Men's Hockey - 2010-2011 Composite Schedule

Thursday, September 30:
* Windsor            0 at Alaska             9 EX      Box        7:05 pm    
* - Patty Ice Arena

Saturday, October 2:
  New Brunswick      4 at Massachusetts      3 EX  OT  Box        3:00 pm    
  Wilfrid Laurier    1 at RIT                3 EX      Box        3:05 pm    
  Acadia             3 at Northeastern       2 EX      Box        7:00 pm    
  Carleton           1 at St. Lawrence       5 EX      Box        7:00 pm    
  St. Francis Xav    3 at New Hampshire      3 EX  OT  Box        7:00 pm    
  Toronto            3 at Boston University  9 EX      Box        7:00 pm    
  Ontario IT         3 at Ferris State       2 EX      Box        7:05 pm    
  Queen's            0 at Robert Morris      5 EX      Box        7:05 pm    
  St. Thomas (NB)    3 at Sacred Heart       5 EX      Box        7:05 pm    
  Western Ontario    5 at Lake Superior      4 EX      Box        7:05 pm    
  British Columb.    1 at Nebraska-Omaha     6 EX      Box        7:07 pm    
  Lethbridge         1 at Colorado College   5 EX      Box        7:07 pm    
  Manitoba           4 at St. Cloud State    7 EX      Box        7:07 pm    
  Nipissing          3 at Michigan Tech      5 EX      Box        7:07 pm    
  USA Under-18 Team  1 at Denver             8 EX      Box        7:07 pm    
* Windsor            1 at Alaska Anchorage   4 EX      Box        7:07 pm    
  Mercyhurst         4 at Michigan           4 NC  OT  Box        7:35 pm    
* - Soldotna, AK

Sunday, October 3:
  St. Thomas (NB)    3 at Quinnipiac         7 EX      Box        2:00 pm    
  Nipissing          0 at Northern Michigan 11 EX      Box        2:05 pm    
  St. Francis Xav    0 at UMass Lowell       3 EX      Box        3:00 pm    
  Ontario IT         2 at Western Michigan   5 EX      Box        3:05 pm    
  Waterloo           0 at Miami              6 EX      Box        3:05 pm    
  York               4 at Canisius          11 EX      Box        3:05 pm    
  Acadia             1 at Maine              5 EX      Box        4:00 pm    
  Carleton           2 at Clarkson           5 EX      Box        4:00 pm    
  New Brunswick      3 at Vermont            2 EX      Box        4:05 pm    
  Wilfrid Laurier    3 at Bowling Green      4 EX      Box        4:05 pm    
  Guelph             3 at Notre Dame         5 EX      Box        5:05 pm    
  Western Ontario    2 at Michigan           4 EX      Box        5:05 pm    
  Lethbridge         5 at Denver             2 EX      Box        6:07 pm    
  Manitoba           2 at North Dakota       5 EX      Box        6:07 pm    
  USA Under-18 Team  1 at Colorado College   7 EX      Box        6:07 pm    
  Toronto            0 at Boston College     8 EX      Box        7:00 pm    
  Queen's            1 at Mercyhurst         8 EX      Box        7:05 pm    
  British Columb.    0 at Minnesota          6 EX      Box        7:07 pm    

Monday, October 4:
  Lethbridge         3 at Air Force          4 EX  OT  Box        6:05 pm    
  British Columb.    0 at Minnesota State    1 EX      Box        7:37 pm    

Tuesday, October 5:
  New Brunswick      4 at Rensselaer         1 EX      Box        7:00 pm    

Thursday, October 7:
  Ferris State       4 at Alab-Huntsville    1 NC      Box        7:05 pm    

Friday, October 8:
* St. Cloud State    3 vs RIT                1 NC      Box        4:37 pm    
# Air Force          2 vs Alaska             5 NC      Box        5:07 pm    
& Holy Cross         3 vs Notre Dame         6 NC      Box        5:30 pm    
  Northeastern       2 at Providence         3 HE      Box        7:00 pm    
  Ohio State         1 at Quinnipiac         2 NC      Box        7:00 pm    
  Sacred Heart       0 at Union              9 NC      Box        7:00 pm    
  UMass Lowell       2 at Maine              8 HE      Box        7:00 pm    
  Denver             5 at Vermont            3 NC      Box        7:05 pm    
  Ferris State       2 at Alab-Huntsville    4 NC      Box        7:05 pm    
  Michigan           4 at Bowling Green      1 CC      Box        7:05 pm    
% Minnesota Duluth   6 at Lake Superior      6 NC  OT  Box        7:05 pm    
  Western Ontario    5 at Michigan State     3 EX      Box        7:05 pm    
  Massachusetts      3 at Minnesota          5 NC      Box        7:07 pm    
  Canisius           5 at Western Michigan   3 NC      Box        7:35 pm    
% Michigan Tech      4 at Northern Michigan  3 NC  OT  Box        7:35 pm    
  New Hampshire      3 at Miami              6 NC      Box        7:35 pm    
* Clarkson           0 at Nebraska-Omaha     8 NC      Box        7:37 pm    
  Rensselaer         1 at Colorado College   2 NC      Box        7:37 pm    
  St. Lawrence       5 at Minnesota State    5 NC  OT  Box        7:37 pm    
# North Dakota       5 at Alaska Anchorage   5 NC  OT  Box        8:07 pm    
& Wisconsin          3 vs Boston University  4 NC      Box        8:30 pm    
* - Maverick Stampede (Omaha, NE)
# - Kendall Hockey Classic (Anchorage, AK)
& - IceBreaker (St. Louis, MO)
% - Superior Showcase

Saturday, October 9:
* Clarkson           6 vs St. Cloud State    2 NC      Box        4:07 pm    
# North Dakota       3 vs Alaska             1 NC      Box        4:07 pm    
  Boston College     2 at Northeastern       0 HE      Box        7:00 pm    
  Connecticut        3 at Maine              3 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Ohio State         4 at Quinnipiac         0 NC      Box        7:00 pm    
  Sacred Heart       3 at Union              7 NC      Box        7:00 pm    
& Army               1 vs Colgate            3 NC      Box        7:05 pm    
  Denver             1 at Vermont            1 NC  OT  Box        7:05 pm    
  Merrimack          4 at Niagara            4 NC  OT  Box        7:05 pm    
  Michigan           4 at Bowling Green      2 CC      Box        7:05 pm    
% Michigan Tech      6 at Lake Superior      2 NC      Box        7:05 pm    
  Robert Morris      4 at American Int'l     1 AH      Box        7:05 pm    
  New Hampshire      6 at Miami              3 NC      Box        7:05 pm    
# Air Force          2 at Alaska Anchorage   3 NC      Box        7:07 pm    
  Rensselaer         2 at Colorado College   2 NC  OT  Box        7:07 pm    
* RIT                3 at Nebraska-Omaha     5 NC      Box        7:07 pm    
  St. Lawrence       1 at Minnesota State    1 NC  OT  Box        7:07 pm    
  Massachusetts      4 at Minnesota          5 NC      Box        7:07 pm    
  Canisius           2 at Western Michigan   3 NC  OT  Box        7:35 pm    
% Minnesota Duluth   3 at Northern Michigan  2 NC      Box        7:35 pm    
* - Maverick Stampede (Omaha, NE)
# - Kendall Hockey Classic (Anchorage, AK)
& - Cape Cod Collegiate Hockey Classic (Cape Cod, MA)
% - Superior Showcase

Sunday, October 10:
* Wisconsin          6 vs Holy Cross         0 NC      Box       12:00 pm    
# Boston University  5 vs Notre Dame         4 NC      Box        3:00 pm    
  Robert Morris      6 at American Int'l     3 AH      Box        4:05 pm    
* - IceBreaker Third Place (St. Louis, MO)
# - IceBreaker Championship (St. Louis, MO)

Tuesday, October 12:
  Northern Michigan  4 at Michigan Tech      4 NC  OT  Box        7:07 pm    
  USA Under-18 Team  0 at Michigan           3 EX      Box        7:35 pm    

Thursday, October 14:
  Maine              4 at Michigan State     4 NC  OT  Box        7:05 pm    
  Lake Superior      2 at Notre Dame         4 CC      Box        7:35 pm    

Friday, October 15:
* Colorado College   4 vs Alaska Anchorage   3 NC      Box        5:05 pm    
  Bentley            2 at Quinnipiac         3 NC      Box        7:00 pm    
  Bowling Green      0 at Clarkson           4 NC      Box        7:00 pm    
  Rensselaer         2 at Northeastern       2 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Holy Cross         3 at American Int'l     2 AH      Box        7:05 pm    
  Robert Morris      4 at Ohio State         3 NC      Box        7:05 pm    
  St. Lawrence       2 at Ferris State       4 NC      Box        7:05 pm    
  UMass Lowell       2 at Niagara            2 NC  OT  Box        7:05 pm    
  Western Michigan   3 at Mercyhurst         2 NC      Box        7:05 pm    
  Alab-Huntsville    0 at Wisconsin          7 NC      Box        7:07 pm    
  Miami              6 at St. Cloud State    3 NC      Box        7:07 pm    
  Minnesota State    2 at Michigan Tech      5 WC      Box        7:07 pm    
  Providence         3 at Minnesota Duluth   5 NC      Box        7:07 pm    
  Nebraska-Omaha     5 at Minnesota          4 WC      Box        7:07 pm    
  Lake Superior      2 at Notre Dame         4 CC      Box        7:35 pm    
  Maine              2 at Michigan State     3 NC      Box        7:35 pm    
  Boston College     6 at Denver             2 NC      Box        7:37 pm    
  North Dakota       5 at Bemidji State      2 WC      Box        7:37 pm    
* Union              1 at Alaska             2 NC      Box        8:05 pm    
* - Brice Alaska Goal Rush (Fairbanks, AK)

Saturday, October 16:
* Union              4 vs Alaska Anchorage   3 NC      Box        4:05 pm    
  Bentley            0 at Rensselaer         3 NC      Box        5:00 pm    
  Bowling Green      3 at Clarkson           0 NC      Box        7:00 pm    
  Bradford Rattlers  0 at Oswego            17 EX      Box        7:00 pm    
  Connecticut        1 at Merrimack          7 NC      Box        7:00 pm    
  Elliot Lake        2 at Finlandia          8 EX      Box        7:00 pm    
  Michigan           3 at New Hampshire      3 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Massachusetts      2 at Boston University  2 HE  OT  Box        7:00 pm    
* Colorado College   1 at Alaska             2 NC      Box        7:05 pm    
  St. Lawrence       0 at Ferris State       3 NC      Box        7:05 pm    
# UMass Lowell       4 at RIT                4 NC  OT  Box        7:05 pm    
  Western Michigan   1 at Mercyhurst         0 NC      Box        7:05 pm    
  Boston College     3 at Denver             0 NC      Box        7:07 pm    
  Miami              1 at St. Cloud State    1 NC  OT  Box        7:07 pm    
  Minnesota State    5 at Michigan Tech      5 WC  OT  Box        7:07 pm    
  North Dakota       5 at Bemidji State      2 WC      Box        7:07 pm    
  Providence         1 at Minnesota Duluth   7 NC      Box        7:07 pm    
  Nebraska-Omaha     4 at Minnesota          2 WC      Box        7:07 pm    
  Brock              2 at Colgate            3 EX      Box        7:30 pm    
* - Brice Alaska Goal Rush (Fairbanks, AK)
# - Blue Cross Arena (Rochester, NY)

Sunday, October 17:
  Alab-Huntsville    2 at Wisconsin          5 NC      Box        1:07 pm    
  Elliot Lake        3 at Finlandia          6 EX      Box        2:00 pm    
  Trois-Rivieres     6 at Dartmouth          7 EX      Box        2:00 pm    
  Holy Cross         5 at Army               4 AH  OT  Box        2:05 pm    
* Air Force          2 at Robert Morris      3 AH      Box        6:00 pm    
* - Pittsburgh College Hockey Showcase

Tuesday, October 19:
  Canisius           5 at Mercyhurst         2 AH      Box        7:05 pm    

Wednesday, October 20:
  SUNY Canton        1 at Potsdam            4 EX      Box        7:00 pm    
  Trois-Rivieres     4 at Princeton          5 EX      Box        7:00 pm    

Thursday, October 21:
  Trois-Rivieres     3 at Cornell            6 EX      Box        7:00 pm    

Friday, October 22:
  Bentley            1 at Clarkson           5 NC      Box        7:00 pm    
  Boston University  4 at Massachusetts      3 HE      Box        7:00 pm    
  Niagara            1 at Union              6 NC      Box        7:00 pm    
  Providence         4 at UMass Lowell       5 HE  OT  Box        7:00 pm    
  RIT                1 at Rensselaer         4 NC      Box        7:00 pm    
  Western Michigan   3 at St. Lawrence       1 NC      Box        7:00 pm    
  Brockport          1 at Utica              3 NC      Box        7:00 pm    
  Elmira             1 at Oswego             4 NC      Box        7:00 pm    
  Fredonia           3 at Manhattanville     7 NC      Box        7:00 pm    
  Neumann            2 at Geneseo            3 NC      Box        7:00 pm    
  American Int'l     5 at Air Force          3 AH      Box        7:05 pm    
  Alaska             1 at Michigan State     1 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Alab-Huntsville    4 at Bowling Green      5 NC  OT  Box        7:05 pm    
  Colgate            1 at Lake Superior      2 NC      Box        7:05 pm    
  Canisius           4 at Sacred Heart       1 AH      Box        7:05 pm    
  Ohio State         1 at Ferris State       2 CC      Box        7:05 pm    
  Alaska Anchorage   2 at Minnesota Duluth   3 WC  OT  Box        7:07 pm    
  St. Cloud State    5 at Minnesota          2 WC      Box        7:07 pm    
  North Dakota       3 at Maine              7 NC      Box        7:30 pm    
  New Hampshire      2 at Northeastern       2 HE  OT  Box        7:30 pm    
  Northern Michigan  0 at Miami              4 CC      Box        7:35 pm    
  Nebraska-Omaha     4 at Michigan           2 NC      Box        7:35 pm    
  Colorado College   4 at Minnesota State    5 WC      Box        7:37 pm    
  Wisconsin          2 at Denver             4 WC      Box        7:37 pm    
  Wis-Stout          2 at Concordia (WI)     0 NC      Box        8:00 pm    

Saturday, October 23:
  Fredonia           3 at Manhattanville     5 NC      Box        3:00 pm    
  Holy Cross         1 at Quinnipiac         3 NC      Box        4:00 pm    
  Morrisville        1 at Princeton          7 EX      Box        4:00 pm    
  Neumann            3 at Geneseo            3 NC  OT  Box        4:00 pm    
  Alaska             1 at Michigan State     4 CC      Box        5:05 pm    
  Colgate            4 at Lake Superior      5 NC      Box        5:05 pm    
  North Dakota       2 at Maine              4 NC      Box        7:00 pm    
  Niagara            3 at Rensselaer         4 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Northeastern       3 at UMass Lowell       1 HE      Box        7:00 pm    
  Providence         1 at Boston University  2 HE      Box        7:00 pm    
  RIT                2 at Union              7 NC      Box        7:00 pm    
  USA Under-18 Team  0 at Cornell            6 EX      Box        7:00 pm    
  Western Michigan   3 at St. Lawrence       3 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Elliot Lake        1 at Buffalo State     10 EX      Box        7:00 pm    
  Lawrence           5 at Wis-Stevens Pt.    4 NC      Box        7:00 pm    
  Oswego             4 at Elmira             2 NC      Box        7:00 pm    
  American Int'l     0 at Air Force         12 AH      Box        7:05 pm    
  Alab-Huntsville    2 at Bowling Green      4 NC      Box        7:05 pm    
  Boston College     1 at Notre Dame         2 NC      Box        7:05 pm    
  Canisius           3 at Sacred Heart       3 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Connecticut        3 at Army               2 AH      Box        7:05 pm    
  Merrimack          2 at Vermont            2 HE  OT  Box        7:05 pm    
  Ohio State         5 at Ferris State       3 CC      Box        7:05 pm    
  Alaska Anchorage   0 at Minnesota Duluth   6 WC      Box        7:07 pm    
  Colorado College   1 at Minnesota State    0 WC      Box        7:07 pm    
  Wisconsin          2 at Denver             2 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Bentley            3 at Clarkson           3 NC  OT  Box        7:30 pm    
  Wis-River Falls    8 at Concordia (WI)     1 NC      Box        7:30 pm    
  Northern Michigan  1 at Miami              9 CC      Box        7:35 pm    
  Nebraska-Omaha     1 at Michigan           6 NC      Box        7:35 pm    

Sunday, October 24:
  St. Cloud State    1 at Minnesota          2 WC      Box        2:07 pm    
  USA Under-18 Team  1 at Mercyhurst         3 EX      Box        7:05 pm    

Monday, October 25:
  Wis-Stout          5 at Marian             6 NC      Box        7:00 pm    

Thursday, October 28:
  Connecticut        3 at Union              3 NC  OT  Box        7:00 pm    

Friday, October 29:
  Toronto Moose      1 at Johnson & Wales   13 EX      Box        2:15 pm    
* Dartmouth          2 vs Princeton          1 NC      Box        4:00 pm    
# Augsburg           1 vs Gustavus Adolphus  2 NC      Box        4:00 pm    
# St. John's         0 vs Hamline            3 NC      Box        5:30 pm    
* Brown              4 at Yale               7 NC      Box        7:00 pm    
  Boston University  5 at UMass Lowell       1 HE      Box        7:00 pm    
  Merrimack          2 at Boston College     3 HE      Box        7:00 pm    
  Providence         3 at Massachusetts      3 HE  OT  Box        7:00 pm    
  New Hampshire      7 at Cornell            4 NC      Box        7:00 pm    
# St. Thomas         7 vs Bethel             2 NC      Box        7:00 pm    
  Buffalo State      2 at Oswego             5 SU      Box        7:00 pm    
  Finlandia          0 at Marian             6 MC      Box        7:00 pm    
  Franklin Pierce    0 at Utica              8 NC      Box        7:00 pm    
  Fredonia           3 at Cortland           2 SU  OT  Box        7:00 pm    
  Morrisville        2 at Elmira             9 NC      Box        7:00 pm    
  Plattsburgh        3 at Geneseo            7 SU      Box        7:00 pm    
  Potsdam            5 at Brockport          2 SU      Box        7:00 pm    
  Wis-Stout          1 at St. Norbert        3 NH      Box        7:00 pm    
  Alab-Huntsville    4 at Michigan State     4 NC  OT  Box        7:05 pm    
  Army               0 at Canisius           4 AH      Box        7:05 pm    
  Bowling Green      1 at Alaska             4 CC      Box        7:05 pm    
  Michigan           2 at Ferris State       2 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Mercyhurst         3 at Niagara            5 AH      Box        7:05 pm    
  Robert Morris      2 at RIT                3 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Wis-Stevens Pt.    7 at St. Scholastica    1 NH      Box        7:05 pm    
  Wis-Superior       3 at Wis-River Falls    5 NH      Box        7:05 pm    
  Minnesota State    3 at Alaska Anchorage   2 WC      Box        7:07 pm    
  Michigan Tech      2 at Wisconsin          5 WC      Box        7:07 pm    
  Quinnipiac         4 at St. Cloud State    2 NC      Box        7:07 pm    
  Milwaukee S. E.    7 at Concordia (WI)     2 MC      Box        7:30 pm    
  Lake Superior      2 at Miami              6 CC      Box        7:35 pm    
  Ohio State         1 at Northern Michigan  2 CC      Box        7:35 pm    
  Western Michigan   2 at Notre Dame         3 CC      Box        7:35 pm    
  Denver             3 at North Dakota       4 WC      Box        7:37 pm    
  Minnesota          4 at Colorado College   1 WC      Box        7:37 pm    
  Minnesota Duluth   3 at Bemidji State      2 WC  OT  Box        7:37 pm    
  Holy Cross         4 at Northeastern       3 NC  OT  Box        8:00 pm    
* - Ivy Shootout (New Haven, CT)
# - MIAC Showcase (Blaine, MN)

Saturday, October 30:
  Fredonia           0 at Oswego             3 SU      Box        3:00 pm    
* Princeton          1 vs Brown              2 NC      Box        4:00 pm    
  Sacred Heart       0 at Colgate            5 NC      Box        4:00 pm    
# Rensselaer         3 vs Union              3 NC  OT  Box        4:00 pm    
  Finlandia          1 at Marian             2 MC  OT  Box        4:00 pm    
& St. Olaf           3 vs St. John's         2 NC      Box        4:00 pm    
  Wis-Stout          3 at St. Norbert        6 NH      Box        4:00 pm    
& Bethel             4 vs Concordia (MN)     6 NC      Box        5:30 pm    
  Boston College     2 at Merrimack          4 HE      Box        7:00 pm    
  Bentley            2 at Northeastern       1 NC      Box        7:00 pm    
* Dartmouth          3 at Yale               7 NC      Box        7:00 pm    
  RIT                5 at Cornell            3 NC      Box        7:00 pm    
  Massachusetts      2 at Providence         3 HE      Box        7:00 pm    
  UMass Lowell       1 at Boston University  2 HE      Box        7:00 pm    
  Buffalo State      3 at Cortland           4 SU      Box        7:00 pm    
  Franklin Pierce    1 at Utica             10 NC      Box        7:00 pm    
  Lawrence           2 at Wis-Eau Claire     6 NC      Box        7:00 pm    
  Plattsburgh        7 at Brockport          3 SU      Box        7:00 pm    
  Potsdam            1 at Geneseo            4 SU      Box        7:00 pm    
& Saint Mary's       4 vs Augsburg           8 NC      Box        7:00 pm    
  Alab-Huntsville    1 at Michigan State     2 NC      Box        7:05 pm    
  Army               2 at Canisius           1 AH      Box        7:05 pm    
  Bowling Green      1 at Alaska             4 CC      Box        7:05 pm    
  Lake Superior      2 at Miami              2 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Maine              3 at Vermont            2 HE  OT  Box        7:05 pm    
  Robert Morris      4 at Niagara            2 AH      Box        7:05 pm    
  Concordia (WI)     0 at Milwaukee S. E.    6 MC      Box        7:05 pm    
  Wis-Stevens Pt.    4 at St. Scholastica    3 NH      Box        7:05 pm    
  Wis-Superior       3 at Wis-River Falls    2 NH      Box        7:05 pm    
  Denver             3 at North Dakota       0 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota          9 at Colorado College   4 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota Duluth   1 at Bemidji State      1 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Minnesota State    2 at Alaska Anchorage   2 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Michigan Tech      1 at Wisconsin          4 WC      Box        7:07 pm    
  Quinnipiac         2 at St. Cloud State    5 NC      Box        7:07 pm    
# St. Lawrence       1 vs Clarkson           2 NC  OT  Box        7:30 pm    
  Ferris State       2 at Michigan           3 CC      Box        7:35 pm    
  Notre Dame         2 at Western Michigan   2 CC  OT  Box        7:35 pm    
  Ohio State         3 at Northern Michigan  4 CC      Box        7:35 pm    
  Toronto Moose      0 at Nichols           11 EX      Box        8:40 pm    
* - Ivy Shootout (New Haven, CT)
# - Halloween Faceoff (Lake Placid, NY)
& - MIAC Showcase (Blaine, MN)

Sunday, October 31:
* Concordia (MN)     2 vs St. Thomas         4 NC      Box        1:00 pm    
* Gustavus Adolphus  2 vs Saint Mary's       1 NC      Box        2:30 pm    
* Hamline            3 vs St. Olaf           2 NC      Box        4:00 pm    
* - MIAC Showcase (Blaine, MN)

Monday, November 1:
  Sweden Under-20    2 at Harvard            1 EX      Box        7:00 pm    
  Becker             1 at Wentworth          1 EN  OT  Box        8:30 pm    

Tuesday, November 2:
  Sweden Under-20    1 at Merrimack          4 EX      Box       12:00 pm    
  UMass Lowell       2 at Boston College     5 HE      Box        7:00 pm    
  Niagara            6 at Canisius           5 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Stonehill          4 at Johnson & Wales    2 NC      Box        7:55 pm    

Wednesday, November 3:
  Sacred Heart       2 at Bentley            6 AH      Box        7:05 pm    

Thursday, November 4:
  Wis-Superior       3 at St. John's         2 NC      Box        7:00 pm    
  Wis-Stout          4 at Saint Mary's       3 NC      Box        7:30 pm    

Friday, November 5:
* Assumption         6 vs Suffolk            3 NC      Box        3:00 pm    
* Stonehill          2 at Becker             7 NC      Box        6:30 pm    
  Army               5 at Massachusetts      2 NC      Box        7:00 pm    
  Colgate            4 at Clarkson           4 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Cornell            0 at St. Lawrence       3 EC      Box        7:00 pm    
  Merrimack          0 at Providence         2 HE      Box        7:00 pm    
  Niagara            4 at Northeastern       1 NC      Box        7:00 pm    
  Princeton          3 at Yale               5 EC      Box        7:00 pm    
  Quinnipiac         3 at Brown              3 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Rensselaer         4 at Dartmouth          1 EC      Box        7:00 pm    
  New Hampshire      2 at Boston College     1 HE      Box        7:00 pm    
  Union              2 at Harvard            1 EC      Box        7:00 pm    
  Vermont            1 at UMass Lowell       3 HE      Box        7:00 pm    
  Buffalo State      2 at Fredonia           1 SU  OT  Box        7:00 pm    
  Brockport          2 at Morrisville        8 SU      Box        7:00 pm    
  Concordia (WI)     1 at Lawrence           5 MC      Box        7:00 pm    
  Manhattanville     1 at Elmira             2 EW      Box        7:00 pm    
  Marian             3 at Adrian             7 MC      Box        7:00 pm    
  Plattsburgh        7 at Cortland           3 SU      Box        7:00 pm    
  Potsdam            1 at Oswego             7 SU      Box        7:00 pm    
  Sweden Under-20    8 at Williams           2 EX      Box        7:00 pm    
  St. Norbert        3 at Hamline            4 NC      Box        7:00 pm    
  St. Olaf           5 at St. Thomas         1 NC      Box        7:00 pm    
  St. Scholastica    4 at Concordia (MN)     1 NC      Box        7:00 pm    
  Utica              3 at Hobart             2 EW      Box        7:00 pm    
  Wis-Eau Claire     4 at Gustavus Adolphus  3 NC      Box        7:00 pm    
  Wentworth          5 at Salem State        6 NC      Box        7:00 pm    
  Alab-Huntsville    2 at Ohio State         6 NC      Box        7:05 pm    
  Canisius           2 at Connecticut        3 AH      Box        7:05 pm    
  Miami              2 at Ferris State       3 CC      Box        7:05 pm    
  Michigan           0 at Alaska             3 CC      Box        7:05 pm    
  Mercyhurst         6 at Air Force          2 AH      Box        7:05 pm    
  Notre Dame         2 at Bowling Green      3 CC      Box        7:05 pm    
  Northern Michigan  4 at Lake Superior      1 CC      Box        7:05 pm    
  Robert Morris      4 at Holy Cross         2 AH      Box        7:05 pm    
  Northland          2 at Milwaukee S. E.    5 MC      Box        7:05 pm    
  Wis-River Falls    2 at Augsburg           2 NC  OT  Box        7:05 pm    
  Bemidji State      3 at St. Cloud State    6 WC      Box        7:07 pm    
  Wisconsin          6 at Minnesota          0 WC      Box        7:07 pm    
  Finlandia          5 at Lake Forest        6 MC      Box        7:30 pm    
  Wis-Stevens Pt.    2 at Bethel             0 NC      Box        7:30 pm    
  Michigan State     3 at Western Michigan   4 CC      Box        7:35 pm    
  Nichols            4 at Westfield State    4 NC  OT  Box        7:35 pm    
  Colorado College   1 at Denver             4 WC      Box        7:37 pm    
  Minnesota Duluth   2 at North Dakota       4 WC      Box        7:37 pm    
  Minnesota State    1 at Nebraska-Omaha     5 WC      Box        7:37 pm    
  Franklin Pierce    1 at Johnson & Wales    8 NC      Box        7:55 pm    
* - Becker Ice Breaker

Saturday, November 6:
  Sweden Under-20    1 at Massachusetts      5 EX      Box       12:00 pm    
* Suffolk            1 vs Stonehill          0 NC      Box        1:50 pm    
  Northland          1 at Milwaukee S. E.    5 MC      Box        2:00 pm    
  St. Scholastica    4 at St. John's         3 NC      Box        2:00 pm    
  Wis-Superior       2 at Concordia (MN)     0 NC      Box        2:00 pm    
  Finlandia          1 at Lake Forest        5 MC      Box        2:30 pm    
  Marian             5 at Adrian             4 MC      Box        3:00 pm    
  Neumann            5 at Curry              3 NC      Box        4:35 pm    
# Assumption         4 at Becker             3 NC      Box        4:50 pm    
  Robert Morris      2 at Holy Cross         3 AH  OT  Box        5:05 pm    
  Colgate            1 at St. Lawrence       4 EC      Box        7:00 pm    
  Cornell            6 at Clarkson           1 EC      Box        7:00 pm    
  Maine              2 at Boston University  2 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Princeton          4 at Brown              3 EC      Box        7:00 pm    
  Quinnipiac         1 at Yale               5 EC      Box        7:00 pm    
  Rensselaer         0 at Harvard            1 EC      Box        7:00 pm    
  New Hampshire      2 at UMass Lowell       1 HE      Box        7:00 pm    
  Union              0 at Dartmouth          0 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Vermont            3 at Providence         3 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Geneseo            2 at Morrisville        3 SU      Box        7:00 pm    
  Lawrence           5 at Concordia (WI)     4 MC      Box        7:00 pm    
  Manhattanville     3 at Hobart             1 EW      Box        7:00 pm    
  Plattsburgh        3 at Oswego             5 SU      Box        7:00 pm    
  Potsdam            4 at Cortland           5 SU      Box        7:00 pm    
  St. Norbert        3 at Bethel             2 NC      Box        7:00 pm    
  Southern N.H.      0 at Plymouth State     6 NC      Box        7:00 pm    
  St. Olaf           1 at Saint Mary's       3 NC      Box        7:00 pm    
  Utica              0 at Elmira             6 EW      Box        7:00 pm    
  Wis-River Falls    0 at Gustavus Adolphus  2 NC      Box        7:00 pm    
  Wis-Stevens Pt.    5 at Hamline            1 NC      Box        7:00 pm    
  Wis-Stout          3 at St. Thomas         0 NC      Box        7:00 pm    
  American Int'l     2 at Sacred Heart       4 AH      Box        7:05 pm    
  Alab-Huntsville    1 at Ohio State         5 NC      Box        7:05 pm    
  Canisius           1 at Connecticut        1 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Miami              1 at Ferris State       1 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Michigan           5 at Alaska             2 CC      Box        7:05 pm    
  Notre Dame         6 at Bowling Green      3 CC      Box        7:05 pm    
  Northern Michigan  1 at Lake Superior      3 CC      Box        7:05 pm    
  Wis-Eau Claire     1 at Augsburg           2 NC  OT  Box        7:05 pm    
  Bemidji State      3 at St. Cloud State    2 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Denver             2 at Colorado College   9 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota Duluth   3 at North Dakota       2 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Minnesota State    2 at Nebraska-Omaha     5 WC      Box        7:07 pm    
  Wisconsin          3 at Minnesota          3 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Michigan State     1 at Western Michigan   3 CC      Box        7:35 pm    
* - Becker Ice Breaker Third Place
# - Becker Ice Breaker Championship

Sunday, November 7:
  RIT                3 at Air Force          4 AH      Box        6:05 pm    
  Westfield State    5 at Western N.E.       6 NC  OT  Box        7:15 pm    

Tuesday, November 9:
  Assumption         1 at Salem State        3 NC      Box        7:00 pm    
  Cortland           2 at Hobart             2 NC  OT  Box        7:00 pm    

Wednesday, November 10:
  Framingham State   2 at Suffolk            3 NC      Box        6:00 pm    
  Franklin Pierce    3 at Nichols           10 NC      Box        8:10 pm    

Thursday, November 11:
  Becker             2 at UMass Dartmouth    6 NC      Box        4:30 pm    
* Johnson & Wales    1 vs Southern N.H.      3 NC      Box        5:30 pm    
  Bethel             4 at St. John's         3 MI      Box        7:00 pm    
* Western N.E.       3 at Worcester State    3 NC  OT  Box        8:30 pm    
* - Pepperidge Farm Tournament

Friday, November 12:
* Assumption         2 vs Wentworth          3 NC      Box        5:00 pm    
  St. John's         4 at Bethel             1 MI      Box        5:00 pm    
  Ohio State         4 at Michigan State     3 CC  OT  Box        6:35 pm    
  Dartmouth          7 at Clarkson           1 EC      Box        7:00 pm    
  Harvard            4 at St. Lawrence       2 EC      Box        7:00 pm    
  Merrimack          1 at Boston University  1 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Northeastern       2 at Maine              4 HE      Box        7:00 pm    
  Princeton          4 at Colgate            3 EC      Box        7:00 pm    
  Quinnipiac         1 at Cornell            4 EC      Box        7:00 pm    
  Rensselaer         1 at Union              2 EC      Box        7:00 pm    
  Massachusetts      0 at New Hampshire      3 HE      Box        7:00 pm    
  Augsburg           1 at St. Thomas         2 MI      Box        7:00 pm    
  Brockport          4 at Buffalo State      5 SU      Box        7:00 pm    
  Concordia (MN)     2 at Saint Mary's       5 MI      Box        7:00 pm    
  Cortland           1 at Oswego             6 SU      Box        7:00 pm    
  Elmira             0 at Neumann            1 EW      Box        7:00 pm    
  Geneseo            5 at Fredonia           2 SU      Box        7:00 pm    
  Lake Forest        1 at Lawrence           4 MC      Box        7:00 pm    
  Morrisville        2 at Potsdam            4 SU      Box        7:00 pm    
  St. Norbert        3 at Wis-Stevens Pt.    2 NH      Box        7:00 pm    
  Westfield State    1 at Utica              4 NC      Box        7:00 pm    
  Wis-Superior       1 at Marian             3 NC      Box        7:00 pm    
  Army               0 at Mercyhurst         4 AH      Box        7:05 pm    
  Boston College     3 at Vermont            2 HE      Box        7:05 pm    
  Bentley            1 at Niagara            4 AH      Box        7:05 pm    
  Colorado College   6 at Air Force          4 NC      Box        7:05 pm    
  Connecticut        2 at RIT                6 AH      Box        7:05 pm    
  Ferris State       0 at Lake Superior      1 CC      Box        7:05 pm    
  Providence         3 at Alab-Huntsville    1 NC      Box        7:05 pm    
  Sacred Heart       4 at Robert Morris      4 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Adrian             5 at Northland          3 MC      Box        7:05 pm    
  Wis-Eau Claire     2 at Wis-River Falls    3 NH      Box        7:05 pm    
  Michigan Tech      3 at Minnesota Duluth   5 WC      Box        7:07 pm    
  North Dakota       1 at Wisconsin          0 WC      Box        7:07 pm    
  Nebraska-Omaha     3 at St. Cloud State    0 WC      Box        7:07 pm    
  Concordia (WI)     1 at Finlandia          3 MC      Box        7:15 pm    
  Gustavus Adolphus  5 at St. Olaf           2 MI      Box        7:30 pm    
  St. Scholastica    5 at Wis-Stout          7 NH      Box        7:30 pm    
  Bowling Green      2 at Northern Michigan  1 CC      Box        7:35 pm    
  Notre Dame         3 at Michigan           1 CC      Box        7:35 pm    
  Alaska Anchorage   5 at Bemidji State      4 WC      Box        7:37 pm    
  Minnesota State    2 at Denver             3 WC      Box        7:37 pm    
* Franklin Pierce    3 at Fitchburg State    9 NC      Box        8:00 pm    
  Alaska             0 at Miami              4 CC      Box        8:05 pm    
* - Fitchburg Shootout

Saturday, November 13:
* Assumption         5 vs Franklin Pierce    2 NC      Box        1:00 pm    
  Concordia (MN)     1 at Saint Mary's       2 MI      Box        2:00 pm    
  Adrian             4 at Northland          2 MC      Box        3:05 pm    
  Holy Cross         3 at Canisius           3 AH  OT  Box        3:35 pm    
  Quinnipiac         3 at Colgate            1 EC      Box        4:00 pm    
# Wentworth          3 at Fitchburg State    5 NC      Box        4:00 pm    
  Concordia (WI)     4 at Finlandia          2 MC      Box        4:00 pm    
& Johnson & Wales    3 at Worcester State    3 NC  OT  Box        4:30 pm    
  Stonehill          3 at Nichols            5 NC      Box        4:35 pm    
  Boston University  3 at Merrimack          3 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Dartmouth          6 at St. Lawrence       1 EC      Box        7:00 pm    
  Harvard            1 at Clarkson           3 EC      Box        7:00 pm    
  Northeastern       2 at Maine              4 HE      Box        7:00 pm    
  Princeton          2 at Cornell            1 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Massachusetts      3 at New Hampshire      3 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Union              3 at Rensselaer         4 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Brockport          0 at Fredonia           7 SU      Box        7:00 pm    
  Geneseo            1 at Buffalo State      1 SU  OT  Box        7:00 pm    
  Hobart             7 at Neumann            2 EW      Box        7:00 pm    
  Morrisville        3 at Plattsburgh        2 SU      Box        7:00 pm    
  Oswego             3 at Utica              1 NC      Box        7:00 pm    
  St. Norbert        2 at Wis-Stevens Pt.    0 NH      Box        7:00 pm    
  UMass Dartmouth    4 at Suffolk            1 NC      Box        7:00 pm    
  Alaska             3 at Miami              2 CC      Box        7:05 pm    
  Army               1 at Mercyhurst         4 AH      Box        7:05 pm    
  Boston College     3 at Vermont            5 HE      Box        7:05 pm    
  Bentley            3 at Niagara            5 AH      Box        7:05 pm    
  Connecticut        3 at RIT                5 AH      Box        7:05 pm    
  Ferris State       0 at Lake Superior      4 CC      Box        7:05 pm    
  Ohio State         0 at Michigan State     4 CC      Box        7:05 pm    
  Providence         4 at Alab-Huntsville    2 NC      Box        7:05 pm    
  Sacred Heart       1 at Robert Morris      5 AH      Box        7:05 pm    
  Marian             2 at Milwaukee S. E.    4 MC      Box        7:05 pm    
  St. Olaf           3 at Gustavus Adolphus  3 MI  OT  Box        7:05 pm    
  St. Thomas         4 at Augsburg           0 MI      Box        7:05 pm    
  Wis-Eau Claire     6 at Wis-River Falls    3 NH      Box        7:05 pm    
  Alaska Anchorage   0 at Bemidji State      4 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota State    1 at Denver             6 WC      Box        7:07 pm    
  Michigan Tech      2 at Minnesota Duluth   4 WC      Box        7:07 pm    
  North Dakota       4 at Wisconsin          2 WC      Box        7:07 pm    
  Nebraska-Omaha     4 at St. Cloud State    4 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Yale               5 at Colorado College   1 NC      Box        7:07 pm    
  Lawrence           4 at Lake Forest        2 MC      Box        7:30 pm    
  St. Scholastica    1 at Wis-Stout          4 NH      Box        7:30 pm    
% Southern N.H.      0 vs Western N.E.       7 NC      Box        7:30 pm    
  Bowling Green      1 at Northern Michigan  5 CC      Box        7:35 pm    
  Notre Dame         3 at Michigan           5 CC      Box        7:35 pm    
  Elmira             4 at Curry              4 NC  OT  Box        7:35 pm    
* - Fitchburg Shootout Third Place
# - Fitchburg Shootout Championship
& - Pepperidge Farm Tournament Third Place
% - Pepperidge Farm Tournament Championship

Sunday, November 14:
  Milwaukee S. E.    2 at Marian             1 MC      Box        3:00 pm    
  Holy Cross         6 at Canisius           2 AH      Box        3:35 pm    
  Yale               3 at Air Force          4 NC      Box        6:05 pm    

Tuesday, November 16:
  Framingham State   3 at Westfield State    6 MS      Box        7:35 pm    

Wednesday, November 17:
  Nichols            3 at Becker             5 EN      Box        6:40 pm    
  Czech Under-18 Tm  2 at Adrian             5 EX      Box        7:00 pm    
  Stonehill          2 at Assumption         3 N1      Box        7:35 pm    
  Wentworth          3 at Johnson & Wales    4 EN      Box        7:55 pm    

Thursday, November 18:
  Franklin Pierce    3 at Worcester State    2 NC      Box        5:30 pm    
  Framingham State   1 at Fitchburg State    5 MS      Box        7:00 pm    
  Salem State        5 at Plymouth State     2 MS      Box        7:00 pm    
  Curry              5 at Western N.E.       6 EN  OT  Box        7:05 pm    
  Suffolk            8 at Salve Regina       4 EN      Box        7:15 pm    
  UMass Dartmouth    3 at Westfield State    1 MS      Box        7:35 pm    

Friday, November 19:
  Brown              5 at Colgate            2 EC      Box        7:00 pm    
  Boston University  2 at New Hampshire      5 HE      Box        7:00 pm    
  Dartmouth          0 at Quinnipiac         2 EC      Box        7:00 pm    
  Harvard            0 at Princeton          1 EC      Box        7:00 pm    
  Merrimack          4 at UMass Lowell       3 HE      Box        7:00 pm    
  Maine              0 at Boston College     4 HE      Box        7:00 pm    
  Northeastern       3 at Providence         3 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Yale               4 at Cornell            2 EC      Box        7:00 pm    
  Amherst            4 at Wesleyan           0 EE      Box        7:00 pm    
  Augsburg           5 at Concordia (WI)     2 NC      Box        7:00 pm    
  Babson             5 at Colby              4 EE      Box        7:00 pm    
  Buffalo State      6 at Plattsburgh        2 SU      Box        7:00 pm    
  Cortland           3 at Morrisville        6 SU      Box        7:00 pm    
  Castleton          2 at Saint Anselm       1 EE      Box        7:00 pm    
  Conn. College      1 at Williams           5 EE      Box        7:00 pm    
  Elmira             5 at Hobart             6 EW      Box        7:00 pm    
  Fredonia           5 at Potsdam            3 SU      Box        7:00 pm    
  Geneseo            3 at Brockport          2 SU      Box        7:00 pm    
  Gustavus Adolphus  1 at Bethel             4 MI      Box        7:00 pm    
  Hamilton           3 at Trinity            1 EE      Box        7:00 pm    
  Hamline            4 at Saint Mary's       3 MI      Box        7:00 pm    
  Neumann            5 at Utica              4 EW      Box        7:00 pm    
  Southern Maine     2 at Saint Michael's    6 EE      Box        7:00 pm    
  St. Olaf           1 at Concordia (MN)     1 MI  OT  Box        7:00 pm    
  St. Thomas         4 at St. John's         1 MI      Box        7:00 pm    
  Tufts              3 at Middlebury         0 EE      Box        7:00 pm    
  UMass Boston       4 at Bowdoin            5 EE  OT  Box        7:00 pm    
  Univ. New England  0 at Norwich            8 EE      Box        7:00 pm    
  Wis-River Falls    1 at St. Norbert        3 NH      Box        7:00 pm    
  Wis-Superior       4 at Wis-Eau Claire     2 NH      Box        7:00 pm    
  Wis-Stout          4 at Wis-Stevens Pt.    1 NH      Box        7:00 pm    
  Air Force          1 at Canisius           1 AH  OT  Box        7:05 pm    
  American Int'l     3 at Army               9 AH      Box        7:05 pm    
  Connecticut        2 at Bentley            3 AH      Box        7:05 pm    
  Holy Cross         7 at Sacred Heart       2 AH      Box        7:05 pm    
  Miami              4 at Bowling Green      3 CC      Box        7:05 pm    
  Mercyhurst         3 at Robert Morris      1 AH      Box        7:05 pm    
  RIT                1 at Niagara            4 AH      Box        7:05 pm    
  Western Michigan   1 at Ferris State       3 CC      Box        7:05 pm    
  Minnesota          6 at Michigan Tech      4 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota Duluth   6 at Wisconsin          5 WC  OT  Box        7:07 pm    
  St. Cloud State    2 at Alaska Anchorage   3 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Adrian             3 at Lake Forest        1 MC      Box        7:30 pm    
  Skidmore           1 at New England Coll.  3 EE      Box        7:30 pm    
  Lake Superior      2 at Michigan           7 CC      Box        7:35 pm    
  Michigan State     2 at Notre Dame         6 CC      Box        7:35 pm    
  Northern Michigan  1 at Alaska             1 CC  OT  Box        7:35 pm    
  Bemidji State      1 at Denver             3 WC      Box        7:37 pm    
  North Dakota       6 at Nebraska-Omaha     5 WC      Box        7:37 pm    

Saturday, November 20:
  Augsburg           6 at Concordia (WI)     0 NC      Box        2:00 pm    
  Fitchburg State    1 at Salem State        3 MS      Box        2:00 pm    
  Franklin Pierce    1 at Stonehill          4 N1      Box        2:00 pm    
  St. Olaf           2 at Concordia (MN)     3 MI  OT  Box        2:00 pm    
  Adrian             6 at Lake Forest        2 MC      Box        2:30 pm    
  Amherst            4 at Trinity            2 EE      Box        3:00 pm    
  Hamilton           2 at Wesleyan           3 EE      Box        3:00 pm    
  Skidmore           7 at Saint Anselm       4 EE      Box        3:00 pm    
  Tufts              0 at Williams           5 EE      Box        3:00 pm    
  UMass Boston       3 at Colby              2 EE      Box        3:00 pm    
  Dartmouth          3 at Princeton          2 EC      Box        4:00 pm    
  Babson             3 at Bowdoin            7 EE      Box        4:00 pm    
  Conn. College      5 at Middlebury         3 EE      Box        4:00 pm    
  Southern Maine     2 at Norwich            4 EE      Box        4:00 pm    
  Univ. New England  0 at Saint Michael's    5 EE      Box        4:00 pm    
  Castleton          4 at New England Coll.  2 EE      Box        4:30 pm    
  Plymouth State     1 at UMass Dartmouth    1 MS  OT  Box        4:30 pm    
  Becker             2 at Curry              2 EN  OT  Box        4:35 pm    
  Michigan State     2 at Notre Dame         4 CC      Box        5:05 pm    
  Southern N.H.      5 at Assumption         6 N1      Box        6:35 pm    
  Brown              3 at Cornell            2 EC      Box        7:00 pm    
  Harvard            4 at Quinnipiac         5 EC      Box        7:00 pm    
  Providence         0 at Northeastern       5 HE      Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       1 at Clarkson           3 EC      Box        7:00 pm    
  UMass Lowell       2 at Merrimack          3 HE      Box        7:00 pm    
  New Hampshire      2 at Boston University  4 HE      Box        7:00 pm    
  Yale               6 at Colgate            4 EC      Box        7:00 pm    
  Buffalo State      4 at Potsdam            2 SU      Box        7:00 pm    
  Brockport          4 at Elmira             8 NC      Box        7:00 pm    
  Fredonia           2 at Plattsburgh        4 SU      Box        7:00 pm    
  Geneseo            5 at Hobart             2 NC      Box        7:00 pm    
  Neumann            5 at Manhattanville     1 EW      Box        7:00 pm    
  Oswego             4 at Morrisville        2 SU      Box        7:00 pm    
  St. John's         2 at St. Thomas         1 MI      Box        7:00 pm    
  Saint Mary's       2 at Hamline            6 MI      Box        7:00 pm    
  Wis-River Falls    1 at St. Norbert        2 NH      Box        7:00 pm    
  Wis-Superior       4 at Wis-Eau Claire     1 NH      Box        7:00 pm    
  Wis-Stout          5 at Wis-Stevens Pt.    4 NH  OT  Box        7:00 pm    
  Air Force          7 at Niagara            4 AH      Box        7:05 pm    
  American Int'l     4 at Connecticut        5 AH      Box        7:05 pm    
  Bentley            5 at Holy Cross         2 AH      Box        7:05 pm    
  Miami              3 at Bowling Green      0 CC      Box        7:05 pm    
  Robert Morris      2 at Canisius           3 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Sacred Heart       4 at Army               4 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Western Michigan   2 at Ferris State       2 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Bethel             4 at Gustavus Adolphus  5 MI      Box        7:05 pm    
  Northland          2 at St. Scholastica    6 NC      Box        7:05 pm    
  Bemidji State      2 at Denver             4 WC      Box        7:07 pm    
* Minnesota          4 at Michigan Tech      1 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota Duluth   3 at Wisconsin          2 WC  OT  Box        7:07 pm    
  North Dakota       0 at Nebraska-Omaha     1 WC      Box        7:07 pm    
  St. Cloud State    4 at Alaska Anchorage   3 WC      Box        7:07 pm    
  Worcester State    4 at Framingham State   3 MS      Box        7:30 pm    
  Lake Superior      2 at Michigan           3 CC      Box        7:35 pm    
  Northern Michigan  2 at Alaska             1 CC      Box        7:35 pm    
  Salve Regina       4 at Nichols           11 EN      Box        7:40 pm    
* - Hall of Fame Game

Sunday, November 21:
  Maine              1 at Boston College     4 HE      Box        1:00 pm    
  Johnson & Wales    3 at Suffolk            0 EN      Box        5:00 pm    
  Western N.E.       2 at Wentworth          7 EN      Box        5:30 pm    

Tuesday, November 23:
  Westfield State    1 at Williams           3 NC      Box        4:00 pm    
  Brown              5 at New Hampshire      5 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Colgate            2 at Niagara            4 NC      Box        7:00 pm    
  Princeton          3 at Quinnipiac         0 EC      Box        7:00 pm    
  Sacred Heart       1 at Yale               5 NC      Box        7:00 pm    
  Vermont            1 at Massachusetts      4 HE      Box        7:00 pm    
  Colby              0 at Southern Maine     3 NC      Box        7:00 pm    
  Cortland           2 at Hamilton           6 NC      Box        7:00 pm    
  Framingham State   2 at UMass Boston       4 NC      Box        7:00 pm    
  Skidmore           5 at Potsdam            6 NC      Box        7:00 pm    
  Salve Regina       0 at New England Coll.  9 NC      Box        7:00 pm    
  Stonehill          2 at Wesleyan           3 NC      Box        7:00 pm    
  UMass Dartmouth    1 at Babson             3 NC      Box        7:00 pm    
  Western N.E.       6 at Manhattanville     7 NC      Box        7:00 pm    
  Worcester State    3 at Plymouth State     3 MS  OT  Box        7:00 pm    
  Ferris State       3 at Michigan State     0 CC      Box        7:05 pm    
  Concordia (WI)     2 at Gustavus Adolphus  6 NC      Box        7:05 pm    
  St. Norbert        2 at Lake Forest        1 NC      Box        7:30 pm    
  Suffolk            8 at Southern N.H.      1 NC      Box        7:30 pm    
  Assumption         3 at Saint Michael's    5 N1      Box        7:35 pm    
  Curry              3 at Tufts              2 NC      Box        7:35 pm    

Friday, November 26:
* Alaska             3 at Ohio State         3 CC  OT  Box        1:45 pm    
# Hamline            2 vs Geneseo            4 NC      Box        3:00 pm    
& St. Norbert        4 vs Marian             1 NC      Box        3:30 pm    
  Boston College     3 at Merrimack          5 HE      Box        4:00 pm    
% Alab-Huntsville    1 vs Bowling Green      5 NC      Box        4:00 pm    
+ Middlebury         0 vs Norwich            3 NC      Box        4:00 pm    
@ Clarkson           1 vs Air Force          2 NC      Box        4:37 pm    
% Connecticut        5 at Rensselaer         6 NC      Box        7:00 pm    
  Dartmouth          8 at Harvard            2 EC      Box        7:00 pm    
  Minnesota State    8 at UMass Lowell       3 NC      Box        7:00 pm    
  Cortland           2 at Neumann            3 NC      Box        7:00 pm    
  Manhattanville     5 at Amherst            0 NC      Box        7:00 pm    
^ St. John's         4 at Plattsburgh        7 NC      Box        7:00 pm    
$ St. Scholastica    2 at Lawrence           4 NC      Box        7:00 pm    
# Wis-Eau Claire     4 at Adrian             3 NC  OT  Box        7:00 pm    
  American Int'l     5 at Mercyhurst         2 AH      Box        7:05 pm    
  Niagara            4 at Army               1 AH      Box        7:05 pm    
  Northeastern       2 at Vermont            2 HE  OT  Box        7:05 pm    
  Sacred Heart       1 at RIT                6 AH      Box        7:05 pm    
! Michigan           4 at Wisconsin          4 NC  OT  Box        7:07 pm    
! Michigan State     5 at Minnesota          2 NC      Box        7:07 pm    
  Lake Forest        0 at St. Olaf           6 NC      Box        7:30 pm    
  Miami              2 at Western Michigan   5 CC      Box        7:35 pm    
@ Lake Superior      3 at Denver             6 NC      Box        7:37 pm    
  Alaska Anchorage   4 at Colorado College   3 WC  OT  Box        7:37 pm    
1 Notre Dame         3 at North Dakota       6 NC      Box        7:37 pm    
  Northern Michigan  4 at Bemidji State      0 NC      Box        7:37 pm    
* - at Nationwide Arena
# - Adrian Tournament
& - MCHA/NCHA Thanksgiving Showdown at Lawrence
% - Rensselaer Holiday Tournament (Troy, NY)
+ - Primelink Tournament at Plattsburgh
@ - Denver Cup (Denver, CO)
^ - Primelink Tournament
$ - MCHA/NCHA Thanksgiving Showdown
! - College Hockey Showcase
1 - Subway Holiday Classic (Grand Forks, ND)

Saturday, November 27:
* Suffolk            1 vs Colby              3 NC      Box       12:00 pm    
# Univ. New England  4 at Southern N.H.      5 NC      Box        1:30 pm    
& Buffalo State      4 at Skidmore           0 NC      Box        2:00 pm    
  Lake Forest        0 at St. Olaf           1 NC      Box        2:00 pm    
  Providence         2 at Holy Cross         1 NC      Box        3:00 pm    
% Brockport          3 vs Tufts              3 NC  OT  Box        3:00 pm    
+ Wis-Eau Claire     2 vs Geneseo            0 NC      Box        3:00 pm    
@ Williams           6 at Babson             1 NC      Box        3:00 pm    
^ St. Scholastica    6 vs Marian             5 NC  OT  Box        3:30 pm    
$ USA Under-18 Team  4 at Bowdoin            1 EX                 3:30 pm    
! Alab-Huntsville    6 vs Connecticut        2 NC      Box        4:00 pm    
  Minnesota State    3 at UMass Lowell       2 NC      Box        4:00 pm    
  Cortland           0 at Neumann            7 NC      Box        4:00 pm    
1 St. John's         1 vs Middlebury         2 NC      Box        4:00 pm    
2 Clarkson           2 vs Lake Superior      1 NC      Box        4:07 pm    
  Salem State        1 at UMass Dartmouth    2 MS      Box        4:30 pm    
# Salve Regina       3 vs UMass Boston       8 NC      Box        4:30 pm    
& Elmira             3 vs Southern Maine     3 NC  OT  Box        5:00 pm    
3 Becker             1 at Castleton          7 NC      Box        6:00 pm    
  Brown              4 at Boston University  4 NC  OT  Box        7:00 pm    
4 Bowling Green      2 at Rensselaer         3 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Harvard            2 at Dartmouth          5 EC      Box        7:00 pm    
  Merrimack          1 at New Hampshire      2 HE      Box        7:00 pm    
  Quinnipiac         2 at Massachusetts      5 NC      Box        7:00 pm    
  Amherst            1 at Utica              3 NC      Box        7:00 pm    
  Curry              6 at Trinity            1 NC      Box        7:00 pm    
+ Hamline            1 at Adrian             4 NC      Box        7:00 pm    
5 Norwich            2 at Plattsburgh        3 NC      Box        7:00 pm    
6 St. Norbert        5 at Lawrence           0 NC      Box        7:00 pm    
  American Int'l     3 at Mercyhurst         0 AH      Box        7:05 pm    
  Canisius           2 at Bentley            3 AH      Box        7:05 pm    
  Niagara            1 at Army               4 AH      Box        7:05 pm    
  Sacred Heart       3 at RIT                3 AH  OT  Box        7:05 pm    
  St. Thomas         8 at Wis-Superior       6 NC      Box        7:05 pm    
  Alaska Anchorage   0 at Colorado College   2 WC      Box        7:07 pm    
2 Air Force          1 at Denver             3 NC      Box        7:07 pm    
7 Notre Dame         2 at North Dakota       2 NC  OT  Box        7:07 pm    
  Northern Michigan  0 at Bemidji State      3 NC      Box        7:07 pm    
8 Cornell            4 vs Colgate            3 NC      Box        7:30 pm    
  Miami              5 at Western Michigan   1 CC      Box        7:35 pm    
9 Alaska             5 at Ohio State         2 CC      Box        8:05 pm    
 Michigan State     1 at Wisconsin          4 NC      Box        8:07 pm    
* - Bowdoin/Colby Tournament at Bowdoin
# - PAL Cup
& - Skidmore Invitational
% - Rutland Herald Invitational at Castleton
+ - Adrian Tournament
@ - Gallo Arena (Bourne, MA)
^ - MCHA/NCHA Thanksgiving Showdown at Lawrence
$ - Bowdoin/Colby Tournament
! - Rensselaer Holiday Tournament Third Place
1 - Primelink Tournament Third Place
2 - Denver Cup (Denver, CO)
3 - Rutland Herald Invitational
4 - Rensselaer Holiday Tournament Championship
5 - Primelink Tournament Championship
6 - MCHA/NCHA Thanksgiving Showdown
7 - Subway Holiday Classic (Grand Forks, ND)
8 - Prudential Center (Newark, NJ)
9 - at Nationwide Arena
 - College Hockey Showcase

Sunday, November 28:
* Tufts              6 vs Becker             3 NC      Box       12:00 pm    
# Suffolk            2 vs Bowdoin            6 NC      Box       12:00 pm    
& Elmira             2 at Skidmore           4 NC      Box        1:00 pm    
% Univ. New England  6 vs Salve Regina       4 NC      Box        1:30 pm    
+ Brockport          1 at Castleton          5 NC      Box        3:00 pm    
  Nichols            5 at Babson             2 NC      Box        3:00 pm    
@ USA Under-18 Team  1 at Colby              2 EX                 3:30 pm    
  Vermont            0 at Boston College     6 HE      Box        4:00 pm    
^ Southern Maine     0 vs Buffalo State      3 NC      Box        4:00 pm    
  Canisius           3 at Bentley            2 AH  OT  Box        4:05 pm    
$ UMass Boston       8 at Southern N.H.      1 NC      Box        4:30 pm    
! Michigan           1 at Minnesota          3 NC      Box        4:37 pm    
  Wesleyan           1 at Wentworth          1 NC  OT  Box        5:30 pm    
  Stonehill          1 at Trinity            5 NC      Box        6:00 pm    
  Manhattanville     3 at Williams           3 NC  OT  Box        7:00 pm    
* - Rutland Herald Invitational Third Place
# - Bowdoin/Colby Tournament at Colby
& - Skidmore Invitational Third Place
% - PAL Cup Third Place
+ - Rutland Herald Invitational Championship
@ - Bowdoin/Colby Tournament
^ - Skidmore Invitational Championship
$ - PAL Cup Championship
! - College Hockey Showcase

Tuesday, November 30:
  Stonehill          3 at Worcester State    4 NC      Box        5:30 pm    
  Merrimack          3 at Harvard            1 NC      Box        7:00 pm    
  Hamilton           1 at Cortland           3 NC      Box        7:00 pm    

Wednesday, December 1:
  Western N.E.       2 at Becker             3 EN      Box        6:30 pm    
  Nichols            3 at Wentworth          5 EN      Box        7:00 pm    
  Southern N.H.      2 at Franklin Pierce    6 N1      Box        7:30 pm    
  Saint Anselm       7 at Assumption         4 N1      Box        7:35 pm    

Thursday, December 2:
  New Hampshire      3 at UMass Lowell       0 HE      Box        7:00 pm    
  Framingham State   1 at Salem State        9 MS      Box        7:00 pm    
  Stonehill          2 at Plymouth State     3 NC      Box        7:00 pm    
  Worcester State    2 at UMass Dartmouth    3 MS      Box        7:30 pm    
  Fitchburg State    3 at Westfield State    2 MS  OT  Box        7:35 pm    
  Suffolk            3 at Curry              6 EN      Box        7:35 pm    

Friday, December 3:
  Alab-Huntsville    1 at Cornell            3 NC      Box        7:00 pm    
  Clarkson           5 at Princeton          3 EC      Box        7:00 pm    
  Merrimack          2 at Northeastern       1 HE      Box        7:00 pm    
  Maine              3 at Providence         3 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Rensselaer         2 at Yale               4 EC      Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       6 at Quinnipiac         4 EC      Box        7:00 pm    
  Union              4 at Brown              3 EC      Box        7:00 pm    
  Bowdoin            6 at Skidmore           7 EE  OT  Box        7:00 pm    
  Colby              5 at Castleton          3 EE      Box        7:00 pm    
  Concordia (MN)     3 at Bethel             3 MI  OT  Box        7:00 pm    
  Concordia (WI)     1 at Adrian             4 MC      Box        7:00 pm    
  Cortland           2 at Geneseo            6 SU      Box        7:00 pm    
  Elmira             5 at Fredonia           4 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Manhattanville     3 at Utica              5 EW      Box        7:00 pm    
  Marian            10 at Lawrence           2 MC      Box        7:00 pm    
  Middlebury         3 at Southern Maine     5 EE      Box        7:00 pm    
  Morrisville        3 at Buffalo State      3 SU  OT  Box        7:00 pm    
  Norwich            2 at Amherst            2 EE  OT  Box        7:00 pm    
  Oswego             4 at Brockport          2 SU      Box        7:00 pm    
  Plattsburgh        4 at Potsdam            1 SU      Box        7:00 pm    
  Saint Anselm       5 at Conn. College      1 EE      Box        7:00 pm    
  Saint Michael's    1 at Hamilton           4 EE      Box        7:00 pm    
  St. Olaf           1 at Hamline            2 MI  OT  Box        7:00 pm    
  Trinity            2 at UMass Boston       0 EE      Box        7:00 pm    
  Wesleyan           1 at Babson             4 EE      Box        7:00 pm    
  Williams           6 at Univ. New England  0 EE      Box        7:00 pm    
  Bentley            2 at Robert Morris      2 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Bowling Green      1 at Lake Superior      1 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Connecticut        3 at Niagara            4 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Holy Cross         1 at Air Force          1 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Mercyhurst         6 at Sacred Heart       2 AH      Box        7:05 pm    
  Michigan State     3 at Ferris State       2 CC      Box        7:05 pm    
  RIT                4 at American Int'l     0 AH      Box        7:05 pm    
  Lake Forest        0 at Wis-River Falls    3 NC      Box        7:05 pm    
  St. Norbert        6 at St. Scholastica    1 NH      Box        7:05 pm    
  St. John's         3 at Augsburg           6 MI      Box        7:05 pm    
  Saint Mary's       0 at Milwaukee S. E.    2 NC      Box        7:05 pm    
  St. Thomas         3 at Gustavus Adolphus  5 MI      Box        7:05 pm    
  Colorado College   7 at Michigan Tech      3 WC      Box        7:07 pm    
  Denver             5 at Minnesota Duluth   4 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Wisconsin          1 at Alaska Anchorage   2 WC      Box        7:07 pm    
  New England Coll.  4 at Tufts              5 EE  OT  Box        7:15 pm    
  Northland          5 at Finlandia          2 MC      Box        7:15 pm    
  Boston College     9 at Boston University  5 HE      Box        7:30 pm    
  Wis-Eau Claire     4 at Wis-Stout          3 NH      Box        7:30 pm    
  Michigan           2 at Ohio State         3 CC  OT  Box        7:35 pm    
  Notre Dame         5 at Miami              4 CC      Box        7:35 pm    
  Western Michigan   1 at Northern Michigan  3 CC      Box        7:35 pm    
  Wis-Stevens Pt.    1 at Wis-Superior       2 NH      Box        7:35 pm    
  Minnesota          2 at Minnesota State    3 WC      Box        7:37 pm    
  St. Cloud State    1 at North Dakota       3 WC      Box        7:37 pm    
  Nebraska-Omaha     0 at Bemidji State      3 WC      Box        7:37 pm    

Saturday, December 4:
* Concordia (WI)     0 vs Adrian             3 MC      Box        9:30 am    
  UMass Lowell       2 at Massachusetts      5 HE      Box        1:30 pm    
  Augsburg           4 at St. John's         2 MI      Box        2:00 pm    
  Concordia (MN)     4 at Bethel             4 MI  OT  Box        2:00 pm    
  Saint Mary's       1 at Milwaukee S. E.    7 NC      Box        2:00 pm    
  Westfield State    5 at Salem State        6 MS      Box        2:00 pm    
  New England Coll.  2 at Conn. College      5 EE      Box        3:00 pm    
  Norwich            7 at Hamilton           1 EE      Box        3:00 pm    
  Saint Michael's    1 at Amherst            6 EE      Box        3:00 pm    
  Salve Regina       7 at Western N.E.       5 EN      Box        3:35 pm    
  Rensselaer         6 at Brown              2 EC      Box        4:00 pm    
  Bowdoin            3 at Castleton          2 EE      Box        4:00 pm    
  Colby              3 at Skidmore           3 EE  OT  Box        4:00 pm    
  Lawrence           2 at Marian             5 MC      Box        4:00 pm    
  Middlebury         7 at Univ. New England  1 EE      Box        4:00 pm    
  Northland          5 at Finlandia          2 MC      Box        4:00 pm    
  Saint Anselm       3 at Tufts              4 EE      Box        4:00 pm    
  Trinity            1 at Babson             5 EE      Box        4:00 pm    
  Wesleyan           4 at UMass Boston       6 EE      Box        4:00 pm    
  Williams           7 at Southern Maine     1 EE      Box        4:00 pm    
  RIT                2 at American Int'l     6 AH      Box        4:05 pm    
  Stonehill          2 at UMass Dartmouth    3 NC  OT  Box        4:30 pm    
  Curry              4 at Nichols            2 EN      Box        4:40 pm    
  St. Lawrence       1 at Princeton          5 EC      Box        5:00 pm    
  Alab-Huntsville    2 at Cornell            2 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Clarkson           5 at Quinnipiac         3 EC      Box        7:00 pm    
  Maine              5 at Providence         0 HE      Box        7:00 pm    
  Northeastern       2 at Merrimack          1 HE      Box        7:00 pm    
  Assumption         4 at Franklin Pierce    7 N1      Box        7:00 pm    
  Cortland           2 at Brockport          4 SU      Box        7:00 pm    
  Fitchburg State    2 at Worcester State    3 MS  OT  Box        7:00 pm    
  Gustavus Adolphus  1 at St. Thomas         2 MI  OT  Box        7:00 pm    
  Hobart             4 at Potsdam            1 NC      Box        7:00 pm    
  Morrisville        2 at Fredonia           1 SU      Box        7:00 pm    
  Neumann            2 at Elmira             4 EW      Box        7:00 pm    
  Oswego             4 at Geneseo            0 SU      Box        7:00 pm    
  Utica              4 at Buffalo State      2 NC      Box        7:00 pm    
  Wis-Stout          2 at Wis-Eau Claire     5 NH      Box        7:00 pm    
  Bentley            1 at Robert Morris      5 AH      Box        7:05 pm    
  Bowling Green      1 at Lake Superior      1 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Colgate            3 at Army               0 NC      Box        7:05 pm    
  Connecticut        8 at Niagara            5 AH      Box        7:05 pm    
  Ferris State       1 at Michigan State     0 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Holy Cross         6 at Air Force          7 AH      Box        7:05 pm    
  Michigan           2 at Ohio State         1 CC      Box        7:05 pm    
  Mercyhurst         2 at Sacred Heart       3 AH      Box        7:05 pm    
  Notre Dame         2 at Miami              5 CC      Box        7:05 pm    
  Lake Forest        1 at Wis-River Falls    5 NC      Box        7:05 pm    
  St. Norbert        1 at St. Scholastica    2 NH      Box        7:05 pm    
  Wis-Stevens Pt.    2 at Wis-Superior       4 NH      Box        7:05 pm    
  Colorado College   5 at Michigan Tech      0 WC      Box        7:07 pm    
  Denver             1 at Minnesota Duluth   2 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota          1 at Minnesota State    2 WC      Box        7:07 pm    
  St. Cloud State    2 at North Dakota       6 WC      Box        7:07 pm    
  Nebraska-Omaha     1 at Bemidji State      3 WC      Box        7:07 pm    
  Wisconsin          3 at Alaska Anchorage   1 WC      Box        7:07 pm    
  Boston University  2 at Boston College     5 HE      Box        7:30 pm    
  Hamline            4 at St. Olaf           4 MI  OT  Box        7:30 pm    
  Plymouth State     9 at Framingham State   1 MS      Box        7:30 pm    
  Western Michigan   4 at Northern Michigan  4 CC  OT  Box        7:35 pm    
* - Michigan Stadium

Sunday, December 5:
* Westfield State    5 at Western N.E.       4 NC      Box       11:55 am    
  Union              0 at Yale               5 EC      Box        3:00 pm    
  Vermont            1 at New Hampshire      5 HE      Box        4:00 pm    
  Johnson & Wales    8 at Salve Regina       5 EN      Box        4:45 pm    
  Wentworth          5 at Suffolk            0 EN      Box        5:00 pm    
* - Falcons' Cup at MassMutual Center

Tuesday, December 7:
  Westfield State    1 at Worcester State    4 MS      Box        5:30 pm    
* Providence         4 at Brown              4 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Conn. College      2 at Manhattanville     3 NC      Box        7:00 pm    
  Norwich            8 at Saint Michael's    1 EE      Box        7:00 pm    
  Plattsburgh        4 at Skidmore           1 NC      Box        7:00 pm    
  Southern N.H.      5 at Stonehill          5 N1  OT  Box        7:00 pm    
  Lawrence           1 at Wis-Superior       1 NC  OT  Box        7:05 pm    
* - Mayor's Cup

Wednesday, December 8:
  Northeastern       4 at Boston University  5 HE      Box        7:00 pm    
  Quinnipiac         3 at Harvard            1 EC      Box        7:00 pm    
  Vermont            0 at Yale               3 NC      Box        7:00 pm    
  Bethel             2 at St. John's         3 NC      Box        7:00 pm    
  Buffalo State      0 at Hobart             6 NC      Box        7:00 pm    
  UMass Boston       4 at Babson             3 EE      Box        7:00 pm    
  Nichols            7 at Franklin Pierce    2 NC      Box        7:30 pm    

Thursday, December 9:
  Plymouth State     1 at Fitchburg State    0 MS      Box        7:00 pm    
  Southern Maine     5 at Salem State        4 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Saint Anselm       5 at New England Coll.  2 EE      Box        7:00 pm    
  Stonehill          1 at Wentworth          4 NC      Box        7:00 pm    
  UMass Dartmouth    7 at Framingham State   2 MS      Box        7:20 pm    
  Michigan Tech      2 at Nebraska-Omaha     5 WC      Box        7:37 pm    

Friday, December 10:
  Fredonia           7 at Johnson & Wales    3 NC      Box        5:35 pm    
  Gustavus Adolphus  3 at Finlandia          2 NC      Box        6:00 pm    
  American Int'l     1 at Union              8 NC      Box        7:00 pm    
  UMass Lowell       2 at Princeton          5 NC      Box        7:00 pm    
  Colby              2 at Bowdoin            3 EE      Box        7:00 pm    
  Manhattanville     5 at Potsdam            3 NC      Box        7:00 pm    
  Skidmore           4 at Castleton          5 EE  OT  Box        7:00 pm    
  Utica              1 at Oswego             2 NC      Box        7:00 pm    
  Wis-Stevens Pt.    2 at Wis-Eau Claire     4 NH      Box        7:00 pm    
  Alaska             2 at Ferris State       4 CC      Box        7:05 pm    
  Bentley            1 at Army               3 AH      Box        7:05 pm    
  Connecticut        9 at Sacred Heart       3 AH      Box        7:05 pm    
  Ohio State         4 at Bowling Green      3 CC  OT  Box        7:05 pm    
  RIT                4 at Mercyhurst         2 AH      Box        7:05 pm    
  Robert Morris      4 at Alab-Huntsville    3 NC      Box        7:05 pm    
  Bethel             6 at Northland          7 NC      Box        7:05 pm    
  St. Scholastica    3 at Wis-Superior       1 NH      Box        7:05 pm    
  St. Thomas         2 at Milwaukee S. E.    1 NC      Box        7:05 pm    
  Bemidji State      2 at Wisconsin          3 WC      Box        7:07 pm    
  Colorado College   3 at St. Cloud State    0 WC      Box        7:07 pm    
  Denver             5 at Alaska Anchorage   3 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota Duluth   2 at Minnesota          3 WC      Box        7:07 pm    
  New Hampshire      4 at Maine              3 HE  OT  Box        7:30 pm    
  Wis-River Falls    3 at Wis-Stout          4 NH      Box        7:30 pm    
  Lake Superior      5 at Western Michigan   2 CC      Box        7:35 pm    
  Hamilton           6 at Western N.E.       3 NC      Box        7:35 pm    
  Michigan Tech      1 at Nebraska-Omaha     3 WC      Box        7:37 pm    
  North Dakota       4 at Minnesota State    3 WC      Box        7:37 pm    
  Saint Mary's       1 at Marian             4 NC      Box        8:00 pm    

Saturday, December 11:
  Gustavus Adolphus  4 at Finlandia          1 NC      Box        1:00 pm    
  Quinnipiac         2 at Providence         5 NC      Box        2:00 pm    
  St. Thomas         4 at Milwaukee S. E.    5 NC  OT  Box        2:00 pm    
  Salve Regina       0 at Amherst            8 NC      Box        3:00 pm    
  Westfield State    1 at Plymouth State     4 MS      Box        3:00 pm    
* Michigan State     0 at Michigan           5 CC      Box        3:05 pm    
  Bethel            10 at Northland          1 NC      Box        3:05 pm    
  Boston University  1 at Rensselaer         4 NC      Box        3:30 pm    
  Fredonia           3 at Johnson & Wales    2 NC      Box        3:30 pm    
  Univ. New England  0 at Southern Maine     3 EE      Box        4:00 pm    
  Manhattanville     8 at Potsdam            0 NC      Box        4:30 pm    
  Salem State        4 at Worcester State    5 MS      Box        4:30 pm    
  Army               2 at Union              6 NC      Box        7:00 pm    
  Niagara            4 at Colgate            3 NC  OT  Box        7:00 pm    
  UMass Lowell       2 at Princeton          7 NC      Box        7:00 pm    
  Buffalo State      2 at Utica              3 NC      Box        7:00 pm    
  Bowdoin            6 at Colby              5 NC      Box        7:00 pm    
  Brockport          3 at Neumann            5 NC      Box        7:00 pm    
  Castleton          3 at Norwich            2 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Elmira             5 at Cortland           1 NC      Box        7:00 pm    
  Oswego             2 at Hobart             5 NC      Box        7:00 pm    
  Saint Michael's    6 at Franklin Pierce    4 N1      Box        7:00 pm    
  Tufts              3 at Conn. College      4 EE      Box        7:00 pm    
  Wis-Stevens Pt.    3 at Wis-Eau Claire     2 NH      Box        7:00 pm    
  Alaska             4 at Ferris State       3 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Northern Michigan  3 at Notre Dame         2 CC      Box        7:05 pm    
  Ohio State         4 at Bowling Green      2 CC      Box        7:05 pm    
  RIT                4 at Mercyhurst         2 AH      Box        7:05 pm    
  Robert Morris      2 at Alab-Huntsville    1 NC      Box        7:05 pm    
  St. Scholastica    3 at Wis-Superior       7 NH      Box        7:05 pm    
  Bemidji State      0 at Wisconsin          2 WC      Box        7:07 pm    
  Colorado College   5 at St. Cloud State    2 WC      Box        7:07 pm    
  Denver             2 at Alaska Anchorage   2 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Lake Superior      1 at Western Michigan   4 CC      Box        7:35 pm    
  Becker             6 at Framingham State   3 NC      Box        7:40 pm    
  Concordia (WI)     1 at Marian             4 MC      Box        8:00 pm    
* - Big Chill at the Big House

Sunday, December 12:
  UMass Dartmouth    1 at Fitchburg State    4 MS      Box        1:00 pm    
  Nichols            1 at Williams           3 NC      Box        3:00 pm    
  Massachusetts      1 at Maine              4 HE      Box        4:00 pm    
  Vermont            6 at Dartmouth          5 NC      Box        4:00 pm    
  Clarkson           9 at Sacred Heart       2 NC      Box        4:05 pm    
  Northern Michigan  2 at Notre Dame         5 CC      Box        4:05 pm    
* Minnesota Duluth   2 at Minnesota          2 WC  OT  Box        4:07 pm    
* North Dakota       4 at Minnesota State    2 WC      Box        4:07 pm    
  Southern N.H.      2 at Salve Regina       2 NC  OT  Box        4:45 pm    
* - Rescheduled from 12/11

Thursday, December 16:
  Johnson & Wales   10 at Southern N.H.      2 NC      Box        7:00 pm    
  Alab-Huntsville    3 at Mercyhurst         8 NC      Box        7:05 pm    

Friday, December 17:
  Alab-Huntsville    3 at Mercyhurst         4 NC  OT  Box        7:05 pm    
  Canisius           1 at RIT                4 AH      Box        7:05 pm    
  Michigan Tech      2 at Northern Michigan  6 NC      Box        7:35 pm    

Saturday, December 18:
  Vermont            4 at St. Lawrence       6 NC      Box        7:00 pm    
  Colgate            2 at Robert Morris      3 NC  OT  Box        7:05 pm    
  USA Under-18 Team  1 at North Dakota       2 EX      Box        7:07 pm    
  Nebraska-Omaha     2 at Colorado College   5 WC      Box        7:07 pm    
  Union              1 at Western Michigan   2 NC      Box        7:35 pm    

Sunday, December 19:
  USA Junior Team    3 at Rensselaer         3 EX  OT  Box        4:00 pm    
  Colgate            1 at Robert Morris      3 NC      Box        4:05 pm    
  Union              1 at Western Michigan   3 NC      Box        4:05 pm    
  Nebraska-Omaha     3 at Colorado College   0 WC      Box        6:07 pm    

Monday, December 27:
  U.S. National Un.  5 at Castleton          4 EX  OT  Box        7:00 pm    

Tuesday, December 28:
  U.S. National Un.  2 at Saint Michael's    3 EX      Box        7:00 pm    
  Team Russia       11 at Army               4 EX      Box        7:05 pm    

Wednesday, December 29:
* Wentworth          6 vs Fitchburg State    8 NC      Box        2:00 pm    
# Bowling Green      2 vs Princeton          4 NC      Box        4:05 pm    
& Colorado College   5 vs Michigan State     4 NC      Box        4:05 pm    
% St. Cloud State    4 vs Cornell            3 NC  OT  Box        4:05 pm    
+ Assumption         1 at UMass Boston       6 NC      Box        5:00 pm    
  Team Russia        3 at Yale               5 EX      Box        7:00 pm    
  Canisius           2 at Notre Dame        10 NC      Box        7:05 pm    
# Holy Cross         1 at Connecticut        2 AH      Box        7:15 pm    
& Michigan           4 vs Michigan Tech      2 NC      Box        7:35 pm    
% Miami              4 vs Maine              1 NC      Box        7:35 pm    
  U.S. National Un.  1 at Vermont            7 EX      Box        8:05 pm    
* - Codfish Bowl at UMass-Boston
# - Toyota Connecticut Hockey Classic (Storrs, CT)
& - Great Lakes Invitational (Detroit, MI)
% - Florida College Classic (Estero, FL)
+ - Codfish Bowl

Thursday, December 30:
* Wentworth          6 vs Assumption         1 NC      Box        2:00 pm    
# RIT                4 at Robert Morris      3 AH      Box        3:05 pm    
& Colgate            5 vs Boston College     6 NC      Box        4:00 pm    
% Bowling Green      3 vs Holy Cross         2 NC  OT  Box        4:00 pm    
+ Hobart             6 vs Wis-Stevens Pt.    3 NC      Box        4:00 pm    
@ Salve Regina       0 at Plymouth State     9 NC      Box        4:00 pm    
^ Michigan State     5 vs Michigan Tech      3 NC      Box        4:05 pm    
$ Maine              3 vs Cornell            2 NC  OT  Box        4:05 pm    
! Fitchburg State    4 at UMass Boston       1 NC      Box        5:00 pm    
& Mercyhurst         4 at Dartmouth          4 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Nebraska-Omaha     3 at Quinnipiac         4 NC      Box        7:00 pm    
+ Hamilton           5 at Oswego             1 NC      Box        7:00 pm    
  Northland          3 at Concordia (MN)     6 NC      Box        7:00 pm    
@ Becker             1 vs Univ. New England  4 NC      Box        7:00 pm    
  Air Force          3 at Bentley            2 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Merrimack          2 at Army               1 NC  OT  Box        7:05 pm    
  Rensselaer         2 at Alab-Huntsville    1 NC      Box        7:05 pm    
  Massachusetts      1 at Wisconsin          5 NC      Box        7:07 pm    
1 Princeton          4 at Connecticut        1 NC      Box        7:15 pm    
2 Colorado College   5 vs Michigan           6 NC      Box        7:35 pm    
3 St. Cloud State    4 vs Miami              3 NC      Box        7:35 pm    
4 North Dakota       5 at Minnesota Duluth   0 NC      Box        7:37 pm    
* - Codfish Bowl Third Place
# - CONSOL Energy Center
& - Ledyard National Bank Classic (Hanover, NH)
% - Toyota Connecticut Hockey Classic Third Place
+ - Pathfinder Bank Oswego Hockey Classic
@ - PSU Invitational
^ - Great Lakes Invitational Third Place
$ - Florida College Classic Third Place
! - Codfish Bowl Championship
1 - Toyota Connecticut Hockey Classic Championship
2 - Great Lakes Invitational Championship
3 - Florida College Classic Championship
4 - U.S. Hockey Hall of Fame Game/AMSOIL Arena Opening

Friday, December 31:
  Nebraska-Omaha     2 at Quinnipiac         3 NC      Box       12:00 pm    
* Adrian             2 vs Manhattanville     6 NC      Box        1:00 pm    
# Salve Regina       2 vs Becker             8 NC      Box        1:00 pm    
& Neumann            1 vs New England Coll.  1 NC  OT  Box        1:00 pm    
% Hobart             2 vs Hamilton           1 NC      Box        1:00 pm    
  Northland          4 at Concordia (MN)     7 NC      Box        2:00 pm    
  Babson             1 at Salem State        4 NC      Box        3:00 pm    
  Rensselaer         2 at Alab-Huntsville    1 NC      Box        3:05 pm    
+ Ferris State       2 vs Bemidji State      3 NC      Box        3:07 pm    
@ Colgate            3 at Dartmouth          4 NC  OT  Box        4:00 pm    
* Nichols            2 at Norwich            3 NC      Box        4:00 pm    
^ Univ. New England  5 at Plymouth State     6 NC      Box        4:00 pm    
& Curry              1 at Plattsburgh        7 NC      Box        4:00 pm    
$ Wis-Stevens Pt.    1 at Oswego             6 NC      Box        4:00 pm    
  Air Force          3 at Bentley            2 AH      Box        5:05 pm    
+ Union              3 at Minnesota          2 NC  OT  Box        6:07 pm    
  Northern Michigan  2 at Denver             5 NC      Box        6:07 pm    
! Mercyhurst         1 vs Boston College     4 NC      Box        7:00 pm    
  Massachusetts      2 at Wisconsin          4 NC      Box        7:07 pm    
* - Northfield Bank Tournament
# - PSU Invitational Third Place
& - Cardinal Classic
% - Pathfinder Bank Oswego Hockey Classic Championship
+ - Dodge Holiday Classic (Minneapolis, MN)
@ - Ledyard National Bank Classic Third Place
^ - PSU Invitational Championship
$ - Pathfinder Bank Oswego Hockey Classic Third Place
! - Ledyard National Bank Classic Championship

Saturday, January 1:
  Lake Superior      7 at Nipissing          3 EX      Box        1:00 pm    
  USA Under-18 Team  5 at Southern Maine     1 EX      Box        1:00 pm    
* Brown              6 vs Boston University  1 NC      Box        3:05 pm    
# Army               2 vs Harvard            4 NC      Box        4:00 pm    
& Nichols            3 vs Adrian             7 NC      Box        4:00 pm    
% Curry              8 vs New England Coll.  5 NC      Box        4:00 pm    
+ Johnson & Wales    4 at Saint Michael's    2 NC      Box        4:00 pm    
@ Union              1 vs Bemidji State      3 NC      Box        4:07 pm    
* Minnesota State    4 vs Notre Dame         3 NC      Box        6:05 pm    
  Providence         1 at New Brunswick      3 EX      Box        7:00 pm    
^ Manhattanville     5 at Norwich            1 NC      Box        7:00 pm    
$ Neumann            1 at Plattsburgh        2 NC      Box        7:00 pm    
+ Morrisville        2 vs Castleton          9 NC      Box        7:00 pm    
  Milwaukee S. E.    1 at Hamline            4 NC      Box        7:00 pm    
  Skidmore           3 at Middlebury         6 NC      Box        7:00 pm    
# Ohio State         3 at Vermont            1 NC      Box        7:05 pm    
  Merrimack          5 at RIT                3 NC      Box        7:05 pm    
@ Ferris State       2 at Minnesota          2 NC  OT  Box        7:07 pm    
  Northern Michigan  2 at Denver             2 NC  OT  Box        7:07 pm    
* - Shillelagh Tournament (Hoffman Estates, IL)
# - Catamount Cup (Burlington, VT)
& - Northfield Bank Tournament Third Place
% - Cardinal Classic Third Place
+ - Saint Michael's Tournament
@ - Dodge Holiday Classic (Minneapolis, MN)
^ - Northfield Bank Tournament Championship
$ - Cardinal Classic Championship

Sunday, January 2:
  Lake Superior      7 at Nipissing          1 EX      Box        1:00 pm    
* Johnson & Wales    0 vs Castleton          5 NC      Box        1:00 pm    
# Conn. College      2 vs Trinity            2 NC  OT  Box        1:00 pm    
& Minnesota State    7 vs Brown              3 NC      Box        2:05 pm    
  Holy Cross         3 at Yale              10 NC      Box        4:00 pm    
% Army               3 vs Ohio State         5 NC      Box        4:00 pm    
  St. Lawrence       2 at New Hampshire      1 NC  OT  Box        4:00 pm    
+ USA Under-18 Team  1 at Maine              5 EX      Box        4:00 pm    
* Morrisville        4 at Saint Michael's    2 NC      Box        4:00 pm    
# Wesleyan           2 at Amherst            3 NC      Box        4:00 pm    
@ Boston University  3 vs Notre Dame         3 NC  OT  Box        5:05 pm    
  Providence         1 at New Brunswick      0 EX      Box        7:00 pm    
% Harvard            1 at Vermont            3 NC      Box        7:05 pm    
* - Saint Michael's Tournament
# - Ben McCabe Tournament (Amherst, MA)
& - Shillelagh Tournament Championship
% - Catamount Cup (Burlington, VT)
+ - CCCC (Portland, ME)
@ - Shillelagh Tournament Third Place

Monday, January 3:
* Conn. College      2 vs Wesleyan           2 NC  OT  Box        1:00 pm    
  Lake Superior     11 at Ottawa             1 EX      Box        3:00 pm    
# Trinity            2 at Amherst            2 NC  OT  Box        4:00 pm    
  Minnesota Duluth   4 at Clarkson           1 NC      Box        7:00 pm    
  Quinnipiac         1 at Princeton          1 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Finlandia          3 at Concordia (MN)     7 NC      Box        7:00 pm    
  Salem State        5 at Colby              4 NC      Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       5 at Sacred Heart       2 NC      Box        7:05 pm    
* - Ben McCabe Tournament Third Place
# - Ben McCabe Tournament Championship

Tuesday, January 4:
  Minnesota Duluth   4 at Clarkson           2 NC      Box        7:00 pm    
  Franklin Pierce    3 at Saint Anselm       5 N1      Box        7:00 pm    
  Hobart             5 at Brockport          2 NC      Box        7:00 pm    
  Norwich            4 at Plattsburgh        7 NC      Box        7:00 pm    
  Skidmore           0 at Oswego             2 NC      Box        7:00 pm    
  Southern Maine     3 at Middlebury         3 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Wentworth          3 at Bowdoin            5 NC      Box        7:00 pm    
  Finlandia          0 at Augsburg           4 NC      Box        7:05 pm    
  Assumption         5 at Westfield State    4 NC      Box        7:35 pm    
  Fitchburg State    3 at Becker             2 NC  OT  Box        8:30 pm    

Wednesday, January 5:
  New England Coll.  2 at Salem State        5 NC      Box        7:00 pm    
  Lake Superior      3 at Ryerson            0 EX      Box        7:30 pm    

Thursday, January 6:
  Worcester State    6 at Becker             3 NC      Box       12:50 pm    
  Lake Superior      3 at York               1 EX      Box        7:00 pm    
  Fitchburg State    9 at Assumption         3 NC      Box        7:35 pm    

Friday, January 7:
  Brown              4 at Harvard            3 EC      Box        7:00 pm    
  Colgate            1 at Quinnipiac         3 EC      Box        7:00 pm    
  Clarkson           3 at Rensselaer         2 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Cornell            2 at Princeton          1 EC      Box        7:00 pm    
  Niagara            5 at Holy Cross         2 AH      Box        7:00 pm    
  Northeastern       5 at Massachusetts      3 HE      Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       1 at Union              3 EC      Box        7:00 pm    
  UMass Lowell       2 at New Hampshire      5 HE      Box        7:00 pm    
  Yale               2 at Dartmouth          1 EC      Box        7:00 pm    
  Adrian             7 at Buffalo State      5 NC      Box        7:00 pm    
  Bowdoin            3 at Norwich            5 EE      Box        7:00 pm    
  Colby              2 at Saint Michael's    5 EE      Box        7:00 pm    
  Concordia (MN)     2 at Wis-Stevens Pt.    6 NC      Box        7:00 pm    
  Castleton          3 at Trinity            0 EE      Box        7:00 pm    
  Conn. College      1 at UMass Boston       4 EE      Box        7:00 pm    
  Curry              2 at Utica              5 NC      Box        7:00 pm    
  Franklin Pierce    2 at Geneseo            8 NC      Box        7:00 pm    
  Manhattanville     3 at Cortland           2 NC      Box        7:00 pm    
  Middlebury         3 at Hamilton           3 EE  OT  Box        7:00 pm    
  New England Coll.  3 at Univ. New England  2 EE  OT  Box        7:00 pm    
  Potsdam            2 at Neumann            5 NC      Box        7:00 pm    
  Skidmore           1 at Wesleyan           1 EE  OT  Box        7:00 pm    
  Saint Anselm       4 at Southern Maine     3 EE  OT  Box        7:00 pm    
  St. John's         0 at St. Norbert        6 NC      Box        7:00 pm    
  St. Thomas         3 at Wis-Eau Claire     4 NC      Box        7:00 pm    
  Tufts              2 at Babson             4 EE      Box        7:00 pm    
  Williams           2 at Amherst            4 EE      Box        7:00 pm    
  Western N.E.       6 at Brockport          9 NC      Box        7:00 pm    
  Air Force          5 at Sacred Heart       5 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Bemidji State      3 at Alab-Huntsville    1 NC      Box        7:05 pm    
  Ferris State       4 at Bowling Green      1 CC      Box        7:05 pm    
  Mercyhurst         1 at Connecticut        3 AH      Box        7:05 pm    
  RIT                1 at Army               1 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Western Michigan   2 at Alaska             2 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Bethel             2 at St. Scholastica    3 NC      Box        7:05 pm    
  Hamline            4 at Wis-Superior       1 NC      Box        7:05 pm    
  Lawrence           3 at Northland          2 MC      Box        7:05 pm    
  Lake Forest        2 at Milwaukee S. E.    7 MC      Box        7:05 pm    
  St. Olaf           4 at Gustavus Adolphus  3 NC      Box        7:05 pm    
  Saint Mary's       1 at Wis-River Falls    4 NC      Box        7:05 pm    
  Canisius           0 at Wisconsin          3 NC      Box        7:07 pm    
  Michigan Tech      0 at St. Cloud State    3 WC      Box        7:07 pm    
  USA Under-18 Team  0 at Minnesota          9 EX      Box        7:07 pm    
  Providence         1 at Boston College     4 HE      Box        7:30 pm    
  Augsburg           2 at Wis-Stout          4 NC      Box        7:30 pm    
  Miami              0 at Ohio State         1 CC      Box        7:35 pm    
  Michigan           3 at Michigan State     4 CC  OT  Box        7:35 pm    
  Notre Dame         8 at Northern Michigan  1 CC      Box        7:35 pm    
  American Int'l     0 at Minnesota State    1 NC      Box        7:37 pm    
  Robert Morris      0 at North Dakota       8 NC      Box        7:37 pm    

Saturday, January 8:
  Bowdoin            6 at Saint Michael's    5 EE      Box        3:00 pm    
  Castleton          3 at Wesleyan           2 EE      Box        3:00 pm    
  Middlebury         4 at Amherst            1 EE      Box        3:00 pm    
  Skidmore           1 at Trinity            2 EE      Box        3:00 pm    
  Tufts              2 at UMass Boston       7 EE      Box        3:00 pm    
  Williams           3 at Hamilton           6 EE      Box        3:00 pm    
  Western N.E.       3 at Brockport          8 NC      Box        3:00 pm    
  Bemidji State      3 at Alab-Huntsville    4 NC      Box        3:05 pm    
  Lawrence           2 at Northland          3 MC      Box        3:05 pm    
  Maine              1 at Merrimack          7 HE      Box        4:00 pm    
  Colby              2 at Norwich            7 EE      Box        4:00 pm    
  Conn. College      4 at Babson             3 EE      Box        4:00 pm    
  New England Coll.  3 at Southern Maine     1 EE      Box        4:00 pm    
  Potsdam            3 at Neumann            3 NC  OT  Box        4:00 pm    
  Saint Anselm       6 at Univ. New England  2 EE      Box        4:00 pm    
  Salve Regina       2 at UMass Dartmouth    5 NC      Box        4:30 pm    
  Nichols            4 at Assumption         1 NC      Box        4:35 pm    
  Niagara            1 at Holy Cross         5 AH      Box        5:00 pm    
  Boston College     3 at Providence         1 HE      Box        7:00 pm    
  Brown              1 at Dartmouth          3 EC      Box        7:00 pm    
  Clarkson           1 at Union              8 EC      Box        7:00 pm    
  Cornell            3 at Quinnipiac         2 EC  OT  Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       3 at Rensselaer         5 EC      Box        7:00 pm    
  UMass Lowell       1 at Northeastern       3 HE      Box        7:00 pm    
  New Hampshire      3 at Massachusetts      1 HE      Box        7:00 pm    
  Yale               4 at Harvard            2 EC      Box        7:00 pm    
  Concordia (MN)     1 at St. Norbert        5 NC      Box        7:00 pm    
  Cortland           1 at Utica             10 NC      Box        7:00 pm    
  Curry              0 at Oswego             3 NC      Box        7:00 pm    
  Elmira             2 at Plattsburgh        2 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Franklin Pierce    1 at Geneseo            5 NC      Box        7:00 pm    
  Hobart             3 at Fredonia           5 NC      Box        7:00 pm    
  St. John's         2 at Wis-Stevens Pt.    4 NC      Box        7:00 pm    
  Saint Mary's       2 at Wis-Eau Claire     5 NC      Box        7:00 pm    
  Air Force          2 at Sacred Heart       4 AH      Box        7:05 pm    
  Ferris State       3 at Bowling Green      1 CC      Box        7:05 pm    
  Miami              2 at Ohio State         5 CC      Box        7:05 pm    
  Mercyhurst         9 at Connecticut        4 AH      Box        7:05 pm    
  Michigan State     0 at Michigan           4 CC      Box        7:05 pm    
  RIT                5 at Army               2 AH      Box        7:05 pm    
  Western Michigan   2 at Alaska             0 CC      Box        7:05 pm    
  Bethel             1 at Wis-Superior       5 NC      Box        7:05 pm    
  Hamline            3 at St. Scholastica    3 NC  OT  Box        7:05 pm    
  St. Thomas         3 at Wis-River Falls    0 NC      Box        7:05 pm    
  American Int'l     2 at Minnesota State    5 NC      Box        7:07 pm    
  Canisius           5 at Wisconsin          6 NC  OT  Box        7:07 pm    
  Michigan Tech      1 at St. Cloud State    5 WC      Box        7:07 pm    
  Robert Morris      1 at North Dakota       2 NC      Box        7:07 pm    
  USA Under-18 Team  1 at Minnesota Duluth   4 EX      Box        7:07 pm    
  Gustavus Adolphus  1 at Wis-Stout          6 NC      Box        7:30 pm    
  Milwaukee S. E.    3 at Lake Forest        2 MC      Box        7:30 pm    
  Notre Dame         3 at Northern Michigan  1 CC      Box        7:35 pm    
  Augsburg           3 at St. Olaf           2 NC  OT  Box        8:00 pm    

Sunday, January 9:
  Plymouth State     2 at Wentworth          2 NC  OT  Box       12:00 pm    
  Morrisville        3 at Manhattanville     6 NC      Box        3:00 pm    
  Becker             0 at Johnson & Wales    3 EN      Box        3:05 pm    
  Colgate            4 at Princeton          5 EC      Box        4:00 pm    
  Boston University  4 at Vermont            2 HE      Box        7:00 pm    

Monday, January 10:
  Plymouth State     2 at Wentworth          2 NC  OT  Box        6:00 pm    
* Wis-River Falls    2 at Wis-Stout          4 NH      Box        7:30 pm    
* - Rescheduled from 12/11

Tuesday, January 11:
  Babson             3 at Suffolk            1 NC      Box        1:40 pm    
  Connecticut        1 at Dartmouth          5 NC      Box        7:00 pm    
  Castleton          6 at Potsdam            2 NC      Box        7:00 pm    
  Fitchburg State    2 at New England Coll.  3 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Fredonia           1 at Elmira             3 NC      Box        7:00 pm    
  Hamilton           4 at Amherst            4 EE  OT  Box        7:00 pm    
  Hobart             2 at Buffalo State      1 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Bentley            1 at American Int'l     1 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Conn. College      2 at Western N.E.       4 NC      Box        7:05 pm    
  Trinity            2 at Westfield State    0 NC      Box        7:35 pm    

Wednesday, January 12:
  Lake Forest        6 at Concordia (WI)     1 MC      Box        8:00 pm    

Thursday, January 13:
* Southern N.H.      3 at Nichols            4 NC      Box       12:00 pm    
  Plymouth State     3 at Worcester State    1 MS      Box        5:30 pm    
  UMass Dartmouth    0 at Salem State        5 MS      Box        7:00 pm    
  Geneseo            9 at Western N.E.       1 NC      Box        7:05 pm    
  Westfield State    1 at Framingham State   3 MS      Box        7:20 pm    
  Manhattanville     2 at Curry              1 NC      Box        7:35 pm    
* - Rescheduled from 1/12

Friday, January 14:
  Becker             3 at Assumption         6 NC      Box       12:30 pm    
  Providence         3 at Maine              4 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Rensselaer         1 at Cornell            5 EC      Box        7:00 pm    
  Union              2 at Colgate            1 EC      Box        7:00 pm    
  Vermont            3 at Northeastern       1 HE      Box        7:00 pm    
  Amherst            2 at Conn. College      2 EE  OT  Box        7:00 pm    
  Babson             3 at Skidmore           1 EE      Box        7:00 pm    
  Concordia (MN)     0 at St. Thomas         3 MI      Box        7:00 pm    
  Franklin Pierce    2 at Fredonia           7 NC      Box        7:00 pm    
  Hamline            6 at Bethel             3 MI      Box        7:00 pm    
  Johnson & Wales    1 at Buffalo State      5 NC      Box        7:00 pm    
  Milwaukee S. E.    1 at Adrian             6 MC      Box        7:00 pm    
  Neumann            1 at Morrisville        4 NC      Box        7:00 pm    
  Norwich            6 at New England Coll.  1 EE      Box        7:00 pm    
  Southern Maine     1 at Bowdoin            7 EE      Box        7:00 pm    
  Saint Michael's    4 at Saint Anselm       2 EE      Box        7:00 pm    
  St. Olaf           0 at Saint Mary's       2 MI      Box        7:00 pm    
  Trinity            1 at Middlebury         1 EE  OT  Box        7:00 pm    
  UMass Boston       3 at Castleton          5 EE      Box        7:00 pm    
  Univ. New England  1 at Colby             11 EE      Box        7:00 pm    
  Wis-Eau Claire     3 at St. Norbert        6 NH      Box        7:00 pm    
  Wesleyan           2 at Williams           3 EE  OT  Box        7:00 pm    
  Army               1 at Air Force          5 AH      Box        7:05 pm    
  Bentley            1 at RIT                4 AH      Box        7:05 pm    
  Connecticut        1 at Robert Morris      3 AH      Box        7:05 pm    
  Holy Cross         1 at Mercyhurst         3 AH      Box        7:05 pm    
* Merrimack          5 vs Alab-Huntsville    4 NC      Box        7:05 pm    
  Michigan State     4 at Lake Superior      0 CC      Box        7:05 pm    
  Niagara            3 at American Int'l     2 AH      Box        7:05 pm    
  Gustavus Adolphus  2 at Augsburg           2 MI  OT  Box        7:05 pm    
  St. Scholastica    3 at Wis-River Falls    2 NH      Box        7:05 pm    
  Colorado College   1 at Alaska Anchorage   4 WC      Box        7:07 pm    
  St. Lawrence       4 at Michigan Tech      4 NC  OT  Box        7:07 pm    
  Wisconsin          0 at Minnesota Duluth   2 WC      Box        7:07 pm    
  Hamilton           4 at Tufts              1 EE      Box        7:15 pm    
  Lawrence           5 at Finlandia          3 MC      Box        7:15 pm    
  Massachusetts      5 at UMass Lowell       4 HE      Box        7:30 pm    
  Wis-Superior       7 at Wis-Stout          2 NH      Box        7:30 pm    
  Alaska             1 at Notre Dame         2 CC      Box        7:35 pm    
  Bowling Green      1 at Miami              5 CC      Box        7:35 pm    
  Ferris State       2 at Michigan           3 CC      Box        7:35 pm    
  Ohio State         2 at Western Michigan   4 CC      Box        7:35 pm    
  Bemidji State      2 at Nebraska-Omaha     2 WC  OT  Box        7:37 pm    
  Denver             4 at Minnesota State    4 WC  OT  Box        7:37 pm    
  Minnesota          3 at North Dakota       2 WC      Box        7:37 pm    
  Northland          4 at Marian             6 MC      Box        8:00 pm    
* - Bridgestone Arena (Nashville, TN)

Saturday, January 15:
* Merrimack          7 vs Alab-Huntsville    0 NC      Box        1:05 pm    
  Concordia (MN)     3 at St. Thomas         2 MI      Box        1:45 pm    
  Plymouth State     1 at Salem State        1 MS  OT  Box        2:00 pm    
  Fitchburg State    6 at Framingham State   3 MS      Box        2:30 pm    
  Franklin Pierce    2 at Fredonia           6 NC      Box        3:00 pm    
  Hamilton           4 at Conn. College      0 EE      Box        3:00 pm    
  Milwaukee S. E.    2 at Adrian             2 MC  OT  Box        3:00 pm    
  Neumann            4 at Morrisville        3 NC  OT  Box        3:00 pm    
  Norwich            9 at Saint Anselm       4 EE      Box        3:00 pm    
  Southern Maine     1 at Colby              4 EE      Box        3:00 pm    
  Trinity            0 at Williams           5 EE      Box        3:00 pm    
  Brown              2 at Yale               5 EC      Box        4:00 pm    
  Amherst            5 at Tufts              3 EE      Box        4:00 pm    
  Babson             1 at Castleton          6 EE      Box        4:00 pm    
  Lawrence           3 at Finlandia          2 MC      Box        4:00 pm    
  Northland          1 at Marian             9 MC      Box        4:00 pm    
  UMass Boston       2 at Skidmore           1 EE  OT  Box        4:00 pm    
  Univ. New England  0 at Bowdoin            8 EE      Box        4:00 pm    
  Wesleyan           4 at Middlebury         3 EE  OT  Box        4:00 pm    
  Saint Michael's    2 at New England Coll.  2 EE  OT  Box        4:30 pm    
  Westfield State    4 at UMass Dartmouth    5 MS      Box        4:30 pm    
  Western N.E.       3 at Worcester State    6 NC      Box        4:30 pm    
  Hobart             8 at Curry              1 NC      Box        4:35 pm    
  St. Lawrence       6 at Michigan Tech      0 NC      Box        5:07 pm    
  Potsdam            6 at Southern N.H.      0 NC      Box        5:30 pm    
# New Hampshire      4 vs Dartmouth          5 NC      Box        7:00 pm    
  Harvard            2 at Boston University  5 NC      Box        7:00 pm    
  Rensselaer         2 at Colgate            1 EC  OT  Box        7:00 pm    
  UMass Lowell       1 at Massachusetts      4 HE      Box        7:00 pm    
  Union              5 at Cornell            1 EC      Box        7:00 pm    
  Vermont            0 at Northeastern       2 HE      Box        7:00 pm    
  Bethel             4 at Hamline            4 MI  OT  Box        7:00 pm    
  Elmira             4 at Geneseo            3 NC      Box        7:00 pm    
  Johnson & Wales    0 at Buffalo State      7 NC      Box        7:00 pm    
  Utica              6 at Suffolk            1 NC      Box        7:00 pm    
  Wis-Eau Claire     2 at St. Norbert        3 NH      Box        7:00 pm    
  Alaska             4 at Notre Dame         1 CC      Box        7:05 pm    
  Army               5 at Air Force          4 AH      Box        7:05 pm    
  Bentley            3 at RIT                3 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Bowling Green      1 at Miami              3 CC      Box        7:05 pm    
  Connecticut        2 at Robert Morris      4 AH      Box        7:05 pm    
  Holy Cross         2 at Mercyhurst         3 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Michigan           6 at Ferris State       1 CC      Box        7:05 pm    
  Michigan State     2 at Lake Superior      2 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Niagara            3 at American Int'l     1 AH      Box        7:05 pm    
  Augsburg           1 at Gustavus Adolphus  4 MI      Box        7:05 pm    
  St. Scholastica    1 at Wis-River Falls    3 NH      Box        7:05 pm    
  Bemidji State      3 at Nebraska-Omaha     2 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Colorado College   1 at Alaska Anchorage   2 WC      Box        7:07 pm    
  Denver             4 at Minnesota State    3 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Minnesota          1 at North Dakota       4 WC      Box        7:07 pm    
  Wisconsin          3 at Minnesota Duluth   2 WC      Box        7:07 pm    
  Concordia (WI)     2 at Lake Forest        4 MC      Box        7:30 pm    
  Saint Mary's       3 at St. Olaf           4 MI      Box        7:30 pm    
  Wis-Superior       8 at Wis-Stout          6 NH      Box        7:30 pm    
  Ohio State         2 at Western Michigan   2 CC  OT  Box        7:35 pm    
* - Bridgestone Arena (Nashville, TN)
# - Verizon Wireless Arena (Manchester, NH)

Sunday, January 16:
  Hobart             7 at Nichols            2 NC      Box        1:35 pm    
  Yale               2 at Brown              3 EC      Box        4:00 pm    
  Quinnipiac         7 at Canisius           3 NC      Box        4:05 pm    
  Becker             7 at Salve Regina       5 EN      Box        4:45 pm    
  Utica              4 at Wentworth          1 NC      Box        5:45 pm    
  Boston College     1 at Maine              4 HE      Box        7:00 pm    

Monday, January 17:
  Williams           1 at Plattsburgh        5 NC      Box        4:00 pm    
  Quinnipiac         2 at Canisius           2 NC  OT  Box        4:05 pm    

Tuesday, January 18:
  Tufts              3 at Suffolk            4 NC  OT  Box        6:30 pm    
  Morrisville        4 at New England Coll.  3 NC      Box        7:00 pm    
* Boston University  2 at Merrimack          3 HE      Box        7:00 pm    
  UMass Dartmouth    2 at UMass Boston       6 NC      Box        7:00 pm    
  Conn. College     10 at Salve Regina       0 NC      Box        8:00 pm    
* - Rescheduled from 1/12

Wednesday, January 19:
  Harvard            0 at Northeastern       3 NC      Box        7:00 pm    
  Franklin Pierce    0 at Southern N.H.      4 N1      Box        7:30 pm    
  Nichols            8 at Johnson & Wales    4 EN      Box        7:55 pm    

Thursday, January 20:
  Framingham State   3 at Worcester State    2 MS      Box        5:30 pm    
  Curry              4 at Wentworth          3 EN      Box        7:00 pm    
  Salem State        3 at Fitchburg State    5 MS      Box        7:00 pm    
  UMass Dartmouth    1 at Plymouth State     4 MS      Box        7:00 pm    
  Western N.E.       6 at Suffolk            5 EN      Box        7:00 pm    
* St. Norbert        0 at Wis-Superior       3 NH      Box        8:00 pm    
* - Amsoil Arena (Duluth, MN)

Friday, January 21:
* St. Norbert        5 at Wis-Superior       4 NH      Box        2:30 pm    
  Clarkson           2 at Yale               5 EC      Box        7:00 pm    
  Cornell            1 at Colgate            1 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Dartmouth          4 at Union              1 EC      Box        7:00 pm    
  Harvard            2 at Rensselaer         3 EC      Box        7:00 pm    
  Providence         3 at New Hampshire      4 HE  OT  Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       1 at Brown              2 EC      Box        7:00 pm    
  UMass Lowell       6 at Merrimack          4 HE      Box        7:00 pm    
  Adrian             4 at Lawrence           3 MC      Box        7:00 pm    
  Bethel             4 at Saint Mary's       3 MI      Box        7:00 pm    
  Brockport          3 at Potsdam            7 SU      Box        7:00 pm    
  Colby              5 at Conn. College      3 EE      Box        7:00 pm    
  Cortland           2 at Fredonia           6 SU      Box        7:00 pm    
  Castleton          4 at Hamilton           2 EE      Box        7:00 pm    
  Geneseo            2 at Plattsburgh        4 SU      Box        7:00 pm    
  New England Coll.  0 at Middlebury         4 EE      Box        7:00 pm    
  Norwich            2 at Wesleyan           5 EE      Box        7:00 pm    
  Oswego             4 at Buffalo State      1 SU      Box        7:00 pm    
  Skidmore           3 at Amherst            2 EE      Box        7:00 pm    
  Southern Maine     4 at UMass Boston       5 EE  OT  Box        7:00 pm    
  Saint Anselm       2 at Williams           2 EE  OT  Box        7:00 pm    
  Saint Michael's    1 at Trinity            6 EE      Box        7:00 pm    
  St. Thomas         0 at Hamline            6 MI      Box        7:00 pm    
  Univ. New England  4 at Babson             5 EE  OT  Box        7:00 pm    
  Utica              1 at Elmira             5 EW      Box        7:00 pm    
  Wis-River Falls    1 at Wis-Stevens Pt.    3 NH      Box        7:00 pm    
  Air Force          2 at Connecticut        1 AH      Box        7:05 pm    
  Mercyhurst         8 at Bentley            2 AH      Box        7:05 pm    
  Notre Dame         1 at Ohio State         6 CC      Box        7:05 pm    
  RIT                4 at Holy Cross         0 AH      Box        7:05 pm    
  Robert Morris      1 at Army               3 AH      Box        7:05 pm    
  Sacred Heart       2 at Niagara            4 AH      Box        7:05 pm    
  Massachusetts      1 at Vermont            2 HE      Box        7:05 pm    
  Western Michigan   2 at Lake Superior      2 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Concordia (MN)     2 at Augsburg           1 MI      Box        7:05 pm    
  Lake Forest        4 at Northland          4 MC  OT  Box        7:05 pm    
  St. John's         1 at Gustavus Adolphus  5 MI      Box        7:05 pm    
  Wis-Eau Claire     5 at St. Scholastica    3 NH      Box        7:05 pm    
  Minnesota Duluth   5 at Michigan Tech      0 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota State    2 at Wisconsin          3 WC      Box        7:07 pm    
  Bowdoin            5 at Tufts              2 EE      Box        7:15 pm    
  Manhattanville     2 at Neumann            5 EW      Box        7:15 pm    
  Milwaukee S. E.    6 at Finlandia          1 MC      Box        7:15 pm    
  Boston College     3 at Boston University  2 HE      Box        7:30 pm    
  Alaska             0 at Michigan           2 CC      Box        7:35 pm    
  Ferris State       1 at Northern Michigan  2 CC  OT  Box        7:35 pm    
  Miami              4 at Michigan State     7 CC      Box        7:35 pm    
  Alaska Anchorage   2 at Denver             3 WC      Box        7:37 pm    
  Alab-Huntsville    0 at Colorado College   7 NC      Box        7:37 pm    
  St. Cloud State    2 at Bemidji State      1 WC  OT  Box        7:37 pm    
  Nebraska-Omaha     8 at North Dakota       4 WC      Box        7:37 pm    
* - Amsoil Arena (Duluth, MN)

Saturday, January 22:
  Suffolk            1 at Nichols            4 EN      Box        1:40 pm    
  Assumption         2 at Stonehill          6 N1      Box        2:00 pm    
  Gustavus Adolphus  1 at St. John's         3 MI      Box        2:00 pm    
  Concordia (MN)     3 at Augsburg           2 MI      Box        2:05 pm    
  Salem State        5 at Framingham State   5 MS  OT  Box        2:30 pm    
  Bowdoin            1 at Conn. College      2 EE      Box        3:00 pm    
  Castleton          3 at Amherst            2 EE  OT  Box        3:00 pm    
  Milwaukee S. E.    5 at Finlandia          1 MC      Box        3:00 pm    
  New England Coll.  3 at Williams           4 EE  OT  Box        3:00 pm    
  Norwich            1 at Trinity            0 EE      Box        3:00 pm    
  Skidmore           4 at Hamilton           3 EE      Box        3:00 pm    
  Saint Michael's    2 at Wesleyan           6 EE      Box        3:00 pm    
  Lake Forest        2 at Northland          4 MC      Box        3:05 pm    
  Johnson & Wales    8 at Western N.E.       2 EN      Box        3:35 pm    
  Clarkson           3 at Brown              1 EC      Box        4:00 pm    
  Dartmouth          1 at Rensselaer         5 EC      Box        4:00 pm    
  Adrian             3 at Lawrence           1 MC      Box        4:00 pm    
  Colby              5 at Tufts              2 EE      Box        4:00 pm    
  Southern Maine     2 at Babson             2 EE  OT  Box        4:00 pm    
  Saint Anselm       4 at Middlebury         6 EE      Box        4:00 pm    
  Univ. New England  3 at UMass Boston       6 EE      Box        4:00 pm    
  Westfield State    3 at Fitchburg State    3 MS  OT  Box        4:00 pm    
  UMass Dartmouth    3 at Worcester State    0 MS      Box        4:30 pm    
  Salve Regina       3 at Curry              5 EN      Box        4:35 pm    
  Boston University  2 at New Hampshire      1 HE      Box        7:00 pm    
  Colgate            2 at Cornell            5 EC      Box        7:00 pm    
  Harvard            1 at Union              2 EC      Box        7:00 pm    
  Maine              3 at Northeastern       3 HE  OT  Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       1 at Yale               4 EC      Box        7:00 pm    
  USA Under-18 Team  2 at Quinnipiac         4 EX      Box        7:00 pm    
  UMass Lowell       3 at Boston College     5 HE      Box        7:00 pm    
  Brockport          2 at Plattsburgh        4 SU      Box        7:00 pm    
  Cortland           3 at Buffalo State      3 SU  OT  Box        7:00 pm    
  Franklin Pierce    2 at Plymouth State     7 NC      Box        7:00 pm    
  Hamline            2 at St. Thomas         1 MI      Box        7:00 pm    
  Manhattanville     3 at Neumann            1 EW      Box        7:00 pm    
  Morrisville        2 at Hobart             3 NC      Box        7:00 pm    
  Oswego             5 at Fredonia           4 SU  OT  Box        7:00 pm    
  Saint Mary's       4 at Bethel             4 MI  OT  Box        7:00 pm    
  Wis-River Falls    3 at Wis-Stevens Pt.    4 NH      Box        7:00 pm    
  Air Force          5 at Connecticut        5 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Miami              4 at Michigan State     0 CC      Box        7:05 pm    
  Mercyhurst         2 at Bentley            3 AH      Box        7:05 pm    
  Notre Dame         4 at Ohio State         1 CC      Box        7:05 pm    
  RIT                3 at Holy Cross         3 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Robert Morris      2 at Army               2 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Sacred Heart       2 at Niagara            6 AH      Box        7:05 pm    
  Massachusetts      6 at Vermont            0 HE      Box        7:05 pm    
  Western Michigan   4 at Lake Superior      4 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Wis-Eau Claire     5 at St. Scholastica    2 NH      Box        7:05 pm    
  Alaska Anchorage   1 at Denver             5 WC      Box        7:07 pm    
  Alab-Huntsville    1 at Colorado College   4 NC      Box        7:07 pm    
  Minnesota Duluth   3 at Michigan Tech      0 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota State    1 at Wisconsin          2 WC      Box        7:07 pm    
  St. Cloud State    5 at Bemidji State      1 WC      Box        7:07 pm    
  Nebraska-Omaha     2 at North Dakota       4 WC      Box        7:07 pm    
  Marian             6 at Concordia (WI)     1 MC      Box        7:30 pm    
  Wis-Stout          4 at St. Olaf           5 NC  OT  Box        7:30 pm    
  Alaska             3 at Michigan           4 CC      Box        7:35 pm    
  Ferris State       1 at Northern Michigan  3 CC      Box        7:35 pm    

Sunday, January 23:
* Geneseo            4 at Potsdam            3 SU      Box        2:00 pm    
  American Int'l     4 at Canisius           6 AH      Box        4:05 pm    
  USA Under-18 Team  4 at Providence         5 EX      Box        7:00 pm    
* - Cheel Arena (Suspended from 1/22)

Monday, January 24:
  American Int'l     3 at Canisius           8 AH      Box        7:05 pm    

Tuesday, January 25:
  Bentley            5 at UMass Lowell       8 NC      Box        7:00 pm    
  Sacred Heart       1 at Princeton          7 NC      Box        7:00 pm    
  Stonehill          2 at Southern N.H.      3 N1  OT  Box        7:30 pm    
  Babson             1 at Curry              5 NC      Box        7:35 pm    
  Assumption         1 at Bowdoin            7 NC      Box        7:35 pm    

Wednesday, January 26:
  Suffolk            3 at Becker             2 EN  OT  Box        8:20 pm    

Thursday, January 27:
  Wentworth          7 at Salve Regina       4 EN      Box        6:45 pm    
  Worcester State    1 at Fitchburg State    6 MS      Box        7:00 pm    
  Wis-Stevens Pt.    1 at St. Norbert        2 NH      Box        7:00 pm    
  Nichols            3 at Western N.E.       2 EN      Box        7:05 pm    
  Plymouth State     6 at Framingham State   1 MS      Box        7:20 pm    
  UMass Dartmouth    5 at Southern N.H.      2 NC      Box        7:30 pm    
  Michigan State     1 at Ferris State       2 CC      Box        7:35 pm    
  Johnson & Wales    1 at Curry              3 EN      Box        7:35 pm    
  Salem State        7 at Westfield State    1 MS      Box        7:35 pm    

Friday, January 28:
  Brown              0 at Rensselaer         3 EC      Box        7:00 pm    
  Boston University  4 at Maine              3 HE      Box        7:00 pm    
  Colgate            2 at Harvard            6 EC      Box        7:00 pm    
  Cornell            2 at Dartmouth          2 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Princeton          5 at St. Lawrence       3 EC      Box        7:00 pm    
  Quinnipiac         3 at Clarkson           2 EC      Box        7:00 pm    
  New Hampshire      5 at Providence         2 HE      Box        7:00 pm    
  Vermont            1 at Merrimack          2 HE      Box        7:00 pm    
  Yale               2 at Union              3 EC      Box        7:00 pm    
  Amherst            2 at Univ. New England  5 EE      Box        7:00 pm    
  Augsburg           2 at Hamline            5 MI      Box        7:00 pm    
  Babson             9 at Saint Michael's    4 EE      Box        7:00 pm    
  Cortland           2 at Plattsburgh        0 SU      Box        7:00 pm    
  Conn. College      2 at Skidmore           4 EE      Box        7:00 pm    
  Elmira             3 at Manhattanville     1 EW      Box        7:00 pm    
  Finlandia          1 at Adrian             6 MC      Box        7:00 pm    
  Fredonia           6 at Buffalo State      4 SU      Box        7:00 pm    
  Hamilton           3 at Southern Maine     1 EE      Box        7:00 pm    
  Hobart             2 at Utica              4 EW      Box        7:00 pm    
  Lake Forest        1 at Marian             4 MC      Box        7:00 pm    
  Middlebury         4 at Colby              1 EE      Box        7:00 pm    
  Morrisville        8 at Brockport          6 SU      Box        7:00 pm    
  Milwaukee S. E.    2 at Lawrence           0 MC      Box        7:00 pm    
  Oswego             8 at Potsdam            1 SU      Box        7:00 pm    
  St. John's         2 at Concordia (MN)     3 MI  OT  Box        7:00 pm    
  St. Thomas         3 at Saint Mary's       3 MI  OT  Box        7:00 pm    
  Trinity            0 at Saint Anselm       2 EE      Box        7:00 pm    
  Tufts              3 at Castleton          8 EE      Box        7:00 pm    
  UMass Boston       0 at Norwich            2 EE      Box        7:00 pm    
  Wis-Eau Claire     1 at Wis-Stevens Pt.    6 NH      Box        7:00 pm    
  Williams           2 at Bowdoin            3 EE      Box        7:00 pm    
  American Int'l     6 at Sacred Heart       4 AH      Box        7:05 pm    
  Army               1 at Bentley            2 AH      Box        7:05 pm    
  Canisius           4 at Air Force          4 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Connecticut        2 at Holy Cross         4 AH      Box        7:05 pm    
  Lake Superior      4 at Bowling Green      2 CC      Box        7:05 pm    
  Ohio State         0 at Alaska             1 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Robert Morris      6 at Niagara            5 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Wis-River Falls    1 at Wis-Superior       0 NH  OT  Box        7:05 pm    
  Wis-Stout          1 at St. Scholastica    4 NH      Box        7:05 pm    
  Alaska Anchorage   1 at Minnesota          5 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota State    3 at St. Cloud State    3 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Wisconsin          4 at Michigan Tech      2 WC      Box        7:07 pm    
  Massachusetts      0 at Northeastern       3 HE      Box        7:30 pm    
  Bethel             2 at St. Olaf           4 MI      Box        7:30 pm    
  Northland          8 at Concordia (WI)     3 MC      Box        7:30 pm    
  Wesleyan           2 at New England Coll.  4 EE      Box        7:30 pm    
  Miami              5 at Notre Dame         5 CC  OT  Box        7:35 pm    
  Northern Michigan  2 at Western Michigan   5 CC      Box        7:35 pm    
  Alab-Huntsville    0 at Nebraska-Omaha     4 NC      Box        7:37 pm    
  North Dakota       2 at Colorado College   4 WC      Box        8:07 pm    

Saturday, January 29:
  Northland          4 at Concordia (WI)     4 MC  OT  Box        2:00 pm    
  St. John's         2 at Concordia (MN)     2 MI  OT  Box        2:00 pm    
  Nichols            5 at Salve Regina       4 EN      Box        2:45 pm    
  Conn. College      2 at Castleton          6 EE      Box        3:00 pm    
  Finlandia          2 at Adrian             9 MC      Box        3:00 pm    
  Hamilton          10 at Univ. New England  7 EE      Box        3:00 pm    
  Lawrence           2 at Milwaukee S. E.    4 MC      Box        3:00 pm    
  UMass Boston       1 at Saint Michael's    4 EE      Box        3:00 pm    
  Williams           3 at Colby              6 EE      Box        3:00 pm    
  Curry              5 at Becker             5 EN  OT  Box        3:30 pm    
  Wentworth          6 at Western N.E.       2 EN      Box        3:35 pm    
  Princeton          4 at Clarkson           3 EC  OT  Box        4:00 pm    
  Quinnipiac         2 at St. Lawrence       2 EC  OT  Box        4:00 pm    
  Amherst            3 at Southern Maine     0 EE      Box        4:00 pm    
  Babson             4 at Norwich            4 EE  OT  Box        4:00 pm    
  Middlebury         4 at Bowdoin            2 EE      Box        4:00 pm    
  Morrisville        1 at Geneseo            4 SU      Box        4:00 pm    
  Tufts              2 at Skidmore           6 EE      Box        4:00 pm    
  Wesleyan           2 at Saint Anselm       6 EE      Box        4:00 pm    
  Framingham State   2 at UMass Dartmouth    5 MS      Box        4:30 pm    
  Trinity            5 at New England Coll.  4 EE      Box        4:30 pm    
  Miami              2 at Notre Dame         2 CC  OT  Box        5:05 pm    
  Worcester State    6 at Westfield State    2 MS      Box        5:35 pm    
  Boston College     5 at UMass Lowell       1 HE      Box        7:00 pm    
  Brown              2 at Union              4 EC      Box        7:00 pm    
  Boston University  1 at Maine              1 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Colgate            3 at Dartmouth          7 EC      Box        7:00 pm    
  Cornell            2 at Harvard            1 EC      Box        7:00 pm    
  Northeastern       2 at Massachusetts      2 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Providence         1 at New Hampshire      5 HE      Box        7:00 pm    
* Yale               2 at Rensselaer         5 EC      Box        7:00 pm    
  Elmira             4 at Manhattanville     3 EW      Box        7:00 pm    
  Fitchburg State    4 at Plymouth State     1 MS      Box        7:00 pm    
  Hobart             0 at Utica              5 EW      Box        7:00 pm    
  Neumann            2 at Brockport          2 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Oswego             4 at Plattsburgh        3 SU      Box        7:00 pm    
  St. Norbert        3 at Wis-Eau Claire     3 NH  OT  Box        7:00 pm    
  Stonehill          1 at Franklin Pierce    6 N1      Box        7:00 pm    
  St. Olaf           7 at Bethel             2 MI      Box        7:00 pm    
  Saint Mary's       2 at St. Thomas         6 MI      Box        7:00 pm    
  Army               1 at Bentley            1 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Canisius           2 at Air Force          3 AH      Box        7:05 pm    
  Connecticut        0 at Holy Cross         4 AH      Box        7:05 pm    
  Lake Superior      1 at Bowling Green      2 CC      Box        7:05 pm    
  Mercyhurst         3 at RIT                3 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Niagara            2 at Robert Morris      2 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Ohio State         2 at Alaska             6 CC      Box        7:05 pm    
  Sacred Heart       1 at American Int'l     2 AH      Box        7:05 pm    
  Hamline            4 at Augsburg           4 MI  OT  Box        7:05 pm    
  Wis-River Falls    5 at St. Scholastica    3 NH      Box        7:05 pm    
  Wis-Stout          1 at Wis-Superior       0 NH      Box        7:05 pm    
  Alaska Anchorage   1 at Minnesota          0 WC      Box        7:07 pm    
  Alab-Huntsville    2 at Nebraska-Omaha     1 NC  OT  Box        7:07 pm    
  Minnesota State    6 at St. Cloud State    2 WC      Box        7:07 pm    
  North Dakota       6 at Colorado College   0 WC      Box        7:07 pm    
  Wisconsin          4 at Michigan Tech      1 WC      Box        7:07 pm    
  Vermont            1 at Merrimack          7 HE      Box        7:30 pm    
  Assumption         8 at Southern N.H.      3 N1      Box        7:30 pm    
  Cortland           7 at Potsdam            6 SU  OT  Box        7:30 pm    
  Marian             3 at Lake Forest        2 MC      Box        7:30 pm    
  Northern Michigan  1 at Western Michigan   6 CC      Box        7:35 pm    
# Michigan           1 vs Michigan State     2 CC      Box        8:05 pm    
* - Big Red Freakout!
# - Joe Louis Arena

Sunday, January 30:
  Suffolk            2 at Johnson & Wales    4 EN      Box        3:05 pm    

Tuesday, February 1:
  Southern N.H.      2 at Saint Michael's    9 N1      Box        1:00 pm    
  Middlebury         1 at Plattsburgh        2 NC      Box        7:00 pm    

Thursday, February 3:
  Johnson & Wales    3 at Wentworth          2 EN      Box        7:00 pm    
  St. John's         3 at Hamline            1 MI      Box        7:00 pm    
  Worcester State    3 at Salem State        5 MS      Box        7:00 pm    
  Wis-Stout          2 at Wis-Eau Claire     0 NH      Box        7:00 pm    
  Robert Morris      4 at Canisius           5 AH      Box        7:05 pm    
  Fitchburg State    1 at UMass Dartmouth    3 MS      Box        7:30 pm    
  Plymouth State     0 at Westfield State    4 MS      Box        7:35 pm    
  Western N.E.       4 at Curry              9 EN      Box        7:35 pm    
* Framingham State   1 at Stonehill          4 NC      Box        8:30 pm    
* - Rescheduled from 2/02

Friday, February 4:
  Clarkson           2 at Cornell            5 EC      Box        7:00 pm    
  Dartmouth          3 at Brown              0 EC      Box        7:00 pm    
  Harvard            0 at Yale               1 EC      Box        7:00 pm    
  Merrimack          4 at Northeastern       3 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Rensselaer         3 at Quinnipiac         3 EC  OT  Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       4 at Colgate            0 EC      Box        7:00 pm    
  Massachusetts      0 at Boston College     5 HE      Box        7:00 pm    
  Union              7 at Princeton          4 EC      Box        7:00 pm    
  Buffalo State      4 at Brockport          1 SU      Box        7:00 pm    
  Bowdoin            2 at Amherst            3 EE      Box        7:00 pm    
  Colby              4 at Hamilton           4 EE  OT  Box        7:00 pm    
  Castleton          4 at Southern Maine     4 EE  OT  Box        7:00 pm    
  Conn. College      2 at Trinity            6 EE      Box        7:00 pm    
  Fredonia           1 at Geneseo            2 SU      Box        7:00 pm    
  Gustavus Adolphus  1 at Concordia (MN)     9 MI      Box        7:00 pm    
  Lake Forest        1 at Adrian             6 MC      Box        7:00 pm    
  Middlebury         4 at Norwich            4 EE  OT  Box        7:00 pm    
  New England Coll.  6 at Babson             5 EE      Box        7:00 pm    
  Neumann            0 at Hobart             4 EW      Box        7:00 pm    
  Northland          0 at Lawrence           5 MC      Box        7:00 pm    
  Oswego             4 at Cortland           3 SU  OT  Box        7:00 pm    
  Potsdam            8 at Morrisville        5 SU      Box        7:00 pm    
  Skidmore           2 at Univ. New England  1 EE      Box        7:00 pm    
  Saint Anselm       4 at UMass Boston       2 EE      Box        7:00 pm    
  St. Olaf           2 at St. Thomas         2 MI  OT  Box        7:00 pm    
  St. Scholastica    1 at Wis-Stevens Pt.    3 NH      Box        7:00 pm    
  Tufts              3 at Wesleyan           6 EE      Box        7:00 pm    
  Utica              2 at Manhattanville     1 EW      Box        7:00 pm    
  Williams           5 at Saint Michael's    2 EE      Box        7:00 pm    
  Wis-Superior       0 at St. Norbert        3 NH      Box        7:00 pm    
  Air Force          0 at RIT                1 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Connecticut        4 at Army               2 AH      Box        7:05 pm    
  Holy Cross         5 at American Int'l     2 AH      Box        7:05 pm    
  Mercyhurst         8 at Niagara            5 AH      Box        7:05 pm    
  Providence         1 at Vermont            1 HE  OT  Box        7:05 pm    
  Sacred Heart       6 at Bentley            3 AH      Box        7:05 pm    
  Concordia (WI)     1 at Milwaukee S. E.    5 MC      Box        7:05 pm    
  Saint Mary's       3 at Augsburg           4 MI      Box        7:05 pm    
  Wis-Stout          2 at Wis-River Falls    4 NH      Box        7:05 pm    
  Minnesota          2 at Minnesota Duluth   2 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Michigan Tech      1 at Alaska Anchorage   4 WC      Box        7:07 pm    
  Marian             1 at Finlandia          2 MC      Box        7:15 pm    
  Maine              3 at New Hampshire      6 HE      Box        7:30 pm    
  UMass Lowell       1 at Boston University  3 HE      Box        7:30 pm    
  Bowling Green      1 at Western Michigan   1 CC  OT  Box        7:35 pm    
  Lake Superior      4 at Northern Michigan  1 CC      Box        7:35 pm    
  Michigan           2 at Miami              4 CC      Box        7:35 pm    
  Michigan State     2 at Ohio State         0 CC      Box        7:35 pm    
  Bemidji State      1 at Minnesota State    2 WC  OT  Box        7:37 pm    
  St. Cloud State    0 at Nebraska-Omaha     3 WC      Box        7:37 pm    
  Denver             2 at Colorado College   3 WC      Box        8:07 pm    

Saturday, February 5:
  Gustavus Adolphus  3 at Concordia (MN)     1 MI      Box        2:00 pm    
  Bowdoin            3 at Hamilton           3 EE  OT  Box        3:00 pm    
  Colby              3 at Amherst            2 EE      Box        3:00 pm    
  Lake Forest        3 at Adrian             5 MC      Box        3:00 pm    
  Marian             5 at Finlandia          2 MC      Box        3:00 pm    
  Tufts              2 at Trinity            8 EE      Box        3:00 pm    
  Becker             5 at Western N.E.       4 EN      Box        3:35 pm    
  Rensselaer         5 at Princeton          2 EC      Box        4:00 pm    
  Castleton          6 at Univ. New England  0 EE      Box        4:00 pm    
  Middlebury         5 at Saint Michael's    3 EE      Box        4:00 pm    
  New England Coll.  2 at UMass Boston       5 EE      Box        4:00 pm    
  Neumann            4 at Hobart             4 EW  OT  Box        4:00 pm    
  Northland          2 at Lawrence           4 MC      Box        4:00 pm    
  Skidmore           2 at Southern Maine     3 EE      Box        4:00 pm    
  Saint Anselm       3 at Babson             3 EE  OT  Box        4:00 pm    
  Williams           0 at Norwich            3 EE      Box        4:00 pm    
  Franklin Pierce    6 at Southern N.H.      1 N1      Box        4:30 pm    
  Salem State        7 at UMass Dartmouth    1 MS      Box        4:30 pm    
  Michigan           0 at Miami              3 CC      Box        5:05 pm    
  Framingham State   2 at Westfield State   11 MS      Box        5:35 pm    
  Worcester State    0 at Plymouth State     6 MS      Box        6:30 pm    
  Wentworth          5 at Nichols            1 EN      Box        6:40 pm    
  Clarkson           2 at Colgate            4 EC      Box        7:00 pm    
  Dartmouth          2 at Yale               4 EC      Box        7:00 pm    
  Maine              4 at New Hampshire      5 HE      Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       3 at Cornell            4 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Massachusetts      2 at Merrimack         11 HE      Box        7:00 pm    
  Union              3 at Quinnipiac         2 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Augsburg           5 at Saint Mary's       3 MI      Box        7:00 pm    
  Buffalo State      2 at Geneseo            3 SU      Box        7:00 pm    
  Cortland           4 at Elmira             6 NC      Box        7:00 pm    
  Curry              4 at Suffolk            1 EN      Box        7:00 pm    
  Fredonia           2 at Brockport          2 SU  OT  Box        7:00 pm    
  Hamline            3 at St. John's         3 MI  OT  Box        7:00 pm    
  Manhattanville     1 at Utica              3 EW      Box        7:00 pm    
  Plattsburgh        6 at Morrisville        2 SU      Box        7:00 pm    
  St. Scholastica    3 at St. Norbert        5 NH      Box        7:00 pm    
  Wis-River Falls    4 at Wis-Eau Claire     2 NH      Box        7:00 pm    
  Wis-Superior       3 at Wis-Stevens Pt.    4 NH      Box        7:00 pm    
  Air Force          5 at RIT                5 AH  OT  Box        7:05 pm    
  American Int'l     4 at Holy Cross         8 AH      Box        7:05 pm    
* Army               5 at Connecticut        3 AH      Box        7:05 pm    
  Bentley            5 at Sacred Heart       4 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Canisius           1 at Robert Morris      4 AH      Box        7:05 pm    
  Ferris State       2 at Alaska             1 CC      Box        7:05 pm    
  Michigan State     2 at Ohio State         4 CC      Box        7:05 pm    
  Niagara            0 at Mercyhurst         4 AH      Box        7:05 pm    
  Providence         1 at Vermont            7 HE      Box        7:05 pm    
  Bemidji State      4 at Minnesota State    1 WC      Box        7:07 pm    
  Colorado College   3 at Denver             5 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota          4 at Minnesota Duluth   6 WC      Box        7:07 pm    
  Michigan Tech      2 at Alaska Anchorage   4 WC      Box        7:07 pm    
  St. Cloud State    3 at Nebraska-Omaha     4 WC      Box        7:07 pm    
  Salve Regina       4 at Johnson & Wales    5 EN      Box        7:20 pm    
  St. Thomas         2 at St. Olaf           1 MI      Box        7:30 pm    
  Milwaukee S. E.    3 at Concordia (WI)     1 MC      Box        7:30 pm    
  Bowling Green      1 at Western Michigan   3 CC      Box        7:35 pm    
  Lake Superior      2 at Northern Michigan  0 CC      Box        7:35 pm    
  Stonehill          3 at Assumption         6 N1      Box        7:35 pm    
* - XL Center, Hartford, CT

Sunday, February 6:
* Ferris State       3 at Alaska             2 CC      Box        7:05 pm    
* - Rescheduled from 2/04

Monday, February 7:
* Harvard            0 vs Northeastern       4 NC      Box        5:00 pm    
* Boston University  2 vs Boston College     3 NC  OT  Box        8:00 pm    
# Becker             3 at Nichols            2 EN      Box        8:10 pm    
* - Beanpot (Boston, MA)
# - Rescheduled from 2/02

Tuesday, February 8:
* Conn. College      2 at Wesleyan           3 EE      Box        3:00 pm    
# Franklin Pierce    4 at Univ. New England  6 NC      Box        6:00 pm    
  Salve Regina       5 at Stonehill          4 NC      Box        7:00 pm    
  Williams           3 at Middlebury         3 EE  OT  Box        7:00 pm    
  Saint Anselm       6 at Southern N.H.      1 N1      Box        7:30 pm    
* - Rescheduled from 2/05
# - Rescheduled from 1/12 & 2/01

Wednesday, February 9:
  Assumption         2 at Worcester State    5 NC      Box        6:30 pm    
  Western N.E.       5 at Salve Regina       1 EN      Box        8:15 pm    
  Johnson & Wales    6 at Becker             4 EN      Box        8:30 pm    

Thursday, February 10:
  Framingham State   5 at Fitchburg State    4 MS      Box        7:00 pm    
  Salem State        3 at Plymouth State     4 MS      Box        7:00 pm    
  Wis-Superior       4 at St. Scholastica    1 NH      Box        7:05 pm    
  Suffolk            1 at Wentworth          5 EN      Box        7:30 pm    
  Nichols            1 at Curry              6 EN      Box        7:35 pm    
  UMass Dartmouth    7 at Westfield State    2 MS      Box        7:35 pm    

Friday, February 11:
  Boston College     3 at Providence         0 HE      Box        7:00 pm    
  Brown              1 at Clarkson           4 EC      Box        7:00 pm    
  Colgate            2 at Rensselaer         1 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Cornell            0 at Union              4 EC      Box        7:00 pm    
  Merrimack          4 at New Hampshire      2 HE      Box        7:00 pm    
  Northeastern       3 at UMass Lowell       2 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Princeton          4 at Harvard            4 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Quinnipiac         1 at Dartmouth          3 EC      Box        7:00 pm    
  Vermont            7 at Maine              2 HE      Box        7:00 pm    
  Yale               2 at St. Lawrence       3 EC      Box        7:00 pm    
  Adrian             9 at Concordia (WI)     2 MC      Box        7:00 pm    
  Amherst            6 at New England Coll.  3 EE      Box        7:00 pm    
  Babson             2 at Williams           3 EE      Box        7:00 pm    
  Brockport          3 at Geneseo            2 SU      Box        7:00 pm    
  Elmira             3 at Hobart             0 EW      Box        7:00 pm    
  Hamilton           4 at Saint Anselm       3 EE      Box        7:00 pm    
  Lawrence           0 at Marian             5 MC      Box        7:00 pm    
  Morrisville        4 at Cortland           0 SU      Box        7:00 pm    
  Norwich            5 at Castleton          2 EE      Box        7:00 pm    
  Plattsburgh        3 at Buffalo State      4 SU      Box        7:00 pm    
  Potsdam            0 at Fredonia           8 SU      Box        7:00 pm    
  Southern Maine     1 at Conn. College      6 EE      Box        7:00 pm    
  Saint Michael's    0 at Skidmore           7 EE      Box        7:00 pm    
  St. Scholastica    0 at Wis-Eau Claire     3 NH      Box        7:00 pm    
  St. Thomas         8 at Bethel             3 MI      Box        7:00 pm    
  Trinity            4 at Bowdoin            2 EE      Box        7:00 pm    
  UMass Boston       1 at Middlebury         4 EE      Box        7:00 pm    
  Utica              1 at Neumann            5 EW      Box        7:00 pm    
  Wesleyan           2 at Colby              4 EE      Box        7:00 pm    
  Alaska             2 at Lake Superior      2 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Alab-Huntsville    2 at Ferris State       5 NC      Box        7:05 pm    
  Army               1 at Holy Cross         5 AH      Box        7:05 pm    
  Bentley            3 at American Int'l     2 AH      Box        7:05 pm    
  Canisius           0 at RIT                3 AH      Box        7:05 pm    
  Connecticut        4 at Sacred Heart       2 AH      Box        7:05 pm    
  Mercyhurst         2 at Robert Morris      3 AH      Box        7:05 pm    
  Niagara            2 at Air Force          3 AH      Box        7:05 pm    
  Northern Michigan  4 at Michigan State     2 CC      Box        7:05 pm    
  Finlandia          2 at Northland          3 MC  OT  Box        7:05 pm    
  St. Norbert        3 at Wis-River Falls    1 NH      Box        7:05 pm    
* Bemidji State      2 at Michigan Tech      2 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Denver             2 at Minnesota          1 WC      Box        7:07 pm    
  St. Cloud State    8 at Minnesota Duluth   2 WC      Box        7:07 pm    
  Gustavus Adolphus  3 at Hamline            1 MI      Box        7:15 pm    
  Univ. New England  5 at Tufts              6 EE      Box        7:15 pm    
  Boston University  4 at Massachusetts      3 HE  OT  Box        7:30 pm    
  Milwaukee S. E.    3 at Lake Forest        0 MC      Box        7:30 pm    
  Wis-Stevens Pt.    4 at Wis-Stout          5 NH      Box        7:30 pm    
  Bowling Green      1 at Notre Dame         2 CC      Box        7:35 pm    
  Ohio State         2 at Michigan           3 CC      Box        7:35 pm    
  Western Michigan   3 at Miami              3 CC  OT  Box        7:35 pm    
  Alaska Anchorage   1 at North Dakota       6 WC      Box        7:37 pm    
  Minnesota State    5 at Colorado College   1 WC      Box        7:37 pm    
  Wisconsin          1 at Nebraska-Omaha     4 WC      Box        7:37 pm    
  Augsburg           4 at St. Olaf           2 MI      Box        8:00 pm    
* - Winter Carnival

Saturday, February 12:
  Adrian             7 at Concordia (WI)     1 MC      Box        2:00 pm    
  Fitchburg State    0 at Salem State        3 MS      Box        2:00 pm    
  Amherst            4 at Saint Anselm       0 EE      Box        3:00 pm    
  Trinity            3 at Colby              1 EE      Box        3:00 pm    
  UMass Boston       1 at Williams           2 EE      Box        3:00 pm    
  Univ. New England  6 at Conn. College      3 EE      Box        3:00 pm    
  Finlandia          3 at Northland          7 MC      Box        3:05 pm    
  Worcester State    0 at Framingham State   1 MS      Box        3:15 pm    
  Cornell            3 at Rensselaer         2 EC  OT  Box        3:30 pm    
  Princeton          1 at Dartmouth          4 EC      Box        4:00 pm    
  Babson             1 at Middlebury         2 EE      Box        4:00 pm    
  Hamilton           4 at New England Coll.  3 EE      Box        4:00 pm    
  Norwich            3 at Skidmore           1 EE      Box        4:00 pm    
  St. Norbert        1 at Wis-Stout          5 NH      Box        4:00 pm    
  Southern Maine     5 at Tufts              1 EE      Box        4:00 pm    
  Saint Michael's    4 at Castleton          6 EE      Box        4:00 pm    
  Wesleyan           6 at Bowdoin            3 EE      Box        4:00 pm    
  Plymouth State     1 at UMass Dartmouth    4 MS      Box        4:30 pm    
  Southern N.H.      5 at Stonehill          6 N1      Box        4:45 pm    
  Northern Michigan  6 at Michigan State     5 CC      Box        5:05 pm    
* Bemidji State      1 at Michigan Tech      0 WC      Box        5:07 pm    
  Denver             3 at Minnesota          7 WC      Box        5:07 pm    
  Brown              5 at St. Lawrence       1 EC      Box        7:00 pm    
  Colgate            3 at Union              6 EC      Box        7:00 pm    
  Providence         3 at Massachusetts      3 HE  OT  Box        7:00 pm    
  New Hampshire      2 at Merrimack          3 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Vermont            2 at Maine              4 HE      Box        7:00 pm    
  Yale               6 at Clarkson           3 EC      Box        7:00 pm    
  Assumption         1 at Franklin Pierce    2 N1      Box        7:00 pm    
  Bethel             2 at St. Thomas         7 MI      Box        7:00 pm    
  Curry              8 at Salve Regina       1 EN      Box        7:00 pm    
  Hobart             0 at Elmira             4 EW      Box        7:00 pm    
  Marian             6 at Lawrence           3 MC      Box        7:00 pm    
  Morrisville        5 at Oswego             2 SU      Box        7:00 pm    
  Plattsburgh        3 at Fredonia           1 SU      Box        7:00 pm    
  Nichols            1 at Suffolk            3 EN      Box        7:00 pm    
  Potsdam            1 at Buffalo State      3 SU      Box        7:00 pm    
  Saint Mary's       4 at St. John's         3 MI      Box        7:00 pm    
  Utica              1 at Neumann            3 EW      Box        7:00 pm    
  American Int'l     5 at Bentley            1 AH      Box        7:05 pm    
  Alaska             2 at Lake Superior      4 CC      Box        7:05 pm    
  Alab-Huntsville    1 at Ferris State       5 NC      Box        7:05 pm    
  Army               0 at Holy Cross         6 AH      Box        7:05 pm    
  Bowling Green      1 at Notre Dame         5 CC      Box        7:05 pm    
  Niagara            5 at Air Force          4 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Robert Morris      4 at Mercyhurst         4 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Western Michigan   1 at Miami              3 CC      Box        7:05 pm    
  Hamline            3 at Gustavus Adolphus  2 MI      Box        7:05 pm    
  Lake Forest        3 at Milwaukee S. E.    5 MC      Box        7:05 pm    
  St. Olaf           3 at Augsburg           5 MI      Box        7:05 pm    
  Wis-Eau Claire     3 at Wis-Superior       0 NH      Box        7:05 pm    
  Wis-Stevens Pt.    1 at Wis-River Falls    1 NH  OT  Box        7:05 pm    
  Alaska Anchorage   1 at North Dakota       3 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota State    1 at Colorado College   2 WC      Box        7:07 pm    
  St. Cloud State    3 at Minnesota Duluth   3 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Wisconsin          3 at Nebraska-Omaha     4 WC      Box        7:07 pm    
  Western N.E.       3 at Johnson & Wales   10 EN      Box        7:20 pm    
  Ohio State         1 at Michigan           2 CC      Box        7:35 pm    
* - Winter Carnival

Sunday, February 13:
  Wentworth          4 at Becker             2 EN      Box        1:00 pm    
* Sacred Heart       1 vs Connecticut        3 AH      Box        1:05 pm    
  Saint Mary's       2 at St. John's         4 MI      Box        2:00 pm    
  RIT                6 at Canisius           0 AH      Box        4:05 pm    
* - Rentschler Field (Hartford, CT)

Monday, February 14:
* Harvard            5 vs Boston University  4 NC      Box        4:30 pm    
# Salve Regina       1 at Suffolk            5 EN      Box        7:00 pm    
& Northeastern       6 vs Boston College     7 NC  OT  Box        7:30 pm    
* - Beanpot Third Place (Boston, MA)
# - Rescheduled from 2/02
& - Beanpot Championship (Boston, MA)

Tuesday, February 15:
  Saint Michael's    6 at Stonehill          3 N1      Box        6:00 pm    
  Saint Anselm       1 at Salem State        3 NC      Box        7:00 pm    
  Clarkson           2 at St. Lawrence       1 EC      Box        7:30 pm    
* Wesleyan           1 vs Trinity            3 EE      Box        8:15 pm    
* - Rentschler Field (Hartford, CT)

Wednesday, February 16:
  Becker             3 at Suffolk            2 EN      Box        7:30 pm    
  Franklin Pierce    6 at Assumption         4 N1      Box        7:35 pm    
  Western N.E.       3 at Nichols            2 EN      Box        8:10 pm    

Thursday, February 17:
  Framingham State   2 at Salem State        4 MS      Box        7:00 pm    
  Niagara            3 at Canisius           0 AH      Box        7:05 pm    
  Salve Regina       4 at Wentworth          5 EN      Box        7:30 pm    
  Worcester State    0 at UMass Dartmouth    7 MS      Box        7:30 pm    
  Fitchburg State    5 at Westfield State    7 MS      Box        7:35 pm    
  Curry              4 at Johnson & Wales    1 EN      Box        7:55 pm    

Friday, February 18:
  Brown              3 at Princeton          7 EC      Box        7:00 pm    
  Dartmouth          3 at Colgate            5 EC      Box        7:00 pm    
  Harvard            4 at Cornell            3 EC      Box        7:00 pm    
  Merrimack          4 at Massachusetts      3 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Maine              4 at UMass Lowell       0 HE      Box        7:00 pm    
  Northeastern       7 at Boston College     7 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Providence         1 at Boston University  2 HE      Box        7:00 pm    
  Rensselaer         3 at St. Lawrence       5 EC      Box        7:00 pm    
  Union              4 at Clarkson           3 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Yale               6 at Quinnipiac         1 EC      Box        7:00 pm    
  Amherst            4 at Babson             2 EE      Box        7:00 pm    
  Augsburg           5 at Bethel             4 MI  OT  Box        7:00 pm    
  Buffalo State      3 at Morrisville        0 SU      Box        7:00 pm    
  Bowdoin            6 at Saint Anselm       5 EE      Box        7:00 pm    
  Brockport          1 at Oswego             7 SU      Box        7:00 pm    
  Castleton          5 at Williams           3 EE      Box        7:00 pm    
  Conn. College      2 at Norwich            4 EE      Box        7:00 pm    
  Finlandia          5 at Lawrence           7 MC      Box        7:00 pm    
  Geneseo            6 at Cortland           3 SU      Box        7:00 pm    
  Gustavus Adolphus  3 at Saint Mary's       4 MI      Box        7:00 pm    
  Hamilton           5 at UMass Boston       4 EE      Box        7:00 pm    
  Hamline            0 at Concordia (MN)     4 MI      Box        7:00 pm    
  Hobart             3 at Manhattanville     1 EW      Box        7:00 pm    
  Neumann            4 at Elmira             2 EW      Box        7:00 pm    
  Potsdam            2 at Plattsburgh        9 SU      Box        7:00 pm    
  Skidmore           3 at Middlebury         3 EE  OT  Box        7:00 pm    
  Southern Maine     4 at Wesleyan           3 EE  OT  Box        7:00 pm    
  Tufts              5 at Saint Michael's    3 EE      Box        7:00 pm    
  Univ. New England  5 at Trinity            4 EE      Box        7:00 pm    
* Wis-Eau Claire     4 at Wis-Stevens Pt.    2 NC      Box        7:00 pm    
  Air Force          5 at Mercyhurst         3 AH      Box        7:05 pm    
  American Int'l     4 at Army               6 AH      Box        7:05 pm    
  Connecticut        2 at Bentley            4 AH      Box        7:05 pm    
  Sacred Heart       2 at Holy Cross         3 AH      Box        7:05 pm    
  Lake Superior      1 at Ohio State         1 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Michigan State     1 at Alaska             4 CC      Box        7:05 pm    
  Notre Dame         3 at Ferris State       2 CC      Box        7:05 pm    
  Northern Michigan  2 at Bowling Green      2 CC  OT  Box        7:05 pm    
  Adrian             3 at Milwaukee S. E.    1 MC      Box        7:05 pm    
  Marian             1 at Northland          4 MC      Box        7:05 pm    
* St. Scholastica    2 at Wis-Superior       4 NC      Box        7:05 pm    
  North Dakota       3 at St. Cloud State    3 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Nebraska-Omaha     2 at Alaska Anchorage   3 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota          5 at Wisconsin          2 WC      Box        7:10 pm    
  New Hampshire      6 at Vermont            1 HE      Box        7:30 pm    
  Colby              1 at New England Coll.  0 EE      Box        7:30 pm    
  Concordia (WI)     3 at Lake Forest        5 MC      Box        7:30 pm    
  St. John's         3 at St. Olaf           4 MI      Box        7:30 pm    
* Wis-River Falls    2 at Wis-Stout          3 NC      Box        7:30 pm    
  Western Michigan   3 at Michigan           6 CC      Box        7:35 pm    
  Colorado College   5 at Bemidji State      5 WC  OT  Box        7:37 pm    
  Minnesota Duluth   1 at Minnesota State    3 WC      Box        7:37 pm    
  Michigan Tech      3 at Denver             2 WC      Box        7:37 pm    
* - NCHA Quarterfinals

Saturday, February 19:
  Hamline            7 at Concordia (MN)     4 MI      Box        2:00 pm    
  St. Olaf           2 at St. John's         1 MI      Box        2:00 pm    
  Westfield State    1 at Salem State        5 MS      Box        2:00 pm    
  Salve Regina       5 at Becker             7 EN      Box        2:30 pm    
  Adrian             3 at Milwaukee S. E.    1 MC      Box        3:00 pm    
  Amherst            2 at UMass Boston       7 EE      Box        3:00 pm    
  Colby              5 at Saint Anselm       2 EE      Box        3:00 pm    
  Skidmore           2 at Williams           7 EE      Box        3:00 pm    
  Southern Maine     3 at Trinity            3 EE  OT  Box        3:00 pm    
  Army               4 at American Int'l     1 AH      Box        3:05 pm    
  Marian             6 at Northland          1 MC      Box        3:05 pm    
  Suffolk            2 at Western N.E.       3 EN  OT  Box        3:35 pm    
  Castleton          3 at Middlebury         2 EE      Box        4:00 pm    
  Conn. College      1 at Saint Michael's    4 EE      Box        4:00 pm    
  Finlandia          6 at Lawrence           3 MC      Box        4:00 pm    
  Hamilton           3 at Babson             1 EE      Box        4:00 pm    
  Tufts              3 at Norwich            6 EE      Box        4:00 pm    
  Univ. New England  1 at Wesleyan          14 EE      Box        4:00 pm    
  Bowdoin            3 at New England Coll.  0 EE      Box        4:30 pm    
  Johnson & Wales    3 at Nichols            6 EN      Box        4:40 pm    
  Franklin Pierce    5 at Stonehill          2 N1      Box        4:45 pm    
  Brown              2 at Quinnipiac         2 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Boston University  1 at Providence         0 HE      Box        7:00 pm    
  Dartmouth          2 at Cornell            3 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Harvard            1 at Colgate            2 EC      Box        7:00 pm    
  Rensselaer         5 at Clarkson           1 EC      Box        7:00 pm    
  Massachusetts      1 at Merrimack          2 HE      Box        7:00 pm    
  Union              5 at St. Lawrence       2 EC      Box        7:00 pm    
  Brockport          3 at Cortland           5 SU      Box        7:00 pm    
  Elmira             3 at Utica              3 EW  OT  Box        7:00 pm    
  Framingham State   4 at Plymouth State     5 MS  OT  Box        7:00 pm    
  Fredonia           6 at Morrisville        5 SU  OT  Box        7:00 pm    
  Geneseo            1 at Oswego             7 SU      Box        7:00 pm    
  Hobart             4 at Manhattanville     5 EW      Box        7:00 pm    
  Lake Forest        4 at Concordia (WI)     5 MC      Box        7:00 pm    
* Wis-Eau Claire     0 at Wis-Stevens Pt.    1 NC      Box        7:00 pm    
  Air Force          6 at Mercyhurst         5 AH      Box        7:05 pm    
  Bentley            4 at Connecticut        6 AH      Box        7:05 pm    
  Canisius           6 at Niagara            3 AH      Box        7:05 pm    
  Lake Superior      2 at Ohio State         5 CC      Box        7:05 pm    
  Michigan State     6 at Alaska             2 CC      Box        7:05 pm    
  Notre Dame         5 at Ferris State       2 CC      Box        7:05 pm    
  Northern Michigan  3 at Bowling Green      2 CC      Box        7:05 pm    
  RIT                3 at Robert Morris      5 AH      Box        7:05 pm    
  New Hampshire      2 at Vermont            2 HE  OT  Box        7:05 pm    
  Bethel             2 at Augsburg           4 MI      Box        7:05 pm    
  Saint Mary's       4 at Gustavus Adolphus  5 MI  OT  Box        7:05 pm    
# St. Scholastica    2 at Wis-Superior       5 NC      Box        7:05 pm    
  Colorado College   1 at Bemidji State      2 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota Duluth   6 at Minnesota State    2 WC      Box        7:07 pm    
  Michigan Tech      1 at Denver             5 WC      Box        7:07 pm    
  North Dakota       3 at St. Cloud State    2 WC      Box        7:07 pm    
  Nebraska-Omaha     4 at Alaska Anchorage   1 WC      Box        7:07 pm    
  Boston College     1 at Northeastern       2 HE      Box        7:30 pm    
  Maine              3 at UMass Lowell       0 HE      Box        7:30 pm    
  Fitchburg State    5 at Worcester State    2 MS      Box        7:30 pm    
& Wis-River Falls    4 at Wis-Stout          3 NC  OT  Box        7:30 pm    
  Western Michigan   4 at Michigan           5 CC  OT  Box        7:35 pm    
  Southern N.H.      3 at Assumption         6 N1      Box        7:35 pm    
  Minnesota          3 at Wisconsin          3 WC  OT  Box        8:07 pm    
* - NCHA Quarterfinals (Wisconsin-Stevens Points wins minigame 2-0)
# - NCHA Quarterfinals
& - NCHA Quarterfinals (Wisconsin-River Falls wins minigame 2-0)

Sunday, February 20:
* Holy Cross         3 at Sacred Heart       3 AH  OT  Box       12:00 pm    
  Yale               5 at Princeton          4 EC      Box        1:00 pm    
* - Arena at Harbor Yard (Bridgeport, CT)

Tuesday, February 22:
* Harvard            2 at Brown              1 EC      Box        7:00 pm    
  Southern N.H.      4 at Framingham State   3 NC  OT  Box        7:20 pm    
# Salve Regina       1 at Assumption         1 NC  OT  Box        7:35 pm    
* - Rescheduled from 2/02
# - Rescheduled from 2/01

Wednesday, February 23:
* Manhattanville     0 at Hobart             1 NC      Box        7:00 pm    
# Morrisville        3 at Plattsburgh        4 NC  OT  Box        7:00 pm    
# Fredonia           3 at Buffalo State      2 NC      Box        7:00 pm    
* - ECAC West Quarterfinal
# - SUNYAC Quarterfinal

Thursday, February 24:
* Wentworth          7 at Curry              2 EN      Box        3:35 pm    
  Westfield State    3 at Worcester State    6 MS      Box        5:30 pm    
  Plymouth State     3 at Fitchburg State    6 MS      Box        7:00 pm    
  Stonehill          3 at Saint Anselm      12 N1      Box        7:00 pm    
  Ferris State       2 at Ohio State         2 CC  OT  Box        7:05 pm    
  UMass Dartmouth    3 at Framingham State   2 MS      Box        7:30 pm    
* - Rescheduled from 2/19

Friday, February 25:
* Augsburg           3 at Gustavus Adolphus  4 NC 2OT  Box        4:00 pm    
  Michigan Tech      2 at Minnesota          5 WC      Box        6:37 pm    
  Boston College     4 at Massachusetts      3 HE      Box        7:00 pm    
  Colgate            1 at Yale               1 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Clarkson           1 at Harvard            3 EC      Box        7:00 pm    
  Cornell            2 at Brown              3 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Merrimack          0 at Maine              4 HE      Box        7:00 pm    
  Northeastern       2 at New Hampshire      2 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Princeton          4 at Rensselaer         3 EC      Box        7:00 pm    
  Quinnipiac         2 at Union              2 EC  OT  Box        7:00 pm    
  UMass Lowell       3 at Providence         3 HE  OT  Box        7:00 pm    
# Northland          1 at Lawrence           2 NC      Box        7:00 pm    
  American Int'l     1 at Connecticut        2 AH      Box        7:05 pm    
& Alaska Anchorage   1 at Alaska             5 NC      Box        7:05 pm    
  Bentley            3 at Holy Cross         4 AH      Box        7:05 pm    
  Ferris State       3 at Ohio State         1 CC      Box        7:05 pm    
  Miami              8 at Lake Superior      1 CC      Box        7:05 pm    
  Mercyhurst         2 at Canisius           3 AH      Box        7:05 pm    
  Niagara            5 at RIT                2 AH      Box        7:05 pm    
  Robert Morris      2 at Air Force          4 AH      Box        7:05 pm    
  Sacred Heart       1 at Army               4 AH      Box        7:05 pm    
  Wisconsin          2 at St. Cloud State    4 WC      Box        7:07 pm    
  St. Lawrence       2 at Dartmouth          4 EC      Box        7:30 pm    
  Vermont            3 at Boston University  3 HE  OT  Box        7:30 pm    
  Bowling Green      1 at Michigan State     2 CC      Box        7:35 pm    
  Michigan           3 at Northern Michigan  2 CC      Box        7:35 pm    
  Notre Dame         3 at Western Michigan   2 CC      Box        7:35 pm    
  Denver             2 at Nebraska-Omaha     5 WC      Box        7:37 pm    
  Minnesota Duluth   4 at Colorado College   5 WC      Box        7:37 pm    
* - MIAC First Round
# - MCHA Quarterfinals
& - Alaska Airlines Governor's Cup

Saturday, February 26:
* Bowdoin            4 at Amherst            3 NC  OT  Box        1:00 pm    
* Colby              2 at Middlebury         1 NC      Box        1:00 pm    
# Gustavus Adolphus  0 at Hamline            3 NC      Box        2:00 pm    
  Westfield State    4 at Plymouth State     7 MS      Box        3:00 pm    
* Wesleyan           5 at Hamilton           2 NC      Box        3:00 pm    
  Army               1 at Sacred Heart       5 AH      Box        3:30 pm    
  Bemidji State      2 at North Dakota       5 WC      Box        3:37 pm    
  UMass Dartmouth    4 at Fitchburg State    1 MS      Box        4:00 pm    
& Northland          1 at Lawrence           3 NC      Box        4:00 pm    
* Trinity            3 at Williams           4 NC      Box        4:00 pm    
  Salem State        2 at Worcester State    3 MS      Box        4:30 pm    
% Stonehill          2 at Assumption         5 NC      Box        4:35 pm    
+ Southern Maine     4 at UMass Boston       1 NC      Box        5:00 pm    
  Vermont            1 at Boston University  3 HE      Box        6:30 pm    
  Colgate            4 at Brown              6 EC      Box        7:00 pm    
  Clarkson           4 at Dartmouth          1 EC      Box        7:00 pm    
  Cornell            1 at Yale               4 EC      Box        7:00 pm    
  Merrimack          1 at Maine              7 HE      Box        7:00 pm    
  Princeton          0 at Union              5 EC      Box        7:00 pm    
  Providence         2 at UMass Lowell       7 HE      Box        7:00 pm    
  Quinnipiac         2 at Rensselaer         2 EC  OT  Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       3 at Harvard            4 EC      Box        7:00 pm    
  Massachusetts      1 at Boston College     2 HE      Box        7:00 pm    
  New Hampshire      6 at Northeastern       3 HE      Box        7:00 pm    
# Concordia (MN)     4 at St. Thomas         2 NC      Box        7:00 pm    
@ Wis-River Falls    3 at St. Norbert        5 NC      Box        7:00 pm    
+ Babson             5 at Skidmore           0 NC      Box        7:00 pm    
+ New England Coll.  1 at Castleton          5 NC      Box        7:00 pm    
+ Univ. New England  2 at Norwich           10 NC      Box        7:00 pm    
^ Hobart             2 at Elmira             5 NC      Box        7:00 pm    
% Southern N.H.      3 at Franklin Pierce    2 NC  OT  Box        7:00 pm    
$ Plattsburgh        3 at Geneseo            2 NC  OT  Box        7:00 pm    
$ Fredonia           2 at Oswego             1 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Bowling Green      0 at Michigan State     2 CC      Box        7:05 pm    
  Canisius           1 at Mercyhurst         5 AH      Box        7:05 pm    
  Connecticut        4 at American Int'l     3 AH      Box        7:05 pm    
  Holy Cross         3 at Bentley            3 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Miami              4 at Lake Superior      1 CC      Box        7:05 pm    
  RIT                3 at Niagara            3 AH  OT  Box        7:05 pm    
  Robert Morris      2 at Air Force          4 AH      Box        7:05 pm    
  Western Michigan   2 at Notre Dame         0 CC      Box        7:05 pm    
& Lake Forest        1 at Milwaukee S. E.    6 NC      Box        7:05 pm    
@ Wis-Stevens Pt.    2 at Wis-Superior       4 NC      Box        7:05 pm    
! Alaska             1 at Alaska Anchorage   4 NC      Box        7:07 pm    
  Denver             4 at Nebraska-Omaha     2 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota Duluth   3 at Colorado College   3 WC  OT  Box        7:07 pm    
  Wisconsin          3 at St. Cloud State    7 WC      Box        7:07 pm    
^ Utica              2 at Neumann            5 NC      Box        7:30 pm    
  Michigan           5 at Northern Michigan  0 CC      Box        7:35 pm    
  Michigan Tech      2 at Minnesota          5 WC      Box        7:37 pm    
* - NESCAC Quarterfinal
# - MIAC Semifinal
& - MCHA Quarterfinals
% - Northeast-10 Quarterfinal
+ - ECAC East Quarterfinal
@ - NCHA Semifinal
^ - ECAC West Semifinal
$ - SUNYAC Semifinal
! - Alaska Airlines Governor's Cup

Sunday, February 27:
* Lake Forest        3 at Milwaukee S. E.    6 NC      Box        3:00 pm    
  Bemidji State      1 at North Dakota       5 WC      Box        3:37 pm    
# Nichols            2 at Becker             5 NC      Box        4:00 pm    
# Western N.E.       1 at Johnson & Wales    7 NC      Box        6:30 pm    
* - MCHA Quarterfinals
# - ECAC Northeast Quarterfinal

Tuesday, March 1:
* Westfield State    4 at Plymouth State     1 NC      Box        7:00 pm    
* Worcester State    0 at Fitchburg State    3 NC      Box        7:30 pm    
* - MASCAC Quarterfinal

Wednesday, March 2:
* Assumption         2 at Saint Anselm       3 NC      Box        7:00 pm    
* Southern N.H.      3 at Saint Michael's    5 NC      Box        7:00 pm    
# Becker             1 at Curry              5 NC      Box        7:35 pm    
# Johnson & Wales    3 at Wentworth          4 NC  OT  Box        8:00 pm    
* - Northeast-10 Semifinal
# - ECAC Northeast Semifinal

Thursday, March 3:
* Westfield State    2 at Salem State        3 NC  OT  Box        7:00 pm    
* Fitchburg State    4 at UMass Dartmouth    3 NC 2OT  Box        7:30 pm    
* - MASCAC Semifinal

Friday, March 4:
* Southern Maine     0 at Norwich            4 NC      Box        4:00 pm    
  Boston University  3 at Northeastern       2 HE      Box        7:00 pm    
  Maine              4 at Massachusetts      3 HE      Box        7:00 pm    
  Providence         1 at Merrimack          6 HE      Box        7:00 pm    
# Babson             4 vs Castleton          3 NC      Box        7:00 pm    
& Brown              0 at Quinnipiac         4 NC      Box        7:00 pm    
& Harvard            2 at Clarkson           1 NC      Box        7:00 pm    
& St. Lawrence       1 at Princeton          4 NC      Box        7:00 pm    
& Colgate            2 at Rensselaer         4 NC      Box        7:00 pm    
  UMass Lowell       4 at Vermont            4 HE  OT  Box        7:05 pm    
% Michigan State     2 at Alaska             3 NC  OT  Box        7:05 pm    
  Colorado College   3 at Wisconsin          2 WC      Box        7:07 pm    
  North Dakota       6 at Michigan Tech      1 WC      Box        7:07 pm    
  Nebraska-Omaha     1 at Minnesota Duluth   4 WC      Box        7:07 pm    
  New Hampshire      0 at Boston College     4 HE      Box        7:30 pm    
% Ohio State         0 at Lake Superior      4 NC      Box        7:35 pm    
% Bowling Green      3 at Northern Michigan  6 NC      Box        7:35 pm    
  Alaska Anchorage   4 at Minnesota State    0 WC      Box        7:37 pm    
  Minnesota          3 at Bemidji State      3 WC  OT  Box        7:37 pm    
  St. Cloud State    3 at Denver             2 WC      Box        7:37 pm    
* - ECAC East Semifinal
# - ECAC East Semifinal at Norwich
& - ECAC Hockey First Round
% - CCHA First Round

Saturday, March 5:
* Wesleyan           2 at Williams           3 NC  OT  Box        1:00 pm    
# Fitchburg State    6 at Salem State        5 NC  OT  Box        2:00 pm    
& Lawrence           2 at Adrian             9 NC      Box        2:00 pm    
% Saint Anselm       7 at Saint Michael's    4 NC      Box        3:00 pm    
+ St. Lawrence       3 at Princeton          2 NC      Box        4:00 pm    
@ Colby              1 vs Bowdoin            3 NC      Box        4:00 pm    
^ Wentworth          1 at Curry              2 NC  OT  Box        4:35 pm    
  North Dakota      11 at Michigan Tech      2 WC      Box        5:07 pm    
$ Milwaukee S. E.    2 vs Marian             9 NC      Box        6:00 pm    
  Boston College     4 at New Hampshire      3 HE      Box        7:00 pm    
  Merrimack          3 at Providence         5 HE      Box        7:00 pm    
  Maine              4 at Massachusetts      4 HE  OT  Box        7:00 pm    
  Northeastern       4 at Boston University  3 HE      Box        7:00 pm    
+ Brown              0 at Quinnipiac         4 NC      Box        7:00 pm    
+ Harvard            6 at Clarkson           4 NC      Box        7:00 pm    
+ Colgate            5 at Rensselaer         2 NC      Box        7:00 pm    
! Wis-Superior       1 at St. Norbert        2 NC      Box        7:00 pm    
1 Concordia (MN)     2 at Hamline            5 NC      Box        7:00 pm    
2 Babson             2 at Norwich            3 NC  OT  Box        7:00 pm    
3 Neumann            1 at Elmira             5 NC      Box        7:00 pm    
4 Fredonia           1 at Plattsburgh        4 NC      Box        7:00 pm    
  UMass Lowell       2 at Vermont            4 HE      Box        7:05 pm    
5 Ohio State         2 at Lake Superior      3 NC      Box        7:05 pm    
5 Michigan State     3 at Alaska             4 NC 2OT  Box        7:05 pm    
6 Sacred Heart       6 at Bentley            3 NC      Box        7:05 pm    
6 American Int'l     6 at Army               3 NC      Box        7:05 pm    
6 Mercyhurst         5 at Robert Morris      1 NC      Box        7:05 pm    
6 Canisius           6 at Niagara            3 NC      Box        7:05 pm    
  Alaska Anchorage   4 at Minnesota State    1 WC      Box        7:07 pm    
  Colorado College   1 at Wisconsin          3 WC      Box        7:07 pm    
  Minnesota          3 at Bemidji State      2 WC  OT  Box        7:07 pm    
  St. Cloud State    2 at Denver             3 WC      Box        7:07 pm    
  Nebraska-Omaha     5 at Minnesota Duluth   2 WC      Box        7:07 pm    
5 Bowling Green      2 at Northern Michigan  0 NC      Box        7:35 pm    
* - NESCAC Semifinal
# - MASCAC Championship
& - MCHA Semifinal
% - Northeast-10 Championship
+ - ECAC Hockey First Round
@ - NESCAC Semifinal at Williams
^ - ECAC Northeast Championship
$ - MCHA Semifinal at Adrian
! - NCHA Championship
1 - MIAC Championship
2 - ECAC East Championship
3 - ECAC West Championship
4 - SUNYAC Championship
5 - CCHA First Round
6 - Atlantic Hockey First Round

Sunday, March 6:
* Marian             0 at Adrian             5 NC      Box        2:00 pm    
# Bowdoin            5 at Williams           2 NC      Box        2:00 pm    
& St. Lawrence       2 at Princeton          1 NC      Box        4:00 pm    
& Colgate            2 at Rensselaer         1 NC 2OT  Box        7:00 pm    
% Bowling Green      2 at Northern Michigan  1 NC 2OT  Box        7:35 pm    
* - MCHA Championship
# - NESCAC Championship
& - ECAC Hockey First Round
% - CCHA First Round

Wednesday, March 9:
* Curry              1 at Norwich            5 NC      Box        7:00 pm    
* Wis-Superior       2 vs Hamline            3 NC  OT  Box        7:00 pm    
* Neumann            1 at Bowdoin            2 NC      Box        7:00 pm    
* - NCAA Division III First Round

Thursday, March 10:
* Northeastern       4 at Boston University  2 NC      Box        7:00 pm    
* - Hockey East Quarterfinals

Friday, March 11:
* Quinnipiac         1 at Cornell            2 NC      Box        7:00 pm    
* Harvard            3 at Dartmouth          2 NC      Box        7:00 pm    
* St. Lawrence       4 at Yale               3 NC  OT  Box        7:00 pm    
* Colgate            1 at Union              4 NC      Box        7:00 pm    
# Northeastern       2 at Boston University  5 NC      Box        7:00 pm    
# Vermont            1 at New Hampshire      3 NC      Box        7:00 pm    
# Massachusetts      1 at Boston College     4 NC      Box        7:00 pm    
& Ferris State       3 at Western Michigan   1 NC      Box        7:05 pm    
% Mercyhurst         2 at Connecticut        5 NC      Box        7:05 pm    
% Canisius           3 at Holy Cross         6 NC      Box        7:05 pm    
% Sacred Heart       5 at Air Force          7 NC      Box        7:05 pm    
% American Int'l     0 at RIT                5 NC      Box        7:05 pm    
+ Alaska Anchorage   4 at Minnesota          3 NC      Box        7:07 pm    
+ St. Cloud State    2 at Minnesota Duluth   4 NC      Box        7:07 pm    
# Maine              4 at Merrimack          5 NC      Box        7:30 pm    
& Alaska             1 at Miami              4 NC      Box        7:35 pm    
& Lake Superior      2 at Notre Dame         3 NC  OT  Box        7:35 pm    
& Bowling Green      1 at Michigan           5 NC      Box        7:35 pm    
+ Wisconsin          3 at Colorado College   1 NC      Box        7:37 pm    
+ Bemidji State      4 at Nebraska-Omaha     2 NC      Box        7:37 pm    
+ Minnesota State    2 at Denver             4 NC      Box        7:37 pm    
+ Michigan Tech      0 at North Dakota       8 NC      Box        7:37 pm    
* - ECAC Hockey Quarterfinals
# - Hockey East Quarterfinals
& - CCHA Quarterfinals
% - Atlantic Hockey Quarterfinals
+ - WCHA First Round

Saturday, March 12:
* Quinnipiac         1 at Cornell            0 NC      Box        7:00 pm    
* Harvard            1 at Dartmouth          2 NC  OT  Box        7:00 pm    
* St. Lawrence       2 at Yale               5 NC      Box        7:00 pm    
* Colgate            4 at Union              2 NC      Box        7:00 pm    
# Vermont            3 at New Hampshire      4 NC      Box        7:00 pm    
# Massachusetts      2 at Boston College     4 NC      Box        7:00 pm    
& Bowdoin            5 at Oswego             7 NC      Box        7:00 pm    
& Elmira             3 at Adrian             5 NC      Box        7:00 pm    
& Hamline            0 at St. Norbert        4 NC      Box        7:00 pm    
& Norwich            3 at Plattsburgh        2 NC  OT  Box        7:00 pm    
% Ferris State       1 at Western Michigan   3 NC      Box        7:05 pm    
% Alaska             1 at Miami              4 NC      Box        7:05 pm    
% Lake Superior      4 at Notre Dame         3 NC      Box        7:05 pm    
+ Mercyhurst         3 at Connecticut        4 NC  OT  Box        7:05 pm    
+ Canisius           3 at Holy Cross         2 NC  OT  Box        7:05 pm    
+ Sacred Heart       0 at Air Force          4 NC      Box        7:05 pm    
+ American Int'l     1 at RIT                5 NC      Box        7:05 pm    
@ Wisconsin          3 at Colorado College   4 NC  OT  Box        7:07 pm    
@ Alaska Anchorage   2 at Minnesota          0 NC      Box        7:07 pm    
@ St. Cloud State    2 at Minnesota Duluth   3 NC 3OT  Box        7:07 pm    
@ Bemidji State      3 at Nebraska-Omaha     2 NC      Box        7:07 pm    
@ Minnesota State    2 at Denver             3 NC  OT  Box        7:07 pm    
@ Michigan Tech      1 at North Dakota       3 NC      Box        7:07 pm    
# Maine              2 at Merrimack          6 NC      Box        7:30 pm    
% Bowling Green      1 at Michigan           4 NC      Box        7:35 pm    
* - ECAC Hockey Quarterfinals
# - Hockey East Quarterfinals
& - NCAA Division III Quarterfinal
% - CCHA Quarterfinals
+ - Atlantic Hockey Quarterfinals
@ - WCHA First Round

Sunday, March 13:
* Harvard            3 at Dartmouth          4 NC      Box        4:00 pm    
* Quinnipiac         2 at Cornell            3 NC  OT  Box        7:00 pm    
* St. Lawrence       0 at Yale               4 NC      Box        7:00 pm    
* Colgate            4 at Union              3 NC  OT  Box        7:00 pm    
# Northeastern       5 at Boston University  4 NC      Box        7:00 pm    
& Ferris State       4 at Western Michigan   5 NC  OT  Box        7:05 pm    
& Lake Superior      2 at Notre Dame         4 NC      Box        7:05 pm    
% Canisius           3 at Holy Cross         7 NC      Box        7:05 pm    
+ Wisconsin          1 at Colorado College   2 NC      Box        7:07 pm    
* - ECAC Hockey Quarterfinals
# - Hockey East Quarterfinals
& - CCHA Quarterfinals
% - Atlantic Hockey Quarterfinals
+ - WCHA First Round

Thursday, March 17:
* Bemidji State      3 vs Minnesota Duluth   2 NC  OT  Box        3:37 pm    
* Alaska Anchorage   2 vs Colorado College   4 NC      Box        7:07 pm    
* - WCHA Final Five Quarterfinal (St. Paul, MN)

Friday, March 18:
* Bemidji State      2 vs Denver             6 NC      Box        2:07 pm    
# Connecticut        2 vs RIT                4 NC      Box        4:05 pm    
& Colgate            0 vs Yale               4 NC      Box        4:30 pm    
% Miami              6 vs Notre Dame         2 NC      Box        4:35 pm    
+ Northeastern       4 vs Boston College     5 NC      Box        5:00 pm    
* Colorado College   3 vs North Dakota       4 NC      Box        7:07 pm    
& Cornell            3 vs Dartmouth          0 NC      Box        7:30 pm    
# Holy Cross         2 vs Air Force          3 NC      Box        7:35 pm    
+ Merrimack          4 vs New Hampshire      1 NC      Box        8:00 pm    
% Western Michigan   5 vs Michigan           2 NC      Box        8:05 pm    
* - WCHA Semifinal (St. Paul, MN)
# - Atlantic Hockey Semifinal (Rochester, NY)
& - ECAC Hockey Semifinal (Atlantic City, NJ)
% - CCHA Semifinal (Detroit, MI)
+ - Hockey East Semifinal (Boston, MA)

Saturday, March 19:
* Notre Dame         2 vs Michigan           4 NC      Box        3:35 pm    
# Colgate            3 vs Dartmouth          5 NC      Box        4:30 pm    
& Merrimack          3 vs Boston College     5 NC      Box        7:00 pm    
% Air Force          1 vs RIT                0 NC      Box        7:05 pm    
+ Denver             2 vs North Dakota       3 NC 2OT  Box        7:07 pm    
@ Cornell            0 vs Yale               6 NC      Box        7:30 pm    
^ Western Michigan   2 vs Miami              5 NC      Box        7:35 pm    
* - CCHA Third Place (Detroit, MI)
# - ECAC Hockey Third Place (Atlantic City, NJ)
& - Hockey East Championship (Boston, MA)
% - Atlantic Hockey Championship (Rochester, NY)
+ - WCHA Broadmoor Trophy Championship (St. Paul, MN)
@ - ECAC Hockey Championship (Atlantic City, NJ)
^ - CCHA Championship (Detroit, MI)

Friday, March 25:
* Minnesota Duluth   2 vs Union              0 NC      Box        3:00 pm    
# Adrian             5 vs Oswego             3 NC      Box        3:30 pm    
& Nebraska-Omaha     2 vs Michigan           3 NC  OT  Box        4:30 pm    
* Air Force          1 vs Yale               2 NC  OT  Box        6:30 pm    
# Norwich            2 vs St. Norbert        3 NC      Box        7:00 pm    
& Colorado College   8 vs Boston College     4 NC      Box        8:00 pm    
* - NCAA East Regional Semifinal (Bridgeport, CT)
# - NCAA Division III Semifinal (Minneapolis, MN)
& - NCAA West Regional Semifinal (St. Louis, MO)

Saturday, March 26:
* Rensselaer         0 vs North Dakota       6 NC      Box       12:30 pm    
* Western Michigan   2 vs Denver             3 NC 2OT  Box        4:00 pm    
# New Hampshire      3 vs Miami              1 NC      Box        4:00 pm    
& Minnesota Duluth   5 vs Yale               3 NC      Box        6:30 pm    
% Adrian             3 vs St. Norbert        4 NC      Box        7:00 pm    
# Notre Dame         4 vs Merrimack          3 NC  OT  Box        7:30 pm    
+ Colorado College   1 vs Michigan           2 NC      Box        8:00 pm    
* - NCAA Midwest Regional Semifinal (Green Bay, WI)
# - NCAA Northeast Regional Semifinal (Manchester, NH)
& - NCAA East Regional Final (Bridgeport, CT)
% - NCAA Division III Championship (Minneapolis, MN)
+ - NCAA West Regional Final (St. Louis, MO)

Sunday, March 27:
* Denver             1 vs North Dakota       6 NC      Box        4:30 pm    
# New Hampshire      1 vs Notre Dame         2 NC      Box        8:00 pm    
* - NCAA Midwest Regional Final (Green Bay, WI)
# - NCAA Northeast Regional Final (Manchester, NH)

Thursday, April 7:
* Notre Dame         3 vs Minnesota Duluth   4 NC      Box        4:00 pm    
* Michigan           2 vs North Dakota       0 NC      Box        7:30 pm    
* - NCAA Frozen Four Semifinal (St. Paul, MN)

Saturday, April 9:
* Minnesota Duluth   3 vs Michigan           2 NC  OT  Box        6:00 pm    
* - NCAA Frozen Four Championship (St. Paul, MN)


Please use the "Back" button on your browser to return to the previous page,
or click on the puck at the right to return to the collegehockeystats.net Index.


Sunday, July 14, 2024  3:13:49 PM  EST 
350921116 Pages Accessed Since February 12, 2005
E-mail: info@collegehockeystats.net
Archives: 1999-00 | 2000-01 | 2001-02 | 2002-03 | 2003-04
2004-05 | 2005-06 | 2006-07 | 2007-08 | 2008-09 | 2009-10