Men's Hockey - 2011-2012 Composite Schedule

Friday, September 30:
* Northern Alberta   2 at Alaska Anchorage   7 EX      Box   7:07 pm AT
* - (Wasilla, AK)

Saturday, October 1:
  Carleton           3 at Colgate            3 EX  OT  Box   3:30 pm ET
  New Brunswick      0 at New Hampshire      3 EX      Box   4:00 pm ET
  Queen's            2 at Niagara            7 EX      Box   4:05 pm ET
  York               3 at Robert Morris      4 EX      Box   5:05 pm ET
  Acadia             0 at Rensselaer         7 EX      Box   7:00 pm ET
  St. Francis Xav    6 at Boston University  4 EX      Box   7:00 pm ET
  Brock              0 at RIT                4 EX      Box   7:05 pm ET
* Toronto            2 vs Western Michigan   7 EX      Box   7:05 pm ET
  Lakehead           3 at Michigan Tech      5 EX      Box   7:07 pm ET
  Ontario IT         3 at Michigan           2 EX      Box   7:35 pm ET
  Windsor            5 at Ohio State         6 EX      Box   7:35 pm ET
  Lake Superior      3 at Alab-Huntsville    2 NC      Box   7:00 pm CT
  Ryerson            4 at Connecticut        7 EX      Box   8:05 pm ET
  British Columb.    1 at Nebraska Omaha     4 EX      Box   7:07 pm CT
  Regina             1 at North Dakota       8 EX      Box   7:07 pm CT
# Simon Fraser       3 vs Air Force          8 EX            5:35 pm PT
  McGill             2 at Denver             2 EX  OT  Box   7:07 pm MT
  Northern Alberta   0 at Alaska             8 EX      Box   7:05 pm AT
* - (Muskegon, MI)
# - (Wenatchee, WA)

Sunday, October 2:
  St. Francis Xav    8 at Northeastern       5 EX      Box   2:00 pm ET
  Toronto            0 at Ferris State       5 EX      Box   3:05 pm ET
  Windsor            1 at Miami              4 EX      Box   3:05 pm ET
  Acadia             2 at Quinnipiac         5 EX      Box   4:00 pm ET
  Carleton           5 at St. Lawrence       2 EX      Box   4:00 pm ET
  Lake Superior      2 at Alab-Huntsville    1 NC      Box   3:00 pm CT
  New Brunswick      3 at Maine              7 EX      Box   4:00 pm ET
  Ryerson            4 at Sacred Heart       5 EX      Box   4:00 pm ET
  Ontario IT         4 at Bowling Green      7 EX      Box   4:05 pm ET
  Queen's            2 at Canisius           2 EX  OT  Box   4:05 pm ET
  Ottawa             2 at Clarkson           4 EX      Box   5:00 pm ET
  York               4 at Mercyhurst         5 EX      Box   5:05 pm ET
* Western Ontario    0 at Notre Dame         4 EX      Box   6:05 pm ET
  Regina             0 at Bemidji State      7 EX      Box   5:07 pm CT
  Lakehead           1 at Minnesota Duluth   5 EX      Box   6:07 pm CT
  British Columb.    0 at Minnesota          3 EX      Box   7:07 pm CT
  McGill             2 at Colorado College   3 EX      Box   6:07 pm MT
* - Joyce Center

Monday, October 3:
  Western Ontario    1 at Michigan State     6 EX      Box   7:05 pm ET
  USA Under-18 Team  1 at Michigan           3 EX      Box   7:35 pm ET
  McGill             4 at Air Force          5 EX      Box   6:05 pm MT
  British Columb.    1 at Minnesota State    3 EX      Box   7:37 pm CT

Tuesday, October 4:
  Niagara            0 at Michigan           5 NC      Box   7:35 pm ET

Friday, October 7:
* Michigan State     2 vs Boston College     5 NC      Box   4:07 pm CT
# Colgate            3 vs Robert Morris      1 NC      Box   4:37 pm CT
  Ferris State       4 at St. Lawrence       2 NC      Box   7:00 pm ET
  Merrimack          2 at Maine              1 HE      Box   7:00 pm ET
  Minnesota State    1 at Rensselaer         0 NC      Box   7:00 pm ET
  Massachusetts      3 at Northeastern       3 HE  OT  Box   7:00 pm ET
  Alab-Huntsville    1 at Western Michigan   7 NC      Box   7:05 pm ET
  Connecticut        1 at Bowling Green      2 NC      Box   7:05 pm ET
  New Brunswick      2 at Holy Cross         1 EX  OT  Box   7:05 pm ET
  Quinnipiac         1 at Ohio State         2 NC      Box   7:05 pm ET
  American Int'l     3 at Michigan Tech      4 NC      Box   7:07 pm ET
  Bentley            1 at Michigan           5 NC      Box   7:35 pm ET
  Bemidji State      5 at Miami              3 NC      Box   7:35 pm ET
  Notre Dame         3 at Minnesota Duluth   4 NC      Box   7:07 pm CT
  Northern Michigan  3 at Wisconsin          2 NC  OT  Box   7:07 pm CT
  Sacred Heart       0 at Minnesota          9 NC      Box   7:07 pm CT
* Air Force          3 at North Dakota       4 NC      Box   7:37 pm CT
# Mercyhurst         1 at Nebraska Omaha     5 NC      Box   7:37 pm CT
& St. Cloud State    4 vs Alaska             1 NC      Box   5:07 pm AT
  USA Under-18 Team  0 at Denver             3 EX      Box   7:37 pm MT
& Clarkson           4 at Alaska Anchorage   4 NC  OT  Box   8:07 pm AT
* - Ice Breaker (Grand Forks, ND)
# - Mutual of Omaha Stampede (Omaha, NE)
& - Kendall Hockey Classic (Anchorage, AK)

Saturday, October 8:
  Ferris State       5 at St. Lawrence       1 NC      Box   4:30 pm ET
* Air Force          2 vs Michigan State     3 NC  OT  Box   4:07 pm CT
# Robert Morris      2 vs Mercyhurst         1 NC      Box   4:07 pm CT
  Minnesota State    1 at Rensselaer         4 NC      Box   7:00 pm ET
  New Brunswick      3 at UMass Lowell       3 EX  OT  Box   7:00 pm ET
  Alab-Huntsville    0 at Western Michigan   4 NC      Box   7:05 pm ET
  Bemidji State      2 at Miami              3 NC      Box   7:05 pm ET
  Connecticut        4 at Bowling Green      4 NC  OT  Box   7:05 pm ET
  Niagara            0 at RIT                0 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  Quinnipiac         4 at Ohio State         3 NC      Box   7:05 pm ET
  Union              8 at Army               1 NC      Box   7:05 pm ET
  Bentley            1 at Michigan           4 NC      Box   7:35 pm ET
  American Int'l     1 at Michigan Tech      3 NC      Box   7:37 pm ET
  New Hampshire      0 at Boston University  5 HE      Box   8:00 pm ET
& Colgate            4 at Nebraska Omaha     3 NC      Box   7:07 pm CT
% Clarkson           1 vs Alaska             3 NC      Box   4:07 pm AT
  Notre Dame         5 at Minnesota Duluth   3 NC      Box   7:07 pm CT
  Northern Michigan  2 at Wisconsin          3 NC      Box   7:07 pm CT
  Sacred Heart       0 at Minnesota          6 NC      Box   7:07 pm CT
+ Boston College     6 at North Dakota       2 NC      Box   7:37 pm CT
  USA Under-18 Team  0 at Colorado College   5 EX      Box   7:07 pm MT
% St. Cloud State    3 at Alaska Anchorage   4 NC  OT  Box   7:07 pm AT
* - Ice Breaker Third Place (Grand Forks, ND)
# - Mutual of Omaha Stampede Third Place (Omaha, NE)
& - Mutual of Omaha Stampede Championship (Omaha, NE)
% - Kendall Hockey Classic (Anchorage, AK)
+ - Ice Breaker Championship (Grand Forks, ND)

Sunday, October 9:
  Northeastern       3 at Maine              6 HE      Box   1:00 pm ET

Wednesday, October 12:
  Holy Cross         3 at Quinnipiac         5 NC      Box   7:00 pm ET

Thursday, October 13:
  St. Lawrence       3 at Michigan          10 NC      Box   7:35 pm ET

Friday, October 14:
  Bentley            3 at Massachusetts      5 NC      Box   7:00 pm ET
  Boston University  3 at Providence         5 HE      Box   7:00 pm ET
  Miami              4 at Colgate            3 NC      Box   7:00 pm ET
  Sacred Heart       0 at Clarkson           3 NC      Box   7:00 pm ET
  New Hampshire      0 at Northeastern       4 HE      Box   7:00 pm ET
  Western Michigan   2 at Union              2 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  Connecticut        5 at Army               0 AH      Box   7:05 pm ET
  Michigan State     4 at Lake Superior      5 CC      Box   7:05 pm ET
* Ohio State         2 at Notre Dame         5 CC      Box   7:05 pm ET
  Rensselaer         0 at Ferris State       4 NC      Box   7:05 pm ET
  Wisconsin          1 at Michigan Tech      2 WC  OT  Box   7:07 pm ET
  Denver             4 at Boston College     2 NC      Box   7:30 pm ET
  St. Cloud State    2 at Northern Michigan  5 NC      Box   7:35 pm ET
  Bowling Green      2 at Alab-Huntsville    1 NC      Box   7:00 pm CT
  USA Under-18 Team  2 at Vermont            1 EX      Box   8:00 pm ET
  Minnesota          5 at Minnesota Duluth   4 WC  OT  Box   7:07 pm CT
  Maine              1 at North Dakota       3 NC      Box   7:37 pm CT
  UMass Lowell       4 at Minnesota State    2 NC      Box   7:37 pm CT
# Nebraska Omaha     0 vs Alaska Anchorage   3 NC      Box   5:05 pm AT
  Niagara            2 at Air Force          3 AH  OT  Box   7:05 pm MT
  Bemidji State      1 at Colorado College   3 WC      Box   7:37 pm MT
# Mercyhurst         2 at Alaska             5 NC      Box   8:05 pm AT
* - Joyce Center
# - Brice Alaska Goal Rush (Fairbanks, AK)

Saturday, October 15:
  Canisius           1 at Quinnipiac         7 NC      Box   4:00 pm ET
  American Int'l     1 at Holy Cross         2 AH      Box   4:05 pm ET
  Army               2 at Merrimack          3 NC      Box   7:00 pm ET
  Boston College     5 at New Hampshire      1 HE      Box   7:00 pm ET
  Denver             3 at Boston University  4 NC      Box   7:00 pm ET
  Miami              2 at Colgate            3 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  Sacred Heart       2 at Clarkson           5 NC      Box   7:00 pm ET
  Massachusetts      4 at Providence         6 HE      Box   7:00 pm ET
  Western Michigan   3 at Union              3 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  Elliot Lake        0 at Finlandia         11 EX      Box   7:00 pm ET
  USA Under-18 Team  2 at Plattsburgh        0 EX      Box   7:00 pm ET
  Michigan State     2 at Lake Superior      3 CC      Box   7:05 pm ET
* Ohio State         4 at Notre Dame         3 CC      Box   7:05 pm ET
  Rensselaer         0 at Ferris State       2 NC      Box   7:05 pm ET
# St. Lawrence       5 at RIT                6 NC  OT  Box   7:05 pm ET
  Wisconsin          2 at Michigan Tech      3 WC  OT  Box   7:07 pm ET
  St. Cloud State    2 at Northern Michigan  3 NC      Box   7:35 pm ET
  Bowling Green      3 at Alab-Huntsville    0 NC      Box   7:00 pm CT
& Mercyhurst         2 vs Alaska Anchorage   6 NC      Box   4:05 pm AT
  Minnesota          5 at Minnesota Duluth   4 WC      Box   7:07 pm CT
  Maine              3 at North Dakota       3 NC  OT  Box   7:07 pm CT
  UMass Lowell       4 at Minnesota State    1 NC      Box   7:07 pm CT
  Bemidji State      4 at Colorado College   6 WC      Box   7:07 pm MT
& Nebraska Omaha     1 at Alaska             4 NC      Box   7:05 pm AT
* - Joyce Center
# - Blue Cross Arena
& - Brice Alaska Goal Rush (Fairbanks, AK)

Sunday, October 16:
  Canisius           0 at Quinnipiac         4 NC      Box   1:00 pm ET
  Elliot Lake        1 at Finlandia          4 EX      Box   2:00 pm ET
  Robert Morris      2 at Air Force          4 AH      Box   5:05 pm MT

Tuesday, October 18:
  Bentley            1 at Quinnipiac         6 NC      Box   7:00 pm ET
* Connecticut        3 vs UMass Lowell       2 NC  OT  Box   7:00 pm ET
* - Conway Arena (Nashua, NH)

Thursday, October 20:
  Ohio State         0 at Michigan State     3 CC      Box   7:05 pm ET
  RIT                1 at Canisius           3 AH      Box   7:05 pm ET

Friday, October 21:
  American Int'l     2 at Clarkson           5 NC      Box   7:00 pm ET
  Guelph             2 at Cornell            3 EX      Box   7:00 pm ET
  Minnesota Duluth   5 at Providence         2 NC      Box   7:00 pm ET
  Massachusetts      2 at Boston College     4 HE      Box   7:00 pm ET
  Western Ontario    4 at Harvard            7 EX      Box   7:00 pm ET
  Oswego             7 at Elmira             3 NC      Box   7:00 pm ET
  Assumption         1 at Fredonia           4 NC      Box   7:00 pm ET
  Royal Military     1 at Utica              7 EX      Box   7:00 pm ET
  Bowling Green      1 at Lake Superior      0 CC      Box   7:05 pm ET
  Miami              2 at Ferris State       4 CC      Box   7:05 pm ET
  Ohio State         5 at Michigan State     2 CC      Box   7:05 pm ET
  Quinnipiac         4 at Robert Morris      5 NC      Box   7:05 pm ET
  Union              3 at Niagara            3 NC  OT  Box   7:05 pm ET
  Vermont            0 at Minnesota          6 NC      Box   6:07 pm CT
  Northeastern       1 at Merrimack          4 HE      Box   7:30 pm ET
  Michigan           3 at Northern Michigan  5 CC      Box   7:35 pm ET
* Rensselaer         2 at Notre Dame         5 NC      Box   7:35 pm ET
  Air Force          1 at Alab-Huntsville    1 NC  OT  Box   7:00 pm CT
  Wis-Stevens Pt.    4 at Marian             5 NC      Box   7:00 pm CT
  North Dakota       3 at Wisconsin          5 WC      Box   7:07 pm CT
  Concordia (WI)     1 at Wis-Stout          6 NC      Box   7:30 pm CT
  Alaska Anchorage   1 at Nebraska Omaha     4 WC      Box   7:37 pm CT
  Michigan Tech      5 at Bemidji State      6 WC      Box   7:37 pm CT
  New Hampshire      5 at St. Cloud State    7 NC      Box   7:37 pm CT
  Minnesota State    2 at Denver             4 WC      Box   7:37 pm MT
  Western Michigan   4 at Alaska             1 CC      Box   7:05 pm AT
* - Compton Family Ice Arena

Saturday, October 22:
  Assumption         1 at Fredonia           5 NC      Box   3:00 pm ET
  Western Ontario    2 at Dartmouth          4 EX      Box   4:00 pm ET
  Adrian             6 at Geneseo            5 NC  OT  Box   4:00 pm ET
* Army               2 vs Colgate            2 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  Boston College     4 at Northeastern       3 HE  OT  Box   7:00 pm ET
  Carleton           1 at Cornell            5 EX      Box   7:00 pm ET
  Connecticut        0 at Merrimack          5 NC      Box   7:00 pm ET
  Guelph             4 at Princeton          9 EX      Box   7:00 pm ET
  Holy Cross         5 at Boston University  4 NC      Box   7:00 pm ET
  Minnesota Duluth   2 at Providence         2 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  Waterloo           2 at Yale               1 EX      Box   7:00 pm ET
  Elmira             2 at Oswego             6 NC      Box   7:00 pm ET
  Brockport          3 at Utica              5 NC      Box   7:00 pm ET
  Bowling Green      1 at Lake Superior      4 CC      Box   7:05 pm ET
  Miami              0 at Ferris State       2 CC      Box   7:05 pm ET
  Quinnipiac         4 at Robert Morris      1 NC      Box   7:05 pm ET
  Union              5 at RIT                0 NC      Box   7:05 pm ET
  American Int'l     0 at Clarkson           5 NC      Box   7:30 pm ET
  Michigan           3 at Northern Michigan  3 CC  OT  Box   7:35 pm ET
  Air Force          7 at Alab-Huntsville    2 NC      Box   7:00 pm CT
  Alaska Anchorage   1 at Nebraska Omaha     3 WC      Box   7:07 pm CT
  Michigan Tech      1 at Bemidji State      3 WC      Box   7:07 pm CT
  North Dakota       4 at Wisconsin          5 WC      Box   7:07 pm CT
  New Hampshire      3 at St. Cloud State    3 NC  OT  Box   7:07 pm CT
  Marian             2 at Wis-Stout          6 NC      Box   7:30 pm CT
  Minnesota State    2 at Denver            10 WC      Box   7:07 pm MT
  Western Michigan   2 at Alaska             2 CC  OT  Box   7:05 pm AT
* - Cape Cod Classic (Hyannis, MA)

Sunday, October 23:
  Waterloo           0 at Brown              2 EX      Box   2:00 pm ET
  Vermont            5 at Minnesota          4 NC      Box   1:07 pm CT
  Neumann            1 at Princeton          5 EX      Box   4:00 pm ET
  Norwich            1 at Dartmouth          3 EX      Box   4:00 pm ET

Tuesday, October 25:
  Bentley            7 at Sacred Heart       3 AH      Box   7:05 pm ET
  St. Norbert        8 at Concordia (WI)     0 NC      Box   7:00 pm CT

Thursday, October 27:
  Alaska             2 at Ohio State         2 CC  OT  Box   7:05 pm ET
  Holy Cross         2 at Connecticut        4 AH      Box   7:05 pm ET
  Ferris State       2 at Michigan           5 CC      Box   7:35 pm ET
  Lake Superior      3 at Miami              2 CC  OT  Box   7:35 pm ET

Friday, October 28:
* Princeton          2 vs Yale               2 NC  OT  Box   4:00 pm ET
# St. Thomas         1 vs St. Olaf           1 NC  OT  Box   5:00 pm CT
& Brown              1 at Dartmouth          2 NC      Box   7:00 pm ET
  Boston University  2 at Massachusetts      2 HE  OT  Box   7:00 pm ET
  Colorado College   4 at Rensselaer         1 NC      Box   7:00 pm ET
  Merrimack          4 at Vermont            1 HE      Box   7:00 pm ET
  Providence         4 at Maine              5 HE  OT  Box   7:00 pm ET
  Union              1 at New Hampshire      2 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  Fredonia           4 at Brockport          4 SU  OT  Box   7:00 pm ET
  Oswego             6 at Cortland           0 SU      Box   7:00 pm ET
  Buffalo State      3 at Geneseo            4 SU  OT  Box   7:00 pm ET
  Potsdam            1 at Morrisville        4 SU      Box   7:00 pm ET
  USA Under-18 Team  4 at Adrian             6 EX      Box   7:00 pm ET
  Alaska             0 at Ohio State         6 CC      Box   7:05 pm ET
  Colgate            7 at Niagara            6 NC  OT  Box   7:05 pm ET
  Clarkson           3 at Bentley            2 NC      Box   7:05 pm ET
  Notre Dame         3 at Bowling Green      1 CC      Box   7:05 pm ET
  Northern Michigan  2 at Western Michigan   4 CC      Box   7:05 pm ET
  RIT                1 at Mercyhurst         2 AH      Box   7:05 pm ET
  Robert Morris      2 at Michigan State     5 NC      Box   7:05 pm ET
  Sacred Heart       4 at American Int'l     7 AH      Box   7:05 pm ET
  Denver             2 at Michigan Tech      7 WC      Box   7:07 pm ET
  Boston College     4 at UMass Lowell       2 HE      Box   7:15 pm ET
# Bethel             2 vs Augsburg           3 NC      Box   6:30 pm CT
  Southern N.H.      1 at SUNY Canton        1 EX  OT  Box   7:30 pm ET
  Ferris State       0 at Michigan           4 CC      Box   7:35 pm ET
  Lake Superior      5 at Miami              3 CC      Box   7:35 pm ET
  St. Norbert        1 at Wis-Stevens Pt.    5 NH      Box   7:00 pm CT
  Wis-Superior       4 at St. Scholastica    4 NH  OT  Box   7:05 pm CT
  Finlandia          0 at Wis-River Falls    4 NC      Box   7:05 pm CT
  Bemidji State      2 at Minnesota Duluth   6 WC      Box   7:07 pm CT
  Nebraska Omaha     5 at Wisconsin          4 WC      Box   7:07 pm CT
  Milwaukee S. E.    7 at Concordia (WI)     3 MC      Box   7:30 pm CT
  Wis-Eau Claire     2 at Wis-Stout          5 NH      Box   7:30 pm CT
  St. Cloud State    4 at North Dakota       0 WC      Box   7:37 pm CT
# Gustavus Adolphus  3 vs St. John's         3 NC  OT  Box   8:00 pm CT
  Minnesota          5 at Alaska Anchorage   0 WC      Box   7:07 pm AT
* - Ivy Shootout at Dartmouth
# - MIAC Showcase (Blaine, MN)
& - Ivy Shootout

Saturday, October 29:
* Princeton          2 vs Brown              3 NC      Box   4:00 pm ET
# Hamline            3 vs Bethel             2 NC      Box   4:00 pm CT
# Concordia (MN)     3 vs Gustavus Adolphus  2 NC      Box   5:30 pm CT
  American Int'l     2 at Union              5 NC      Box   7:00 pm ET
  Colorado College   4 at Rensselaer         1 NC      Box   7:00 pm ET
  Merrimack          4 at Vermont            2 HE      Box   7:00 pm ET
  Mercyhurst         5 at Cornell            4 NC      Box   7:00 pm ET
  Northeastern       2 at New Hampshire      5 HE      Box   7:00 pm ET
& Yale               2 at Dartmouth          1 NC      Box   7:00 pm ET
  Providence         1 at Maine              3 HE      Box   7:00 pm ET
  Massachusetts      4 at Boston University  5 HE  OT  Box   7:00 pm ET
  UMass Lowell       3 at Boston College     6 HE      Box   7:00 pm ET
  Buffalo State      8 at Brockport          1 SU      Box   7:00 pm ET
  Fredonia           1 at Geneseo            2 SU      Box   7:00 pm ET
  Plattsburgh        6 at Morrisville        4 SU      Box   7:00 pm ET
  Hobart             2 at Cortland           3 NC      Box   7:00 pm ET
  Southern N.H.      2 at Potsdam           14 NC      Box   7:00 pm ET
  Oswego             2 at Utica              3 NC      Box   7:00 pm ET
  Franklin Pierce    2 at SUNY Canton        2 EX  OT  Box   7:00 pm ET
% Manhattanville     2 at USA Under-18 Team  1 EX      Box   7:00 pm ET
  Clarkson           2 at Bentley            2 NC  OT  Box   7:05 pm ET
  Notre Dame         3 at Bowling Green      2 CC      Box   7:05 pm ET
  Northern Michigan  2 at Western Michigan   3 CC  OT  Box   7:05 pm ET
  Robert Morris      2 at Michigan State     6 NC      Box   7:05 pm ET
  Denver             2 at Michigan Tech      2 WC  OT  Box   7:07 pm ET
  Niagara            2 at Colgate            1 NC      Box   8:00 pm ET
  Wis-Stevens Pt.    1 at St. Norbert        4 NH      Box   7:00 pm CT
# Saint Mary's       2 vs St. Thomas         3 NC      Box   7:00 pm CT
  Concordia (WI)     1 at Milwaukee S. E.    6 MC      Box   7:05 pm CT
  Wis-Superior       4 at St. Scholastica    2 NH      Box   7:05 pm CT
  Finlandia          0 at Wis-River Falls    6 NC      Box   7:05 pm CT
  Bemidji State      0 at Minnesota Duluth   1 WC      Box   7:07 pm CT
  St. Cloud State    1 at North Dakota       3 WC      Box   7:07 pm CT
  Nebraska Omaha     3 at Wisconsin          6 WC      Box   7:07 pm CT
  Wis-Eau Claire     3 at Wis-Stout          2 NH      Box   7:30 pm CT
  Canisius           3 at Air Force          3 AH  OT  Box   7:05 pm MT
  Minnesota          3 at Alaska Anchorage   1 WC      Box   7:07 pm AT
* - Ivy Shootout at Dartmouth
# - MIAC Showcase (Blaine, MN)
& - Ivy Shootout
% - (Ann Arbor, MI)

Sunday, October 30:
* St. John's         1 vs Concordia (MN)     2 NC      Box   1:00 pm CT
  Univ. New England  9 at Rhode Island       1 EX            2:00 pm ET
  Franklin Pierce    3 at SUNY Canton        3 EX  OT  Box   2:00 pm ET
  Trois-Rivieres     0 at Norwich            3 EX      Box   3:00 pm ET
* St. Olaf           3 vs Saint Mary's       2 NC      Box   2:30 pm CT
* Augsburg           2 vs Hamline            3 NC  OT  Box   4:00 pm CT
* - MIAC Showcase (Blaine, MN)

Tuesday, November 1:
  Quinnipiac         5 at Princeton          2 EC      Box   7:00 pm ET
  Norway Under-18    1 at St. Olaf           6 EX      Box   7:30 pm CT

Wednesday, November 2:
  Johnson & Wales    3 at Stonehill          2 NC      Box   7:00 pm ET
  Norway Under-18    0 at Augsburg           1 EX      Box   6:00 pm CT

Friday, November 4:
* Assumption         1 vs Suffolk            3 NC      Box   3:00 pm ET
# Western N.E.       2 vs Westfield State    4 NC      Box   4:00 pm ET
* Stonehill          1 at Becker             5 NC      Box   6:00 pm ET
  Colgate            5 at Brown              3 EC      Box   7:00 pm ET
  Maine              1 at Boston College     5 HE      Box   7:00 pm ET
  Northeastern       1 at Merrimack          1 HE  OT  Box   7:00 pm ET
  Princeton          4 at Harvard            3 EC      Box   7:00 pm ET
  Quinnipiac         4 at Dartmouth          5 EC      Box   7:00 pm ET
  Rensselaer         1 at Clarkson           4 EC      Box   7:00 pm ET
  Massachusetts      3 at New Hampshire      7 HE      Box   7:00 pm ET
  Union              2 at St. Lawrence       0 EC      Box   7:00 pm ET
  Vermont            2 at Providence         5 HE      Box   7:00 pm ET
  New England Coll.  6 at Babson             2 EE      Box   7:00 pm ET
  Univ. New England  3 at Castleton         10 EE      Box   7:00 pm ET
  Southern Maine     5 at Skidmore           4 EE      Box   7:00 pm ET
  Saint Anselm       2 at UMass Boston       1 EE      Box   7:00 pm ET
  Hobart             4 at Manhattanville     0 EW      Box   7:00 pm ET
  Elmira             3 at Utica              1 EW      Box   7:00 pm ET
  Northland          3 at Adrian            13 MC      Box   7:00 pm ET
  Brockport          5 at Cortland           7 SU      Box   7:00 pm ET
  Fredonia           5 at Morrisville        1 SU      Box   7:00 pm ET
  Geneseo            2 at Oswego             4 SU      Box   7:00 pm ET
  American Int'l     0 at Robert Morris      2 AH      Box   7:05 pm ET
  Army               2 at RIT                2 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  Bemidji State      3 at Lake Superior      2 NC  OT  Box   7:05 pm ET
  Connecticut        3 at Mercyhurst         4 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  Ferris State       4 at Bowling Green      0 CC      Box   7:05 pm ET
  Holy Cross         2 at Niagara            4 AH      Box   7:05 pm ET
  Minnesota State    0 at Michigan Tech      1 WC      Box   7:07 pm ET
  Cornell            6 at Yale               2 EC      Box   7:30 pm ET
  Notre Dame         2 at Northern Michigan  2 CC  OT  Box   7:35 pm ET
  Western Michigan   3 at Michigan           2 CC      Box   7:35 pm ET
  Ohio State         4 at Alab-Huntsville    0 NC      Box   7:00 pm CT
  Concordia (WI)     2 at Lawrence           4 MC      Box   7:00 pm CT
  Lake Forest        0 at Marian             3 MC      Box   7:00 pm CT
  Gustavus Adolphus  2 at St. Norbert        2 NC  OT  Box   7:00 pm CT
  Bethel             0 at Wis-Eau Claire     5 NC      Box   7:00 pm CT
  Augsburg           3 at Wis-Stevens Pt.    4 NC  OT  Box   7:00 pm CT
  Finlandia          1 at Milwaukee S. E.    8 MC      Box   7:05 pm CT
  Saint Mary's       2 at St. Scholastica    4 NC      Box   7:05 pm CT
  Hamline            1 at Wis-River Falls    8 NC      Box   7:05 pm CT
  North Dakota       0 at Minnesota          2 WC      Box   7:07 pm CT
  Concordia (MN)     1 at Wis-Stout          2 NC      Box   7:30 pm CT
  St. Olaf           6 at Wis-Superior       5 NC  OT  Box   7:35 pm CT
  Colorado College   5 at Nebraska Omaha     7 WC      Box   7:37 pm CT
  Wisconsin          2 at St. Cloud State    7 WC      Box   7:37 pm CT
  Sacred Heart       1 at Air Force          2 AH      Box   7:05 pm MT
  Minnesota Duluth   3 at Denver             3 WC  OT  Box   7:37 pm MT
  Miami              2 at Alaska             1 CC      Box   7:05 pm AT
* - Becker Ice Breaker
# - Falcon Cup at Mass Mutual Center (Springfield, MA)

Saturday, November 5:
* Suffolk            4 at Becker             1 NC      Box   1:50 pm ET
# Assumption         5 vs Stonehill          2 NC      Box   2:30 pm ET
  Northland          2 at Adrian             8 MC      Box   3:00 pm ET
  Finlandia          2 at Milwaukee S. E.    3 MC      Box   2:00 pm CT
  Southern Maine     1 at Castleton          5 EE      Box   4:00 pm ET
  New England Coll.  4 at UMass Boston       3 EE      Box   4:00 pm ET
  St. Olaf           1 at St. Scholastica    9 NC      Box   4:00 pm CT
  Bentley            2 at Canisius           0 AH      Box   6:05 pm ET
  Boston College     2 at Massachusetts      4 HE      Box   7:00 pm ET
  Boston University  1 at UMass Lowell       7 HE      Box   7:00 pm ET
  Colgate            0 at Yale               2 EC      Box   7:00 pm ET
  Cornell            4 at Brown              5 EC      Box   7:00 pm ET
  Merrimack          3 at Northeastern       2 HE  OT  Box   7:00 pm ET
  Maine              2 at New Hampshire      3 HE      Box   7:00 pm ET
  Princeton          3 at Dartmouth          5 EC      Box   7:00 pm ET
  Quinnipiac         2 at Harvard            2 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Rensselaer         0 at St. Lawrence       2 EC      Box   7:00 pm ET
  Union              3 at Clarkson           1 EC      Box   7:00 pm ET
  Vermont            1 at Providence         5 HE      Box   7:00 pm ET
  Saint Anselm       4 at Babson             6 EE      Box   7:00 pm ET
  Univ. New England  2 at Skidmore           3 EE      Box   7:00 pm ET
  Elmira             6 at Manhattanville     3 EW      Box   7:00 pm ET
  Geneseo            4 at Cortland           2 SU      Box   7:00 pm ET
  Buffalo State      7 at Morrisville        2 SU      Box   7:00 pm ET
  Brockport          1 at Oswego             7 SU      Box   7:00 pm ET
  Plattsburgh        4 at Potsdam            1 SU      Box   7:00 pm ET
  Johnson & Wales    5 at Franklin Pierce    0 NC      Box   7:00 pm ET
  Hobart             5 at Salve Regina       1 NC      Box   7:00 pm ET
  Plymouth State     6 at Southern N.H.      0 NC      Box   7:00 pm ET
  Saint Michael's    1 at Utica              7 NC      Box   7:00 pm ET
  Fredonia           4 at Penn State         5 EX      Box   7:00 pm ET
  American Int'l     2 at Robert Morris      0 AH      Box   7:05 pm ET
  Army               3 at RIT                5 AH      Box   7:05 pm ET
  Bemidji State      1 at Lake Superior      2 NC      Box   7:05 pm ET
  Connecticut        0 at Mercyhurst         2 AH      Box   7:05 pm ET
  Ferris State       5 at Bowling Green      3 CC      Box   7:05 pm ET
  Holy Cross         4 at Niagara            3 AH      Box   7:05 pm ET
  Minnesota State    6 at Michigan Tech      3 WC      Box   7:07 pm ET
  Notre Dame         1 at Northern Michigan  1 CC  OT  Box   7:35 pm ET
  Western Michigan   2 at Michigan           5 CC      Box   7:35 pm ET
  Ohio State         2 at Alab-Huntsville    0 NC      Box   7:00 pm CT
  Marian             3 at Lake Forest        1 MC      Box   7:00 pm CT
  Augsburg           2 at St. Norbert        7 NC      Box   7:00 pm CT
  Concordia (MN)     2 at St. Thomas         1 NC      Box   7:00 pm CT
  Hamline            3 at Wis-Eau Claire     5 NC      Box   7:00 pm CT
  Gustavus Adolphus  2 at Wis-Stevens Pt.    1 NC  OT  Box   7:00 pm CT
  Bethel             5 at Wis-River Falls    7 NC      Box   7:05 pm CT
  Saint Mary's       3 at Wis-Superior       4 NC      Box   7:05 pm CT
  Colorado College   5 at Nebraska Omaha     2 WC      Box   7:07 pm CT
  Wisconsin          3 at St. Cloud State    3 WC  OT  Box   7:07 pm CT
  Lawrence           2 at Concordia (WI)     2 MC  OT  Box   7:30 pm CT
  St. John's         7 at Wis-Stout          3 NC      Box   7:30 pm CT
  North Dakota       2 at Minnesota          3 WC      Box   7:37 pm CT
  Minnesota Duluth   4 at Denver             0 WC      Box   7:07 pm MT
  Sacred Heart       2 at Air Force          3 AH      Box   7:35 pm MT
  Miami              2 at Alaska             1 CC      Box   7:05 pm AT
* - Becker Ice Breaker Championship
# - Becker Ice Breaker Third Place

Sunday, November 6:
  Curry              4 at Neumann            5 NC      Box   2:00 pm ET
  Bentley            1 at Canisius           3 AH      Box   2:05 pm ET

Monday, November 7:
  Salem State        4 at Wentworth          3 NC      Box   7:00 pm ET

Tuesday, November 8:
  New England Coll.  4 at Fitchburg State    2 NC      Box   7:00 pm ET
  Franklin Pierce    2 at Salve Regina       4 NC      Box   7:00 pm ET
  Westfield State    3 at Nichols            3 NC  OT  Box   8:10 pm ET

Wednesday, November 9:
  UMass Dartmouth    7 at Becker             3 NC      Box   8:10 pm ET

Thursday, November 10:
* Suffolk            4 at Worcester State    7 NC      Box   4:30 pm ET
  Plymouth State     4 at Stonehill          3 NC  OT  Box   7:00 pm ET
* Johnson & Wales    2 vs Western N.E.       5 NC      Box   7:30 pm ET
* - Pepperidge Farm Tournament (Worcester, MA)

Friday, November 11:
  Northern Michigan  1 at Ohio State         4 CC      Box  12:05 pm ET
* Franklin Pierce    2 vs Wentworth          5 NC      Box   5:00 pm ET
  Holy Cross         2 at Massachusetts      7 NC      Box   6:00 pm ET
  Alab-Huntsville    0 at Providence         3 NC      Box   7:00 pm ET
  Brown              2 at Union              1 EC      Box   7:00 pm ET
  Colgate            4 at Dartmouth          0 EC      Box   7:00 pm ET
  Clarkson           1 at Quinnipiac         1 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Cornell            4 at Harvard            2 EC      Box   7:00 pm ET
  Merrimack          3 at Boston University  2 HE  OT  Box   7:00 pm ET
  Northeastern       1 at Boston College     2 HE      Box   7:00 pm ET
  St. Lawrence       3 at Princeton          2 EC      Box   7:00 pm ET
  UMass Lowell       5 at Maine              3 HE      Box   7:00 pm ET
  Yale               2 at Rensselaer         0 EC      Box   7:00 pm ET
  Castleton          4 at New England Coll.  2 EE      Box   7:00 pm ET
  Skidmore           1 at Saint Anselm       3 EE      Box   7:00 pm ET
  Norwich            7 at Univ. New England  4 EE      Box   7:00 pm ET
  Saint Michael's    5 at Southern Maine     3 EE      Box   7:00 pm ET
  Neumann            5 at Hobart             3 EW      Box   7:00 pm ET
  Potsdam            3 at Buffalo State      2 SU      Box   7:00 pm ET
  Morrisville        4 at Cortland           5 SU  OT  Box   7:00 pm ET
  Plattsburgh        7 at Fredonia           3 SU      Box   7:00 pm ET
  Brockport          6 at Geneseo            1 SU      Box   7:00 pm ET
  Westfield State    3 at Utica              7 NC      Box   7:00 pm ET
  Air Force          1 at RIT                3 AH      Box   7:05 pm ET
  American Int'l     1 at Bentley            4 AH      Box   7:05 pm ET
  Alaska             4 at Notre Dame         5 CC      Box   7:05 pm ET
  Army               2 at Sacred Heart       1 AH      Box   7:05 pm ET
  Canisius           1 at Bowling Green      4 NC      Box   7:05 pm ET
  Lake Superior      1 at Ferris State       5 CC      Box   7:05 pm ET
  Michigan State     3 at Western Michigan   2 CC      Box   7:05 pm ET
  Robert Morris      4 at Mercyhurst         3 AH      Box   7:05 pm ET
  Marian             5 at Finlandia          3 MC      Box   7:15 pm ET
  Michigan           1 at Miami              2 CC      Box   7:35 pm ET
  Assumption         5 at Nichols            1 NC      Box   7:40 pm ET
  Concordia (WI)     3 at Lake Forest        6 MC      Box   7:00 pm CT
  Northland          3 at Lawrence           5 MC      Box   7:00 pm CT
  Saint Mary's       4 at Hamline            6 MI      Box   7:00 pm CT
  St. Thomas         5 at St. John's         3 MI      Box   7:00 pm CT
  St. Scholastica    1 at Wis-Eau Claire     5 NH      Box   7:00 pm CT
  Wis-Superior       3 at Wis-Stevens Pt.    3 NH  OT  Box   7:00 pm CT
* Southern N.H.      3 at Fitchburg State    5 NC      Box   8:00 pm ET
  Adrian             1 at Milwaukee S. E.    3 MC      Box   7:05 pm CT
  Bethel             1 at Gustavus Adolphus  4 MI      Box   7:05 pm CT
  St. Norbert        3 at Wis-River Falls    6 NH      Box   7:05 pm CT
  Wis-Stout          2 at Augsburg           3 NC      Box   7:05 pm CT
  Alaska Anchorage   0 at Minnesota Duluth   5 WC      Box   7:07 pm CT
  Minnesota          1 at Wisconsin          3 WC      Box   7:07 pm CT
  Concordia (MN)     1 at St. Olaf           5 MI      Box   7:30 pm CT
  St. Cloud State    2 at Minnesota State    4 WC      Box   7:37 pm CT
  Nebraska Omaha     3 at Bemidji State      3 WC  OT  Box   7:37 pm CT
* - Fitchburg Shootout

Saturday, November 12:
* Southern N.H.      4 vs Franklin Pierce    4 NC  OT  Box   1:00 pm ET
  Curry             10 at Salve Regina       2 EN      Box   2:00 pm ET
  Adrian             3 at Milwaukee S. E.    2 MC      Box   2:00 pm CT
  Concordia (MN)     2 at St. Olaf           2 MI  OT  Box   2:00 pm CT
# Lake Forest        2 at Concordia (WI)     5 MC      Box   2:45 pm CT
  Clarkson           0 at Princeton          3 EC      Box   4:00 pm ET
  St. Lawrence       1 at Quinnipiac         0 EC  OT  Box   4:00 pm ET
  Skidmore           4 at New England Coll.  5 EE      Box   4:00 pm ET
  Castleton          2 at Saint Anselm       1 EE      Box   4:00 pm ET
  Saint Michael's    2 at Univ. New England  6 EE      Box   4:00 pm ET
  Norwich            5 at Southern Maine     1 EE      Box   4:00 pm ET
  Marian             4 at Finlandia          2 MC      Box   4:00 pm ET
& Wentworth          2 at Fitchburg State    0 NC      Box   4:00 pm ET
  Canisius           1 at Bowling Green      3 NC      Box   4:05 pm ET
% Johnson & Wales    9 vs Suffolk            2 NC      Box   4:30 pm ET
  UMass Boston       5 at UMass Dartmouth    4 NC      Box   4:40 pm ET
  Northland          2 at Lawrence           6 MC      Box   4:00 pm CT
  Alaska             2 at Notre Dame         3 CC  OT  Box   5:05 pm ET
  Alab-Huntsville    2 at Providence         4 NC      Box   7:00 pm ET
  Brown              0 at Rensselaer         1 EC      Box   7:00 pm ET
  Colgate            2 at Harvard            4 EC      Box   7:00 pm ET
  Cornell            3 at Dartmouth          2 EC      Box   7:00 pm ET
  Northeastern       2 at Massachusetts      4 HE      Box   7:00 pm ET
  UMass Lowell       4 at Maine              3 HE      Box   7:00 pm ET
  New Hampshire      4 at Vermont            4 HE  OT  Box   7:00 pm ET
  Neumann            2 at Elmira             4 EW      Box   7:00 pm ET
  Utica              4 at Hobart             2 EW      Box   7:00 pm ET
  Plattsburgh        3 at Buffalo State      4 SU      Box   7:00 pm ET
  Potsdam            1 at Fredonia           9 SU      Box   7:00 pm ET
  Morrisville        3 at Oswego             3 SU  OT  Box   7:00 pm ET
  Framingham State   1 at Geneseo            6 NC      Box   7:00 pm ET
+ Western N.E.       4 at Worcester State    1 NC      Box   7:00 pm ET
  Air Force          2 at Mercyhurst         3 AH      Box   7:05 pm ET
  Bentley            4 at Army               1 AH      Box   7:05 pm ET
  Connecticut        2 at American Int'l     2 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  Lake Superior      1 at Ferris State       1 CC  OT  Box   7:05 pm ET
  Michigan           3 at Miami              3 CC  OT  Box   7:05 pm ET
  Michigan State     4 at Western Michigan   2 CC      Box   7:05 pm ET
  Northern Michigan  1 at Ohio State         4 CC      Box   7:05 pm ET
  Sacred Heart       4 at Holy Cross         6 AH      Box   7:05 pm ET
  Yale               4 at Union              0 EC      Box   7:30 pm ET
  Stonehill          2 at Nichols            0 NC      Box   7:40 pm ET
  Gustavus Adolphus  2 at Bethel             3 MI      Box   7:00 pm CT
  St. John's         4 at St. Thomas         5 MI      Box   7:00 pm CT
  Wis-Superior       5 at Wis-Stevens Pt.    2 NH      Box   7:00 pm CT
  Wis-Eau Claire     1 at St. Scholastica    2 NH      Box   7:05 pm CT
  St. Norbert        5 at Wis-River Falls    5 NH  OT  Box   7:05 pm CT
  Alaska Anchorage   1 at Minnesota Duluth   3 WC      Box   7:07 pm CT
  St. Cloud State    3 at Minnesota State    2 WC      Box   7:07 pm CT
  Nebraska Omaha     5 at Bemidji State      1 WC      Box   7:07 pm CT
  Hamline            4 at Saint Mary's       3 MI  OT  Box   7:30 pm CT
  Minnesota          4 at Wisconsin          1 WC      Box   7:37 pm CT
  Colorado College   4 at Denver             5 WC      Box   7:07 pm MT
* - Fitchburg Shootout Third Place
# - Bradley Center (Milwaukee, WI)
& - Fitchburg Shootout Championship
% - Pepperidge Farm Tournament Third Place
+ - Pepperidge Farm Tournament Championship

Sunday, November 13:
  Boston University  5 at Boston College     0 HE      Box   4:00 pm ET

Tuesday, November 15:
  UMass Dartmouth    3 at Worcester State    1 MS      Box   5:30 pm ET
  Westfield State    1 at Plymouth State     4 MS      Box   6:00 pm ET
  Union              5 at Rensselaer         1 EC      Box   7:00 pm ET
  Canisius           1 at Niagara            1 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  Western Michigan   2 at Notre Dame         3 CC      Box   7:05 pm ET

Wednesday, November 16:
  Franklin Pierce    4 at Assumption         4 N1  OT  Box   6:35 pm ET
  Sacred Heart       3 at Connecticut        8 AH      Box   7:05 pm ET
  Stonehill          4 at Southern N.H.      3 N1      Box   7:30 pm ET
  Curry              4 at Becker             2 EN      Box   7:40 pm ET
  Suffolk            1 at Johnson & Wales   11 EN      Box   7:45 pm ET

Thursday, November 17:
  Framingham State   2 at Plymouth State     4 MS      Box   6:00 pm ET
  Fitchburg State    4 at Salem State        6 MS      Box   7:00 pm ET
  Nichols            8 at Salve Regina       3 EN      Box   7:00 pm ET
  Wentworth          1 at Western N.E.       2 EN      Box   7:15 pm ET
  Worcester State    2 at Westfield State    2 MS  OT  Box   7:35 pm ET
  Marian             2 at Lawrence           2 MC  OT  Box   7:00 pm CT

Friday, November 18:
  Dartmouth          3 at St. Lawrence       1 EC      Box   7:00 pm ET
  Harvard            3 at Clarkson           2 EC      Box   7:00 pm ET
  Maine              2 at Massachusetts      2 HE  OT  Box   7:00 pm ET
  Princeton          0 at Cornell            4 EC      Box   7:00 pm ET
  Northeastern       5 at Providence         2 HE      Box   7:00 pm ET
  Quinnipiac         1 at Colgate            3 EC      Box   7:00 pm ET
  UMass Lowell       0 at New Hampshire      5 HE      Box   7:00 pm ET
  Vermont            3 at Boston University  4 HE      Box   7:00 pm ET
  Babson             1 at Castleton          6 EE      Box   7:00 pm ET
  New England Coll.  3 at Norwich            6 EE      Box   7:00 pm ET
  UMass Boston       0 at Skidmore           4 EE      Box   7:00 pm ET
  Saint Anselm       2 at Saint Michael's    2 EE  OT  Box   7:00 pm ET
  Tufts              4 at Trinity            1 NS      Box   7:00 pm ET
  Hobart             3 at Elmira             5 EW      Box   7:00 pm ET
  Manhattanville     7 at Neumann            4 EW      Box   7:00 pm ET
  Lake Forest        0 at Adrian             7 MC      Box   7:00 pm ET
  Hamilton           0 at Amherst            2 NS      Box   7:00 pm ET
  Conn. College      1 at Wesleyan           6 NS      Box   7:00 pm ET
  Cortland           0 at Buffalo State      8 SU      Box   7:00 pm ET
  Oswego             4 at Fredonia           1 SU      Box   7:00 pm ET
  Brockport          1 at Plattsburgh        6 SU      Box   7:00 pm ET
  Geneseo            3 at Potsdam            7 SU      Box   7:00 pm ET
  Army               3 at American Int'l     3 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  Bentley            0 at Mercyhurst         0 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  Holy Cross         0 at RIT                2 AH      Box   7:05 pm ET
  Boston College     2 at Notre Dame         3 NC  OT  Box   7:35 pm ET
  Bowling Green      0 at Miami              4 CC      Box   7:35 pm ET
  Michigan State     4 at Northern Michigan  2 CC      Box   7:35 pm ET
  Ohio State         2 at Michigan           1 CC      Box   7:35 pm ET
  Lawrence           2 at Marian             2 MC  OT  Box   7:00 pm CT
  Bethel             0 at Concordia (MN)     2 MI      Box   7:00 pm CT
  Gustavus Adolphus  3 at St. Thomas         4 MI  OT  Box   7:00 pm CT
  St. Norbert        3 at Wis-Eau Claire     2 NH      Box   7:00 pm CT
  Finlandia          2 at Northland          5 MC      Box   7:05 pm CT
  St. John's         2 at Augsburg           3 MI      Box   7:05 pm CT
  Wis-Stevens Pt.    2 at Wis-River Falls    2 NH  OT  Box   7:05 pm CT
  Wis-Stout          1 at Wis-Superior       4 NH      Box   7:05 pm CT
  Hamline            0 at St. Olaf           4 MI      Box   7:30 pm CT
  Minnesota          3 at St. Cloud State    4 WC      Box   7:37 pm CT
  Minnesota State    2 at Minnesota Duluth   5 WC      Box   7:37 pm CT
  Nebraska Omaha     3 at Denver             7 WC      Box   7:37 pm MT
  Wisconsin          2 at Colorado College   4 WC      Box   7:37 pm MT
  Michigan Tech      1 at Alaska Anchorage   3 WC      Box   7:07 pm AT
  Ferris State       0 at Alaska             2 CC      Box   7:35 pm AT

Saturday, November 19:
  Lake Superior      2 at Canisius           2 NC  OT  Box  12:35 pm ET
  New England Coll.  4 at Saint Michael's    1 EE      Box   1:00 pm ET
  Assumption         4 at Stonehill          2 N1      Box   2:00 pm ET
  Southern N.H.      1 at Franklin Pierce    2 N1      Box   3:00 pm ET
  Tufts              3 at Wesleyan           2 NS      Box   3:00 pm ET
  Lake Forest        0 at Adrian             4 MC      Box   3:00 pm ET
  Bethel             0 at Concordia (MN)     1 MI      Box   2:00 pm CT
  Conn. College      5 at Trinity            4 NS      Box   3:00 pm ET
  Princeton          1 at Colgate            4 EC      Box   4:00 pm ET
  Worcester State    1 at Fitchburg State    2 MS      Box   4:00 pm ET
  UMass Boston       3 at Castleton          6 EE      Box   4:00 pm ET
  Saint Anselm       2 at Norwich            5 EE      Box   4:00 pm ET
  Babson             4 at Skidmore           2 EE      Box   4:00 pm ET
  Nichols            0 at Becker             4 EN      Box   4:00 pm ET
  Finlandia          2 at Northland          3 MC      Box   3:05 pm CT
  Salem State        3 at UMass Dartmouth    3 MS  OT  Box   4:30 pm ET
  Western N.E.       2 at Curry              4 EN      Box   4:35 pm ET
  Connecticut        3 at Yale               5 NC      Box   7:00 pm ET
  Dartmouth          0 at Clarkson           4 EC      Box   7:00 pm ET
  Harvard            3 at St. Lawrence       4 EC      Box   7:00 pm ET
  Quinnipiac         0 at Cornell            4 EC      Box   7:00 pm ET
  Massachusetts      0 at UMass Lowell       4 HE      Box   7:00 pm ET
  New Hampshire      1 at Boston University  4 HE      Box   7:00 pm ET
  Salve Regina       5 at Suffolk            2 EN      Box   7:00 pm ET
  Utica              1 at Neumann            2 EW      Box   7:00 pm ET
  Colby              2 at Middlebury         3 NS      Box   7:00 pm ET
  Bowdoin            3 at Williams           3 NS  OT  Box   7:00 pm ET
  Oswego             5 at Buffalo State      3 SU      Box   7:00 pm ET
  Cortland           5 at Fredonia           5 SU  OT  Box   7:00 pm ET
  Geneseo            0 at Plattsburgh        2 SU      Box   7:00 pm ET
  Brockport          3 at Potsdam            5 SU      Box   7:00 pm ET
  Bentley            1 at Mercyhurst         2 AH      Box   7:05 pm ET
  Bowling Green      4 at Miami              4 CC  OT  Box   7:05 pm ET
  Brown              1 at Army               1 NC  OT  Box   7:05 pm ET
  Holy Cross         5 at RIT                6 AH      Box   7:05 pm ET
  Westfield State    3 at Framingham State   1 MS      Box   7:30 pm ET
  Michigan State     1 at Northern Michigan  2 CC      Box   7:35 pm ET
  Ohio State         6 at Michigan           5 CC      Box   7:35 pm ET
  Vermont            1 at Northeastern       4 HE      Box   8:00 pm ET
  St. Olaf           3 at Hamline            4 MI      Box   7:00 pm CT
  Augsburg           3 at St. John's         5 MI      Box   7:00 pm CT
  St. Norbert        5 at Wis-Eau Claire     2 NH      Box   7:00 pm CT
  St. Thomas         3 at Gustavus Adolphus  1 MI      Box   7:05 pm CT
  Wis-Stevens Pt.    1 at Wis-River Falls    2 NH      Box   7:05 pm CT
  Wis-Stout          2 at Wis-Superior       1 NH  OT  Box   7:05 pm CT
  Minnesota State    3 at Minnesota Duluth   7 WC      Box   7:07 pm CT
  North Dakota       5 at Bemidji State      2 WC      Box   7:07 pm CT
  St. Cloud State    0 at Minnesota          5 WC      Box   7:07 pm CT
  Nebraska Omaha     3 at Denver             3 WC  OT  Box   7:07 pm MT
  Wisconsin          1 at Colorado College   4 WC      Box   7:07 pm MT
  Michigan Tech      5 at Alaska Anchorage   0 WC      Box   7:07 pm AT
  Ferris State       3 at Alaska             2 CC      Box   7:35 pm AT

Sunday, November 20:
  Johnson & Wales    2 at Wentworth          2 EN  OT  Box   2:00 pm ET
  Colby              3 at Williams           4 NS  OT  Box   3:00 pm ET
  Lake Superior      4 at Canisius           2 NC      Box   3:05 pm ET
  Bowdoin            1 at Middlebury         7 NS      Box   4:00 pm ET
  North Dakota       0 at Bemidji State      1 WC      Box   5:07 pm CT

Tuesday, November 22:
  Saint Michael's    2 at Assumption         3 N1      Box   6:05 pm ET
  American Int'l     3 at Brown              0 NC      Box   7:00 pm ET
  Niagara            0 at Cornell            1 NC      Box   7:00 pm ET
  Yale               6 at Sacred Heart       7 NC      Box   7:00 pm ET
  Massachusetts      1 at Vermont            2 HE      Box   7:00 pm ET
  New Hampshire      6 at Harvard            7 NC      Box   7:00 pm ET
  Univ. New England  2 at Bowdoin           10 NC      Box   7:00 pm ET
  Plymouth State     2 at Castleton          5 NC      Box   7:00 pm ET
  Southern Maine     4 at Colby              7 NC      Box   7:00 pm ET
  Becker             4 at Fitchburg State    2 NC      Box   7:00 pm ET
  Cortland           1 at Hamilton           3 NC      Box   7:00 pm ET
  Wentworth          5 at Stonehill          3 NC      Box   7:00 pm ET
  Babson             2 at Williams           5 NC      Box   7:00 pm ET
  Notre Dame         2 at Western Michigan   2 CC  OT  Box   7:05 pm ET
  UMass Boston       9 at Framingham State   1 NC      Box   7:20 pm ET
  Wesleyan           5 at UMass Dartmouth    2 NC      Box   7:30 pm ET
  Tufts              4 at Curry              5 NC  OT  Box   7:35 pm ET
  Amherst            8 at Westfield State    1 NC      Box   7:35 pm ET
  Manhattanville     2 at Western N.E.       3 NC      Box   7:40 pm ET
  Southern N.H.      3 at Suffolk            2 NC      Box   8:00 pm ET
  Milwaukee S. E.    1 at Saint Mary's       2 NC  OT  Box   7:30 pm CT

Wednesday, November 23:
  Milwaukee S. E.    6 at Saint Mary's       0 NC      Box   2:30 pm CT
  Wis-Superior       6 at Concordia (MN)     1 NC      Box   5:00 pm CT
  Alab-Huntsville    0 at Merrimack          6 NC      Box   7:00 pm ET
  USA Under-18 Team  4 at Maine              6 EX      Box   7:00 pm ET

Friday, November 25:
  Alab-Huntsville    0 at UMass Lowell       3 NC      Box   4:00 pm ET
* Norwich            3 vs Plattsburgh        0 NC      Box   4:00 pm ET
# St. Norbert        5 vs Lawrence           1 NC      Box   3:30 pm CT
& Providence         2 vs Miami              6 NC      Box   4:37 pm MT
  Colgate            4 at Vermont            1 NC      Box   7:00 pm ET
  Harvard            3 at Dartmouth          3 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Michigan Tech      2 at St. Lawrence       3 NC      Box   7:00 pm ET
  Neumann            3 at Cortland           2 NC      Box   7:00 pm ET
% Elmira             3 at Middlebury         2 NC      Box   7:00 pm ET
  Alaska             3 at Bowling Green      0 CC      Box   7:05 pm ET
  Army               2 at Robert Morris      5 AH      Box   7:05 pm ET
  Minnesota          3 at Michigan State     4 NC      Box   7:05 pm ET
  Notre Dame         4 at Lake Superior      1 CC      Box   7:05 pm ET
  Rensselaer         2 at RIT                0 NC      Box   7:05 pm ET
  Northeastern       4 at Michigan           1 NC      Box   7:35 pm ET
  Northland          3 at Bethel             5 NC      Box   7:00 pm CT
+ St. Scholastica    4 at Marian             3 NC      Box   7:00 pm CT
  Concordia (WI)     2 at St. John's         5 NC      Box   7:00 pm CT
  Mercyhurst         2 at Wisconsin          7 NC      Box   7:07 pm CT
  Alaska Anchorage   5 at Minnesota State    4 WC      Box   7:37 pm CT
  Colorado College   6 at North Dakota       7 WC      Box   7:37 pm CT
  Connecticut        1 at Air Force          3 AH      Box   7:05 pm MT
& Princeton          0 at Denver             3 NC      Box   7:37 pm MT
* - Primelink Tournament at Middlebury
# - MCHA/NCHA Thanksgiving Tournament at Marian
& - Denver Cup (Denver, CO)
% - Primelink Tournament
+ - MCHA/NCHA Thanksgiving Tournament

Saturday, November 26:
* Assumption         1 vs Trinity            4 NC      Box   1:00 pm ET
# Salve Regina       2 vs Bowdoin            5 NC      Box   1:00 pm ET
& Univ. New England  6 at Southern N.H.      3 NC      Box   1:30 pm ET
% Nichols            2 at Skidmore           8 NC      Box   2:00 pm ET
+ St. Thomas         2 vs Buffalo State      3 NC      Box   2:00 pm ET
@ Amherst            5 vs Salem State        1 NC      Box   2:00 pm ET
  Neumann           10 at Cortland           5 NC      Box   3:00 pm ET
  St. Olaf           5 at Lake Forest        0 NC      Box   2:00 pm CT
  Concordia (WI)     2 at St. John's         2 NC  OT  Box   2:00 pm CT
^ Morrisville        4 vs Tufts              2 NC      Box   3:00 pm ET
  Brown              0 at Holy Cross         2 NC      Box   3:05 pm ET
  Massachusetts      2 at Quinnipiac         4 NC      Box   3:30 pm ET
  Boston College     3 at Yale               2 NC      Box   4:00 pm ET
  Michigan Tech      3 at St. Lawrence       1 NC      Box   4:00 pm ET
  Niagara            3 at Sacred Heart       2 AH      Box   4:00 pm ET
  UMass Dartmouth    6 at Conn. College      4 NC      Box   4:00 pm ET
  Wentworth          1 at Wesleyan           4 NC      Box   4:00 pm ET
$ Plattsburgh        0 at Middlebury         0 NC  OT  Box   4:00 pm ET
! USA Under-18 Team  5 at Colby              4 EX            4:30 pm ET
1 Worcester State    1 vs UMass Boston       1 NC  OT  Box   4:30 pm ET
2 St. Scholastica    6 vs Lawrence           1 NC      Box   3:30 pm CT
  Northland          8 at Bethel             4 NC      Box   4:00 pm CT
% Brockport          5 vs Hamilton           5 NC  OT  Box   5:00 pm ET
@ Hobart             5 vs Babson             3 NC      Box   5:00 pm ET
+ Wis-Eau Claire     2 at Adrian             1 NC      Box   5:30 pm ET
^ Becker             0 at Castleton         10 NC      Box   6:00 pm ET
3 Providence         1 vs Princeton          3 NC      Box   4:07 pm MT
  Alab-Huntsville    1 at New Hampshire      9 NC      Box   7:00 pm ET
4 Clarkson           3 vs Maine              4 NC      Box   7:00 pm ET
5 Elmira             2 vs Norwich            5 NC      Box   7:00 pm ET
  Alaska             2 at Bowling Green      0 CC      Box   7:05 pm ET
  Army               3 at Robert Morris      3 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  Canisius           2 at American Int'l     1 AH      Box   7:05 pm ET
  Minnesota          4 at Michigan State     4 NC  OT  Box   7:05 pm ET
  Notre Dame         2 at Lake Superior      5 CC      Box   7:05 pm ET
6 Cornell            1 vs Boston University  2 NC  OT  Box   8:00 pm ET
7 St. Norbert        5 at Marian             5 NC  OT  Box   7:00 pm CT
  Alaska Anchorage   5 at Minnesota State    5 WC  OT  Box   7:07 pm CT
  Colorado College   3 at North Dakota       4 WC      Box   7:07 pm CT
  St. Cloud State    3 at Nebraska Omaha     4 WC      Box   7:07 pm CT
  Connecticut        3 at Air Force          4 AH      Box   7:05 pm MT
3 Miami              4 at Denver             2 NC      Box   7:07 pm MT
  Mercyhurst         2 at Wisconsin          5 NC      Box   8:07 pm CT
* - at Wesleyan
# - Bowdoin/Colby Tournament at Colby
& - PAL Cup
% - Skidmore Invitational
+ - Adrian Tournament
@ - Cape Cod Tournament
^ - Rutland Invitational
$ - Primelink Tournament Third Place
! - Bowdoin/Colby Tournament
1 - PAL Cup at Southern New Hampshire
2 - MCHA/NCHA Thanksgiving Tournament at Marian
3 - Denver Cup (Denver, CO)
4 - Cumberland County Civic Center
5 - Primelink Tournament Championship
6 - Madison Square Garden (New York, NY)
7 - MCHA/NCHA Thanksgiving Tournament

Sunday, November 27:
* Becker             0 vs Tufts              3 NC      Box  12:00 pm ET
# Salem State        5 vs Babson             3 NC      Box  12:00 pm ET
& Assumption         4 vs Wesleyan           3 NC  OT  Box   1:00 pm ET
% Salve Regina       3 vs Colby              2 NC      Box   1:00 pm ET
+ Brockport          7 vs Nichols            3 NC      Box   1:00 pm ET
@ Wis-Eau Claire     3 vs Buffalo State      1 NC      Box   1:00 pm ET
^ Worcester State    6 at Southern N.H.      1 NC      Box   1:30 pm ET
  Canisius           2 at American Int'l     1 AH      Box   2:05 pm ET
  St. Olaf           4 at Lake Forest        1 NC      Box   2:00 pm CT
  Williams           1 at Manhattanville     1 NC  OT  Box   3:00 pm ET
$ Morrisville        3 at Castleton          4 NC      Box   3:00 pm ET
! Amherst            1 vs Hobart             3 NC      Box   3:00 pm ET
  Union              6 at Michigan           3 NC      Box   3:05 pm ET
  St. Cloud State    2 at Nebraska Omaha     2 WC  OT  Box   2:07 pm CT
  Dartmouth          3 at Vermont            5 NC      Box   4:00 pm ET
1 Hamilton           4 at Skidmore           3 NC      Box   4:00 pm ET
  Wentworth          4 at Trinity            3 NC      Box   4:30 pm ET
2 USA Under-18 Team  2 at Bowdoin            1 EX      Box   4:30 pm ET
3 Univ. New England  3 vs UMass Boston       3 NC  OT  Box   4:30 pm ET
4 St. Thomas         3 at Adrian             1 NC      Box   4:30 pm ET
  Clarkson           5 at Holy Cross         0 NC      Box   5:05 pm ET
5 Niagara            4 at Sacred Heart       4 AH  OT  Box   6:00 pm ET
* - Rutland Invitational Third Place
# - Cape Cod Tournament Third Place
& - at Trinity
% - Bowdoin/Colby Tournament at Bowdoin
+ - Skidmore Invitational Third Place
@ - Adrian Tournament Championship
^ - PAL Cup Third Place
$ - Rutland Invitational Championship
! - Cape Cod Tournament Championship
1 - Skidmore Invitational Championship
2 - Bowdoin/Colby Tournament
3 - PAL Cup Championship
4 - Adrian Tournament Third Place
5 - Webster Bank Arena

Tuesday, November 29:
  New England Coll.  0 at Plymouth State     1 NC  OT  Box   6:00 pm ET
  Fitchburg State    1 at Framingham State   1 MS  OT  Box   7:20 pm ET

Wednesday, November 30:
  Western N.E.       2 at Salve Regina       0 EN      Box   7:00 pm ET
  Assumption         1 at Saint Anselm      11 N1      Box   7:00 pm ET
  Johnson & Wales    6 at Becker             4 EN      Box   7:40 pm ET

Thursday, December 1:
  Framingham State   5 at Worcester State    3 MS      Box   5:30 pm ET
  Brown              3 at Yale               5 EC      Box   7:00 pm ET
  Plymouth State     3 at Salem State        2 MS      Box   7:00 pm ET
  Suffolk            1 at Wentworth          5 EN      Box   7:00 pm ET
  Westfield State    2 at UMass Dartmouth    5 MS      Box   7:30 pm ET
  Nichols            3 at Curry              8 EN      Box   7:35 pm ET

Friday, December 2:
  Clarkson           2 at Colgate            4 EC      Box   7:00 pm ET
  Harvard            4 at Massachusetts      4 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  Merrimack          1 at Providence         2 HE  OT  Box   7:00 pm ET
  Maine              6 at Vermont            4 HE      Box   7:00 pm ET
  Rensselaer         3 at Princeton          5 EC      Box   7:00 pm ET
  St. Lawrence       0 at Cornell            1 EC      Box   7:00 pm ET
  New Hampshire      2 at UMass Lowell       3 HE      Box   7:00 pm ET
  Union              2 at Quinnipiac         2 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Castleton          2 at Norwich            3 EE      Box   7:00 pm ET
  Skidmore           7 at Saint Michael's    3 EE      Box   7:00 pm ET
  Williams           4 at Tufts              1 NS      Box   7:00 pm ET
  Babson             5 at Univ. New England  2 EE      Box   7:00 pm ET
  UMass Boston       3 at Southern Maine     4 EE      Box   7:00 pm ET
  Utica              3 at Manhattanville     6 EW      Box   7:00 pm ET
  Elmira             3 at Neumann            2 EW  OT  Box   7:00 pm ET
  Bowdoin            6 at Colby              2 NS      Box   7:00 pm ET
  Middlebury         4 at Conn. College      0 NS      Box   7:00 pm ET
  Fredonia           3 at Buffalo State      3 SU  OT  Box   7:00 pm ET
  Morrisville        3 at Geneseo            4 SU      Box   7:00 pm ET
  Oswego             2 at Plattsburgh        2 SU  OT  Box   7:00 pm ET
  Cortland           1 at Potsdam            5 SU      Box   7:00 pm ET
  Air Force          8 at American Int'l     3 AH      Box   7:05 pm ET
  Bowling Green      1 at Michigan State     5 CC      Box   7:05 pm ET
  Canisius           2 at Holy Cross         3 AH      Box   7:05 pm ET
  Lake Superior      2 at Ohio State         5 CC      Box   7:05 pm ET
  Mercyhurst         2 at Army               1 AH      Box   7:05 pm ET
  Niagara            6 at Bentley            4 AH      Box   7:05 pm ET
  Northeastern       9 at Notre Dame         2 NC      Box   7:05 pm ET
  RIT                2 at Connecticut        3 AH      Box   7:05 pm ET
  Robert Morris      5 at Sacred Heart       2 AH      Box   7:05 pm ET
  Western Michigan   4 at Ferris State       2 CC      Box   7:05 pm ET
  Minnesota Duluth   5 at Michigan Tech      3 WC      Box   7:07 pm ET
  Lawrence           2 at Finlandia          6 MC      Box   7:15 pm ET
  Boston University  5 at Boston College     3 HE      Box   7:30 pm ET
  Miami              1 at Northern Michigan  2 CC      Box   7:35 pm ET
* Nebraska Omaha     1 vs Alab-Huntsville    3 NC      Box   7:00 pm CT
  St. Thomas         2 at Concordia (MN)     3 MI      Box   7:00 pm CT
  Bethel             5 at Hamline            2 MI      Box   7:00 pm CT
  Wis-Eau Claire     4 at Wis-Stevens Pt.    1 NH      Box   7:00 pm CT
  Lake Forest        3 at Milwaukee S. E.    9 MC      Box   7:05 pm CT
  Marian             8 at Northland          4 MC      Box   7:05 pm CT
  Augsburg           0 at Gustavus Adolphus  6 MI      Box   7:05 pm CT
  Wis-Stout          6 at St. Scholastica    8 NH      Box   7:05 pm CT
  Wis-River Falls    4 at Wis-Superior       1 NH      Box   7:05 pm CT
  Minnesota State    2 at Minnesota          4 WC      Box   7:07 pm CT
  Adrian             9 at Concordia (WI)     4 MC      Box   7:30 pm CT
  Saint Mary's       2 at St. Olaf           5 MI      Box   7:30 pm CT
  Bemidji State      6 at St. Cloud State    6 WC  OT  Box   7:37 pm CT
  Denver             3 at Colorado College   4 WC  OT  Box   8:07 pm MT
  Michigan           3 at Alaska             4 CC      Box   7:05 pm AT
  North Dakota       5 at Alaska Anchorage   2 WC      Box   7:07 pm AT
* - Bridgestone Arena (Nashville, TN)

Saturday, December 3:
* Nebraska Omaha     6 vs Alab-Huntsville    2 NC      Box   1:00 pm CT
  Castleton          5 at Saint Michael's    2 EE      Box   3:00 pm ET
  Adrian             5 at Concordia (WI)     3 MC      Box   2:00 pm CT
  St. Thomas         2 at Concordia (MN)     2 MI  OT  Box   2:00 pm CT
  Williams           4 at Conn. College      1 NS      Box   3:00 pm ET
  Canisius           0 at Holy Cross         4 AH      Box   3:05 pm ET
# Robert Morris     10 at Sacred Heart       4 AH      Box   4:00 pm ET
  UMass Dartmouth    3 at Fitchburg State    2 MS      Box   4:00 pm ET
  Skidmore           0 at Norwich            3 EE      Box   4:00 pm ET
  Middlebury         3 at Tufts              2 NS      Box   4:00 pm ET
  UMass Boston       8 at Univ. New England  3 EE      Box   4:00 pm ET
  Babson             0 at Southern Maine     6 EE      Box   4:00 pm ET
  Curry              5 at Suffolk            1 EN      Box   4:00 pm ET
  Lawrence           5 at Finlandia          1 MC      Box   4:00 pm ET
  Marian             5 at Northland          5 MC  OT  Box   3:05 pm CT
  Plymouth State     2 at Worcester State    3 MS  OT  Box   4:30 pm ET
  Wis-Stout          3 at St. Scholastica    3 NH  OT  Box   4:00 pm CT
  Salem State        5 at Westfield State    1 MS      Box   5:35 pm ET
  Bowling Green      1 at Michigan State     4 CC      Box   6:05 pm ET
  Salve Regina       0 at Johnson & Wales    7 EN      Box   6:45 pm ET
  Boston College     6 at Boston University  1 HE      Box   7:00 pm ET
  Clarkson           0 at Cornell            0 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Maine              5 at Vermont            2 HE      Box   7:00 pm ET
  Providence         6 at Merrimack          1 HE      Box   7:00 pm ET
  Rensselaer         2 at Quinnipiac         3 EC      Box   7:00 pm ET
  St. Lawrence       2 at Colgate            6 EC      Box   7:00 pm ET
  UMass Lowell       5 at New Hampshire      3 HE      Box   7:00 pm ET
  Union              3 at Princeton          3 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Yale               4 at Brown              6 EC      Box   7:00 pm ET
  Stonehill          6 at Franklin Pierce    3 N1      Box   7:00 pm ET
  Colby              4 at Bowdoin            3 NS      Box   7:00 pm ET
  Trinity            2 at Hamilton           0 NS      Box   7:00 pm ET
  Morrisville        6 at Brockport          7 SU      Box   7:00 pm ET
  Cortland           1 at Plattsburgh        6 SU      Box   7:00 pm ET
  Oswego             6 at Potsdam            4 SU      Box   7:00 pm ET
  Fredonia           1 at Elmira             4 NC      Box   7:00 pm ET
  Geneseo            2 at Hobart             4 NC      Box   7:00 pm ET
  Buffalo State      3 at Utica              9 NC      Box   7:00 pm ET
  Air Force          7 at American Int'l     3 AH      Box   7:05 pm ET
  Ferris State       0 at Western Michigan   3 CC      Box   7:05 pm ET
  Mercyhurst         3 at Army               3 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  Niagara            2 at Bentley            2 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  Northeastern       2 at Notre Dame         1 NC      Box   7:05 pm ET
  RIT                2 at Connecticut        1 AH      Box   7:05 pm ET
  Minnesota Duluth   5 at Michigan Tech      3 WC      Box   7:07 pm ET
  Becker             2 at Western N.E.       6 EN      Box   7:15 pm ET
  Assumption         3 at Southern N.H.      2 N1  OT  Box   7:30 pm ET
  Wesleyan           2 at Amherst            3 NS      Box   7:30 pm ET
  Miami              1 at Northern Michigan  5 CC      Box   7:35 pm ET
  Milwaukee S. E.    4 at Lake Forest        3 MC      Box   7:00 pm CT
  Hamline            3 at Bethel             4 MI  OT  Box   7:00 pm CT
  Wis-Eau Claire     1 at Wis-Stevens Pt.    2 NH      Box   7:00 pm CT
  Lake Superior      1 at Ohio State         2 CC      Box   8:05 pm ET
  Gustavus Adolphus  4 at Augsburg           1 MI      Box   7:05 pm CT
  Wis-River Falls    2 at Wis-Superior       1 NH      Box   7:05 pm CT
  Bemidji State      3 at St. Cloud State    1 WC      Box   7:07 pm CT
  Minnesota State    2 at Minnesota          3 WC      Box   7:07 pm CT
  St. Olaf           1 at Saint Mary's       2 MI      Box   7:30 pm CT
  Michigan           1 at Alaska             0 CC  OT  Box   7:05 pm AT
  North Dakota       4 at Alaska Anchorage   1 WC      Box   7:07 pm AT
* - Bridgestone Arena (Nashville, TN)
# - Wesbter Bank Arena

Sunday, December 4:
  Trinity            1 at Amherst            2 NS      Box   3:00 pm ET
  Wesleyan           4 at Hamilton           3 NS  OT  Box   3:00 pm ET
  Wentworth          9 at Nichols            5 EN      Box   7:40 pm ET

Tuesday, December 6:
  Clarkson           5 at St. Lawrence       3 EC      Box   7:00 pm ET
  Providence         1 at Boston College     4 HE      Box   7:00 pm ET
  Manhattanville     6 at Conn. College      2 NC      Box   7:00 pm ET
  Bowdoin            1 at Southern Maine     3 NC      Box   7:00 pm ET
  Stonehill          5 at Framingham State   5 NC  OT  Box   7:20 pm ET
  Saint Anselm       7 at Southern N.H.      1 NC      Box   7:30 pm ET

Wednesday, December 7:
  Vermont            2 at Merrimack          5 HE      Box   7:00 pm ET
  Yale               1 at Massachusetts      3 NC      Box   7:00 pm ET
  Hobart             1 at Buffalo State      3 NC      Box   7:00 pm ET
  Franklin Pierce    1 at Nichols            4 NC      Box   8:10 pm ET

Thursday, December 8:
  UMass Dartmouth    2 at Plymouth State     3 MS  OT  Box   6:00 pm ET
  Boston University  2 at New Hampshire      1 HE      Box   7:00 pm ET
  Curry              6 at Babson             2 NC      Box   7:00 pm ET
  UMass Boston       2 at Wentworth          0 NC      Box   7:00 pm ET
  Stonehill          4 at Western N.E.       2 NC      Box   7:15 pm ET
  Salem State        2 at Framingham State   1 MS      Box   7:30 pm ET
  Fitchburg State    7 at Westfield State    1 MS      Box   7:35 pm ET

Friday, December 9:
  Boston College     2 at UMass Lowell       3 HE      Box   7:00 pm ET
  Sacred Heart       1 at Quinnipiac         6 NC      Box   7:00 pm ET
  Williams           4 at Amherst            5 NS      Box   7:00 pm ET
  Tufts              1 at Bowdoin            5 NS      Box   7:00 pm ET
  Conn. College      5 at Colby              2 NS      Box   7:00 pm ET
  Middlebury         0 at Hamilton           3 NS      Box   7:00 pm ET
  Elmira             3 at Brockport          4 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  Univ. New England  2 at Franklin Pierce    2 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  Johnson & Wales    1 at Fredonia           3 NC      Box   7:00 pm ET
  Salve Regina       4 at Geneseo            7 NC      Box   7:00 pm ET
  Trinity            1 at Manhattanville     5 NC      Box   7:00 pm ET
  Cortland           4 at New England Coll.  3 NC      Box   7:00 pm ET
  Morrisville        0 at Neumann            5 NC      Box   7:00 pm ET
  Plattsburgh        4 at Norwich            4 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  Potsdam            0 at Utica              1 NC      Box   7:00 pm ET
  American Int'l     1 at RIT                3 AH      Box   7:05 pm ET
  Bentley            4 at Connecticut        2 AH      Box   7:05 pm ET
  Miami              5 at Ohio State         3 CC      Box   7:05 pm ET
  Mercyhurst         6 at Canisius           4 AH      Box   7:05 pm ET
  Notre Dame         1 at Ferris State       4 CC      Box   7:05 pm ET
  Niagara            2 at Robert Morris      2 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  Northern Michigan  2 at Lake Superior      1 CC      Box   7:05 pm ET
  Western Michigan   3 at Bowling Green      3 CC  OT  Box   7:05 pm ET
  Michigan State     3 at Michigan           4 CC      Box   7:35 pm ET
  St. Scholastica    3 at St. Norbert        2 NH      Box   7:00 pm CT
  Wis-River Falls    2 at Wis-Eau Claire     5 NH      Box   7:00 pm CT
  Gustavus Adolphus  5 at Concordia (WI)     3 NC      Box   7:00 pm CT
  St. Thomas         3 at Hamline            2 NC  OT  Box   7:00 pm CT
  Milwaukee S. E.    3 at St. John's         2 NC  OT  Box   7:00 pm CT
  Minnesota Duluth   3 at Wisconsin          3 WC  OT  Box   7:05 pm CT
  Finlandia          3 at Wis-Superior       4 NC      Box   7:05 pm CT
  Michigan Tech      3 at Minnesota          2 WC  OT  Box   7:07 pm CT
  Wis-Stevens Pt.    4 at Wis-Stout          1 NH      Box   7:30 pm CT
  Marian             2 at Saint Mary's       4 NC      Box   7:30 pm CT
  Alab-Huntsville    2 at Minnesota State    4 NC      Box   7:37 pm CT
  Denver             3 at Bemidji State      2 WC      Box   7:37 pm CT
  Nebraska Omaha     2 at North Dakota       1 WC  OT  Box   7:37 pm CT
  Alaska Anchorage   6 at Colorado College   3 WC      Box   7:37 pm MT

Saturday, December 10:
  Worcester State    4 at Salem State        0 MS      Box   2:00 pm ET
  Tufts              3 at Colby              1 NS      Box   3:00 pm ET
  Middlebury         3 at Amherst            4 NS  OT  Box   3:00 pm ET
  Williams           5 at Hamilton           1 NS      Box   3:00 pm ET
  Johnson & Wales    2 at Fredonia           5 NC      Box   3:00 pm ET
  Harvard            4 at Princeton          3 EC      Box   4:00 pm ET
* Union              5 vs Rensselaer         2 NC      Box   4:00 pm ET
  Conn. College      0 at Bowdoin            7 NS      Box   4:00 pm ET
  Morrisville        4 at Neumann           11 NC      Box   4:00 pm ET
  Army               1 at Holy Cross         3 AH      Box   4:05 pm ET
  Framingham State   4 at UMass Dartmouth    9 MS      Box   4:30 pm ET
  Cortland           3 at New England Coll.  4 NC      Box   4:30 pm ET
  St. Scholastica    3 at St. Norbert        6 NH      Box   4:00 pm CT
  Milwaukee S. E.    1 at Bethel             2 NC      Box   4:00 pm CT
  Gustavus Adolphus  5 at Lawrence           3 NC      Box   4:00 pm CT
  Fitchburg State    3 at Plymouth State     4 MS      Box   6:00 pm ET
  Finlandia          1 at Wis-Superior       3 NC      Box   5:00 pm CT
  Michigan           3 at Michigan State     3 CC  OT  Box   6:35 pm ET
  Merrimack          1 at Colgate            1 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  UMass Lowell       2 at Northeastern       3 HE      Box   7:00 pm ET
  Geneseo            4 at Elmira             2 NC      Box   7:00 pm ET
  Hobart             1 at Oswego             2 NC      Box   7:00 pm ET
  Salve Regina       0 at Utica             12 NC      Box   7:00 pm ET
  Manhattanville     1 at Wesleyan           4 NC      Box   7:00 pm ET
  American Int'l     2 at RIT                4 AH      Box   7:05 pm ET
  Bowling Green      1 at Western Michigan   6 CC      Box   7:05 pm ET
  Ferris State       1 at Notre Dame         4 CC      Box   7:05 pm ET
  Niagara            4 at Mercyhurst         3 AH      Box   7:05 pm ET
  Northern Michigan  3 at Lake Superior      6 CC      Box   7:05 pm ET
  Ohio State         3 at Miami              2 CC  OT  Box   7:05 pm ET
  Boston University  5 at Maine              1 HE      Box   7:30 pm ET
* St. Lawrence       4 vs Clarkson           1 NC      Box   7:30 pm ET
  Wis-River Falls    6 at Wis-Eau Claire     1 NH      Box   7:00 pm CT
  St. John's         3 at St. Thomas         5 NC      Box   7:00 pm CT
  Alab-Huntsville    1 at Minnesota State    9 NC      Box   7:07 pm CT
  Denver             1 at Bemidji State      2 WC      Box   7:07 pm CT
  Nebraska Omaha     0 at North Dakota       1 WC      Box   7:07 pm CT
  Wis-Stevens Pt.    5 at Wis-Stout          1 NH      Box   7:30 pm CT
  Stonehill          7 at Suffolk            3 NC      Box   8:35 pm ET
  Alaska Anchorage   3 at Colorado College   4 WC      Box   7:07 pm MT
  Minnesota Duluth   4 at Wisconsin          2 WC      Box   8:07 pm CT
  Michigan Tech      2 at Minnesota          6 WC      Box   8:07 pm CT
* - Festivus Faceoff (Lake Placid, NY)

Sunday, December 11:
  Princeton          2 at Quinnipiac         3 EC      Box  12:00 pm ET
  Sacred Heart       1 at Dartmouth          4 NC      Box   4:00 pm ET
  Canisius           1 at Robert Morris      2 AH      Box   5:05 pm ET

Wednesday, December 14:
  Southern N.H.      1 at Johnson & Wales    7 NC      Box   7:45 pm ET
  Gustavus Adolphus  2 at Wis-River Falls    1 NC      Box   7:05 pm CT

Friday, December 16:
  Michigan Tech      1 at Northern Michigan  4 NC      Box   7:35 pm ET
  Hamline            1 at Milwaukee S. E.    2 NC      Box   7:05 pm CT
  Alab-Huntsville    0 at Bemidji State      3 NC      Box   7:37 pm CT
  Colorado College   2 at Minnesota State    1 WC  OT  Box   7:37 pm CT
  Denver             3 at St. Cloud State    2 WC  OT  Box   7:37 pm CT

Saturday, December 17:
  Union              3 at Merrimack          1 NC      Box   4:00 pm ET
  St. Lawrence       2 at Vermont            1 NC      Box   7:00 pm ET
  RIT                0 at Robert Morris      4 AH      Box   7:05 pm ET
  Concordia (MN)     2 at Northland          2 NC  OT  Box   7:05 pm CT
  Alab-Huntsville    0 at Bemidji State      5 NC      Box   7:07 pm CT
  Colorado College   6 at Minnesota State    2 WC      Box   7:07 pm CT
  Denver             1 at St. Cloud State    5 WC      Box   7:07 pm CT
  Russian Red Stars  1 at North Dakota       5 EX      Box   7:07 pm CT

Sunday, December 18:
  Concordia (MN)     4 at Northland          3 NC      Box   2:05 pm CT

Tuesday, December 27:
  Russian Red Stars  6 at Vermont            1 EX      Box   7:00 pm ET

Wednesday, December 28:
  Russian Red Stars  4 at Yale               6 EX      Box   7:00 pm ET

Thursday, December 29:
* UMass Lowell       7 vs Rensselaer         2 NC      Box   4:00 pm ET
# Clarkson           1 vs Maine              6 NC      Box   4:05 pm ET
& Ferris State       0 vs RIT                3 NC      Box   4:05 pm ET
% Michigan State     3 vs Michigan Tech      1 NC      Box   4:06 pm ET
& Lake Superior      5 at Vermont            3 NC      Box   7:05 pm ET
* Army               0 at Connecticut        2 AH      Box   7:15 pm ET
# Massachusetts      5 vs Cornell            2 NC      Box   7:35 pm ET
% Boston College     2 vs Michigan           4 NC      Box   7:36 pm ET
  Western Michigan   2 at St. Cloud State    4 NC      Box   7:07 pm CT
* - Toyota UConn Hockey Classic (Storrs, CT)
# - Florida College Classic (Estero, FL)
& - Catamount Cup (Burlington, VT)
% - Great Lakes Invitational (Detroit, MI)

Friday, December 30:
* Rensselaer         2 vs Army               3 NC      Box   4:00 pm ET
# Merrimack          6 vs St. Lawrence       6 NC  OT  Box   4:00 pm ET
  Lake Forest        0 at Amherst            3 NC      Box   4:00 pm ET
& Utica              2 vs Castleton          5 NC      Box   4:00 pm ET
% Salve Regina       4 at Saint Michael's    5 NC  OT  Box   4:00 pm ET
+ Neumann            5 vs Hamline            3 NC      Box   4:00 pm ET
@ Lake Superior      1 vs RIT                3 NC      Box   4:05 pm ET
^ Clarkson           3 vs Cornell            5 NC      Box   4:05 pm ET
$ Boston College     2 vs Michigan Tech      1 NC      Box   4:06 pm ET
! Princeton          3 vs Northeastern       3 NC  OT  Box   4:07 pm CT
  Brown              5 at New Hampshire      2 NC      Box   7:00 pm ET
  Canisius           2 at Colgate            5 NC      Box   7:00 pm ET
# Holy Cross         2 at Dartmouth          3 NC      Box   7:00 pm ET
1 Babson             0 at Plattsburgh        5 NC      Box   7:00 pm ET
% Becker             2 vs Wesleyan           3 NC      Box   7:00 pm ET
+ Conn. College      1 at Oswego             5 NC      Box   7:00 pm ET
@ Ferris State       2 at Vermont            4 NC      Box   7:05 pm ET
2 UMass Lowell       4 at Connecticut        3 NC  OT  Box   7:15 pm ET
3 Ohio State         4 at Robert Morris      2 NC      Box   7:35 pm ET
  Russian Red Stars  2 at Northern Michigan  3 EX      Box   7:35 pm ET
4 Massachusetts      2 vs Maine              5 NC      Box   7:35 pm ET
5 Michigan           3 vs Michigan State     2 NC  OT  Box   7:36 pm ET
  Mercyhurst         5 at Alab-Huntsville    1 NC      Box   7:00 pm CT
  Adrian             3 at Wis-Stevens Pt.    1 NC      Box   7:00 pm CT
  Lawrence           4 at Augsburg           9 NC      Box   7:05 pm CT
! Niagara            1 at Minnesota          5 NC      Box   7:07 pm CT
  Western Michigan   2 at St. Cloud State    1 NC  OT  Box   7:07 pm CT
  Bowling Green      1 at Bemidji State      4 NC      Box   7:37 pm CT
  Harvard            4 at North Dakota       4 NC  OT  Box   7:37 pm CT
  Quinnipiac         2 at Nebraska Omaha     2 NC  OT  Box   7:37 pm CT
  USA Under-18 Team  3 at Minnesota State    3 EX  OT  Box   7:37 pm CT
  Air Force          2 at Colorado College   1 NC      Box   7:37 pm MT
  Union              1 at Denver             3 NC      Box   7:37 pm MT
* - Toyota UConn Hockey Classic Third Place
# - Ledyard National Bank Classic (Hanover, NH)
& - Cardinal Classic at Plattsburgh
% - Saint Michael's Tournament
+ - Pathfinder Bank Oswego Classic
@ - Catamount Cup (Burlington, VT)
^ - Florida College Classic Third Place
$ - Great Lakes Invitational Third Place
! - Mariucci Classic (Minneapolis, MN)
1 - Cardinal Classic
2 - Toyota UConn Hockey Classic Championship
3 - RMU Hockey Showcase at Consol Arena (Pittsburgh, PA)
4 - Florida College Classic Championship
5 - Great Lakes Invitational Championship

Saturday, December 31:
* Utica              6 vs Babson             2 NC      Box   1:00 pm ET
# Southern Maine     4 vs Potsdam            4 NC  OT  Box   1:00 pm ET
& Salve Regina       0 vs Wesleyan           5 NC      Box   1:00 pm ET
% Conn. College      3 vs Hamline            3 NC  OT  Box   1:00 pm ET
  Hamilton           6 at Curry              5 NC  OT  Box   2:35 pm ET
  Quinnipiac         1 at Nebraska Omaha     4 NC      Box   2:07 pm CT
+ Holy Cross         0 vs Merrimack          3 NC      Box   4:00 pm ET
  Mercyhurst         4 at Alab-Huntsville    3 NC      Box   3:00 pm CT
  Nichols            3 at Trinity            8 NC      Box   4:00 pm ET
@ Castleton          1 at Plattsburgh        2 NC      Box   4:00 pm ET
# Skidmore           0 at Middlebury         5 NC      Box   4:00 pm ET
& Becker             3 at Saint Michael's    3 NC  OT  Box   4:00 pm ET
^ Neumann            3 at Oswego             0 NC      Box   4:00 pm ET
$ Princeton          3 vs Niagara            3 NC  OT  Box   3:07 pm CT
  Lawrence           1 at Augsburg           0 NC  OT  Box   4:05 pm CT
! St. Lawrence       2 at Dartmouth          2 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  Boston University  2 at Notre Dame         5 NC      Box   7:05 pm ET
1 Northeastern       3 at Minnesota          2 NC      Box   6:07 pm CT
  Adrian             2 at Wis-Stevens Pt.    6 NC      Box   7:00 pm CT
  Denver             7 at Air Force          1 NC      Box   6:05 pm MT
  Bowling Green      1 at Bemidji State      2 NC      Box   7:07 pm CT
  Harvard            3 at North Dakota       7 NC      Box   7:07 pm CT
  USA Under-18 Team  3 at Wisconsin          4 EX      Box   8:07 pm CT
  Union              1 at Colorado College   2 NC      Box   7:07 pm MT
* - Cardinal Classic Third Place
# - Middlebury Classic
& - Saint Michael's Tournament
% - Pathfinder Bank Oswego Classic Third Place
+ - Ledyard National Bank Classic Third Place
@ - Cardinal Classic Championship
^ - Pathfinder Bank Oswego Classic Championship
$ - Mariucci Classic Third Place
! - Ledyard National Bank Classic Championship
1 - Mariucci Classic Championship

Sunday, January 1:
* Skidmore           4 vs Potsdam            4 NC  OT  Box   1:00 pm ET
  Bentley            3 at Yale               9 NC      Box   4:00 pm ET
# Brown              5 at Providence         2 NC      Box   4:00 pm ET
* Southern Maine     2 at Middlebury         2 NC  OT  Box   4:00 pm ET
* - Middlebury Classic
# - Mayor's Cup

Monday, January 2:
  Lake Forest        3 at Trinity            4 NC      Box   1:00 pm ET
  Colby              2 at Salem State        1 NC  OT  Box   6:00 pm ET

Tuesday, January 3:
  Amherst            3 at Manhattanville     3 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  Bowdoin            2 at Wentworth          3 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  Russian Red Stars  1 at Notre Dame         2 EX      Box   7:05 pm ET
  Western Ontario    2 at Lake Superior      3 EX      Box   7:05 pm ET
  Williams           2 at Westfield State    1 NC      Box   7:35 pm ET

Wednesday, January 4:
  Lake Forest        1 at Salve Regina       2 NC      Box   1:00 pm ET
  Vermont            1 at Maine              3 HE      Box   7:00 pm ET
  Curry              2 at Conn. College      4 NC      Box   7:00 pm ET
  Saint Anselm       7 at Franklin Pierce    5 N1      Box   7:00 pm ET
* Neumann            6 vs Penn State         3 EX      Box   8:00 pm ET
* - Citizens Bank Park (Philadelphia, PA)

Thursday, January 5:
  Russian Red Stars  4 at UMass Lowell       6 EX      Box   7:00 pm ET
  Massachusetts      4 at Providence         4 HE  OT  Box   7:00 pm ET
  Salem State        4 at New England Coll.  5 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  Framingham State   1 at Western N.E.       2 NC  OT  Box   7:15 pm ET

Friday, January 6:
* Johnson & Wales    3 vs Tufts              3 NC  OT  Box   1:00 pm ET
# Worcester State    1 vs Nichols            0 NC      Box   2:30 pm ET
  Wis-Eau Claire     3 at Concordia (MN)     0 NC      Box   2:00 pm CT
& Southern N.H.      0 at UMass Boston       9 NC      Box   4:00 pm ET
% Fitchburg State    1 vs Elmira             1 NC  OT  Box   4:00 pm ET
+ Becker             7 at Assumption         5 NC      Box   5:30 pm ET
  Harvard            3 at Union              3 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Merrimack          2 at Boston University  4 HE      Box   7:00 pm ET
  Minnesota State    3 at St. Lawrence       4 NC      Box   7:00 pm ET
  Princeton          3 at Brown              2 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Quinnipiac         2 at Yale               1 EC      Box   7:00 pm ET
  Amherst            4 at Bowdoin            7 NS      Box   7:00 pm ET
  Hamilton           3 at Colby              2 NS      Box   7:00 pm ET
  Wesleyan           5 at Middlebury         4 NS  OT  Box   7:00 pm ET
  Trinity            3 at Williams           7 NS      Box   7:00 pm ET
  Neumann            3 at Brockport          2 NC      Box   7:00 pm ET
  Curry              2 at Hobart             5 NC      Box   7:00 pm ET
  Castleton          2 at Plattsburgh        3 NC      Box   7:00 pm ET
  Skidmore           4 at Potsdam            5 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  Buffalo State      1 at Saint Anselm       1 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  Cortland           2 at Utica              5 NC      Box   7:00 pm ET
% Morrisville        2 at Norwich            4 NC      Box   7:00 pm ET
  Air Force          3 at Holy Cross         3 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  Colgate            3 at Ferris State       4 NC      Box   7:05 pm ET
  Canisius           4 at Army               2 AH      Box   7:05 pm ET
  Miami              2 at Michigan State     1 CC  OT  Box   7:05 pm ET
  Minnesota Duluth   4 at Western Michigan   1 NC      Box   7:05 pm ET
  Niagara            2 at Connecticut        4 AH      Box   7:05 pm ET
  Robert Morris      1 at Bentley            2 AH      Box   7:05 pm ET
  Sacred Heart       1 at Mercyhurst         9 AH      Box   7:05 pm ET
  Dartmouth          4 at Rensselaer         3 EC      Box   7:30 pm ET
  Geneseo            5 at Franklin Pierce    4 NC      Box   7:30 pm ET
  Alaska             2 at Northern Michigan  2 CC  OT  Box   7:35 pm ET
  Lake Superior      2 at Michigan           4 CC      Box   7:35 pm ET
  Wis-Stout          5 at Bethel             2 NC      Box   7:00 pm CT
  Wis-River Falls    3 at St. John's         0 NC      Box   7:00 pm CT
  Wis-Superior       3 at Augsburg           1 NC      Box   7:05 pm CT
  St. Scholastica    2 at Gustavus Adolphus  3 NC      Box   7:05 pm CT
  RIT                3 at Wisconsin          6 NC      Box   7:07 pm CT
  Wis-Stevens Pt.    3 at Saint Mary's       2 NC      Box   7:30 pm CT
  St. Norbert        2 at St. Olaf           2 NC  OT  Box   7:30 pm CT
  Alab-Huntsville    3 at Denver             2 NC      Box   7:37 pm MT
  Cornell            3 at Colorado College   1 NC      Box   7:37 pm MT
* - Codfish Bowl at UMass-Boston
# - Worcester City Shootout at Assumption
& - Codfish Bowl
% - Norwich Classic
+ - Worcester City Shootout

Saturday, January 7:
* Johnson & Wales    7 vs Southern N.H.      0 NC      Box   1:00 pm ET
  Amherst            3 at Colby              2 NS      Box   3:00 pm ET
  Wesleyan           2 at Williams           3 NS  OT  Box   3:00 pm ET
  Wis-River Falls    3 at Concordia (MN)     1 NC      Box   2:00 pm CT
  Buffalo State      4 at New England Coll.  3 NC  OT  Box   3:00 pm ET
  Wis-Stevens Pt.    2 at St. Olaf           1 NC      Box   2:00 pm CT
# Vermont            2 vs Massachusetts      3 HE  OT  Box   4:00 pm ET
  Hamilton           2 at Bowdoin            5 NS      Box   4:00 pm ET
  Trinity            1 at Middlebury         4 NS      Box   4:00 pm ET
  Brockport          2 at Hobart             4 NC      Box   4:00 pm ET
  Castleton          9 at Potsdam            1 NC      Box   4:00 pm ET
& Tufts              2 at UMass Boston       1 NC  OT  Box   4:00 pm ET
% Elmira             4 vs Morrisville        1 NC      Box   4:00 pm ET
  Colgate            1 at Ferris State       3 NC      Box   4:05 pm ET
  Babson             1 at UMass Dartmouth    2 NC  OT  Box   4:30 pm ET
+ Nichols            6 at Assumption         2 NC      Box   4:30 pm ET
  Wentworth          5 at Plymouth State     2 NC      Box   6:00 pm ET
  Dartmouth          1 at Union              7 EC      Box   7:00 pm ET
  Harvard            2 at Rensselaer         2 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Minnesota State    3 at St. Lawrence       1 NC      Box   7:00 pm ET
  Princeton          2 at Yale               6 EC      Box   7:00 pm ET
  Quinnipiac         2 at Brown              2 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  USA Under-18 Team  7 at Northeastern       4 EX      Box   7:00 pm ET
  Western N.E.       0 at Conn. College      2 NC      Box   7:00 pm ET
  Geneseo            8 at Franklin Pierce    0 NC      Box   7:00 pm ET
  Cortland           0 at Manhattanville     8 NC      Box   7:00 pm ET
  Skidmore           3 at Plattsburgh        6 NC      Box   7:00 pm ET
  Suffolk            0 at Univ. New England  3 NC      Box   7:00 pm ET
  Curry              3 at Utica              7 NC      Box   7:00 pm ET
@ Fitchburg State    1 at Norwich            5 NC      Box   7:00 pm ET
  Air Force          3 at Holy Cross         4 AH      Box   7:05 pm ET
  Canisius           2 at Army               1 AH      Box   7:05 pm ET
  Miami              4 at Michigan State     0 CC      Box   7:05 pm ET
  Minnesota Duluth   5 at Western Michigan   2 NC      Box   7:05 pm ET
  Niagara            0 at Connecticut        2 AH      Box   7:05 pm ET
  Ohio State         2 at Bowling Green      2 CC  OT  Box   7:05 pm ET
  Robert Morris      2 at Bentley            2 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  Sacred Heart       1 at Mercyhurst         3 AH      Box   7:05 pm ET
# New Hampshire      4 vs Maine              5 HE  OT  Box   7:30 pm ET
^ Worcester State    3 vs Becker             4 NC  OT  Box   7:30 pm ET
  Alaska             3 at Northern Michigan  7 CC      Box   7:35 pm ET
  Lake Superior      2 at Michigan           2 CC  OT  Box   7:35 pm ET
  St. Thomas         9 at Bethel             4 NC      Box   7:00 pm CT
  Wis-Stout          5 at Hamline            7 NC      Box   7:00 pm CT
  Wis-Eau Claire     4 at St. John's         1 NC      Box   7:00 pm CT
  St. Scholastica    2 at Augsburg           3 NC      Box   7:05 pm CT
  Wis-Superior       1 at Gustavus Adolphus  2 NC      Box   7:05 pm CT
$ Notre Dame         4 at Minnesota          3 NC      Box   7:07 pm CT
  RIT                1 at Wisconsin          2 NC      Box   7:07 pm CT
  St. Norbert        2 at Saint Mary's       3 NC      Box   7:30 pm CT
! Clarkson           1 vs North Dakota       3 NC      Box   7:37 pm CT
  Alab-Huntsville    2 at Denver             5 NC      Box   7:07 pm MT
  Cornell            3 at Colorado College   3 NC  OT  Box   7:07 pm MT
* - Codfish Bowl Third Place
# - at Fenway Park (Boston, MA)
& - Codfish Bowl Championship
% - Norwich Classic Third Place
+ - Worcester City Shootout Third Place
@ - Norwich Classic Championship
^ - Worcester City Shootout Championship
$ - Hall of Fame Game
! - at MTS Centre (Winnipeg, MB)

Sunday, January 8:
  Merrimack          2 at Boston College     2 HE  OT  Box   1:00 pm ET
  Wentworth          3 at Plymouth State     1 NC      Box   2:00 pm ET
  Ohio State         1 at Bowling Green      1 CC  OT  Box   5:05 pm ET
  Salem State        2 at Southern Maine     1 NC      Box   5:15 pm ET
  USA Under-18 Team  3 at Boston University  3 EX  OT  Box   7:00 pm ET

Tuesday, January 10:
  Franklin Pierce    4 at Suffolk            3 NC  OT  Box   1:00 pm ET
  Brockport          5 at Neumann            7 NC      Box   3:00 pm ET
  American Int'l     1 at Rensselaer         3 NC      Box   7:00 pm ET
  Elmira             2 at Fredonia           1 NC      Box   7:00 pm ET
  Western N.E.       1 at Hamilton           5 NC      Box   7:00 pm ET
  Curry              2 at Manhattanville     2 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  Colby              0 at Southern Maine     3 NC      Box   7:00 pm ET
  Saint Michael's    5 at Southern N.H.      3 N1      Box   7:30 pm ET
  St. Scholastica    5 at Northland          1 NC      Box   7:05 pm CT

Wednesday, January 11:
  New Hampshire      1 at Providence         0 HE      Box   7:00 pm ET
  Hobart             2 at Geneseo            6 NC      Box   7:00 pm ET

Thursday, January 12:
  Framingham State   2 at Fitchburg State    3 MS      Box   7:00 pm ET
  Western N.E.       1 at Brockport          5 NC      Box   7:00 pm ET
  Worcester State    1 at UMass Dartmouth    4 MS      Box   7:30 pm ET
  Plymouth State     4 at Westfield State    0 MS      Box   7:35 pm ET

Friday, January 13:
* Norwich            4 vs Babson             1 EE      Box   3:30 pm ET
  Boston College     0 at Massachusetts      4 HE      Box   7:00 pm ET
  Colgate            2 at Princeton          6 EC      Box   7:00 pm ET
  Cornell            3 at Quinnipiac         2 EC      Box   7:00 pm ET
  Maine              2 at Merrimack          6 HE      Box   7:00 pm ET
  UMass Lowell       2 at Vermont            3 HE  OT  Box   7:00 pm ET
* Union              2 at Harvard            0 EC      Box   7:00 pm ET
  Univ. New England  0 at New England Coll.  4 EE      Box   7:00 pm ET
  Southern Maine     4 at Saint Anselm       4 EE  OT  Box   7:00 pm ET
  Amherst            7 at Tufts              1 NS      Box   7:00 pm ET
  Saint Michael's    1 at UMass Boston       3 EE      Box   7:00 pm ET
  Wentworth          6 at Becker             3 EN      Box   7:00 pm ET
  Lawrence           2 at Adrian             3 MC      Box   7:00 pm ET
  Hamilton           4 at Conn. College      1 NS      Box   7:00 pm ET
  Colby              4 at Trinity            7 NS      Box   7:00 pm ET
  Bowdoin            6 at Wesleyan           2 NS      Box   7:00 pm ET
  Nichols            1 at Brockport          3 NC      Box   7:00 pm ET
  Morrisville        1 at Elmira             5 NC      Box   7:00 pm ET
  Neumann            5 at Fredonia           2 NC      Box   7:00 pm ET
  Western N.E.       1 at Geneseo            0 NC      Box   7:00 pm ET
  Potsdam            1 at Manhattanville     7 NC      Box   7:00 pm ET
  Plattsburgh        7 at Middlebury         0 NC      Box   7:00 pm ET
  Curry              1 at Oswego             3 NC      Box   7:00 pm ET
  Williams           1 at Skidmore           1 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  Alaska             4 at Ferris State       4 CC  OT  Box   7:05 pm ET
  Army               1 at Niagara            5 AH      Box   7:05 pm ET
  Holy Cross         3 at Robert Morris      4 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  Miami              2 at Lake Superior      1 CC      Box   7:05 pm ET
  Mercyhurst         2 at American Int'l     3 AH      Box   7:05 pm ET
  Northern Michigan  5 at Michigan State     5 CC  OT  Box   7:05 pm ET
  Alaska Anchorage   2 at Michigan Tech      6 WC      Box   7:07 pm ET
  Boston University  4 at Northeastern       3 HE      Box   7:30 pm ET
  Michigan           4 at Ohio State         0 CC      Box   7:35 pm ET
  Western Michigan   3 at Notre Dame         2 CC      Box   7:35 pm ET
  Minnesota Duluth   6 at Nebraska Omaha     2 WC      Box   6:37 pm CT
  Buffalo State      3 at Johnson & Wales    4 NC      Box   7:45 pm ET
  Saint Mary's       3 at Bethel             5 MI      Box   7:00 pm CT
  Augsburg           5 at Concordia (MN)     1 MI      Box   7:00 pm CT
  Gustavus Adolphus  4 at St. John's         3 MI      Box   7:00 pm CT
  Hamline            1 at St. Thomas         2 MI  OT  Box   7:00 pm CT
  Wis-Superior       0 at St. Norbert        3 NH      Box   7:00 pm CT
  St. Scholastica    3 at Wis-Stevens Pt.    3 NH  OT  Box   7:00 pm CT
  Marian             4 at Milwaukee S. E.    2 MC      Box   7:05 pm CT
  Wis-Stout          3 at Wis-River Falls    4 NH      Box   7:05 pm CT
  Finlandia          6 at Concordia (WI)     7 MC      Box   7:30 pm CT
  Minnesota          1 at North Dakota       2 WC      Box   7:37 pm CT
  Wisconsin          4 at Minnesota State    0 WC      Box   7:37 pm CT
  Bentley            2 at Air Force          2 AH  OT  Box   7:05 pm MT
  Bemidji State      3 at Denver             6 WC      Box   7:37 pm MT
  St. Cloud State    1 at Colorado College   3 WC      Box   7:37 pm MT
* - at Fenway Park (Boston, MA)

Saturday, January 14:
  Salem State        5 at Fitchburg State    1 MS      Box   1:00 pm ET
  Hamilton           3 at Tufts              4 NS      Box   3:00 pm ET
  Norwich            1 at UMass Boston       2 EE      Box   3:00 pm ET
  Lawrence           2 at Adrian             3 MC      Box   3:00 pm ET
  Finlandia          5 at Concordia (WI)     4 MC      Box   2:00 pm CT
  Augsburg           1 at Concordia (MN)     4 MI      Box   2:00 pm CT
  Amherst            3 at Conn. College      2 NS      Box   3:00 pm ET
  Bowdoin            4 at Trinity            4 NS  OT  Box   3:00 pm ET
  Colby              1 at Wesleyan           2 NS      Box   3:00 pm ET
  Neumann            2 at Fredonia           3 NC  OT  Box   3:00 pm ET
  Potsdam            0 at Manhattanville     8 NC      Box   3:00 pm ET
  Buffalo State      7 at Johnson & Wales    5 NC      Box   3:45 pm ET
  Colgate            1 at Quinnipiac         7 EC      Box   4:00 pm ET
* Northeastern       1 vs Boston College     2 HE      Box   4:00 pm ET
# RIT               10 at Sacred Heart       0 AH      Box   4:00 pm ET
  Saint Michael's    3 at Babson             4 EE  OT  Box   4:00 pm ET
  Southern Maine     2 at New England Coll.  2 EE  OT  Box   4:00 pm ET
  Univ. New England  4 at Saint Anselm       6 EE      Box   4:00 pm ET
  Nichols            1 at Hobart             4 NC      Box   4:00 pm ET
  Suffolk            1 at Assumption         4 NC      Box   4:35 pm ET
  Maine              2 at Merrimack          2 HE  OT  Box   5:00 pm ET
  Wis-Superior       2 at St. Norbert        5 NH      Box   4:00 pm CT
  Westfield State    1 at Worcester State    2 MS      Box   6:30 pm ET
  Boston University  4 at Harvard            3 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  Brown              2 at Clarkson           2 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Cornell            3 at Princeton          3 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Rensselaer         1 at Union              5 EC      Box   7:00 pm ET
& Dartmouth          1 vs New Hampshire      4 NC      Box   7:00 pm ET
  Yale               3 at St. Lawrence       3 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Elmira             5 at Morrisville        2 NC      Box   7:00 pm ET
  Utica              2 at Oswego             5 NC      Box   7:00 pm ET
  UMass Dartmouth    7 at Salve Regina       2 NC      Box   7:00 pm ET
  Plattsburgh        3 at Williams           3 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  Alaska             3 at Ferris State       4 CC      Box   7:05 pm ET
  Army               0 at Niagara            3 AH      Box   7:05 pm ET
  Holy Cross         1 at Robert Morris      0 AH      Box   7:05 pm ET
  Miami              3 at Lake Superior      4 CC      Box   7:05 pm ET
  Mercyhurst         7 at American Int'l     2 AH      Box   7:05 pm ET
  Notre Dame         1 at Western Michigan   3 CC      Box   7:05 pm ET
  Northern Michigan  1 at Michigan State     2 CC      Box   7:05 pm ET
  Alaska Anchorage   4 at Michigan Tech      6 WC      Box   7:07 pm ET
  Franklin Pierce    4 at Southern N.H.      2 N1      Box   7:30 pm ET
  Plymouth State     3 at Framingham State   3 MS  OT  Box   7:40 pm ET
  Connecticut        6 at Canisius           2 AH      Box   8:00 pm ET
  Northland          6 at Lake Forest        3 MC      Box   7:00 pm CT
  Milwaukee S. E.    3 at Marian             4 MC      Box   7:00 pm CT
  St. Thomas         5 at Hamline            4 MI      Box   7:00 pm CT
  St. Scholastica    4 at Wis-Stevens Pt.    3 NH      Box   7:00 pm CT
  St. Olaf           1 at Wis-Eau Claire     1 NC  OT  Box   7:00 pm CT
  St. John's         4 at Gustavus Adolphus  3 MI      Box   7:05 pm CT
  Wis-Stout          2 at Wis-River Falls    1 NH      Box   7:05 pm CT
  Minnesota          6 at North Dakota       2 WC      Box   7:07 pm CT
  Minnesota Duluth   1 at Nebraska Omaha     3 WC      Box   7:07 pm CT
  Wisconsin          0 at Minnesota State    3 WC      Box   7:07 pm CT
  Bethel             2 at Saint Mary's       2 MI  OT  Box   7:30 pm CT
  Bentley            2 at Air Force          1 AH      Box   7:05 pm MT
  Bemidji State      2 at Denver             3 WC      Box   7:07 pm MT
  St. Cloud State    5 at Colorado College   4 WC  OT  Box   7:07 pm MT
* - at Fenway Park (Boston, MA)
# - Webster Bank Arena
& - Verizon Wireless Arena (Manchester, NH)

Sunday, January 15:
* RIT                3 at Sacred Heart       0 AH      Box  12:00 pm ET
  Northland          4 at Lake Forest        2 MC      Box   2:00 pm CT
# Stonehill          0 vs Becker             2 NC      Box   3:00 pm ET
& Brown              4 at St. Lawrence       1 EC      Box   4:00 pm ET
& Yale               4 at Clarkson           5 EC  OT  Box   4:00 pm ET
  Providence         5 at Vermont            2 HE      Box   4:00 pm ET
  Connecticut        4 at Canisius           3 AH      Box   4:05 pm ET
% Michigan           4 vs Ohio State         1 CC      Box   5:05 pm ET
* - Webster Bank Arena
# - Thayer Arena (Warwick, RI)
& - Rescheduled from 1/13
% - Frozen Diamond Faceoff at Progressive Field (Cleveland, OH)

Tuesday, January 17:
  Wentworth          2 at Williams           8 NC      Box   4:00 pm ET
  Fitchburg State    2 at Worcester State    1 MS      Box   5:30 pm ET
  UMass Dartmouth    1 at Salem State        3 MS      Box   7:00 pm ET
  Buffalo State      2 at Hobart             4 NC      Box   7:00 pm ET
  Manhattanville     4 at Curry              2 NC      Box   7:30 pm ET
  Framingham State   1 at Westfield State    4 MS      Box   7:35 pm ET

Wednesday, January 18:
  Nichols           11 at Suffolk            3 EN      Box   6:00 pm ET
  Western N.E.       4 at Johnson & Wales    6 EN      Box   7:45 pm ET

Thursday, January 19:
  Salem State        3 at Plymouth State     1 MS      Box   6:00 pm ET
  Worcester State    0 at Framingham State   2 MS      Box   7:20 pm ET
  UMass Dartmouth    5 at Westfield State    3 MS      Box   7:35 pm ET

Friday, January 20:
  Boston College     3 at Maine              4 HE  OT  Box   7:00 pm ET
  Dartmouth          3 at Cornell            4 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Harvard            2 at Colgate            2 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Northeastern       0 at UMass Lowell       4 HE      Box   7:00 pm ET
  Rensselaer         3 at Brown              0 EC      Box   7:00 pm ET
  New Hampshire      2 at Merrimack          1 HE      Box   7:00 pm ET
  Union              3 at Yale               1 EC      Box   7:00 pm ET
  Vermont            3 at Massachusetts      4 HE      Box   7:00 pm ET
  Babson             4 at Saint Anselm       1 EE      Box   7:00 pm ET
  Norwich            7 at Saint Michael's    1 EE      Box   7:00 pm ET
  Skidmore           6 at Univ. New England  2 EE      Box   7:00 pm ET
  Castleton          4 at Southern Maine     1 EE      Box   7:00 pm ET
  Neumann            0 at Manhattanville     3 EW      Box   7:00 pm ET
  Elmira             2 at Utica              2 EW  OT  Box   7:00 pm ET
  Williams           2 at Bowdoin            4 NS      Box   7:00 pm ET
  Middlebury         3 at Colby              1 NS      Box   7:00 pm ET
  Amherst            5 at Hamilton           1 NS      Box   7:00 pm ET
  Geneseo            3 at Buffalo State      4 SU  OT  Box   7:00 pm ET
  Brockport          2 at Fredonia           4 SU      Box   7:00 pm ET
  Cortland           1 at Oswego             5 SU      Box   7:00 pm ET
  Morrisville        5 at Potsdam            3 SU      Box   7:00 pm ET
  Air Force          3 at Army               3 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  American Int'l     1 at Niagara            4 AH      Box   7:05 pm ET
  Ferris State       4 at Ohio State         3 CC      Box   7:05 pm ET
  Lake Superior      2 at Michigan State     4 CC      Box   7:05 pm ET
  Mercyhurst         3 at Holy Cross         2 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  RIT                2 at Bentley            0 AH      Box   7:05 pm ET
  Robert Morris      4 at Connecticut        3 AH      Box   7:05 pm ET
  Lake Forest        3 at Finlandia          4 MC      Box   7:15 pm ET
  Providence         1 at Boston University  6 HE      Box   7:30 pm ET
  UMass Boston       3 at New England Coll.  2 EE  OT  Box   7:30 pm ET
  Michigan           1 at Notre Dame         3 CC      Box   7:35 pm ET
  Western Michigan   1 at Miami              3 CC      Box   7:35 pm ET
  Milwaukee S. E.    3 at Lawrence           2 MC      Box   7:00 pm CT
  St. Olaf           1 at Bethel             1 MI  OT  Box   7:00 pm CT
  Concordia (WI)     2 at Northland          6 MC      Box   7:05 pm CT
  Hamline            2 at Augsburg           2 MI  OT  Box   7:05 pm CT
  Wis-River Falls    2 at St. Scholastica    3 NH      Box   7:05 pm CT
  Wis-Eau Claire     3 at Wis-Superior       1 NH      Box   7:05 pm CT
  Alaska Anchorage   0 at Wisconsin          4 WC      Box   7:07 pm CT
  Alab-Huntsville    1 at Minnesota Duluth   2 NC      Box   7:07 pm CT
  Colorado College   2 at Minnesota          1 WC      Box   7:07 pm CT
  St. Thomas         4 at Saint Mary's       2 MI      Box   7:30 pm CT
  St. Norbert        4 at Wis-Stout          1 NH      Box   7:30 pm CT
  North Dakota       1 at St. Cloud State    3 WC      Box   7:37 pm CT
  Nebraska Omaha     2 at Minnesota State    1 WC  OT  Box   7:37 pm CT
  Bowling Green      3 at Alaska             1 CC      Box   7:05 pm AT

Saturday, January 21:
  Westfield State    6 at Salem State        6 MS  OT  Box   2:00 pm ET
* St. Norbert        2 vs Wis-Stout          1 NH      Box   1:30 pm CT
  Franklin Pierce    1 at Framingham State   3 NC      Box   2:30 pm ET
  Concordia (MN)     1 at St. John's         2 MI      Box   2:00 pm CT
  Williams           5 at Colby              4 NS      Box   3:00 pm ET
  Oswego             6 at Hamilton           1 NC      Box   3:00 pm ET
  Sacred Heart       0 at Canisius           2 AH      Box   3:05 pm ET
  Boston College     4 at Maine              7 HE      Box   4:00 pm ET
  Saint Michael's    0 at Norwich            8 EE      Box   4:00 pm ET
  UMass Boston       3 at Saint Anselm       2 EE      Box   4:00 pm ET
  Castleton          3 at Univ. New England  2 EE      Box   4:00 pm ET
  Skidmore           2 at Southern Maine     4 EE      Box   4:00 pm ET
  Lake Forest        4 at Finlandia          5 MC      Box   4:00 pm ET
  Middlebury         0 at Bowdoin            5 NS      Box   4:00 pm ET
  Concordia (WI)     3 at Northland          3 MC  OT  Box   3:05 pm CT
  Fitchburg State    4 at UMass Dartmouth    2 MS      Box   4:30 pm ET
  Babson             4 at New England Coll.  4 EE  OT  Box   4:30 pm ET
  Wentworth          2 at Curry              4 EN      Box   4:35 pm ET
  Southern N.H.      3 at Assumption         5 N1      Box   5:35 pm ET
  Worcester State    3 at Plymouth State     3 MS  OT  Box   6:00 pm ET
  Colorado College   1 at Minnesota          2 WC      Box   5:07 pm CT
  Boston University  8 at Providence         0 HE      Box   7:00 pm ET
  Dartmouth          5 at Colgate            4 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Harvard            2 at Cornell            2 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Merrimack          3 at New Hampshire      2 HE  OT  Box   7:00 pm ET
  Rensselaer         2 at Yale               1 EC      Box   7:00 pm ET
  St. Lawrence       3 at Clarkson           4 EC      Box   7:00 pm ET
  UMass Lowell       3 at Northeastern       2 HE  OT  Box   7:00 pm ET
  Union              2 at Brown              3 EC      Box   7:00 pm ET
  Trinity            3 at Tufts              1 NS      Box   7:00 pm ET
  Neumann            3 at Manhattanville     5 EW      Box   7:00 pm ET
  Wesleyan           3 at Conn. College      3 NS  OT  Box   7:00 pm ET
  Brockport          4 at Buffalo State      2 SU      Box   7:00 pm ET
  Geneseo            2 at Fredonia           4 SU      Box   7:00 pm ET
  Morrisville        1 at Plattsburgh        3 SU      Box   7:00 pm ET
  Cortland           2 at Elmira             6 NC      Box   7:00 pm ET
  Potsdam            0 at Hobart             4 NC      Box   7:00 pm ET
  Amherst            0 at Utica              3 NC      Box   7:00 pm ET
  Air Force          4 at Army               2 AH      Box   7:05 pm ET
  American Int'l     1 at Niagara            6 AH      Box   7:05 pm ET
  Ferris State       3 at Ohio State         3 CC  OT  Box   7:05 pm ET
  Lake Superior      2 at Michigan State     2 CC  OT  Box   7:05 pm ET
  Mercyhurst         5 at Holy Cross         5 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  RIT                2 at Bentley            1 AH      Box   7:05 pm ET
  Robert Morris      2 at Connecticut        1 AH      Box   7:05 pm ET
  Western Michigan   0 at Miami              4 CC      Box   7:05 pm ET
  Northern Michigan  5 at Michigan Tech      2 NC      Box   7:07 pm ET
  Suffolk            1 at Western N.E.       9 EN      Box   7:15 pm ET
  Michigan           2 at Notre Dame         1 CC      Box   7:35 pm ET
  Johnson & Wales    3 at Nichols            5 EN      Box   7:40 pm ET
  Augsburg           0 at Hamline            3 MI      Box   7:00 pm CT
  Saint Mary's       2 at St. Thomas         4 MI      Box   7:00 pm CT
  Lawrence           2 at Milwaukee S. E.    4 MC      Box   7:05 pm CT
  Wis-River Falls    1 at St. Scholastica    7 NH      Box   7:05 pm CT
  Wis-Eau Claire     2 at Wis-Superior       2 NH  OT  Box   7:05 pm CT
  Alaska Anchorage   2 at Wisconsin          3 WC      Box   7:07 pm CT
  Alab-Huntsville    3 at Minnesota Duluth   4 NC      Box   7:07 pm CT
  North Dakota       3 at St. Cloud State    2 WC      Box   7:07 pm CT
  Nebraska Omaha     4 at Minnesota State    5 WC  OT  Box   7:07 pm CT
  Bethel             2 at St. Olaf           6 MI      Box   7:30 pm CT
  Bowling Green      1 at Alaska             4 CC      Box   7:05 pm AT
* - XCel Energy Center (St. Paul, MN)

Sunday, January 22:
* Salve Regina       2 at Becker             3 EN  OT  Box  11:00 am ET
  Concordia (MN)     1 at St. John's         4 MI      Box   2:00 pm CT
  Trinity            3 at Conn. College      2 NS      Box   3:00 pm ET
  Wesleyan           4 at Tufts              5 NS  OT  Box   3:00 pm ET
  Sacred Heart       3 at Canisius           4 AH      Box   3:05 pm ET
  Adrian             4 at Marian             1 MC      Box   4:00 pm CT
* - Rescheduled from 1/21

Monday, January 23:
  Adrian             4 at Marian             2 MC      Box   2:00 pm CT
  Franklin Pierce    3 at Stonehill          3 N1  OT  Box   7:00 pm ET

Tuesday, January 24:
  UMass Lowell       0 at Providence         1 HE      Box   7:00 pm ET
  Southern Maine     0 at Bowdoin            7 NC      Box   7:00 pm ET
  Middlebury         0 at Norwich            5 NC      Box   7:00 pm ET
  Holy Cross         6 at Bentley            6 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  Western N.E.       3 at Westfield State    4 NC  OT  Box   7:35 pm ET

Wednesday, January 25:
  Johnson & Wales    3 at Suffolk            1 EN      Box   7:00 pm ET
  Stonehill          2 at Assumption         3 N1      Box   7:35 pm ET
  Salve Regina       3 at Nichols            6 EN      Box   8:10 pm ET

Thursday, January 26:
  Westfield State    4 at Fitchburg State    5 MS      Box   7:00 pm ET
  Framingham State   2 at Salem State        5 MS      Box   7:00 pm ET
  Plymouth State     2 at UMass Dartmouth    3 MS      Box   7:30 pm ET
  Becker             1 at Curry              6 EN      Box   7:35 pm ET
  Western N.E.       1 at Wentworth          4 EN      Box   8:00 pm ET
  Hamline            1 at St. John's         4 MI      Box   7:00 pm CT
  St. Scholastica    3 at Wis-Superior       3 NH  OT  Box   7:05 pm CT

Friday, January 27:
  Brown              2 at Dartmouth          6 EC      Box   7:00 pm ET
  Clarkson           2 at Union              5 EC      Box   7:00 pm ET
  Maine              4 at Boston University  2 HE      Box   7:00 pm ET
  Northeastern       8 at Vermont            3 HE      Box   7:00 pm ET
  St. Lawrence       0 at Rensselaer         4 EC      Box   7:00 pm ET
  UMass Lowell       4 at Massachusetts      2 HE      Box   7:00 pm ET
  Saint Anselm       0 at Castleton          7 EE      Box   7:00 pm ET
  Southern Maine     1 at Norwich            5 EE      Box   7:00 pm ET
  New England Coll.  3 at Skidmore           6 EE      Box   7:00 pm ET
  Univ. New England  1 at Saint Michael's    4 EE      Box   7:00 pm ET
  Babson             4 at UMass Boston       3 EE  OT  Box   7:00 pm ET
  Tufts              3 at Williams           2 NS  OT  Box   7:00 pm ET
  Manhattanville     2 at Elmira             7 EW      Box   7:00 pm ET
  Hobart             2 at Utica              5 EW      Box   7:00 pm ET
  Milwaukee S. E.    3 at Adrian             3 MC  OT  Box   7:00 pm ET
  Conn. College      4 at Middlebury         3 NS      Box   7:00 pm ET
  Cortland           6 at Brockport          5 SU  OT  Box   7:00 pm ET
  Morrisville        2 at Fredonia           5 SU      Box   7:00 pm ET
  Oswego             4 at Geneseo            1 SU      Box   7:00 pm ET
  Potsdam            3 at Plattsburgh        4 SU      Box   7:00 pm ET
  Bentley            6 at Army               2 AH      Box   7:05 pm ET
  Bowling Green      1 at Western Michigan   4 CC      Box   7:05 pm ET
  Holy Cross         1 at Connecticut        3 AH      Box   7:05 pm ET
  Mercyhurst         1 at RIT                5 AH      Box   7:05 pm ET
  Michigan State     1 at Ferris State       2 CC      Box   7:05 pm ET
  Niagara            2 at Robert Morris      1 AH      Box   7:05 pm ET
  Ohio State         0 at Lake Superior      1 CC      Box   7:05 pm ET
  Sacred Heart       4 at American Int'l     2 AH      Box   7:05 pm ET
  Colgate            2 at Cornell            1 EC      Box   7:30 pm ET
  New Hampshire      3 at Boston College     4 HE      Box   7:30 pm ET
  Yale               3 at Harvard            4 EC      Box   7:30 pm ET
  Northern Michigan  2 at Miami              1 CC      Box   7:35 pm ET
  St. John's         1 at Hamline            5 MI      Box   7:00 pm CT
  Wis-River Falls    4 at St. Norbert        3 NH  OT  Box   7:00 pm CT
  Wis-Stevens Pt.    5 at Wis-Eau Claire     2 NH      Box   7:00 pm CT
  Lawrence           3 at Northland          0 MC      Box   7:05 pm CT
  Concordia (MN)     4 at Gustavus Adolphus  4 MI  OT  Box   7:05 pm CT
  Michigan Tech      4 at Minnesota Duluth   4 WC  OT  Box   7:07 pm CT
  St. Cloud State    1 at Minnesota          2 WC      Box   7:07 pm CT
  Lake Forest        6 at Concordia (WI)     2 MC      Box   7:30 pm CT
  Augsburg           3 at Saint Mary's       2 MI      Box   7:30 pm CT
  St. Thomas         3 at St. Olaf           2 MI      Box   7:30 pm CT
  Wis-Superior       4 at Wis-Stout          2 NH      Box   7:30 pm CT
  Minnesota State    1 at Bemidji State      2 WC      Box   7:37 pm CT
  Wisconsin          3 at North Dakota       5 WC      Box   7:37 pm CT
  Finlandia          1 at Marian             4 MC      Box   8:00 pm CT
  Notre Dame         3 at Alaska             6 CC      Box   7:05 pm AT
  Denver             4 at Alaska Anchorage   2 WC      Box   7:07 pm AT

Saturday, January 28:
  Suffolk            0 at Becker             6 EN      Box   1:00 pm ET
  Southern N.H.      1 at Stonehill          3 N1      Box   2:00 pm ET
  Milwaukee S. E.    6 at Adrian             1 MC      Box   3:00 pm ET
  Conn. College      3 at Williams           3 NS  OT  Box   3:00 pm ET
  Concordia (MN)     0 at Gustavus Adolphus  2 MI      Box   2:05 pm CT
  Plymouth State     4 at Fitchburg State    0 MS      Box   4:00 pm ET
  UMass Boston       1 at Babson             1 EE  OT  Box   4:00 pm ET
  New England Coll.  4 at Castleton          4 EE  OT  Box   4:00 pm ET
  Tufts              2 at Middlebury         2 NS  OT  Box   4:00 pm ET
  Univ. New England  0 at Norwich            6 EE      Box   4:00 pm ET
  Saint Anselm       2 at Skidmore           3 EE      Box   4:00 pm ET
  Southern Maine     2 at Saint Michael's    3 EE      Box   4:00 pm ET
  Lawrence           3 at Northland          2 MC      Box   3:05 pm CT
  Salem State        4 at Worcester State    2 MS      Box   4:30 pm ET
  Western N.E.       1 at Nichols            5 EN      Box   4:40 pm ET
  Finlandia          4 at Marian             3 MC  OT  Box   4:00 pm CT
  St. Scholastica    3 at Wis-Stout          2 NH      Box   4:00 pm CT
  Curry              5 at Johnson & Wales    2 EN      Box   6:45 pm ET
  Boston College     3 at New Hampshire      2 HE  OT  Box   7:00 pm ET
  Brown              1 at Harvard            3 EC      Box   7:00 pm ET
  Clarkson           3 at Rensselaer         2 EC      Box   7:00 pm ET
  Cornell            3 at Colgate            5 EC      Box   7:00 pm ET
  Northeastern       4 at Vermont            2 HE      Box   7:00 pm ET
  St. Lawrence       0 at Union              6 EC      Box   7:00 pm ET
  Massachusetts      2 at UMass Lowell       5 HE      Box   7:00 pm ET
  Yale               5 at Dartmouth          4 EC      Box   7:00 pm ET
  Manhattanville     4 at Elmira             3 EW      Box   7:00 pm ET
  Utica              5 at Hobart             2 EW      Box   7:00 pm ET
  Hamilton           3 at Trinity            3 NS  OT  Box   7:00 pm ET
  Amherst            6 at Wesleyan           0 NS      Box   7:00 pm ET
  Oswego             6 at Brockport          4 SU      Box   7:00 pm ET
  Morrisville        3 at Buffalo State     12 SU      Box   7:00 pm ET
  Cortland           3 at Geneseo            8 SU      Box   7:00 pm ET
  American Int'l     3 at Sacred Heart       2 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  Army               3 at Bentley            1 AH      Box   7:05 pm ET
  Connecticut        3 at Holy Cross         0 AH      Box   7:05 pm ET
  Mercyhurst         2 at RIT                2 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  Michigan State     3 at Ferris State       4 CC      Box   7:05 pm ET
  Northern Michigan  0 at Miami              6 CC      Box   7:05 pm ET
  Ohio State         4 at Lake Superior      4 CC  OT  Box   7:05 pm ET
  Robert Morris      1 at Niagara            2 AH      Box   7:05 pm ET
  Western Michigan   1 at Bowling Green      2 CC      Box   7:05 pm ET
  Maine              3 at Boston University  1 HE      Box   7:30 pm ET
  Assumption         2 at Franklin Pierce    4 N1      Box   7:30 pm ET
  UMass Dartmouth    6 at Framingham State   2 MS      Box   7:40 pm ET
  Concordia (WI)     1 at Lake Forest        5 MC      Box   7:00 pm CT
  St. Olaf           1 at St. Thomas         2 MI  OT  Box   7:00 pm CT
  Wis-Eau Claire     4 at St. Norbert        5 NH      Box   7:00 pm CT
  Wis-River Falls    1 at Wis-Stevens Pt.    4 NH      Box   7:00 pm CT
  Saint Mary's       4 at Augsburg           5 MI  OT  Box   7:05 pm CT
  Minnesota          3 at St. Cloud State    2 WC      Box   7:07 pm CT
  Minnesota State    5 at Bemidji State      2 WC      Box   7:07 pm CT
  Michigan Tech      5 at Minnesota Duluth   0 WC      Box   7:07 pm CT
  Wisconsin          2 at North Dakota       4 WC      Box   7:07 pm CT
  Notre Dame         4 at Alaska             2 CC      Box   7:05 pm AT
  Denver             6 at Alaska Anchorage   3 WC      Box   7:07 pm AT

Sunday, January 29:
  Amherst            3 at Trinity            0 NS      Box   3:00 pm ET
  Hamilton           3 at Wesleyan           5 NS      Box   3:00 pm ET
  Providence         2 at Merrimack          4 HE      Box   4:00 pm ET
  Salve Regina       3 at Wentworth          6 EN      Box   4:00 pm ET
  Air Force          3 at Canisius           0 AH      Box   4:05 pm ET

Monday, January 30:
  Air Force          1 at Canisius           1 AH  OT  Box   7:05 pm ET

Tuesday, January 31:
  Connecticut        3 at Princeton          4 NC      Box   7:00 pm ET
  Dartmouth          2 at Harvard            2 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Univ. New England  2 at Colby              5 NC      Box   7:00 pm ET
  Salem State        5 at Saint Anselm       6 NC      Box   7:00 pm ET
  Franklin Pierce    2 at Saint Michael's    5 N1      Box   7:00 pm ET
  UMass Dartmouth    6 at Stonehill          3 NC      Box   7:00 pm ET
  New England Coll.  1 at Curry              1 NC  OT  Box   7:35 pm ET
  Suffolk            1 at Tufts              6 NC      Box   8:30 pm ET

Wednesday, February 1:
  Johnson & Wales    8 at Salve Regina       1 EN      Box   7:00 pm ET
  Rhode Island       3 at Assumption         5 EX      Box   7:35 pm ET
  Western N.E.       4 at Becker             3 EN      Box   7:40 pm ET

Thursday, February 2:
  UMass Dartmouth    2 at Worcester State    3 MS      Box   5:30 pm ET
  Westfield State    2 at Plymouth State     4 MS      Box   6:00 pm ET
  Fitchburg State    6 at Framingham State   2 MS      Box   7:30 pm ET
  Suffolk            2 at Curry              8 EN      Box   7:35 pm ET
  Nichols            1 at Wentworth          3 EN      Box   8:00 pm ET
  Wis-Eau Claire     2 at Wis-River Falls    3 NH      Box   7:05 pm CT
  Gustavus Adolphus  0 at Hamline            4 MI      Box   8:00 pm CT

Friday, February 3:
  Alab-Huntsville    3 at Maine              4 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  Boston University  4 at Merrimack          1 HE      Box   7:00 pm ET
  Colgate            1 at Union              3 EC      Box   7:00 pm ET
  Clarkson           3 at Brown              1 EC      Box   7:00 pm ET
  Dartmouth          3 at Princeton          3 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Harvard            6 at Quinnipiac         3 EC      Box   7:00 pm ET
  St. Lawrence       4 at Yale               3 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Massachusetts      3 at Northeastern       4 HE  OT  Box   7:00 pm ET
  Vermont            1 at UMass Lowell       3 HE      Box   7:00 pm ET
  Skidmore           1 at Babson             4 EE      Box   7:00 pm ET
  Saint Michael's    2 at New England Coll.  3 EE      Box   7:00 pm ET
  Norwich            6 at Saint Anselm       3 EE      Box   7:00 pm ET
  Conn. College      1 at Tufts              7 NS      Box   7:00 pm ET
  Castleton          4 at UMass Boston       5 EE      Box   7:00 pm ET
  Southern Maine     5 at Univ. New England  1 EE      Box   7:00 pm ET
  Hobart             2 at Neumann            2 EW  OT  Box   7:00 pm ET
  Manhattanville     5 at Utica              1 EW      Box   7:00 pm ET
  Bowdoin            1 at Amherst            3 NS      Box   7:00 pm ET
  Colby              4 at Hamilton           2 NS      Box   7:00 pm ET
  Geneseo            2 at Brockport          2 SU  OT  Box   7:00 pm ET
  Cortland           5 at Morrisville        6 SU  OT  Box   7:00 pm ET
  Fredonia           2 at Plattsburgh        3 SU  OT  Box   7:00 pm ET
  Buffalo State      1 at Potsdam            5 SU      Box   7:00 pm ET
  American Int'l     1 at Holy Cross         6 AH      Box   7:05 pm ET
  Alaska             1 at Western Michigan   2 CC      Box   7:05 pm ET
  Bowling Green      1 at Notre Dame         2 CC      Box   7:05 pm ET
  Canisius           4 at Robert Morris      6 AH      Box   7:05 pm ET
  Michigan State     6 at Ohio State         3 CC      Box   7:05 pm ET
  Niagara            6 at Mercyhurst         1 AH      Box   7:05 pm ET
  Sacred Heart       2 at Bentley            5 AH      Box   7:05 pm ET
  USA Under-18 Team  3 at Lake Superior      4 EX      Box   7:05 pm ET
  Northland          4 at Finlandia          6 MC      Box   7:15 pm ET
  Cornell            2 at Rensselaer         2 EC  OT  Box   7:30 pm ET
  Providence         1 at New Hampshire      3 HE      Box   7:30 pm ET
  Ferris State       5 at Northern Michigan  5 CC  OT  Box   7:35 pm ET
  Miami              1 at Michigan           4 CC      Box   7:35 pm ET
  Adrian             4 at Lake Forest        1 MC      Box   7:00 pm CT
  Marian             3 at Lawrence           4 MC  OT  Box   7:00 pm CT
  Bethel             2 at St. Thomas         5 MI      Box   7:00 pm CT
  Wis-Stout          2 at Wis-Eau Claire     0 NH      Box   7:00 pm CT
  St. Norbert        0 at Wis-Superior       0 NH  OT  Box   7:00 pm CT
  Concordia (WI)     1 at Milwaukee S. E.    5 MC      Box   7:05 pm CT
  St. Olaf           5 at Augsburg           3 MI      Box   7:05 pm CT
  Hamline            3 at Gustavus Adolphus  4 MI      Box   7:05 pm CT
  Wis-Stevens Pt.    2 at St. Scholastica    1 NH      Box   7:05 pm CT
  St. Cloud State    5 at Wisconsin          1 WC      Box   7:07 pm CT
  Bemidji State      1 at Nebraska Omaha     1 WC  OT  Box   7:37 pm CT
  Michigan Tech      3 at Minnesota State    5 WC      Box   7:37 pm CT
  St. John's         3 at Saint Mary's       2 MI      Box   8:00 pm CT
  RIT                0 at Air Force          3 AH      Box   7:05 pm MT
  Colorado College   2 at Denver             0 WC      Box   7:37 pm MT
  Minnesota Duluth   4 at Alaska Anchorage   1 WC      Box   7:07 pm AT

Saturday, February 4:
  Becker             1 at Nichols            4 EN      Box   1:40 pm ET
  Fitchburg State    2 at Salem State        2 MS  OT  Box   2:00 pm ET
  Colby              2 at Amherst            5 NS      Box   3:00 pm ET
  Bowdoin            2 at Hamilton           2 NS  OT  Box   3:00 pm ET
  Holy Cross         4 at American Int'l     0 AH      Box   3:05 pm ET
  Adrian             5 at Lake Forest        3 MC      Box   2:30 pm CT
* Bentley            3 at Sacred Heart       3 AH  OT  Box   4:00 pm ET
  Castleton          2 at Babson             2 EE  OT  Box   4:00 pm ET
  Norwich            3 at New England Coll.  2 EE  OT  Box   4:00 pm ET
  Saint Michael's    4 at Saint Anselm       7 EE      Box   4:00 pm ET
  Skidmore           4 at UMass Boston       2 EE      Box   4:00 pm ET
  Univ. New England  3 at Southern Maine     7 EE      Box   4:00 pm ET
  Northland          2 at Finlandia          3 MC  OT  Box   4:00 pm ET
  Assumption         6 at Southern N.H.      4 N1      Box   5:00 pm ET
  Lawrence           6 at Marian             2 MC      Box   4:00 pm CT
  St. John's         3 at Saint Mary's       2 MI      Box   4:00 pm CT
  St. Norbert        3 at St. Scholastica    1 NH      Box   4:00 pm CT
  Worcester State    1 at Westfield State    4 MS      Box   5:35 pm ET
  Framingham State   3 at Plymouth State     4 MS      Box   6:00 pm ET
  Wentworth          6 at Johnson & Wales    3 EN      Box   6:45 pm ET
  Alab-Huntsville    0 at Maine              5 NC      Box   7:00 pm ET
  Colgate            8 at Rensselaer         3 EC      Box   7:00 pm ET
  Clarkson           1 at Yale               5 EC      Box   7:00 pm ET
  Cornell            4 at Union              4 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Dartmouth          1 at Quinnipiac         2 EC      Box   7:00 pm ET
  Merrimack          4 at Massachusetts      3 HE      Box   7:00 pm ET
  St. Lawrence       5 at Brown              3 EC      Box   7:00 pm ET
  New Hampshire      3 at Providence         2 HE  OT  Box   7:00 pm ET
  Vermont            4 at UMass Lowell       6 HE      Box   7:00 pm ET
  Tufts              4 at Conn. College      2 NS      Box   7:00 pm ET
  Suffolk            4 at Salve Regina       6 EN      Box   7:00 pm ET
  Utica              9 at Manhattanville     3 EW      Box   7:00 pm ET
  Hobart             4 at Neumann            1 EW      Box   7:00 pm ET
  Williams           1 at Trinity            3 NS      Box   7:00 pm ET
  Middlebury         3 at Wesleyan           2 NS      Box   7:00 pm ET
  Oswego             8 at Morrisville        1 SU      Box   7:00 pm ET
  Buffalo State      0 at Plattsburgh        1 SU      Box   7:00 pm ET
  Fredonia           3 at Potsdam            4 SU  OT  Box   7:00 pm ET
  Alaska             4 at Western Michigan   1 CC      Box   7:05 pm ET
  Bowling Green      3 at Notre Dame         2 CC      Box   7:05 pm ET
  Mercyhurst         3 at Niagara            2 AH      Box   7:05 pm ET
  Michigan State     3 at Ohio State         2 CC      Box   7:05 pm ET
  Royal Military     1 at Army               9 EX      Box   7:05 pm ET
  Robert Morris      1 at Canisius           2 AH      Box   7:05 pm ET
  Curry              3 at Western N.E.      10 EN      Box   7:15 pm ET
  Stonehill          4 at Franklin Pierce    6 N1      Box   7:30 pm ET
  Ferris State       3 at Northern Michigan  1 CC      Box   7:35 pm ET
  Miami              0 at Michigan           3 CC      Box   7:35 pm ET
  St. Thomas         4 at Bethel             1 MI      Box   7:00 pm CT
  Wis-Stevens Pt.    2 at Wis-Superior       2 NH  OT  Box   7:05 pm CT
  Bemidji State      6 at Nebraska Omaha     4 WC      Box   7:07 pm CT
  Michigan Tech      7 at Minnesota State    3 WC      Box   7:07 pm CT
  Milwaukee S. E.    7 at Concordia (WI)     4 MC      Box   7:30 pm CT
  Augsburg           3 at St. Olaf           4 MI      Box   7:30 pm CT
  Wis-River Falls    7 at Wis-Stout          6 NH  OT  Box   7:30 pm CT
  RIT                2 at Air Force          4 AH      Box   7:05 pm MT
  Denver             2 at Colorado College   2 WC  OT  Box   7:07 pm MT
  St. Cloud State    2 at Wisconsin          1 WC      Box   8:07 pm CT
  Minnesota Duluth   2 at Alaska Anchorage   3 WC      Box   7:07 pm AT
* - Webster Bank Arena

Sunday, February 5:
  Middlebury         3 at Trinity            0 NS      Box   3:00 pm ET
  Williams           1 at Wesleyan           4 NS      Box   3:00 pm ET

Monday, February 6:
* Harvard            1 vs Boston University  3 NC      Box   5:00 pm ET
* Northeastern       1 vs Boston College     7 NC      Box   8:00 pm ET
* - Beanpot (Boston, MA)

Tuesday, February 7:
  Southern N.H.      1 at Saint Anselm       7 N1      Box   4:00 pm ET
* Army               4 at Connecticut        2 AH      Box   7:05 pm ET
* - Rescheduled from 10/29

Wednesday, February 8:
  Franklin Pierce    5 at Assumption         6 N1  OT  Box   5:35 pm ET
  Stonehill          2 at Salve Regina       5 NC      Box   7:00 pm ET
  Johnson & Wales   10 at Western N.E.       3 EN      Box   7:15 pm ET
  Suffolk            0 at Nichols            4 EN      Box   8:10 pm ET

Thursday, February 9:
  Worcester State    6 at Fitchburg State    3 MS      Box   7:00 pm ET
  Middlebury         5 at Williams           1 NS      Box   7:00 pm ET
  RIT                3 at Canisius           1 AH      Box   7:05 pm ET
  Westfield State    5 at Framingham State   5 MS  OT  Box   7:20 pm ET
  Salem State        6 at UMass Dartmouth    1 MS      Box   7:30 pm ET
  Salve Regina       2 at Curry             11 EN      Box   7:35 pm ET
  Becker             2 at Wentworth          3 EN      Box   8:00 pm ET
  Wis-Stevens Pt.    3 at St. Norbert        8 NH      Box   7:00 pm CT

Friday, February 10:
  Brown              2 at Cornell            5 EC      Box   7:00 pm ET
  Maine              3 at Providence         4 HE      Box   7:00 pm ET
  Northeastern       2 at New Hampshire      3 HE      Box   7:00 pm ET
  Princeton          2 at Clarkson           3 EC      Box   7:00 pm ET
  Quinnipiac         3 at St. Lawrence       4 EC      Box   7:00 pm ET
  Rensselaer         2 at Harvard            2 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Massachusetts      3 at Boston University  2 HE      Box   7:00 pm ET
  Union              5 at Dartmouth          1 EC      Box   7:00 pm ET
  Yale               2 at Colgate            4 EC      Box   7:00 pm ET
  Southern Maine     3 at Babson             1 EE      Box   7:00 pm ET
  Saint Michael's    0 at Castleton          3 EE      Box   7:00 pm ET
  Norwich            2 at Skidmore           3 EE      Box   7:00 pm ET
  New England Coll.  1 at Saint Anselm       3 EE      Box   7:00 pm ET
  Univ. New England  3 at UMass Boston       4 EE      Box   7:00 pm ET
  Elmira             6 at Hobart             4 EW      Box   7:00 pm ET
  Neumann            5 at Utica              0 EW      Box   7:00 pm ET
  Concordia (WI)     2 at Adrian             9 MC      Box   7:00 pm ET
  Wesleyan           4 at Bowdoin            6 NS      Box   7:00 pm ET
  Trinity            4 at Colby              7 NS      Box   7:00 pm ET
  Plattsburgh        2 at Brockport          4 SU      Box   7:00 pm ET
  Buffalo State      4 at Cortland           3 SU      Box   7:00 pm ET
  Potsdam            3 at Geneseo            4 SU      Box   7:00 pm ET
  Fredonia           2 at Oswego            10 SU      Box   7:00 pm ET
  Air Force          2 at Niagara            0 AH      Box   7:05 pm ET
  American Int'l     1 at Bentley            5 AH      Box   7:05 pm ET
  Ferris State       3 at Notre Dame         0 CC      Box   7:05 pm ET
  Holy Cross         6 at Army               1 AH      Box   7:05 pm ET
  Northern Michigan  4 at Bowling Green      2 CC      Box   7:05 pm ET
  Ohio State         2 at Western Michigan   3 CC  OT  Box   7:05 pm ET
  Robert Morris      1 at Mercyhurst         3 AH      Box   7:05 pm ET
  Sacred Heart       5 at Connecticut        5 AH  OT  Box   7:05 pm ET
* Nebraska Omaha     3 at Michigan Tech      3 WC  OT  Box   7:07 pm ET
  Merrimack          0 at UMass Lowell       3 HE      Box   7:15 pm ET
  Boston College     6 at Vermont            1 HE      Box   7:30 pm ET
  Alab-Huntsville    1 at Miami              3 NC      Box   7:35 pm ET
  Michigan           2 at Michigan State     3 CC      Box   7:35 pm ET
  Milwaukee S. E.    4 at Lake Forest        0 MC      Box   7:00 pm CT
  Finlandia          2 at Lawrence           5 MC      Box   7:00 pm CT
  Concordia (MN)     0 at Hamline            1 MI      Box   7:00 pm CT
  Wis-Stout          2 at St. Norbert        4 NH      Box   7:00 pm CT
  Wis-Superior       3 at Wis-Eau Claire     3 NH  OT  Box   7:00 pm CT
  Bethel             3 at Augsburg           5 MI      Box   7:05 pm CT
  Saint Mary's       4 at Gustavus Adolphus  4 MI  OT  Box   7:05 pm CT
  St. Scholastica    1 at Wis-River Falls    0 NH      Box   7:05 pm CT
  North Dakota       3 at Minnesota Duluth   1 WC      Box   7:07 pm CT
  St. John's         6 at St. Olaf           3 MI      Box   7:30 pm CT
  Colorado College   2 at Bemidji State      4 WC      Box   7:37 pm CT
  Northland          3 at Marian             4 MC      Box   8:00 pm CT
  Minnesota          3 at Denver             5 WC      Box   8:07 pm MT
  Lake Superior      4 at Alaska             2 CC      Box   7:05 pm AT
  Minnesota State    3 at Alaska Anchorage   2 WC      Box   7:07 pm AT
* - (Winter Carnival)

Saturday, February 11:
  Plymouth State     4 at Salem State        3 MS      Box   2:00 pm ET
  Concordia (WI)     1 at Adrian             5 MC      Box   3:00 pm ET
  Finlandia          2 at Lawrence           4 MC      Box   2:30 pm CT
  Princeton          1 at St. Lawrence       4 EC      Box   4:00 pm ET
  Univ. New England  3 at Babson             4 EE  OT  Box   4:00 pm ET
  Norwich            7 at Castleton          5 EE      Box   4:00 pm ET
  Saint Michael's    1 at Skidmore           9 EE      Box   4:00 pm ET
  Southern Maine     2 at UMass Boston       5 EE      Box   4:00 pm ET
  Wentworth          8 at Suffolk            2 EN      Box   4:00 pm ET
  Trinity            1 at Bowdoin            4 NS      Box   4:00 pm ET
  Wesleyan           2 at Colby              2 NS  OT  Box   4:00 pm ET
  Westfield State    1 at UMass Dartmouth    1 MS  OT  Box   4:30 pm ET
  Saint Anselm       5 at New England Coll.  4 EE      Box   4:30 pm ET
  Curry              2 at Nichols            3 EN      Box   4:40 pm ET
  Northland          1 at Marian             4 MC      Box   4:00 pm CT
* Nebraska Omaha     4 at Michigan Tech      0 WC      Box   5:07 pm ET
  Framingham State   4 at Worcester State    3 MS      Box   6:30 pm ET
  Stonehill          5 at Southern N.H.      3 N1      Box   6:30 pm ET
  Becker             1 at Johnson & Wales    1 EN  OT  Box   6:45 pm ET
  Brown              6 at Colgate            7 EC      Box   7:00 pm ET
  Providence         5 at Massachusetts      4 HE      Box   7:00 pm ET
  Quinnipiac         7 at Clarkson           6 EC      Box   7:00 pm ET
  Rensselaer         2 at Dartmouth          1 EC      Box   7:00 pm ET
  New Hampshire      1 at Merrimack          1 HE  OT  Box   7:00 pm ET
  Yale               2 at Cornell            4 EC      Box   7:00 pm ET
  Hobart             5 at Elmira             4 EW      Box   7:00 pm ET
  Neumann            3 at Utica              3 EW  OT  Box   7:00 pm ET
  Conn. College      8 at Hamilton           1 NS      Box   7:00 pm ET
  Williams           2 at Middlebury         3 NS      Box   7:00 pm ET
  Potsdam            3 at Brockport          5 SU      Box   7:00 pm ET
  Fredonia           3 at Cortland           0 SU      Box   7:00 pm ET
  Plattsburgh        2 at Geneseo            1 SU      Box   7:00 pm ET
  Buffalo State      1 at Oswego             4 SU      Box   7:00 pm ET
  Assumption         3 at Fitchburg State    2 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  Manhattanville     9 at Morrisville        3 NC      Box   7:00 pm ET
  Air Force          3 at Niagara            3 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  Alab-Huntsville    1 at Miami              4 NC      Box   7:05 pm ET
  Bentley            3 at American Int'l     2 AH      Box   7:05 pm ET
  Canisius           3 at RIT                5 AH      Box   7:05 pm ET
  Holy Cross         4 at Army               2 AH      Box   7:05 pm ET
  Mercyhurst         2 at Robert Morris      4 AH      Box   7:05 pm ET
  Notre Dame         1 at Ferris State       5 CC      Box   7:05 pm ET
  Northern Michigan  2 at Bowling Green      0 CC      Box   7:05 pm ET
  Ohio State         4 at Western Michigan   3 CC      Box   7:05 pm ET
  Maine              2 at UMass Lowell       1 HE      Box   7:15 pm ET
  Salve Regina       1 at Western N.E.       3 EN      Box   7:15 pm ET
  Tufts              0 at Amherst            8 NS      Box   7:30 pm ET
# Michigan State     2 vs Michigan           3 CC  OT  Box   7:35 pm ET
  Augsburg           3 at Bethel             5 MI      Box   7:00 pm CT
  Concordia (MN)     2 at Hamline            1 MI      Box   7:00 pm CT
  St. Olaf           2 at St. John's         1 MI      Box   7:00 pm CT
  St. Scholastica    5 at Wis-Eau Claire     3 NH      Box   7:00 pm CT
  Wis-Stout          3 at Wis-Stevens Pt.    9 NH      Box   7:00 pm CT
  Lake Forest        1 at Milwaukee S. E.    6 MC      Box   7:05 pm CT
  Wis-Superior       4 at Wis-River Falls    5 NH  OT  Box   7:05 pm CT
  Colorado College   1 at Bemidji State      4 WC      Box   7:07 pm CT
  North Dakota       4 at Minnesota Duluth   5 WC      Box   7:07 pm CT
  Gustavus Adolphus  4 at Saint Mary's       1 MI      Box   7:30 pm CT
  Minnesota          3 at Denver             4 WC  OT  Box   7:07 pm MT
  Lake Superior      2 at Alaska             3 CC      Box   7:05 pm AT
  Minnesota State    2 at Alaska Anchorage   1 WC      Box   7:07 pm AT
* - (Winter Carnival)
# - Joe Louis Arena (Detroit, MI)

Sunday, February 12:
  Tufts              0 at Hamilton           6 NS      Box   3:00 pm ET
  Conn. College      2 at Amherst            5 NS      Box   3:00 pm ET
* Connecticut        1 at Sacred Heart       2 AH  OT  Box   6:00 pm ET
* - Webster Bank Arena (Rescheduled from 2/11)

Monday, February 13:
* Harvard            3 vs Northeastern       2 NC      Box   4:30 pm ET
# Boston University  2 vs Boston College     3 NC  OT  Box   7:30 pm ET
* - Beanpot Third Place (Boston, MA)
# - Beanpot Championship (Boston, MA)

Tuesday, February 14:
  Stonehill          7 at Saint Michael's    3 N1      Box   5:50 pm ET
  Niagara            4 at Canisius           1 AH      Box   7:05 pm ET

Wednesday, February 15:
  Western N.E.       4 at Suffolk            3 EN      Box   6:30 pm ET
  Framingham State   4 at Assumption         0 NC      Box   6:35 pm ET
  Becker             6 at Salve Regina       5 EN  OT  Box   7:00 pm ET
  Nichols            3 at Johnson & Wales    1 EN      Box   7:45 pm ET

Thursday, February 16:
  Plymouth State     5 at Worcester State    4 MS  OT  Box   5:30 pm ET
  UMass Dartmouth    8 at Fitchburg State    4 MS      Box   7:00 pm ET
  Canisius           2 at Niagara            4 AH      Box   7:05 pm ET
  Salem State        4 at Westfield State    5 MS  OT  Box   7:35 pm ET
  Curry              3 at Wentworth          5 EN      Box   8:00 pm ET
  Bethel             1 at St. John's         4 MI      Box   7:00 pm CT

Friday, February 17:
  Colgate            2 at St. Lawrence       3 EC      Box   7:00 pm ET
  Cornell            1 at Clarkson           1 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Dartmouth          3 at Yale               5 EC      Box   7:00 pm ET
  Harvard            3 at Brown              3 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Merrimack          2 at Boston College     4 HE      Box   7:00 pm ET
  Princeton          0 at Union              3 EC      Box   7:00 pm ET
  Providence         1 at Northeastern       1 HE  OT  Box   7:00 pm ET
  Quinnipiac         3 at Rensselaer         1 EC      Box   7:00 pm ET
  Massachusetts      3 at Maine              7 HE      Box   7:00 pm ET
  Vermont            4 at New Hampshire      3 HE  OT  Box   7:00 pm ET
  UMass Boston       1 at Norwich            3 EE      Box   7:00 pm ET
  Castleton          9 at Skidmore           4 EE      Box   7:00 pm ET
  Babson             4 at Saint Michael's    1 EE      Box   7:00 pm ET
  Saint Anselm       7 at Univ. New England  5 EE      Box   7:00 pm ET
  New England Coll.  3 at Southern Maine     3 EE  OT  Box   7:00 pm ET
  Utica              3 at Elmira             6 EW      Box   7:00 pm ET
  Manhattanville     0 at Hobart             3 EW      Box   7:00 pm ET
  Colby              3 at Conn. College      2 NS      Box   7:00 pm ET
  Wesleyan           2 at Trinity            5 NS      Box   7:00 pm ET
  Bowdoin            9 at Tufts              2 NS      Box   7:00 pm ET
  Potsdam            3 at Cortland           6 SU      Box   7:00 pm ET
  Buffalo State      3 at Fredonia           2 SU      Box   7:00 pm ET
  Geneseo            3 at Morrisville        2 SU      Box   7:00 pm ET
  Plattsburgh        0 at Oswego             3 SU      Box   7:00 pm ET
  Alaska             2 at Michigan State     3 CC  OT  Box   7:05 pm ET
  Army               2 at American Int'l     5 AH      Box   7:05 pm ET
  Bentley            2 at Connecticut        1 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  Bowling Green      1 at Ferris State       5 CC      Box   7:05 pm ET
  Robert Morris      2 at RIT                2 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  Sacred Heart       1 at Holy Cross         6 AH      Box   7:05 pm ET
  Western Michigan   3 at Lake Superior      1 CC      Box   7:05 pm ET
  Boston University  7 at UMass Lowell       4 HE      Box   7:15 pm ET
  Notre Dame         0 at Miami              3 CC      Box   7:35 pm ET
  Northern Michigan  1 at Michigan           4 CC      Box   7:35 pm ET
  Adrian             7 at Finlandia          5 MC      Box   8:00 pm ET
  Lawrence           2 at Lake Forest        5 MC      Box   7:00 pm CT
  St. John's         4 at Bethel             7 MI      Box   7:00 pm CT
  Saint Mary's       5 at Concordia (MN)     1 MI      Box   7:00 pm CT
* Wis-Superior       2 at Wis-Stevens Pt.    1 NC      Box   7:00 pm CT
* Wis-Eau Claire     3 at Wis-River Falls    1 NC      Box   7:00 pm CT
  Milwaukee S. E.    3 at Northland          0 MC      Box   7:05 pm CT
  St. Thomas         3 at Augsburg           4 MI      Box   7:05 pm CT
  Bemidji State      0 at Minnesota          3 WC      Box   7:07 pm CT
  Denver             3 at Wisconsin          0 WC      Box   7:07 pm CT
  Marian             5 at Concordia (WI)     1 MC      Box   7:30 pm CT
  Gustavus Adolphus  3 at St. Olaf           2 MI  OT  Box   7:30 pm CT
  Alaska Anchorage   3 at St. Cloud State    2 WC  OT  Box   7:37 pm CT
  Minnesota Duluth   4 at Minnesota State    2 WC      Box   7:37 pm CT
  Michigan Tech      2 at North Dakota       4 WC      Box   7:37 pm CT
* Wis-Stout          4 at St. Scholastica    4 NC  OT  Box   8:00 pm CT
  Mercyhurst         0 at Air Force          8 AH      Box   7:05 pm MT
  Nebraska Omaha     3 at Colorado College   4 WC      Box   8:07 pm MT
* - NCHA Quarterfinals

Saturday, February 18:
  Framingham State   2 at Salem State        8 MS      Box   2:00 pm ET
  Assumption         2 at Stonehill          3 N1      Box   2:00 pm ET
  UMass Boston       5 at Saint Michael's    1 EE      Box   3:00 pm ET
  Colby              2 at Tufts              3 NS      Box   3:00 pm ET
  Saint Mary's       0 at Concordia (MN)     7 MI      Box   2:00 pm CT
  Bowdoin            6 at Conn. College      4 NS      Box   3:00 pm ET
  Trinity            1 at Wesleyan           3 NS      Box   3:00 pm ET
* Holy Cross         3 at Sacred Heart       2 AH      Box   4:00 pm ET
  Babson             4 at Norwich            4 EE  OT  Box   4:00 pm ET
  Saint Anselm       2 at Southern Maine     2 EE  OT  Box   4:00 pm ET
  New England Coll.  2 at Univ. New England  4 EE      Box   4:00 pm ET
  Manhattanville     3 at Hobart            10 EW      Box   4:00 pm ET
  Adrian             2 at Finlandia          0 MC      Box   4:00 pm ET
  Milwaukee S. E.    4 at Northland          3 MC      Box   3:05 pm CT
  Johnson & Wales    4 at Curry              5 EN      Box   4:35 pm ET
# Becker             4 at Suffolk            8 EN      Box   4:35 pm ET
  Northern Michigan  2 at Michigan           3 CC  OT  Box   5:05 pm ET
  Fitchburg State    5 at Westfield State    2 MS      Box   5:35 pm ET
  UMass Dartmouth    0 at Plymouth State     2 MS      Box   6:00 pm ET
  Boston College     2 at Merrimack          1 HE      Box   7:00 pm ET
  Colgate            1 at Clarkson           2 EC      Box   7:00 pm ET
  Cornell            4 at St. Lawrence       3 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Dartmouth          4 at Brown              1 EC      Box   7:00 pm ET
  Harvard            1 at Yale               7 EC      Box   7:00 pm ET
  Providence         2 at Northeastern       2 HE  OT  Box   7:00 pm ET
  Princeton          6 at Rensselaer         2 EC      Box   7:00 pm ET
  Quinnipiac         2 at Union              5 EC      Box   7:00 pm ET
  Massachusetts      4 at Maine              1 HE      Box   7:00 pm ET
  Vermont            1 at New Hampshire      3 HE      Box   7:00 pm ET
  Skidmore           1 at Castleton          0 EE      Box   7:00 pm ET
  Wentworth          5 at Salve Regina       2 EN      Box   7:00 pm ET
  Nichols            2 at Western N.E.       2 EN  OT  Box   7:00 pm ET
  Hamilton           1 at Middlebury         2 NS      Box   7:00 pm ET
  Amherst            3 at Williams           1 NS      Box   7:00 pm ET
  Plattsburgh        3 at Cortland           2 SU  OT  Box   7:00 pm ET
  Brockport          1 at Morrisville        2 SU      Box   7:00 pm ET
  Potsdam            0 at Oswego             3 SU      Box   7:00 pm ET
  American Int'l     3 at Army               2 AH      Box   7:05 pm ET
  Bowling Green      1 at Ferris State       4 CC      Box   7:05 pm ET
  Connecticut        1 at Bentley            6 AH      Box   7:05 pm ET
  Notre Dame         1 at Miami              4 CC      Box   7:05 pm ET
  Robert Morris      2 at RIT                2 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  Western Michigan   2 at Lake Superior      3 CC      Box   7:05 pm ET
  UMass Lowell       4 at Boston University  2 HE      Box   7:30 pm ET
  Southern N.H.      3 at Franklin Pierce    2 N1      Box   7:30 pm ET
  Lake Forest        1 at Lawrence           2 MC      Box   7:00 pm CT
  Concordia (WI)     2 at Marian             6 MC      Box   7:00 pm CT
  Augsburg           0 at St. Thomas         2 MI      Box   7:00 pm CT
& Wis-Superior       0 at Wis-Stevens Pt.    3 NC      Box   7:00 pm CT
% Wis-Stout          2 at St. Scholastica    3 NC  OT  Box   7:00 pm CT
  Alaska             0 at Michigan State     3 CC      Box   8:05 pm ET
  St. Olaf           3 at Gustavus Adolphus  3 MI  OT  Box   7:05 pm CT
% Wis-Eau Claire     2 at Wis-River Falls    1 NC  OT  Box   7:05 pm CT
  Alaska Anchorage   3 at St. Cloud State    8 WC      Box   7:07 pm CT
  Bemidji State      1 at Minnesota          4 WC      Box   7:07 pm CT
  Denver             2 at Wisconsin          5 WC      Box   7:07 pm CT
  Minnesota Duluth   4 at Minnesota State    4 WC  OT  Box   7:07 pm CT
  Michigan Tech      1 at North Dakota       1 WC  OT  Box   7:07 pm CT
  Mercyhurst         2 at Air Force          1 AH      Box   7:05 pm MT
  Nebraska Omaha     5 at Colorado College   3 WC      Box   7:07 pm MT
* - Webster Bank Arena
# - Steritti Rink
& - NCHA Quarterfinals (Wisconsin-Stevens Points wins minigame 2-1 OT)
% - NCHA Quarterfinals

Sunday, February 19:
  Hamilton           1 at Williams           5 NS      Box   3:00 pm ET
  Elmira             2 at Neumann            2 EW  OT  Box   4:00 pm ET
  Amherst            2 at Middlebury         1 NS      Box   4:00 pm ET

Tuesday, February 21:
  Plymouth State     4 at Fitchburg State    4 MS  OT  Box   7:00 pm ET
  Worcester State    2 at Salem State        7 MS      Box   7:00 pm ET
  Saint Anselm       1 at Stonehill          1 N1  OT  Box   7:00 pm ET
  Framingham State   0 at UMass Dartmouth    6 MS      Box   7:30 pm ET
  Franklin Pierce    0 at Westfield State    3 NC      Box   7:35 pm ET

Wednesday, February 22:
* Neumann            4 at Utica              3 NC  OT  Box   7:00 pm ET
# Fredonia           4 at Geneseo            1 NC      Box   7:00 pm ET
# Potsdam            3 at Buffalo State      4 NC      Box   7:00 pm ET
* - ECAC West Quarterfinal
# - SUNYAC Quarterfinal

Thursday, February 23:
  Southern N.H.      4 at Framingham State   5 NC  OT  Box   7:30 pm ET
  Worcester State    2 at Assumption         5 NC      Box   7:35 pm ET
* Hamline            2 at St. Olaf           3 NC      Box   7:00 pm CT
* - MIAC First Round

Friday, February 24:
  Ohio State         0 at Miami              3 CC      Box   6:05 pm ET
  Boston College     3 at Providence         0 HE      Box   7:00 pm ET
  Brown              1 at Quinnipiac         4 EC      Box   7:00 pm ET
  Maine              2 at Northeastern       4 HE      Box   7:00 pm ET
  Rensselaer         4 at Colgate            2 EC      Box   7:00 pm ET
  UMass Lowell       2 at Merrimack          5 HE      Box   7:00 pm ET
  New Hampshire      4 at Massachusetts      3 HE      Box   7:00 pm ET
  Union              2 at Cornell            3 EC      Box   7:00 pm ET
  Yale               5 at Princeton          2 EC      Box   7:00 pm ET
  Air Force          1 at Robert Morris      2 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  Army               3 at Sacred Heart       5 AH      Box   7:05 pm ET
  Connecticut        3 at American Int'l     3 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  Ferris State       1 at Western Michigan   1 CC  OT  Box   7:05 pm ET
  Holy Cross         2 at Bentley            2 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  Michigan           3 at Bowling Green      4 CC      Box   7:05 pm ET
  Mercyhurst         1 at Canisius           2 AH      Box   7:05 pm ET
  RIT                1 at Niagara            4 AH      Box   7:05 pm ET
  St. Cloud State    5 at Michigan Tech      2 WC      Box   7:07 pm ET
  Boston University  5 at Vermont            0 HE      Box   7:30 pm ET
  Clarkson           4 at Dartmouth          6 EC      Box   7:30 pm ET
  St. Lawrence       1 at Harvard            4 EC      Box   7:30 pm ET
  Lake Superior      2 at Northern Michigan  6 CC      Box   7:35 pm ET
  USA Under-18 Team  3 at Alab-Huntsville    2 EX      Box   7:00 pm CT
* Finlandia          1 at Lawrence           5 NC      Box   7:00 pm CT
  Colorado College   3 at Minnesota Duluth   4 WC  OT  Box   7:07 pm CT
  Michigan State     0 at Notre Dame         2 CC      Box   8:35 pm ET
  Minnesota          3 at Nebraska Omaha     2 WC  OT  Box   7:37 pm CT
  Wisconsin          4 at Bemidji State      2 WC      Box   7:37 pm CT
  North Dakota       4 at Denver             3 WC      Box   8:07 pm MT
# Alaska             2 at Alaska Anchorage   3 NC      Box   7:07 pm AT
* - MCHA Quarterfinals
# - Alaska Airlines Governor's Cup

Saturday, February 25:
* Johnson & Wales    1 at Western N.E.       2 NC  OT  Box   1:45 pm ET
* Becker             2 at Nichols            3 NC      Box   2:40 pm ET
  Providence         0 at Boston College     7 HE      Box   3:30 pm ET
  Brown              2 at Princeton          2 EC  OT  Box   4:00 pm ET
  USA Under-18 Team  6 at Alab-Huntsville    3 EX      Box   3:00 pm CT
# Wesleyan           1 at Middlebury         2 NC      Box   4:00 pm ET
# Trinity            1 at Bowdoin            2 NC      Box   4:00 pm ET
& Worcester State    4 at Fitchburg State    1 NC      Box   4:00 pm ET
& Westfield State    2 at UMass Dartmouth    4 NC      Box   4:30 pm ET
# Williams           4 at Tufts              3 NC  OT  Box   4:35 pm ET
% Finlandia          2 at Lawrence           2 NC  OT  Box   4:00 pm CT
+ Stonehill          3 at Assumption         1 NC      Box   5:30 pm ET
  Boston University  3 at Vermont            2 HE  OT  Box   7:00 pm ET
  Clarkson           2 at Harvard            3 EC      Box   7:00 pm ET
  Merrimack          2 at UMass Lowell       2 HE  OT  Box   7:00 pm ET
  Maine              7 at Northeastern       1 HE      Box   7:00 pm ET
  Rensselaer         2 at Cornell            1 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  St. Lawrence       3 at Dartmouth          1 EC      Box   7:00 pm ET
  New Hampshire      2 at Massachusetts      4 HE      Box   7:00 pm ET
  Union              5 at Colgate            3 EC      Box   7:00 pm ET
  Yale               2 at Quinnipiac         2 EC  OT  Box   7:00 pm ET
@ UMass Boston       2 at Skidmore           3 NC      Box   7:00 pm ET
@ Southern Maine     2 at Babson             1 NC      Box   7:00 pm ET
@ New England Coll.  1 at Castleton          2 NC      Box   7:00 pm ET
@ Univ. New England  0 at Norwich            5 NC      Box   7:00 pm ET
^ Hobart             6 at Manhattanville     2 NC      Box   7:00 pm ET
^ Neumann            5 at Elmira             4 NC  OT  Box   7:00 pm ET
# Hamilton           0 at Amherst            6 NC      Box   7:00 pm ET
+ Saint Michael's    0 at Saint Anselm       1 NC      Box   7:00 pm ET
$ Buffalo State      3 at Plattsburgh        4 NC 3OT  Box   7:00 pm ET
$ Fredonia           3 at Oswego             8 NC      Box   7:00 pm ET
  Air Force          3 at Robert Morris      0 AH      Box   7:05 pm ET
  American Int'l     3 at Connecticut        5 AH      Box   7:05 pm ET
  Bentley            4 at Holy Cross         6 AH      Box   7:05 pm ET
  Canisius           0 at Mercyhurst         5 AH      Box   7:05 pm ET
  Miami              5 at Ohio State         1 CC      Box   7:05 pm ET
  Michigan           3 at Bowling Green      0 CC      Box   7:05 pm ET
  Niagara            2 at RIT                2 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  Sacred Heart       5 at Army               3 AH      Box   7:05 pm ET
  Western Michigan   3 at Ferris State       0 CC      Box   7:05 pm ET
  St. Cloud State    2 at Michigan Tech      3 WC      Box   7:07 pm ET
  Lake Superior      3 at Northern Michigan  5 CC      Box   7:35 pm ET
  Michigan State     4 at Notre Dame         2 CC      Box   7:35 pm ET
% Lake Forest        2 at Milwaukee S. E.    7 NC      Box   7:00 pm CT
! St. Olaf           4 at St. Thomas         3 NC      Box   7:00 pm CT
1 Wis-Stevens Pt.    5 at St. Scholastica    1 NC      Box   7:00 pm CT
1 Wis-Eau Claire     0 at St. Norbert        2 NC      Box   7:00 pm CT
  Colorado College   2 at Minnesota Duluth   5 WC      Box   7:07 pm CT
  Minnesota          3 at Nebraska Omaha     2 WC      Box   7:07 pm CT
  Wisconsin          4 at Bemidji State      2 WC      Box   7:07 pm CT
! St. John's         1 at Gustavus Adolphus  3 NC      Box   7:30 pm CT
  North Dakota       3 at Denver             5 WC      Box   7:07 pm MT
2 Alaska Anchorage   1 at Alaska             3 NC      Box   7:05 pm AT
* - ECAC Northeast Quarterfinal
# - NESCAC Quarterfinal
& - MASCAC Quarterfinal
% - MCHA Quarterfinals
+ - Northeast-10 Semifinal
@ - ECAC East Quarterfinal
^ - ECAC West Semifinal
$ - SUNYAC Semifinal
! - MIAC Semifinal
1 - NCHA Semifinal
2 - Alaska Airlines Governor's Cup

Sunday, February 26:
* Lake Forest        6 at Milwaukee S. E.    4 NC      Box   2:00 pm CT
* - MCHA Quarterfinals (MSOE wins minigame 1-0 2OT)

Tuesday, February 28:
* Worcester State    1 at Plymouth State     7 NC      Box   6:00 pm ET
* UMass Dartmouth    3 at Salem State        4 NC  OT  Box   7:00 pm ET
* - MASCAC Semifinal

Wednesday, February 29:
* Nichols            2 at Curry              7 NC      Box   7:35 pm ET
* Western N.E.       3 at Wentworth          5 NC      Box   8:00 pm ET
* - ECAC Northeast Semifinal

Friday, March 2:
* Southern Maine     2 at Norwich            3 NC      Box   4:00 pm ET
  Merrimack          1 at Massachusetts      5 HE      Box   7:00 pm ET
  Northeastern       2 at Boston University  5 HE      Box   7:00 pm ET
  UMass Lowell       5 at Providence         1 HE      Box   7:00 pm ET
# Dartmouth          6 at St. Lawrence       3 NC      Box   7:00 pm ET
# Rensselaer         5 at Clarkson           1 NC      Box   7:00 pm ET
# Princeton          2 at Yale               4 NC      Box   7:00 pm ET
# Brown              4 at Quinnipiac         1 NC      Box   7:00 pm ET
& Skidmore           0 vs Castleton          4 NC      Box   7:00 pm ET
% Alaska             3 at Lake Superior      4 NC      Box   7:05 pm ET
+ Canisius           3 at Connecticut        4 NC  OT  Box   7:05 pm ET
+ Sacred Heart       3 at Bentley            5 NC      Box   7:05 pm ET
+ Army               2 at Holy Cross         3 NC      Box   7:05 pm ET
  Vermont            1 at Boston College     5 HE      Box   7:30 pm ET
% Ohio State         0 at Notre Dame         2 NC      Box   7:35 pm ET
% Bowling Green      2 at Northern Michigan  4 NC      Box   7:35 pm ET
+ American Int'l     3 at Robert Morris      5 NC      Box   7:35 pm ET
  Denver             3 at Nebraska Omaha     0 WC      Box   6:37 pm CT
  Wisconsin          4 at Minnesota          1 WC      Box   7:07 pm CT
  Minnesota Duluth   1 at St. Cloud State    2 WC      Box   7:37 pm CT
  Minnesota State    2 at North Dakota       4 WC      Box   7:37 pm CT
  Michigan Tech      2 at Colorado College   5 WC      Box   7:37 pm MT
  Bemidji State      2 at Alaska Anchorage   1 WC      Box   7:07 pm AT
* - ECAC East Semifinal
# - ECAC Hockey First Round
& - ECAC East Semifinal at Norwich
% - CCHA First Round
+ - Atlantic Hockey First Round

Saturday, March 3:
* Middlebury         6 vs Bowdoin            3 NC      Box   1:00 pm ET
# Lawrence           1 at Adrian             2 NC      Box   2:00 pm ET
& Curry              0 at Wentworth          1 NC  OT  Box   2:00 pm ET
% Stonehill          1 at Saint Anselm       4 NC      Box   3:00 pm ET
  New Hampshire      0 at Maine              1 HE      Box   4:00 pm ET
+ Williams           1 at Amherst            2 NC      Box   4:00 pm ET
@ Milwaukee S. E.    3 vs Marian             2 NC  OT  Box   6:00 pm ET
^ Salem State        4 at Plymouth State     5 NC 2OT  Box   6:00 pm ET
  Boston University  4 at Northeastern       5 HE  OT  Box   7:00 pm ET
  Providence         2 at UMass Lowell       4 HE      Box   7:00 pm ET
  Massachusetts      3 at Merrimack          5 HE      Box   7:00 pm ET
  Vermont            0 at Boston College     4 HE      Box   7:00 pm ET
$ Dartmouth          4 at St. Lawrence       1 NC      Box   7:00 pm ET
$ Rensselaer         3 at Clarkson           4 NC 3OT  Box   7:00 pm ET
$ Princeton          5 at Yale               4 NC  OT  Box   7:00 pm ET
$ Brown              0 at Quinnipiac         3 NC      Box   7:00 pm ET
! Castleton          1 at Norwich           11 NC      Box   7:00 pm ET
1 Plattsburgh        3 at Oswego             2 NC      Box   7:00 pm ET
2 Neumann            0 at Hobart             5 NC      Box   7:00 pm ET
3 Alaska             0 at Lake Superior      2 NC      Box   7:05 pm ET
4 Canisius           0 at Connecticut        4 NC      Box   7:05 pm ET
4 American Int'l     7 at Robert Morris      5 NC      Box   7:05 pm ET
4 Sacred Heart       4 at Bentley            2 NC      Box   7:05 pm ET
4 Army               2 at Holy Cross         5 NC      Box   7:05 pm ET
3 Ohio State         2 at Notre Dame         4 NC      Box   7:35 pm ET
3 Bowling Green      5 at Northern Michigan  3 NC      Box   7:35 pm ET
5 Wis-Stevens Pt.    0 at St. Norbert        4 NC      Box   7:00 pm CT
6 St. Olaf           2 at Gustavus Adolphus  4 NC      Box   7:05 pm CT
  Denver             3 at Nebraska Omaha     2 WC  OT  Box   7:07 pm CT
  Minnesota Duluth   3 at St. Cloud State    3 WC  OT  Box   7:07 pm CT
  Minnesota State    0 at North Dakota       3 WC      Box   7:07 pm CT
  Wisconsin          1 at Minnesota          2 WC      Box   7:07 pm CT
  Michigan Tech      0 at Colorado College   2 WC      Box   7:07 pm MT
  Bemidji State      5 at Alaska Anchorage   4 WC      Box   7:07 pm AT
* - NESCAC Semifinal at Amherst
# - MCHA Semifinal
& - ECAC Northeast Championship
% - Northeast-10 Championship
+ - NESCAC Semifinal
@ - MCHA Semifinal at Adrian
^ - MASCAC Championship
$ - ECAC Hockey First Round
! - ECAC East Championship
1 - SUNYAC Championship
2 - ECAC West Championship
3 - CCHA First Round
4 - Atlantic Hockey First Round
5 - NCHA Championship
6 - MIAC Championship

Sunday, March 4:
* Milwaukee S. E.    4 at Adrian             3 NC  OT  Box   2:00 pm ET
# Middlebury         3 at Amherst            4 NC      Box   2:00 pm ET
& Rensselaer         4 at Clarkson           1 NC      Box   7:00 pm ET
& Princeton          3 at Yale               7 NC      Box   7:00 pm ET
& Brown              2 at Quinnipiac         4 NC      Box   7:00 pm ET
% American Int'l     3 at Robert Morris      4 NC  OT  Box   7:05 pm ET
% Sacred Heart       0 at Bentley            5 NC      Box   7:05 pm ET
+ Bowling Green      4 at Northern Michigan  1 NC      Box   7:35 pm ET
* - MCHA Championship
# - NESCAC Championship
& - ECAC Hockey First Round
% - Atlantic Hockey First Round
+ - CCHA First Round

Wednesday, March 7:
* Wentworth          3 at Plymouth State     1 NC      Box   7:00 pm ET
* St. Thomas         1 at St. Norbert        3 NC      Box   7:00 pm CT
* Milwaukee S. E.    1 at Gustavus Adolphus  3 NC      Box   7:00 pm CT
* - NCAA Division III First Round

Thursday, March 8:
* Providence         5 at UMass Lowell       3 NC      Box   7:00 pm ET
* - Hockey East Quarterfinals

Friday, March 9:
* Quinnipiac         2 at Colgate            4 NC      Box   7:00 pm ET
* Yale               2 at Harvard            1 NC  OT  Box   7:00 pm ET
* Dartmouth          3 at Cornell            4 NC 2OT  Box   7:00 pm ET
* Rensselaer         2 at Union              3 NC      Box   7:00 pm ET
# Merrimack          1 at Maine              2 NC      Box   7:00 pm ET
# New Hampshire      3 at Boston University  2 NC 2OT  Box   7:00 pm ET
# Providence         2 at UMass Lowell       3 NC  OT  Box   7:00 pm ET
& Lake Superior      2 at Western Michigan   4 NC      Box   7:05 pm ET
& Bowling Green      3 at Ferris State       2 NC  OT  Box   7:05 pm ET
% Holy Cross         1 at Mercyhurst         2 NC      Box   7:05 pm ET
% Bentley            4 at RIT                1 NC      Box   7:05 pm ET
% Robert Morris      0 at Niagara            3 NC      Box   7:05 pm ET
# Massachusetts      1 at Boston College     2 NC      Box   7:30 pm ET
& Michigan State     0 at Miami              6 NC      Box   7:35 pm ET
& Notre Dame         1 at Michigan           2 NC 2OT  Box   7:35 pm ET
+ Minnesota State    2 at Minnesota Duluth   4 NC      Box   7:07 pm CT
+ Alaska Anchorage   1 at Minnesota          2 NC      Box   7:07 pm CT
+ Nebraska Omaha     0 at St. Cloud State    4 NC      Box   7:37 pm CT
+ Bemidji State      1 at North Dakota       4 NC      Box   7:37 pm CT
% Connecticut        3 at Air Force          4 NC      Box   7:05 pm MT
+ Michigan Tech      3 at Colorado College   1 NC      Box   7:37 pm MT
+ Wisconsin          1 at Denver             0 NC      Box   7:37 pm MT
* - ECAC Hockey Quarterfinals
# - Hockey East Quarterfinals
& - CCHA Quarterfinals
% - Atlantic Hockey Quarterfinals
+ - WCHA First Round

Saturday, March 10:
* New Hampshire      2 at Boston University  4 NC      Box   4:00 pm ET
# Quinnipiac         4 at Colgate            2 NC      Box   7:00 pm ET
# Yale               3 at Harvard            4 NC 2OT  Box   7:00 pm ET
# Dartmouth          1 at Cornell            3 NC      Box   7:00 pm ET
# Rensselaer         2 at Union              4 NC      Box   7:00 pm ET
* Merrimack          5 at Maine              2 NC      Box   7:00 pm ET
* Massachusetts      2 at Boston College     3 NC      Box   7:00 pm ET
& Wentworth          0 at Norwich            3 NC      Box   7:00 pm ET
& Elmira             0 at Oswego             5 NC      Box   7:00 pm ET
& Plattsburgh        1 at Amherst            3 NC      Box   7:00 pm ET
% Michigan State     1 at Miami              4 NC      Box   7:05 pm ET
% Lake Superior      2 at Western Michigan   5 NC      Box   7:05 pm ET
% Bowling Green      4 at Ferris State       7 NC      Box   7:05 pm ET
+ Holy Cross         3 at Mercyhurst         1 NC      Box   7:05 pm ET
+ Bentley            4 at RIT                5 NC 2OT  Box   7:05 pm ET
+ Robert Morris      1 at Niagara            2 NC      Box   7:05 pm ET
% Notre Dame         1 at Michigan           3 NC      Box   7:35 pm ET
& Gustavus Adolphus  1 at St. Norbert        4 NC      Box   7:00 pm CT
@ Nebraska Omaha     1 at St. Cloud State    3 NC      Box   7:07 pm CT
@ Bemidji State      3 at North Dakota       4 NC      Box   7:07 pm CT
@ Minnesota State    2 at Minnesota Duluth   3 NC 2OT  Box   7:07 pm CT
@ Alaska Anchorage   3 at Minnesota          7 NC      Box   7:07 pm CT
+ Connecticut        3 at Air Force          1 NC      Box   7:05 pm MT
@ Michigan Tech      4 at Colorado College   3 NC  OT  Box   7:07 pm MT
@ Wisconsin          1 at Denver             3 NC      Box   7:07 pm MT
* - Hockey East Quarterfinals
# - ECAC Hockey Quarterfinals
& - NCAA Division III Quarterfinal
% - CCHA Quarterfinals
+ - Atlantic Hockey Quarterfinals
@ - WCHA First Round

Sunday, March 11:
* Providence         1 at UMass Lowell       0 NC      Box   4:00 pm ET
* New Hampshire      4 at Boston University  5 NC 2OT  Box   5:00 pm ET
# Quinnipiac         0 at Colgate            4 NC      Box   7:00 pm ET
# Yale               2 at Harvard            8 NC      Box   7:00 pm ET
* Merrimack          1 at Maine              2 NC      Box   7:00 pm ET
& Bowling Green      4 at Ferris State       3 NC  OT  Box   7:05 pm ET
% Holy Cross         1 at Mercyhurst         3 NC      Box   7:05 pm ET
% Bentley            0 at RIT                3 NC      Box   7:05 pm ET
% Connecticut        3 at Air Force          4 NC      Box   7:05 pm MT
+ Wisconsin          2 at Denver             3 NC  OT  Box   7:07 pm MT
* - Hockey East Quarterfinals
# - ECAC Hockey Quarterfinals
& - CCHA Quarterfinals
% - Atlantic Hockey Quarterfinals
+ - WCHA First Round

Thursday, March 15:
* Michigan Tech      2 vs Denver             3 NC  OT  Box   2:07 pm CT
* St. Cloud State    1 vs North Dakota       4 NC      Box   7:07 pm CT
* - WCHA Final Five Quarterfinal (St. Paul, MN)

Friday, March 16:
* Denver             4 vs Minnesota Duluth   3 NC 2OT  Box   2:07 pm CT
# St. Norbert        4 vs Norwich            1 NC      Box   4:00 pm ET
& Mercyhurst         2 vs Air Force          5 NC      Box   4:05 pm ET
% Colgate            2 vs Union              6 NC      Box   4:30 pm ET
+ Miami              2 vs Western Michigan   6 NC      Box   4:35 pm ET
@ Providence         2 vs Boston College     4 NC      Box   5:00 pm ET
& RIT                2 vs Niagara            1 NC  OT  Box   7:05 pm ET
% Harvard            6 vs Cornell            1 NC      Box   7:30 pm ET
# Amherst            1 vs Oswego             2 NC  OT  Box   7:30 pm ET
@ Maine              5 vs Boston University  3 NC      Box   8:00 pm ET
+ Bowling Green      2 vs Michigan           3 NC 2OT  Box   8:05 pm ET
* North Dakota       6 vs Minnesota          3 NC      Box   7:07 pm CT
* - WCHA Final Five Semifinal (St. Paul, MN)
# - NCAA Division III Semifinal (Lake Placid, NY)
& - Atlantic Hockey Semifinal (Rochester, NY)
% - ECAC Hockey Semifinal (Atlantic City, NJ)
+ - CCHA Semifinal (Detroit, MI)
@ - Hockey East Semifinal (Boston, MA)

Saturday, March 17:
* Bowling Green      1 vs Miami              4 NC      Box   3:35 pm ET
# Colgate            0 vs Cornell            3 NC      Box   4:30 pm ET
& St. Norbert        4 vs Oswego             1 NC      Box   7:00 pm ET
% RIT                0 vs Air Force          4 NC      Box   7:05 pm ET
+ Harvard            1 vs Union              3 NC      Box   7:30 pm ET
@ Western Michigan   3 vs Michigan           2 NC      Box   7:35 pm ET
^ Maine              1 vs Boston College     4 NC      Box   8:00 pm ET
$ North Dakota       4 vs Denver             0 NC      Box   7:07 pm CT
* - CCHA Third Place (Detroit, MI)
# - ECAC Hockey Third Place (Atlantic City, NJ)
& - NCAA Division III Championship (Lake Placid, NY)
% - Atlantic Hockey Championship (Rochester, NY)
+ - ECAC Hockey Championship (Atlantic City, NJ)
@ - CCHA Championship (Detroit, MI)
^ - Hockey East Championship (Boston, MA)
$ - WCHA Broadmoor Trophy Championship (St. Paul, MN)

Friday, March 23:
* Michigan State     1 vs Union              3 NC      Box   3:00 pm ET
# Denver             1 vs Ferris State       2 NC      Box   4:30 pm CT
* UMass Lowell       4 vs Miami              3 NC  OT  Box   6:30 pm ET
# Cornell            3 vs Michigan           2 NC  OT  Box   8:00 pm CT
* - NCAA East Regional Semifinal (Bridgeport, CT)
# - NCAA Midwest Regional Semifinal (Green Bay, WI)

Saturday, March 24:
* Western Michigan   1 vs North Dakota       3 NC      Box  12:30 pm CT
# Air Force          0 vs Boston College     2 NC      Box   4:00 pm ET
* Boston University  3 vs Minnesota          7 NC      Box   4:00 pm CT
& UMass Lowell       2 vs Union              4 NC      Box   6:30 pm ET
# Maine              2 vs Minnesota Duluth   5 NC      Box   7:30 pm ET
% Cornell            1 vs Ferris State       2 NC      Box   8:00 pm CT
* - NCAA West Regional Semifinal (St. Paul, MN)
# - NCAA Northeast Regional Semifinal (Worcester, MA)
& - NCAA East Regional Final (Bridgeport, CT)
% - NCAA Midwest Regional Final (Green Bay, WI)

Sunday, March 25:
* Minnesota          5 vs North Dakota       2 NC      Box   4:30 pm CT
# Minnesota Duluth   0 vs Boston College     4 NC      Box   8:00 pm ET
* - NCAA West Regional Final (St. Paul, MN)
# - NCAA Northeast Regional Final (Worcester, MA)

Thursday, April 5:
* Ferris State       3 vs Union              1 NC      Box   4:30 pm ET
* Minnesota          1 vs Boston College     6 NC      Box   8:00 pm ET
* - NCAA Frozen Four Semifinal (Tampa, FL)

Saturday, April 7:
* Ferris State       1 vs Boston College     4 NC      Box   7:00 pm ET
* - NCAA Frozen Four Championship (Tampa, FL)


Please use the "Back" button on your browser to return to the previous page,
or click on the puck at the right to return to the collegehockeystats.net Index.


Tuesday, July 23, 2024  9:48:50 AM  EST 
351339443 Pages Accessed Since February 12, 2005
E-mail: info@collegehockeystats.net
Archives: 1999-00 | 2000-01 | 2001-02 | 2002-03 | 2003-04 | 2004-05
2005-06 | 2006-07 | 2007-08 | 2008-09 | 2009-10 | 2010-11