Men's Hockey - 2013-2014 Composite Schedule

Friday, October 4:
* British Columb.    1 at Alaska Anchorage   2 EX      Box   7:07 pm AT
* - at Wells Fargo Sports Complex

Saturday, October 5:
  McGill             3 at UMass Lowell       3 EX  OT  Box   3:00 pm ET
  Toronto            1 at Ohio State         9 EX      Box   3:05 pm ET
  Simon Fraser       3 at Holy Cross         7 EX      Box   4:00 pm ET
  Queen's            2 at RIT                1 EX      Box   5:05 pm ET
  Ferris State       7 at Colgate            4 NC      Box   7:00 pm ET
  St. Francis Xav    1 at Boston University  2 EX      Box   7:00 pm ET
  St. Mary's (NS)    1 at Rensselaer         5 EX      Box   7:00 pm ET
  Carleton           2 at St. Lawrence       4 EX      Box   7:00 pm ET
  Acadia             3 at New Hampshire      6 EX      Box   7:00 pm ET
  Clarkson           2 at Niagara            1 NC      Box   7:05 pm ET
  Laurentian         2 at Michigan Tech      3 EX      Box   7:07 pm ET
  USA Under-18 Team  1 at Northern Michigan  3 EX      Box   7:07 pm ET
  Western Ontario    2 at Western Michigan   5 EX      Box   7:07 pm ET
  Dalhousie          0 at Northeastern       5 EX      Box   7:30 pm ET
  Ottawa             0 at Vermont            7 EX      Box   7:30 pm ET
  Wilfrid Laurier    1 at Bowling Green      7 EX      Box   7:37 pm ET
  Lethbridge         1 at Minnesota          5 EX      Box   7:00 pm CT
  Windsor            2 at Miami              8 EX      Box   8:05 pm ET
  New Brunswick      0 at Colorado College   5 EX      Box   7:07 pm MT
  British Columb.    1 at Alaska             8 EX      Box   5:37 pm AT

Sunday, October 6:
  St. Francis Xav    2 at Boston College     8 EX      Box   1:00 pm ET
  St. Mary's (NS)    2 at Quinnipiac         7 EX      Box   2:00 pm ET
  Clarkson           2 at Niagara            0 NC      Box   2:05 pm ET
  Laurentian         2 at Northern Michigan  3 EX      Box   2:07 pm ET
  Acadia             1 at Vermont            4 EX      Box   3:00 pm ET
  USA Under-18 Team  3 at Lake Superior      2 EX      Box   3:07 pm ET
  Simon Fraser       0 at Sacred Heart       3 EX      Box   3:30 pm ET
  Ferris State       0 at Colgate            1 NC      Box   4:00 pm ET
  Dalhousie          1 at Maine              5 EX      Box   4:00 pm ET
  Toronto            0 at Robert Morris      2 EX      Box   4:05 pm ET
  Brock              1 at Canisius           7 EX      Box   4:05 pm ET
  Waterloo           2 at Michigan           1 EX      Box   4:30 pm ET
  McGill             1 at Merrimack          1 EX  OT  Box   5:00 pm ET
  Guelph             2 at Notre Dame         5 EX      Box   5:05 pm ET
  Lethbridge         1 at Minnesota State    7 EX      Box   5:07 pm CT
  New Brunswick      2 at Denver             1 EX      Box   6:00 pm MT
  Manitoba           0 at North Dakota       3 EX      Box   7:07 pm CT

Monday, October 7:
* New Brunswick        at Air Force            EX            6:05 pm MT
  Lakehead           1 at Minnesota Duluth   7 EX      Box   7:07 pm CT
  Northern Alberta   1 at Nebraska Omaha     6 EX      Box   7:07 pm CT
* - Canceled

Tuesday, October 8:
  Guelph             4 at Mercyhurst         3 EX      Box   7:05 pm ET

Wednesday, October 9:
  Western Ontario    1 at Michigan State     4 EX      Box   7:05 pm ET

Thursday, October 10:
  Colgate            4 at RIT                1 NC      Box   7:00 pm ET
  Boston College     1 at Michigan           3 NC      Box   7:00 pm ET

Friday, October 11:
* Clarkson           1 vs New Hampshire      4 NC      Box   4:00 pm CT
  Alab. Huntsville   1 at Northeastern       9 NC      Box   7:00 pm ET
  Minnesota State    1 at Providence         5 NC      Box   7:00 pm ET
  Maine              1 at St. Lawrence       3 NC      Box   7:00 pm ET
  Miami              6 at Ohio State         2 NC      Box   7:05 pm ET
  Sacred Heart       2 at UMass Lowell       1 NC      Box   7:15 pm ET
  Massachusetts      1 at Boston University  3 HE      Box   7:30 pm ET
  Bowling Green      3 at Union              3 NC  OT  Box   7:30 pm ET
  Robert Morris      1 at Lake Superior      3 NC      Box   7:37 pm ET
# Mercyhurst         0 at Minnesota          6 NC      Box   7:00 pm CT
  Western Michigan   0 at Notre Dame         4 NC      Box   8:05 pm ET
  Army               1 at Penn State         4 NC      Box   8:05 pm ET
  Michigan Tech      1 at Minnesota Duluth   2 NC      Box   7:07 pm CT
  Northern Michigan  2 at Wisconsin          5 NC      Box   7:07 pm CT
  Bemidji State      2 at St. Cloud State    3 NC      Box   7:37 pm CT
  Vermont            3 at North Dakota       5 NC      Box   7:37 pm CT
  Bentley            6 at Nebraska Omaha     4 NC      Box   7:37 pm CT
& Air Force          1 vs Alaska             6 NC      Box   5:07 pm AT
  Merrimack          0 at Denver             1 NC      Box   7:37 pm MT
% Quinnipiac         1 at Alaska Anchorage   3 NC      Box   8:07 pm AT
* - IceBreaker at Minnesota
# - IceBreaker
& - Kendall Hockey Classic at Alaska-Anchorage
% - Kendall Hockey Classic

Saturday, October 12:
* Rensselaer         6 at Sacred Heart       0 NC      Box   1:00 pm ET
# Clarkson           5 vs Mercyhurst         2 NC      Box   4:00 pm CT
  Robert Morris      1 at Lake Superior      3 NC      Box   5:07 pm ET
  Holy Cross         2 at Boston University  3 NC      Box   7:00 pm ET
  Alab. Huntsville   2 at Northeastern       3 NC      Box   7:00 pm ET
  Minnesota State    0 at Providence         3 NC      Box   7:00 pm ET
  Maine              2 at St. Lawrence       5 NC      Box   7:00 pm ET
  Massachusetts      2 at UMass Lowell       5 NC      Box   7:00 pm ET
  Canisius           4 at Niagara            6 AH      Box   7:05 pm ET
& Michigan           7 at RIT                4 NC      Box   7:05 pm ET
  Notre Dame         3 at Western Michigan   0 NC      Box   7:05 pm ET
  Ohio State         3 at Miami              6 NC      Box   7:07 pm ET
  Bowling Green      2 at Union              5 NC      Box   7:30 pm ET
% New Hampshire      2 at Minnesota          3 NC      Box   7:00 pm CT
  Bemidji State      2 at St. Cloud State    2 NC  OT  Box   7:07 pm CT
  Michigan Tech      1 at Minnesota Duluth   1 NC  OT  Box   7:07 pm CT
  Vermont            2 at North Dakota       2 NC  OT  Box   7:07 pm CT
  Bentley            2 at Nebraska Omaha     4 NC      Box   7:07 pm CT
+ Quinnipiac         4 vs Alaska             1 NC      Box   4:07 pm AT
  Merrimack          0 at Denver             4 NC      Box   7:07 pm MT
  Northern Michigan  1 at Wisconsin          2 NC      Box   8:07 pm CT
  USA Under-18 Team  4 at Colorado College   8 EX      Box   7:07 pm MT
@ Air Force          2 at Alaska Anchorage   4 NC      Box   7:07 pm AT
* - Webster Bank Arena
# - IceBreaker Third Place at Minnesota
& - Blue Cross Arena
% - IceBreaker Championship
+ - Kendall Hockey Classic at Alaska-Anchorage
@ - Kendall Hockey Classic

Sunday, October 13:
  Rensselaer         2 at Boston College     7 NC      Box   3:00 pm ET

Tuesday, October 15:
  Ferris State       3 at Mercyhurst         2 NC      Box   7:05 pm ET
  Ohio State         3 at Bowling Green      4 NC      Box   7:07 pm ET

Wednesday, October 16:
  Bentley            1 at Sacred Heart       3 AH      Box   7:05 pm ET

Friday, October 18:
* Wisconsin          2 at Boston College     9 NC      Box   7:00 pm ET
  RIT                1 at Clarkson           4 NC      Box   7:00 pm ET
  Northeastern       3 at Holy Cross         1 NC      Box   7:00 pm ET
  Mercyhurst         3 at Merrimack          2 NC      Box   7:00 pm ET
  Lake Superior      6 at Union              5 NC  OT  Box   7:00 pm ET
* Michigan State     1 at Massachusetts      3 NC      Box   7:00 pm ET
  Ryerson            3 at Princeton          6 EX      Box   7:00 pm ET
  North Dakota       4 at Miami              2 NH      Box   7:05 pm ET
  Colgate            1 at Bowling Green      1 NC  OT  Box   7:07 pm ET
  St. Lawrence       3 at Ferris State       2 NC      Box   7:07 pm ET
  Nebraska Omaha     2 at Northern Michigan  1 NC      Box   7:07 pm ET
  Quinnipiac         3 at UMass Lowell       1 NC      Box   7:15 pm ET
  Rensselaer         3 at Boston University  1 NC      Box   7:30 pm ET
* Michigan           1 at New Hampshire      1 NC  OT  Box   7:30 pm ET
  Michigan Tech      2 at Notre Dame         3 NC      Box   7:35 pm ET
  Ontario IT         2 at Dartmouth          7 EX      Box   8:00 pm ET
  Minnesota          6 at Bemidji State      3 NC      Box   7:37 pm CT
  Connecticut        1 at Minnesota State    2 NC      Box   7:37 pm CT
  Penn State         2 at Air Force          5 NC      Box   7:05 pm MT
# Western Michigan   6 vs Alaska Anchorage   2 NC      Box   5:07 pm AT
  Minnesota Duluth   1 at Colorado College   3 NH      Box   7:37 pm MT
& Denver             2 at Alaska             3 NC  OT  Box   8:07 pm AT
* - Big Ten/Hockey East Challenge
# - Alaska Goal Rush at Alaska
& - Alaska Goal Rush

Saturday, October 19:
  Ryerson            3 at Princeton          4 EX      Box   4:00 pm ET
* Wisconsin          3 at Boston University  7 NC      Box   7:00 pm ET
  Mercyhurst         2 at Merrimack          5 NC      Box   7:00 pm ET
  Holy Cross         2 at Northeastern       5 NC      Box   7:00 pm ET
  American Int'l     4 at Providence        10 NC      Box   7:00 pm ET
  UMass Lowell       1 at Quinnipiac         3 NC      Box   7:00 pm ET
  Sacred Heart       1 at Rensselaer         7 NC      Box   7:00 pm ET
  Lake Superior      3 at Union              2 NC      Box   7:00 pm ET
* Michigan State     2 at Massachusetts      5 NC      Box   7:00 pm ET
* Michigan           3 at New Hampshire      2 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  Ontario IT         2 at Yale               9 EX      Box   7:00 pm ET
  York               2 at Cornell            7 EX      Box   7:00 pm ET
  Niagara            3 at Robert Morris      3 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  Colgate            0 at Bowling Green      7 NC      Box   7:07 pm ET
  St. Lawrence       3 at Ferris State       5 NC      Box   7:07 pm ET
  Nebraska Omaha     3 at Northern Michigan  6 NC      Box   7:07 pm ET
  RIT                3 at Clarkson           3 NC  OT  Box   7:30 pm ET
  Bentley            1 at Maine              2 NC      Box   7:30 pm ET
  North Dakota       2 at Miami              6 NH      Box   8:05 pm ET
  Minnesota          5 at Bemidji State      1 NC      Box   7:07 pm CT
  Connecticut        1 at Minnesota State    6 NC      Box   7:07 pm CT
# Denver             2 vs Alaska Anchorage   3 NC  OT  Box   4:07 pm AT
  Penn State         1 at Air Force          3 NC      Box   7:05 pm MT
  Minnesota Duluth   5 at Colorado College   1 NH      Box   7:07 pm MT
& Western Michigan   3 at Alaska             3 NC  OT  Box   7:07 pm AT
* - Big Ten/Hockey East Challenge
# - Alaska Goal Rush at Alaska
& - Alaska Goal Rush

Sunday, October 20:
  Michigan Tech      3 at Notre Dame         7 NC      Box   2:05 pm ET

Tuesday, October 22:
  Bentley            3 at Quinnipiac         4 NC      Box   7:00 pm ET

Friday, October 25:
* Brown              4 vs Yale               1 NC      Box   4:00 pm ET
  Miami              2 at Providence         3 NC  OT  Box   5:20 pm ET
  Colorado College   1 at Clarkson           2 NC      Box   7:00 pm ET
  Quinnipiac         4 at Holy Cross         2 NC      Box   7:00 pm ET
  Northeastern       6 at St. Lawrence       3 NC      Box   7:00 pm ET
# Boston University  1 at Michigan           2 NC      Box   7:00 pm ET
# UMass Lowell       4 at Michigan State     1 NC      Box   7:05 pm ET
  Robert Morris      3 at Ohio State         5 NC      Box   7:05 pm ET
  RIT                3 at Penn State         3 NC  OT  Box   7:05 pm ET
  Union              2 at Connecticut        2 NC  OT  Box   7:05 pm ET
* Dartmouth          2 vs Princeton          3 NC  OT  Box   7:05 pm ET
  Michigan Tech      0 at Northern Michigan  2 WC      Box   7:07 pm ET
  St. Cloud State    4 at Colgate            2 NC      Box   7:30 pm ET
  Massachusetts      2 at Maine              3 NC  OT  Box   8:00 pm ET
# Boston College     3 at Minnesota          3 NC  OT  Box   7:00 pm CT
  Bemidji State      6 at Alab. Huntsville   1 WC      Box   7:07 pm CT
  Notre Dame         3 at Minnesota Duluth   2 NC      Box   7:07 pm CT
  Cornell            5 at Nebraska Omaha     3 NC      Box   7:37 pm CT
  Canisius           2 at Air Force          3 AH      Box   7:05 pm MT
  Niagara            1 at Denver             5 NC      Box   7:37 pm MT
& Mercyhurst         4 at Alaska             5 NC      Box   7:07 pm AT
* - Liberty Invitational (Newark, NJ)
# - Big Ten/Hockey East Challenge
& - at Patty Ice Arena

Saturday, October 26:
  Holy Cross         1 at Quinnipiac         4 NC      Box   4:00 pm ET
* Brown              5 vs Dartmouth          3 NC      Box   4:00 pm ET
# Vermont            5 vs Penn State         2 NC      Box   5:00 pm ET
  Colorado College   0 at Clarkson           1 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  St. Cloud State    4 at Colgate            3 NC      Box   7:00 pm ET
  Army               2 at Merrimack          4 NC      Box   7:00 pm ET
  Miami              4 at Providence         4 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  New Hampshire      2 at Rensselaer         4 NC      Box   7:00 pm ET
  Northeastern       4 at St. Lawrence       6 NC      Box   7:00 pm ET
& UMass Lowell       2 at Michigan           1 NC      Box   7:00 pm ET
  Sacred Heart       1 at American Int'l     4 AH      Box   7:05 pm ET
& Boston University  1 at Michigan State     3 NC      Box   7:05 pm ET
  Ohio State         4 at Robert Morris      3 NC      Box   7:05 pm ET
* Yale               3 vs Princeton          2 NC      Box   7:05 pm ET
  Northern Michigan  1 at Michigan Tech      4 WC      Box   7:07 pm ET
  Bentley            0 at Harvard            3 NC      Box   7:30 pm ET
  Massachusetts      4 at Maine              8 NC      Box   7:30 pm ET
  Marian             3 at Wis-Stout          4 NC  OT  Box   7:00 pm CT
  Bemidji State      1 at Alab. Huntsville   0 WC      Box   7:07 pm CT
  Cornell            4 at Nebraska Omaha     3 NC      Box   7:07 pm CT
  USA Under-18 Team  1 at North Dakota       4 EX      Box   7:07 pm CT
  Notre Dame         1 at Minnesota Duluth   4 NC      Box   7:07 pm CT
  Canisius           4 at Denver             1 NC      Box   7:07 pm MT
% Mercyhurst         3 at Alaska             3 NC  OT  Box   7:07 pm AT
* - Liberty Invitational (Newark, NJ)
# - Big Ten/Hockey East Challenge - at Wells Fargo Center (Philadelphia, PA)
& - Big Ten/Hockey East Challenge
% - at Patty Ice Arena

Sunday, October 27:
* Boston College     1 at Minnesota          6 NC      Box   1:00 pm CT
  Niagara            4 at Air Force          7 AH      Box   4:05 pm MT
* - Big Ten/Hockey East Challenge

Tuesday, October 29:
  Harvard            3 at Rensselaer         3 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Bowling Green      3 at Ohio State         5 NC      Box   7:05 pm ET
  Laurentian         2 at Lake Superior      9 EX      Box   7:37 pm ET

Friday, November 1:
* Western N.E.       4 vs Westfield State    2 NC      Box   3:30 pm ET
# Wentworth          1 vs Worcester State    2 NC  OT  Box   5:00 pm ET
& Augsburg           6 vs Saint Mary's       2 NC      Box   5:00 pm CT
  Clarkson           4 at Brown              3 EC      Box   7:00 pm ET
  Quinnipiac         7 at Colgate            2 EC      Box   7:00 pm ET
  Princeton          2 at Cornell            4 EC      Box   7:00 pm ET
  Union              7 at Dartmouth          2 EC      Box   7:00 pm ET
  Rensselaer         0 at Harvard            2 EC      Box   7:00 pm ET
  St. Lawrence       3 at Yale               3 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Maine              1 at Massachusetts      1 HE  OT  Box   7:00 pm ET
  Bentley            1 at Merrimack          3 NC      Box   7:00 pm ET
  Neumann            2 at Elmira             4 EW      Box   7:00 pm ET
  Manhattanville     0 at Hobart             5 EW      Box   7:00 pm ET
  Utica              3 at Nazareth           1 EW      Box   7:00 pm ET
  Buffalo State      5 at Cortland           4 SU      Box   7:00 pm ET
  Morrisville        3 at Geneseo            6 SU      Box   7:00 pm ET
  Fredonia           3 at Oswego             2 SU  OT  Box   7:00 pm ET
  Potsdam            0 at Plattsburgh        3 SU      Box   7:00 pm ET
  Univ. New England  2 at SUNY Canton        2 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  Johnson & Wales    4 at Franklin Pierce    1 NC      Box   7:00 pm ET
  Plymouth State     4 at Norwich           10 NC      Box   7:00 pm ET
  Air Force          2 at RIT                0 AH      Box   7:05 pm ET
  Army               2 at Connecticut        4 AH      Box   7:05 pm ET
  Sacred Heart       3 at Holy Cross         4 AH      Box   7:05 pm ET
  Notre Dame         1 at Vermont            2 HE      Box   7:05 pm ET
  American Int'l     4 at Michigan State     5 NC      Box   7:05 pm ET
  Minnesota Duluth   3 at Ohio State         1 NC      Box   7:05 pm ET
  Penn State         5 at Robert Morris      4 NC      Box   7:05 pm ET
  Colorado College   2 at Western Michigan   3 NH  OT  Box   7:07 pm ET
  Alaska Anchorage   1 at Bowling Green      6 WC      Box   7:07 pm ET
  New Hampshire      3 at UMass Lowell       5 HE      Box   7:15 pm ET
  Providence         3 at Boston University  4 HE      Box   7:30 pm ET
& Gustavus Adolphus  2 vs Bethel             1 NC      Box   6:30 pm CT
  Michigan Tech      2 at Michigan           3 NC  OT  Box   7:35 pm ET
  Canisius           0 at Miami              3 NC      Box   7:37 pm ET
  Northeastern       2 at Boston College     4 HE      Box   8:00 pm ET
  Concordia (WI)     6 at Lawrence           2 NA      Box   7:00 pm CT
  St. Norbert        2 at Marian             1 NA      Box   7:00 pm CT
  Adrian             6 at Northland          2 NA      Box   7:00 pm CT
  Finlandia          1 at Wis-Stevens Pt.    6 NC      Box   7:00 pm CT
  Lake Forest        3 at Wis-Stout          0 NC      Box   7:00 pm CT
# Becker             1 at Fitchburg State    4 NC      Box   8:00 pm ET
  St. Scholastica    4 at Milwaukee S.E.     3 NA      Box   7:05 pm CT
  Ferris State       5 at Alab. Huntsville   0 WC      Box   7:07 pm CT
  Lake Superior      3 at Wisconsin          3 NC  OT  Box   7:07 pm CT
  St. Cloud State    3 at North Dakota       2 NH      Box   7:37 pm CT
  Minnesota State    1 at Bemidji State      4 WC      Box   7:37 pm CT
& Hamline            2 vs Saint John's       4 NC      Box   8:00 pm CT
  Nebraska Omaha     3 at Denver             2 NH  OT  Box   7:37 pm MT
  Northern Michigan  4 at Alaska             5 WC      Box   7:07 pm AT
* - Mass Mutual Center (Springfield, MA)
# - Fitchburg Shootout
& - MIAC Showcase (Blaine, MN)

Saturday, November 2:
* Becker             1 vs Worcester State    3 NC      Box   1:00 pm ET
  Princeton          1 at Colgate            3 EC      Box   4:00 pm ET
  Adrian             6 at Northland          0 NA      Box   3:00 pm CT
* Wentworth          5 at Fitchburg State    1 NC      Box   4:00 pm ET
  Notre Dame         3 at Vermont            2 HE      Box   4:30 pm ET
  UMass Boston       8 at UMass Dartmouth    2 NC      Box   4:30 pm ET
  Franklin Pierce    2 at Salve Regina       3 NC      Box   4:35 pm ET
  St. Scholastica    2 at Milwaukee S.E.     0 NA      Box   4:00 pm CT
# Bethel             2 vs St. Thomas         3 NC  OT  Box   4:00 pm CT
# Saint John's       0 vs Concordia (MN)     2 NC      Box   5:30 pm CT
  St. Lawrence       3 at Brown              3 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Quinnipiac         3 at Cornell            0 EC      Box   7:00 pm ET
  Rensselaer         7 at Dartmouth          1 EC      Box   7:00 pm ET
  Union              4 at Harvard            2 EC      Box   7:00 pm ET
  Clarkson           3 at Yale               6 EC      Box   7:00 pm ET
  Boston College     4 at Northeastern       3 HE  OT  Box   7:00 pm ET
  Maine              1 at Massachusetts      2 HE      Box   7:00 pm ET
  UMass Lowell       3 at New Hampshire      2 HE  OT  Box   7:00 pm ET
  Michigan Tech      1 at Michigan           2 NC      Box   7:00 pm ET
  Manhattanville     4 at Elmira             2 EW      Box   7:00 pm ET
  Neumann            2 at Hobart             2 EW  OT  Box   7:00 pm ET
  Fredonia           2 at Cortland           4 SU      Box   7:00 pm ET
  Morrisville        1 at Geneseo            6 SU      Box   7:00 pm ET
  Buffalo State      2 at Oswego             3 SU      Box   7:00 pm ET
  Curry              1 at Babson             2 NC      Box   7:00 pm ET
  Univ. New England  6 at Potsdam            3 NC      Box   7:00 pm ET
  Brockport          2 at Utica              5 NC      Box   7:00 pm ET
  Bentley            5 at Army               2 AH      Box   7:05 pm ET
  Air Force          2 at Mercyhurst         8 AH      Box   7:05 pm ET
  Sacred Heart       2 at Connecticut        4 NC      Box   7:05 pm ET
  Minnesota Duluth   2 at Ohio State         4 NC      Box   7:05 pm ET
  Colorado College   1 at Western Michigan   5 NH      Box   7:07 pm ET
  Alaska Anchorage   0 at Bowling Green      1 WC      Box   7:07 pm ET
  Canisius           2 at Miami              5 NC      Box   7:07 pm ET
  Stonehill          7 at Southern N.H.      3 N1      Box   7:30 pm ET
  Boston University  1 at Providence         3 HE      Box   8:00 pm ET
  Lawrence           2 at Concordia (WI)     3 NA  OT  Box   7:00 pm CT
  Marian             2 at St. Norbert        5 NA      Box   7:00 pm CT
& Skidmore          11 vs SUNY Canton        1 NC      Box   8:00 pm ET
  Finlandia          0 at Wis-Stevens Pt.   11 NC      Box   7:00 pm CT
# St. Olaf           1 vs Augsburg           3 NC      Box   7:00 pm CT
  St. Cloud State    3 at North Dakota       1 NH      Box   7:07 pm CT
  Minnesota State    4 at Bemidji State      3 WC      Box   7:07 pm CT
  Ferris State       3 at Alab. Huntsville   2 WC      Box   7:07 pm CT
  Lake Superior      1 at Wisconsin          8 NC      Box   7:07 pm CT
  Nebraska Omaha     3 at Denver             2 NH  OT  Box   7:07 pm MT
  Northern Michigan  2 at Alaska             1 WC      Box   7:07 pm AT
* - Fitchburg Shootout
# - MIAC Showcase (Blaine, MN)
& - Herb Brooks Arena (Lake Placid, NY)

Sunday, November 3:
  American Int'l     0 at Michigan State     4 NC      Box   1:05 pm ET
* Concordia (MN)     6 vs Hamline            1 NC      Box   1:00 pm CT
  Nichols            5 at SUNY Canton        1 NC      Box   3:00 pm ET
* Saint Mary's       3 vs St. Olaf           2 NC      Box   2:30 pm CT
* St. Thomas         5 vs Gustavus Adolphus  3 NC      Box   4:00 pm CT
  Assumption         1 at Suffolk            3 NC      Box   6:30 pm ET
* - MIAC Showcase (Blaine, MN)

Tuesday, November 5:
  Western N.E.       1 at Worcester State    3 NC      Box   5:45 pm ET
  New England Coll.  7 at Fitchburg State    0 NC      Box   7:00 pm ET
  Brockport          4 at Nazareth           6 NC      Box   7:00 pm ET
  Stonehill          3 at Salve Regina       5 NC      Box   7:00 pm ET
  Assumption         4 at Westfield State    3 NC      Box   7:35 pm ET

Wednesday, November 6:
  Wentworth          1 at Salem State        2 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  Southern N.H.      6 at Framingham State   5 NC  OT  Box   7:30 pm ET

Thursday, November 7:
  Plymouth State     3 at Stonehill          2 NC      Box   6:00 pm ET
  Franklin Pierce    2 at Fitchburg State    4 NC      Box   7:00 pm ET
  Curry              3 at Westfield State    2 NC      Box   7:35 pm ET

Friday, November 8:
  Clarkson           3 at Dartmouth          2 EC      Box   7:00 pm ET
  St. Lawrence       3 at Harvard            1 EC      Box   7:00 pm ET
  Yale               5 at Princeton          2 EC      Box   7:00 pm ET
  Brown              0 at Quinnipiac         3 EC      Box   7:00 pm ET
  Cornell            3 at Rensselaer         3 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Colgate            5 at Union              3 EC      Box   7:00 pm ET
  Providence         1 at Merrimack          0 HE      Box   7:00 pm ET
  Vermont            0 at Maine              2 HE      Box   7:00 pm ET
  Saint Anselm       1 at Babson             3 EE      Box   7:00 pm ET
  Southern Maine     2 at Castleton          4 EE      Box   7:00 pm ET
  Univ. New England  2 at Skidmore           5 EE      Box   7:00 pm ET
  Norwich            5 at Saint Michael's    0 EE      Box   7:00 pm ET
  New England Coll.  2 at UMass Boston       1 EE      Box   7:00 pm ET
  Hobart             4 at Nazareth           4 EW  OT  Box   7:00 pm ET
  Elmira             3 at Utica              4 EW      Box   7:00 pm ET
  Buffalo State      7 at Morrisville        5 SU      Box   7:00 pm ET
  Geneseo            1 at Plattsburgh        4 SU      Box   7:00 pm ET
  Brockport          6 at Potsdam            3 SU      Box   7:00 pm ET
  SUNY Canton        2 at Fredonia           0 NC      Box   7:00 pm ET
  Holy Cross         4 at Army               1 AH      Box   7:05 pm ET
  American Int'l     8 at Bentley            7 AH      Box   7:05 pm ET
  RIT                2 at Mercyhurst         3 AH      Box   7:05 pm ET
  Canisius           1 at Robert Morris      6 AH      Box   7:05 pm ET
  Niagara            1 at Ohio State         4 NC      Box   7:05 pm ET
  Sacred Heart       1 at Penn State         2 NC      Box   7:05 pm ET
  Bemidji State      4 at Ferris State       5 WC  OT  Box   7:07 pm ET
  Michigan State     0 at Michigan Tech      3 NC      Box   7:07 pm ET
  St. Norbert        4 at Finlandia          1 NA      Box   7:15 pm ET
  Boston College     5 at Boston University  1 HE      Box   7:30 pm ET
  Massachusetts      1 at New Hampshire      4 HE      Box   7:30 pm ET
  Alaska             1 at Lake Superior      4 WC      Box   7:37 pm ET
  St. Thomas         3 at Saint Mary's       1 MI      Box   7:00 pm CT
  St. Scholastica    5 at Concordia (WI)     5 NA  OT  Box   7:00 pm CT
  Northland          3 at Lake Forest        5 NA      Box   7:00 pm CT
  Marian             1 at Lawrence           3 NA      Box   7:00 pm CT
  St. Olaf           2 at Wis-Eau Claire     5 NC      Box   7:00 pm CT
  Gustavus Adolphus  4 at Wis-Stevens Pt.    8 NC      Box   7:00 pm CT
  Minnesota          1 at Notre Dame         4 NC      Box   8:05 pm ET
  Bethel             3 at Augsburg           3 MI  OT  Box   7:05 pm CT
  Adrian             4 at Milwaukee S.E.     1 NA      Box   7:05 pm CT
  Concordia (MN)     2 at Wis-River Falls    3 NC      Box   7:05 pm CT
  Saint John's       3 at Wis-Superior       1 NC      Box   7:05 pm CT
  Hamline            3 at Wis-Stout         10 NC      Box   7:30 pm CT
  Miami              2 at St. Cloud State    0 NH      Box   7:37 pm CT
  Bowling Green      4 at Minnesota State    3 WC      Box   7:37 pm CT
  Denver             1 at Colorado College   1 NH  OT  Box   7:37 pm MT
  Alab. Huntsville   1 at Alaska Anchorage   3 WC      Box   7:07 pm AT

Saturday, November 9:
  Saint Anselm       3 at UMass Boston       4 EE  OT  Box   3:00 pm ET
  Suffolk            3 at Salve Regina       6 EN      Box   3:00 pm ET
  Northland          2 at Lake Forest       13 NA      Box   2:00 pm CT
  Brown              6 at Princeton          3 EC      Box   4:00 pm ET
  New England Coll.  0 at Babson             3 EE      Box   4:00 pm ET
  Univ. New England  4 at Castleton          5 EE      Box   4:00 pm ET
  Southern Maine     3 at Skidmore           2 EE      Box   4:00 pm ET
  St. Scholastica    4 at Concordia (WI)     4 NA  OT  Box   3:00 pm CT
  St. Norbert        3 at Finlandia          2 NA      Box   4:00 pm ET
  Adrian             5 at Milwaukee S.E.     1 NA      Box   3:00 pm CT
  Becker             4 at Western N.E.       5 EN  OT  Box   4:40 pm ET
  Curry              0 at Nichols            2 EN      Box   6:40 pm ET
  St. Lawrence       8 at Dartmouth          5 EC      Box   7:00 pm ET
  Clarkson           2 at Harvard            1 EC      Box   7:00 pm ET
  Yale               3 at Quinnipiac         3 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Colgate            2 at Rensselaer         6 EC      Box   7:00 pm ET
  Cornell            0 at Union              3 EC      Box   7:00 pm ET
  Vermont            4 at Maine              3 HE      Box   7:00 pm ET
  Merrimack          2 at Providence         4 HE      Box   7:00 pm ET
  New Hampshire      9 at Massachusetts      0 HE      Box   7:00 pm ET
  Northeastern       4 at UMass Lowell       2 HE      Box   7:00 pm ET
  Assumption         3 at Franklin Pierce    3 N1  OT  Box   7:00 pm ET
  Nazareth           2 at Elmira             4 EW      Box   7:00 pm ET
  Hobart             3 at Utica              2 EW      Box   7:00 pm ET
  Oswego             4 at Cortland           1 SU      Box   7:00 pm ET
  Buffalo State      3 at Morrisville        5 SU      Box   7:00 pm ET
  Brockport          0 at Plattsburgh        6 SU      Box   7:00 pm ET
  Geneseo            4 at Potsdam            1 SU      Box   7:00 pm ET
  Mercyhurst         3 at Canisius           4 AH      Box   7:05 pm ET
  RIT                4 at Robert Morris      2 AH      Box   7:05 pm ET
  Minnesota          5 at Notre Dame         4 NC      Box   7:05 pm ET
  Bemidji State      3 at Ferris State       5 WC      Box   7:07 pm ET
  Alaska             3 at Lake Superior      2 WC  OT  Box   7:07 pm ET
  Michigan State     2 at Michigan Tech      3 NC  OT  Box   7:07 pm ET
  Northern Michigan  5 at Western Michigan   4 NC      Box   7:07 pm ET
  Wentworth          3 at Johnson & Wales    5 EN      Box   7:10 pm ET
  Neumann            0 at Manhattanville     3 EW      Box   7:30 pm ET
  Plymouth State     3 at Southern N.H.      4 NC      Box   7:30 pm ET
  Augsburg           2 at Bethel             1 MI  OT  Box   7:00 pm CT
  Saint Mary's       0 at St. Thomas         3 MI      Box   7:00 pm CT
  Lawrence           2 at Marian             6 NA      Box   7:00 pm CT
  Saint John's       1 at Wis-Eau Claire     3 NC      Box   7:00 pm CT
  St. Olaf           1 at Wis-Stevens Pt.    8 NC      Box   7:00 pm CT
  Niagara            1 at Ohio State         6 NC      Box   8:05 pm ET
  Hamline            2 at Wis-River Falls    2 NC  OT  Box   7:05 pm CT
  Concordia (MN)     3 at Wis-Superior       2 NC      Box   7:05 pm CT
  Miami              1 at St. Cloud State    2 NH      Box   7:07 pm CT
  North Dakota       2 at Nebraska Omaha     4 NH      Box   7:07 pm CT
  Bowling Green      0 at Minnesota State    1 WC  OT  Box   7:07 pm CT
  Gustavus Adolphus  3 at Wis-Stout          1 NC      Box   7:30 pm CT
  Colorado College   1 at Denver             2 NH      Box   7:07 pm MT
  Alab. Huntsville   1 at Alaska Anchorage   6 WC      Box   7:07 pm AT

Sunday, November 10:
  Army               0 at Boston College    11 NC      Box   3:00 pm ET
  Northern Michigan  2 at Western Michigan   2 NC  OT  Box   5:00 pm ET
  North Dakota       3 at Nebraska Omaha     2 NH      Box   5:07 pm CT

Tuesday, November 12:
  UMass Dartmouth    3 at Worcester State    0 MS      Box   5:45 pm ET
  Salem State        4 at Plymouth State     3 MS  OT  Box   6:00 pm ET
  UMass Lowell       2 at Princeton          1 NC      Box   7:00 pm ET
  Brown              2 at New Hampshire      4 NC      Box   7:00 pm ET
* Army               6 at Sacred Heart       2 AH      Box   7:05 pm ET
  Holy Cross         3 at Connecticut        4 AH      Box   7:05 pm ET
  Westfield State    1 at Framingham State   2 MS      Box   7:20 pm ET
  Salve Regina       1 at Wentworth          2 EN      Box   7:30 pm ET
* - Webster Bank Arena

Wednesday, November 13:
  Assumption         0 at Stonehill          3 N1      Box   7:00 pm ET
  Becker             3 at Nichols            3 EN  OT  Box   8:10 pm ET

Thursday, November 14:
  Fitchburg State    3 at Plymouth State     6 MS      Box   6:00 pm ET
  Western N.E.       4 at Curry              0 EN      Box   6:40 pm ET
  Boston College     2 at Massachusetts      1 HE      Box   7:00 pm ET
  Westfield State    8 at Salem State        5 MS      Box   7:00 pm ET
  UMass Lowell       4 at Penn State         0 NC      Box   7:05 pm ET
  Framingham State   5 at UMass Dartmouth    4 MS      Box   7:30 pm ET
  Suffolk            1 at Johnson & Wales    3 EN      Box   7:40 pm ET

Friday, November 15:
  Wisconsin          0 at Miami              2 NC      Box   6:30 pm ET
  Cornell            2 at Clarkson           3 EC      Box   7:00 pm ET
  Dartmouth          4 at Princeton          5 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Harvard            2 at Quinnipiac         3 EC      Box   7:00 pm ET
  Colgate            5 at St. Lawrence       3 EC      Box   7:00 pm ET
  Massachusetts      2 at Boston College     2 HE  OT  Box   7:00 pm ET
  Boston University  0 at Maine              7 HE      Box   7:00 pm ET
  New Hampshire      3 at Northeastern       0 HE      Box   7:00 pm ET
  Skidmore           4 at New England Coll.  6 EE      Box   7:00 pm ET
  Castleton          4 at Saint Anselm       2 EE      Box   7:00 pm ET
  Saint Michael's    2 at Univ. New England  3 EE      Box   7:00 pm ET
  Norwich            4 at Southern Maine     1 EE      Box   7:00 pm ET
  Nazareth           0 at Neumann            3 EW      Box   7:00 pm ET
  Concordia (WI)     0 at Adrian             7 NA      Box   7:00 pm ET
  Hamilton           2 at Amherst            5 NS      Box   7:00 pm ET
  Tufts              4 at Wesleyan           5 NS      Box   7:00 pm ET
  Potsdam            2 at Buffalo State      3 SU      Box   7:00 pm ET
  Morrisville        4 at Cortland           4 SU  OT  Box   7:00 pm ET
  Plattsburgh        4 at Fredonia           2 SU      Box   7:00 pm ET
  Elmira             2 at Brockport          5 NC      Box   7:00 pm ET
  Southern N.H.      6 at SUNY Canton        1 NC      Box   7:00 pm ET
  Geneseo            4 at Hobart             3 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  Army               0 at Niagara            5 AH      Box   7:05 pm ET
  Bentley            3 at Connecticut        0 AH      Box   7:05 pm ET
  American Int'l     1 at Holy Cross         0 AH      Box   7:05 pm ET
  Providence         3 at Vermont            2 HE      Box   7:05 pm ET
  Canisius           0 at Ohio State         3 NC      Box   7:05 pm ET
  UMass Lowell       3 at Penn State         2 NC      Box   7:05 pm ET
  Bowling Green      3 at Ferris State       3 WC  OT  Box   7:07 pm ET
  Lake Superior      5 at Michigan Tech      3 WC      Box   7:07 pm ET
  Rensselaer         3 at Union              4 EC      Box   7:30 pm ET
  Utica              2 at Manhattanville     1 EW      Box   7:30 pm ET
  Conn. College      2 at Trinity            5 NS      Box   7:30 pm ET
  Merrimack          0 at Notre Dame         4 HE      Box   7:35 pm ET
  Milwaukee S.E.     0 at Marian             4 NA      Box   7:00 pm CT
  Lawrence           3 at Northland          4 NA      Box   7:00 pm CT
  Lake Forest        1 at St. Norbert        9 NA      Box   7:00 pm CT
  Finlandia          2 at St. Scholastica    6 NA      Box   7:00 pm CT
  Wis-Superior       1 at Saint Mary's       3 NC      Box   7:00 pm CT
  Concordia (MN)     3 at Gustavus Adolphus  1 MI      Box   7:05 pm CT
  Wis-Stout          1 at Augsburg           2 NC      Box   7:05 pm CT
  Wis-Eau Claire     6 at Hamline            1 NC      Box   7:05 pm CT
  Bethel             2 at Wis-River Falls    6 NC      Box   7:05 pm CT
  St. Cloud State   10 at Alab. Huntsville   0 NC      Box   7:07 pm CT
  Minnesota State    1 at Minnesota          4 NC      Box   7:07 pm CT
  Saint John's       0 at St. Olaf           2 MI      Box   7:30 pm CT
  Wis-Stevens Pt.    3 at St. Thomas         0 NC      Box   7:30 pm CT
  Minnesota Duluth   2 at North Dakota       4 NH      Box   7:37 pm CT
  Alaska Anchorage   1 at Bemidji State      4 WC      Box   7:37 pm CT
  Michigan           2 at Nebraska Omaha     3 NC      Box   8:07 pm CT
  Western Michigan   3 at Denver             5 NH      Box   7:37 pm MT

Saturday, November 16:
  Western N.E.       3 at Suffolk            5 EN      Box   2:40 pm ET
  Concordia (WI)     1 at Adrian             3 NA      Box   3:00 pm ET
  Conn. College      2 at Wesleyan           5 NS      Box   3:00 pm ET
  Concordia (MN)     1 at Gustavus Adolphus  3 MI      Box   2:05 pm CT
  Castleton          1 at New England Coll.  2 EE      Box   4:00 pm ET
  Skidmore           3 at Saint Anselm       3 EE  OT  Box   4:00 pm ET
  Norwich            8 at Univ. New England  1 EE      Box   4:00 pm ET
  Saint Michael's    3 at Southern Maine     4 EE      Box   4:00 pm ET
  Nazareth           3 at Manhattanville     6 EW      Box   4:00 pm ET
  Lawrence           5 at Northland          3 NA      Box   3:00 pm CT
  Tufts              3 at Trinity            4 NS      Box   4:00 pm ET
  Assumption         3 at Babson             4 NC      Box   4:00 pm ET
  Southern N.H.      5 at SUNY Canton        3 NC      Box   4:00 pm ET
  Brockport          1 at Hobart             1 NC  OT  Box   4:00 pm ET
  Holy Cross         2 at Bentley            3 AH  OT  Box   4:10 pm ET
  Plymouth State     3 at UMass Dartmouth    4 MS      Box   4:30 pm ET
  Becker             2 at Salve Regina       5 EN      Box   4:35 pm ET
  Johnson & Wales    3 at Curry              4 EN      Box   4:40 pm ET
  Colgate            4 at Clarkson           3 EC      Box   7:00 pm ET
  Harvard            5 at Princeton          3 EC      Box   7:00 pm ET
  Dartmouth          1 at Quinnipiac         3 EC      Box   7:00 pm ET
  Union              4 at Rensselaer         1 EC      Box   7:00 pm ET
  Cornell            5 at St. Lawrence       2 EC      Box   7:00 pm ET
  Northeastern       1 at New Hampshire      4 HE      Box   7:00 pm ET
  Sacred Heart       1 at Yale               5 NC      Box   7:00 pm ET
  Worcester State    3 at Fitchburg State    7 MS      Box   7:00 pm ET
  Utica              6 at Neumann            2 EW      Box   7:00 pm ET
  Amherst            3 at Hamilton           1 NS      Box   7:00 pm ET
  Bowdoin            2 at Middlebury         2 NS  OT  Box   7:00 pm ET
  Colby              1 at Williams           1 NS  OT  Box   7:00 pm ET
  Plattsburgh        1 at Buffalo State      1 SU  OT  Box   7:00 pm ET
  Morrisville        1 at Cortland           6 SU      Box   7:00 pm ET
  Potsdam            4 at Fredonia           6 SU      Box   7:00 pm ET
  Elmira             3 at Oswego             7 NC      Box   7:00 pm ET
  Army               3 at Niagara            8 AH      Box   7:05 pm ET
  Merrimack          2 at Notre Dame         2 HE  OT  Box   7:05 pm ET
  Providence         3 at Vermont            0 HE      Box   7:05 pm ET
  Wisconsin          3 at Miami              2 NC      Box   7:05 pm ET
  Canisius           1 at Ohio State         3 NC      Box   7:05 pm ET
  Bowling Green      2 at Ferris State       4 WC      Box   7:07 pm ET
  Lake Superior      1 at Michigan Tech      2 WC      Box   7:07 pm ET
  Salem State        3 at Framingham State   6 MS      Box   7:30 pm ET
  Wentworth          3 at Nichols            4 EN      Box   7:40 pm ET
  St. Olaf           4 at Saint John's       7 MI      Box   7:00 pm CT
  St. Norbert        4 at Lake Forest        1 NA      Box   7:00 pm CT
  Marian             2 at Milwaukee S.E.     0 NA      Box   7:00 pm CT
  Finlandia          1 at St. Scholastica    4 NA      Box   7:00 pm CT
  Wis-Eau Claire     2 at Bethel             1 NC      Box   7:00 pm CT
  Wis-Stevens Pt.    6 at Saint Mary's       4 NC      Box   7:00 pm CT
  Wis-Stout          0 at St. Thomas         1 NC      Box   7:00 pm CT
  Wis-River Falls    2 at Augsburg           3 NC  OT  Box   7:05 pm CT
  Wis-Superior       4 at Hamline            0 NC      Box   7:05 pm CT
  Minnesota Duluth   6 at North Dakota       3 NH      Box   7:07 pm CT
  Alaska Anchorage   4 at Bemidji State      4 WC  OT  Box   7:07 pm CT
  St. Cloud State    4 at Alab. Huntsville   3 NC      Box   7:07 pm CT
  Minnesota State    0 at Minnesota          3 NC      Box   7:07 pm CT
  Michigan           4 at Nebraska Omaha     3 NC      Box   7:07 pm CT
  Robert Morris      3 at Air Force          4 AH      Box   7:05 pm MT
  Western Michigan   0 at Denver             1 NH      Box   7:07 pm MT

Sunday, November 17:
  Bowdoin            2 at Williams           5 NS      Box   3:00 pm ET
  Colby              1 at Middlebury         7 NS      Box   4:00 pm ET
  Connecticut        1 at Boston University  4 NC      Box   5:00 pm ET

Tuesday, November 19:
  Stonehill          6 at SUNY Canton        2 NC      Box   4:00 pm ET
  Southern N.H.      5 at Franklin Pierce    1 N1      Box   7:00 pm ET
  Southern Maine     2 at Colby              5 NC      Box   7:00 pm ET
  Fredonia           0 at Elmira             5 NC      Box   7:00 pm ET
  Adrian             5 at Geneseo            1 NC      Box   7:00 pm ET
  RIT                2 at Canisius           5 AH      Box   7:05 pm ET
  Niagara            2 at Mercyhurst         4 AH      Box   7:05 pm ET
  Curry              3 at Salve Regina       6 EN      Box   7:30 pm ET
  Northland          2 at Wis-Superior       8 NC      Box   7:05 pm CT
  Air Force          3 at Colorado College   1 NC      Box   7:07 pm MT

Wednesday, November 20:
  Boston College     5 at Harvard            1 NC      Box   7:00 pm ET
  Johnson & Wales    8 at Becker             1 EN      Box   7:00 pm ET
  Nichols            1 at Suffolk            7 EN      Box   8:40 pm ET

Thursday, November 21:
  UMass Dartmouth    3 at Salem State        4 MS  OT  Box   7:00 pm ET
  Wentworth          3 at Western N.E.       6 EN      Box   7:10 pm ET
  Worcester State    3 at Framingham State   3 MS  OT  Box   7:30 pm ET
  Fitchburg State    4 at Westfield State    6 MS      Box   7:35 pm ET

Friday, November 22:
  Yale               5 at Colgate            2 EC      Box   7:00 pm ET
  Brown              1 at Cornell            5 EC      Box   7:00 pm ET
  Quinnipiac         3 at Princeton          0 EC      Box   7:00 pm ET
  Northeastern       5 at Merrimack          2 HE      Box   7:00 pm ET
  New Hampshire      3 at Providence         2 HE  OT  Box   7:00 pm ET
  Vermont            3 at Massachusetts      2 HE      Box   7:00 pm ET
  Notre Dame         0 at UMass Lowell       1 HE      Box   7:00 pm ET
  Niagara            0 at Michigan           6 NC      Box   7:00 pm ET
  UMass Boston       4 at Castleton          4 EE  OT  Box   7:00 pm ET
  Saint Anselm       2 at Norwich            2 EE  OT  Box   7:00 pm ET
  Babson             2 at Skidmore           1 EE      Box   7:00 pm ET
  New England Coll.  4 at Saint Michael's    2 EE      Box   7:00 pm ET
  Univ. New England  1 at Southern Maine     4 EE      Box   7:00 pm ET
  Utica              3 at Hobart             3 EW  OT  Box   7:00 pm ET
  Elmira             6 at Nazareth           3 EW      Box   7:00 pm ET
  Bowdoin            3 at Colby              1 NS      Box   7:00 pm ET
  Williams           5 at Conn. College      2 NS      Box   7:00 pm ET
  Middlebury         4 at Tufts              3 NS      Box   7:00 pm ET
  Cortland           5 at Brockport          3 SU      Box   7:00 pm ET
  Fredonia           4 at Buffalo State      4 SU  OT  Box   7:00 pm ET
  Oswego             4 at Geneseo            7 SU      Box   7:00 pm ET
  Plattsburgh        7 at Morrisville        1 SU      Box   7:00 pm ET
  SUNY Canton        3 at Potsdam            5 NC      Box   7:00 pm ET
  Sacred Heart       6 at Army               5 AH      Box   7:05 pm ET
  Holy Cross         2 at Robert Morris      1 AH      Box   7:05 pm ET
  Rensselaer         2 at Mercyhurst         5 NC      Box   7:05 pm ET
  Western Michigan   2 at Michigan State     0 NC      Box   7:05 pm ET
  St. Lawrence       5 at RIT                3 NC      Box   7:05 pm ET
  Minnesota State    3 at Bowling Green      4 WC  OT  Box   7:07 pm ET
  Alaska             3 at Ferris State       5 WC      Box   7:07 pm ET
  Alab. Huntsville   0 at Northern Michigan  3 WC      Box   7:07 pm ET
  North Dakota       1 at Boston University  3 NC      Box   7:30 pm ET
  Bethel             2 at Concordia (MN)     5 MI      Box   7:00 pm CT
  Saint John's       4 at Saint Mary's       3 MI      Box   7:00 pm CT
  Finlandia          2 at Lake Forest        3 NA      Box   7:00 pm CT
  Wis-River Falls    4 at Concordia (WI)     3 NC      Box   7:00 pm CT
  Wis-Eau Claire     2 at St. Norbert        5 NC      Box   7:00 pm CT
  Hamline            2 at Gustavus Adolphus  5 MI      Box   7:05 pm CT
  Northland          2 at Augsburg           9 NC      Box   7:05 pm CT
  Wis-Stevens Pt.    6 at Milwaukee S.E.     1 NC      Box   7:05 pm CT
  Marian             7 at Wis-Superior       3 NC      Box   7:05 pm CT
  Minnesota Duluth   1 at Minnesota          6 NC      Box   7:07 pm CT
  St. Thomas         2 at St. Olaf           2 MI  OT  Box   7:30 pm CT
  St. Scholastica    4 at Wis-Stout          3 NC      Box   7:30 pm CT
  Colorado College   2 at St. Cloud State    2 NH  OT  Box   7:37 pm CT
  Miami              3 at Nebraska Omaha     6 NH      Box   7:37 pm CT
  Lake Superior      3 at Bemidji State      2 WC      Box   7:37 pm CT
  Denver             3 at Air Force          3 NC  OT  Box   7:05 pm MT
  Michigan Tech      1 at Alaska Anchorage   3 WC      Box   7:07 pm AT

Saturday, November 23:
  Saint Anselm       6 at Saint Michael's    3 EE      Box   3:00 pm ET
  Curry              0 at Wentworth          1 EN      Box   3:00 pm ET
  Manhattanville     4 at Neumann            7 EW      Box   3:00 pm ET
  Bethel             2 at Concordia (MN)     3 MI      Box   2:00 pm CT
  Saint John's       2 at Saint Mary's       3 MI      Box   2:00 pm CT
  Finlandia          1 at Lake Forest        3 NA      Box   2:00 pm CT
  Middlebury         5 at Conn. College      4 NS  OT  Box   3:00 pm ET
  Wis-River Falls    1 at Milwaukee S.E.     0 NC      Box   2:00 pm CT
  Holy Cross         1 at Robert Morris      5 AH      Box   3:35 pm ET
  Notre Dame         1 at UMass Lowell       3 HE      Box   4:00 pm ET
  Framingham State   2 at Fitchburg State    5 MS      Box   4:00 pm ET
  Babson             2 at Castleton          1 EE      Box   4:00 pm ET
  New England Coll.  2 at Norwich            6 EE      Box   4:00 pm ET
  UMass Boston       3 at Skidmore           3 EE  OT  Box   4:00 pm ET
  Utica              3 at Hobart             2 EW  OT  Box   4:00 pm ET
  Williams           4 at Tufts              1 NS      Box   4:00 pm ET
  Northland          3 at Augsburg           7 NC      Box   3:00 pm CT
  Plymouth State     5 at Worcester State    3 MS      Box   4:45 pm ET
  UMass Dartmouth    2 at Westfield State    3 MS      Box   5:35 pm ET
  Suffolk            3 at Becker             3 EN  OT  Box   5:40 pm ET
  Brown              1 at Colgate            3 EC      Box   7:00 pm ET
  Yale               1 at Cornell            2 EC      Box   7:00 pm ET
  Princeton          4 at Quinnipiac         3 EC      Box   7:00 pm ET
  Merrimack          0 at Northeastern       2 HE      Box   7:00 pm ET
  New Hampshire      2 at Providence         4 HE      Box   7:00 pm ET
  North Dakota       3 at Boston University  3 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  Nazareth           2 at Elmira             3 EW      Box   7:00 pm ET
  Trinity            1 at Amherst            3 NS      Box   7:00 pm ET
  Colby              4 at Bowdoin            2 NS      Box   7:00 pm ET
  Wesleyan           5 at Hamilton           8 NS      Box   7:00 pm ET
  Oswego             4 at Brockport          0 SU      Box   7:00 pm ET
  Cortland           4 at Geneseo            7 SU      Box   7:00 pm ET
  Plattsburgh        4 at Morrisville        3 SU      Box   7:00 pm ET
  Potsdam            6 at SUNY Canton        1 NC      Box   7:00 pm ET
* Army               1 at Sacred Heart       4 AH      Box   7:05 pm ET
  Connecticut        8 at American Int'l     1 AH      Box   7:05 pm ET
  Rensselaer         5 at Mercyhurst         2 NC      Box   7:05 pm ET
  St. Lawrence       4 at RIT                6 NC      Box   7:05 pm ET
  Minnesota State    3 at Bowling Green      2 WC  OT  Box   7:07 pm ET
  Alaska             3 at Ferris State       4 WC      Box   7:07 pm ET
  Alab. Huntsville   0 at Northern Michigan  4 WC      Box   7:07 pm ET
  Michigan State     1 at Western Michigan   4 NC      Box   7:07 pm ET
  Nichols            3 at Johnson & Wales    1 EN      Box   7:10 pm ET
  Boston College     1 at Maine              5 HE      Box   7:30 pm ET
  Assumption         2 at Southern N.H.      3 N1      Box   7:30 pm ET
  Salve Regina       4 at Western N.E.       1 EN      Box   7:40 pm ET
  St. Olaf           0 at St. Thomas         3 MI      Box   7:00 pm CT
  Wis-Eau Claire     7 at Concordia (WI)     0 NC      Box   7:00 pm CT
  Wis-Stout          2 at St. Norbert        5 NC      Box   7:00 pm CT
  Wis-Superior       3 at St. Scholastica    2 NC      Box   7:00 pm CT
  Marian             0 at Wis-Stevens Pt.    2 NC      Box   7:00 pm CT
  Gustavus Adolphus  5 at Hamline            1 MI      Box   7:05 pm CT
  Colorado College   2 at St. Cloud State    6 NH      Box   7:07 pm CT
  Lake Superior      1 at Bemidji State      2 WC  OT  Box   7:07 pm CT
  Miami              1 at Nebraska Omaha     3 NH      Box   8:07 pm CT
  Air Force          1 at Denver             3 NC      Box   7:07 pm MT
  Michigan Tech      2 at Alaska Anchorage   2 WC  OT  Box   7:07 pm AT
* - Danbury Ice Arena

Sunday, November 24:
  Wesleyan           1 at Amherst            4 NS      Box   3:00 pm ET
  Trinity            4 at Hamilton           2 NS      Box   3:00 pm ET
  Massachusetts      0 at Vermont            2 HE      Box   4:00 pm ET
  Minnesota Duluth   6 at Minnesota          2 NC      Box   4:07 pm CT

Tuesday, November 26:
  Manhattanville     1 at Western N.E.       3 NC      Box   3:05 pm ET
  Saint Michael's    0 at Amherst            4 NC      Box   4:00 pm ET
  Niagara            2 at Cornell            4 NC      Box   7:00 pm ET
  Harvard            6 at New Hampshire      3 NC      Box   7:00 pm ET
  Wesleyan           5 at Stonehill          3 NC      Box   7:00 pm ET
  Becker             6 at Tufts              4 NC      Box   7:00 pm ET
  Bowdoin            9 at Univ. New England  3 NC      Box   7:00 pm ET
  Salem State        5 at Southern Maine     6 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  Army               4 at American Int'l     3 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  New England Coll.  5 at Framingham State   1 NC      Box   7:30 pm ET
  Babson             4 at UMass Dartmouth    2 NC      Box   7:30 pm ET
  Johnson & Wales    3 at Assumption         1 NC      Box   7:35 pm ET
  Franklin Pierce    3 at Westfield State    2 NC      Box   7:35 pm ET
  Southern N.H.      3 at Suffolk            1 NC      Box   8:40 pm ET

Wednesday, November 27:
  Providence         3 at Quinnipiac         3 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  St. Norbert        8 at Wis-Eau Claire     2 NC      Box   7:00 pm CT

Friday, November 29:
  Holy Cross         5 at Boston College     4 NC      Box   4:00 pm ET
* Middlebury         1 vs Norwich            1 NC  OT  Box   4:00 pm ET
  RIT                5 at Sacred Heart       2 AH      Box   4:05 pm ET
  Connecticut        1 at Canisius           3 AH      Box   4:05 pm ET
# Northeastern       1 vs Western Michigan   1 NC  OT  Box   4:35 pm ET
  Wisconsin          1 at Minnesota          4 B1      Box   4:00 pm CT
& St. Olaf           4 vs Marian             3 NC      Box   4:30 pm CT
  Ohio State         3 at Michigan           4 B1  OT  Box   7:00 pm ET
  Neumann            7 at Cortland           2 NC      Box   7:00 pm ET
  Morrisville        3 at Utica              2 NC      Box   7:00 pm ET
% Wis-Superior       1 at Plattsburgh        4 NC      Box   7:00 pm ET
  Mercyhurst         6 at American Int'l     3 AH      Box   7:05 pm ET
  Princeton          1 at Michigan State     4 NC      Box   7:05 pm ET
  Maine              2 at Vermont            3 NC      Box   7:05 pm ET
  Ferris State       4 at Northern Michigan  1 WC      Box   7:07 pm ET
+ Alab. Huntsville   2 at Notre Dame         5 NC      Box   7:35 pm ET
  Bowling Green      3 at Lake Superior      4 WC      Box   7:37 pm ET
  Bethel             5 at Concordia (WI)     5 NC  OT  Box   7:00 pm CT
  Lake Forest        1 at Saint Mary's       2 NC      Box   7:05 pm CT
@ Gustavus Adolphus  6 at Lawrence           6 NC  OT  Box   7:30 pm CT
  Alaska Anchorage   2 at Minnesota State    3 WC      Box   7:37 pm CT
  Miami              4 at Bemidji State      4 NC  OT  Box   7:37 pm CT
  St. Lawrence       5 at North Dakota       2 NC      Box   7:37 pm CT
  Bentley            4 at Air Force          2 AH      Box   7:05 pm MT
  New Hampshire      6 at Colorado College   2 NC      Box   7:37 pm MT
  Michigan Tech      3 at Alaska             2 WC      Box   7:07 pm AT
* - PrimeLink Great Northern Shootout at Plattsburgh
# - Shillelagh Tournament at Notre Dame
& - NCHA-MIAC Thanksgiving Showdown at Lawrence
% - PrimeLink Great Northern Shootout
+ - Shillelagh Tournament
@ - NCHA-MIAC Thanksgiving Showdown

Saturday, November 30:
* Suffolk            0 vs Bowdoin            5 NC      Box   1:00 pm ET
# UMass Boston       3 vs Johnson & Wales    1 NC      Box   1:30 pm ET
& Fitchburg State    1 at Skidmore           3 NC      Box   2:00 pm ET
  Neumann            2 at Cortland           2 NC  OT  Box   3:00 pm ET
  Lake Forest        1 at Saint Mary's       2 NC      Box   2:00 pm CT
% Brockport          3 vs Manhattanville     7 NC      Box   3:00 pm ET
  RIT                4 at Sacred Heart       0 AH      Box   3:05 pm ET
  Amherst            0 at Babson             2 NC      Box   4:00 pm ET
  Bethel             2 at Concordia (WI)     4 NC      Box   3:00 pm CT
  Salve Regina       3 at Trinity            6 NC      Box   4:00 pm ET
  Wentworth          2 at Wesleyan           2 NC  OT  Box   4:00 pm ET
+ Wis-Superior       3 vs Norwich            0 NC      Box   4:00 pm ET
@ UMass Dartmouth    4 at Colby              4 NC  OT  Box   4:00 pm ET
  Connecticut        2 at Canisius           2 AH  OT  Box   4:05 pm ET
^ Univ. New England  4 at Southern N.H.      1 NC      Box   4:30 pm ET
$ Nichols            4 at Worcester State    1 NC      Box   4:30 pm ET
! Alab. Huntsville   0 vs Western Michigan   1 NC      Box   4:35 pm ET
& Elmira             0 vs Buffalo State      3 NC      Box   5:00 pm ET
1 Gustavus Adolphus  3 vs Marian             2 NC      Box   4:00 pm CT
  Wisconsin          3 at Minnesota          4 B1      Box   5:00 pm CT
2 Tufts              4 at Castleton          3 NC      Box   6:00 pm ET
  Harvard            1 at Dartmouth          2 EC      Box   7:00 pm ET
  Brown              2 at Providence         3 NC      Box   7:00 pm ET
  Massachusetts      1 at Quinnipiac         6 NC      Box   7:00 pm ET
  Merrimack          2 at Yale               3 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  Stonehill         10 at Franklin Pierce    3 N1      Box   7:00 pm ET
  Fredonia           2 at Adrian             7 NC      Box   7:00 pm ET
  Utica              5 at Conn. College      1 NC      Box   7:00 pm ET
3 St. Scholastica    4 vs St. Norbert        2 NC      Box   6:00 pm CT
4 Middlebury         1 at Plattsburgh        3 NC      Box   7:00 pm ET
  Nazareth           0 at USA Under-18 Team  4 EX      Box   7:00 pm ET
  Mercyhurst         6 at American Int'l     1 AH      Box   7:05 pm ET
  Union              4 at Penn State         3 NC      Box   7:05 pm ET
  Maine              2 at Vermont            5 NC      Box   7:05 pm ET
  Bowling Green      3 at Lake Superior      4 WC      Box   7:07 pm ET
  Ferris State       1 at Northern Michigan  1 WC  OT  Box   7:07 pm ET
$ Becker             0 vs Assumption         6 NC      Box   7:30 pm ET
5 Northeastern       3 at Notre Dame         2 NC      Box   7:35 pm ET
6 Boston University  3 vs Cornell            2 NC      Box   8:00 pm ET
  Alaska Anchorage   3 at Minnesota State    7 WC      Box   7:07 pm CT
  Miami              6 at Bemidji State      3 NC      Box   7:07 pm CT
  St. Lawrence       2 at North Dakota       3 NC      Box   7:07 pm CT
7 St. Olaf           5 at Lawrence           1 NC      Box   7:30 pm CT
  Bentley            2 at Air Force          2 AH  OT  Box   7:05 pm MT
  New Hampshire      3 at Colorado College   0 NC      Box   7:07 pm MT
  Michigan Tech      2 at Alaska             1 WC      Box   7:07 pm AT
* - Colby-Bowdoin Face-Off Classic at Colby
# - PAL/Stovepipe Tournament at Southern New Hampshire
& - Skidmore Invitational
% - Rutland Herald Invitational at Castleton
+ - PrimeLink Great Northern Shootout Third Place at Plattsburgh
@ - Colby-Bowdoin Face-Off Classic
^ - PAL/Stovepipe Tournament
$ - Worcester City Shootout
! - Shillelagh Tournament Third Place at Notre Dame
1 - NCHA-MIAC Thanksgiving Showdown at Lawrence
2 - Rutland Herald Invitational
3 - Marathon Park (Wausau, WI)
4 - PrimeLink Great Northern Shootout Championship
5 - Shillelagh Tournament Championship
6 - Madison Square Garden (New York, NY)
7 - NCHA-MIAC Thanksgiving Showdown

Sunday, December 1:
* Brockport          3 at Castleton          4 NC      Box  12:00 pm ET
  Salve Regina       2 at Wesleyan           6 NC      Box   1:00 pm ET
# Suffolk            3 vs Colby              6 NC      Box   1:00 pm ET
& Elmira             4 vs Fitchburg State    3 NC      Box   1:00 pm ET
  Princeton          2 at Michigan State     8 NC      Box   1:05 pm ET
% Johnson & Wales    1 at Southern N.H.      0 NC      Box   1:30 pm ET
  Nazareth           1 at Adrian             2 NC  OT  Box   3:00 pm ET
  Wentworth          3 at Trinity            4 NC      Box   3:00 pm ET
  Babson             2 at Williams           3 NC      Box   3:00 pm ET
+ Manhattanville     3 vs Tufts              0 NC      Box   3:00 pm ET
  Fredonia           0 at USA Under-18 Team  5 EX      Box   3:00 pm ET
  Conn. College      0 at Salem State        1 NC  OT  Box   4:00 pm ET
@ UMass Dartmouth    1 at Bowdoin            5 NC      Box   4:00 pm ET
^ Buffalo State      2 at Skidmore           2 NC  OT  Box   4:00 pm ET
$ Univ. New England  2 vs UMass Boston       5 NC      Box   4:30 pm ET
! Becker             2 at Worcester State    3 NC      Box   4:30 pm ET
  Queen's            2 at Clarkson           6 EX      Box   5:00 pm ET
  Hamilton           3 at SUNY Canton        0 NC      Box   5:00 pm ET
  Union              5 at Penn State         4 NC      Box   7:05 pm ET
1 Assumption         3 vs Nichols            5 NC      Box   7:30 pm ET
* - Rutland Herald Invitational Third Place
# - Colby-Bowdoin Face-Off Classic at Bowdoin
& - Skidmore Invitational Third Place
% - PAL/Stovepipe Tournament Third Place
+ - Rutland Herald Invitational Championship at Castleton
@ - Colby-Bowdoin Face-Off Classic
^ - Skidmore Invitational Championship
$ - PAL/Stovepipe Tournament Championship at Southern New Hampshire
! - Worcester City Shootout Third Place
1 - Worcester City Shootout Championship

Monday, December 2:
  Michigan           5 at Ohio State         4 B1      Box   7:00 pm ET

Tuesday, December 3:
  American Int'l     1 at UMass Lowell       6 NC      Box   7:00 pm ET
  Conn. College      0 at Manhattanville     6 NC      Box   7:00 pm ET
  Stonehill          4 at Framingham State   6 NC      Box   7:30 pm ET

Wednesday, December 4:
  Assumption         0 at Saint Anselm       5 N1      Box   7:00 pm ET
  Southern N.H.      5 at Nichols            5 NC  OT  Box   8:10 pm ET

Thursday, December 5:
  Westfield State    6 at Worcester State    2 MS      Box   5:45 pm ET
  Framingham State   4 at Plymouth State     2 MS      Box   6:00 pm ET
  UMass Dartmouth    2 at Curry              2 NC  OT  Box   6:40 pm ET
  USA Under-18 Team  5 at Michigan           4 EX  OT  Box   7:00 pm ET
  Salem State        5 at Fitchburg State    3 MS      Box   7:00 pm ET
  Stonehill          2 at Trinity            0 NC      Box   7:30 pm ET
  Wis-River Falls    5 at Wis-Stout          4 WI  OT  Box   7:30 pm CT

Friday, December 6:
  Salve Regina       5 at Neumann            6 NC  OT  Box   5:30 pm ET
  Minnesota          2 at Michigan State     2 B1  OT  Box   7:00 pm ET
  Harvard            1 at Brown              2 EC      Box   7:00 pm ET
  St. Lawrence       4 at Clarkson           5 EC      Box   7:00 pm ET
  Quinnipiac         3 at Rensselaer         3 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Princeton          0 at Union              3 EC      Box   7:00 pm ET
  Dartmouth          4 at Yale               1 EC      Box   7:00 pm ET
  New Hampshire      2 at Boston College     6 HE      Box   7:00 pm ET
  Boston University  2 at Merrimack          3 HE      Box   7:00 pm ET
  Skidmore           2 at Norwich            3 EE  OT  Box   7:00 pm ET
  Castleton          4 at Saint Michael's    3 EE  OT  Box   7:00 pm ET
  UMass Boston       6 at Univ. New England  1 EE      Box   7:00 pm ET
  Babson             5 at Southern Maine     2 EE      Box   7:00 pm ET
  Middlebury         1 at Amherst            4 NS      Box   7:00 pm ET
  Conn. College      3 at Bowdoin            2 NS  OT  Box   7:00 pm ET
  Tufts              5 at Colby              2 NS      Box   7:00 pm ET
  Williams           1 at Hamilton           1 NS  OT  Box   7:00 pm ET
  Geneseo            3 at Buffalo State      0 SU      Box   7:00 pm ET
  Plattsburgh        4 at Cortland           0 SU      Box   7:00 pm ET
  Brockport          3 at Fredonia           3 SU  OT  Box   7:00 pm ET
  Potsdam            1 at Oswego             7 SU      Box   7:00 pm ET
  Canisius           8 at Army               2 AH      Box   7:05 pm ET
  Robert Morris      1 at Bentley            4 AH      Box   7:05 pm ET
  Air Force          2 at Holy Cross         2 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  Sacred Heart       1 at Mercyhurst         7 AH      Box   7:05 pm ET
  American Int'l     2 at RIT                3 AH      Box   7:05 pm ET
  Niagara            2 at Connecticut        3 AH      Box   7:05 pm ET
  North Dakota       3 at Western Michigan   2 NH      Box   7:07 pm ET
  Alab. Huntsville   0 at Bowling Green      3 WC      Box   7:07 pm ET
  Bemidji State      2 at Michigan Tech      2 WC  OT  Box   7:07 pm ET
  Saint Anselm       4 at New England Coll.  1 EE      Box   7:30 pm ET
  Massachusetts      3 at Notre Dame         5 HE      Box   7:35 pm ET
  Denver             3 at Miami              1 NH      Box   7:37 pm ET
  Ferris State       5 at Lake Superior      3 WC      Box   7:37 pm ET
  SUNY Canton        3 at Western N.E.       6 NC      Box   7:40 pm ET
  Providence         3 at Northeastern       3 HE  OT  Box   8:00 pm ET
  St. Thomas         2 at Concordia (MN)     2 MI  OT  Box   7:00 pm CT
  St. Norbert        4 at Lawrence           0 NA      Box   7:00 pm CT
  Adrian             2 at Marian             2 NA  OT  Box   7:00 pm CT
  Milwaukee S.E.     0 at Northland          4 NA      Box   7:00 pm CT
  Lake Forest        1 at St. Scholastica    4 NA      Box   7:00 pm CT
  Wis-Stevens Pt.    4 at Wis-Eau Claire     1 WI      Box   7:00 pm CT
  Saint John's       1 at Augsburg           3 MI      Box   7:05 pm CT
  Bethel             2 at Hamline            1 MI      Box   7:05 pm CT
  Wis-Superior       1 at Wis-River Falls    5 WI      Box   7:05 pm CT
  Penn State         1 at Wisconsin          7 B1      Box   7:07 pm CT
  St. Cloud State    4 at Minnesota Duluth   2 NH      Box   7:07 pm CT
  Gustavus Adolphus  3 at St. Olaf           1 MI      Box   7:30 pm CT
  Northern Michigan  2 at Minnesota State    3 WC      Box   7:37 pm CT
  Nebraska Omaha     2 at Colorado College   4 NH      Box   7:37 pm MT
* Alaska             2 at Alaska Anchorage   3 WC      Box   7:07 pm AT
* - Alaska Airlines Governor's Cup

Saturday, December 7:
  Westfield State    4 at Plymouth State     6 MS      Box   2:00 pm ET
  Worcester State    1 at Salem State        6 MS      Box   2:00 pm ET
  St. Thomas         4 at Concordia (MN)     2 MI      Box   2:00 pm CT
  Williams           1 at Amherst            0 NS      Box   3:00 pm ET
  Conn. College      3 at Colby              4 NS  OT  Box   3:00 pm ET
  Middlebury         3 at Hamilton           4 NS      Box   3:00 pm ET
  Princeton          2 at Rensselaer         5 EC      Box   4:00 pm ET
  Castleton          2 at Norwich            6 EE      Box   4:00 pm ET
  Skidmore           2 at Saint Michael's    2 EE  OT  Box   4:00 pm ET
  Babson             1 at Univ. New England  3 EE      Box   4:00 pm ET
  UMass Boston       3 at Southern Maine     2 EE      Box   4:00 pm ET
  Milwaukee S.E.     5 at Northland          1 NA      Box   3:00 pm CT
  Tufts              4 at Bowdoin            8 NS      Box   4:00 pm ET
  Hobart             2 at Wesleyan           6 NC      Box   4:00 pm ET
  Niagara            1 at Connecticut        2 AH      Box   4:05 pm ET
  Minnesota          3 at Michigan State     2 B1      Box   4:05 pm ET
  Fitchburg State    3 at UMass Dartmouth    0 MS      Box   4:30 pm ET
  SUNY Canton        5 at Becker             2 NC      Box   4:40 pm ET
  Southern N.H.      3 at Western N.E.       5 NC      Box   4:40 pm ET
  Adrian             6 at Marian             0 NA      Box   4:00 pm CT
  Lake Forest        1 at St. Scholastica    5 NA      Box   5:00 pm CT
  Massachusetts      3 at Notre Dame         2 HE      Box   6:35 pm ET
  Dartmouth          2 at Brown              3 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Clarkson           4 at St. Lawrence       3 EC      Box   7:00 pm ET
  Quinnipiac         4 at Union              6 EC      Box   7:00 pm ET
  Harvard            2 at Yale               2 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Colgate            2 at Cornell            2 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Merrimack          1 at Boston University  1 HE  OT  Box   7:00 pm ET
  Boston College     2 at New Hampshire      1 HE      Box   7:00 pm ET
  Concordia (WI)     8 at Finlandia          2 NA      Box   7:00 pm ET
  Brockport          1 at Buffalo State      6 SU      Box   7:00 pm ET
  Potsdam            3 at Cortland           2 SU  OT  Box   7:00 pm ET
  Geneseo            4 at Fredonia           3 SU      Box   7:00 pm ET
  Plattsburgh        3 at Oswego             3 SU  OT  Box   7:00 pm ET
  Suffolk            4 at Franklin Pierce    1 NC      Box   7:00 pm ET
  Morrisville        4 at Neumann            8 NC      Box   7:00 pm ET
  Salve Regina       1 at Utica              5 NC      Box   7:00 pm ET
  Canisius           0 at Army               2 AH      Box   7:05 pm ET
  Robert Morris      2 at Bentley            7 AH      Box   7:05 pm ET
  Air Force          3 at Holy Cross         3 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  Sacred Heart       1 at Mercyhurst         4 AH      Box   7:05 pm ET
  American Int'l     2 at RIT                5 AH      Box   7:05 pm ET
  Denver             2 at Miami              4 NH      Box   7:07 pm ET
  North Dakota       3 at Western Michigan   2 NH      Box   7:07 pm ET
  Alab. Huntsville   4 at Bowling Green      3 WC  OT  Box   7:07 pm ET
  Ferris State       3 at Lake Superior      1 WC      Box   7:07 pm ET
  Bemidji State      2 at Michigan Tech      2 WC  OT  Box   7:07 pm ET
  Stonehill          2 at Johnson & Wales    6 NC      Box   7:10 pm ET
  Trinity            6 at Manhattanville     3 NC      Box   7:30 pm ET
  Hamline            2 at Bethel             1 MI      Box   7:00 pm CT
  Augsburg           0 at Saint John's       5 MI      Box   7:00 pm CT
  Lawrence           5 at St. Norbert        4 NA      Box   7:00 pm CT
  Wis-Stout          3 at Wis-Stevens Pt.    2 WI      Box   7:00 pm CT
  St. Olaf           2 at Gustavus Adolphus  2 MI  OT  Box   7:05 pm CT
  Wis-Eau Claire     2 at Wis-Superior       2 WI  OT  Box   7:05 pm CT
  St. Cloud State    5 at Minnesota Duluth   1 NH      Box   7:07 pm CT
  Northern Michigan  0 at Minnesota State    3 WC      Box   7:07 pm CT
  Penn State         3 at Wisconsin          4 B1      Box   8:07 pm CT
  Nebraska Omaha     3 at Colorado College   3 NH  OT  Box   7:07 pm MT
* Alaska             5 at Alaska Anchorage   4 WC      Box   7:07 pm AT
* - Alaska Airlines Governor's Cup

Sunday, December 8:
  Hobart             2 at New England Coll.  3 NC      Box   2:00 pm ET
  Concordia (WI)     4 at Finlandia          1 NA      Box   2:15 pm ET
  UMass Lowell       2 at Maine              4 HE      Box   4:00 pm ET

Tuesday, December 10:
  Nazareth           1 at Cortland           5 NC      Box   7:00 pm ET
  Wentworth          3 at Stonehill          1 NC      Box   7:00 pm ET
  Bowdoin            3 at Southern Maine     3 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  Saint Mary's       2 at Lawrence           5 NC      Box   7:00 pm CT

Wednesday, December 11:
  Dartmouth          2 at Union              3 EC      Box   7:00 pm ET
  Ferris State       2 at Michigan           2 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  Westfield State    3 at Stonehill          4 NC      Box   7:00 pm ET
  Framingham State   2 at Assumption         1 NC      Box   7:35 pm ET
  Franklin Pierce    1 at Nichols            9 NC      Box   8:10 pm ET

Thursday, December 12:
  Wis-River Falls    3 at Saint John's       1 NC      Box   7:00 pm CT

Friday, December 13:
  Morrisville        4 at Franklin Pierce    2 NC      Box   5:00 pm ET
  Buffalo State      1 at Johnson & Wales    2 NC      Box   6:40 pm ET
  American Int'l     1 at Maine              7 NC      Box   7:00 pm ET
  Denver             2 at Rensselaer         1 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  Cortland           1 at New England Coll.  5 NC      Box   7:00 pm ET
  Wentworth          2 at UMass Boston       9 NC      Box   7:00 pm ET
  Bowling Green      3 at Michigan Tech      2 WC      Box   7:07 pm ET
  Wis-Superior       3 at Finlandia          3 NC  OT  Box   7:15 pm ET
  Colorado College   1 at Wisconsin          4 NC      Box   6:37 pm CT
  Lawrence           2 at Wis-Stevens Pt.    9 NC      Box   7:00 pm CT
  Wis-Eau Claire     6 at Milwaukee S.E.     1 NC      Box   7:05 pm CT
  Western Michigan   5 at Minnesota Duluth   3 NH      Box   7:07 pm CT
  Minnesota State    4 at Alab. Huntsville   1 WC      Box   7:07 pm CT
  St. Scholastica    2 at Saint John's       3 NC      Box   7:15 pm CT
  Alaska             3 at Bemidji State      3 WC  OT  Box   7:37 pm CT
  Union              4 at St. Cloud State    1 NC      Box   7:37 pm CT
  Northern Michigan  1 at North Dakota       4 NC      Box   7:37 pm CT
  Lake Superior      3 at Alaska Anchorage   1 WC      Box   7:07 pm AT

Saturday, December 14:
  Buffalo State      1 at Johnson & Wales    2 NC      Box   2:40 pm ET
  Massachusetts      2 at Colgate            0 NC      Box   4:00 pm ET
  Wis-Superior       0 at Finlandia          3 NC      Box   4:00 pm ET
* Cortland             at New England Coll.    NC            4:00 pm ET
  Bentley            4 at Boston University  1 NC      Box   7:00 pm ET
  American Int'l     1 at Maine              5 NC      Box   7:00 pm ET
  Denver             1 at Rensselaer         1 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  Plymouth State     5 at Castleton          7 NC      Box   7:00 pm ET
  USA Under-18 Team  1 at Utica              4 EX      Box   7:00 pm ET
  Robert Morris      5 at Mercyhurst         5 AH  OT  Box   7:05 pm ET
# Niagara            2 at RIT                2 AH  OT  Box   7:05 pm ET
& Ferris State       2 at Michigan State     0 NC      Box   7:05 pm ET
  St. Lawrence       1 at Vermont            5 NC      Box   7:05 pm ET
  Bowling Green      4 at Michigan Tech      4 WC  OT  Box   7:07 pm ET
* Morrisville          at Franklin Pierce      NC            7:30 pm ET
  Wis-Eau Claire     5 at Lawrence           0 NC      Box   7:00 pm CT
  Concordia (MN)     7 at Northland          2 NC      Box   7:00 pm CT
  St. Thomas         3 at St. Scholastica    0 NC      Box   7:00 pm CT
  Wis-River Falls    4 at Hamline            1 NC      Box   7:05 pm CT
  Western Michigan   3 at Minnesota Duluth   4 NH      Box   7:07 pm CT
  Alaska             5 at Bemidji State      1 WC      Box   7:07 pm CT
  Minnesota State    4 at Alab. Huntsville   1 WC      Box   7:07 pm CT
  Union              3 at St. Cloud State    3 NC  OT  Box   7:07 pm CT
  Northern Michigan  1 at North Dakota       3 NC      Box   7:07 pm CT
  Colorado College   3 at Wisconsin          4 NC  OT  Box   7:07 pm CT
  Lake Superior      0 at Alaska Anchorage   1 WC      Box   7:07 pm AT
* - Canceled
# - Frontier Field (Rochester, NY)
& - Hockey Hall of Fame Game

Sunday, December 15:
* Geneseo            3 at Nazareth           2 NC      Box  12:00 pm ET
  Massachusetts      3 at Colgate            2 NC      Box   2:00 pm ET
  Concordia (MN)     5 at Northland          3 NC      Box   2:00 pm CT
  USA Under-18 Team  1 at Rensselaer         2 EX      Box   4:00 pm ET
* - Frontier Field (Rochester, NY)

Tuesday, December 17:
  Denver             5 at Massachusetts      3 NC      Box   7:00 pm ET
  Northeastern       3 at Vermont            0 HE      Box   7:05 pm ET
  USA Junior Team    3 at Minnesota State    2 EX  OT  Box   7:37 pm CT

Friday, December 20:
  Providence         4 at Army               1 NC      Box   7:05 pm ET

Friday, December 27:
* Michigan State     2 vs Michigan Tech      2 NC  OT  Box   3:30 pm ET
# Bowling Green      0 vs Boston College     5 NC      Box   4:35 pm ET
* Western Michigan   3 vs Michigan           2 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  Russian Red Stars  3 at Yale               6 EX      Box   7:00 pm ET
# Robert Morris      2 vs Penn State         3 NC      Box   7:35 pm ET
  Alab. Huntsville   0 at Wisconsin          5 NC      Box   7:07 pm CT
* - Great Lakes Invitational (Detroit, MI)
# - Three Rivers Classic (Pittsburgh, PA)

Saturday, December 28:
* Canisius           2 vs UMass Lowell       5 NC      Box   4:00 pm ET
# Princeton          0 vs Maine              4 NC      Box   4:05 pm ET
& Bowling Green      3 at Robert Morris      2 NC      Box   4:35 pm ET
% Michigan           0 vs Michigan State     3 NC      Box   4:37 pm ET
+ Holy Cross         2 vs Bentley            3 AH      Box   6:30 pm ET
  Mercyhurst         3 at Ohio State         6 NC      Box   7:05 pm ET
@ Clarkson           2 at Vermont            3 NC      Box   7:05 pm ET
# New Hampshire      2 vs Cornell            4 NC      Box   7:35 pm ET
^ Boston College     8 vs Penn State         2 NC      Box   7:35 pm ET
$ Western Michigan   1 vs Michigan Tech      0 NC  OT  Box   8:07 pm ET
  Alab. Huntsville   2 at Wisconsin          3 NC      Box   8:07 pm CT
* - Catamount Cup at Vermont
# - Florida College Classic (Estero, FL)
& - Three Rivers Classic Third Place (Pittsburgh, PA)
% - Great Lakes Invitational Third Place (Detroit, MI)
+ - Frozen Fenway (Boston, MA)
@ - Catamount Cup
^ - Three Rivers Classic Championship (Pittsburgh, PA)
$ - Great Lakes Invitational Championship (Detroit, MI)

Sunday, December 29:
  Holy Cross         1 at Yale               4 NC      Box   4:00 pm ET
* Quinnipiac         2 vs Massachusetts      2 NC  OT  Box   4:00 pm ET
# Air Force          5 vs Northeastern       2 NC      Box   4:00 pm ET
& Clarkson           1 vs UMass Lowell       3 NC      Box   4:00 pm ET
% Princeton          2 vs New Hampshire      3 NC      Box   4:05 pm ET
+ Providence         3 at Dartmouth          2 NC      Box   7:00 pm ET
  Russian Red Stars  3 at Harvard            9 EX      Box   7:00 pm ET
@ Canisius           2 at Vermont            6 NC      Box   7:05 pm ET
* Sacred Heart       3 at Connecticut        0 AH      Box   7:15 pm ET
^ Cornell            1 vs Maine              1 NC  OT  Box   7:35 pm ET
  Mercyhurst         2 at Ohio State         7 NC      Box   8:05 pm ET
* - UConn Hockey Classic
# - Ledyard Bank Classic at Dartmouth
& - Catamount Cup at Vermont
% - Florida College Classic Third Place (Estero, FL)
+ - Ledyard Bank Classic
@ - Catamount Cup
^ - Florida College Classic Championship (Estero, FL)

Monday, December 30:
* Northeastern       8 at Dartmouth          8 NC  OT  Box   4:00 pm ET
# Massachusetts      1 at Connecticut        2 NC      Box   4:05 pm ET
& Air Force          3 vs Providence         2 NC      Box   7:00 pm ET
% Quinnipiac         5 vs Sacred Heart       0 NC      Box   7:05 pm ET
* - Ledyard Bank Classic Third Place
# - UConn Hockey Classic Third Place
& - Ledyard Bank Classic Championship at Dartmouth
% - UConn Hockey Classic Championship

Tuesday, December 31:
  Russian Red Stars  2 at Colgate            3 EX      Box   4:00 pm ET
  USA Under-18 Team  4 at Miami              2 EX      Box   4:00 pm ET

Thursday, January 2:
* Colby              5 vs Wentworth          3 NC      Box   3:00 pm ET
# Babson             4 at Salem State        1 NC      Box   6:00 pm ET
* - Salem State/Babson Tournament at Salem State
# - Salem State/Babson Tournament

Friday, January 3:
* Wentworth          1 vs Salem State        3 NC      Box   3:00 pm ET
# Williams           2 vs Hobart             3 NC  OT  Box   4:00 pm ET
& Neumann            2 vs Southern Maine     2 NC  OT  Box   4:00 pm ET
% Utica              4 vs Wis-Stout          2 NC      Box   4:00 pm ET
+ Plymouth State     3 vs Amherst            4 NC      Box   4:00 pm ET
@ Rensselaer         2 vs Ferris State       6 NC      Box   4:07 pm CT
^ Colby              2 at Babson             3 NC      Box   6:00 pm ET
  Russian Red Stars  0 at Cornell            6 EX            7:00 pm ET
  Maine              1 at Quinnipiac         2 NC      Box   7:00 pm ET
$ Princeton          8 vs Simon Fraser       1 EX      Box   4:00 pm PT
  Adrian             6 at Buffalo State      2 NC      Box   7:00 pm ET
  Salve Regina       2 at Castleton          7 NC      Box   7:00 pm ET
  Saint Anselm       2 at Potsdam            5 NC      Box   7:00 pm ET
  Nichols            0 at Skidmore           2 NC      Box   7:00 pm ET
# Hamilton           2 at Plattsburgh        5 NC      Box   7:00 pm ET
& Saint Michael's    2 at Middlebury         6 NC      Box   7:00 pm ET
% Curry              0 at Oswego             3 NC      Box   7:00 pm ET
! Milwaukee S.E.     0 at Norwich            5 NC      Box   7:00 pm ET
  Air Force          3 at American Int'l     4 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  Mercyhurst         3 at Army               1 AH      Box   7:05 pm ET
  Niagara            2 at Bentley            2 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  RIT                1 at Connecticut        2 AH      Box   7:05 pm ET
  Canisius           4 at Holy Cross         2 AH      Box   7:05 pm ET
  Dartmouth          1 at Vermont            1 NC  OT  Box   7:05 pm ET
  Clarkson           1 at UMass Lowell       1 NC  OT  Box   7:15 pm ET
  Nebraska Omaha     3 at New Hampshire      6 NC      Box   7:30 pm ET
  Michigan Tech      3 at Lake Superior      4 WC      Box   7:37 pm ET
  Bowling Green      7 at Alab. Huntsville   0 WC      Box   7:07 pm CT
  Alaska Anchorage   3 at Wisconsin          2 NC      Box   7:07 pm CT
1 Colgate            2 at Minnesota          2 NC  OT  Box   7:07 pm CT
  USA Under-18 Team  0 at Minnesota Duluth   7 EX      Box   7:07 pm CT
  Northern Michigan  4 at Bemidji State      1 WC      Box   7:37 pm CT
  Brown              3 at Denver             3 NC  OT  Box   7:37 pm MT
$ North Dakota       2 vs British Columb.    3 EX  OT  Box   7:00 pm PT
  Minnesota State    2 at Alaska             4 WC      Box   7:07 pm AT
* - Salem State/Babson Tournament Third Place at Babson
# - Buck Supply Winter Classic at Plattsburgh
& - Middlebury Holiday Classic
% - Pathfinder Bank/Oswego Classic
+ - Northfield Savings Bank Holiday Tournament at Norwich
@ - Mariucci Classic at Minnesota
^ - Salem State/Babson Tournament Championship
$ - Great Northwest Showcase (Burnaby, BC)
! - Northfield Savings Bank Holiday Tournament
1 - Mariucci Classic

Saturday, January 4:
* Suffolk            1 at UMass Boston      10 NC      Box   1:00 pm ET
# Saint Michael's    6 vs Southern Maine     3 NC      Box   1:00 pm ET
  Morrisville        4 at Univ. New England  5 NC  OT  Box   2:00 pm ET
  Adrian             4 at Buffalo State      3 NC      Box   3:00 pm ET
  Canisius           3 at Holy Cross         0 AH      Box   3:05 pm ET
& Merrimack          1 vs Providence         1 NC  OT  Box   4:00 pm ET
  Clarkson           3 at UMass Lowell       4 NC      Box   4:00 pm ET
  Saint Anselm       1 at Potsdam            2 NC      Box   4:00 pm ET
  Salve Regina       6 at Skidmore           7 NC      Box   4:00 pm ET
% Southern N.H.      5 vs Tufts              4 NC  OT  Box   4:00 pm ET
+ Williams           4 vs Hamilton           3 NC  OT  Box   4:00 pm ET
@ Neumann            1 at Middlebury         3 NC      Box   4:00 pm ET
^ Wis-Stout          3 vs Curry              2 NC      Box   4:00 pm ET
$ Milwaukee S.E.     3 vs Plymouth State     1 NC      Box   4:00 pm ET
  RIT                2 at Connecticut        6 AH      Box   4:05 pm ET
  Franklin Pierce    3 at Assumption         2 N1      Box   4:35 pm ET
  Nichols            3 at Castleton          2 NC      Box   5:00 pm ET
  St. Thomas         3 at St. Norbert        5 NC      Box   4:00 pm CT
! Ferris State       0 vs Colgate            3 NC      Box   4:07 pm CT
1 Princeton          0 vs British Columb.    1 EX      Box   4:00 pm PT
  Massachusetts      3 at Northeastern       4 NC      Box   7:00 pm ET
  Nebraska Omaha     2 at New Hampshire      5 NC      Box   7:00 pm ET
  SUNY Canton        2 at Conn. College      5 NC      Box   7:00 pm ET
  New England Coll.  2 at Wesleyan           4 NC      Box   7:00 pm ET
2 Hobart             3 at Plattsburgh        1 NC      Box   7:00 pm ET
3 Utica              2 at Oswego             2 NC  OT  Box   7:00 pm ET
4 Amherst            1 at Norwich            5 NC      Box   7:00 pm ET
  Air Force          2 at American Int'l     0 AH      Box   7:05 pm ET
  Mercyhurst         3 at Army               1 AH      Box   7:05 pm ET
  Niagara            5 at Bentley            3 AH      Box   7:05 pm ET
  Robert Morris      2 at Sacred Heart       1 AH      Box   7:05 pm ET
  Yale               3 at Vermont            3 NC  OT  Box   7:05 pm ET
  Michigan Tech      3 at Lake Superior      2 WC      Box   7:07 pm ET
& Notre Dame         3 vs Boston College     4 HE      Box   7:30 pm ET
  Boston University  4 at Harvard            7 NC      Box   7:30 pm ET
  Western N.E.       1 at Trinity           10 NC      Box   7:30 pm ET
  Wis-Stevens Pt.    4 at Lake Forest        3 NC      Box   7:00 pm CT
  Northern Michigan  3 at Bemidji State      1 WC      Box   7:07 pm CT
  Bowling Green      4 at Alab. Huntsville   1 WC      Box   7:07 pm CT
  Alaska Anchorage   3 at Wisconsin          4 NC      Box   7:07 pm CT
5 Rensselaer         2 at Minnesota          6 NC      Box   7:07 pm CT
  USA Under-18 Team  0 at St. Cloud State    8 EX      Box   7:07 pm CT
6 Wis-River Falls    4 vs St. Olaf           2 NC      Box   7:30 pm CT
  Brown              4 at Colorado College   2 NC      Box   7:07 pm MT
1 North Dakota       4 vs Simon Fraser       3 EX            7:00 pm PT
  Minnesota State    6 at Alaska             4 WC      Box   7:07 pm AT
* - Codfish Bowl
# - Middlebury Holiday Classic Third Place
& - Frozen Fenway (Boston, MA)
% - Codfish Bowl at Umass Boston
+ - Buck Supply Winter Classic Third Place at Plattsburgh
@ - Middlebury Holiday Classic Championship
^ - Pathfinder Bank/Oswego Classic Third Place
$ - Northfield Savings Bank Holiday Tournament Third Place at Norwich
! - Mariucci Classic Championship at Minnesota
1 - Great Northwest Showcase (Burnaby, BC)
2 - Buck Supply Winter Classic Championship
3 - Pathfinder Bank/Oswego Classic Championship
4 - Northfield Savings Bank Holiday Tournament Championship
5 - Mariucci Classic Third Place
6 - South St. Paul, MN

Sunday, January 5:
* Tufts              4 vs Suffolk            1 NC      Box   1:00 pm ET
  SUNY Canton        3 at Wesleyan           4 NC      Box   3:00 pm ET
# Southern N.H.      2 at UMass Boston       6 NC      Box   4:00 pm ET
  Robert Morris      2 at Sacred Heart       1 AH  OT  Box   4:35 pm ET
* - Codfish Bowl Third Place at Umass Boston
# - Codfish Bowl Championship

Tuesday, January 7:
* Salem State        2 at UMass Boston       4 NC      Box   4:00 pm ET
  Wis-River Falls    1 at Concordia (MN)     2 NC  OT  Box   5:00 pm CT
  Quinnipiac         2 at Harvard            2 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Northeastern       2 at Providence         1 HE  OT  Box   7:00 pm ET
  Vermont            4 at St. Lawrence       2 NC      Box   7:00 pm ET
  Castleton          1 at Skidmore           3 EE      Box   7:00 pm ET
  Univ. New England  3 at Bowdoin            4 NC      Box   7:00 pm ET
  Assumption         1 at Fitchburg State    6 NC      Box   7:00 pm ET
  Conn. College      0 at Oswego             5 NC      Box   7:00 pm ET
  Colby              3 at Southern Maine     3 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  Saint Anselm       3 at Franklin Pierce    0 N1      Box   7:30 pm ET
  Saint Michael's    4 at Southern N.H.      8 N1      Box   7:30 pm ET
* Trinity            2 vs Williams           4 NS      Box   7:30 pm ET
  Framingham State   4 at Western N.E.       5 NC      Box   7:40 pm ET
  Concordia (WI)     6 at Lake Forest        4 NA      Box   7:00 pm CT
  Augsburg           0 at Wis-Eau Claire     4 NC      Box   7:00 pm CT
* - Citi Frozen Fenway (Boston. MA)

Wednesday, January 8:
  Westfield State    8 at Becker             1 NC      Box   5:30 pm ET
  Dartmouth          4 at Boston University  2 NC      Box   7:00 pm ET
  Suffolk            4 at Tufts              3 NC      Box   7:00 pm ET

Thursday, January 9:
  Wentworth          1 at Plymouth State     5 NC      Box   6:00 pm ET
  Western N.E.       1 at Brockport          2 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  Robert Morris      1 at Connecticut        5 AH      Box   7:05 pm ET
  Johnson & Wales    4 at UMass Dartmouth    0 NC      Box   7:30 pm ET
* Norwich            1 at Babson             0 EE      Box   7:30 pm ET
* - Citi Frozen Fenway (Boston. MA)

Friday, January 10:
  Michigan State     3 at Ohio State         5 B1      Box   6:35 pm ET
  Manhattanville     7 at Curry              1 NC      Box   6:40 pm ET
  Hobart             4 at Nichols            1 NC      Box   6:40 pm ET
  Rensselaer         1 at Princeton          2 EC      Box   7:00 pm ET
  Union              1 at Quinnipiac         2 EC      Box   7:00 pm ET
  Providence         2 at Boston College     5 HE      Box   7:00 pm ET
  Merrimack          2 at Clarkson           3 NC      Box   7:00 pm ET
* Massachusetts        at Cornell              NC            7:00 pm ET
  Saint Michael's    3 at Babson             8 EE      Box   7:00 pm ET
  Univ. New England  4 at Saint Anselm       6 EE      Box   7:00 pm ET
  Norwich            2 at UMass Boston       4 EE      Box   7:00 pm ET
  Hamilton           3 at Bowdoin            7 NS      Box   7:00 pm ET
  Amherst            2 at Colby              5 NS      Box   7:00 pm ET
  Trinity            6 at Middlebury         3 NS      Box   7:00 pm ET
  Wesleyan           2 at Williams           3 NS      Box   7:00 pm ET
  Stonehill          2 at Brockport          7 NC      Box   7:00 pm ET
  Elmira             4 at Buffalo State      5 NC      Box   7:00 pm ET
  Neumann            1 at Fredonia           0 NC      Box   7:00 pm ET
  Franklin Pierce    2 at Geneseo            7 NC      Box   7:00 pm ET
  Oswego             5 at Nazareth           3 NC      Box   7:00 pm ET
  Skidmore           3 at Plattsburgh        4 NC      Box   7:00 pm ET
  Castleton          6 at Potsdam            2 NC      Box   7:00 pm ET
  Western N.E.       1 at Utica              5 NC      Box   7:00 pm ET
  Air Force          3 at Army               1 AH      Box   7:05 pm ET
  RIT                2 at Bentley            8 AH      Box   7:05 pm ET
  Mercyhurst         1 at Holy Cross         0 AH      Box   7:05 pm ET
  American Int'l     6 at Niagara            2 AH      Box   7:05 pm ET
  Robert Morris      6 at Connecticut        1 AH      Box   7:05 pm ET
  Miami              4 at Western Michigan   5 NH      Box   7:07 pm ET
  Alaska             0 at Bowling Green      3 WC      Box   7:07 pm ET
  Michigan Tech      0 at Ferris State       1 WC      Box   7:07 pm ET
  Southern Maine     4 at New England Coll.  6 EE      Box   7:30 pm ET
  Alab. Huntsville   1 at Notre Dame         7 NC      Box   7:35 pm ET
  Bemidji State      5 at Lake Superior      2 WC      Box   7:37 pm ET
  Wis-Superior       2 at Bethel             0 NC      Box   7:00 pm CT
  Marian             4 at Concordia (MN)     4 NC  OT  Box   7:00 pm CT
  Wis-Stout          3 at Saint John's       5 NC      Box   7:00 pm CT
  Concordia (WI)     5 at Saint Mary's       1 NC      Box   7:00 pm CT
  Finlandia          2 at St. Thomas         5 NC      Box   7:00 pm CT
  Northland          0 at Wis-Eau Claire     5 NC      Box   7:00 pm CT
  Lawrence           2 at Wis-Stevens Pt.    7 NC      Box   7:00 pm CT
  Milwaukee S.E.     1 at Augsburg           3 NC      Box   7:05 pm CT
  Lake Forest        2 at Gustavus Adolphus  2 NC  OT  Box   7:05 pm CT
  St. Scholastica    3 at Hamline            2 NC  OT  Box   7:05 pm CT
  St. Norbert        3 at Wis-River Falls    2 NC  OT  Box   7:05 pm CT
  Adrian             4 at St. Olaf           4 NC  OT  Box   7:30 pm CT
  Colorado College   3 at North Dakota       5 NH      Box   7:37 pm CT
  Minnesota Duluth   3 at Nebraska Omaha     2 NH      Box   7:37 pm CT
  Michigan           2 at Wisconsin          5 B1      Box   8:00 pm CT
  St. Cloud State    6 at Denver             3 NH      Box   7:37 pm MT
  Minnesota State    1 at Alaska Anchorage   2 WC      Box   7:07 pm AT
* - Canceled

Saturday, January 11:
* UMass Lowell       1 vs Northeastern       4 HE      Box  12:00 pm ET
  Williams           2 at Johnson & Wales    3 NC  OT  Box   1:45 pm ET
  Plymouth State     2 at Salem State        3 MS      Box   2:00 pm ET
  Stonehill          3 at Nazareth           4 NC      Box   2:00 pm ET
* Maine              7 vs Boston University  3 HE      Box   3:00 pm ET
  Southern Maine     3 at Saint Anselm       3 EE  OT  Box   3:00 pm ET
  Saint Michael's    4 at UMass Boston       6 EE      Box   3:00 pm ET
  Hamilton           1 at Colby              2 NS      Box   3:00 pm ET
  Wis-Stout          5 at Concordia (MN)     4 NC  OT  Box   2:00 pm CT
  Neumann            4 at Fredonia           1 NC      Box   3:00 pm ET
  Sacred Heart       4 at Canisius           5 AH      Box   3:05 pm ET
  Northland          4 at Hamline            5 NC      Box   2:05 pm CT
  Lake Forest        4 at St. Olaf           3 NC      Box   2:30 pm CT
  Union              3 at Princeton          0 EC      Box   4:00 pm ET
  Univ. New England  0 at New England Coll.  3 EE      Box   4:00 pm ET
  Amherst            2 at Bowdoin            4 NS      Box   4:00 pm ET
  Wesleyan           0 at Middlebury         5 NS      Box   4:00 pm ET
  Worcester State    2 at UMass Dartmouth    1 MS      Box   4:30 pm ET
  SUNY Canton        6 at Suffolk            2 NC      Box   4:40 pm ET
  Boston College     3 at Brown              3 NC  OT  Box   5:00 pm ET
# Dartmouth          2 vs New Hampshire      4 NC      Box   5:00 pm ET
  Concordia (WI)     5 at Augsburg           2 NC      Box   4:05 pm CT
  Framingham State   1 at Westfield State    4 MS      Box   5:35 pm ET
& Trinity            5 at Becker             3 NC      Box   5:50 pm ET
  Rensselaer         2 at Quinnipiac         6 EC      Box   7:00 pm ET
  Merrimack          4 at Clarkson           0 NC      Box   7:00 pm ET
  Vermont            2 at Colgate            3 NC      Box   7:00 pm ET
  Curry              4 at Conn. College      4 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  Geneseo            1 at Elmira             5 NC      Box   7:00 pm ET
  Castleton          1 at Plattsburgh        6 NC      Box   7:00 pm ET
  Skidmore           2 at Potsdam            3 NC      Box   7:00 pm ET
  Hobart             5 at Salve Regina       2 NC      Box   7:00 pm ET
  Oswego             5 at Utica              3 NC      Box   7:00 pm ET
  Air Force          4 at Army               2 AH      Box   7:05 pm ET
  RIT                1 at Bentley            4 AH      Box   7:05 pm ET
  Mercyhurst         4 at Holy Cross         2 AH      Box   7:05 pm ET
  American Int'l     0 at Niagara            5 AH      Box   7:05 pm ET
  Michigan State     1 at Ohio State         1 B1  OT  Box   7:05 pm ET
  Alab. Huntsville   0 at Notre Dame         5 NC      Box   7:05 pm ET
  Miami              2 at Western Michigan   3 NH      Box   7:07 pm ET
  Alaska             1 at Bowling Green      1 WC  OT  Box   7:07 pm ET
  Michigan Tech      2 at Ferris State       3 WC      Box   7:07 pm ET
  Bemidji State      3 at Lake Superior      1 WC      Box   7:07 pm ET
  Cortland           3 at Manhattanville     5 NC      Box   7:30 pm ET
  Morrisville        4 at Nichols            9 NC      Box   7:40 pm ET
  Michigan           1 at Wisconsin          3 B1      Box   7:00 pm CT
% Yale               5 vs Harvard            1 NC      Box   8:00 pm ET
  Finlandia          3 at Bethel             4 NC      Box   7:00 pm CT
  Marian             1 at Saint John's       2 NC  OT  Box   7:00 pm CT
  Milwaukee S.E.     2 at Saint Mary's       2 NC  OT  Box   7:00 pm CT
  Wis-Superior       0 at St. Thomas         3 NC      Box   7:00 pm CT
  Lawrence           0 at Wis-Eau Claire     4 NC      Box   7:00 pm CT
  St. Norbert        2 at Wis-Stevens Pt.    2 NC  OT  Box   7:00 pm CT
  Adrian             2 at Gustavus Adolphus  0 NC      Box   7:05 pm CT
  St. Scholastica    3 at Wis-River Falls    3 NC  OT  Box   7:05 pm CT
  Colorado College   2 at North Dakota       3 NH      Box   7:07 pm CT
  Minnesota Duluth   3 at Nebraska Omaha     1 NH      Box   7:07 pm CT
  St. Cloud State    2 at Denver             5 NH      Box   7:07 pm MT
  Minnesota State    1 at Alaska Anchorage   3 WC      Box   7:07 pm AT
* - Frozen Fenway (Boston, MA)
# - Verizon Wireless Arena (Manchester, NH)
& - Rescheduled from 1/03
% - Madison Square Garden (New York, NY)

Sunday, January 12:
  USA Under-18 Team  2 at Massachusetts      5 EX      Box  12:30 pm ET
  Sacred Heart       3 at Canisius           2 AH      Box   3:05 pm ET
  Morrisville        6 at Becker             4 NC      Box   3:20 pm ET
  SUNY Canton        2 at Curry              4 NC      Box   4:40 pm ET
  Minnesota          3 at Penn State         2 B1      Box   7:05 pm ET

Monday, January 13:
  Minnesota          5 at Penn State         2 B1      Box   7:05 pm ET
  Stonehill          2 at Western N.E.       3 NC  OT  Box   7:10 pm ET

Tuesday, January 14:
  Western N.E.       2 at Assumption         3 NC      Box   6:05 pm ET
  American Int'l     3 at Massachusetts      2 NC      Box   7:00 pm ET
  St. Francis Xav    1 at Maine              4 EX      Box   7:00 pm ET
  Elmira             7 at Cortland           5 NC      Box   7:00 pm ET
  Fredonia           3 at New England Coll.  3 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  Plattsburgh        4 at Norwich            2 NC      Box   7:00 pm ET
  Salve Regina       3 at Oswego             9 NC      Box   7:00 pm ET
  Nazareth           2 at Buffalo State      3 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  Westfield State    4 at Southern N.H.      5 NC  OT  Box   7:30 pm ET
  Manhattanville     8 at Nichols            5 NC      Box   8:10 pm ET

Wednesday, January 15:
  Fredonia           3 at Franklin Pierce    2 NC      Box   2:00 pm ET
  Stonehill          2 at Becker             0 NC      Box   7:30 pm ET

Thursday, January 16:
  Plymouth State     4 at Fitchburg State    1 MS      Box   7:00 pm ET
  Geneseo            3 at Neumann            2 NC      Box   7:00 pm ET
  UMass Dartmouth    2 at Framingham State   1 MS      Box   7:20 pm ET
  Salem State        3 at Westfield State    4 MS      Box   7:35 pm ET

Friday, January 17:
  Geneseo            4 at Neumann            1 NC      Box   5:30 pm ET
  Penn State         0 at Michigan State     3 B1      Box   6:35 pm ET
  Yale               2 at Clarkson           3 EC      Box   7:00 pm ET
  Colgate            4 at Dartmouth          1 EC      Box   7:00 pm ET
  Cornell            3 at Harvard            2 EC      Box   7:00 pm ET
  Brown              5 at St. Lawrence       3 EC      Box   7:00 pm ET
  Boston University  4 at Boston College     6 HE      Box   7:00 pm ET
  Vermont            2 at Northeastern       3 HE      Box   7:00 pm ET
  Merrimack          1 at Quinnipiac         6 NC      Box   7:00 pm ET
  Babson             3 at New England Coll.  2 EE      Box   7:00 pm ET
  Saint Michael's    2 at Norwich            6 EE      Box   7:00 pm ET
  UMass Boston       4 at Saint Anselm       1 EE      Box   7:00 pm ET
  Castleton          3 at Univ. New England  5 EE      Box   7:00 pm ET
  Skidmore           2 at Southern Maine     2 EE  OT  Box   7:00 pm ET
  St. Scholastica    1 at Adrian             1 NA  OT  Box   7:00 pm ET
  Amherst            4 at Conn. College      2 NS      Box   7:00 pm ET
  Hamilton           3 at Tufts              2 NS  OT  Box   7:00 pm ET
  Colby              5 at Wesleyan           4 NS  OT  Box   7:00 pm ET
  Curry              3 at Buffalo State      2 NC      Box   7:00 pm ET
  Hobart             7 at Cortland           4 NC      Box   7:00 pm ET
  Plattsburgh        4 at Middlebury         2 NC      Box   7:00 pm ET
  SUNY Canton        3 at Morrisville        3 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  Nazareth           0 at Oswego             3 NC      Box   7:00 pm ET
  Johnson & Wales    2 at Potsdam            1 NC      Box   7:00 pm ET
  Manhattanville     1 at Williams           4 NC      Box   7:00 pm ET
  Connecticut        2 at Mercyhurst         2 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  Holy Cross         4 at Niagara            2 AH      Box   7:05 pm ET
  Army               0 at RIT                6 AH      Box   7:05 pm ET
  American Int'l     4 at Robert Morris      4 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  Western Michigan   5 at St. Cloud State    5 NH  OT  Box   6:07 pm CT
  Alaska             4 at Northern Michigan  5 WC      Box   7:07 pm ET
  Maine              1 at UMass Lowell       1 HE  OT  Box   7:15 pm ET
  Northland          5 at Finlandia          4 NA  OT  Box   7:15 pm ET
  Union              3 at New Hampshire      1 NC      Box   7:30 pm ET
  Bowdoin            1 at Trinity            5 NS      Box   7:30 pm ET
  Lake Superior      3 at Notre Dame         6 NC      Box   7:35 pm ET
  Nebraska Omaha     2 at Miami              2 NH  OT  Box   7:37 pm ET
  St. Norbert        3 at Concordia (WI)     2 NA      Box   7:00 pm CT
  Augsburg           1 at Gustavus Adolphus  3 MI      Box   7:05 pm CT
  Lawrence           0 at Milwaukee S.E.     1 NA      Box   7:05 pm CT
  Wis-Stevens Pt.    3 at Wis-River Falls    0 WI      Box   7:05 pm CT
  Wis-Stout          1 at Wis-Superior       6 WI      Box   7:05 pm CT
  Denver             3 at Minnesota Duluth   2 NH  OT  Box   7:07 pm CT
  Alaska Anchorage   1 at Alab. Huntsville   1 WC  OT  Box   7:07 pm CT
  Saint Mary's       4 at Bethel             1 MI      Box   7:30 pm CT
  Hamline            0 at St. Olaf           5 MI      Box   7:30 pm CT
  Ferris State       2 at Minnesota State    6 WC      Box   7:37 pm CT
  North Dakota       1 at Bemidji State      1 NC  OT  Box   7:37 pm CT
  Sacred Heart       4 at Air Force          6 AH      Box   7:05 pm MT
* Ohio State         0 at Minnesota          1 B1      Box   8:07 pm CT
  Providence         2 at Colorado College   2 NC  OT  Box   7:37 pm MT
* - Hockey City Classic (TCF Bank Stadium)

Saturday, January 18:
  Bentley            4 at Canisius           1 AH      Box  12:05 pm ET
  Framingham State   4 at Salem State        4 MS  OT  Box   2:00 pm ET
  Concordia (MN)     3 at Saint John's       5 MI      Box   2:00 pm CT
  St. Scholastica    3 at Adrian             4 NA  OT  Box   3:00 pm ET
  Hamilton           3 at Conn. College      4 NS      Box   3:00 pm ET
  Bowdoin            3 at Wesleyan           2 NS      Box   3:00 pm ET
  Curry              0 at Fredonia           4 NC      Box   3:00 pm ET
  UMass Boston       2 at New England Coll.  3 EE      Box   4:00 pm ET
  Babson             4 at Saint Anselm       3 EE      Box   4:00 pm ET
  Skidmore           2 at Univ. New England  4 EE      Box   4:00 pm ET
  Castleton          3 at Southern Maine     2 EE      Box   4:00 pm ET
  Colby              3 at Trinity            6 NS      Box   4:00 pm ET
  Amherst            4 at Tufts              3 NS      Box   4:00 pm ET
  Johnson & Wales    4 at SUNY Canton        2 NC      Box   4:00 pm ET
  American Int'l     2 at Robert Morris      5 AH      Box   4:05 pm ET
  Franklin Pierce    4 at Suffolk            3 NC      Box   4:40 pm ET
  Fitchburg State    3 at Worcester State    5 MS      Box   4:45 pm ET
  UMass Dartmouth    0 at Plymouth State     3 MS      Box   6:00 pm ET
  Assumption         3 at Wentworth          3 NC  OT  Box   6:00 pm ET
* Ohio State         2 at Minnesota          4 B1      Box   5:07 pm CT
  Brown              2 at Clarkson           3 EC      Box   7:00 pm ET
  Cornell            1 at Dartmouth          1 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Colgate            4 at Harvard            2 EC      Box   7:00 pm ET
  Yale               4 at St. Lawrence       2 EC      Box   7:00 pm ET
  Maine              2 at Boston College     7 HE      Box   7:00 pm ET
  Boston University  1 at UMass Lowell       3 HE      Box   7:00 pm ET
  Quinnipiac         3 at Merrimack          6 NC      Box   7:00 pm ET
  Vermont            4 at Northeastern       1 NC      Box   7:00 pm ET
  Union              3 at New Hampshire      1 NC      Box   7:00 pm ET
  Utica              2 at Brockport          2 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  Oswego             2 at Elmira             3 NC      Box   7:00 pm ET
  Potsdam            1 at Hobart             6 NC      Box   7:00 pm ET
  Manhattanville     6 at Morrisville        3 NC      Box   7:00 pm ET
  Cortland           2 at Nazareth           4 NC      Box   7:00 pm ET
  Middlebury         2 at Norwich            5 NC      Box   7:00 pm ET
  Plattsburgh        1 at Williams           5 NC      Box   7:00 pm ET
  Connecticut        3 at Mercyhurst         3 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  Holy Cross         3 at Niagara            2 AH      Box   7:05 pm ET
  Army               3 at RIT                4 AH      Box   7:05 pm ET
  Penn State         2 at Michigan State     3 B1      Box   7:05 pm ET
  Lake Superior      2 at Notre Dame         4 NC      Box   7:05 pm ET
  Nebraska Omaha     5 at Miami              1 NH      Box   7:07 pm ET
  Alaska             4 at Northern Michigan  3 WC      Box   7:07 pm ET
  Southern N.H.      4 at Salve Regina       3 NC      Box   7:35 pm ET
  Bethel             4 at Saint Mary's       3 MI      Box   7:00 pm CT
  Marian             3 at Lake Forest        4 NA  OT  Box   7:00 pm CT
  Milwaukee S.E.     4 at Lawrence           1 NA      Box   7:00 pm CT
  Finlandia          4 at Northland          2 NA      Box   7:00 pm CT
  Concordia (WI)     1 at St. Norbert       11 NA      Box   7:00 pm CT
  St. Thomas         0 at Wis-Eau Claire     2 NC      Box   7:00 pm CT
  Gustavus Adolphus  4 at Augsburg           2 MI      Box   7:05 pm CT
  St. Olaf           4 at Hamline            2 MI      Box   7:05 pm CT
  Wis-Stevens Pt.    1 at Wis-River Falls    2 WI      Box   7:05 pm CT
  Wis-Stout          2 at Wis-Superior       1 WI      Box   7:05 pm CT
  Western Michigan   2 at St. Cloud State    1 NH      Box   7:07 pm CT
  Denver             2 at Minnesota Duluth   2 NH  OT  Box   7:07 pm CT
  Ferris State       3 at Minnesota State    4 WC      Box   7:07 pm CT
  Alaska Anchorage   4 at Alab. Huntsville   1 WC      Box   7:07 pm CT
  Bemidji State      2 at North Dakota       4 NC      Box   7:07 pm CT
  Sacred Heart       0 at Air Force          4 AH      Box   7:05 pm MT
  Providence         7 at Colorado College   2 NC      Box   7:07 pm MT
* - Hockey Day Minnesota

Sunday, January 19:
  Bentley            2 at Canisius           2 AH  OT  Box  12:05 pm ET
  Concordia (MN)     1 at Saint John's       2 MI      Box   2:00 pm CT
  Nichols            4 at Assumption         3 NC  OT  Box   4:35 pm ET
  Lake Forest        5 at Marian             2 NA      Box   4:00 pm CT

Monday, January 20:
  Stonehill          5 at Saint Michael's    3 N1      Box   7:00 pm ET

Tuesday, January 21:
  Boston College     4 at Merrimack          1 HE      Box   7:00 pm ET
  New Brunswick      3 at Maine              4 EX  OT  Box   7:00 pm ET
* Elmira             4 at Fredonia           5 NC      Box   7:00 pm ET
  Franklin Pierce    1 at Southern N.H.      3 N1      Box   7:30 pm ET
* - Rescheduled from 1/07

Wednesday, January 22:
  Stonehill          3 at Assumption         0 N1      Box   6:35 pm ET

Thursday, January 23:
  Framingham State   4 at Worcester State    2 MS      Box   5:45 pm ET
  SUNY Canton        0 at Curry              4 NC      Box   6:40 pm ET
* Michigan State     1 vs Michigan           2 B1      Box   7:00 pm ET
  Westfield State    1 at Fitchburg State    3 MS      Box   7:00 pm ET
  Mercyhurst         3 at Canisius           1 AH      Box   7:05 pm ET
  Salem State        5 at UMass Dartmouth    2 MS      Box   7:30 pm ET
  Lake Forest        5 at Concordia (WI)     3 NA      Box   7:00 pm CT
* - Joe Louis Arena (Detroit, MI)

Friday, January 24:
* Minnesota Duluth   5 vs Minnesota State    4 NC  OT  Box   4:00 pm CT
  Michigan           5 at Michigan State     2 B1      Box   6:30 pm ET
  Yale               1 at Brown              3 EC      Box   7:00 pm ET
  Clarkson           2 at Colgate            3 EC      Box   7:00 pm ET
  St. Lawrence       4 at Cornell            4 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Dartmouth          2 at Rensselaer         4 EC      Box   7:00 pm ET
  Harvard            3 at Union              4 EC      Box   7:00 pm ET
  UMass Lowell       4 at Providence         5 HE      Box   7:00 pm ET
  Merrimack          2 at Massachusetts      5 HE      Box   7:00 pm ET
  New England Coll.  3 at Castleton          1 EE      Box   7:00 pm ET
  Univ. New England  1 at Norwich            5 EE      Box   7:00 pm ET
  Saint Anselm       3 at Skidmore           3 EE  OT  Box   7:00 pm ET
  Southern Maine     1 at Saint Michael's    7 EE      Box   7:00 pm ET
  Babson             2 at UMass Boston       0 EE      Box   7:00 pm ET
  Utica              1 at Nazareth           2 EW  OT  Box   7:00 pm ET
  Elmira             5 at Neumann            2 EW      Box   7:00 pm ET
  Finlandia          3 at Adrian             6 NA      Box   7:00 pm ET
  Middlebury         4 at Bowdoin            5 NS  OT  Box   7:00 pm ET
  Williams           1 at Colby              2 NS      Box   7:00 pm ET
  Cortland           2 at Buffalo State      5 SU      Box   7:00 pm ET
  Oswego             5 at Fredonia           1 SU      Box   7:00 pm ET
  Brockport          7 at Morrisville        3 SU      Box   7:00 pm ET
  Plattsburgh        4 at Potsdam            2 SU      Box   7:00 pm ET
# Geneseo            5 at Hamilton           1 NC      Box   7:00 pm ET
  RIT                0 at Niagara            3 AH      Box   7:05 pm ET
  Air Force          1 at Robert Morris      3 AH      Box   7:05 pm ET
  Connecticut        3 at American Int'l     2 AH      Box   7:05 pm ET
  Lake Superior      5 at Bowling Green      3 WC      Box   7:07 pm ET
  Ferris State       2 at Michigan Tech      3 WC      Box   7:07 pm ET
  Vermont            2 at Boston University  4 HE      Box   7:30 pm ET
  Maine              2 at New Hampshire      3 HE      Box   7:30 pm ET
  Hobart             4 at Manhattanville     3 EW      Box   7:30 pm ET
  Northeastern       4 at Notre Dame         0 HE      Box   7:35 pm ET
* St. Cloud State    1 vs Minnesota          4 NC      Box   7:00 pm CT
  St. Olaf           1 at Bethel             0 MI      Box   7:00 pm CT
  Augsburg           5 at Concordia (MN)     5 MI  OT  Box   7:00 pm CT
  St. Scholastica    4 at Lawrence           1 NA      Box   7:00 pm CT
  Northland          1 at Marian             4 NA      Box   7:00 pm CT
  Milwaukee S.E.     0 at St. Norbert        3 NA      Box   7:00 pm CT
  Wis-River Falls    3 at Wis-Eau Claire     8 WI      Box   7:00 pm CT
  Wis-Superior       4 at Wis-Stevens Pt.    4 WI  OT  Box   7:00 pm CT
  Amherst            4 at Concordia (WI)     4 NC  OT  Box   7:00 pm CT
  Saint Mary's       1 at Gustavus Adolphus  4 MI      Box   7:05 pm CT
  Hamline            0 at St. Thomas         8 MI      Box   7:30 pm CT
  Ohio State         3 at Wisconsin          5 B1      Box   8:07 pm CT
  Miami              1 at Colorado College   4 NH      Box   7:37 pm MT
  North Dakota       4 at Denver             2 NH      Box   7:37 pm MT
  Northern Michigan  3 at Alaska Anchorage   1 WC      Box   7:07 pm AT
  Bemidji State      0 at Alaska             3 WC      Box   7:07 pm AT
* - North Star College Cup (St. Paul, MN)
# - Clinton Arena (Clinton, NY)

Saturday, January 25:
  Becker             3 at Wentworth          4 EN  OT  Box   1:00 pm ET
  Fitchburg State    8 at Framingham State   2 MS      Box   2:30 pm ET
  Univ. New England  5 at Saint Michael's    3 EE      Box   3:00 pm ET
  Augsburg           2 at Concordia (MN)     2 MI  OT  Box   2:00 pm CT
  Finlandia          3 at Adrian             5 NA      Box   3:00 pm ET
  Middlebury         5 at Colby              2 NS      Box   3:00 pm ET
  Vermont            6 at Boston University  2 HE      Box   4:00 pm ET
  Southern N.H.      2 at Stonehill          4 N1      Box   4:00 pm ET
  UMass Boston       2 at Babson             3 EE      Box   4:00 pm ET
  Saint Anselm       2 at Castleton          4 EE      Box   4:00 pm ET
  Southern Maine     0 at Norwich            3 EE      Box   4:00 pm ET
  New England Coll.  2 at Skidmore           3 EE  OT  Box   4:00 pm ET
  Williams           2 at Bowdoin            1 NS      Box   4:00 pm ET
  Westfield State    3 at UMass Dartmouth    6 MS      Box   4:30 pm ET
  American Int'l     1 at Connecticut        2 AH      Box   4:35 pm ET
  Suffolk            1 at Curry              4 EN      Box   4:40 pm ET
* Minnesota State    4 vs St. Cloud State    6 NC      Box   4:00 pm CT
  St. Scholastica    2 at Lawrence           3 NA      Box   4:00 pm CT
  Northland          3 at Marian             5 NA      Box   4:00 pm CT
  Worcester State    4 at Plymouth State     3 MS  OT  Box   6:00 pm ET
  St. Lawrence       3 at Colgate            7 EC      Box   7:00 pm ET
  Clarkson           2 at Cornell            3 EC      Box   7:00 pm ET
  Brown              0 at Yale               6 EC      Box   7:00 pm ET
  Massachusetts      2 at Merrimack          3 HE      Box   7:00 pm ET
  Providence         1 at UMass Lowell       6 HE      Box   7:00 pm ET
  Army               5 at Royal Military     2 EX            7:00 pm ET
  New Hampshire      2 at Maine              4 HE      Box   7:00 pm ET
  Elmira             7 at Neumann            3 EW      Box   7:00 pm ET
  Trinity            4 at Conn. College      3 NS  OT  Box   7:00 pm ET
  Wesleyan           3 at Tufts              1 NS      Box   7:00 pm ET
  Oswego             0 at Buffalo State      4 SU      Box   7:00 pm ET
  Cortland           3 at Fredonia           3 SU  OT  Box   7:00 pm ET
  Brockport          3 at Morrisville        6 SU      Box   7:00 pm ET
  Nazareth           4 at Geneseo            1 NC      Box   7:00 pm ET
  Hamilton           4 at Utica              4 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  Bentley            5 at Holy Cross         3 AH      Box   7:05 pm ET
  Canisius           7 at Mercyhurst         4 AH      Box   7:05 pm ET
  Niagara            5 at RIT                1 AH      Box   7:05 pm ET
  Air Force          3 at Robert Morris      5 AH      Box   7:05 pm ET
  Northeastern       0 at Notre Dame         3 HE      Box   7:05 pm ET
  Boston College     3 at Penn State         2 NC      Box   7:05 pm ET
  Lake Superior      2 at Bowling Green      6 WC      Box   7:07 pm ET
  Ferris State       3 at Michigan Tech      0 WC      Box   7:07 pm ET
  Western N.E.       1 at Johnson & Wales    6 EN      Box   7:10 pm ET
# Union              1 vs Rensselaer         2 NC      Box   7:30 pm ET
  Hobart             5 at Manhattanville     1 EW      Box   7:30 pm ET
  Franklin Pierce    6 at Assumption         4 N1      Box   7:35 pm ET
  Salve Regina       4 at Nichols            8 EN      Box   7:40 pm ET
& Minnesota Duluth   4 vs Minnesota          4 NC  OT  Box   7:00 pm CT
  Gustavus Adolphus  5 at Saint Mary's       1 MI      Box   7:00 pm CT
  St. Norbert        2 at Milwaukee S.E.     0 NA      Box   7:00 pm CT
  Wis-River Falls    3 at Wis-Eau Claire     1 WI      Box   7:00 pm CT
  Wis-Superior       3 at Wis-Stevens Pt.    8 WI      Box   7:00 pm CT
  Amherst            1 at Lake Forest        3 NC      Box   7:00 pm CT
  St. Thomas         2 at Hamline            0 MI      Box   7:05 pm CT
  Ohio State         3 at Wisconsin          1 B1      Box   7:07 pm CT
  Bethel             3 at St. Olaf           4 MI      Box   7:30 pm CT
  Saint John's       4 at Wis-Stout          3 NC      Box   7:30 pm CT
  Miami              6 at Colorado College   1 NH      Box   7:07 pm MT
  North Dakota       0 at Denver             3 NH      Box   7:07 pm MT
  Northern Michigan  2 at Alaska Anchorage   4 WC      Box   7:07 pm AT
  Bemidji State      4 at Alaska             0 WC      Box   7:07 pm AT
* - North Star College Cup Third Place (St. Paul, MN)
# - Mayor's Cup - Times Union Center (Albany, NY)
& - North Star College Cup Championship (St. Paul, MN)

Sunday, January 26:
  Wesleyan           1 at Conn. College      2 NS  OT  Box   3:00 pm ET
  Trinity            5 at Tufts              2 NS      Box   4:00 pm ET

Tuesday, January 28:
  Saint Michael's    4 at Assumption         1 N1      Box   6:05 pm ET
  Southern Maine     1 at Bowdoin            4 NC      Box   7:00 pm ET
  Salem State        1 at Saint Anselm       4 NC      Box   7:00 pm ET
  UMass Dartmouth    0 at Stonehill          3 NC      Box   7:00 pm ET
  Adrian             1 at USA Under-18 Team  5 EX            7:00 pm ET
* Salve Regina       2 at Johnson & Wales    1 EN      Box   7:00 pm ET
  Franklin Pierce    3 at Framingham State   3 NC  OT  Box   7:20 pm ET
* - Dunkin Donuts Center

Wednesday, January 29:
  Curry              2 at Becker             0 EN      Box   5:30 pm ET
  Wentworth          3 at Suffolk            2 EN      Box   8:40 pm ET

Thursday, January 30:
  Fitchburg State    1 at Salem State        2 MS      Box   7:00 pm ET
  Nichols            6 at Western N.E.       2 EN      Box   7:10 pm ET
  Plymouth State     3 at Framingham State   0 MS      Box   7:20 pm ET
  Worcester State    1 at Westfield State    5 MS      Box   7:35 pm ET

Friday, January 31:
  Wisconsin          1 at Michigan           3 B1      Box   6:30 pm ET
  Colgate            2 at Brown              5 EC      Box   7:00 pm ET
  Rensselaer         0 at Clarkson           3 EC      Box   7:00 pm ET
  Quinnipiac         8 at Dartmouth          1 EC      Box   7:00 pm ET
  Princeton          2 at Harvard            3 EC      Box   7:00 pm ET
  Union              1 at St. Lawrence       2 EC      Box   7:00 pm ET
  Cornell            3 at Yale               2 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Boston College     2 at Providence         0 HE      Box   7:00 pm ET
  Castleton          3 at Babson             3 EE  OT  Box   7:00 pm ET
  Norwich            3 at New England Coll.  4 EE      Box   7:00 pm ET
  Saint Michael's    4 at Saint Anselm       2 EE      Box   7:00 pm ET
  Skidmore           2 at UMass Boston       2 EE  OT  Box   7:00 pm ET
  Utica              6 at Elmira             7 EW  OT  Box   7:00 pm ET
  Nazareth           4 at Hobart             3 EW      Box   7:00 pm ET
  Neumann            2 at Manhattanville     2 EW  OT  Box   7:00 pm ET
  Tufts              0 at Middlebury         3 NS      Box   7:00 pm ET
  Conn. College      0 at Williams           1 NS      Box   7:00 pm ET
  Potsdam            1 at Brockport          4 SU      Box   7:00 pm ET
  Morrisville        0 at Fredonia           2 SU      Box   7:00 pm ET
  Plattsburgh        3 at Geneseo            5 SU      Box   7:00 pm ET
  Southern Maine     6 at Univ. New England  2 EE      Box   7:00 pm ET
  Bentley            2 at Mercyhurst         2 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  Holy Cross         3 at RIT                3 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  Army               0 at Robert Morris      4 AH      Box   7:05 pm ET
  Niagara            3 at Sacred Heart       4 AH      Box   7:05 pm ET
  Canisius           4 at American Int'l     1 AH      Box   7:05 pm ET
  Penn State         1 at Ohio State         5 B1      Box   7:05 pm ET
  Minnesota Duluth   5 at Western Michigan   2 NH      Box   7:07 pm ET
  Michigan Tech      5 at Bowling Green      2 WC      Box   7:07 pm ET
  Minnesota State    2 at Northern Michigan  5 WC      Box   7:07 pm ET
  Merrimack          2 at UMass Lowell       4 HE      Box   7:15 pm ET
  Milwaukee S.E.     3 at Finlandia          1 NA      Box   7:15 pm ET
  Boston University  3 at Massachusetts      3 HE  OT  Box   7:30 pm ET
  Notre Dame         2 at New Hampshire      4 HE      Box   7:30 pm ET
  Marian             3 at Concordia (WI)     0 NA      Box   7:00 pm CT
  Lake Forest        7 at Lawrence           0 NA      Box   7:00 pm CT
  Adrian             1 at St. Norbert       11 NA      Box   7:00 pm CT
  Northland          2 at St. Scholastica    9 NA      Box   7:00 pm CT
  St. Thomas         5 at Augsburg           1 MI      Box   7:05 pm CT
  Concordia (MN)     2 at Hamline            1 MI  OT  Box   7:05 pm CT
  Wis-River Falls    2 at Wis-Superior       1 WI      Box   7:05 pm CT
  Saint Mary's       1 at St. Olaf           5 MI      Box   7:30 pm CT
  Wis-Eau Claire     4 at Wis-Stout          0 WI      Box   7:30 pm CT
  St. Cloud State    5 at Nebraska Omaha     3 NH      Box   7:37 pm CT
  Connecticut        5 at Air Force          3 AH      Box   7:05 pm MT
  Michigan State     2 at Minnesota          2 B1  OT  Box   8:05 pm CT
  Saint John's       1 at Gustavus Adolphus  2 MI      Box   8:05 pm CT
  Alab. Huntsville   1 at Alaska             6 WC      Box   7:07 pm AT

Saturday, February 1:
  Penn State         2 at Ohio State         5 B1      Box   2:05 pm ET
  Norwich            1 at Saint Anselm       2 EE      Box   3:00 pm ET
  Castleton          1 at UMass Boston       5 EE      Box   3:00 pm ET
  Tufts              2 at Williams           6 NS      Box   3:00 pm ET
  Canisius           3 at American Int'l     5 AH      Box   3:05 pm ET
  Concordia (MN)     4 at Hamline            0 MI      Box   2:05 pm CT
  Notre Dame         2 at New Hampshire      5 HE      Box   4:00 pm ET
  Skidmore           3 at Babson             5 EE      Box   4:00 pm ET
  Saint Michael's    1 at New England Coll.  5 EE      Box   4:00 pm ET
  Nazareth           1 at Hobart             5 EW      Box   4:00 pm ET
  Milwaukee S.E.     5 at Finlandia          1 NA      Box   4:00 pm ET
  Conn. College      2 at Middlebury         1 NS      Box   4:00 pm ET
  Wentworth          2 at Salve Regina       0 EN      Box   4:35 pm ET
  Johnson & Wales    4 at Suffolk            3 EN  OT  Box   4:40 pm ET
  Curry              4 at Western N.E.       2 EN      Box   4:40 pm ET
  Salem State        2 at Worcester State    3 MS      Box   4:45 pm ET
  Nichols            1 at Becker             4 EN      Box   5:00 pm ET
  Adrian             4 at St. Norbert        1 NA      Box   4:30 pm CT
  Plymouth State     6 at Westfield State    2 MS      Box   5:35 pm ET
  Wisconsin          2 at Michigan           2 B1  OT  Box   6:30 pm ET
  Cornell            2 at Brown              1 EC      Box   7:00 pm ET
  Union              4 at Clarkson           3 EC      Box   7:00 pm ET
  Princeton          3 at Dartmouth          5 EC      Box   7:00 pm ET
  Rensselaer         4 at St. Lawrence       3 EC      Box   7:00 pm ET
  Colgate            1 at Yale               4 EC      Box   7:00 pm ET
  UMass Lowell       4 at Merrimack          0 HE      Box   7:00 pm ET
  UMass Dartmouth    2 at Fitchburg State    4 MS      Box   7:00 pm ET
  Utica              3 at Elmira             2 EW      Box   7:00 pm ET
  Hamilton           2 at Wesleyan           2 NS  OT  Box   7:00 pm ET
  Plattsburgh        5 at Brockport          4 SU      Box   7:00 pm ET
  Morrisville        2 at Fredonia           5 SU      Box   7:00 pm ET
  Potsdam            5 at Geneseo            2 SU      Box   7:00 pm ET
  Cortland           2 at Oswego             4 SU      Box   7:00 pm ET
  Connecticut        1 at Air Force          3 AH      Box   5:05 pm MT
  Bentley            1 at Mercyhurst         4 AH      Box   7:05 pm ET
  Holy Cross         4 at RIT                2 AH      Box   7:05 pm ET
  Army               4 at Robert Morris      6 AH      Box   7:05 pm ET
  Niagara            4 at Sacred Heart       1 AH      Box   7:05 pm ET
  Minnesota Duluth   3 at Western Michigan   1 NH      Box   7:07 pm ET
  Michigan Tech      5 at Bowling Green      4 WC  OT  Box   7:07 pm ET
  Minnesota State    5 at Northern Michigan  1 WC      Box   7:07 pm ET
  Assumption         1 at Southern N.H.      5 N1      Box   7:30 pm ET
  Amherst            3 at Trinity            2 NS      Box   7:30 pm ET
  Stonehill          3 at Franklin Pierce    2 N1      Box   8:00 pm ET
  Gustavus Adolphus  4 at Saint John's       1 MI      Box   7:00 pm CT
  St. Olaf           7 at Saint Mary's       2 MI      Box   7:00 pm CT
  Augsburg           3 at St. Thomas         5 MI      Box   7:00 pm CT
  Lawrence           2 at Lake Forest        3 NA  OT  Box   7:00 pm CT
  St. Scholastica    5 at Northland          0 NA      Box   7:00 pm CT
  Wis-Stevens Pt.    5 at Bethel             3 NC      Box   7:00 pm CT
  Michigan State     0 at Minnesota          1 B1      Box   7:05 pm CT
  Wis-River Falls    1 at Wis-Superior       2 WI  OT  Box   7:05 pm CT
  St. Cloud State    6 at Nebraska Omaha     8 NH      Box   7:07 pm CT
  Wis-Eau Claire     3 at Wis-Stout          1 WI      Box   7:30 pm CT
  Concordia (WI)     2 at Marian             7 NA      Box   8:00 pm CT
  Alab. Huntsville   1 at Alaska             6 WC      Box   7:07 pm AT

Sunday, February 2:
  Amherst            4 at Wesleyan           1 NS      Box   3:00 pm ET
  Hamilton           1 at Trinity            7 NS      Box   4:00 pm ET

Monday, February 3:
* Northeastern       6 vs Harvard            0 NC      Box   5:00 pm ET
* Boston College     3 vs Boston University  1 NC      Box   8:00 pm ET
* - Beanpot (Boston, MA)

Tuesday, February 4:
  Southern N.H.      0 at Saint Anselm       2 N1      Box   7:00 pm ET
  Franklin Pierce    1 at Saint Michael's    4 N1      Box   7:00 pm ET
  Johnson & Wales    2 at Wentworth          3 EN      Box   7:30 pm ET
  Salve Regina       2 at Suffolk            5 EN      Box   8:40 pm ET

Thursday, February 6:
  UMass Dartmouth    4 at Worcester State    3 MS      Box   5:45 pm ET
  Salem State        3 at Plymouth State     3 MS  OT  Box   6:00 pm ET
  Nichols            2 at Curry              1 EN      Box   6:40 pm ET
  Franklin Pierce    2 at Stonehill          4 N1      Box   7:00 pm ET
  Canisius           4 at Niagara            4 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  Westfield State    2 at Framingham State   2 MS  OT  Box   7:30 pm ET
  Minnesota          1 at Wisconsin          2 B1      Box   7:30 pm CT

Friday, February 7:
  SUNY Canton        3 at Assumption         2 NC      Box   5:35 pm ET
  Ohio State         2 at Michigan State     2 B1  OT  Box   6:35 pm ET
  Michigan           7 at Penn State         3 B1      Box   7:00 pm ET
  Dartmouth          0 at Harvard            3 EC      Box   7:00 pm ET
  St. Lawrence       7 at Princeton          1 EC      Box   7:00 pm ET
  Clarkson           3 at Quinnipiac         6 EC      Box   7:00 pm ET
  Yale               3 at Rensselaer         2 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Brown              3 at Union              4 EC      Box   7:00 pm ET
  Merrimack          1 at Boston College     6 HE      Box   7:00 pm ET
  Massachusetts      3 at Northeastern       0 HE      Box   7:00 pm ET
  Univ. New England  1 at Babson             2 EE  OT  Box   7:00 pm ET
  Norwich            1 at Castleton          1 EE  OT  Box   7:00 pm ET
  Saint Michael's    3 at Skidmore           2 EE  OT  Box   7:00 pm ET
  New England Coll.  1 at Saint Anselm       5 EE      Box   7:00 pm ET
  Southern Maine     2 at UMass Boston       3 EE      Box   7:00 pm ET
  Manhattanville     3 at Nazareth           2 EW  OT  Box   7:00 pm ET
  Neumann            1 at Utica              3 EW      Box   7:00 pm ET
  Lawrence           2 at Adrian             2 NA  OT  Box   7:00 pm ET
  Colby              2 at Amherst            6 NS      Box   7:00 pm ET
  Bowdoin            3 at Hamilton           2 NS      Box   7:00 pm ET
  Conn. College      3 at Tufts              1 NS      Box   7:00 pm ET
  Geneseo            3 at Brockport          2 SU      Box   7:00 pm ET
  Oswego             9 at Morrisville        2 SU      Box   7:00 pm ET
  Fredonia           1 at Plattsburgh        4 SU      Box   7:00 pm ET
  Buffalo State      1 at Potsdam            1 SU  OT  Box   7:00 pm ET
  Army               1 at American Int'l     2 AH      Box   7:05 pm ET
  Robert Morris      2 at RIT                2 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  Bentley            0 at Connecticut        3 AH      Box   7:05 pm ET
  Holy Cross         2 at Sacred Heart       4 AH      Box   7:05 pm ET
  Northern Michigan  1 at Ferris State       7 WC      Box   7:07 pm ET
* Alab. Huntsville   1 at Michigan Tech      4 WC      Box   7:07 pm ET
  UMass Lowell       2 at Boston University  2 HE  OT  Box   7:30 pm ET
  Vermont            5 at New Hampshire      2 HE      Box   7:30 pm ET
  Maine              2 at Notre Dame         1 HE      Box   7:35 pm ET
  Western Michigan   5 at Miami              2 NH      Box   7:37 pm ET
  Alaska Anchorage   3 at Lake Superior      5 WC      Box   7:37 pm ET
  Augsburg           3 at Saint Mary's       1 MI      Box   7:00 pm CT
  Northland          4 at Concordia (WI)     2 NA      Box   7:00 pm CT
  Milwaukee S.E.     2 at Lake Forest        3 NA      Box   7:00 pm CT
  St. Norbert        3 at St. Scholastica    0 NA      Box   7:00 pm CT
  Wis-Superior       0 at Wis-Eau Claire     3 WI      Box   7:00 pm CT
  Saint John's       3 at Hamline            2 MI      Box   7:05 pm CT
  Gustavus Adolphus  2 at Wis-River Falls    2 NC  OT  Box   7:05 pm CT
  Colorado College   2 at Minnesota Duluth   2 NH  OT  Box   7:07 pm CT
  Concordia (MN)     4 at St. Olaf           5 MI  OT  Box   7:30 pm CT
  Bethel             1 at St. Thomas         2 MI  OT  Box   7:30 pm CT
  Wis-Stevens Pt.    6 at Wis-Stout          2 WI      Box   7:30 pm CT
  Denver             2 at St. Cloud State    2 NH  OT  Box   7:37 pm CT
  Nebraska Omaha     2 at North Dakota       4 NH      Box   7:37 pm CT
  Bemidji State      2 at Minnesota State    5 WC      Box   7:37 pm CT
  Minnesota          1 at Wisconsin          2 B1      Box   8:00 pm CT
  Mercyhurst         3 at Air Force          5 AH      Box   7:05 pm MT
* - Winter Carnival

Saturday, February 8:
  Westfield State    1 at Salem State        5 MS      Box   2:00 pm ET
  Univ. New England  3 at UMass Boston       4 EE      Box   3:00 pm ET
  Hamline            2 at Saint John's       3 MI  OT  Box   2:00 pm CT
  Lawrence           3 at Adrian             5 NA      Box   3:00 pm ET
  Bowdoin            3 at Amherst            5 NS      Box   3:00 pm ET
  Colby              3 at Hamilton           2 NS  OT  Box   3:00 pm ET
  Concordia (MN)     2 at St. Olaf           2 MI  OT  Box   2:30 pm CT
  Southern Maine     0 at Babson             3 EE      Box   4:00 pm ET
  Saint Michael's    1 at Castleton          4 EE      Box   4:00 pm ET
  Norwich            3 at Skidmore           0 EE      Box   4:00 pm ET
  Manhattanville     1 at Nazareth           3 EW      Box   4:00 pm ET
  Ohio State         2 at Michigan State     2 B1  OT  Box   4:05 pm ET
  Framingham State   4 at UMass Dartmouth    2 MS      Box   4:30 pm ET
  SUNY Canton        4 at Assumption         1 NC      Box   4:35 pm ET
  Salve Regina       3 at Curry              2 EN  OT  Box   4:40 pm ET
  Michigan           0 at Penn State         4 B1      Box   5:00 pm ET
  Northland          2 at Concordia (WI)     7 NA      Box   4:00 pm CT
  St. Norbert        2 at St. Scholastica    1 NA  OT  Box   4:00 pm CT
* Alab. Huntsville   4 at Michigan Tech     10 WC      Box   5:07 pm ET
  UMass Lowell       5 at Massachusetts      3 HE      Box   6:00 pm ET
  Fitchburg State    2 at Plymouth State     2 MS  OT  Box   6:00 pm ET
  Cornell            1 at Colgate            6 EC      Box   7:00 pm ET
  Clarkson           4 at Princeton          3 EC      Box   7:00 pm ET
  St. Lawrence       3 at Quinnipiac         2 EC      Box   7:00 pm ET
# Brown              1 at Rensselaer         4 EC      Box   7:00 pm ET
  Yale               3 at Union              5 EC      Box   7:00 pm ET
  Vermont            2 at New Hampshire      1 HE      Box   7:00 pm ET
  Elmira             5 at Hobart             3 EW      Box   7:00 pm ET
  Neumann            2 at Utica              4 EW      Box   7:00 pm ET
  Marian             5 at Finlandia          2 NA      Box   7:00 pm ET
  Tufts              3 at Conn. College      5 NS      Box   7:00 pm ET
  Williams           3 at Wesleyan           7 NS      Box   7:00 pm ET
  Brockport          1 at Geneseo            4 SU      Box   7:00 pm ET
  Oswego             5 at Morrisville        3 SU      Box   7:00 pm ET
  Buffalo State      0 at Plattsburgh        2 SU      Box   7:00 pm ET
  Fredonia           4 at Potsdam            4 SU  OT  Box   7:00 pm ET
  American Int'l     5 at Army               4 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  Connecticut        1 at Bentley            4 AH      Box   7:05 pm ET
  Niagara            4 at Canisius           2 AH      Box   7:05 pm ET
  Robert Morris      5 at RIT                1 AH      Box   7:05 pm ET
  Sacred Heart       1 at Holy Cross         6 AH      Box   7:05 pm ET
  Western Michigan   3 at Miami              2 NH      Box   7:07 pm ET
  Northern Michigan  1 at Ferris State       2 WC      Box   7:07 pm ET
  Alaska Anchorage   5 at Lake Superior      2 WC      Box   7:07 pm ET
  Becker             4 at Johnson & Wales    4 EN  OT  Box   7:10 pm ET
  Stonehill          2 at Southern N.H.      1 N1      Box   7:30 pm ET
  Middlebury         3 at Trinity            5 NS      Box   7:30 pm ET
  Suffolk            3 at Nichols            6 EN      Box   7:40 pm ET
  St. Thomas         5 at Bethel             2 MI      Box   7:00 pm CT
  Lake Forest        4 at Milwaukee S.E.     1 NA      Box   7:00 pm CT
  Wis-Superior       2 at Wis-Eau Claire     6 WI      Box   7:00 pm CT
  Maine              2 at Notre Dame         3 HE      Box   8:05 pm ET
  Saint Mary's       5 at Augsburg           4 MI      Box   7:05 pm CT
  Denver             2 at St. Cloud State    4 NH      Box   7:07 pm CT
  Colorado College   1 at Minnesota Duluth   2 NH      Box   7:07 pm CT
  Nebraska Omaha     6 at North Dakota       3 NH      Box   7:07 pm CT
  Bemidji State      2 at Minnesota State    3 WC      Box   7:07 pm CT
  Wis-Stevens Pt.    2 at Wis-Stout          4 WI      Box   7:30 pm CT
  Mercyhurst         0 at Air Force          2 AH      Box   7:05 pm MT
* - Winter Carnival
# - Big Red Freakout!

Sunday, February 9:
  Western N.E.       1 at Wentworth          5 EN      Box   2:00 pm ET
  Marian             5 at Finlandia          2 NA      Box   2:15 pm ET
  Middlebury         1 at Wesleyan           2 NS      Box   3:00 pm ET
  Williams           1 at Trinity            2 NS      Box   4:00 pm ET

Monday, February 10:
* Harvard            6 vs Boston University  2 NC      Box   4:30 pm ET
# Northeastern       1 vs Boston College     4 NC      Box   7:30 pm ET
* - Beanpot Third Place (Boston, MA)
# - Beanpot Championship (Boston, MA)

Tuesday, February 11:
  Connecticut        3 at Providence         2 NC      Box   7:00 pm ET
  Nichols            5 at Wentworth          3 EN      Box   7:30 pm ET
  Worcester State    3 at Assumption         6 NC      Box   7:35 pm ET

Wednesday, February 12:
  Salve Regina       6 at Becker             1 EN      Box   6:00 pm ET

Thursday, February 13:
  Robert Morris      3 at Niagara            5 AH      Box   7:05 pm ET
  Bethel             1 at Saint John's       5 MI      Box   7:00 pm CT

Friday, February 14:
  Michigan State     2 at Penn State         2 B1  OT  Box   6:35 pm ET
  Princeton          3 at Brown              2 EC      Box   7:00 pm ET
  Harvard            1 at Clarkson           0 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Rensselaer         1 at Colgate            1 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Union              4 at Cornell            1 EC      Box   7:00 pm ET
  Dartmouth          3 at St. Lawrence       1 EC      Box   7:00 pm ET
  Quinnipiac         4 at Yale               0 EC      Box   7:00 pm ET
  Merrimack          1 at Maine              2 HE      Box   7:00 pm ET
  Notre Dame         2 at Providence         2 HE  OT  Box   7:00 pm ET
  Boston University  3 at New Hampshire      4 HE      Box   7:00 pm ET
  Babson             0 at Norwich            1 EE      Box   7:00 pm ET
  UMass Boston       4 at Saint Michael's    4 EE  OT  Box   7:00 pm ET
  New England Coll.  0 at Univ. New England  1 EE      Box   7:00 pm ET
  Saint Anselm       4 at Southern Maine     2 EE      Box   7:00 pm ET
  Hobart             2 at Neumann            4 EW      Box   7:00 pm ET
  Nazareth           2 at Utica              5 EW      Box   7:00 pm ET
  Lake Forest        2 at Adrian             4 NA      Box   7:00 pm ET
  Trinity            5 at Bowdoin            4 NS  OT  Box   7:00 pm ET
  Wesleyan           5 at Colby              2 NS      Box   7:00 pm ET
  Middlebury         1 at Williams           1 NS  OT  Box   7:00 pm ET
  Brockport          5 at Cortland           3 SU      Box   7:00 pm ET
  Buffalo State      2 at Fredonia           2 SU  OT  Box   7:00 pm ET
  Geneseo            3 at Oswego             2 SU      Box   7:00 pm ET
  Morrisville        3 at Potsdam            4 SU      Box   7:00 pm ET
  Franklin Pierce    2 at SUNY Canton        2 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  Bentley            6 at Army               1 AH      Box   7:05 pm ET
  Air Force          0 at Canisius           4 AH      Box   7:05 pm ET
  Mercyhurst         6 at RIT                3 AH      Box   7:05 pm ET
  Holy Cross         3 at Connecticut        1 AH      Box   7:05 pm ET
  Sacred Heart       5 at American Int'l     4 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  Wisconsin          1 at Ohio State         2 B1      Box   7:05 pm ET
  Boston College     4 at Vermont            3 HE      Box   7:05 pm ET
  Alaska             7 at Michigan Tech      3 WC      Box   7:07 pm ET
  Lake Superior      5 at Northern Michigan  3 WC      Box   7:07 pm ET
  Massachusetts      2 at UMass Lowell       3 HE      Box   7:30 pm ET
  Elmira             1 at Manhattanville     1 EW  OT  Box   7:30 pm ET
  Saint Mary's       4 at Concordia (MN)     5 MI  OT  Box   7:00 pm CT
  Finlandia          4 at Lawrence           3 NA  OT  Box   7:00 pm CT
  Northland          0 at St. Norbert       10 NA      Box   7:00 pm CT
  Marian             3 at St. Scholastica    1 NA      Box   7:00 pm CT
  Wis-Eau Claire     1 at Wis-Stevens Pt.    6 WI      Box   7:00 pm CT
  Hamline            2 at Augsburg           4 MI      Box   7:05 pm CT
  Concordia (WI)     1 at Milwaukee S.E.     5 NA      Box   7:05 pm CT
  Wis-Stout          3 at Wis-River Falls    9 WI      Box   7:05 pm CT
  Gustavus Adolphus  2 at St. Thomas         4 MI      Box   7:30 pm CT
  Minnesota Duluth   3 at St. Cloud State    5 NH      Box   7:37 pm CT
  Miami              2 at North Dakota       3 NH      Box   7:37 pm CT
  Denver             2 at Nebraska Omaha     4 NH      Box   7:37 pm CT
  Ferris State       4 at Bemidji State      1 WC      Box   7:37 pm CT
  Alab. Huntsville   0 at Minnesota State    4 WC      Box   7:37 pm CT
  Michigan           3 at Minnesota          5 B1      Box   8:00 pm CT
  Western Michigan   4 at Colorado College   4 NH  OT  Box   7:37 pm MT
  Bowling Green      2 at Alaska Anchorage   2 WC  OT  Box   7:07 pm AT

Saturday, February 15:
  Wentworth          5 at Becker             3 EN      Box  12:50 pm ET
  UMass Dartmouth    2 at Salem State        5 MS      Box   2:00 pm ET
  Saint Mary's       5 at Concordia (MN)     2 MI      Box   2:00 pm CT
  Lake Forest        5 at Adrian             6 NA  OT  Box   3:00 pm ET
  Trinity            4 at Colby              2 NS      Box   3:00 pm ET
  Michigan State     2 at Penn State         1 B1      Box   3:35 pm ET
  Quinnipiac         2 at Brown              4 EC      Box   4:00 pm ET
  Skidmore           0 at Castleton          4 EE      Box   4:00 pm ET
  UMass Boston       3 at Norwich            5 EE      Box   4:00 pm ET
  Babson             1 at Saint Michael's    1 EE  OT  Box   4:00 pm ET
  Saint Anselm       4 at Univ. New England  5 EE  OT  Box   4:00 pm ET
  New England Coll.  1 at Southern Maine     2 EE      Box   4:00 pm ET
  Wesleyan           3 at Bowdoin            4 NS  OT  Box   4:00 pm ET
  Franklin Pierce    4 at SUNY Canton        5 NC  OT  Box   4:00 pm ET
  Curry              2 at Suffolk            3 EN  OT  Box   4:40 pm ET
  Johnson & Wales    6 at Western N.E.       3 EN      Box   4:40 pm ET
  Finlandia          2 at Lawrence           4 NA      Box   4:00 pm CT
  Northland          0 at St. Norbert        7 NA      Box   4:30 pm CT
  Fitchburg State    0 at Westfield State    4 MS      Box   5:35 pm ET
  Marian             1 at St. Scholastica    3 NA      Box   5:00 pm CT
  Dartmouth          6 at Clarkson           1 EC      Box   7:00 pm ET
  Union              4 at Colgate            4 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Rensselaer         3 at Cornell            1 EC      Box   7:00 pm ET
  Harvard            2 at St. Lawrence       2 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Princeton          5 at Yale               7 EC      Box   7:00 pm ET
  Merrimack          2 at Maine              3 HE      Box   7:00 pm ET
  Notre Dame         3 at Providence         0 HE      Box   7:00 pm ET
  Northeastern       5 at Massachusetts      4 HE      Box   7:00 pm ET
  Hobart             1 at Neumann            8 EW      Box   7:00 pm ET
  Tufts              1 at Hamilton           3 NS      Box   7:00 pm ET
  Williams           1 at Middlebury         2 NS  OT  Box   7:00 pm ET
  Geneseo            3 at Cortland           2 SU      Box   7:00 pm ET
  Brockport          3 at Oswego             2 SU      Box   7:00 pm ET
  Morrisville        4 at Potsdam            7 SU      Box   7:00 pm ET
  Army               4 at Bentley            5 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  Air Force          4 at Canisius           2 AH      Box   7:05 pm ET
  Mercyhurst         6 at RIT                2 AH      Box   7:05 pm ET
  Niagara            0 at Robert Morris      5 AH      Box   7:05 pm ET
  Connecticut        5 at Holy Cross         0 AH      Box   7:05 pm ET
  American Int'l     7 at Sacred Heart       6 AH      Box   7:05 pm ET
  Boston College     5 at Vermont            3 HE      Box   7:05 pm ET
  Alaska             7 at Michigan Tech      2 WC      Box   7:07 pm ET
  Lake Superior      1 at Northern Michigan  5 WC      Box   7:07 pm ET
  Elmira             7 at Manhattanville     4 EW      Box   7:30 pm ET
  Conn. College      1 at Amherst            1 NS  OT  Box   7:30 pm ET
  Worcester State    2 at Framingham State   4 MS      Box   7:50 pm ET
  Michigan           1 at Minnesota          4 B1      Box   7:00 pm CT
  Saint John's       3 at Bethel             1 MI      Box   7:00 pm CT
  Milwaukee S.E.     5 at Concordia (WI)     6 NA      Box   7:00 pm CT
  Wis-Eau Claire     1 at Wis-Stevens Pt.    2 WI  OT  Box   7:00 pm CT
  Wisconsin          4 at Ohio State         2 B1      Box   8:05 pm ET
  St. Thomas         4 at Gustavus Adolphus  1 MI      Box   7:05 pm CT
  Augsburg           4 at Hamline            0 MI      Box   7:05 pm CT
  Wis-Stout          2 at Wis-River Falls    3 WI  OT  Box   7:05 pm CT
  Minnesota Duluth   3 at St. Cloud State    4 NH      Box   7:07 pm CT
  Miami              2 at North Dakota       9 NH      Box   7:07 pm CT
  Denver             4 at Nebraska Omaha     1 NH      Box   7:07 pm CT
  Ferris State       1 at Bemidji State      2 WC      Box   7:07 pm CT
  Alab. Huntsville   0 at Minnesota State    4 WC      Box   7:07 pm CT
  Western Michigan   0 at Colorado College   3 NH      Box   7:07 pm MT
  Bowling Green      2 at Alaska Anchorage   5 WC      Box   7:07 pm AT

Sunday, February 16:
  Tufts              1 at Amherst            1 NS  OT  Box   3:00 pm ET
  Conn. College      5 at Hamilton           2 NS      Box   3:00 pm ET
* Southern N.H.      6 at Assumption         5 N1      Box   4:35 pm ET
* - Rescheduled from 2/13

Monday, February 17:
* Worcester State      at Becker               NC           12:00 pm ET
# Worcester State    3 at Fitchburg State    1 MS      Box   2:00 pm ET
# Suffolk            1 at Western N.E.       3 EN      Box   2:07 pm ET
& New Hampshire      3 at Boston University  1 HE      Box   4:00 pm ET
& Nichols            0 at Salve Regina       1 EN      Box   7:35 pm ET
* - Canceled
# - Rescheduled from 2/13
& - Rescheduled from 2/15

Tuesday, February 18:
* Salem State        3 at Framingham State   4 MS      Box   4:50 pm ET
  Saint Anselm       4 at Stonehill          5 N1      Box   7:00 pm ET
* Plymouth State     5 at UMass Dartmouth    2 MS      Box   7:40 pm ET
* - Rescheduled from 2/13

Wednesday, February 19:
  Southern N.H.      5 at Franklin Pierce    4 N1      Box   7:00 pm ET
  Western N.E.       1 at Salve Regina       3 EN      Box   7:05 pm ET
  Johnson & Wales    3 at Nichols            5 EN      Box   8:10 pm ET
  Becker             2 at Suffolk            4 EN      Box   8:40 pm ET

Thursday, February 20:
  Plymouth State     6 at Worcester State    0 MS      Box   5:45 pm ET
  Wentworth          2 at Curry              1 EN      Box   6:40 pm ET
  Framingham State   2 at Fitchburg State    3 MS      Box   7:00 pm ET
* Assumption         2 at Stonehill          6 N1      Box   7:00 pm ET
  UMass Dartmouth    3 at Westfield State    5 MS      Box   7:35 pm ET
  Wis-Stout          3 at Wis-Eau Claire     2 WI      Box   7:00 pm CT
  Wis-River Falls    5 at Wis-Stevens Pt.    4 WI      Box   7:00 pm CT
* - Rescheduled from 2/15

Friday, February 21:
  Penn State         5 at Michigan           4 B1  OT  Box   6:30 pm ET
  Brown              1 at Dartmouth          2 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Yale               5 at Harvard            2 EC      Box   7:00 pm ET
  Colgate            6 at Princeton          1 EC      Box   7:00 pm ET
  Cornell            2 at Quinnipiac         1 EC      Box   7:00 pm ET
  St. Lawrence       4 at Rensselaer         0 EC      Box   7:00 pm ET
  Clarkson           0 at Union              5 EC      Box   7:00 pm ET
  UMass Lowell       0 at Boston College     3 HE      Box   7:00 pm ET
  Vermont            4 at Merrimack          1 HE      Box   7:00 pm ET
  Maine              4 at Northeastern       4 HE  OT  Box   7:00 pm ET
  Massachusetts      3 at Providence         4 HE      Box   7:00 pm ET
  Hobart             3 at Elmira             2 EW  OT  Box   7:00 pm ET
  Neumann            3 at Nazareth           4 EW      Box   7:00 pm ET
  Manhattanville     3 at Utica              5 EW      Box   7:00 pm ET
  Bowdoin            5 at Conn. College      1 NS      Box   7:00 pm ET
  Colby              4 at Tufts              1 NS      Box   7:00 pm ET
  Fredonia           1 at Brockport          4 SU      Box   7:00 pm ET
  Buffalo State      2 at Geneseo            3 SU  OT  Box   7:00 pm ET
  Cortland           1 at Plattsburgh       11 SU      Box   7:00 pm ET
  Oswego             4 at Potsdam            3 SU      Box   7:00 pm ET
* Milwaukee S.E.     0 at Adrian             3 NC      Box   7:00 pm ET
  Niagara            3 at Mercyhurst         3 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  Canisius           1 at Robert Morris      4 AH      Box   7:05 pm ET
  Bentley            4 at Sacred Heart       5 AH      Box   7:05 pm ET
  Army               4 at Connecticut        3 AH      Box   7:05 pm ET
  American Int'l     1 at Holy Cross         5 AH      Box   7:05 pm ET
  Boston University  0 at Notre Dame         2 HE      Box   7:05 pm ET
  Nebraska Omaha     5 at Western Michigan   1 NH      Box   7:07 pm ET
  Alaska Anchorage   2 at Ferris State       4 WC      Box   7:07 pm ET
  Northern Michigan  4 at Michigan Tech      7 WC      Box   7:07 pm ET
  USA Under-18 Team  6 at Bowling Green      1 EX      Box   7:07 pm ET
  Wesleyan           0 at Trinity            2 NS      Box   7:30 pm ET
  St. Cloud State    3 at Miami              4 NH      Box   7:37 pm ET
* Marian             3 at Lake Forest        2 NC      Box   7:00 pm CT
* Concordia (WI)     0 at St. Scholastica    1 NC      Box   7:00 pm CT
* Lawrence           0 at St. Norbert        5 NC      Box   7:00 pm CT
  St. Olaf           2 at Augsburg           3 MI      Box   7:05 pm CT
  Bethel             1 at Gustavus Adolphus  4 MI      Box   7:05 pm CT
  North Dakota       3 at Minnesota Duluth   0 NH      Box   7:07 pm CT
  Lake Superior      2 at Alab. Huntsville   1 WC      Box   7:07 pm CT
  Saint John's       1 at St. Thomas         3 MI      Box   7:30 pm CT
  Wis-Superior       3 at Wis-Stout          2 WI      Box   7:30 pm CT
  RIT                3 at Air Force          4 AH      Box   7:05 pm MT
  Michigan State     2 at Wisconsin          5 B1      Box   8:05 pm CT
  Colorado College   3 at Denver             2 NH      Box   7:37 pm MT
* - NCHA Quarterfinals

Saturday, February 22:
  Holy Cross         4 at American Int'l     3 AH      Box   2:05 pm ET
  Colby              0 at Conn. College      4 NS      Box   3:00 pm ET
  Trinity            8 at Wesleyan           5 NS      Box   3:00 pm ET
* Univ. New England  2 at UMass Boston       7 NC      Box   3:00 pm ET
  Neumann            2 at Nazareth           2 EW  OT  Box   4:00 pm ET
  Bowdoin            3 at Tufts              4 NS      Box   4:00 pm ET
# Milwaukee S.E.     1 at Adrian             4 NC      Box   4:00 pm ET
  Becker             1 at Curry              4 EN      Box   4:40 pm ET
  Western N.E.       5 at Nichols            5 EN  OT  Box   4:40 pm ET
  Wentworth          0 at Suffolk            4 EN      Box   4:40 pm ET
  Westfield State    5 at Worcester State    2 MS      Box   4:45 pm ET
  Michigan State     0 at Wisconsin          2 B1      Box   4:05 pm CT
  Framingham State   0 at Plymouth State     4 MS      Box   6:00 pm ET
  Penn State         2 at Michigan           5 B1      Box   7:00 pm ET
  Yale               3 at Dartmouth          3 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Brown              2 at Harvard            0 EC      Box   7:00 pm ET
  Cornell            4 at Princeton          1 EC      Box   7:00 pm ET
  Colgate            3 at Quinnipiac         1 EC      Box   7:00 pm ET
  Clarkson           2 at Rensselaer         2 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  St. Lawrence       2 at Union              6 EC      Box   7:00 pm ET
  Vermont            4 at Merrimack          3 HE      Box   7:00 pm ET
  Maine              3 at Northeastern       4 HE      Box   7:00 pm ET
  Providence         2 at Massachusetts      1 HE      Box   7:00 pm ET
  Boston College     2 at UMass Lowell       2 HE  OT  Box   7:00 pm ET
  Hobart             5 at Elmira             4 EW  OT  Box   7:00 pm ET
  Manhattanville     3 at Utica              1 EW      Box   7:00 pm ET
  Amherst            2 at Middlebury         3 NS      Box   7:00 pm ET
  Hamilton           1 at Williams           3 NS      Box   7:00 pm ET
  Buffalo State      2 at Brockport          3 SU      Box   7:00 pm ET
  Fredonia           3 at Geneseo            6 SU      Box   7:00 pm ET
  Oswego             4 at Plattsburgh        3 SU      Box   7:00 pm ET
  Cortland           5 at Potsdam            4 SU  OT  Box   7:00 pm ET
& Southern N.H.      4 at Saint Anselm       1 NC      Box   7:00 pm ET
* Castleton          3 at New England Coll.  2 NC  OT  Box   7:00 pm ET
* Southern Maine     0 at Babson             6 NC      Box   7:00 pm ET
* Skidmore           0 at Norwich            6 NC      Box   7:00 pm ET
  Connecticut        3 at Army               1 AH      Box   7:05 pm ET
  Sacred Heart       5 at Bentley            2 AH      Box   7:05 pm ET
  Robert Morris      3 at Canisius           6 AH      Box   7:05 pm ET
  Mercyhurst         4 at Niagara            2 AH      Box   7:05 pm ET
  Boston University  0 at Notre Dame         2 HE      Box   7:05 pm ET
  St. Cloud State    3 at Miami              0 NH      Box   7:07 pm ET
  Nebraska Omaha     3 at Western Michigan   5 NH      Box   7:07 pm ET
  Alaska Anchorage   3 at Ferris State       5 WC      Box   7:07 pm ET
  Michigan Tech      3 at Northern Michigan  2 WC      Box   7:07 pm ET
  Salem State        2 at Fitchburg State    1 MS      Box   7:30 pm ET
& Saint Michael's    2 at Stonehill          1 NC      Box   7:30 pm ET
  Gustavus Adolphus  1 at Bethel             0 MI      Box   7:00 pm CT
  St. Thomas         0 at Saint John's       1 MI      Box   7:00 pm CT
  Hamline            5 at Saint Mary's       6 MI  OT  Box   7:00 pm CT
% Marian             2 at Lake Forest        3 NC  OT  Box   7:00 pm CT
# Concordia (WI)     4 at St. Scholastica    9 NC      Box   7:00 pm CT
# Lawrence           1 at St. Norbert        3 NC      Box   7:00 pm CT
  Wis-Eau Claire     2 at Wis-River Falls    1 WI      Box   7:05 pm CT
  Wis-Stevens Pt.    4 at Wis-Superior       2 WI      Box   7:05 pm CT
  North Dakota       6 at Minnesota Duluth   2 NH      Box   7:07 pm CT
  Lake Superior      3 at Alab. Huntsville   2 WC      Box   7:07 pm CT
  Augsburg           4 at St. Olaf           5 MI  OT  Box   7:30 pm CT
  RIT                3 at Air Force          2 AH      Box   7:05 pm MT
  Denver             1 at Colorado College   3 NH      Box   7:07 pm MT
* - ECAC East Quarterfinal
# - NCHA Quarterfinals
& - Northeast-10 Semifinal
% - NCHA Quarterfinals (Lake Forest wins minigame 1-0 OT)

Sunday, February 23:
* Saint Mary's       8 at Hamline            3 MI      Box  12:00 pm CT
  Amherst            4 at Williams           1 NS      Box   3:00 pm ET
  Hamilton           2 at Middlebury         5 NS      Box   4:00 pm ET
  Johnson & Wales    2 at Salve Regina       0 EN      Box   4:35 pm ET
* - Rescheduled from 2/21

Tuesday, February 25:
* Western N.E.       2 at Becker             3 EN  OT  Box   3:00 pm ET
  Worcester State    2 at Salem State        5 MS      Box   7:00 pm ET
# Curry              4 at Johnson & Wales    3 EN  OT  Box   7:00 pm ET
  Fitchburg State    4 at UMass Dartmouth    2 MS      Box   7:30 pm ET
  Plymouth State     5 at Westfield State    2 MS      Box   7:35 pm ET
& Wis-Stout          3 at Wis-Superior       6 NC      Box   7:05 pm CT
* - Rescheduled from 2/05
# - Rescheduled from 2/13
& - WIAC First Round

Wednesday, February 26:
* Brockport          2 at Buffalo State      7 NC      Box   7:00 pm ET
* Fredonia           2 at Oswego             3 NC      Box   7:00 pm ET
# Nazareth           1 at Hobart             2 NC      Box   7:00 pm ET
# Neumann            2 at Manhattanville     5 NC      Box   7:30 pm ET
* - SUNYAC Quarterfinal
# - ECAC West Quarterfinal

Friday, February 28:
  Ohio State         2 at Michigan           2 B1  OT  Box   6:30 pm ET
  Rensselaer         3 at Brown              0 EC      Box   7:00 pm ET
  Harvard            2 at Colgate            1 EC      Box   7:00 pm ET
  Dartmouth          1 at Cornell            0 EC      Box   7:00 pm ET
  Quinnipiac         8 at St. Lawrence       0 EC      Box   7:00 pm ET
  Union              2 at Yale               0 EC      Box   7:00 pm ET
  Northeastern       1 at Boston University  4 HE      Box   7:00 pm ET
  New Hampshire      2 at Merrimack          4 HE      Box   7:00 pm ET
  Providence         4 at Maine              2 HE      Box   7:00 pm ET
  American Int'l     1 at Bentley            5 AH      Box   7:05 pm ET
  RIT                1 at Canisius           0 AH      Box   7:05 pm ET
  Army               5 at Holy Cross         2 AH      Box   7:05 pm ET
  Robert Morris      5 at Mercyhurst         5 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  Air Force          1 at Niagara            4 AH      Box   7:05 pm ET
  Connecticut        4 at Sacred Heart       3 AH  OT  Box   7:05 pm ET
  UMass Lowell       1 at Vermont            0 HE  OT  Box   7:05 pm ET
  Denver             4 at Western Michigan   2 NH      Box   7:07 pm ET
  Bowling Green      1 at Northern Michigan  4 WC      Box   7:07 pm ET
  Princeton          1 at Clarkson           3 EC      Box   7:30 pm ET
  Minnesota Duluth   5 at Miami              4 NH      Box   7:37 pm ET
  Minnesota State    5 at Lake Superior      0 WC      Box   7:37 pm ET
* Wis-Eau Claire     2 at Wis-Stevens Pt.    4 NC      Box   7:00 pm CT
* Wis-Superior       2 at Wis-River Falls    1 NC      Box   7:05 pm CT
# Concordia (MN)     3 at St. Olaf           5 NC      Box   7:30 pm CT
  Colorado College   0 at Nebraska Omaha     6 NH      Box   7:37 pm CT
  Alab. Huntsville   2 at Bemidji State      1 WC      Box   7:37 pm CT
  Penn State         1 at Minnesota          5 B1      Box   8:00 pm CT
  North Dakota       5 at St. Cloud State    2 NH      Box   8:07 pm CT
  Ferris State       1 at Alaska             4 WC      Box   7:07 pm AT
* - WIAC Semifinals
# - MIAC First Round

Saturday, March 1:
* Saint Michael's    1 at Southern N.H.      4 NC      Box   2:10 pm ET
# Wesleyan           1 at Trinity            9 NC      Box   3:00 pm ET
  Union              3 at Brown              0 EC      Box   4:00 pm ET
  Notre Dame         2 at Boston College     1 HE  OT  Box   4:00 pm ET
# Bowdoin            6 at Middlebury         3 NC      Box   4:00 pm ET
& Curry              4 at Salve Regina       1 NC      Box   4:05 pm ET
# Colby              3 at Williams           7 NC      Box   4:30 pm ET
  Connecticut        1 at Sacred Heart       2 AH      Box   5:05 pm ET
& Suffolk            0 at Johnson & Wales    7 NC      Box   5:30 pm ET
% Worcester State    0 at Westfield State    1 NC      Box   5:35 pm ET
  Penn State         1 at Minnesota          2 B1      Box   6:00 pm CT
  Quinnipiac         1 at Clarkson           1 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Dartmouth          1 at Colgate            2 EC      Box   7:00 pm ET
  Harvard            2 at Cornell            3 EC  OT  Box   7:00 pm ET
  Princeton          0 at St. Lawrence       5 EC      Box   7:00 pm ET
  Rensselaer         0 at Yale               5 EC      Box   7:00 pm ET
  New Hampshire      5 at Merrimack          2 HE      Box   7:00 pm ET
  Providence         3 at Maine              2 HE      Box   7:00 pm ET
  Boston University  4 at Northeastern       2 HE      Box   7:00 pm ET
+ Oswego             2 at Plattsburgh        1 NC      Box   7:00 pm ET
+ Buffalo State      0 at Geneseo            2 NC      Box   7:00 pm ET
@ St. Scholastica    4 at Adrian             3 NC      Box   7:00 pm ET
^ UMass Boston       2 at Babson             4 NC      Box   7:00 pm ET
^ Castleton          3 at Norwich            4 NC      Box   7:00 pm ET
$ Hobart             3 at Elmira             5 NC      Box   7:00 pm ET
# Conn. College      2 at Amherst            4 NC      Box   7:00 pm ET
  Bentley            4 at American Int'l     1 AH      Box   7:05 pm ET
  Holy Cross         2 at Army               0 AH      Box   7:05 pm ET
  Air Force          4 at Niagara            1 AH      Box   7:05 pm ET
  Canisius           1 at RIT                3 AH      Box   7:05 pm ET
  Mercyhurst         5 at Robert Morris      2 AH      Box   7:05 pm ET
  UMass Lowell       2 at Vermont            3 HE      Box   7:05 pm ET
  USA Under-18 Team  4 at Michigan State     3 EX  OT  Box   7:05 pm ET
  Minnesota Duluth   1 at Miami              0 NH      Box   7:07 pm ET
  Denver             1 at Western Michigan   3 NH      Box   7:07 pm ET
  Minnesota State    4 at Lake Superior      3 WC      Box   7:07 pm ET
  Bowling Green      3 at Northern Michigan  2 WC      Box   7:07 pm ET
% Fitchburg State    1 at Framingham State   7 NC      Box   7:40 pm ET
! St. Olaf           1 at St. Thomas         2 NC      Box   7:00 pm CT
@ Lake Forest        0 at St. Norbert        6 NC      Box   7:00 pm CT
1 Wis-Eau Claire     1 at Wis-Stevens Pt.    0 NC      Box   7:00 pm CT
! Saint John's       2 at Gustavus Adolphus  3 NC      Box   7:05 pm CT
2 Wis-Superior       4 at Wis-River Falls    0 NC      Box   7:05 pm CT
  North Dakota       1 at St. Cloud State    3 NH      Box   7:07 pm CT
  Colorado College   1 at Nebraska Omaha     2 NH  OT  Box   7:07 pm CT
  Alab. Huntsville   1 at Bemidji State      4 WC      Box   7:07 pm CT
  Ferris State       3 at Alaska             5 WC      Box   7:07 pm AT
* - Northeast-10 Championship
# - NESCAC Quarterfinal
& - ECAC Northeast Quarterfinal
% - MASCAC Quarterfinal
+ - SUNYAC Semifinal
@ - NCHA Semifinal
^ - ECAC East Semifinal
$ - ECAC West Semifinal
! - MIAC Semifinal
1 - WIAC Semifinals (Wisconsin-Eau Claire wins minigame 2-1)
2 - WIAC Semifinals

Sunday, March 2:
* Michigan           4 at Ohio State         3 B1      Box   1:00 pm ET
# Manhattanville     0 at Utica              1 NC      Box   4:00 pm ET
* - Nationwide Arena
# - ECAC West Semifinal

Tuesday, March 4:
* Westfield State    2 at Plymouth State     3 NC      Box   6:00 pm ET
* Framingham State   1 at Salem State        3 NC      Box   7:00 pm ET
* - MASCAC Semifinal

Wednesday, March 5:
* Johnson & Wales    0 at Wentworth          4 NC      Box   7:00 pm ET
* Curry              3 at Nichols            4 NC      Box   8:10 pm ET
* - ECAC Northeast Semifinal

Friday, March 7:
  Michigan State     1 at Michigan           7 B1      Box   7:00 pm ET
* Brown              2 at St. Lawrence       3 NC 2OT  Box   7:00 pm ET
* Dartmouth          1 at Rensselaer         4 NC      Box   7:00 pm ET
* Harvard            0 at Yale               4 NC      Box   7:00 pm ET
* Princeton          3 at Clarkson           2 NC  OT  Box   7:00 pm ET
  Wisconsin          4 at Penn State         2 B1      Box   7:05 pm ET
# RIT                3 at Holy Cross         2 NC  OT  Box   7:05 pm ET
# Sacred Heart       0 at Canisius           3 NC      Box   7:05 pm ET
# American Int'l     0 at Niagara            1 NC 2OT  Box   7:05 pm ET
# Army               4 at Robert Morris      8 NC      Box   7:05 pm ET
& Massachusetts      1 at Vermont            2 NC      Box   7:05 pm ET
  Bemidji State      3 at Bowling Green      5 WC      Box   7:07 pm ET
  Lake Superior      1 at Ferris State       2 WC      Box   7:07 pm ET
  Minnesota          5 at Ohio State         1 B1      Box   7:35 pm ET
  Nebraska Omaha     2 at Minnesota Duluth   8 NH      Box   7:07 pm CT
  Northern Michigan  4 at Alab. Huntsville   1 WC      Box   7:07 pm CT
  Western Michigan   0 at North Dakota       2 NH      Box   7:37 pm CT
  Michigan Tech      0 at Minnesota State    3 WC      Box   7:37 pm CT
  St. Cloud State    7 at Colorado College   4 NH      Box   7:07 pm MT
  Miami              2 at Denver             5 NH      Box   7:37 pm MT
% Alaska Anchorage   2 at Alaska             7 WC      Box   7:07 pm AT
* - ECAC Hockey First Round
# - Atlantic Hockey First Round
& - Hockey East First Round
% - Alaska Airlines Governor's Cup

Saturday, March 8:
* Williams           1 vs Amherst            3 NC      Box   1:00 pm ET
# Plymouth State     1 at Salem State        5 NC      Box   2:00 pm ET
& Bowdoin            5 at Trinity            4 NC      Box   4:30 pm ET
  Minnesota          2 at Ohio State         2 B1  OT  Box   6:30 pm ET
% Wentworth          2 at Nichols            3 NC  OT  Box   6:40 pm ET
  Michigan           3 at Michigan State     4 B1      Box   7:00 pm ET
+ Brown              2 at St. Lawrence       3 NC      Box   7:00 pm ET
+ Dartmouth          3 at Rensselaer         2 NC      Box   7:00 pm ET
+ Harvard            1 at Yale               2 NC      Box   7:00 pm ET
@ Boston University  2 at Notre Dame         3 NC      Box   7:00 pm ET
^ Oswego             7 at Geneseo            6 NC      Box   7:00 pm ET
$ Babson             2 at Norwich            1 NC      Box   7:00 pm ET
  Wisconsin          3 at Penn State         2 B1  OT  Box   7:05 pm ET
! RIT                1 at Holy Cross         5 NC      Box   7:05 pm ET
! Sacred Heart       0 at Canisius           5 NC      Box   7:05 pm ET
! American Int'l     2 at Niagara            4 NC      Box   7:05 pm ET
! Army               4 at Robert Morris      2 NC      Box   7:05 pm ET
  Bemidji State      2 at Bowling Green      5 WC      Box   7:07 pm ET
  Lake Superior      1 at Ferris State       2 WC      Box   7:07 pm ET
@ Merrimack          0 at Maine              2 NC      Box   7:07 pm ET
+ Princeton          0 at Clarkson           4 NC      Box   7:30 pm ET
1 Gustavus Adolphus  1 at St. Thomas         2 NC      Box   7:00 pm CT
2 St. Scholastica    1 at St. Norbert        5 NC      Box   7:00 pm CT
3 Wis-Superior       0 at Wis-Eau Claire     3 NC      Box   7:00 pm CT
  Nebraska Omaha     4 at Minnesota Duluth   1 NH      Box   7:07 pm CT
  Western Michigan   2 at North Dakota       1 NH      Box   7:07 pm CT
  Michigan Tech      1 at Minnesota State    1 WC  OT  Box   7:07 pm CT
  Northern Michigan  5 at Alab. Huntsville   2 WC      Box   7:07 pm CT
4 Elmira             5 at Utica              2 NC      Box   8:30 pm ET
  St. Cloud State    4 at Colorado College   1 NH      Box   7:07 pm MT
  Miami              2 at Denver             1 NH      Box   7:07 pm MT
5 Alaska Anchorage   3 at Alaska             1 WC      Box   7:07 pm AT
* - NESCAC Semifinal at Trinity
# - MASCAC Championship
& - NESCAC Semifinal
% - ECAC Northeast Championship
+ - ECAC Hockey First Round
@ - Hockey East First Round
^ - SUNYAC Championship
$ - ECAC East Championship
! - Atlantic Hockey First Round
1 - MIAC Championship
2 - NCHA Championship
3 - WIAC Championship
4 - ECAC West Championship
5 - Alaska Airlines Governor's Cup

Sunday, March 9:
* Bowdoin            3 vs Amherst            2 NC 2OT  Box   2:00 pm ET
# RIT                2 at Holy Cross         3 NC  OT  Box   5:05 pm ET
& Dartmouth          5 at Rensselaer         4 NC      Box   7:00 pm ET
& Princeton          2 at Clarkson           3 NC      Box   7:00 pm ET
# Army               1 at Robert Morris      3 NC      Box   7:05 pm ET
* - NESCAC Championship at Trinity
# - Atlantic Hockey First Round
& - ECAC Hockey First Round

Wednesday, March 12:
* Salem State        2 at Norwich            8 NC      Box   7:00 pm ET
* - NCAA Division III First Round

Thursday, March 13:
* Bowdoin            3 at Oswego             4 NC      Box   3:00 pm ET
* Nichols            2 at Geneseo            3 NC      Box   5:00 pm ET
# Denver             3 at Nebraska Omaha     4 NC      Box   7:37 pm CT
& Alaska Anchorage   2 at Alaska             3 NC  OT  Box   7:07 pm AT
* - NCAA Division III First Round (Rescheduled from 3/12)
# - NCHC Quarterfinals
& - WCHA Quarterfinals

Friday, March 14:
  Minnesota          3 at Michigan           2 B1  OT  Box   6:30 pm ET
* Clarkson           1 at Cornell            2 NC      Box   7:00 pm ET
* Yale               2 at Quinnipiac         6 NC      Box   7:00 pm ET
* St. Lawrence       1 at Colgate            2 NC      Box   7:00 pm ET
* Dartmouth          0 at Union              3 NC      Box   7:00 pm ET
# Northeastern       0 at New Hampshire      1 NC      Box   7:00 pm ET
# Maine              1 at Providence         3 NC      Box   7:00 pm ET
# Vermont            2 at UMass Lowell       3 NC      Box   7:00 pm ET
# Notre Dame         7 at Boston College     2 NC      Box   7:00 pm ET
  Wisconsin          4 at Michigan State     5 B1  OT  Box   7:05 pm ET
  Ohio State         4 at Penn State         2 B1      Box   7:05 pm ET
& Robert Morris      3 at Connecticut        0 NC      Box   7:05 pm ET
& Canisius           3 at Bentley            4 NC  OT  Box   7:05 pm ET
& Holy Cross         4 at Mercyhurst         5 NC  OT  Box   7:05 pm ET
% Michigan Tech      1 at Bowling Green      2 NC      Box   7:07 pm ET
% Bemidji State      0 at Ferris State       8 NC      Box   7:07 pm ET
% Northern Michigan  2 at Minnesota State    3 NC      Box   7:07 pm CT
+ Western Michigan   3 at Minnesota Duluth   2 NC      Box   7:07 pm CT
+ Denver             5 at Nebraska Omaha     1 NC      Box   7:37 pm CT
+ Miami              5 at St. Cloud State    4 NC  OT  Box   7:37 pm CT
+ Colorado College   2 at North Dakota       4 NC      Box   7:38 pm CT
& Niagara            1 at Air Force          2 NC      Box   7:05 pm MT
% Alaska Anchorage   2 at Alaska             1 NC      Box   7:07 pm AT
* - ECAC Hockey Quarterfinals
# - Hockey East Quarterfinals
& - Atlantic Hockey Quarterfinals
% - WCHA Quarterfinals
+ - NCHC Quarterfinals

Saturday, March 15:
  Ohio State         2 at Penn State         4 B1      Box   3:05 pm ET
* Notre Dame         2 at Boston College     4 NC      Box   4:00 pm ET
  Wisconsin          4 at Michigan State     3 B1      Box   4:05 pm ET
  Minnesota          2 at Michigan           6 B1      Box   7:00 pm ET
# Clarkson           4 at Cornell            1 NC      Box   7:00 pm ET
# Yale               3 at Quinnipiac         5 NC      Box   7:00 pm ET
# St. Lawrence       3 at Colgate            4 NC      Box   7:00 pm ET
# Dartmouth          2 at Union              4 NC      Box   7:00 pm ET
* Northeastern       5 at New Hampshire      4 NC  OT  Box   7:00 pm ET
* Maine              2 at Providence         4 NC      Box   7:00 pm ET
* Vermont            3 at UMass Lowell       2 NC  OT  Box   7:00 pm ET
& Robert Morris      3 at Connecticut        2 NC      Box   7:05 pm ET
& Canisius           5 at Bentley            4 NC 2OT  Box   7:05 pm ET
& Holy Cross         1 at Mercyhurst         4 NC      Box   7:05 pm ET
% Michigan Tech      2 at Bowling Green      5 NC      Box   7:07 pm ET
% Bemidji State      2 at Ferris State       3 NC 2OT  Box   7:07 pm ET
+ Adrian             2 at St. Norbert        7 NC      Box   7:00 pm CT
+ Wis-Stevens Pt.    3 at St. Thomas         0 NC      Box   7:00 pm CT
% Northern Michigan  4 at Minnesota State    5 NC  OT  Box   7:07 pm CT
@ Western Michigan   4 at Minnesota Duluth   3 NC      Box   7:07 pm CT
@ Denver             2 at Nebraska Omaha     0 NC      Box   7:07 pm CT
@ Miami              4 at St. Cloud State    3 NC      Box   7:07 pm CT
@ Colorado College   3 at North Dakota       2 NC  OT  Box   7:08 pm CT
& Niagara            4 at Air Force          3 NC      Box   7:05 pm MT
% Alaska Anchorage   5 at Alaska             4 NC      Box   7:07 pm AT
* - Hockey East Quarterfinals
# - ECAC Hockey Quarterfinals
& - Atlantic Hockey Quarterfinals
% - WCHA Quarterfinals
+ - NCAA Division III Quarterfinal
@ - NCHC Quarterfinals

Sunday, March 16:
* Oswego             3 at Babson             0 NC      Box   3:00 pm ET
* Norwich            2 at Geneseo            3 NC      Box   3:00 pm ET
# Northeastern       4 at New Hampshire      5 NC      Box   4:30 pm ET
# Vermont            1 at UMass Lowell       2 NC      Box   4:30 pm ET
# Notre Dame         4 at Boston College     2 NC      Box   4:30 pm ET
& Clarkson           0 at Cornell            1 NC  OT  Box   7:00 pm ET
% Canisius           3 at Bentley            2 NC      Box   7:05 pm ET
+ Colorado College   3 at North Dakota       4 NC      Box   7:08 pm CT
% Niagara            4 at Air Force          3 NC  OT  Box   7:05 pm MT
* - NCAA Division III Quarterfinal
# - Hockey East Quarterfinals
& - ECAC Hockey Quarterfinals
% - Atlantic Hockey Quarterfinals
+ - NCHC Quarterfinals

Thursday, March 20:
* Penn State         2 vs Michigan           1 NC 2OT  Box   2:00 pm CT
* Michigan State     1 vs Ohio State         2 NC  OT  Box   7:00 pm CT
* - Big Ten Quarterfinal (St. Paul, MN)

Friday, March 21:
* Bowling Green      0 vs Minnesota State    4 NC      Box   2:07 pm ET
# Penn State         1 vs Wisconsin          2 NC      Box   2:00 pm CT
& Geneseo            2 vs St. Norbert        6 NC      Box   4:00 pm ET
% Canisius           5 vs Mercyhurst         4 NC 2OT  Box   4:05 pm ET
+ Cornell            2 vs Union              5 NC      Box   4:07 pm ET
@ Notre Dame         0 vs UMass Lowell       4 NC      Box   5:00 pm ET
^ Denver             4 vs Western Michigan   3 NC      Box   4:08 pm CT
* Alaska Anchorage   4 vs Ferris State       5 NC  OT  Box   7:07 pm ET
& Oswego             1 vs Wis-Stevens Pt.    2 NC      Box   7:30 pm ET
% Niagara            4 vs Robert Morris      5 NC  OT  Box   7:35 pm ET
+ Quinnipiac         2 vs Colgate            3 NC 2OT  Box   7:37 pm ET
# Ohio State         3 vs Minnesota          1 NC      Box   7:00 pm CT
@ New Hampshire      3 vs Providence         1 NC      Box   8:00 pm ET
^ Miami              3 vs North Dakota       0 NC      Box   7:38 pm CT
* - WCHA Semifinal (Grand Rapids, MI)
# - Big Ten Semifinal (St. Paul, MN)
& - NCAA Division III Semifinal (Lewiston, ME)
% - Atlantic Hockey Semifinal (Rochester, NY)
+ - ECAC Hockey Semifinal (Lake Placid, NY)
@ - Hockey East Semifinal (Boston, MA)
^ - NCHC Semifinal (Minneapolis, MN)

Saturday, March 22:
* Western Michigan   0 vs North Dakota       5 NC      Box   3:38 pm CT
# New Hampshire      0 vs UMass Lowell       4 NC      Box   7:00 pm ET
& Wis-Stevens Pt.    1 vs St. Norbert        3 NC      Box   7:00 pm ET
% Canisius           4 vs Robert Morris      7 NC      Box   7:05 pm ET
+ Minnesota State    4 vs Ferris State       1 NC      Box   7:07 pm ET
@ Colgate            2 vs Union              5 NC      Box   7:37 pm ET
^ Ohio State         4 vs Wisconsin          5 NC  OT  Box   7:00 pm CT
$ Miami              3 vs Denver             4 NC      Box   7:38 pm CT
* - NCHC Third Place (Minneapolis, MN)
# - Hockey East Championship (Boston, MA)
& - NCAA Division III Championship (Lewiston, ME)
% - Atlantic Hockey Championship (Rochester, NY)
+ - WCHA Broadmoor Trophy Championship (Grand Rapids, MI)
@ - ECAC Hockey Championship (Lake Placid, NY)
^ - Big Ten Championship (St. Paul, MN)
$ - NCHC Championship (Minneapolis, MN)

Friday, March 28:
* Vermont            2 vs Union              5 NC      Box   2:00 pm ET
# Colgate            0 vs Ferris State       1 NC      Box   4:30 pm ET
* Providence         4 vs Quinnipiac         0 NC      Box   5:30 pm ET
# North Dakota       5 vs Wisconsin          2 NC      Box   8:00 pm ET
* - NCAA East Regional Semifinal (Bridgeport, CT)
# - NCAA Midwest Regional Semifinal (Cincinnati, OH)

Saturday, March 29:
* Providence         1 vs Union              3 NC      Box   3:00 pm ET
# Denver             2 vs Boston College     6 NC      Box   4:00 pm ET
& Robert Morris      3 vs Minnesota          7 NC      Box   4:30 pm CT
% North Dakota       2 vs Ferris State       1 NC 2OT  Box   6:30 pm ET
# Minnesota State    1 vs UMass Lowell       2 NC      Box   7:30 pm ET
& St. Cloud State    4 vs Notre Dame         3 NC  OT  Box   8:00 pm CT
* - NCAA East Regional Final (Bridgeport, CT)
# - NCAA Northeast Regional Semifinal (Worcester, MA)
& - NCAA West Regional Semifinal (St. Paul, MN)
% - NCAA Midwest Regional Final (Cincinnati, OH)

Sunday, March 30:
* UMass Lowell       3 vs Boston College     4 NC      Box   5:00 pm ET
# St. Cloud State    0 vs Minnesota          4 NC      Box   6:30 pm CT
* - NCAA Northeast Regional Final (Worcester, MA)
# - NCAA West Regional Final (St. Paul, MN)

Thursday, April 10:
* Union              5 vs Boston College     4 NC      Box   5:00 pm ET
* North Dakota       1 vs Minnesota          2 NC      Box   8:30 pm ET
* - NCAA Frozen Four Semifinal (Philadelphia, PA)

Saturday, April 12:
* Union              7 vs Minnesota          4 NC      Box   7:30 pm ET
* - NCAA Frozen Four Championship (Philadelphia, PA)


Please use the "Back" button on your browser to return to the previous page,
or click on the puck at the right to return to the collegehockeystats.net Index.


Saturday, October 16, 2021  6:38:26 PM  EST 
303825116 Pages Accessed Since April 6, 2013
E-mail: info@collegehockeystats.net
Archives: 1999-00 | 2000-01 | 2001-02 | 2002-03
2003-04 | 2004-05 | 2005-06 | 2006-07 | 2007-08
2008-09 | 2009-10 | 2010-11 | 2011-12 | 2012-13