      Box        7:00 pm    
  Concordia (MN)     4 at Augsburg           8 MI      Box        7:00 pm    
  Marian             1 at Adrian             3 MC      Box        7:00 pm    
  Milwaukee S. E.    7 at Concordia (WI)     1 MC      Box        7:00 pm    
  Buffalo State      6 at Cortland           6 SU  OT  Box        7:00 pm    
  Fredonia           0 at Oswego             4 SU      Box        7:00 pm    
  Morrisville        4 at Potsdam            8 SU      Box        7:00 pm    
  Geneseo            2 at Brockport          5 SU      Box        7:00 pm    
  Elmira             4 at Manhattanville     1 EW      Box        7:00 pm    
  Hobart             4 at Utica              0 EW      Box        7:00 pm    
  Babson             7 at Castleton          2 EE      Box        7:00 pm    
  UMass Boston       4 at Skidmore           0 EE      Box        7:00 pm    
  Salem State        1 at Bowdoin            4 EE      Box        7:00 pm    
  Southern Maine     5 at Colby              2 EE      Box        7:00 pm    
  Norwich            8 at Saint Anselm       3 EE      Box        7:00 pm    
  Wesleyan           2 at Middlebury         5 EE      Box        7:00 pm    
  Trinity            2 at Williams           3 EE      Box        7:00 pm    
  Hamilton           2 at Conn. College      5 EE      Box        7:00 pm    
  Amherst            3 at Tufts              1 EE      Box        7:00 pm    
  Air Force          4 at Mercyhurst         4 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Bentley            6 at Army               0 AH      Box        7:05 pm    
  Sacred Heart       3 at Canisius           3 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Holy Cross         5 at Connecticut        3 AH      Box        7:05 pm    
  Ohio State         1 at Alaska             4 CC      Box        7:05 pm    
  Nebraska-Omaha     1 at Ferris State       7 CC      Box        7:05 pm    
  Michigan State     0 at Lake Superior      2 CC      Box        7:05 pm    
* USA Under-18 Team  6 vs RIT                3 EX      Box        7:05 pm    
  Niagara            4 at Alab-Huntsville    2 CH      Box        7:05 pm    
  Wis-Stevens Pt.    3 at Wis-River Falls    4 NH      Box        7:05 pm    
  Bethel             3 at St. Mary's         6 MI      Box        7:05 pm    
  St. John's         1 at Gustavus Adolphus  5 MI      Box        7:05 pm    
  Finlandia          4 at Northland          0 MC      Box        7:05 pm    
  Minnesota Duluth   1 at Wisconsin          3 WC      Box        7:07 pm    
  North Dakota       0 at St. Cloud State    3 WC      Box        7:07 pm    
  St. Thomas         5 at Hamline            3 MI      Box        7:15 pm    
  Boston College     2 at Providence         2 HE  OT  Box        7:30 pm    
  St. Scholastica    7 at Lake Forest        1 NH      Box        7:30 pm    
  Lawrence           2 at Minn-Crookston     0 MC      Box        7:30 pm    
  Saint Michael's    3 at New England        5 EE      Box        7:30 pm    
  Bemidji State      5 at Robert Morris      3 CH      Box        7:35 pm    
  Bowling Green      1 at Miami              6 CC      Box        7:35 pm    
  Northern Michigan  6 at Western Michigan   5 CC      Box        7:35 pm    
  Alaska Anchorage   2 at Denver             6 WC      Box        7:37 pm    
  Minnesota          2 at Minnesota State    6 WC      Box        7:37 pm    
  Michigan           2 at Notre Dame         1 CC      Box        8:05 pm    
* - Blue Cross Arena (Rochester, NY)
Friday, January 30 - Women:
  Northeastern       2 at Maine              4 HE      Box        2:00 pm    
  Holy Cross         2 at New England        1 EE      Box        4:00 pm    
  Wayne State        2 at Mercyhurst         4 CH      Box        4:30 pm    
  Manhattanville     7 at Plymouth State     0 EE      Box        6:00 pm    
  Saint Anselm       7 at Nichols            2 EE      Box        6:00 pm    
  Yale               2 at Princeton          3 EC      Box        7:00 pm    
  New Hampshire      5 at Boston College     2 HE      Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       2 at Cornell            1 EC      Box        7:00 pm    
  Vermont            2 at Boston University  3 HE      Box        7:00 pm    
  Niagara            1 at Syracuse           2 CH      Box        7:00 pm    
  Brown              3 at Quinnipiac         0 EC      Box        7:00 pm    
  Clarkson           1 at Colgate            1 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Harvard            5 at Union              1 EC      Box        7:00 pm    
  Dartmouth          8 at Rensselaer         4 EC      Box        7:00 pm    
  Amherst            5 at Wesleyan           0 NS      Box        7:00 pm    
  Hamline            0 at St. Thomas         3 MI      Box        7:00 pm    
  Lake Forest        4 at Finlandia          1 NH      Box        7:00 pm    
  St. Mary's         1 at Bethel             2 MI      Box        7:00 pm    
  Augsburg           1 at Concordia (MN)     7 MI      Box        7:00 pm    
  Wis-Eau Claire     1 at Wis-Stevens Pt.    3 NH      Box        7:00 pm    
  Conn. College      4 at Hamilton           2 NS      Box        7:00 pm    
  Castleton          0 at MIT                2 EE      Box        7:00 pm    
  Elmira             5 at Neumann            1 EW      Box        7:00 pm    
  UMass Boston       0 at Norwich            2 EE      Box        7:00 pm    
  Salve Regina       4 at Saint Michael's    1 EE      Box        7:00 pm    
  Concordia (WI)     3 at Wis-Superior       5 NH      Box        7:00 pm    
  St. Cloud State    2 at Minnesota Duluth   7 WC      Box        7:07 pm    
  Bemidji State      3 at North Dakota       6 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota          9 at Minnesota State    1 WC      Box        7:07 pm    
  Gustavus Adolphus  5 at St. Benedict       1 MI      Box        7:30 pm    

Saturday, January 31 - Men:
  Concordia (MN)     2 at Augsburg           4 MI      Box        2:00 pm    
  Gustavus Adolphus  1 at St. John's         2 MI      Box        2:00 pm    
  Marian             1 at Adrian            10 MC      Box        3:00 pm    
  Lawrence           5 at Minn-Crookston     4 MC      Box        3:00 pm    
  USA Under-18 Team  2 at Geneseo            3 EX      Box        3:00 pm    
  Elmira             1 at Manhattanville     1 EW  OT  Box        3:00 pm    
  Salem State        4 at Colby              1 EE      Box        3:00 pm    
  Saint Michael's    2 at Saint Anselm       4 EE      Box        3:00 pm    
  Wesleyan           0 at Williams           6 EE      Box        3:00 pm    
  Amherst            7 at Conn. College      1 EE      Box        3:00 pm    
  Niagara            5 at Alab-Huntsville    5 CH  OT  Box        3:05 pm    
  Hamilton           3 at Tufts              2 EE      Box        3:30 pm    
  Princeton          5 at Brown              1 EC      Box        4:00 pm    
  Babson             1 at Skidmore           4 EE      Box        4:00 pm    
  UMass Boston       2 at Castleton          3 EE      Box        4:00 pm    
  Southern Maine     6 at Bowdoin            6 EE  OT  Box        4:00 pm    
  Norwich            2 at New England        2 EE  OT  Box        4:00 pm    
  Trinity            3 at Middlebury         1 EE      Box        4:00 pm    
  Finlandia          2 at Northland          2 MC  OT  Box        4:05 pm    
  Curry              2 at Nichols            3 EN      Box        5:30 pm    
  Minnesota State    3 at Minnesota          1 WC      Box        6:07 pm    
  Southern N.H.      3 at Becker             7 EN      Box        6:45 pm    
  Union              2 at Dartmouth          2 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Cornell            0 at Clarkson           0 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Colgate            2 at St. Lawrence       4 EC      Box        7:00 pm    
  Quinnipiac         0 at Yale               3 EC      Box        7:00 pm    
  Merrimack          3 at Providence         5 HE      Box        7:00 pm    
  St. Scholastica    3 at St. Norbert        0 NH      Box        7:00 pm    
  St. Mary's         3 at Bethel             4 MI      Box        7:00 pm    
  Hamline            5 at St. Thomas         3 MI      Box        7:00 pm    
  Buffalo State      3 at Oswego             4 SU      Box        7:00 pm    
  Fredonia           2 at Cortland           6 SU      Box        7:00 pm    
  Morrisville        0 at Plattsburgh        5 SU      Box        7:00 pm    
  Hobart             6 at Utica              0 EW      Box        7:00 pm    
  UMass Dartmouth    2 at Fitchburg State    2 EN  OT  Box        7:00 pm    
  Air Force          2 at Mercyhurst         3 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Bentley            4 at Army               1 AH      Box        7:05 pm    
  Sacred Heart       1 at Canisius           5 AH      Box        7:05 pm    
  Holy Cross         4 at Connecticut        1 AH      Box        7:05 pm    
  Ohio State         6 at Alaska             2 CC      Box        7:05 pm    
  Bowling Green      2 at Miami              3 CC      Box        7:05 pm    
  Nebraska-Omaha     1 at Ferris State       1 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Michigan State     2 at Lake Superior      4 CC      Box        7:05 pm    
  Wis-Eau Claire     1 at Wis-River Falls    2 NH      Box        7:05 pm    
  Concordia (WI)     4 at Milwaukee S. E.    6 MC      Box        7:05 pm    
  Alaska Anchorage   3 at Denver             2 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Minnesota Duluth   1 at Wisconsin          0 WC      Box        7:07 pm    
  North Dakota       4 at St. Cloud State    2 WC      Box        7:07 pm    
  Plymouth State     3 at Wentworth          5 EN      Box        7:15 pm    
  Stonehill          8 at Suffolk            5 EN      Box        7:15 pm    
  Wis-Superior       5 at Lake Forest        2 NH      Box        7:30 pm    
  Wis-Stevens Pt.    3 at Wis-Stout          6 NH      Box        7:30 pm    
  Framingham State   3 at Worcester State    3 EN  OT  Box        7:30 pm    
  Franklin Pierce    1 at Assumption         2 NC      Box        7:30 pm    
  Bemidji State      5 at Robert Morris      1 CH      Box        7:35 pm    
  Northern Michigan  4 at Western Michigan   3 CC      Box        7:35 pm    
  Notre Dame         3 at Michigan           2 CC      Box        7:35 pm    
Saturday, January 31 - Women:
  Connecticut        1 at Providence         5 HE      Box        1:00 pm    
  Niagara            1 at Syracuse           3 CH      Box        2:00 pm    
  Wayne State        2 at Mercyhurst         4 CH      Box        2:00 pm    
  St. Benedict       1 at Gustavus Adolphus  4 MI      Box        2:00 pm    
  Lake Forest        0 at Wis-Superior       6 NH      Box        2:00 pm    
  Elmira             2 at Neumann            1 EW      Box        2:00 pm    
  MIT                7 at Plymouth State     0 EE      Box        2:00 pm    
  Augsburg           0 at Concordia (MN)     7 MI      Box        2:00 pm    
  St. Scholastica    1 at St. Catherine      4 EX      Box        2:05 pm    
  Ohio State         0 at Wisconsin          7 WC      Box        2:07 pm    
  Bemidji State      0 at North Dakota       0 WC  OT  Box        2:07 pm    
  Vermont            0 at Boston University  4 HE      Box        3:00 pm    
  Cortland           0 at Oswego             1 EW  OT  Box        3:00 pm    
  Salve Regina       3 at Norwich            5 EE      Box        3:00 pm    
  Manhattanville     3 at Southern Maine     4 EE      Box        3:00 pm    
  Buffalo State      0 at Plattsburgh       10 EW      Box        3:00 pm    
  UMass Boston       2 at Saint Michael's    2 EE  OT  Box        3:00 pm    
  Conn. College      7 at Wesleyan           3 NS      Box        3:00 pm    
  RIT                3 at Utica              2 EW      Box        3:00 pm    
  Minnesota          7 at Minnesota State    4 WC      Box        3:07 pm    
  St. Lawrence       1 at Colgate            3 EC      Box        4:00 pm    
  Brown              2 at Princeton          1 EC  OT  Box        4:00 pm    
  Clarkson           1 at Cornell            4 EC      Box        4:00 pm    
  Harvard            5 at Rensselaer         4 EC      Box        4:00 pm    
  Yale               2 at Quinnipiac         1 EC      Box        4:00 pm    
  Dartmouth          4 at Union              2 EC      Box        4:00 pm    
  Bethel             0 at St. Mary's         4 MI      Box        4:00 pm    
  Amherst            6 at Hamilton           1 NS      Box        4:00 pm    
  Concordia (WI)     6 at Finlandia          2 NH      Box        4:00 pm    
  St. Olaf           2 at Trinity            0 NC      Box        6:00 pm    
  Holy Cross         1 at Saint Anselm       2 EE      Box        6:00 pm    
  Northeastern       2 at Maine              2 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Colby              5 at Williams           2 NS      Box        7:00 pm    
  Wis-River Falls    3 at Wis-Stevens Pt.    2 NH      Box        7:00 pm    
  Potsdam            4 at Chatham            0 EW      Box        7:00 pm    
  St. Cloud State    4 at Minnesota Duluth   3 WC      Box        7:07 pm    
  St. Thomas         3 at Hamline            2 MI  OT  Box        7:15 pm    
  Bowdoin            3 at Middlebury         6 NS      Box        7:30 pm    
  New England        5 at Nichols            3 EE      Box        8:30 pm    

Sunday, February 1 - Men:
  Massachusetts      1 at Maine              2 HE      Box        4:00 pm    
Sunday, February 1 - Women:
  Ohio State         0 at Wisconsin          7 WC      Box       12:07 pm    
  Providence         1 at Connecticut        2 HE  OT  Box        1:00 pm    
  St. Olaf           1 at Trinity            2 NC      Box        2:00 pm    
  Potsdam            3 at Chatham            6 EW      Box        2:00 pm    
  Colby              3 at Middlebury         6 NS      Box        3:00 pm    
  RIT                2 at Utica              1 EW      Box        3:00 pm    
  Bowdoin            2 at Williams           1 NS      Box        3:00 pm    
  Buffalo State      0 at Plattsburgh        5 EW      Box        3:00 pm    
  Cortland           0 at Oswego             1 EW      Box        3:00 pm    

Monday, February 2 - Men:
* Harvard            3 vs Boston University  4 NC      Box        5:00 pm    
  Williams           1 at Plattsburgh        6 NC      Box        7:00 pm    
  Salve Regina       3 at Stonehill          6 EN      Box        7:00 pm    
* Northeastern       6 vs Boston College     1 NC      Box        8:00 pm    
* - Beanpot (Boston, MA)

Tuesday, February 3 - Men:
  Assumption         4 at Johnson & Wales    8 EN      Box        6:50 pm    
  Southern N.H.      3 at Saint Michael's    5 N1      Box        7:00 pm    
* Franklin Pierce    4 at Saint Anselm       5 N1  OT  Box        7:00 pm    
# Canisius           3 at Mercyhurst         2 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Tufts              4 at Suffolk            1 NC      Box        7:15 pm    
* - Rescheduled from 1/07
# - Rescheduled from 12/19
Tuesday, February 3 - Women:
* Boston University  0 vs Harvard            8 NC      Box        5:00 pm    
  UMass Boston       4 at MIT                1 EE      Box        7:00 pm    
  Norwich            5 at Castleton          2 EE      Box        7:00 pm    
  St. Olaf           3 at Conn. College      6 NC      Box        7:30 pm    
# Boston College     3 at Northeastern       1 NC      Box        8:00 pm    
* - Beanpot (at Northeastern)
# - Beanpot

Wednesday, February 4 - Men:
  Western N.E.       5 at Stonehill          4 EN      Box        7:00 pm    
  UMass Dartmouth    8 at Salve Regina       2 EN      Box        7:15 pm    
  Worcester State    3 at Westfield State    5 NC      Box        8:15 pm    
  Wentworth         10 at Becker             0 EN      Box        8:35 pm    
Wednesday, February 4 - Women:
  St. Lawrence       1 at Clarkson           2 EC      Box        7:00 pm    
  Plattsburgh        2 at Middlebury         2 NC  OT  Box        7:00 pm    

Thursday, February 5 - Men:
  Assumption         1 at Fitchburg State    4 EN      Box        7:00 pm    
  Suffolk            2 at Western N.E.       1 EN      Box        7:10 pm    
  Plymouth State     3 at Curry              4 EN      Box        7:35 pm    

Friday, February 6 - Men:
  Union              3 at Rensselaer         0 EC      Box        7:00 pm    
  Quinnipiac         1 at Cornell            2 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Princeton          3 at Colgate            2 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Harvard            1 at Yale               5 EC      Box        7:00 pm    
  Dartmouth          5 at Brown              2 EC      Box        7:00 pm    
  UMass Lowell       3 at Boston University  5 HE      Box        7:00 pm    
  Merrimack          3 at Northeastern       4 HE      Box        7:00 pm    
  Massachusetts      0 at Boston College     2 HE      Box        7:00 pm    
  Robert Morris      2 at Niagara            4 CH      Box        7:00 pm    
  Wis-River Falls    1 at St. Norbert        4 NH      Box        7:00 pm    
  Bethel             1 at St. Olaf           4 MI      Box        7:00 pm    
  St. John's         6 at Concordia (MN)     3 MI      Box        7:00 pm    
  Milwaukee S. E.    0 at Adrian             5 MC      Box        7:00 pm    
  Marian             3 at Concordia (WI)     4 MC  OT  Box        7:00 pm    
  Northland          0 at Lawrence           3 MC      Box        7:00 pm    
  Oswego             3 at Morrisville        1 SU      Box        7:00 pm    
  Brockport          2 at Plattsburgh        4 SU      Box        7:00 pm    
  Geneseo            3 at Potsdam            5 SU      Box        7:00 pm    
  Utica              2 at Neumann            9 EW      Box        7:00 pm    
  Manhattanville     6 at Lebanon Valley     1 EW      Box        7:00 pm    
  Saint Anselm       3 at Babson            10 EE      Box        7:00 pm    
  New England        5 at UMass Boston       2 EE      Box        7:00 pm    
  Castleton          2 at Salem State        1 EE      Box        7:00 pm    
  Skidmore           2 at Southern Maine     3 EE  OT  Box        7:00 pm    
  Williams           0 at Norwich            4 EE      Box        7:00 pm    
  Middlebury        12 at Saint Michael's    2 EE      Box        7:00 pm    
  Bowdoin            3 at Hamilton           2 EE  OT  Box        7:00 pm    
  Colby              2 at Amherst            4 EE      Box        7:00 pm    
  Providence         1 at Vermont            4 HE      Box        7:05 pm    
  American Int'l     0 at Mercyhurst         2 AH      Box        7:05 pm    
  Bentley            4 at Holy Cross         1 AH      Box        7:05 pm    
  Canisius           1 at Army               4 AH      Box        7:05 pm    
  Sacred Heart       6 at RIT                4 AH      Box        7:05 pm    
  Connecticut        2 at Air Force          3 AH      Box        7:05 pm    
  Western Michigan   1 at Nebraska-Omaha     1 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Wis-Stevens Pt.    4 at St. Scholastica    1 NH      Box        7:05 pm    
  Wis-Eau Claire     3 at Wis-Superior       6 NH      Box        7:05 pm    
  St. Thomas         7 at St. Mary's         1 MI      Box        7:05 pm    
  St. Cloud State    3 at Alaska Anchorage   1 WC      Box        7:07 pm    
  Colorado College   2 at Michigan Tech      2 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Denver             4 at Minnesota Duluth   3 WC      Box        7:07 pm    
  Wisconsin          3 at Minnesota          2 WC      Box        7:07 pm    
  Augsburg           6 at Hamline            3 MI      Box        7:15 pm    
  Minn-Crookston     1 at Finlandia          7 MC      Box        7:15 pm    
  Clarkson           3 at St. Lawrence       3 EC  OT  Box        7:30 pm    
  Maine              1 at New Hampshire      4 HE      Box        7:30 pm    
  Wis-Stout          5 at Lake Forest        1 NH      Box        7:30 pm    
  Alab-Huntsville    0 at Bemidji State      2 CH      Box        7:35 pm    
  Bowling Green      0 at Northern Michigan  3 CC      Box        7:35 pm    
  Ferris State       2 at Michigan State     2 CC  OT  Box        7:35 pm    
  Lake Superior      2 at Michigan           6 CC      Box        7:35 pm    
  Notre Dame         4 at Ohio State         3 CC  OT  Box        8:05 pm    
Friday, February 6 - Women:
  Minnesota Duluth   3 at Bemidji State      2 WC      Box        2:07 pm    
  Union              0 at Clarkson           6 EC      Box        3:00 pm    
  Rensselaer         2 at St. Lawrence       3 EC      Box        3:30 pm    
  MIT                2 at UMass Boston       8 EE      Box        4:00 pm    
  Saint Anselm       0 at Southern Maine     0 EE  OT  Box        4:00 pm    
  Bowdoin            4 at Hamilton           3 NS      Box        4:00 pm    
  Norwich            9 at Nichols            0 EE      Box        5:30 pm    
  New England        7 at Plymouth State     1 EE      Box        6:00 pm    
  Northeastern       2 at Providence         3 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Cornell            4 at Quinnipiac         4 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Colgate            1 at Princeton          3 EC      Box        7:00 pm    
  Brown              0 at Dartmouth          1 EC      Box        7:00 pm    
  Boston University  2 at Connecticut        2 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Yale               1 at Harvard            2 EC      Box        7:00 pm    
  Colby              3 at Wesleyan           0 NS      Box        7:00 pm    
  Salve Regina       3 at Castleton          4 EE      Box        7:00 pm    
  Wis-Superior       2 at Wis-Stevens Pt.    1 NH      Box        7:00 pm    
  St. Mary's         0 at St. Thomas         5 MI      Box        7:00 pm    
  Plattsburgh        5 at Cortland           1 EW      Box        7:00 pm    
  Trinity            3 at Conn. College      1 NS      Box        7:00 pm    
  St. Olaf           1 at Bethel             2 MI      Box        7:00 pm    
  Oswego             0 at Utica              4 EW      Box        7:00 pm    
  Lake Forest        2 at Wis-Eau Claire     1 NH      Box        7:00 pm    
  Manhattanville     2 at Elmira             3 NC      Box        7:00 pm    
  Hamline            5 at Augsburg           3 MI      Box        7:05 pm    
  Concordia (WI)     0 at Wis-River Falls    6 NH      Box        7:05 pm    
  Gustavus Adolphus  3 at St. Catherine      1 MI      Box        7:05 pm    
  Minnesota State    3 at St. Cloud State    3 WC  OT  Box        7:07 pm    
  North Dakota       1 at Ohio State         4 WC      Box        7:07 pm    
  Concordia (MN)     3 at St. Benedict       3 MI  OT  Box        7:30 pm    
  Sacred Heart       2 at Robert Morris      7 NC      Box        7:35 pm    

Saturday, February 7 - Men:
  St. John's         3 at Concordia (MN)     2 MI  OT  Box        2:00 pm    
  St. Mary's         2 at St. Thomas         9 MI      Box        2:00 pm    
  Milwaukee S. E.    1 at Adrian             7 MC      Box        3:00 pm    
  Minn-Crookston     1 at Finlandia          6 MC      Box        3:00 pm    
  Manhattanville     5 at Lebanon Valley     0 EW      Box        3:00 pm    
  Saint Anselm       4 at UMass Boston       1 EE      Box        3:00 pm    
  Skidmore           2 at Salem State        2 EE  OT  Box        3:00 pm    
  Williams           2 at Saint Michael's    1 EE      Box        3:00 pm    
  Colby              1 at Hamilton           3 EE      Box        3:00 pm    
  Bowdoin            3 at Amherst            4 EE  OT  Box        3:00 pm    
  Northland          0 at Lawrence           4 MC      Box        4:00 pm    
  New England        0 at Babson             6 EE      Box        4:00 pm    
  Castleton          2 at Southern Maine     0 EE      Box        4:00 pm    
  Middlebury         4 at Norwich            2 EE      Box        4:00 pm    
  Franklin Pierce    1 at UMass Dartmouth    4 EN      Box        4:30 pm    
* Colorado College   4 at Michigan Tech      1 WC      Box        5:07 pm    
  Rensselaer         1 at Union              2 EC  OT  Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       1 at Clarkson           3 EC      Box        7:00 pm    
  Princeton          2 at Cornell            1 EC      Box        7:00 pm    
  Quinnipiac         2 at Colgate            3 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Dartmouth          1 at Yale               3 EC      Box        7:00 pm    
  Brown              0 at Merrimack          2 NC      Box        7:00 pm    
# Maine              1 vs New Hampshire      0 HE      Box        7:00 pm    
  UMass Lowell       2 at Massachusetts      1 HE      Box        7:00 pm    
  Robert Morris      3 at Niagara            6 CH      Box        7:00 pm    
  Wis-Stout          4 at St. Norbert        3 NH  OT  Box        7:00 pm    
  Hamline            4 at Augsburg           5 MI  OT  Box        7:00 pm    
  St. Olaf           5 at Bethel             2 MI      Box        7:00 pm    
  Concordia (WI)     1 at Marian             3 MC      Box        7:00 pm    
  Buffalo State      3 at Fredonia           3 SU  OT  Box        7:00 pm    
  Cortland           6 at Morrisville        1 SU      Box        7:00 pm    
  Geneseo            1 at Plattsburgh        4 SU      Box        7:00 pm    
  Brockport          8 at Potsdam            6 SU      Box        7:00 pm    
  Hobart             3 at Elmira             2 EW      Box        7:00 pm    
  Utica              7 at Neumann            3 EW      Box        7:00 pm    
  Conn. College      5 at Wesleyan           2 EE      Box        7:00 pm    
  Worcester State    4 at Southern N.H.      4 EN  OT  Box        7:00 pm    
  Johnson & Wales    4 at Plymouth State     5 EN  OT  Box        7:00 pm    
  Providence         1 at Vermont            4 HE      Box        7:05 pm    
  American Int'l     2 at Mercyhurst         6 AH      Box        7:05 pm    
  Alab-Huntsville    2 at Bemidji State      4 CH      Box        7:05 pm    
  Canisius           2 at Army               2 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Sacred Heart       3 at RIT                5 AH      Box        7:05 pm    
  Holy Cross         1 at Bentley            4 AH      Box        7:05 pm    
  Connecticut        1 at Air Force          4 AH      Box        7:05 pm    
  Michigan State     1 at Ferris State       0 CC      Box        7:05 pm    
  Western Michigan   5 at Nebraska-Omaha     0 CC      Box        7:05 pm    
  Wis-Eau Claire     1 at St. Scholastica    3 NH      Box        7:05 pm    
  Wis-Stevens Pt.    1 at Wis-Superior       6 NH      Box        7:05 pm    
  St. Cloud State    1 at Alaska Anchorage   2 WC      Box        7:07 pm    
  Denver             2 at Minnesota Duluth   4 WC      Box        7:07 pm    
  Wisconsin          5 at Minnesota          4 WC      Box        7:07 pm    
  Tufts              0 at Trinity            3 EE      Box        7:15 pm    
  Wentworth          4 at Salve Regina       1 EN      Box        7:15 pm    
  Fitchburg State    0 at Suffolk            4 EN      Box        7:15 pm    
  Wis-River Falls    0 at Lake Forest        0 NH  OT  Box        7:30 pm    
  Stonehill          0 at Assumption         3 EN      Box        7:30 pm    
  Bowling Green      1 at Northern Michigan  4 CC      Box        7:35 pm    
  Lake Superior      1 at Michigan           2 CC      Box        7:35 pm    
  Framingham State   0 at Nichols           10 EN      Box        8:30 pm    
* - Winter Carnival
# - Manchester, NH
Saturday, February 7 - Women:
  Maine              0 at Boston College     2 HE      Box        1:00 pm    
  New England        2 at Southern Maine     4 EE      Box        1:00 pm    
  Union              1 at St. Lawrence       5 EC      Box        2:00 pm    
  Rensselaer         2 at Clarkson           1 EC      Box        2:00 pm    
  Mercyhurst         8 at Niagara            2 CH      Box        2:00 pm    
  New Hampshire      3 at Vermont            1 HE      Box        2:00 pm    
  Castleton          0 at Manhattanville     4 EE      Box        2:00 pm    
  Bowdoin            5 at Wesleyan           3 NS      Box        2:00 pm    
  Amherst            1 at RIT                4 NC      Box        2:00 pm    
  Saint Anselm       9 at Plymouth State     0 EE      Box        2:00 pm    
  St. Catherine      1 at Gustavus Adolphus  2 MI      Box        2:00 pm    
  Concordia (MN)     1 at St. Benedict       1 MI  OT  Box        2:00 pm    
  Concordia (WI)     1 at Wis-River Falls    5 NH      Box        2:05 pm    
  Minnesota Duluth   9 at Bemidji State      0 WC      Box        2:07 pm    
  Wisconsin          2 at Minnesota          4 WC      Box        2:07 pm    
  Wis-Superior       0 at Wis-Stevens Pt.    2 NH      Box        2:30 pm    
  Connecticut        1 at Boston University  3 HE      Box        3:00 pm    
  MIT                1 at Holy Cross         6 EE      Box        3:00 pm    
  Neumann            5 at Potsdam            2 EW      Box        3:00 pm    
  Plattsburgh        7 at Cortland           0 EW      Box        3:00 pm    
  Trinity            4 at Conn. College      0 NS      Box        3:30 pm    
  Cornell            2 at Princeton          2 EC  OT  Box        4:00 pm    
  Colgate            4 at Quinnipiac         1 EC      Box        4:00 pm    
  Brown              0 at Harvard            4 EC      Box        4:00 pm    
  Yale               2 at Dartmouth          3 EC      Box        4:00 pm    
  Middlebury         5 at Buffalo State      1 NC      Box        4:00 pm    
  St. Thomas         2 at St. Mary's         1 MI      Box        4:00 pm    
  North Dakota       2 at Ohio State         4 WC      Box        4:07 pm    
  Saint Michael's    0 at Nichols            1 EE      Box        5:30 pm    
  Providence         2 at Northeastern       3 HE      Box        7:00 pm    
  Oswego             1 at Utica              3 EW      Box        7:00 pm    
  Finlandia          0 at Adrian             5 NC      Box        7:00 pm    
  Williams           2 at Norwich            4 NC      Box        7:00 pm    
  Lake Forest        1 at Wis-Eau Claire     4 NH      Box        7:00 pm    
  Colby              5 at Hamilton           3 NS      Box        7:00 pm    
  Bethel             3 at St. Olaf           2 MI  OT  Box        7:00 pm    
* Minnesota State    4 at St. Cloud State    1 WC      Box        7:07 pm    
  Augsburg           2 at Hamline            1 MI      Box        7:15 pm    
  Sacred Heart       0 at Robert Morris     12 NC      Box        7:35 pm    
* - Buffalo, MN

Sunday, February 8 - Men:
  Notre Dame         1 at Ohio State         4 CC      Box        2:05 pm    
  Tufts              2 at Wesleyan           3 EE      Box        3:00 pm    
* Western N.E.       0 at Westfield State    7 EN      Box        3:30 pm    
  Conn. College      6 at Trinity            3 EE      Box        4:00 pm    
* - Rescheduled from 1/28
Sunday, February 8 - Women:
  Maine              2 at Boston College     6 HE      Box        1:00 pm    
  Amherst            6 at Buffalo State      2 NC      Box        1:00 pm    
  Mercyhurst         5 at Niagara            0 CH      Box        2:00 pm    
  New Hampshire      6 at Vermont            2 HE      Box        2:00 pm    
  Middlebury         2 at RIT                4 NC      Box        2:00 pm    
  Finlandia          0 at Adrian             6 NC      Box        2:00 pm    
  Neumann            3 at Potsdam            2 EW  OT  Box        2:00 pm    
  Saint Michael's    0 at Holy Cross         9 EE      Box        2:00 pm    
  Wisconsin          3 at Minnesota          3 WC  OT  Box        2:07 pm    

Monday, February 9 - Men:
* Harvard            3 vs Boston College     4 NC      Box        5:00 pm    
# Boston University  5 vs Northeastern       2 NC      Box        8:00 pm    
* - Beanpot Third Place (Boston, MA)
# - Beanpot Championship (Boston, MA)

Tuesday, February 10 - Men:
  Worcester State    5 at Western N.E.       2 NC      Box        5:20 pm    
  Framingham State   1 at Stonehill          7 EN      Box        7:00 pm    
  Saint Anselm       5 at Southern N.H.      2 N1      Box        7:30 pm    
  Westfield State    2 at Curry             10 EN      Box        7:35 pm    
Tuesday, February 10 - Women:
* Boston University  2 at Northeastern       1 NC      Box        5:00 pm    
  Nichols            1 at Conn. College      8 NC      Box        7:00 pm    
  Hamilton           4 at Utica              3 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Wesleyan           0 at Salve Regina       3 NC      Box        7:00 pm    
  Colby              1 at Bowdoin            4 NS      Box        7:00 pm    
  Wis-River Falls    3 at St. Thomas         3 NC  OT  Box        7:00 pm    
# Harvard            0 vs Boston College     1 NC      Box        8:00 pm    
* - Beanpot Third Place
# - Beanpot Championship (at Northeastern)

Wednesday, February 11 - Men:
  Suffolk            5 at Plymouth State     2 EN      Box        6:00 pm    
  Johnson & Wales    2 at Fitchburg State    5 EN      Box        7:00 pm    
  Assumption         3 at Becker             1 EN      Box        7:45 pm    
Wednesday, February 11 - Women:
* Williams           0 at Middlebury         3 NS      Box        7:00 pm    
* - Rescheduled from 1/28

Thursday, February 12 - Men:
  Western N.E.       2 at Johnson & Wales    2 EN  OT  Box        6:50 pm    
  Southern N.H.      6 at Franklin Pierce    3 N1      Box        7:00 pm    
  Westfield State    2 at Stonehill          4 EN      Box        7:00 pm    
  Worcester State    2 at Curry              9 EN      Box        7:35 pm    
  UMass Dartmouth    1 at Wentworth          4 EN      Box        7:45 pm    

Friday, February 13 - Men:
  Brown              3 at Rensselaer         4 EC      Box        7:00 pm    
  Yale               4 at Union              2 EC      Box        7:00 pm    
  Clarkson           3 at Princeton          5 EC      Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       4 at Quinnipiac         3 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Cornell            4 at Dartmouth          5 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Colgate            2 at Harvard            3 EC      Box        7:00 pm    
  Boston University  7 at Maine              2 HE      Box        7:00 pm    
  Providence         4 at New Hampshire      4 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Northeastern       5 at Massachusetts      3 HE      Box        7:00 pm    
  Vermont            2 at Merrimack          3 HE      Box        7:00 pm    
  UMass Lowell       6 at Boston College     0 HE      Box        7:00 pm    
  St. Mary's         2 at Augsburg           6 MI      Box        7:00 pm    
  Gustavus Adolphus  1 at Concordia (MN)     3 MI      Box        7:00 pm    
  St. John's         3 at Hamline            2 MI      Box        7:00 pm    
  Adrian             4 at Concordia (WI)     1 MC      Box        7:00 pm    
  Finlandia          3 at Lawrence           2 MC      Box        7:00 pm    
  Milwaukee S. E.    3 at Marian             1 MC      Box        7:00 pm    
  Fredonia           5 at Morrisville        4 SU      Box        7:00 pm    
  Oswego             5 at Brockport          4 SU      Box        7:00 pm    
  Cortland           2 at Geneseo            3 SU      Box        7:00 pm    
  Lebanon Valley     2 at Elmira             9 EW      Box        7:00 pm    
  Manhattanville     5 at Utica              3 EW      Box        7:00 pm    
  Neumann            4 at Hobart             3 EW  OT  Box        7:00 pm    
  Babson             2 at Middlebury         3 EE      Box        7:00 pm    
  UMass Boston       3 at Williams           4 EE      Box        7:00 pm    
  Salem State        3 at Tufts              4 EE      Box        7:00 pm    
  Southern Maine     2 at Conn. College      3 EE      Box        7:00 pm    
  Norwich            3 at Skidmore           3 EE  OT  Box        7:00 pm    
  Saint Michael's    3 at Castleton          8 EE      Box        7:00 pm    
  Amherst            4 at Saint Anselm       3 EE      Box        7:00 pm    
  Trinity            5 at Colby              2 EE      Box        7:00 pm    
  Wesleyan           3 at Bowdoin            5 EE      Box        7:00 pm    
  Mercyhurst         6 at Connecticut        3 AH      Box        7:05 pm    
* American Int'l     0 at Canisius           3 AH      Box        7:05 pm    
  Army               4 at Sacred Heart       3 AH      Box        7:05 pm    
  Air Force          3 at Bentley            2 AH      Box        7:05 pm    
  Ferris State       3 at Bowling Green      2 CC      Box        7:05 pm    
  Miami              2 at Lake Superior      1 CC      Box        7:05 pm    
  Ohio State         1 at Michigan State     1 CC  OT  Box        7:05 pm    
  RIT                6 at Holy Cross         0 AH      Box        7:05 pm    
  Niagara            4 at Alab-Huntsville    2 CH      Box        7:05 pm    
  St. Scholastica    3 at Wis-Superior       4 NH      Box        7:05 pm    
  Minn-Crookston     4 at Northland          1 MC      Box        7:05 pm    
  Alaska Anchorage   2 at Minnesota          2 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Michigan Tech      2 at St. Cloud State    3 WC      Box        7:07 pm    
  Wis-River Falls    5 at Wis-Stout          6 NH      Box        7:30 pm    
  Hamilton           3 at New England        5 EE      Box        7:30 pm    
  Alaska             0 at Western Michigan   3 CC      Box        7:35 pm    
  Nebraska-Omaha     3 at Michigan           8 CC      Box        7:35 pm    
  Denver             3 at Colorado College   3 WC  OT  Box        7:37 pm    
  Minnesota State    1 at North Dakota       4 WC      Box        7:37 pm    
  St. Thomas         2 at St. Olaf           2 MI  OT  Box        8:00 pm    
  Northern Michigan  5 at Notre Dame         9 CC      Box        8:05 pm    
* - Amherst Pepsi Center (Amherst, NY)
Friday, February 13 - Women:
  Connecticut        3 at Maine              1 HE      Box        2:00 pm    
  Adrian             4 at Concordia (WI)     0 NC      Box        2:00 pm    
  Wis-Eau Claire     1 at Wis-Superior       4 NH      Box        3:00 pm    
  Salve Regina       3 at New England        2 EE      Box        4:00 pm    
  Manhattanville     6 at Saint Anselm       3 EE      Box        4:00 pm    
  UMass Boston       8 at Plymouth State     0 EE      Box        6:00 pm    
  North Dakota       1 at Minnesota          4 WC      Box        6:07 pm    
  Quinnipiac         2 at St. Lawrence       6 EC      Box        7:00 pm    
  Union              2 at Brown              3 EC      Box        7:00 pm    
  Harvard            5 at Cornell            2 EC      Box        7:00 pm    
  Princeton          2 at Clarkson           1 EC      Box        7:00 pm    
  Syracuse           5 at Sacred Heart       1 NC      Box        7:00 pm    
  Niagara            1 at Wayne State        5 CH      Box        7:00 pm    
  Dartmouth          1 at Colgate            2 EC      Box        7:00 pm    
  Rensselaer         1 at Yale               1 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Robert Morris      1 at Mercyhurst         5 CH      Box        7:00 pm    
  New Hampshire      3 at Providence         2 HE      Box        7:00 pm    
  Elmira             4 at Oswego             0 EW      Box        7:00 pm    
  MIT                3 at Saint Michael's    4 EE      Box        7:00 pm    
  Holy Cross         1 at Norwich            5 EE      Box        7:00 pm    
  Nichols            1 at Southern Maine     4 EE      Box        7:00 pm    
  RIT                5 at Cortland           2 EW      Box        7:00 pm    
  St. Olaf           0 at St. Thomas         1 MI      Box        7:00 pm    
  Wis-Stevens Pt.    3 at Lake Forest        0 NH      Box        7:00 pm    
  Concordia (MN)     0 at Gustavus Adolphus  7 MI      Box        7:00 pm    
  St. Catherine      3 at Bethel             1 MI      Box        7:00 pm    
  Augsburg           4 at St. Mary's         2 MI      Box        7:00 pm    
  Plattsburgh        7 at Potsdam            0 EW      Box        7:00 pm    
  Neumann            4 at Buffalo State      2 EW      Box        7:00 pm    
  Bowdoin            4 at Trinity            2 NS      Box        7:00 pm    
  Ohio State         1 at Minnesota Duluth   4 WC      Box        7:07 pm    
  St. Cloud State    3 at Bemidji State      3 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Wisconsin          8 at Minnesota State    1 WC      Box        7:07 pm    
  Hamline            2 at St. Benedict       2 MI  OT  Box        7:30 pm    

Saturday, February 14 - Men:
  Gustavus Adolphus  8 at Concordia (MN)     1 MI      Box        2:00 pm    
  Hamline            4 at St. John's         1 MI      Box        2:00 pm    
  Minn-Crookston     3 at Northland          0 MC      Box        2:05 pm    
  Babson             1 at Williams           5 EE      Box        3:00 pm    
  Wesleyan           2 at Colby              1 EE      Box        3:00 pm    
  Niagara            1 at Alab-Huntsville    3 CH      Box        3:05 pm    
  Nichols            3 at Suffolk            4 EN      Box        3:15 pm    
  Brown              1 at Union              3 EC      Box        4:00 pm    
  St. Lawrence       3 at Princeton          1 EC      Box        4:00 pm    
  Adrian             7 at Concordia (WI)     4 MC      Box        4:00 pm    
  Finlandia          1 at Lawrence           2 MC      Box        4:00 pm    
  Neumann            2 at Hobart             6 EW      Box        4:00 pm    
  UMass Boston       3 at Middlebury         2 EE  OT  Box        4:00 pm    
  Southern Maine     5 at Tufts              5 EE  OT  Box        4:00 pm    
  Norwich            2 at Castleton          3 EE      Box        4:00 pm    
  Saint Michael's    1 at Skidmore           7 EE      Box        4:00 pm    
  Amherst            5 at New England        2 EE      Box        4:00 pm    
  Hamilton           2 at Saint Anselm       4 EE      Box        4:00 pm    
  Trinity            3 at Bowdoin            0 EE      Box        4:00 pm    
  Wentworth          5 at Southern N.H.      3 EN      Box        4:30 pm    
  Western N.E.       0 at Becker             3 EN      Box        4:45 pm    
  Ohio State         1 at Michigan State     2 CC      Box        5:05 pm    
* Yale               4 at Rensselaer         1 EC      Box        7:00 pm    
  Clarkson           3 at Quinnipiac         5 EC      Box        7:00 pm    
  Cornell            2 at Harvard            4 EC      Box        7:00 pm    
  Colgate            1 at Dartmouth          0 EC      Box        7:00 pm    
  Boston University  2 at Maine              2 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Boston College     4 at UMass Lowell       4 HE  OT  Box        7:00 pm    
  New Hampshire      4 at Providence         2 HE      Box        7:00 pm    
  Massachusetts      4 at Northeastern       1 HE      Box        7:00 pm    
  Vermont            4 at Merrimack          3 HE      Box        7:00 pm    
  St. Olaf           4 at St. Thomas         2 MI      Box        7:00 pm    
  Buffalo State      5 at Morrisville        1 SU      Box        7:00 pm    
  Potsdam            1 at Plattsburgh        8 SU      Box        7:00 pm    
  Cortland           3 at Brockport          5 SU      Box        7:00 pm    
  Oswego             5 at Geneseo            0 SU      Box        7:00 pm    
  Lebanon Valley     1 at Elmira             3 EW      Box        7:00 pm    
  Manhattanville     4 at Utica              2 EW      Box        7:00 pm    
  Salem State        4 at Conn. College      2 EE      Box        7:00 pm    
  Fitchburg State    4 at Plymouth State     1 EN      Box        7:00 pm    
  Stonehill          6 at Franklin Pierce    3 EN      Box        7:00 pm    
  Mercyhurst         7 at Connecticut        4 AH      Box        7:05 pm    
# American Int'l     1 at Canisius           5 AH      Box        7:05 pm    
  Sacred Heart       1 at Army               3 AH      Box        7:05 pm    
  Air Force          1 at Bentley            4 AH      Box        7:05 pm    
  Ferris State       1 at Bowling Green      3 CC      Box        7:05 pm    
  Northern Michigan  2 at Notre Dame         5 CC      Box        7:05 pm    
  Miami              4 at Lake Superior      0 CC      Box        7:05 pm    
  RIT                3 at Holy Cross         1 AH      Box        7:05 pm    
  Augsburg           9 at St. Mary's         3 MI      Box        7:05 pm    
  Marian             2 at Milwaukee S. E.    3 MC  OT  Box        7:05 pm    
  Alaska Anchorage   2 at Minnesota          4 WC      Box        7:07 pm    
  Michigan Tech      2 at St. Cloud State    4 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota State    3 at North Dakota       4 WC      Box        7:07 pm    
  St. Norbert        4 at Lake Forest        3 NH      Box        7:30 pm    
  Wis-Eau Claire     4 at Wis-Stevens Pt.    5 NH      Box        7:30 pm    
  Curry              3 at Johnson & Wales    2 EN      Box        7:30 pm    
  Bemidji State      0 at Robert Morris      3 CH      Box        7:35 pm    
  Alaska             4 at Western Michigan   3 CC      Box        7:35 pm    
  UMass Dartmouth    4 at Framingham State   2 EN      Box        7:40 pm    
  Nebraska-Omaha     2 at Michigan           4 CC      Box        8:05 pm    
* - Big Red Freakout!
# - Amherst Pepsi Center (Amherst, NY)
Saturday, February 14 - Women:
  Adrian             4 at Concordia (WI)     2 NC      Box       12:00 pm    
  Holy Cross         2 at Castleton          0 EE      Box       12:30 pm    
  Boston University  3 at Boston College     3 HE  OT  Box        1:00 pm    
  Salve Regina       1 at Saint Anselm       2 EE      Box        1:00 pm    
  Syracuse           5 at Sacred Heart       1 NC      Box        2:00 pm    
  Niagara            3 at Wayne State        4 CH      Box        2:00 pm    
  Robert Morris      1 at Mercyhurst         8 CH      Box        2:00 pm    
  Vermont            4 at Northeastern       3 HE      Box        2:00 pm    
  Connecticut        2 at Maine              2 HE  OT  Box        2:00 pm    
  Nichols            4 at Plymouth State     5 EE  OT  Box        2:00 pm    
  Wis-Stevens Pt.    2 at Lake Forest        1 NH      Box        2:00 pm    
  Concordia (MN)     0 at Gustavus Adolphus  5 MI      Box        2:00 pm    
  Wis-Eau Claire     0 at Wis-Superior       3 NH      Box        2:00 pm    
  St. Cloud State    4 at Bemidji State      1 WC      Box        2:07 pm    
  Bowdoin            3 at Trinity            0 NS      Box        3:00 pm    
  Williams           1 at Conn. College      3 NS      Box        3:00 pm    
  Elmira             7 at Oswego             0 EW      Box        3:00 pm    
  MIT                1 at Norwich            5 EE      Box        3:00 pm    
  RIT                7 at Cortland           1 EW      Box        3:00 pm    
  Wisconsin          3 at Minnesota State    3 WC  OT  Box        3:07 pm    
  Manhattanville     0 at Plattsburgh        6 NC      Box        3:30 pm    
  Harvard            2 at Colgate            1 EC      Box        4:00 pm    
  Dartmouth          3 at Cornell            3 EC  OT  Box        4:00 pm    
  Princeton          2 at St. Lawrence       1 EC      Box        4:00 pm    
  Rensselaer         2 at Brown              1 EC      Box        4:00 pm    
  Quinnipiac         0 at Clarkson           2 EC      Box        4:00 pm    
  Union              0 at Yale               4 EC      Box        4:00 pm    
  UMass Boston       0 at Southern Maine     1 EE      Box        4:00 pm    
  Middlebury         0 at Amherst            5 NS      Box        4:00 pm    
  Neumann            7 at Buffalo State      0 EW      Box        4:00 pm    
  North Dakota       0 at Minnesota          5 WC      Box        4:07 pm    
* Providence         1 at New Hampshire      4 HE      Box        7:00 pm    
  St. Thomas         3 at St. Olaf           2 MI      Box        7:00 pm    
  Wis-River Falls   11 at Finlandia          1 NH      Box        7:00 pm    
  Colby              2 at New England        3 NC      Box        7:00 pm    
  Utica              3 at Chatham            0 EW      Box        7:00 pm    
  St. Mary's         2 at Augsburg           2 MI  OT  Box        7:05 pm    
  Ohio State         2 at Minnesota Duluth   7 WC      Box        7:07 pm    
  St. Benedict       6 at Hamline            1 MI      Box        7:15 pm    
  Bethel             2 at St. Catherine      4 MI      Box        7:30 pm    
* - Rescheduled from 2/15

Sunday, February 15 - Men:
  USA Under-18 Team  3 at Colorado College   2 EX      Box        3:07 pm    
  Bemidji State      3 at Robert Morris      3 CH  OT  Box        5:05 pm    
  Assumption         3 at Nichols            5 EN      Box        8:30 pm    
Sunday, February 15 - Women:
  Saint Michael's    1 at Castleton          2 EE      Box        1:00 pm    
  Vermont            3 at Northeastern       4 HE      Box        2:00 pm    
  Utica              3 at Chatham            0 EW      Box        2:00 pm    
  Wis-River Falls    6 at Finlandia          1 NH      Box        2:15 pm    
  Williams           0 at Amherst            1 NS      Box        3:00 pm    
  Middlebury         7 at Conn. College      1 NS      Box        3:00 pm    

Monday, February 16 - Men:
  Worcester State    8 at Salve Regina      12 EN      Box       12:00 pm    
  Fitchburg State    4 at Franklin Pierce    2 EN      Box        7:00 pm    

Tuesday, February 17 - Men:
  Connecticut        6 at American Int'l     2 AH      Box        7:05 pm    
  Westfield State    4 at Wentworth          7 EN      Box        7:15 pm    
  Framingham State   3 at Western N.E.       5 EN      Box        7:20 pm    
  Suffolk            0 at Curry              4 EN      Box        7:35 pm    
Tuesday, February 17 - Women:
* New Hampshire      3 at Harvard            2 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Yale               2 at Brown              0 EC      Box        7:00 pm    
  Colby              6 at UMass Boston       5 NC      Box        7:00 pm    
  Gustavus Adolphus  0 at Wis-Stevens Pt.    0 NC  OT  Box        7:00 pm    
* - Rescheduled from 12/12

Wednesday, February 18 - Men:
  Stonehill          2 at Southern N.H.      7 NC      Box        7:30 pm    
  Nichols            3 at UMass Dartmouth    1 EN      Box        7:30 pm    
Wednesday, February 18 - Women:
  Elmira             3 at Amherst            4 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Utica              4 at Potsdam            1 EW      Box        7:00 pm    

Thursday, February 19 - Men:
  Assumption         5 at Worcester State    8 EN      Box        5:30 pm    
  Bemidji State      3 at Niagara            1 CH      Box        7:05 pm    

Friday, February 20 - Men:
  Robert Morris      3 at Alab-Huntsville    1 CH      Box        5:05 pm    
  Rensselaer         1 at Cornell            4 EC      Box        7:00 pm    
  Union              2 at Colgate            2 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Dartmouth          3 at Clarkson           6 EC      Box        7:00 pm    
  Harvard            2 at St. Lawrence       2 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Yale               3 at Quinnipiac         3 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Brown              1 at Princeton          4 EC      Box        7:00 pm    
  Northeastern       2 at Boston University  2 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Maine              3 at Massachusetts      4 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Augsburg           2 at St. Olaf           6 MI      Box        7:00 pm    
  St. Thomas         4 at Bethel             3 MI      Box        7:00 pm    
  Geneseo            6 at Buffalo State      3 SU      Box        7:00 pm    
  Brockport          2 at Fredonia           5 SU      Box        7:00 pm    
  Plattsburgh        2 at Oswego             1 SU      Box        7:00 pm    
  Potsdam            4 at Cortland           1 SU      Box        7:00 pm    
  Elmira             4 at Utica              4 EW  OT  Box        7:00 pm    
* Neumann            9 at Lebanon Valley     2 EW      Box        7:00 pm    
  Hobart             1 at Manhattanville     1 EW  OT  Box        7:00 pm    
  Conn. College      2 at Babson             5 EE      Box        7:00 pm    
  Tufts              4 at UMass Boston       2 EE      Box        7:00 pm    
  Saint Anselm       2 at Salem State        5 EE      Box        7:00 pm    
  New England        2 at Southern Maine     2 EE  OT  Box        7:00 pm    
  Colby              3 at Norwich           12 EE      Box        7:00 pm    
  Bowdoin            4 at Saint Michael's    1 EE      Box        7:00 pm    
  Middlebury         3 at Amherst            4 EE      Box        7:00 pm    
  Williams           2 at Hamilton           3 EE  OT  Box        7:00 pm    
  Skidmore           5 at Trinity            1 EE      Box        7:00 pm    
  Castleton          3 at Wesleyan           2 EE      Box        7:00 pm    
# Finlandia          3 at Marian             5 NC      Box        7:00 pm    
# Concordia (WI)     0 at Lawrence           4 NC      Box        7:00 pm    
# Northland          1 at Adrian            10 NC      Box        7:00 pm    
& Wis-Stevens Pt.    3 at St. Norbert        8 NC      Box        7:00 pm    
  UMass Lowell       3 at Vermont            3 HE  OT  Box        7:05 pm    
  Mercyhurst         6 at Bentley            4 AH      Box        7:05 pm    
  Bemidji State      4 at Niagara            1 CH      Box        7:05 pm    
  American Int'l     3 at Sacred Heart       6 AH      Box        7:05 pm    
  RIT                3 at Army               2 AH      Box        7:05 pm    
  Ferris State       1 at Alaska             2 CC      Box        7:05 pm    
  Bowling Green      2 at Michigan State     3 CC      Box        7:05 pm    
  Michigan           4 at Ohio State         1 CC      Box        7:05 pm    
% Notre Dame         4 at Nebraska-Omaha     3 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Western Michigan   4 at Lake Superior      7 CC      Box        7:05 pm    
  Canisius           4 at Connecticut        3 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Holy Cross         3 at Air Force          4 AH      Box        7:05 pm    
# Minn-Crookston     4 at Milwaukee S. E.    1 NC      Box        7:05 pm    
& Wis-River Falls    0 at St. Scholastica    2 NC      Box        7:05 pm    
& Lake Forest        3 at Wis-Superior       4 NC      Box        7:05 pm    
  North Dakota       2 at Alaska Anchorage   1 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Denver             4 at Wisconsin          3 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Minnesota Duluth   4 at Michigan Tech      1 WC      Box        7:07 pm    
  Gustavus Adolphus  2 at Hamline            5 MI      Box        7:15 pm    
  Boston College     2 at New Hampshire      3 HE      Box        7:30 pm    
& Wis-Eau Claire     3 at Wis-Stout          5 NC      Box        7:30 pm    
  Northern Michigan  2 at Miami              1 CC      Box        7:35 pm    
  Minnesota          3 at Colorado College   4 WC      Box        7:37 pm    
* - On The Ice (Palmyra, PA)
# - MCHA Quarterfinals
& - NCHA Quarterfinals
% - Omaha Civic Auditorium
Friday, February 20 - Women:
  Bemidji State      0 at Wisconsin          3 WC      Box        2:07 pm    
  Boston College     5 at Providence         1 HE      Box        4:00 pm    
  New England        0 at UMass Boston       4 EE      Box        4:00 pm    
  Saint Anselm       0 at Syracuse           3 NC      Box        7:00 pm    
  Princeton          3 at Brown              0 EC      Box        7:00 pm    
  Quinnipiac         0 at Yale               1 EC      Box        7:00 pm    
  Niagara            0 at Mercyhurst         7 CH      Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       0 at Harvard            4 EC      Box        7:00 pm    
  Clarkson           4 at Dartmouth          4 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Colgate            2 at Union              1 EC      Box        7:00 pm    
  Cornell            1 at Rensselaer         3 EC      Box        7:00 pm    
  Lake Forest        5 at Concordia (WI)     1 NH      Box        7:00 pm    
  Wis-Superior       8 at Finlandia          1 NH      Box        7:00 pm    
  Bethel             1 at St. Thomas         0 MI      Box        7:00 pm    
  Wis-River Falls    5 at Wis-Eau Claire     0 NH      Box        7:00 pm    
  Wesleyan           2 at Middlebury         7 NS      Box        7:00 pm    
  Potsdam            1 at Bowdoin            6 NC      Box        7:00 pm    
  Buffalo State      1 at RIT                5 EW      Box        7:00 pm    
  Plymouth State     0 at Holy Cross         7 EE      Box        7:00 pm    
  Nichols            3 at Saint Michael's    4 EE      Box        7:00 pm    
  Hamilton           1 at Williams           4 NS      Box        7:00 pm    
  Oswego             1 at Plattsburgh        3 EW      Box        7:00 pm    
  Chatham            4 at Neumann            6 EW      Box        7:00 pm    
  Trinity            6 at Colby              4 NS      Box        7:00 pm    
  Hamline            0 at Gustavus Adolphus  6 MI      Box        7:00 pm    
  St. Olaf           4 at Augsburg           3 MI  OT  Box        7:05 pm    
  Concordia (MN)     2 at St. Catherine      3 MI  OT  Box        7:05 pm    
  Minnesota Duluth   3 at North Dakota       2 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota          7 at St. Cloud State    0 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota State    6 at Ohio State         5 WC      Box        7:07 pm    
  St. Benedict       1 at St. Mary's         4 MI      Box        7:30 pm    
  Wayne State        4 at Robert Morris      2 CH      Box        7:35 pm    
  Southern Maine     2 at Salve Regina       3 EE      Box        9:00 pm    

Saturday, February 21 - Men:
  Becker             1 at Stonehill          1 EN  OT  Box        2:00 pm    
* Neumann           11 at Lebanon Valley     2 EW      Box        3:00 pm    
  Hobart             1 at Manhattanville     1 EW  OT  Box        3:00 pm    
  Conn. College      9 at UMass Boston       1 EE      Box        3:00 pm    
  New England        1 at Salem State        2 EE      Box        3:00 pm    
  Colby              6 at Saint Michael's    1 EE      Box        3:00 pm    
  Middlebury         5 at Hamilton           2 EE      Box        3:00 pm    
  Castleton          3 at Trinity            2 EE      Box        3:00 pm    
  Skidmore           5 at Wesleyan           5 EE  OT  Box        3:00 pm    
# Northland          2 at Adrian             8 NC      Box        3:00 pm    
  Sacred Heart       1 at American Int'l     2 AH      Box        3:05 pm    
  Robert Morris      6 at Alab-Huntsville    3 CH      Box        3:05 pm    
  Tufts              3 at Babson             2 EE  OT  Box        4:00 pm    
  Saint Anselm       3 at Southern Maine     4 EE  OT  Box        4:00 pm    
  Bowdoin            1 at Norwich            2 EE      Box        4:00 pm    
  Williams           0 at Amherst            6 EE      Box        4:00 pm    
# Finlandia          3 at Marian             4 NC      Box        4:00 pm    
& Minn-Crookston     1 at Milwaukee S. E.    2 NC      Box        4:00 pm    
# Concordia (WI)     3 at Lawrence           5 NC      Box        4:00 pm    
  Ferris State       2 at Alaska             3 CC  OT  Box        5:05 pm    
  Northern Michigan  1 at Miami              1 CC  OT  Box        5:05 pm    
  Southern N.H.      5 at Westfield State    3 EN      Box        5:30 pm    
  Worcester State    0 at Plymouth State     2 EN      Box        6:00 pm    
  Fitchburg State    6 at Salve Regina       4 EN      Box        6:45 pm    
  Rensselaer         1 at Colgate            2 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Union              2 at Cornell            5 EC      Box        7:00 pm    
  Harvard            3 at Clarkson           3 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Dartmouth          2 at St. Lawrence       7 EC      Box        7:00 pm    
  Yale               0 at Princeton          2 EC      Box        7:00 pm    
  Brown              3 at Quinnipiac         2 EC      Box        7:00 pm    
  Maine              3 at Massachusetts      4 HE      Box        7:00 pm    
  New Hampshire      4 at Boston College     2 HE      Box        7:00 pm    
  Providence         1 at Merrimack          1 HE  OT  Box        7:00 pm    
  St. Olaf           7 at Augsburg           7 MI  OT  Box        7:00 pm    
  Bethel             6 at St. Thomas         3 MI      Box        7:00 pm    
  St. Mary's         2 at St. John's         8 MI      Box        7:00 pm    
  Brockport          1 at Buffalo State      4 SU      Box        7:00 pm    
  Geneseo            6 at Fredonia           5 SU  OT  Box        7:00 pm    
  Plattsburgh        6 at Cortland           1 SU      Box        7:00 pm    
  Potsdam            4 at Oswego             2 SU      Box        7:00 pm    
  Utica              4 at Elmira             3 EW      Box        7:00 pm    
% Wis-Stevens Pt.    3 at St. Norbert        4 NC  OT  Box        7:00 pm    
  UMass Lowell       1 at Vermont            0 HE      Box        7:05 pm    
  Mercyhurst         1 at Bentley            3 AH      Box        7:05 pm    
  RIT                1 at Army               1 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Michigan State     0 at Bowling Green      4 CC      Box        7:05 pm    
+ Notre Dame         1 at Nebraska-Omaha     0 CC      Box        7:05 pm    
  Western Michigan   4 at Lake Superior      1 CC      Box        7:05 pm    
  Canisius           3 at Connecticut        4 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Holy Cross         2 at Air Force          3 AH      Box        7:05 pm    
  Hamline            2 at Gustavus Adolphus  3 MI      Box        7:05 pm    
% Wis-River Falls    0 at St. Scholastica    2 NC      Box        7:05 pm    
% Lake Forest        0 at Wis-Superior       5 NC      Box        7:05 pm    
  North Dakota       6 at Alaska Anchorage   2 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota          3 at Colorado College   5 WC      Box        7:07 pm    
  Denver             5 at Wisconsin          0 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota Duluth   2 at Michigan Tech      2 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Wentworth          9 at Framingham State   1 EN      Box        7:30 pm    
  Curry              7 at Assumption         2 EN      Box        7:30 pm    
  UMass Dartmouth    4 at Johnson & Wales    2 EN      Box        7:30 pm    
% Wis-Eau Claire     1 at Wis-Stout          2 NC      Box        7:30 pm    
  Boston University  1 at Northeastern       1 HE  OT  Box        8:00 pm    
  Michigan           2 at Ohio State         3 CC      Box        8:05 pm    
* - On The Ice (Palmyra, PA)
# - MCHA Quarterfinals
& - MCHA Quarterfinals (MSOE wins minigame 2-1)
% - NCHA Quarterfinals
+ - Omaha Civic Auditorium
Saturday, February 21 - Women:
  Providence         1 at Boston College     1 HE  OT  Box        1:00 pm    
  New Hampshire      4 at Connecticut        3 HE      Box        1:00 pm    
  Maine              0 at Vermont            1 HE      Box        2:00 pm    
  Niagara            1 at Mercyhurst         8 CH      Box        2:00 pm    
  Boston University  3 at Northeastern       0 HE      Box        2:00 pm    
  Rhode Island       2 at Sacred Heart       4 EX      Box        2:00 pm    
  Saint Anselm       1 at Syracuse           4 NC      Box        2:00 pm    
  St. Thomas         2 at Bethel             2 MI  OT  Box        2:00 pm    
  Chatham            4 at Neumann            6 EW      Box        2:00 pm    
  Augsburg           1 at St. Olaf           2 MI      Box        2:00 pm    
  Potsdam            2 at Bowdoin            6 NC      Box        2:00 pm    
  Cortland           0 at Elmira             3 EW      Box        2:00 pm    
  Lake Forest        1 at Concordia (WI)     2 NH      Box        2:00 pm    
  St. Benedict       4 at St. Mary's         1 MI      Box        2:00 pm    
  Nichols            1 at Castleton          4 EE      Box        2:00 pm    
  Concordia (MN)     1 at St. Catherine      1 MI  OT  Box        2:05 pm    
  Bemidji State      2 at Wisconsin          5 WC      Box        2:07 pm    
  Wis-Superior       5 at Finlandia          1 NH      Box        2:15 pm    
  Hamilton           1 at Middlebury         4 NS      Box        3:00 pm    
  Wesleyan           1 at Williams           2 NS      Box        3:00 pm    
  Trinity            2 at Colby              3 NS  OT  Box        3:00 pm    
  Oswego             2 at Plattsburgh        5 EW      Box        3:00 pm    
  Saint Michael's    2 at Norwich            4 EE      Box        3:00 pm    
  Amherst            6 at Conn. College      0 NS      Box        3:30 pm    
  Cornell            8 at Union              0 EC      Box        4:00 pm    
  Clarkson           1 at Harvard            6 EC      Box        4:00 pm    
  St. Lawrence       4 at Dartmouth          3 EC      Box        4:00 pm    
  Colgate            1 at Rensselaer         4 EC      Box        4:00 pm    
  Princeton          4 at Yale               1 EC      Box        4:00 pm    
  Quinnipiac         1 at Brown              3 EC      Box        4:00 pm    
  Southern Maine     1 at Holy Cross         3 EE      Box        4:00 pm    
  Minnesota Duluth   3 at North Dakota       0 WC      Box        4:07 pm    
  Minnesota State    2 at Ohio State         1 WC      Box        4:07 pm    
  Buffalo State      0 at RIT                6 EW      Box        5:00 pm    
  New England        1 at Manhattanville     2 EE      Box        7:00 pm    
  Wis-River Falls    3 at Wis-Eau Claire     1 NH      Box        7:00 pm    
  Plymouth State     1 at Salve Regina       6 EE      Box        7:00 pm    
  St. Cloud State    1 at Minnesota          3 WC      Box        7:07 pm    
  Gustavus Adolphus  2 at Hamline            0 MI      Box        7:15 pm    
  Wis-Stevens Pt.    1 at Adrian             3 NC      Box        7:30 pm    
  Wayne State        0 at Robert Morris      1 CH      Box        7:35 pm    

Sunday, February 22 - Men:
  St. Mary's         5 at St. John's         4 MI      Box        2:00 pm    
  Johnson & Wales    3 at Wentworth          4 EN      Box        2:00 pm    
  Western N.E.       0 at Nichols            7 EN      Box        3:30 pm    
  Merrimack          5 at Providence         1 HE      Box        4:00 pm    
Sunday, February 22 - Women:
  Maine              2 at Vermont            2 HE  OT  Box        2:00 pm    
  Connecticut        2 at New Hampshire      4 HE      Box        2:00 pm    
  Wis-Stevens Pt.    5 at Adrian             2 NC      Box        2:00 pm    
  Cortland           0 at Elmira             9 EW      Box        2:00 pm    
  Northeastern       1 at Boston University  8 HE      Box        3:00 pm    
  Norwich            1 at Manhattanville     4 EE      Box        3:00 pm    
  Conn. College      0 at Amherst            1 NS      Box        3:00 pm    

Monday, February 23 - Men:
* Plymouth State     4 at Franklin Pierce    3 EN      Box        7:00 pm    
  Suffolk            5 at Southern N.H.      5 EN  OT  Box        7:30 pm    
* - Rescheduled from 2/18
Monday, February 23 - Women:
* UMass Boston       5 at Castleton          2 EE      Box        5:30 pm    
* - Rescheduled from 1/11

Tuesday, February 24 - Men:
  Saint Michael's    5 at Stonehill          2 N1      Box        6:00 pm    
* Johnson & Wales    2 at Worcester State    1 EN      Box        6:30 pm    
# Potsdam            1 at Brockport          3 NC      Box        7:00 pm    
# Buffalo State      3 at Geneseo            4 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Minnesota State    2 at Nebraska-Omaha     2 NC  OT  Box        7:05 pm    
* - Resumption of 1/20 Game Suspended After First Period
# - SUNYAC Quarterfinal
Tuesday, February 24 - Women:
  Syracuse           2 at McGill             4 EX                 7:00 pm    

Wednesday, February 25 - Men:
* Utica              3 at Neumann            4 NC      Box        7:00 pm    
* - ECAC West Quarterfinal

Thursday, February 26 - Men:
  Stonehill          1 at Saint Anselm       4 N1      Box        7:00 pm    
* Augsburg           4 at Hamline            5 NC      Box        7:15 pm    
* - MIAC First Round
Thursday, February 26 - Women:
* St. Olaf           2 at Concordia (MN)     1 NC      Box        7:00 pm    
* - MIAC First Round

Friday, February 27 - Men:
  UMass Lowell       0 at Northeastern       3 HE      Box        7:00 pm    
  Clarkson           4 at Rensselaer         2 EC      Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       2 at Union              0 EC      Box        7:00 pm    
  Colgate            3 at Brown              3 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Cornell            2 at Yale               4 EC      Box        7:00 pm    
  Vermont            3 at Maine              2 HE      Box        7:00 pm    
  New Hampshire      4 at Merrimack          3 HE      Box        7:00 pm    
  Providence         1 at Boston College     5 HE      Box        7:00 pm    
  Mercyhurst         4 at Canisius           1 AH      Box        7:05 pm    
  American Int'l     3 at Army               3 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Sacred Heart       2 at Holy Cross         5 AH      Box        7:05 pm    
  Bentley            1 at Connecticut        4 AH      Box        7:05 pm    
  Alaska Anchorage   1 at Alaska             0 NC      Box        7:05 pm    
  Michigan           6 at Ferris State       1 CC      Box        7:05 pm    
  Michigan State     0 at Notre Dame         5 CC      Box        7:05 pm    
  Air Force          4 at RIT                6 AH      Box        7:05 pm    
  Minnesota Duluth   2 at Minnesota          2 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Princeton          0 at Dartmouth          2 EC      Box        7:30 pm    
  Quinnipiac         1 at Harvard            2 EC      Box        7:30 pm    
  Boston University  6 at Massachusetts      3 HE      Box        7:30 pm    
  USA Under-18 Team  1 at Bemidji State      3 EX      Box        7:35 pm    
  Bowling Green      2 at Western Michigan   5 CC      Box        7:35 pm    
  Lake Superior      3 at Northern Michigan  7 CC      Box        7:35 pm    
  Ohio State         6 at Miami              2 CC      Box        7:35 pm    
  Niagara            3 at Robert Morris      3 CH  OT  Box        7:35 pm    
  St. Cloud State    1 at Denver             3 WC      Box        7:37 pm    
  Wisconsin          3 at Minnesota State    4 WC  OT  Box        7:37 pm    
Friday, February 27 - Women:
* Concordia (WI)     1 vs Wis-Stevens Pt.    4 NC      Box        3:05 pm    
# Colgate            7 at Dartmouth          6 NC  OT  Box        3:30 pm    
# Cornell            0 at Harvard            3 NC      Box        3:30 pm    
& Bemidji State      1 at Minnesota          4 NC      Box        6:07 pm    
  Mercyhurst         4 at Wayne State        3 CH      Box        7:00 pm    
  Robert Morris      2 at Niagara            3 CH  OT  Box        7:00 pm    
# Rensselaer         2 at Princeton          1 NC 2OT  Box        7:00 pm    
# Clarkson           3 at St. Lawrence       4 NC  OT  Box        7:00 pm    
* Lake Forest        4 vs Wis-Eau Claire     0 NC      Box        7:05 pm    
& Minnesota State    1 at St. Cloud State    2 NC      Box        7:07 pm    
& North Dakota       0 at Minnesota Duluth   7 NC      Box        7:07 pm    
% Ohio State         0 at Wisconsin          7 NC      Box        7:07 pm    
* - NCHA Quarterfinal at UW-River Falls
# - ECAC Hockey Quarterfinals
& - WCHA Quarterfinals
% - WCHA Quarterfinals - Eagle's Nest (Verona, WI)

Saturday, February 28 - Men:
* Conn. College      1 at Trinity            3 NC      Box        1:00 pm    
* Tufts              1 at Amherst            4 NC      Box        1:00 pm    
# Skidmore           4 at Salem State        3 NC      Box        3:00 pm    
* Bowdoin            2 at Williams           3 NC  OT  Box        3:00 pm    
& Stonehill          5 at Franklin Pierce    0 NC      Box        3:00 pm    
% Marian             3 at Adrian             8 NC      Box        3:00 pm    
  Colorado College   4 at North Dakota       4 WC  OT  Box        3:37 pm    
* Hamilton           2 at Middlebury         6 NC      Box        4:00 pm    
+ Fitchburg State    3 at UMass Dartmouth    2 NC      Box        4:30 pm    
+ Johnson & Wales    2 at Curry              8 NC      Box        4:35 pm    
  Notre Dame         2 at Michigan State     1 CC      Box        5:05 pm    
  Minnesota Duluth   3 at Minnesota          5 WC      Box        6:07 pm    
  St. Lawrence       2 at Rensselaer         0 EC      Box        7:00 pm    
  Clarkson           1 at Union              2 EC      Box        7:00 pm    
  Cornell            3 at Brown              2 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Quinnipiac         4 at Dartmouth          1 EC      Box        7:00 pm    
  Princeton          2 at Harvard            3 EC      Box        7:00 pm    
  Northeastern       3 at UMass Lowell       1 HE      Box        7:00 pm    
  Vermont            2 at Maine              1 HE      Box        7:00 pm    
  Boston College     4 at Providence         3 HE  OT  Box        7:00 pm    
# Southern Maine     3 at New England        4 NC  OT  Box        7:00 pm    
# Babson             4 at Castleton          1 NC      Box        7:00 pm    
# UMass Boston       1 at Norwich            0 NC  OT  Box        7:00 pm    
@ Hobart             3 at Manhattanville     1 NC      Box        7:00 pm    
@ Neumann            2 at Elmira             1 NC      Box        7:00 pm    
^ Geneseo            1 at Oswego             5 NC      Box        7:00 pm    
^ Brockport          2 at Plattsburgh        7 NC      Box        7:00 pm    
$ Milwaukee S. E.    3 vs Lawrence           2 NC      Box        7:00 pm    
  Canisius           3 at Mercyhurst         4 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Connecticut        2 at Bentley            2 AH  OT  Box        7:05 pm    
  USA Under-18 Team  3 at Bemidji State      6 EX      Box        7:05 pm    
  Army               3 at American Int'l     1 AH      Box        7:05 pm    
  Holy Cross         3 at Sacred Heart       4 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Miami              7 at Ohio State         5 CC      Box        7:05 pm    
  Air Force          3 at RIT                1 AH      Box        7:05 pm    
! St. Thomas         1 at Gustavus Adolphus  3 NC      Box        7:05 pm    
1 St. Norbert        0 at Wis-Superior       3 NC      Box        7:05 pm    
  Alaska             0 at Alaska Anchorage   3 NC      Box        7:07 pm    
  St. Cloud State    2 at Denver             1 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Wisconsin          3 at Minnesota State    3 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Merrimack          0 at New Hampshire      1 HE      Box        7:30 pm    
1 St. Scholastica    2 at Wis-Stout          3 NC      Box        7:30 pm    
& Saint Michael's    5 at Assumption         4 NC      Box        7:30 pm    
  Bowling Green      3 at Western Michigan   5 CC      Box        7:35 pm    
  Lake Superior      3 at Northern Michigan  4 CC      Box        7:35 pm    
  Niagara            0 at Robert Morris      0 CH  OT  Box        7:35 pm    
+ Westfield State    1 at Nichols            8 NC      Box        7:45 pm    
  Massachusetts      2 at Boston University  7 HE      Box        8:00 pm    
! Hamline            5 at St. Olaf           1 NC      Box        8:00 pm    
  Ferris State       0 at Michigan           4 CC      Box        8:05 pm    
* - NESCAC Quarterfinal
# - ECAC East Quarterfinal
& - Northeast-10 Quarterfinal
% - MCHA Semifinal
+ - ECAC Northeast Quarterfinal
@ - ECAC West Semifinal
^ - SUNYAC Semifinal
$ - MCHA Semifinal at Adrian
! - MIAC Semifinal
1 - NCHA Semifinal
Saturday, February 28 - Women:
* Connecticut        0 at Providence         3 NC      Box        1:00 pm    
# Williams           1 at Middlebury         3 NC      Box        1:00 pm    
& Sacred Heart       6 vs Saint Anselm       3 NC      Box        1:00 pm    
  Mercyhurst         4 at Wayne State        2 CH      Box        2:00 pm    
% Colgate            1 at Dartmouth          2 NC      Box        2:00 pm    
% Cornell            0 at Harvard            4 NC      Box        2:00 pm    
+ Salve Regina       7 at UMass Boston       2 NC      Box        2:00 pm    
@ Oswego             1 at Plattsburgh        6 NC      Box        2:00 pm    
^ St. Olaf           0 at Gustavus Adolphus  5 NC      Box        2:00 pm    
* Northeastern       1 at Boston University  2 NC      Box        3:00 pm    
+ MIT                3 at Norwich            4 NC      Box        3:00 pm    
+ Castleton          2 at Manhattanville     5 NC      Box        3:00 pm    
$ Lake Forest        2 at Wis-River Falls    6 NC      Box        3:05 pm    
% Rensselaer         1 at Princeton          0 NC      Box        4:00 pm    
% Clarkson           1 at St. Lawrence       2 NC      Box        4:00 pm    
+ New England        0 at Southern Maine     3 NC      Box        4:00 pm    
# Bowdoin            1 at Colby              2 NC      Box        4:00 pm    
! Bemidji State      1 at Minnesota          5 NC      Box        4:07 pm    
# Conn. College      2 at Trinity            1 NC      Box        4:30 pm    
1 Saint Michael's    1 at Holy Cross         5 NC      Box        5:00 pm    
  Robert Morris      3 at Niagara            3 CH  OT  Box        7:00 pm    
@ Utica              1 at Neumann            6 NC      Box        7:00 pm    
# Hamilton           1 at Amherst            7 NC      Box        7:00 pm    
^ Bethel             0 at St. Thomas         3 NC      Box        7:00 pm    
2 Wis-Stevens Pt.    4 vs Wis-Superior       3 NC      Box        7:05 pm    
! Minnesota State    2 at St. Cloud State    1 NC      Box        7:07 pm    
! North Dakota       0 at Minnesota Duluth   4 NC      Box        7:07 pm    
3 Ohio State         1 at Wisconsin          4 NC      Box        7:07 pm    
* - Hockey East Quarterfinal
# - NESCAC Quarterfinal
& - ECAC Open Semifinal at Holy Cross
% - ECAC Hockey Quarterfinals
+ - ECAC East Quarterfinal
@ - ECAC West Quarterfinal
^ - MIAC Semifinal
$ - NCHA Semifinal
! - WCHA Quarterfinals
1 - ECAC Open Semifinal
2 - NCHA Semifinal at UW-River Falls
3 - WCHA Quarterfinals - Eagle's Nest (Verona, WI)

Sunday, March 1 - Men:
* Becker             1 at Wentworth          5 NC      Box        2:00 pm    
# Milwaukee S. E.    1 at Adrian             7 NC      Box        3:00 pm    
  Colorado College   3 at North Dakota       4 WC  OT  Box        3:37 pm    
  Colgate            3 at Yale               2 EC  OT  Box        4:00 pm    
* - ECAC Northeast Quarterfinal
# - MCHA Championship
Sunday, March 1 - Women:
* Lake Forest        1 vs Wis-Superior       4 NC      Box       12:05 pm    
# Saint Michael's    0 vs Saint Anselm       5 NC      Box        1:00 pm    
& Colgate            3 at Dartmouth          7 NC      Box        2:00 pm    
% Wis-Stevens Pt.    3 at Wis-River Falls    5 NC      Box        3:30 pm    
+ Sacred Heart       2 at Holy Cross         4 NC      Box        4:00 pm    
@ Minnesota State    1 at St. Cloud State    0 NC      Box        7:07 pm    
* - NCHA Third Place at UW-River Falls
# - ECAC Open Third Place at Holy Cross
& - ECAC Hockey Quarterfinals
% - NCHA Championship
+ - ECAC Open Championship
@ - WCHA Quarterfinals

Wednesday, March 4 - Men:
* Stonehill          7 at Saint Anselm       4 NC      Box        7:00 pm    
* Saint Michael's    4 at Southern N.H.      2 NC      Box        7:30 pm    
# Wentworth          4 at Curry              3 NC      Box        7:35 pm    
# Fitchburg State    2 at Nichols            4 NC      Box        7:45 pm    
& Hamline            2 at Gustavus Adolphus  5 NC      Box        8:00 pm    
* - Northeast-10 Semifinal
# - ECAC Northeast Semifinal
& - MIAC Championship
Wednesday, March 4 - Women:
* St. Thomas         0 at Gustavus Adolphus  3 NC      Box        4:00 pm    
* - MIAC Championship

Thursday, March 5 - Women:
* Niagara            3 vs Syracuse           2 NC      Box        3:00 pm    
* - College Hockey America Quarterfinal at Mercyhurst

Friday, March 6 - Men:
* Babson             3 vs Skidmore           2 NC      Box        3:00 pm    
# Williams           1 vs Middlebury         4 NC      Box        4:00 pm    
  Boston University  8 at Providence         2 HE      Box        7:00 pm    
  Massachusetts      2 at Merrimack          3 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Alab-Huntsville    2 at Niagara            2 CH  OT  Box        7:00 pm    
& Clarkson           3 at Union              5 NC      Box        7:00 pm    
& Colgate            2 at Quinnipiac         3 NC  OT  Box        7:00 pm    
& Rensselaer         3 at Dartmouth          2 NC  OT  Box        7:00 pm    
& Brown              1 at Harvard            0 NC      Box        7:00 pm    
% UMass Boston       5 at New England        4 NC      Box        7:00 pm    
  New Hampshire      4 at Vermont            6 HE      Box        7:05 pm    
+ Ferris State       0 at Nebraska-Omaha     3 NC      Box        7:05 pm    
+ Bowling Green      4 at Ohio State         5 NC      Box        7:05 pm    
  Alaska Anchorage   5 at Minnesota Duluth   4 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota          5 at Michigan Tech      6 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Minnesota State    5 at St. Cloud State    1 WC      Box        7:07 pm    
  North Dakota       2 at Wisconsin          1 WC      Box        7:07 pm    
  Maine              3 at UMass Lowell       5 HE      Box        7:30 pm    
  Boston College     1 at Northeastern       2 HE  OT  Box        7:30 pm    
@ Trinity            0 at Amherst            3 NC      Box        7:30 pm    
  Robert Morris      3 at Bemidji State      2 CH      Box        7:35 pm    
+ Lake Superior      6 at Western Michigan   3 NC      Box        7:35 pm    
+ Michigan State     3 at Northern Michigan  5 NC      Box        7:35 pm    
* - ECAC East Semifinal at New England College
# - NESCAC Semifinal at Amherst
& - ECAC Hockey First Round
% - ECAC East Semifinal
+ - CCHA First Round
@ - NESCAC Semifinal
Friday, March 6 - Women:
* Niagara            2 at Mercyhurst         8 NC      Box        3:00 pm    
# Robert Morris      3 vs Wayne State        4 NC  OT  Box        7:00 pm    
* - College Hockey America Semifinal
# - College Hockey America Semifinal at Mercyhurst

Saturday, March 7 - Men:
* Wentworth          3 at Nichols            4 NC      Box        1:45 pm    
# UMass Boston       3 vs Babson             4 NC  OT  Box        4:00 pm    
  Maine              0 at UMass Lowell       6 HE      Box        7:00 pm    
  Northeastern       1 at Boston College     4 HE      Box        7:00 pm    
  Merrimack          1 at Massachusetts      6 HE      Box        7:00 pm    
  Alab-Huntsville    3 at Niagara            6 CH      Box        7:00 pm    
& Clarkson           2 at Union              7 NC      Box        7:00 pm    
& Colgate            5 at Quinnipiac         4 NC  OT  Box        7:00 pm    
& Rensselaer         3 at Dartmouth          1 NC      Box        7:00 pm    
% Stonehill          2 at Saint Michael's    3 NC      Box        7:00 pm    
+ Oswego             4 at Plattsburgh        5 NC  OT  Box        7:00 pm    
@ Neumann            3 at Hobart             2 NC      Box        7:00 pm    
  New Hampshire      6 at Vermont            5 HE  OT  Box        7:05 pm    
  Robert Morris      4 at Bemidji State      6 CH      Box        7:05 pm    
^ Connecticut        2 at Sacred Heart       4 NC      Box        7:05 pm    
^ American Int'l     0 at Holy Cross         1 NC  OT  Box        7:05 pm    
$ Ferris State       2 at Nebraska-Omaha     5 NC      Box        7:05 pm    
$ Bowling Green      1 at Ohio State         7 NC      Box        7:05 pm    
! Wis-Stout          4 at Wis-Superior       3 NC      Box        7:05 pm    
  Alaska Anchorage   4 at Minnesota Duluth   3 WC      Box        7:07 pm    
  Colorado College   1 at Denver             1 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Minnesota          2 at Michigan Tech      0 WC      Box        7:07 pm    
  St. Cloud State    4 at Minnesota State    4 WC  OT  Box        7:07 pm    
  North Dakota       1 at Wisconsin          4 WC      Box        7:07 pm    
1 Middlebury         2 at Amherst            5 NC      Box        7:30 pm    
$ Lake Superior      3 at Western Michigan   4 NC 2OT  Box        7:35 pm    
$ Michigan State     2 at Northern Michigan  8 NC      Box        7:35 pm    
& Brown              2 at Harvard            0 NC      Box        8:00 pm    
* - ECAC Northeast Championship
# - ECAC East Championship at New England College
& - ECAC Hockey First Round
% - Northeast-10 Championship
+ - SUNYAC Championship
@ - ECAC West Championship
^ - Atlantic Hockey First Round
$ - CCHA First Round
! - NCHA Championship
1 - NESCAC Championship
Saturday, March 7 - Women:
* Providence         1 at New Hampshire      3 NC      Box       12:00 pm    
# Neumann            1 at Elmira             8 NC      Box       12:00 pm    
& Conn. College      1 at Amherst            6 NC      Box       12:00 pm    
% Rensselaer         3 at Harvard            2 NC  OT  Box        1:00 pm    
+ Minnesota State    2 at Minnesota          7 NC      Box        1:07 pm    
@ Boston University  2 vs Boston College     3 NC      Box        3:00 pm    
^ Salve Regina       1 at Manhattanville     0 NC      Box        3:00 pm    
$ Plattsburgh        7 vs RIT                3 NC      Box        3:00 pm    
! Colby              2 vs Middlebury         4 NC      Box        3:30 pm    
1 Dartmouth          5 vs St. Lawrence       2 NC      Box        4:00 pm    
2 Minnesota Duluth   1 vs Wisconsin          3 NC      Box        4:07 pm    
3 Wayne State        1 at Mercyhurst         6 NC      Box        5:00 pm    
4 Southern Maine     2 vs Norwich            8 NC      Box        7:00 pm    
* - Hockey East Semifinal
# - ECAC West Semifinal
& - NESCAC Semifinal
% - ECAC Hockey Semifinal
+ - WCHA Semifinal
@ - Hockey East Semifinal at New Hampshire
^ - ECAC East Semifinal
$ - ECAC West Semifinal at Elmira
! - NESCAC Semifinal at Amherst
1 - ECAC Hockey Semifinal at Harvard
2 - WCHA Semifinal at Minnesota
3 - College Hockey America Championship
4 - ECAC East Semifinal at Manhattanville

Sunday, March 8 - Men:
  Providence         0 at Boston University  3 HE      Box        2:00 pm    
* Colgate            3 at Quinnipiac         4 NC  OT  Box        7:00 pm    
# Lake Superior      1 at Western Michigan   3 NC      Box        7:35 pm    
* - ECAC Hockey First Round
# - CCHA First Round
Sunday, March 8 - Women:
* Boston College     1 at New Hampshire      2 NC      Box       12:30 pm    
# Wisconsin          5 at Minnesota          3 NC      Box        1:07 pm    
& Rensselaer         1 vs Dartmouth          6 NC      Box        2:00 pm    
% Middlebury         4 at Amherst            3 NC  OT  Box        2:00 pm    
+ Salve Regina       0 vs Norwich            4 NC      Box        3:00 pm    
@ Plattsburgh        0 at Elmira             3 NC      Box        3:00 pm    
* - Hockey East Championship (Tape Delay on NESN - 4pm)
# - WCHA Championship
& - ECAC Hockey Championship at Harvard
% - NESCAC Championship
+ - ECAC East Championship at Manhattanville
@ - ECAC West Championship

Wednesday, March 11 - Men:
* Neumann            2 at Elmira             1 NC      Box        7:00 pm    
* Nichols            0 at Hobart             3 NC      Box        7:00 pm    
* Babson             1 at Amherst            4 NC      Box        7:00 pm    
* - NCAA Division III First Round

Friday, March 13 - Men:
* Robert Morris      2 vs Niagara            1 NC      Box        2:00 pm    
# UMass Lowell       4 at Vermont            3 NC  OT  Box        7:00 pm    
# Boston College     5 at New Hampshire      3 NC      Box        7:00 pm    
# Massachusetts      2 at Northeastern       1 NC      Box        7:00 pm    
# Maine              1 at Boston University  2 NC      Box        7:00 pm    
& Quinnipiac         3 at St. Lawrence       5 NC      Box        7:00 pm    
& Union              2 at Princeton          3 NC      Box        7:00 pm    
& Rensselaer         1 at Cornell            0 NC      Box        7:00 pm    
& Brown              2 at Yale               4 NC      Box        7:00 pm    
% Alab-Huntsville    1 at Bemidji State      4 NC      Box        7:00 pm    
+ Canisius           3 at Bentley            6 NC      Box        7:05 pm    
+ Army               2 at Mercyhurst         6 NC      Box        7:05 pm    
+ Holy Cross         5 at RIT                3 NC      Box        7:05 pm    
+ Sacred Heart       3 at Air Force          4 NC      Box        7:05 pm    
@ Ohio State         0 at Alaska             4 NC      Box        7:05 pm    
^ St. Cloud State    2 at Minnesota          4 NC      Box        7:07 pm    
^ Minnesota State    1 at Wisconsin          7 NC      Box        7:07 pm    
@ Northern Michigan  2 at Miami              3 NC      Box        7:35 pm    
@ Western Michigan   2 at Michigan           5 NC      Box        7:35 pm    
@ Nebraska-Omaha     0 at Notre Dame         5 NC      Box        7:35 pm    
^ Minnesota Duluth   4 at Colorado College   1 NC      Box        7:37 pm    
^ Alaska Anchorage   2 at Denver             3 NC      Box        7:37 pm    
^ Michigan Tech      1 at North Dakota       5 NC      Box        7:37 pm    
* - College Hockey America Semifinal at Bemidji State
# - Hockey East Quarterfinals
& - ECAC Hockey Quarterfinals
% - College Hockey America Semifinal
+ - Atlantic Hockey Quarterfinals
@ - CCHA Quarterfinals
^ - WCHA First Round

Saturday, March 14 - Men:
* Alab-Huntsville    1 vs Niagara            1 NC  OT  Box        2:00 pm    
# UMass Lowell       4 at Vermont            2 NC      Box        7:00 pm    
# Boston College     1 at New Hampshire      0 NC      Box        7:00 pm    
& Quinnipiac         3 at St. Lawrence       5 NC      Box        7:00 pm    
& Union              5 at Princeton          2 NC      Box        7:00 pm    
& Rensselaer         0 at Cornell            4 NC      Box        7:00 pm    
& Brown              0 at Yale               2 NC      Box        7:00 pm    
% Robert Morris      2 at Bemidji State      3 NC  OT  Box        7:00 pm    
+ Neumann            5 at Plattsburgh        4 NC  OT  Box        7:00 pm    
@ Canisius           7 at Bentley            3 NC      Box        7:05 pm    
@ Holy Cross         4 at RIT                6 NC      Box        7:05 pm    
@ Sacred Heart       4 at Air Force          1 NC      Box        7:05 pm    
^ Ohio State         4 at Alaska             2 NC      Box        7:05 pm    
^ Northern Michigan  3 at Miami              2 NC  OT  Box        7:05 pm    
^ Western Michigan   1 at Michigan           6 NC      Box        7:05 pm    
^ Nebraska-Omaha     0 at Notre Dame         1 NC      Box        7:05 pm    
+ Gustavus Adolphus  2 at Wis-Superior       0 NC      Box        7:05 pm    
+ St. Scholastica    1 at Wis-Stout          2 NC      Box        7:05 pm    
$ St. Cloud State    0 at Minnesota          3 NC      Box        7:07 pm    
$ Minnesota Duluth   3 at Colorado College   1 NC      Box        7:07 pm    
$ Minnesota State    2 at Wisconsin          4 NC      Box        7:07 pm    
$ Alaska Anchorage   3 at Denver             4 NC      Box        7:07 pm    
$ Michigan Tech      3 at North Dakota       4 NC      Box        7:07 pm    
# Massachusetts      1 at Northeastern       4 NC      Box        7:30 pm    
# Maine              6 at Boston University  3 NC      Box        7:30 pm    
+ Hobart             2 at Amherst            1 NC  OT  Box        7:30 pm    
@ Army               0 at Mercyhurst         5 NC      Box        7:35 pm    
* - College Hockey America Third Place at Bemidji State
# - Hockey East Quarterfinals
& - ECAC Hockey Quarterfinals
% - College Hockey America Championship
+ - NCAA Division III Quarterfinal
@ - Atlantic Hockey Quarterfinals
^ - CCHA Quarterfinals
$ - WCHA First Round
Saturday, March 14 - Women:
* Minnesota Duluth   4 at New Hampshire      1 NC      Box        1:00 pm    
* Dartmouth          0 at Wisconsin          7 NC      Box        1:00 pm    
# Plattsburgh        1 at Amherst            4 NC      Box        1:30 pm    
# Wis-River Falls    2 at Gustavus Adolphus  1 NC      Box        2:00 pm    
* St. Lawrence       1 at Mercyhurst         3 NC      Box        3:00 pm    
# Norwich            2 at Elmira             3 NC      Box        3:00 pm    
* Boston College     3 at Minnesota          4 NC      Box        4:00 pm    
* - NCAA Quarterfinal
# - NCAA Division III Quarterfinal

Sunday, March 15 - Men:
* Ohio State         0 at Alaska             1 NC      Box        6:05 pm    
# Massachusetts      2 at Northeastern       3 NC  OT  Box        7:00 pm    
# Maine              2 at Boston University  6 NC      Box        7:00 pm    
& Union              1 at Princeton          3 NC      Box        7:00 pm    
& Rensselaer         3 at Cornell            4 NC      Box        7:00 pm    
% Canisius           2 at Bentley            4 NC      Box        7:05 pm    
% Holy Cross         5 at RIT                9 NC      Box        7:05 pm    
% Sacred Heart       1 at Air Force          8 NC      Box        7:05 pm    
* Northern Michigan  3 at Miami              1 NC      Box        7:05 pm    
* - CCHA Quarterfinals
# - Hockey East Quarterfinals
& - ECAC Hockey Quarterfinals
% - Atlantic Hockey Quarterfinals

Thursday, March 19 - Men:
* Minnesota Duluth   2 vs Minnesota          1 NC      Box        7:07 pm    
* - WCHA Final Five Quarterfinal (St. Paul, MN)

Friday, March 20 - Men:
* Wisconsin          0 vs Denver             3 NC      Box        2:07 pm    
# St. Lawrence       3 vs Yale               4 NC      Box        4:00 pm    
& Gustavus Adolphus  3 vs Wis-Stout          2 NC  OT  Box        4:00 pm    
% Bentley            0 vs Air Force          3 NC      Box        4:05 pm    
+ Northern Michigan  1 vs Notre Dame         2 NC      Box        4:35 pm    
@ UMass Lowell       3 vs Northeastern       2 NC  OT  Box        5:00 pm    
* Minnesota Duluth   3 vs North Dakota       0 NC      Box        7:07 pm    
# Princeton          3 vs Cornell            4 NC 2OT  Box        7:30 pm    
& Neumann            2 vs Hobart             0 NC      Box        7:30 pm    
% Mercyhurst         5 vs RIT                4 NC  OT  Box        7:35 pm    
@ Boston College     2 vs Boston University  3 NC      Box        8:00 pm    
+ Alaska             1 vs Michigan           3 NC      Box        8:05 pm    
* - WCHA Semifinal (St. Paul, MN)
# - ECAC Hockey Semifinal (Albany, NY)
& - NCAA Division III Semifinal (Lake Placid, NY)
% - Atlantic Hockey Semifinal (Rochester, NY)
+ - CCHA Semifinal (Detroit, MI)
@ - Hockey East Semifinal (Boston, MA)
Friday, March 20 - Women:
* Wis-River Falls    0 vs Elmira             3 NC      Box        3:30 pm    
# Minnesota Duluth   1 vs Wisconsin          5 NC      Box        5:00 pm    
& Amherst            3 at Middlebury         2 NC      Box        7:00 pm    
# Mercyhurst         5 vs Minnesota          4 NC      Box        8:00 pm    
* - NCAA Division III Semifinal at Middlebury
# - NCAA Frozen Four Semifinal (Boston, MA)
& - NCAA Division III Semifinal

Saturday, March 21 - Men:
* Wisconsin          4 vs North Dakota       1 NC      Box        2:07 pm    
# Northern Michigan  2 vs Alaska             0 NC      Box        3:35 pm    
& St. Lawrence       2 vs Princeton          2 NC  OT  Box        4:00 pm    
% Gustavus Adolphus  1 vs Neumann            4 NC      Box        5:00 pm    
+ Cornell            0 vs Yale               5 NC      Box        7:00 pm    
@ UMass Lowell       0 vs Boston University  1 NC      Box        7:00 pm    
^ Mercyhurst         0 vs Air Force          2 NC      Box        7:05 pm    
$ Minnesota Duluth   4 vs Denver             0 NC      Box        7:07 pm    
! Michigan           2 vs Notre Dame         5 NC      Box        7:35 pm    
* - WCHA Third Place (St. Paul, MN)
# - CCHA Third Place (Detroit, MI)
& - ECAC Hockey Third Place (Albany, NY)
% - NCAA Division III Championship (Lake Placid, NY)
+ - ECAC Hockey Championship (Albany, NY)
@ - Hockey East Championship (Boston, MA)
^ - Atlantic Hockey Championship (Rochester, NY)
$ - WCHA Broadmoor Trophy Championship (St. Paul, MN)
! - CCHA Third Championship (Detroit, MI)
Saturday, March 21 - Women:
* Wis-River Falls    2 at Middlebury         3 NC  OT  Box        3:30 pm    
# Elmira             3 vs Amherst            4 NC  OT  Box        7:00 pm    
* - NCAA Division III Third Place
# - NCAA Division III Championship at Middlebury

Sunday, March 22 - Women:
* Mercyhurst         0 vs Wisconsin          5 NC      Box       12:00 pm    
* - NCAA Frozen Four Championship (Boston, MA)

Friday, March 27 - Men:
* Air Force          2 vs Michigan           0 NC      Box        3:00 pm    
# Miami              4 vs Denver             2 NC      Box        4:30 pm    
* Vermont            4 vs Yale               1 NC      Box        6:30 pm    
# Princeton          4 vs Minnesota Duluth   5 NC  OT  Box        8:00 pm    
* - NCAA East Regional Semifinal (Bridgeport, CT)
# - NCAA West Regional Semifinal (Minneapolis, MN)

Saturday, March 28 - Men:
* New Hampshire      6 vs North Dakota       5 NC  OT  Box        2:00 pm    
# Cornell            3 vs Northeastern       2 NC      Box        4:00 pm    
* Ohio State         3 vs Boston University  8 NC      Box        5:30 pm    
& Air Force          2 vs Vermont            3 NC 2OT  Box        6:30 pm    
# Bemidji State      5 vs Notre Dame         1 NC      Box        7:30 pm    
% Miami              2 vs Minnesota Duluth   1 NC      Box        8:00 pm    
* - NCAA Northeast Regional Semifinal (Manchester, NH)
# - NCAA Midwest Regional Semifinal (Grand Rapids, MI)
& - NCAA East Regional Final (Bridgeport, CT)
% - NCAA West Regional Final (Minneapolis, MN)

Sunday, March 29 - Men:
* New Hampshire      1 vs Boston University  2 NC      Box        5:30 pm    
# Bemidji State      4 vs Cornell            1 NC      Box        8:00 pm    
* - NCAA Northeast Regional Final (Manchester, NH)
# - NCAA Midwest Regional Final (Grand Rapids, MI)

Thursday, April 9 - Men:
* Bemidji State      1 vs Miami              4 NC      Box        5:00 pm    
* Vermont            4 vs Boston University  5 NC      Box        8:30 pm    
* - NCAA Frozen Four Semifinal (Washington, DC)

Saturday, April 11 - Men:
* Miami              3 vs Boston University  4 NC  OT  Box        7:00 pm    
* - NCAA Frozen Four Championship (Washington, DC)


Please use the "Back" button on your browser to return to the previous page,
or click on the puck at the right to return to the collegehockeystats.net Index.


Sunday, July 14, 2024  2:14:45 PM  EST 
350918482 Pages Accessed Since February 12, 2005
Archives: 1999-00 | 2000-01 | 2001-02 | 2002-03 | 2003-04 | 2004-05 | 2005-06 | 2006-07 | 2007-08
E-mail: info@collegehockeystats.net