Men's & Women's Hockey - 2000-2001 Composite Schedule
Friday, October 6 - Men:
* North Dakota       2 vs New Hampshire      2 NC  OT  Box        5:05 pm    
  UMass Amherst      6 at Wisconsin          9 NC      Box        7:05 pm    
  Calgary            1 at Colorado College   2 EX      Box        7:35 pm    
  Northern Michigan  3 at Michigan Tech      3 NC  OT  Box        7:35 pm    
# Colgate            2 at Michigan           2 NC  OT  Box        8:35 pm    
* - Ice Breaker Cup at Michigan (New Hampshire wins shootout 1-0)
# - Ice Breaker Cup (Colgate wins shootout 2-0)
Friday, October 6 - Women:
  Bemidji State      4 at Manitoba           3 EX  OT             7:00 pm    
  Windsor            1 at Findlay            9 EX      Box        7:00 pm    
* Regina             1 at MSU-Mankato        2 EX      Box        7:05 pm    
* - All-Seasons Arena

Saturday, October 7 - Men:
  Lake Superior      3 at Niagara            2 NC  OT  Box        3:00 pm    
* North Dakota       5 at Michigan           5 NC  OT  Box        5:05 pm    
# Notre Dame         3 vs Minnesota          7 NC      Box        6:05 pm    
  Guelph             5 at Canisius           4 EX      Box        7:00 pm    
  UMass Amherst      0 at Wisconsin          3 NC      Box        7:05 pm    
  St. Nick's Club    0 at Sacred Heart       7 EX                 7:15 pm    
  Manitoba           3 at Bemidji State      3 EX  OT  Box        7:35 pm    
& Colgate            3 vs New Hampshire      7 NC      Box        8:35 pm    
* - Ice Breaker Cup Consolation
# - Hall of Fame Game
& - Ice Breaker Cup Championship
Saturday, October 7 - Women:
  Toronto            0 at Ohio State         3 EX      Box        2:05 pm    
  Regina             6 at St. Cloud State    3 EX      Box        3:05 pm    
  Findlay            2 at Windsor            9 EX      Box        4:00 pm    

Sunday, October 8 - Men:
  St. Nick's Club    3 at American Intern.   2 EX  OT             2:00 pm    
  Calgary            2 at Air Force          4 EX      Box        5:05 pm    
  Windsor            4 at Findlay            5 EX      Box        5:05 pm    

Monday, October 9 - Men:
  Calgary            3 at Denver             5 EX      Box        7:35 pm    

Thursday, October 12 - Women:
  Bemidji State      5 at Boston College     6 NC      Box        7:00 pm    

Friday, October 13 - Men:
* Canisius           2 vs Western Ontario    9 EX      Box        4:30 pm    
  Bowling Green      0 at Alab-Huntsville    3 NC      Box        7:00 pm    
  Concordia (QUE)    0 at Holy Cross         2 EX      Box        7:00 pm    
  Connecticut        1 at UMass Lowell       6 NC      Box        7:00 pm    
  North Dakota       1 at Maine              1 NC  OT  Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       3 at Northeastern       4 NC      Box        7:00 pm    
  American Intern.   2 at Air Force          4 NC      Box        7:05 pm    
  Ferris State       1 at St. Cloud State    3 NC      Box        7:05 pm    
  Wayne State        1 at Lake Superior      2 NC      Box        7:05 pm    
  Brock              3 at Mercyhurst         7 EX      Box        7:30 pm    
  Quinnipiac         5 at Iona               5 MA  OT  Box        7:30 pm    
  Seneca             3 at Army               6 EX      Box        7:30 pm    
  Clarkson           1 at Miami              4 NC      Box        7:35 pm    
  MSU-Mankato        2 at Colorado College   6 WC      Box        7:35 pm    
  Wisconsin          5 at Michigan Tech      0 WC      Box        7:35 pm    
# Michigan State     5 at Alaska Anchorage   4 NC      Box        8:05 pm    
& Niagara            0 at Nebraska-Omaha     4 NC      Box        8:05 pm    
* - Waterloo Tournament
# - Johnson Nissan Classic
& - Maverick Stampede
Friday, October 13 - Women:
  St. Lawrence       0 at Minnesota-Duluth   7 NC      Box        7:05 pm    
* Wayne State        1 at MSU-Mankato        0 NC  OT  Box        7:05 pm    
* - All-Seasons Arena

Saturday, October 14 - Men:
* Canisius           2 vs Ottawa             1 EX      Box        3:00 pm    
  Iona               1 at Quinnipiac         3 MA      Box        5:00 pm    
# Niagara            3 vs Notre Dame         3 NC  OT  Box        5:05 pm    
  Bowling Green      0 at Alab-Huntsville    2 NC      Box        7:00 pm    
  Concordia (QUE)    5 at Connecticut        1 EX      Box        7:00 pm    
  North Dakota       4 at Maine              2 NC      Box        7:00 pm    
  Rensselaer         5 at Boston University  4 NC      Box        7:00 pm    
  Sacred Heart       2 at Colgate            8 NC      Box        7:00 pm    
  New Hampshire      5 at Vermont            4 NC  OT  Box        7:00 pm    
  American Intern.   2 at Air Force          8 NC      Box        7:05 pm    
  Ferris State       3 at St. Cloud State    3 NC  OT  Box        7:05 pm    
& Michigan           4 at Alaska Anchorage   3 NC      Box        7:05 pm    
  Minnesota          9 at Bemidji State      3 NC      Box        7:05 pm    
  MSU-Mankato        5 at Colorado College   6 WC      Box        7:05 pm    
  Wisconsin          4 at Michigan Tech      2 WC      Box        7:05 pm    
  Wayne State        3 at Lake Superior      6 NC      Box        7:05 pm    
  Brock              3 at Mercyhurst         5 EX      Box        7:30 pm    
  Clarkson           4 at Miami              4 NC  OT  Box        7:35 pm    
* - Waterloo Tournament
# - Maverick Stampede Consolation (Notre Dame wins shootout 2-1)
& - Johnson Nissan Classic
Saturday, October 14 - Women:
  Bemidji State      1 at Maine              4 NC      Box        2:00 pm    
  Minnesota          4 at St. Cloud State    1 WC      Box        3:05 pm    
* Mercyhurst         3 at Wisconsin          5 NC      Box        7:05 pm    
  St. Lawrence       3 at Minnesota-Duluth   4 NC      Box        7:05 pm    
# Wayne State        2 at MSU-Mankato        3 NC      Box        7:05 pm    
* - Kohl Center
# - All-Seasons Arena

Sunday, October 15 - Men:
* Canisius           4 vs Wilfrid Laurier    4 EX  OT  Box       12:00 pm    
  Humber             0 at Oswego             8 EX                 2:00 pm    
  Seneca             4 at Fredonia           3 EX      Box        2:00 pm    
  Regina             1 at Minnesota-Duluth   9 EX      Box        7:05 pm    
* - Waterloo Tournament (Wilfred Laurier wins shootout 3-2)
Sunday, October 15 - Women:
* Mercyhurst         0 at Wisconsin          2 NC      Box        1:05 pm    
  Bemidji State      2 at Maine              5 NC      Box        2:00 pm    
  Conn. Clippers     5 at Connecticut        3 EX      Box        2:00 pm    
  Findlay            1 at Ohio State         4 NC      Box        2:05 pm    
  St. Cloud State    4 at Minnesota          5 WC      Box        3:05 pm    
* - Kohl Center

Tuesday, October 17 - Men:
  Humber             7 at Brockport          9 EX      Box        7:00 pm    
  Wayne State        1 at Notre Dame         2 NC  OT  Box        7:05 pm    

Friday, October 20 - Men:
* Air Force          5 vs Fairfield          2 NC      Box        4:00 pm    
# Oswego             3 vs RIT                6 NC      Box        4:00 pm    
& Holy Cross         1 vs St. Lawrence       5 NC      Box        4:00 pm    
* Bentley            1 at Quinnipiac         6 NC      Box        7:00 pm    
  Connecticut        2 at Merrimack          6 NC      Box        7:00 pm    
  Rensselaer         3 at UMass Lowell       4 NC      Box        7:00 pm    
  Sacred Heart       7 at American Intern.   1 NC      Box        7:00 pm    
  Alaska Anchorage   3 at Alaska Fairbanks   1 NC      Box        7:05 pm    
  Alab-Huntsville    6 at Western Michigan   5 NC  OT  Box        7:05 pm    
  Canisius           4 at Wayne State        7 NC      Box        7:05 pm    
  Minnesota-Duluth   1 at Minnesota          3 WC      Box        7:05 pm    
  Army               3 at Iona               6 MA      Box        7:30 pm    
% Neumann            2 at Fredonia           4 NC      Box        7:30 pm    
  Boston College     3 at Denver             2 NC      Box        7:35 pm    
  MSU-Mankato        2 at Wisconsin          3 WC      Box        7:35 pm    
  Michigan Tech      5 at North Dakota       4 WC      Box        7:35 pm    
  St. Cloud State    3 at Bemidji State      1 NC      Box        7:35 pm    
* - Quinnipiac Cup
# - Blue Devil Invitational at Fredonia
& - Black Bear Hockey Classic at Maine
% - Blue Devil Invitational
Friday, October 20 - Women:
  Wayne State        3 at Bemidji State      5 NC      Box        3:05 pm    
  MSU-Mankato        1 at St. Cloud State    5 WC      Box        4:05 pm    
  Findlay            1 at Niagara            2 NC      Box        7:00 pm    
  Mercyhurst         2 at St. Lawrence       2 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Wisconsin          4 at Minnesota-Duluth   2 WC      Box        7:05 pm    

Saturday, October 21 - Men:
* Bentley            0 vs Fairfield          4 NC      Box        4:00 pm    
# Holy Cross         2 vs USA Development    9 EX      Box        4:00 pm    
& Oswego            11 vs Neumann            0 NC      Box        4:00 pm    
  Army               1 at Union              4 NC      Box        7:00 pm    
  Colgate            4 at UMass Amherst      4 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Connecticut        2 at Merrimack          4 NC      Box        7:00 pm    
% Air Force          2 at Quinnipiac         3 NC      Box        7:00 pm    
+ St. Lawrence       2 at Maine              8 NC      Box        7:00 pm    
  Vermont            1 at Boston University  3 NC      Box        7:00 pm    
  Alab-Huntsville    3 at Western Michigan   4 NC      Box        7:05 pm    
  Boston College     3 at Denver             2 NC      Box        7:05 pm    
  Bemidji State      0 at St. Cloud State    7 NC      Box        7:05 pm    
  Canisius           2 at Wayne State        1 NC  OT  Box        7:05 pm    
  Minnesota-Duluth   2 at Minnesota          9 WC      Box        7:05 pm    
  MSU-Mankato        3 at Wisconsin          4 WC  OT  Box        7:05 pm    
  Niagara            1 at Ohio State         4 NC      Box        7:05 pm    
  Mercyhurst         1 at Clarkson           2 NC      Box        7:30 pm    
@ RIT                7 at Fredonia           2 NC      Box        7:30 pm    
  Michigan Tech      2 at North Dakota       5 WC      Box        7:35 pm    
* - Quinnipiac Cup Consolation
# - Black Bear Hockey Classic Consolation
& - Blue Devil Invitational Consolation
% - Quinnipiac Cup Championship
+ - Black Bear Hockey Classic Championship
@ - Blue Devil Invitational Championship
Saturday, October 21 - Women:
  Mercyhurst         2 at St. Lawrence       4 NC      Box        2:00 pm    
  Ohio State         2 at Minnesota          6 WC      Box        2:05 pm    
  Findlay            2 at Niagara            4 NC      Box        3:00 pm    
  MSU-Mankato        1 at St. Cloud State    6 WC      Box        3:05 pm    
  St. Laurent        0 at Northeastern       6 EX                 4:00 pm    
  Maine              4 at Concordia (QUE)    2 EX                 6:00 pm    
  Wisconsin          3 at Minnesota-Duluth   7 WC      Box        7:05 pm    
  Wayne State        2 at Bemidji State      0 NC      Box        7:05 pm    
  CT Polar Bears    13 at Connecticut        1 EX      Box        8:00 pm    

Sunday, October 22 - Men:
  Alaska Fairbanks   2 at Alaska Anchorage   3 NC      Box        5:05 pm    
Sunday, October 22 - Women:
  Maine              3 at McGill             2 EX                 1:00 pm    
  Conn. Crusaders   11 at Connecticut        2 EX      Box        2:00 pm    
  St. Laurent        0 at Providence         2 EX      Box        2:00 pm    
  Ohio State         4 at Minnesota          2 WC      Box        2:05 pm    
  Concordia (QUE)    2 at New Hampshire      3 EX      Box        3:00 pm    

Tuesday, October 24 - Men:
  Fredonia           1 at Findlay            5 NC      Box        7:05 pm    

Wednesday, October 25 - Women:
  New Hampshire      7 at Findlay            0 NC      Box        7:00 pm    

Friday, October 27 - Men:
* Fredonia           3 vs Johnson & Wales    1 NC      Box        4:00 pm    
# Geneseo            4 vs RIT                8 NC      Box        4:00 pm    
  Army               1 at Quinnipiac         4 MA      Box        7:00 pm    
& Cortland           3 at Potsdam            5 NC      Box        7:00 pm    
  Fairfield          0 at American Intern.   3 MA      Box        7:00 pm    
% Hobart             5 at Brockport          6 NC  OT  Box        7:00 pm    
* Lawrence           2 at Buffalo State      6 NC      Box        7:00 pm    
  St. Francis Xav    5 at Vermont            0 EX                 7:00 pm    
  Waterloo           0 at Clarkson           5 EX      Box        7:00 pm    
  Wisconsin          3 at Boston College     2 NC      Box        7:00 pm    
  Alaska Anchorage   1 at Minnesota          2 WC      Box        7:05 pm    
  Denver             1 at St. Cloud State    5 WC      Box        7:05 pm    
  Niagara            3 at Air Force          2 CH  OT  Box        7:05 pm    
  Northern Michigan  7 at Minnesota-Duluth   1 NC      Box        7:05 pm    
+ Bentley            2 at Canisius           2 MA  OT  Box        7:30 pm    
  Holy Cross         2 at Mercyhurst         6 MA      Box        7:30 pm    
  Sacred Heart       1 at Connecticut        1 MA  OT  Box        7:30 pm    
  Wayne State        0 at Iona               1 NC      Box        7:30 pm    
  Alab-Huntsville    5 at Bemidji State      4 CH      Box        7:35 pm    
  Colorado College   3 at Michigan Tech      1 WC      Box        7:35 pm    
  North Dakota       2 at MSU-Mankato        6 WC      Box        7:35 pm    
* - Buffalo State All Sport Invitational
# - Chase Rochester Cup at Brockport
& - Pepsi Invitational
% - Chase Rochester Cup
+ - Amherst Pepsi Center
Friday, October 27 - Women:
  St. Cloud State    2 at Wisconsin          6 WC      Box        6:35 pm    
  Niagara            3 at Wayne State        0 NC      Box        7:00 pm    
  N. York JrAeros    1 at Brown              4 EX      Box        7:00 pm    
* Minnesota          2 at MSU-Mankato        1 WC      Box        7:05 pm    
  New Hampshire      4 at Ohio State         0 NC      Box        7:05 pm    
* - All-Seasons Arena

Saturday, October 28 - Men:
  Manhattanville     5 at Lebanon Valley     2 NC      Box        1:00 pm    
* Neumann            1 vs Cortland           8 NC      Box        3:00 pm    
# Fredonia           8 vs Lawrence           0 NC      Box        4:00 pm    
& Hobart             1 at Geneseo            3 NC      Box        4:00 pm    
  American Intern.   3 at Quinnipiac        10 MA      Box        5:00 pm    
  Connecticut        1 at Sacred Heart       5 MA      Box        5:00 pm    
  Wilfrid Laurier    0 at Princeton          3 EX                 5:00 pm    
  Army               0 at Rensselaer         3 NC      Box        7:00 pm    
  Elmira             3 at Oswego             7 NC      Box        7:00 pm    
  Humber             2 at Plattsburgh        7 EX      Box        7:00 pm    
# Johnson & Wales    5 at Buffalo State      7 NC      Box        7:00 pm    
  Moncton            2 at Yale               6 EX                 7:00 pm    
  Merrimack          2 at Union              4 NC      Box        7:00 pm    
  St. Francis Xav    4 at Dartmouth          3 EX  OT  Box        7:00 pm    
  Waterloo           3 at Cornell            4 EX      Box        7:00 pm    
  Wisconsin          4 at Northeastern       5 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Alaska Anchorage   3 at Minnesota          3 WC  OT  Box        7:05 pm    
  Alab-Huntsville    4 at Bemidji State      2 CH      Box        7:05 pm    
  Denver             3 at St. Cloud State    1 WC      Box        7:05 pm    
  North Dakota       6 at MSU-Mankato        1 WC      Box        7:05 pm    
  Niagara            2 at Air Force          2 CH  OT  Box        7:05 pm    
  Northern Michigan  8 at Minnesota-Duluth   3 NC      Box        7:05 pm    
  Bentley            0 at Mercyhurst        12 MA      Box        7:30 pm    
% Holy Cross         1 at Canisius           6 MA      Box        7:30 pm    
+ Brockport          1 vs RIT               10 NC      Box        7:30 pm    
  Wayne State        4 at Iona               3 NC      Box        7:30 pm    
  Colorado College   3 at Michigan Tech      2 WC      Box        7:35 pm    
* - Pepsi Invitational at Potsdam
# - Buffalo State All Sport Invitational
& - Chase Rochester Cup Consolation
% - Amherst Pepsi Center
+ - Chase Rochester Cup Championship at Geneseo
Saturday, October 28 - Women:
  Northeastern       3 at Mercyhurst         1 NC      Box        2:00 pm    
  Providence         3 at Findlay            2 NC  OT  Box        2:00 pm    
  Minnesota-Duluth  12 at Bemidji State      1 WC      Box        2:05 pm    
  St. Cloud State    2 at Wisconsin          6 WC      Box        2:05 pm    
  Minnesota          6 at MSU-Mankato        1 WC      Box        2:35 pm    
  Connecticut       15 at Rhode Island       0 EX      Box        5:00 pm    
  Niagara            4 at Wayne State        0 NC      Box        7:00 pm    
  New Hampshire      3 at Ohio State         1 NC      Box        7:05 pm    

Sunday, October 29 - Men:
  Moncton            4 at Brown              5 EX  OT  Box        2:00 pm    
* Neumann            1 at Potsdam           10 NC      Box        3:00 pm    
  Union              0 at Providence         8 NC      Box        7:00 pm    
* - Pepsi Invitational
Sunday, October 29 - Women:
  CT Polar Bears     0 at Princeton          8 EX                12:00 pm    
  Northeastern       2 at Mercyhurst         1 NC      Box        1:00 pm    
  Providence         5 at Findlay            2 NC      Box        2:00 pm    
  Minnesota-Duluth   8 at Bemidji State      0 WC      Box        2:05 pm    

Tuesday, October 31 - Men:
  Cortland           2 at Hobart             4 NC      Box        7:30 pm    
Tuesday, October 31 - Women:
  Dartmouth          8 at Boston College     1 EC      Box        7:30 pm    

Wednesday, November 1 - Men:
  Lebanon Valley     9 at Neumann            1 NC      Box        7:45 pm    

Thursday, November 2 - Men:
* Fairfield          3 vs USA Development    6 EX                 7:00 pm    
* - Yost Arena (Ann Arbor, MI)

Friday, November 3 - Men:
* Assumption         1 vs Worcester State    3 NC      Box        5:00 pm    
  Colgate            4 at Ferris State       5 NC      Box        7:00 pm    
  Canisius           5 at Holy Cross         5 MA  OT  Box        7:00 pm    
  Cortland           4 at Geneseo            6 SU      Box        7:00 pm    
  Dartmouth          0 at Western Michigan   5 NC      Box        7:00 pm    
  Harvard            3 at Brown              0 EC      Box        7:00 pm    
  Iona               0 at Alab-Huntsville    4 NC      Box        7:00 pm    
  Niagara            1 at Princeton          3 NC      Box        7:00 pm    
  Oswego             5 at Brockport          1 SU      Box        7:00 pm    
  Plattsburgh        6 at Fredonia           0 SU      Box        7:00 pm    
  Potsdam            3 at Buffalo State      1 SU      Box        7:00 pm    
  Quinnipiac         1 at St. Lawrence       1 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Yale               4 at New Hampshire      3 NC      Box        7:00 pm    
  Fairfield          3 at Wayne State        8 NC      Box        7:05 pm    
  Findlay            4 at Air Force          3 CH  OT  Box        7:05 pm    
  Wisconsin          0 at Minnesota          4 WC      Box        7:05 pm    
  Stonehill          2 at Wentworth          6 EN      Box        7:15 pm    
  American Intern.   0 at Mercyhurst         2 MA      Box        7:30 pm    
  Connecticut       10 at Bentley            3 MA      Box        7:30 pm    
  Wis-Superior       4 at Elmira             3 NC      Box        7:30 pm    
  Minnesota-Duluth   1 at Colorado College   5 WC      Box        7:35 pm    
  MSU-Mankato        2 at Michigan Tech      1 WC      Box        7:35 pm    
  North Dakota       5 at Denver             2 WC      Box        7:35 pm    
# N.H. College       9 at Fitchburg State    6 EN      Box        8:00 pm    
* - Paine Webber Classic at Fitchburg (Wallace Civic Center)
# - Paine Webber Classic (Wallace Civic Center)
Friday, November 3 - Women:
  St. Cloud State    3 at Wayne State        1 NC      Box        3:00 pm    
  Buffalo State      1 at Cortland           2 NC      Box        7:00 pm    
  Cornell            2 at Niagara            3 EC      Box        7:00 pm    
  Mercyhurst         0 at Findlay            0 GW  OT  Box        7:00 pm    
  MSU-Mankato        0 at Minnesota-Duluth   7 WC      Box        7:05 pm    
  Ohio State         1 at Bemidji State      2 WC      Box        7:05 pm    
  St. Lawrence       4 at Concordia (QUE)    2 EX                 7:30 pm    

Saturday, November 4 - Men:
  Oswego             7 at Geneseo            3 SU      Box        2:00 pm    
* Assumption         2 at Fitchburg State    5 NC      Box        4:00 pm    
  Neumann            0 at Hobart             8 NC      Box        4:00 pm    
  Canisius           3 at Connecticut        4 MA  OT  Box        6:00 pm    
  Salve Regina       4 at Nichols            1 NC      Box        6:00 pm    
  Colgate            1 at Ferris State       3 NC      Box        7:00 pm    
  Cortland           4 at Brockport          1 SU      Box        7:00 pm    
  Dartmouth          4 at Western Michigan   5 NC      Box        7:00 pm    
  Iona               2 at Alab-Huntsville    4 NC      Box        7:00 pm    
# Worcester State    0 vs N.H. College       4 NC      Box        7:00 pm    
  Niagara            1 at Princeton          1 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Plattsburgh       12 at Buffalo State      3 SU      Box        7:00 pm    
  Potsdam            3 at Fredonia           3 SU  OT  Box        7:00 pm    
& Providence         1 at Brown              5 NC      Box        7:00 pm    
  Queen's            1 at Vermont            9 EX                 7:00 pm    
  Quinnipiac         2 at Clarkson           4 NC      Box        7:00 pm    
  Rensselaer         2 at Union              4 EC      Box        7:00 pm    
  Sacred Heart       5 at Cornell            3 NC      Box        7:00 pm    
  Fairfield          5 at Wayne State        6 NC  OT  Box        7:05 pm    
  Findlay            1 at Air Force          3 CH      Box        7:05 pm    
  Minnesota-Duluth   1 at Colorado College   4 WC      Box        7:05 pm    
  MSU-Mankato        5 at Michigan Tech      1 WC      Box        7:05 pm    
  North Dakota       7 at Denver             4 WC      Box        7:05 pm    
  Wisconsin          2 at Minnesota          5 WC      Box        7:05 pm    
  American Intern.   1 at Mercyhurst         1 MA  OT  Box        7:30 pm    
  Holy Cross         3 at Bentley            2 MA      Box        7:30 pm    
  Manhattanville     2 at RIT                6 EW      Box        7:30 pm    
  Wis-Superior       4 at Elmira             3 NC  OT  Box        7:30 pm    
* - Paine Webber Classic Consolation
# - Paine Webber Classic Championship
& - Mayor's Cup
Saturday, November 4 - Women:
  Buffalo State      5 at Cortland           0 NC      Box        2:00 pm    
  Minnesota          2 at Brown              3 NC  OT  Box        2:00 pm    
  Princeton          2 at Northeastern       3 EC      Box        2:00 pm    
  Wisconsin          3 at Harvard            1 NC      Box        2:00 pm    
  Yale               1 at Providence         4 EC      Box        2:00 pm    
  St. Cloud State    6 at Wayne State        1 NC      Box        3:00 pm    
  Clarkson           5 at Saint Michael's    2 EX                 6:00 pm    
  Boston College     0 at Maine              6 EC      Box        7:00 pm    
  Connecticut        7 at Quinnipiac         2 EX      Box        7:00 pm    
  Cornell            2 at Niagara            1 EC      Box        7:00 pm    
  Dartmouth          4 at New Hampshire      1 EC      Box        7:00 pm    
  Mercyhurst         3 at Findlay            4 GW      Box        7:00 pm    
  MSU-Mankato        0 at Minnesota-Duluth   6 WC      Box        7:05 pm    
  Ohio State         5 at Bemidji State      2 WC      Box        7:05 pm    

Sunday, November 5 - Men:
  Stonehill          4 at Johnson & Wales    5 EN      Box        5:15 pm    
  Neumann            4 at Saint Michael's   10 NC      Box        6:30 pm    
Sunday, November 5 - Women:
  Concordia (QUE)    1 at St. Lawrence       3 EX      Box        2:00 pm    
  Princeton          4 at Providence         4 EC  OT  Box        2:00 pm    
  Wisconsin          3 at Brown              5 NC      Box        2:00 pm    
  Yale               0 at Northeastern       5 EC      Box        2:00 pm    
  Boston College     3 at New Hampshire      4 EC      Box        3:00 pm    
  Dartmouth          3 at Maine              2 EC      Box        3:00 pm    

Monday, November 6 - Women:
* Minnesota          3 at Harvard            2 NC      Box        2:00 pm    
* - Rescheduled from 11/5

Tuesday, November 7 - Men:
  Hobart             7 at Buffalo State      1 NC      Box        7:00 pm    
  Yale               4 at Boston College     3 NC      Box        7:00 pm    
  Lebanon Valley     1 at Elmira             7 NC      Box        7:30 pm    
  Wentworth          3 at Western N.E.       2 EN      Box        8:15 pm    

Wednesday, November 8 - Men:
  Framingham State   3 at Curry              1 EN      Box        7:30 pm    
  Salve Regina       4 at UMass Dartmouth    3 NC      Box        7:30 pm    
  Worcester State    3 at Nichols            1 NC      Box        8:00 pm    

Thursday, November 9 - Men:
  Stonehill          6 at Fitchburg State    7 EN      Box        7:00 pm    

Friday, November 10 - Men:
  American Intern.   4 at Holy Cross         3 MA  OT  Box        7:00 pm    
  Buffalo State      1 at Cortland           4 SU      Box        7:00 pm    
  Colgate            2 at Rensselaer         3 EC      Box        7:00 pm    
  Clarkson           4 at Princeton          4 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Cornell            0 at Union              2 EC      Box        7:00 pm    
  Dartmouth          4 at Brown              3 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Fredonia           4 at Oswego             0 SU      Box        7:00 pm    
  Plattsburgh        6 at Geneseo            4 SU      Box        7:00 pm    
  Potsdam            1 at Brockport          1 SU  OT  Box        7:00 pm    
  Sacred Heart       1 at Quinnipiac         4 MA      Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       4 at Yale               3 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Vermont            5 at Harvard            3 EC      Box        7:00 pm    
  Western Michigan   4 at Niagara            1 NC      Box        7:00 pm    
  Alaska Anchorage   5 at Wisconsin          3 WC      Box        7:05 pm    
  Augsburg           1 at Air Force          4 NC      Box        7:05 pm    
  Findlay            3 at Wayne State        2 CH  OT  Box        7:05 pm    
  Michigan Tech      5 at Minnesota-Duluth   4 WC  OT  Box        7:05 pm    
  Army               5 at Bentley            2 MA      Box        7:30 pm    
  Canisius           0 at Mercyhurst         4 MA      Box        7:30 pm    
  Fairfield          2 at Connecticut        7 MA      Box        7:30 pm    
  Denver             5 at MSU-Mankato        4 WC      Box        7:35 pm    
  Miami              4 at Bemidji State      2 NC      Box        7:35 pm    
  Minnesota          5 at North Dakota       7 WC      Box        7:35 pm    
  St. Cloud State    6 at Colorado College   3 WC      Box        7:35 pm    
  Lebanon Valley     6 at Framingham State   3 EN      Box        8:20 pm    
Friday, November 10 - Women:
  Bemidji State      1 at MSU-Mankato        0 WC      Box        2:35 pm    
  Brown              7 at Toronto            1 EX      Box        3:00 pm    
  John Abbott        2 at Vermont            2 EX  OT  Box        6:30 pm    
  Maine              0 at New Hampshire      2 EC      Box        7:00 pm    
  Northeastern       1 at St. Lawrence       4 EC      Box        7:00 pm    
  Providence         2 at Cornell            4 EC      Box        7:00 pm    
  Findlay            1 at St. Cloud State    4 NC      Box        7:05 pm    
  Minnesota-Duluth   0 at Minnesota          4 WC      Box        7:05 pm    
  Wisconsin          2 at Ohio State         0 WC      Box        7:05 pm    

Saturday, November 11 - Men:
* Suffolk            4 vs Western N.E.       5 NC      Box        3:30 pm    
  St. Nick's Club    5 at Trinity            4 EX  OT             3:30 pm    
  Saint Michael's    5 at Salve Regina       3 EN      Box        3:30 pm    
  Elmira             6 at Hobart             3 EW      Box        4:00 pm    
# Western Michigan   4 vs Niagara            3 NC  OT  Box        4:00 pm    
  Lebanon Valley     4 at UMass Dartmouth    3 EN      Box        4:30 pm    
  Army               2 at Holy Cross         3 MA      Box        7:00 pm    
  Buffalo State      1 at Oswego             7 SU      Box        7:00 pm    
  Colgate            2 at Union              4 EC      Box        7:00 pm    
  Clarkson           4 at Yale               5 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Cornell            3 at Rensselaer         2 EC      Box        7:00 pm    
  Dartmouth          2 at Harvard            5 EC      Box        7:00 pm    
  Fredonia           3 at Cortland           1 SU      Box        7:00 pm    
  Johnson & Wales    5 at Fitchburg State    1 EN      Box        7:00 pm    
* Nichols            7 at Curry              4 NC      Box        7:00 pm    
  Plattsburgh        9 at Brockport          1 SU      Box        7:00 pm    
  Potsdam            4 at Geneseo            3 SU  OT  Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       4 at Princeton          4 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Vermont            6 at Brown              1 EC      Box        7:00 pm    
  Alaska Anchorage   3 at Wisconsin          2 WC      Box        7:05 pm    
  Denver             2 at MSU-Mankato        4 WC      Box        7:05 pm    
  Miami              4 at Bemidji State      2 NC      Box        7:05 pm    
  Michigan Tech      3 at Minnesota-Duluth   5 WC      Box        7:05 pm    
  St. Cloud State    3 at Colorado College   2 WC  OT  Box        7:05 pm    
  Wayne State        3 at Findlay            3 CH  OT  Box        7:05 pm    
# Mercyhurst         6 vs Canisius           2 MA      Box        7:30 pm    
  Sacred Heart       1 at Iona               5 MA      Box        7:30 pm    
  Westfield State    3 at Assumption         2 EX      Box        7:30 pm    
  Minnesota          5 at North Dakota       5 WC  OT  Box        7:35 pm    
  Quinnipiac        10 at Fairfield          0 MA      Box        8:00 pm    
* - Curry Tournament
# - Punch Imlach Classic (HSBC Arena, Buffalo, NY)
Saturday, November 11 - Women:
  Connecticut        0 at Boston University  6 EX      Box       12:00 pm    
  Cortland           2 at Hamilton           4 EX      Box        1:00 pm    
  Boston College     2 at Yale               0 EC      Box        1:30 pm    
  Dartmouth          3 at Princeton          2 EC      Box        2:00 pm    
  Harvard            5 at Niagara            2 EC      Box        2:00 pm    
  Union              0 at Rensselaer         3 EX                 2:00 pm    
  Bemidji State      3 at MSU-Mankato        0 WC      Box        2:35 pm    
  N.E. College       8 at MIT                3 EX                 3:00 pm    
  Findlay            6 at St. Cloud State    5 NC      Box        3:05 pm    
  Brown              2 at BeatriceSrAeros    1 EX      Box        5:00 pm    
  Vermont            1 at John Abbott        0 EX                 5:00 pm    
  Skidmore           2 at Saint Michael's    3 EX                 6:00 pm    
  Chatham            0 at Buffalo State      5 NC      Box        7:00 pm    
  Northeastern       4 at Cornell            0 EC      Box        7:00 pm    
  Providence         0 at St. Lawrence       2 EC      Box        7:00 pm    
  Minnesota-Duluth   0 at Minnesota          8 WC      Box        7:05 pm    
  Wisconsin          3 at Ohio State         3 WC  OT  Box        7:05 pm    
  Colgate            1 at Wayne State        3 NC      Box        8:00 pm    

Sunday, November 12 - Men:
  Augsburg           1 at Air Force          7 NC      Box        1:05 pm    
  Manhattanville     7 at Neumann            0 NC      Box        2:15 pm    
* Suffolk            4 at Curry              2 NC      Box        2:30 pm    
  Iona               7 at Bentley            5 MA      Box        5:00 pm    
# Western N.E.       4 vs Nichols            3 NC      Box        6:00 pm    
& Framingham State   2 at Johnson & Wales   10 EN      Box        8:15 pm    
* - Curry Tournament Consolation
# - Curry Tournament Championship
& - at Providence
Sunday, November 12 - Women:
  Chatham            4 at Buffalo State     11 NC      Box        1:00 pm    
  Boston College     1 at Princeton          4 EC      Box        2:00 pm    
  Colgate            3 at Wayne State        1 NC      Box        2:00 pm    
  Dartmouth          6 at Yale               0 EC      Box        2:00 pm    
  Harvard            2 at Niagara            1 EC      Box        2:00 pm    
  Manhattanville    19 at Connecticut        0 NC      Box        2:00 pm    
  New Hampshire      5 at Maine              2 EC      Box        3:00 pm    
  Boston University  1 at Holy Cross         0 EX      Box        3:30 pm    
  Findlay            6 at Bemidji State      2 NC      Box        7:05 pm    

Tuesday, November 14 - Men:
  RIT               13 at Geneseo            0 NC      Box        7:00 pm    
  Suffolk            5 at Salve Regina       2 EN      Box        7:30 pm    
  Assumption         2 at Western N.E.       6 EN      Box        8:15 pm    

Wednesday, November 15 - Men:
  Worcester State    1 at Wentworth          3 EN      Box        7:15 pm    
  Brockport          3 at Elmira            12 NC      Box        7:30 pm    
Wednesday, November 15 - Women:
  Quinnipiac         3 at Connecticut        9 EX      Box        7:00 pm    

Thursday, November 16 - Men:
  Connecticut        2 at UMass Amherst      2 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Curry              1 at Fitchburg State    6 EN      Box        7:00 pm    
  Fredonia           1 at Hobart             1 NC  OT  Box        7:30 pm    
  UMass Dartmouth   10 at Assumption         1 NC      Box        7:30 pm    
  Nichols            1 at Western N.E.       2 NC      Box        8:15 pm    

Friday, November 17 - Men:
  Bentley            2 at Army               9 MA      Box        7:00 pm    
  Bowdoin            3 at Hamilton           1         Box        7:00 pm    
  Brown              4 at Colgate            6 EC      Box        7:00 pm    
  Canisius           4 at American Intern.   7 MA      Box        7:00 pm    
  Conn. College      5 at Amherst            4         Box        7:00 pm    
  Harvard            1 at Cornell            1 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Mass. College      2 at Babson             6         Box        7:00 pm    
  N.E. College       0 at Middlebury         8         Box        7:00 pm    
  Niagara            3 at Alab-Huntsville    5 CH      Box        7:00 pm    
  Princeton          2 at Vermont            3 EC      Box        7:00 pm    
  Quinnipiac         4 at Sacred Heart       2 MA      Box        7:00 pm    
  Salve Regina       4 at Plymouth State     2 EN      Box        7:00 pm    
  Saint Anselm       0 at Norwich            8         Box        7:00 pm    
  Williams           5 at UMass Boston       1         Box        7:00 pm    
  Yale               5 at Dartmouth          4 EC      Box        7:00 pm    
  Air Force          4 at Wayne State        3 CH      Box        7:05 pm    
  Bemidji State      1 at Findlay            9 CH      Box        7:05 pm    
  Colorado College   1 at Wisconsin          2 WC      Box        7:05 pm    
  Minnesota          2 at St. Cloud State    0 WC      Box        7:05 pm    
  Colby              4 at Skidmore           1         Box        7:10 pm    
  Salem State        3 at Wentworth          2 NC      Box        7:15 pm    
  Holy Cross         3 at Iona               4 MA      Box        7:30 pm    
  Alaska Anchorage   3 at MSU-Mankato        1 WC      Box        7:35 pm    
  Minnesota-Duluth   3 at North Dakota       5 WC      Box        7:35 pm    
  Michigan Tech      5 at Denver             2 WC      Box        7:35 pm    
  Wesleyan           2 at Trinity            6         Box        7:45 pm    
Friday, November 17 - Women:
  Ohio State         6 at MSU-Mankato        0 WC      Box        2:35 pm    
  Cornell            1 at Maine              3 EC      Box        7:00 pm    
  Middlebury         4 at Southern Maine     0 E3      Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       2 at New Hampshire      1 EC  OT  Box        7:00 pm    
  St. Cloud State    3 at Minnesota-Duluth   7 WC      Box        7:05 pm    
  Wisconsin          8 at Bemidji State      0 WC      Box        7:05 pm    

Saturday, November 18 - Men:
  Hobart             1 at Lebanon Valley     5 NC      Box        2:00 pm    
  Colby              3 at Hamilton           2     OT  Box        3:00 pm    
  Mass. College      1 at UMass Boston       4         Box        3:00 pm    
  N.E. College       1 at Norwich           12         Box        3:00 pm    
  Saint Anselm       0 at Middlebury         8         Box        3:00 pm    
  Wesleyan           1 at Amherst            9         Box        3:00 pm    
  Bowdoin            8 at Skidmore           3         Box        3:40 pm    
  Buffalo State      4 at Manhattanville     3 NC      Box        4:00 pm    
  Canisius           3 at American Intern.   2 MA      Box        4:00 pm    
  Conn. College      1 at Trinity            4         Box        4:00 pm    
  Harvard            3 at Colgate            2 EC      Box        4:00 pm    
  UMass Dartmouth    4 at Southern Maine     2 NC      Box        4:00 pm    
  Williams           1 at Babson             2         Box        4:00 pm    
  Johnson & Wales    5 at Neumann            0 NC      Box        6:00 pm    
  Stonehill          6 at Saint Michael's    4 EN      Box        6:30 pm    
  Brown              0 at Cornell            2 EC      Box        7:00 pm    
  Clarkson           7 at St. Lawrence       2 EC      Box        7:00 pm    
  Elmira             2 at Plattsburgh        5 NC      Box        7:00 pm    
  Niagara            3 at Alab-Huntsville    0 CH      Box        7:00 pm    
  Nichols            4 at Plymouth State     5 EN  OT  Box        7:00 pm    
  Princeton          6 at Dartmouth          0 EC      Box        7:00 pm    
  UMass Amherst      2 at Rensselaer         9 NC      Box        7:00 pm    
  Yale               2 at Vermont            5 EC      Box        7:00 pm    
  Air Force          2 at Wayne State        5 CH      Box        7:05 pm    
  Alaska Anchorage   0 at MSU-Mankato        3 WC      Box        7:05 pm    
  Bemidji State      1 at Findlay            2 CH      Box        7:05 pm    
  Colorado College   4 at Wisconsin          3 WC  OT  Box        7:05 pm    
  Michigan Tech      1 at Denver             4 WC      Box        7:05 pm    
  St. Cloud State    3 at Minnesota          4 WC      Box        7:05 pm    
  Bentley            0 at Iona               5 MA      Box        7:30 pm    
  Curry              3 at Assumption         8 EN      Box        7:30 pm    
  N.H. College       3 at Framingham State   2 EN      Box        7:30 pm    
  Minnesota-Duluth   2 at North Dakota       5 WC      Box        7:35 pm    
Saturday, November 18 - Women:
  Amherst            0 at Vermont            8 E3      Box        2:00 pm    
  Brown              7 at Boston College     0 EC      Box        2:00 pm    
  Harvard            4 at Dartmouth          5 EC      Box        2:00 pm    
  Niagara            1 at Providence         3 EC      Box        2:00 pm    
  Ohio State         2 at MSU-Mankato        2 WC  OT  Box        2:35 pm    
  Manhattanville     3 at Williams           1 E3      Box        3:00 pm    
  Princeton          1 at Yale               3 EC      Box        3:00 pm    
  Trinity            1 at Rensselaer         5 E3      Box        3:00 pm    
  Middlebury         6 at MIT                0 E3      Box        3:30 pm    
  Sacred Heart       5 at Holy Cross         0 E3      Box        5:00 pm    
  Buffalo State      0 at Hamilton           6 NC      Box        7:00 pm    
  Cornell            1 at New Hampshire      8 EC      Box        7:00 pm    
  Cortland           0 at Colby              6 NC      Box        7:00 pm    
  Conn. College      1 at Union              0 E3  OT  Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       6 at Maine              1 EC      Box        7:00 pm    
  Saint Michael's    0 at Southern Maine     8 NC      Box        7:00 pm    
  Wayne State        2 at Mercyhurst         5 GW      Box        7:00 pm    
  St. Cloud State    3 at Minnesota-Duluth   3 WC  OT  Box        7:05 pm    
  Wesleyan           1 at Colgate            5 E3      Box        7:30 pm    
  Wisconsin         14 at Bemidji State      4 WC      Box        7:35 pm    
  Connecticut       12 at Salve Regina       0 NC      Box        8:00 pm    

Sunday, November 19 - Men:
  Johnson & Wales    4 at Lebanon Valley     1 EN      Box        1:00 pm    
  Quinnipiac         0 at Fairfield          1 MA      Box        1:30 pm    
  Buffalo State      2 at Manhattanville     3 NC      Box        2:00 pm    
* Suffolk            2 at Tufts              7 EN      Box        2:00 pm    
  UMass Lowell       7 at Army               0 NC      Box        2:00 pm    
* - at Harvard
Sunday, November 19 - Women:
  Cortland           1 at Colby              2 NC      Box        1:00 pm    
  Brown              2 at Dartmouth          3 EC      Box        2:00 pm    
  Manhattanville    13 at Holy Cross         0 E3      Box        2:00 pm    
  Niagara            1 at Providence         3 EC      Box        2:00 pm    
  Wayne State        0 at Mercyhurst         6 GW      Box        2:00 pm    
  Amherst            2 at Rensselaer         5 E3      Box        3:00 pm    
  Conn. College      0 at Colgate            6 E3      Box        3:00 pm    
  Sacred Heart       0 at Williams           5 E3      Box        3:00 pm    
  Trinity            0 at Vermont            5 E3      Box        3:00 pm    
  Wesleyan           2 at Union              0 E3      Box        3:00 pm    
  Yale               0 at Princeton          2 EC      Box        3:00 pm    
  Saint Michael's    1 at Bates              7 EX                 6:00 pm    
  Harvard           13 at Boston College     1 EC      Box        7:30 pm    

Tuesday, November 21 - Men:
  Quinnipiac         5 at Holy Cross         1 MA      Box        6:00 pm    
  American Intern.   2 at Sacred Heart       3 MA      Box        7:00 pm    
  Fairfield          1 at Army               2 MA      Box        7:00 pm    
  Harvard            4 at Boston University  3 NC      Box        7:00 pm    
  Maine              1 at Cornell            1 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Southern Maine     1 at Salem State        6         Box        7:00 pm    
  UMass Amherst      3 at Vermont            5 NC      Box        7:00 pm    
  Yale               4 at Princeton          3 EC      Box        7:00 pm    
  Cortland           4 at Skidmore           5 NC      Box        7:10 pm    
  Plymouth State     1 at N.H. College       1 NC  OT  Box        7:20 pm    
  Framingham State   1 at Babson             6 NC      Box        7:30 pm    
  Wesleyan           5 at Manhattanville     3 NC      Box        7:30 pm    
  Western N.E.       1 at Saint Michael's    2 EN      Box        7:30 pm    
  Salve Regina       4 at Trinity            9 NC      Box        7:45 pm    
* Wentworth          5 at Suffolk            0 EN      Box        7:45 pm    
* - Arlington Veteran's Skating Rink
Tuesday, November 21 - Women:
  Wesleyan           1 at Williams           4 NC      Box        7:00 pm    
  Sacred Heart       2 at Augsburg           3 NC      Box        8:05 pm    

Wednesday, November 22 - Men:
  UMass Dartmouth    0 at Worcester State    1 EN      Box        6:00 pm    
Wednesday, November 22 - Women:
  Sacred Heart       0 at St. Cloud State    5 NC      Box        6:05 pm    

Thursday, November 23 - Men:
* Michigan           3 at Wisconsin          2 NC      Box        7:05 pm    
* - College Hockey Showcase

Friday, November 24 - Men:
* Norwich            3 vs Potsdam            4 NC      Box        4:00 pm    
  Holy Cross         2 at UMass Lowell       7 NC      Box        7:00 pm    
  Maine              6 at Brown              2 NC      Box        7:00 pm    
  Mercyhurst         2 at Union              2 NC  OT  Box        7:00 pm    
  St. Cloud State    4 at Northeastern       1 NC      Box        7:00 pm    
  Iowa State         4 at Findlay           11 EX      Box        7:05 pm    
# Michigan State     3 at Minnesota          2 NC      Box        7:05 pm    
& Plattsburgh        0 at Middlebury         3 NC      Box        7:30 pm    
  Boston University  2 at Denver             5 NC      Box        7:35 pm    
  Providence         1 at Colorado College   1 NC  OT  Box        7:35 pm    
  St. Lawrence       1 at North Dakota       6 NC      Box        7:35 pm    
  Wayne State        5 at Bemidji State      4 CH  OT  Box        7:35 pm    
* - Primelink Great Northern Shootout at Middlebury
# - College Hockey Showcase
& - Primelink Great Northern Shootout
Friday, November 24 - Women:
  Maine              0 at Mercyhurst         3 NC      Box        7:00 pm    
  Niagara            3 at New Hampshire      4 EC      Box        7:00 pm    
  Sacred Heart       4 at St. Thomas         2 NC      Box        7:00 pm    
* Minnesota          5 at Wisconsin          2 WC      Box        7:05 pm    
* - Capitol Ice Arena (Middleton, WI)

Saturday, November 25 - Men:
* Conn. College      7 vs Wesleyan           2 NC      Box        1:00 pm    
# New Hampshire      4 vs Minnesota-Duluth   3 NC      Box        1:00 pm    
  Connecticut        3 at Army               2 MA      Box        2:00 pm    
  Wentworth          1 at N.E. College       4 NC      Box        3:00 pm    
& Colby              4 vs Brockport          1 NC      Box        3:30 pm    
% Oswego             6 vs Southern Maine     4 NC      Box        3:30 pm    
+ Cortland           3 vs Mass. College      2 NC  OT  Box        4:00 pm    
  Geneseo            4 at Manhattanville     2 NC      Box        4:00 pm    
@ MSU-Mankato        7 at Vermont            5 NC      Box        4:00 pm    
^ Niagara            4 vs Colgate            2 NC      Box        4:00 pm    
$ Norwich            1 vs Plattsburgh        6 NC      Box        4:00 pm    
! Trinity            2 at Amherst            6 NC      Box        4:00 pm    
1 Williams           4 vs St. Thomas         2 NC      Box        4:30 pm    
2 UMass Boston       3 vs Salve Regina       4 NC      Box        6:00 pm    
3 Saint Anselm       8 at N.H. College       3 NC      Box        6:30 pm    
  Boston College     3 at Harvard            2 NC  OT  Box        7:00 pm    
^ Clarkson           1 vs Cornell            2 NC      Box        7:00 pm    
  Maine              1 at Dartmouth          2 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Mercyhurst         0 at Rensselaer         5 NC      Box        7:00 pm    
  Princeton          3 at Yale               1 EC      Box        7:00 pm    
4 RIT                6 at Bowdoin            3 NC      Box        7:00 pm    
  St. Cloud State    3 at UMass Amherst      1 NC      Box        7:00 pm    
  Union              5 at UMass Lowell       3 NC      Box        7:00 pm    
  Boston University  3 at Colorado College   5 NC      Box        7:05 pm    
  Iowa State         1 at Findlay           10 EX      Box        7:05 pm    
5 Michigan           4 at Minnesota          1 NC      Box        7:05 pm    
  Providence         3 at Denver             3 NC  OT  Box        7:05 pm    
  Wayne State        1 at Bemidji State      8 CH      Box        7:05 pm    
6 Potsdam            0 at Middlebury         3 NC      Box        7:30 pm    
  Sacred Heart       5 at Iona               5 MA  OT  Box        7:30 pm    
+ Saint Michael's    3 at Babson             6 NC      Box        7:30 pm    
1 Wis-Stevens Pt.    6 at Elmira             4 NC      Box        7:30 pm    
  St. Lawrence       2 at North Dakota       4 NC      Box        7:35 pm    
2 Tufts              7 at Stonehill          4 NC      Box        8:15 pm    
* - Ben McCabe Tournament at Amherst
# - Sheraton/Howard Bank Hockey Classic at Vermont
& - Face-Off Classic at Bowdoin
% - PAL Tournament at New Hampshire College
+ - Babson Invitational Tournament
@ - Sheraton/Howard Bank Hockey Classic
^ - Syracuse Invitational Tournament
$ - Primelink Great Northern Shootout Consolation
! - Ben McCabe Tournament
1 - Elmira Invitational
2 - Stonehill Tournament
3 - PAL Tournament
4 - Face-Off Classic
5 - College Hockey Showcase
6 - Primelink Great Northern Shootout Championship
Saturday, November 25 - Women:
  Cornell            3 at Dartmouth          9 EC      Box        2:00 pm    
  Cortland           2 at Union              6 NC      Box        2:00 pm    
  Ohio State         4 at Northeastern       3 NC  OT  Box        2:00 pm    
  Princeton          0 at Harvard            4 EC      Box        2:00 pm    
  Vermont            0 at Providence         9 NC      Box        2:00 pm    
  Yale               1 at Brown              6 EC      Box        2:00 pm    
  Maine              4 at Mercyhurst         1 NC      Box        3:00 pm    
  St. Mary's         2 at Colgate            3 NC      Box        4:00 pm    
  St. Lawrence       6 at Boston College     1 EC      Box        6:00 pm    
  Niagara            2 at New Hampshire      3 EC      Box        7:00 pm    
* Minnesota          4 at Wisconsin          4 WC  OT  Box        7:05 pm    
  Sacred Heart       5 at St. Benedict       0 NC      Box        7:30 pm    
* - Capitol Ice Arena (Middleton, WI)

Sunday, November 26 - Men:
* Mass. College      6 vs Saint Michael's    3 NC      Box        1:00 pm    
# Wesleyan           1 vs Trinity            1 NC  OT  Box        1:00 pm    
& New Hampshire      6 vs MSU-Mankato        2 NC      Box        1:00 pm    
% Colgate            3 vs Clarkson           5 NC      Box        1:00 pm    
+ Southern Maine     4 at N.H. College       7 NC      Box        1:00 pm    
@ Williams           1 vs Wis-Stevens Pt.    5 NC      Box        1:00 pm    
  Geneseo            7 at Skidmore           2 NC      Box        1:40 pm    
^ Brockport          3 vs Bowdoin            3 NC  OT  Box        2:00 pm    
  Holy Cross         2 at Army               3 MA      Box        2:00 pm    
  Worcester State    5 at Salem State       10 NC      Box        2:00 pm    
$ Michigan State     6 at Wisconsin          2 NC      Box        2:05 pm    
! UMass Boston       2 at Stonehill          4 NC      Box        2:15 pm    
1 Cortland           3 at Babson             4 NC      Box        4:00 pm    
2 Conn. College      3 at Amherst            7 NC      Box        4:00 pm    
  Fitchburg State    0 at N.E. College       6 NC      Box        4:00 pm    
3 Minnesota-Duluth   7 at Vermont            3 NC      Box        4:00 pm    
4 Niagara            4 vs Cornell            3 NC      Box        4:00 pm    
5 Oswego             9 vs Saint Anselm       3 NC      Box        4:00 pm    
@ St. Thomas         6 at Elmira             4 NC      Box        4:00 pm    
6 Salve Regina       2 vs Tufts              7 NC      Box        4:45 pm    
7 RIT                8 at Colby              2 NC      Box        5:00 pm    
  Neumann            2 at Framingham State   6 NC      Box        7:30 pm    
* - Babson Invitational Tournament Consolation
# - Ben McCabe Tournament Consolation
& - Sheraton/Howard Bank Hockey Classic at Vermont
% - Syracuse Invitational Tournament Consolation
+ - PAL Tournament Consolation
@ - Elmira Invitational
^ - Face-Off Classic at Colby
$ - College Hockey Showcase
! - Stonehill Tournament Consolation
1 - Babson Invitational Tournament Championship
2 - Ben McCabe Tournament Championship
3 - Sheraton/Howard Bank Hockey Classic
4 - Syracuse Invitational Tournament Championship
5 - PAL Tournament Championship
6 - Stonehill Tournament Championship
7 - Face-Off Classic
Sunday, November 26 - Women:
  Rhode Island       0 at Connecticut       18 EX      Box        1:00 pm    
  Cornell            6 at Boston College     0 EC      Box        2:00 pm    
  Cortland           3 at Union              4 NC      Box        2:00 pm    
  Ohio State         0 at Northeastern       3 NC      Box        2:00 pm    
  Princeton          0 at Brown              4 EC      Box        2:00 pm    
  St. Lawrence       2 at Dartmouth          2 EC  OT  Box        2:00 pm    
  St. Mary's         6 at Colgate            3 NC      Box        2:00 pm    
  Vermont            0 at Providence         6 NC      Box        2:00 pm    
  Yale               2 at Harvard           10 EC      Box        2:00 pm    

Tuesday, November 28 - Men:
  Stonehill          5 at Nichols            4 EN      Box        5:00 pm    
  Wentworth          3 at Skidmore           1 NC      Box        6:40 pm    
  Elmira             7 at Hamilton           4 NC      Box        7:00 pm    
  N.E. College       6 at Plymouth State     1 NC      Box        7:00 pm    
  Western N.E.       0 at Framingham State   6 NC      Box        7:10 pm    
  Geneseo            1 at Hobart             8 NC      Box        7:30 pm    
  Findlay            0 at Ohio State        10 NC      Box        7:35 pm    
Tuesday, November 28 - Women:
  McGill             2 at Middlebury         2 EX      Box        7:00 pm    
  Southern Maine     1 at Bowdoin            4 NC      Box        7:00 pm    

Wednesday, November 29 - Men:
  Tufts              7 at Saint Michael's    2 EN      Box        7:00 pm    
  Curry              2 at N.H. College       5 NC      Box        7:20 pm    
  Fairfield          5 at Iona               4 MA      Box        7:30 pm    
  Fitchburg State    5 at UMass Dartmouth    7 NC      Box        7:30 pm    
Wednesday, November 29 - Women:
  Boston College     0 at Providence         4 EC      Box        7:00 pm    
  Connecticut        1 at Conn. College      8 NC      Box        7:00 pm    
  Harvard            4 at Brown              1 EC      Box        7:00 pm    
  UMass Lowell       3 at Holy Cross         7 EX      Box        7:00 pm    
  Williams           6 at Rensselaer         1 NC      Box        7:00 pm    

Thursday, November 30 - Men:
  Western N.E.       5 at Stonehill          9 EN      Box        7:15 pm    
  Wentworth         10 at Assumption         1 EN      Box        7:30 pm    
* Worcester State    3 at Suffolk            6 EN      Box        7:45 pm    
  Nichols            2 at Salve Regina       4 EN      Box        8:00 pm    
* - Arlington Veteran's Skating Rink
Thursday, November 30 - Women:
  Syracuse Stars     8 at Colgate            1 EX      Box        7:00 pm    

Friday, December 1 - Men:
  Findlay            3 at Toronto            1 EX      Box        6:30 pm    
  Alab-Huntsville    2 at Niagara            4 CH      Box        7:00 pm    
  Amherst            5 at N.E. College       3         Box        7:00 pm    
  Brockport          4 at Buffalo State      7 SU      Box        7:00 pm    
  Brown              3 at Clarkson           3 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Cortland           2 at Plattsburgh        5 SU      Box        7:00 pm    
  Framingham State   1 at Fitchburg State    2 EN      Box        7:00 pm    
  Geneseo            2 at Fredonia           5 SU      Box        7:00 pm    
  Harvard            3 at St. Lawrence       6 EC      Box        7:00 pm    
  Norwich            5 at St. Norbert        2 NC      Box        7:00 pm    
  Oswego             7 at Potsdam            3 SU      Box        7:00 pm    
  Princeton          7 at Colgate            4 EC      Box        7:00 pm    
  Salem State        3 at Bowdoin            1         Box        7:00 pm    
  Skidmore           3 at Williams           6         Box        7:00 pm    
  Southern Maine     2 at Colby              3         Box        7:00 pm    
  UMass Boston       6 at Wesleyan           8         Box        7:00 pm    
  Union              2 at Rensselaer         2 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Yale               3 at Cornell            4 EC      Box        7:00 pm    
  Wisconsin          5 at Minnesota-Duluth   4 WC      Box        7:05 pm    
  American Intern.   3 at Connecticut        1 MA      Box        7:30 pm    
  Babson             4 at Conn. College      4     OT  Box        7:30 pm    
  Fairfield          5 at Bentley            2 MA      Box        7:30 pm    
  Hamilton           9 at Mass. College      1         Box        7:30 pm    
  Middlebury         7 at Wis-Stevens Pt.    1 NC      Box        7:30 pm    
  Trinity            5 at Saint Anselm       0         Box        7:30 pm    
  USA Development    4 at RIT                1 EX      Box        7:30 pm    
  Wayne State        4 at Mercyhurst         1 NC      Box        7:30 pm    
  Air Force          1 at Colorado College   4 NC      Box        7:35 pm    
  Minnesota          0 at Denver             4 WC      Box        7:35 pm    
  North Dakota       4 at Alaska Anchorage   2 WC      Box        7:35 pm    
  St. Cloud State    4 at Michigan Tech      3 WC  OT  Box        7:35 pm    
  Lebanon Valley     2 at Curry              2 EN  OT  Box        8:30 pm    
Friday, December 1 - Women:
  Middlebury         6 at Union              1 E3      Box        7:00 pm    
  Trinity            1 at Hamilton           3 E3      Box        7:00 pm    
  Wesleyan           0 at Sacred Heart       4 E3      Box        7:00 pm    
  Bemidji State      1 at Minnesota          9 WC      Box        7:05 pm    
  Minnesota-Duluth   7 at Ohio State         1 WC      Box        7:05 pm    
  Princeton          5 at St. Cloud State    4 NC      Box        7:05 pm    

Saturday, December 2 - Men:
  Babson             6 at Wesleyan           3         Box        3:00 pm    
  Hamilton           4 at Williams           1         Box        3:00 pm    
  Trinity            5 at N.E. College       3         Box        3:00 pm    
  Army               2 at Canisius           5 MA      Box        3:30 pm    
  Amherst            4 at Saint Anselm       2         Box        4:00 pm    
  Salem State        2 at Colby              2     OT  Box        4:00 pm    
  Skidmore           3 at Mass. College      1         Box        4:00 pm    
  Southern Maine     3 at Bowdoin            5         Box        4:00 pm    
  UMass Boston       1 at Conn. College      6         Box        4:00 pm    
  Tufts              8 at Stonehill          1 EN      Box        4:45 pm    
  Saint Michael's    2 at Wentworth          8 EN      Box        6:15 pm    
  Alab-Huntsville    0 at Niagara            2 CH      Box        7:00 pm    
  Brockport          1 at Fredonia           4 SU      Box        7:00 pm    
  Brown              3 at St. Lawrence       3 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Connecticut        4 at American Intern.   1 MA      Box        7:00 pm    
  Cortland           2 at Potsdam            6 SU      Box        7:00 pm    
  Geneseo            5 at Buffalo State      3 SU      Box        7:00 pm    
  Harvard            3 at Clarkson           1 EC      Box        7:00 pm    
  Holy Cross         2 at Vermont           10 NC      Box        7:00 pm    
  Lebanon Valley     4 at Nichols            0 EN      Box        7:00 pm    
  Middlebury         1 at St. Norbert        0 NC      Box        7:00 pm    
  Oswego             3 at Plattsburgh        6 SU      Box        7:00 pm    
  Princeton          0 at Cornell            3 EC      Box        7:00 pm    
  Quinnipiac         3 at Rensselaer         6 NC      Box        7:00 pm    
  Yale               2 at Colgate            6 EC      Box        7:00 pm    
  Bemidji State      1 at Colorado College   2 NC      Box        7:05 pm    
  Minnesota          1 at Denver             4 WC      Box        7:05 pm    
  North Dakota       3 at Alaska Anchorage   0 WC      Box        7:05 pm    
  St. Cloud State    4 at Michigan Tech      3 WC      Box        7:05 pm    
  Wisconsin          4 at Minnesota-Duluth   3 WC  OT  Box        7:05 pm    
  Salve Regina       4 at N.H. College       2 EN      Box        7:20 pm    
  Iona               1 at Mercyhurst         6 MA      Box        7:30 pm    
  Plymouth State     1 at Manhattanville     8 NC      Box        7:30 pm    
  USA Development    2 at RIT                4 EX      Box        7:30 pm    
  Western N.E.       0 at UMass Dartmouth    6 EN      Box        7:30 pm    
  Norwich            1 at Wis-Stevens Pt.    4 NC      Box        8:00 pm    
  Sacred Heart       2 at Fairfield          2 MA  OT  Box        8:00 pm    
Saturday, December 2 - Women:
  MSU-Mankato        1 at Wisconsin          3 WC      Box        1:05 pm    
  Mercyhurst         5 at Yale               2 NC      Box        1:30 pm    
  Boston College     0 at Niagara            3 EC      Box        2:00 pm    
  Brown              2 at St. Lawrence       3 EC  OT  Box        2:00 pm    
  Findlay            3 at Wayne State        2 GW      Box        2:00 pm    
  Harvard            3 at Cornell            1 EC      Box        2:00 pm    
  Middlebury         3 at Colgate            2 E3      Box        2:00 pm    
  MIT                0 at Vermont            8 E3      Box        2:00 pm    
  Maine              0 at Providence         1 EC      Box        2:00 pm    
  New Hampshire      3 at Northeastern       4 EC      Box        2:00 pm    
  Amherst            2 at Hamilton           3 E3      Box        3:00 pm    
  Buffalo State      2 at Union              1 NC      Box        3:00 pm    
  Southern Maine     4 at Rensselaer         0 E3      Box        3:00 pm    
  Wesleyan           2 at Manhattanville     4 E3      Box        4:00 pm    
  Trinity            1 at RIT                4 E3      Box        4:30 pm    
  Salve Regina       6 at Rhode Island       2 EX      Box        5:00 pm    
  Bowdoin            2 at Williams           5 E3      Box        7:00 pm    
  Colby              1 at Holy Cross         1 E3  OT  Box        7:00 pm    
  Conn. College      0 at Sacred Heart       6 E3      Box        7:00 pm    
  Bemidji State      4 at Minnesota          8 WC      Box        7:05 pm    
  Minnesota-Duluth   0 at Ohio State         2 WC      Box        7:05 pm    
  Princeton          4 at St. Cloud State    3 NC  OT  Box        7:05 pm    

Sunday, December 3 - Men:
  Findlay            4 at Royal Military     1 EX      Box        2:00 pm    
  Iona               7 at Canisius           2 MA      Box        2:00 pm    
  Neumann            0 at Manhattanville     8 NC      Box        4:00 pm    
  Curry              1 at Johnson & Wales    5 EN      Box        5:15 pm    
  Sacred Heart       5 at Bentley            3 MA      Box        5:30 pm    
  Quinnipiac         3 at Union              2 NC      Box        7:00 pm    
  Bemidji State      0 at Air Force          3 C4      Box        7:05 pm    
Sunday, December 3 - Women:
  Amherst            1 at RIT                5 E3      Box       12:30 pm    
  Conn. College      0 at Manhattanville     6 E3      Box       12:30 pm    
  MSU-Mankato        0 at Wisconsin          7 WC      Box        1:05 pm    
  Mercyhurst         3 at Yale               1 NC      Box        1:30 pm    
  Boston College     0 at Niagara            9 EC      Box        2:00 pm    
  Brown              5 at Cornell            5 EC  OT  Box        2:00 pm    
  Harvard            2 at St. Lawrence       1 EC      Box        2:00 pm    
  Maine              3 at Northeastern       5 EC      Box        2:00 pm    
  Saint Michael's    5 at Skidmore           3 EX      Box        2:00 pm    
  New Hampshire      1 at Providence         2 EC      Box        2:00 pm    
  Wayne State        0 at Findlay            7 GW      Box        2:00 pm    
  Bowdoin            7 at Holy Cross         0 E3      Box        3:00 pm    
  Colby              0 at Williams           5 E3      Box        3:00 pm    
  MIT                0 at Rensselaer        10 E3      Box        3:00 pm    
  Southern Maine     3 at Vermont            2 E3      Box        3:00 pm    

Monday, December 4 - Men:
  Fitchburg State    2 at Worcester State    3 EN  OT  Box        8:00 pm    

Tuesday, December 5 - Men:
  Buffalo State      3 at Fredonia           2 SU  OT  Box        7:00 pm    
  Colby              2 at Bowdoin            5         Box        7:00 pm    
  Connecticut        4 at Fairfield          5 MA  OT  Box        7:00 pm    
  Cortland           1 at Oswego             9 SU      Box        7:00 pm    
  Geneseo            5 at Brockport          0 SU      Box        7:00 pm    
  Plattsburgh        3 at Potsdam            5 SU      Box        7:00 pm    
  Plymouth State     2 at Southern Maine     4 NC      Box        7:00 pm    
  Sacred Heart       3 at Holy Cross         4 MA      Box        7:00 pm    
  Amherst            7 at Wentworth          1 NC      Box        7:15 pm    
  Hobart             3 at RIT                7 EW      Box        7:30 pm    
  Saint Anselm       6 at Assumption         0 NC      Box        7:30 pm    
Tuesday, December 5 - Women:
  Colgate            4 at Hamilton           2 NC      Box        7:00 pm    
  Salve Regina       4 at Connecticut       11 NC      Box        7:00 pm    

Wednesday, December 6 - Men:
  N.H. College       7 at Nichols            5 EN      Box        7:00 pm    
  Salve Regina       2 at Tufts              6 EN      Box        7:30 pm    
  UMass Dartmouth    4 at Babson             1 NC      Box        7:30 pm    
Wednesday, December 6 - Women:
  Southern Maine     2 at Colby              2 NC  OT  Box        7:00 pm    

Thursday, December 7 - Men:
  Brown              3 at Harvard            5 EC      Box        7:00 pm    
  Johnson & Wales    3 at Trinity            5 NC      Box        7:45 pm    
* Western N.E.       4 at Suffolk            4 NC  OT  Box        7:45 pm    
  Wesleyan           5 at Framingham State   2 NC      Box        8:10 pm    
* - Arlington Veteran's Skating Rink
Thursday, December 7 - Women:
  Wayne State        1 at Maine              4 NC      Box        7:00 pm    

Friday, December 8 - Men:
* RIT               11 vs Conn. College      3 NC      Box        3:05 pm    
# Geneseo            6 vs Hobart             5 NC      Box        4:00 pm    
& Manhattanville     3 vs Skidmore           1 NC      Box        5:00 pm    
# N.E. College       4 at Hamilton           3 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Niagara            0 at Merrimack          2 NC      Box        7:00 pm    
  Plymouth State     1 at Fredonia           2 NC      Box        7:00 pm    
  Rensselaer         5 at Yale               4 EC      Box        7:00 pm    
  Fairfield          0 at Sacred Heart       6 NC      Box        7:00 pm    
  Salve Regina       3 at Southern Maine     6 NC      Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       1 at Michigan           5 NC      Box        7:00 pm    
  Union              2 at Princeton          3 EC      Box        7:00 pm    
  USA Development    3 at Bowdoin            2 EX      Box        7:00 pm    
  American Intern.   0 at Wayne State        7 NC      Box        7:05 pm    
  Bemidji State      2 at Minnesota-Duluth   7 NC      Box        7:05 pm    
% Saint Michael's    2 at Air Force         11 NC      Box        7:05 pm    
  Wisconsin          3 at St. Cloud State    1 WC      Box        7:05 pm    
  Connecticut        3 at Iona               8 MA      Box        7:30 pm    
  Oswego             1 at Elmira             3 NC      Box        7:30 pm    
  Alab-Huntsville    2 at MSU-Mankato        4 NC      Box        7:35 pm    
  Denver             5 at Alaska Anchorage   1 WC      Box        7:35 pm    
  North Dakota       4 at Colorado College   6 WC      Box        7:35 pm    
  Northern Michigan  4 at Michigan Tech      1 NC      Box        7:35 pm    
+ Mass. College      3 at Brockport          4 NC      Box        8:00 pm    
* - Radisson Inn Hockey Classic at Air Force
# - Hamilton Invitational
& - Jimmy Mac Invitational at Brockport
% - Radisson Inn Hockey Classic
+ - Jimmy Mac Invitational
Friday, December 8 - Women:
  Amherst            3 at Wesleyan           4 NC      Box        7:00 pm    
  Hamilton           2 at Colby              3 E3      Box        7:00 pm    
  Niagara            4 at Brown              4 EC  OT  Box        7:00 pm    
  RIT                1 at Bowdoin            2 E3      Box        7:00 pm    
  St. Cloud State    4 at Ohio State         3 WC  OT  Box        7:05 pm    
  Buffalo State     10 at MIT                0 NC      Box        7:30 pm    
  Cortland           0 at Conn. College      5 NC      Box        7:30 pm    

Saturday, December 9 - Men:
  Fitchburg State    1 at Lebanon Valley     7 EN      Box        1:00 pm    
* Hobart             2 at Hamilton           2 NC  OT  Box        1:00 pm    
  Potsdam            2 at Norwich            1 NC      Box        3:00 pm    
  UMass Dartmouth    0 at Salem State        8 NC      Box        3:00 pm    
# Conn. College      4 vs Saint Michael's    1 NC      Box        3:05 pm    
& Geneseo           12 vs N.E. College       3 NC      Box        4:00 pm    
% Mass. College      1 vs Manhattanville     3 NC      Box        4:00 pm    
  Westfield State    3 at Curry              3 EX  OT  Box        4:30 pm    
  Saint Anselm       5 at Stonehill          5 NC  OT  Box        4:45 pm    
  Amherst            0 at Plattsburgh        4 NC      Box        7:00 pm    
  Assumption         2 at Wesleyan           9 NC      Box        7:00 pm    
  Colgate            2 at UMass Lowell       7 NC      Box        7:00 pm    
  Elmira             6 at Williams           3 NC      Box        7:00 pm    
  Harvard            3 at Vermont            5 EC      Box        7:00 pm    
  Mercyhurst         2 at Army               1 MA      Box        7:00 pm    
  Niagara            1 at Merrimack          2 NC      Box        7:00 pm    
  Northeastern       3 at Dartmouth          2 NC      Box        7:00 pm    
  Plymouth State     1 at Buffalo State     10 NC      Box        7:00 pm    
  Rensselaer         6 at Princeton          2 EC      Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       2 at Michigan           6 NC      Box        7:00 pm    
  Tufts              9 at Nichols            2 EN      Box        7:00 pm    
  Union              3 at Yale               4 EC      Box        7:00 pm    
  USA Development    2 at Colby              4 EX                 7:00 pm    
+ RIT                4 at Air Force          3 NC      Box        7:05 pm    
  American Intern.   0 at Wayne State        1 NC      Box        7:05 pm    
  Alab-Huntsville    2 at MSU-Mankato        3 NC      Box        7:05 pm    
  Bemidji State      3 at Minnesota-Duluth   5 NC      Box        7:05 pm    
  Denver             6 at Alaska Anchorage   2 WC      Box        7:05 pm    
  Michigan Tech      2 at Northern Michigan  5 NC      Box        7:05 pm    
  North Dakota       4 at Colorado College   3 WC  OT  Box        7:05 pm    
  Quinnipiac         2 at Minnesota         11 NC      Box        7:05 pm    
  Wisconsin          0 at St. Cloud State    5 WC      Box        7:05 pm    
  Worcester State   11 at Western N.E.       1 NC      Box        7:25 pm    
  Iona               6 at Connecticut        0 MA      Box        7:30 pm    
@ Skidmore           5 at Brockport          4 NC  OT  Box        7:30 pm    
  Southern Maine     3 at Framingham State   2 NC      Box        7:30 pm    
* - Hamilton Invitational Consolation
# - Radisson Inn Hockey Classic Consolation
& - Hamilton Invitational Championship
% - Jimmy Mac Invitational at Brockport
+ - Radisson Inn Hockey Classic Championship
@ - Jimmy Mac Invitational
Saturday, December 9 - Women:
  Buffalo State      1 at Trinity            1 NC  OT  Box        1:00 pm    
  Minnesota          1 at Dartmouth          5 NC      Box        1:00 pm    
  Wayne State        0 at Maine              4 NC      Box        1:00 pm    
  MIT                0 at Southern Maine     8 E3      Box        1:30 pm    
  Boston College     1 at Wisconsin          8 NC      Box        2:00 pm    
  Northeastern       4 at Yale               3 EC      Box        2:00 pm    
  Providence         1 at Princeton          1 EC  OT  Box        2:00 pm    
  New Hampshire      0 at Minnesota-Duluth   3 NC      Box        2:05 pm    
  Colgate            7 at Union              0 E3      Box        3:00 pm    
  Cortland           1 at Wesleyan           6 NC      Box        3:00 pm    
  Hamilton           1 at Bowdoin            4 E3      Box        3:00 pm    
  Niagara            0 at Brown              3 EC      Box        3:00 pm    
  RIT                1 at Colby              2 E3      Box        3:00 pm    
  Bates              0 at Conn. College      8 EX      Box        4:00 pm    
  Manhattanville     1 at Middlebury         3 E3      Box        4:00 pm    
  Williams           1 at John Abbott        2 EX  OT  Box        5:00 pm    
  MSU-Mankato        0 at Mercyhurst         4 NC      Box        7:00 pm    
  Vermont            3 at Rensselaer         0 E3      Box        7:00 pm    
  St. Cloud State    4 at Ohio State         1 WC      Box        7:05 pm    
  Skidmore           2 at Salve Regina       6 EX      Box        7:30 pm    

Sunday, December 10 - Men:
  CSKA (Red Army)    4 at Minnesota          5 EX                 7:05 pm    
Sunday, December 10 - Women:
  Bates              3 at Connecticut        2 EX      Box        1:00 pm    
  Minnesota          0 at Dartmouth          4 NC      Box        1:00 pm    
  Boston College     3 at Wisconsin          5 NC      Box        1:05 pm    
  Providence         2 at Yale               0 EC      Box        1:30 pm    
  MSU-Mankato        1 at Mercyhurst         4 NC      Box        2:00 pm    
  Northeastern       3 at Princeton          1 EC      Box        2:00 pm    
  New Hampshire      1 at Minnesota-Duluth   8 NC      Box        2:05 pm    

Monday, December 11 - Men:
  Johnson & Wales    5 at UMass Dartmouth    4 NC      Box        7:30 pm    

Tuesday, December 12 - Men:
  UMass Boston       1 at Southern Maine     1 NC  OT  Box        7:00 pm    
  CSKA (Red Army)    5 at Wisconsin          1 EX      Box        7:05 pm    
  Mass. College      3 at Worcester State    2 NC  OT  Box        8:00 pm    
Tuesday, December 12 - Women:
  Buffalo            0 at Buffalo State      5 EX      Box        7:00 pm    
  Sacred Heart       1 at Manhattanville     6 E3      Box        7:00 pm    

Wednesday, December 13 - Men:
  Johnson & Wales    3 at N.H. College       1 EN      Box        7:20 pm    
  Curry              3 at UMass Dartmouth    4 EN      Box        7:30 pm    
Wednesday, December 13 - Women:
  Union              1 at St. Catherine      6 NC      Box        7:45 pm    

Thursday, December 14 - Men:
  Harvard            1 at New Hampshire      4 NC      Box        7:00 pm    

Friday, December 15 - Men:
  Dartmouth          4 at Merrimack          3 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Neumann            2 at Buffalo State      8 NC      Box        7:00 pm    
  Alaska Anchorage   1 at St. Cloud State    3 WC      Box        7:05 pm    
  Denver             1 at Minnesota-Duluth   1 WC  OT  Box        7:05 pm    
  Findlay            0 at Ferris State       5 NC      Box        7:05 pm    
Friday, December 15 - Women:
  Mercyhurst         5 at New Hampshire      4 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Team USA           5 at St. Lawrence       0 EX      Box        7:00 pm    
  Buffalo State      0 at RIT                6 NC      Box        7:30 pm    
  Union              0 at St. Benedict       1 NC      Box        7:30 pm    

Saturday, December 16 - Men:
* Bentley            4 vs Holy Cross         1 NC      Box        7:00 pm    
  Neumann            6 at Buffalo State      9 NC      Box        7:00 pm    
  Princeton          3 at New Hampshire      6 NC      Box        7:00 pm    
  Alaska Anchorage   3 at St. Cloud State    4 WC      Box        7:05 pm    
  Bemidji State      2 at MSU-Mankato        6 NC      Box        7:05 pm    
  Denver             2 at Minnesota-Duluth   1 WC      Box        7:05 pm    
  Findlay            3 at Ferris State       2 NC      Box        7:05 pm    
  Southern Maine     3 at Johnson & Wales    6 NC      Box        8:15 pm    
* - Conte Forum
Saturday, December 16 - Women:
  Mercyhurst         1 at New Hampshire      2 NC      Box        2:00 pm    
  Union              0 at St. Benedict       4 NC      Box        2:00 pm    
  Harvard            3 at Minnesota-Duluth   4 NC      Box        2:05 pm    
* Team USA          10 vs Princeton          0 EX                 7:00 pm    
* - 1980 Olympic Arena (Lake Placid, NY)

Sunday, December 17 - Men:
  Bemidji State      1 at MSU-Mankato        2 NC      Box        7:05 pm    
Sunday, December 17 - Women:
  Harvard            2 at Minnesota-Duluth   5 NC      Box        2:05 pm    

Monday, December 18 - Men:
  CSKA (Red Army)    4 at St. Cloud State    5 EX                 7:05 pm    

Tuesday, December 19 - Men:
  CSKA (Red Army)    3 at MSU-Mankato        5 EX      Box        7:05 pm    

Wednesday, December 27 - Men:
* Bowdoin            4 vs Fitchburg State    3 NC  OT  Box        4:00 pm    
# Clarkson           2 vs Maine              4 NC      Box        4:00 pm    
& Babson             4 at Salem State        4 NC  OT  Box        7:00 pm    
# Cornell            6 vs Ohio State         5 NC  OT  Box        7:00 pm    
* - Salem State Holiday Tournament
# - Florida Holiday Tournament (Estero, Florida)
& - Salem State Holiday Tournament (Babson wins shootout 2-1)

Thursday, December 28 - Men:
* Fitchburg State    0 at Salem State        4 NC      Box        4:00 pm    
# Clarkson           7 vs Ohio State         6 NC      Box        4:00 pm    
& Saint Anselm       6 vs Elmira            10 NC      Box        4:00 pm    
% Colgate            0 vs Western Michigan   2 NC      Box        4:05 pm    
+ Bowdoin            0 vs Babson             3 NC      Box        7:00 pm    
@ Cornell            1 vs Maine              2 NC      Box        7:00 pm    
^ N.H. College       2 at UMass Boston       5 NC      Box        7:00 pm    
$ Merrimack          4 at Minnesota-Duluth   2 NC      Box        7:05 pm    
  Bowling Green      3 at Mercyhurst         1 NC      Box        7:30 pm    
* - Salem State Holiday Tournament Consolation
# - Florida Holiday Tournament Consolation
& - Codfish Bowl at UMass-Boston
% - Silverado Shootout at Minnesota-Duluth
+ - Salem State Holiday Tournament Championship
@ - Florida Holiday Tournament Championship
^ - Codfish Bowl
$ - Silverado Shootout
Thursday, December 28 - Women:
* Dartmouth          4 vs Team Russia        1 EX      Box        4:00 pm    
* - Lake Placid Tournament

Friday, December 29 - Men:
* Miami              1 vs Vermont            4 NC      Box        4:00 pm    
# Saint Anselm       6 vs N.H. College       3 NC      Box        4:00 pm    
& Trinity            4 vs Johnson & Wales    2 NC      Box        4:00 pm    
% Wayne State        5 vs Queen's            2 EX      Box        4:00 pm    
+ Bemidji State      2 vs Lake Superior      4 NC      Box        4:05 pm    
@ Notre Dame         3 vs St. Lawrence       6 NC      Box        4:30 pm    
^ Boston University  4 vs North Dakota       3 NC      Box        5:05 pm    
$ Plymouth State     6 at N.E. College       9 NC      Box        6:00 pm    
! Canisius           4 at Alab-Huntsville    2 NC      Box        7:00 pm    
1 New Hampshire      3 at Dartmouth          6 NC      Box        7:00 pm    
2 Elmira             8 at UMass Boston       2 NC      Box        7:00 pm    
% Holy Cross         3 at Connecticut        4 MA      Box        7:00 pm    
3 Colgate            2 at Minnesota-Duluth   2 NC  OT  Box        7:05 pm    
4 Union              2 at Minnesota          3 NC      Box        7:05 pm    
@ Northeastern       3 at Rensselaer         2 NC  OT  Box        7:30 pm    
5 Saint Michael's    2 at Norwich            4 NC      Box        7:30 pm    
6 Air Force          2 at Denver             5 NC      Box        7:35 pm    
  Harvard            3 at Colorado College   5 NC      Box        7:35 pm    
7 Michigan           3 vs Michigan Tech      7 NC      Box        7:35 pm    
^ Princeton          3 vs Wisconsin          6 NC      Box        8:05 pm    
* - Ledyard National Bank ALS-Classic at Dartmouth
# - Codfish Bowl Consolation
& - Times-Argus Invitational at Norwich
% - UConn/SNET Classic
+ - Mariucci Classic at Minnesota
@ - Rensselaer Holiday Tournament
^ - Bank One Badger Showdown (Milwaukee, WI)
$ - Lever 2000/shaw's Holiday Tournament
! - Alabama Faceoff Tournament
1 - Ledyard National Bank ALS-Classic
2 - Codfish Bowl Championship
3 - Silverado Shootout
4 - Mariucci Classic
5 - Times-Argus Invitational
6 - Norwest Denver Cup
7 - Great Lakes Invitational (Detroit, MI)
Friday, December 29 - Women:
  Vermont            0 at Boston College     3 NC      Box        2:00 pm    
* Dartmouth          0 vs Team USA           5 EX      Box        7:00 pm    
  Princeton          3 at Mercyhurst         1 NC      Box        7:00 pm    
* - Lake Placid Tournament

Saturday, December 30 - Men:
* Potsdam            8 vs Plymouth State     1 NC      Box        4:00 pm    
# UMass Lowell       5 at Alab-Huntsville    1 NC      Box        4:00 pm    
& Johnson & Wales    4 vs Saint Michael's    4 NC  OT  Box        4:00 pm    
% Queen's            3 vs Holy Cross         1 EX      Box        4:00 pm    
+ Air Force          2 vs Ferris State       3 NC      Box        4:05 pm    
@ Bemidji State      2 vs Union              2 NC  OT  Box        4:05 pm    
^ Notre Dame         2 at Rensselaer         6 NC      Box        4:30 pm    
$ Princeton          4 vs North Dakota       5 NC      Box        5:05 pm    
  Bowling Green      2 at Niagara            7 NC      Box        7:00 pm    
! Canisius           1 vs Nebraska-Omaha     3 NC      Box        7:00 pm    
1 Vermont            4 at Dartmouth          2 NC      Box        7:00 pm    
2 Wayne State        5 at Connecticut        4 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Harvard            0 at Colorado College   3 NC      Box        7:05 pm    
3 Providence         1 at Denver             2 NC      Box        7:05 pm    
4 Lake Superior      4 at Minnesota          5 NC      Box        7:05 pm    
5 St. Lawrence       4 vs Northeastern       3 NC      Box        7:30 pm    
6 Trinity            4 at Norwich            5 NC      Box        7:30 pm    
7 Michigan Tech      2 vs Michigan State     3 NC  OT  Box        7:35 pm    
8 Boston University  2 vs Wisconsin          3 NC      Box        8:05 pm    
* - Lever 2000/shaw's Holiday Tournament at NEC
# - Alabama Faceoff Classic Consolation
& - Times-Argus Invitational Consolation
% - UConn/SNET Classic Consolation
+ - Norwest Denver Cup Consolation
@ - Mariucci Classic Consolation
^ - Rensselaer Holiday Tournament Consolation
$ - Bank One Badger Showdown Consolation
! - Alabama Faceoff Classic Championship
1 - Ledyard National Bank ALS-Classic Championship
2 - UConn/SNET Classic Championship
3 - Norwest Denver Cup Championship
4 - Mariucci Classic Championship
5 - Rensselaer Holiday Tournament Championship
6 - Times-Argus Invitational Championship
7 - Great Lakes Invitational Championship
8 - Bank One Badger Showdown Championship
Saturday, December 30 - Women:
  Findlay            1 at Cornell            3 NC      Box        2:00 pm    
  Ohio State         2 at St. Lawrence       4 NC      Box        2:00 pm    
  Princeton          5 at Mercyhurst         2 NC      Box        2:00 pm    
* Dartmouth          5 vs Team Germany       0 EX      Box        4:00 pm    
  Niagara            6 at Colgate            0 NC      Box        7:00 pm    
* - Lake Placid Tournament

Sunday, December 31 - Men:
* Potsdam            1 at N.E. College       3 NC      Box        1:00 pm    
  Queen's            3 at Army               3 EX  OT  Box        2:00 pm    
* - Lever 2000/shaw's Holiday Tournament
Sunday, December 31 - Women:
  Findlay            1 at St. Lawrence       3 NC      Box        2:00 pm    
  Ohio State         3 at Cornell            5 NC      Box        2:00 pm    
* Dartmouth          1 vs Team USA           6 EX      Box        4:00 pm    
* - Lake Placid Tournament Gold Medal Game

Monday, January 1 - Women:
  Findlay            3 at Vermont            0 NC      Box        2:00 pm    

Tuesday, January 2 - Men:
  Wentworth          4 at Middlebury         4 NC  OT  Box        6:00 pm    
  Fitchburg State    2 at Amherst            8 NC      Box        7:00 pm    
* Brown              1 at UMass Amherst      4 NC      Box        7:00 pm    
* - Rescheduled from 12/30
Tuesday, January 2 - Women:
* Ohio State         1 vs Team USA           9 EX                11:30 am    
  Vermont            0 at Yale               5 NC      Box        4:00 pm    
  Team Russia        1 at St. Lawrence       3 EX      Box        7:00 pm    
* - 1980 Olympic Arena (Lake Placid, NY)

Wednesday, January 3 - Women:
  Team Russia        4 at Vermont            0 EX      Box        7:00 pm    

Friday, January 5 - Men:
* Colby              3 vs RIT                8 NC      Box        4:00 pm    
  Wesleyan           3 at Skidmore           5         Box        6:40 pm    
  American Intern.   2 at Holy Cross         5 MA      Box        7:00 pm    
  Bowling Green      8 at Princeton          3 NC      Box        7:00 pm    
  Bemidji State      3 at Niagara            6 CH      Box        7:00 pm    
# Conn. College      0 at Hamilton           1 FF                 7:00 pm    
  Mass. College      1 at Salem State        4         Box        7:00 pm    
  Middlebury         1 at Amherst            0         Box        7:00 pm    
& Mercyhurst         8 at Army               1 MA      Box        7:00 pm    
  N.E. College       3 at Babson             2     OT  Box        7:00 pm    
  Rensselaer         4 at Brown              1 EC      Box        7:00 pm    
  Saint Anselm       5 at UMass Boston       4     OT  Box        7:00 pm    
  Union              2 at Harvard            5 EC      Box        7:00 pm    
  Vermont            2 at Dartmouth          5 EC      Box        7:00 pm    
  Williams           6 at Southern Maine     1         Box        7:00 pm    
  Yale               0 at Michigan State     5 NC      Box        7:00 pm    
  Alab-Huntsville    5 at Wayne State        0 CH      Box        7:05 pm    
  Colorado College   4 at Denver             1 WC      Box        7:05 pm    
  Connecticut        0 at Air Force          3 NC      Box        7:05 pm    
  Iona               2 at Alaska Fairbanks   6 NC      Box        7:05 pm    
  Michigan Tech      4 at Northern Michigan  2 NC      Box        7:05 pm    
  St. Cloud State    6 at Minnesota-Duluth   3 WC      Box        7:05 pm    
* Hobart             2 at Plattsburgh        5 NC      Box        7:30 pm    
  Clarkson           3 at MSU-Mankato        6 NC      Box        7:35 pm    
  Minnesota          3 at Alaska Anchorage   1 WC      Box        7:35 pm    
  Norwich            2 at Trinity            5         Box        7:45 pm    
* - Plattsburgh Classic
# - Cancelled - Hamilton awarded forfeit win in NESCAC Standings
& - Rescheduled from 12/08
Friday, January 5 - Women:
  Mercyhurst         3 at MSU-Mankato        1 NC      Box        2:35 pm    
* Middlebury         3 vs Ottawa             2 EX                 4:00 pm    
  Niagara            7 at St. Cloud State    0 NC      Box        5:05 pm    
  Dartmouth          0 at Northeastern       4 EC      Box        7:00 pm    
  Hamilton           3 at Wesleyan           1 E3      Box        7:00 pm    
  Rensselaer         0 at Colby              2 E3      Box        7:00 pm    
  Manhattanville     0 at Findlay            4 NC      Box        7:05 pm    
  RIT                5 at Conn. College      2 E3      Box        7:30 pm    
* - Concordia Tournament

Saturday, January 6 - Men:
* Colby              7 vs Hobart             2 NC      Box        1:00 pm    
  N.E. College       7 at UMass Boston       4         Box        3:00 pm    
  Norwich            4 at Amherst            4     OT  Box        3:00 pm    
  Williams           3 at Salem State        5         Box        3:00 pm    
# Conn. College      0 at Skidmore           1 FF                 3:40 pm    
  Salve Regina       1 at Skidmore           2 NC      Box        3:40 pm    
& RIT                8 at Plattsburgh        2 NC      Box        4:00 pm    
  Mass. College      4 at Southern Maine     3         Box        4:00 pm    
  Middlebury         2 at Trinity            3         Box        4:00 pm    
  Saint Anselm       3 at Babson             3     OT  Box        4:00 pm    
  UMass Dartmouth    3 at Plymouth State     2 EN      Box        4:00 pm    
% Army               0 at Sacred Heart       4 MA      Box        5:00 pm    
  Bentley            5 at American Intern.   3 MA      Box        7:00 pm    
  Bowling Green      5 at Princeton          0 NC      Box        7:00 pm    
  Bemidji State      1 at Niagara            3 CH      Box        7:00 pm    
  Dartmouth          1 at Vermont            1 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Fairfield          1 at Holy Cross         3 MA      Box        7:00 pm    
  Humber             3 at Cortland           4 EX      Box        7:00 pm    
  Mercyhurst         2 at Colgate            4 NC      Box        7:00 pm    
  Quinnipiac         2 at Cornell            2 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Rensselaer         2 at Harvard            5 EC      Box        7:00 pm    
  Saint Michael's    3 at Fitchburg State    8 EN      Box        7:00 pm    
  Union              3 at Brown              6 EC      Box        7:00 pm    
  Yale               0 at Michigan State     4 NC      Box        7:00 pm    
  Alab-Huntsville    4 at Wayne State        2 CH      Box        7:05 pm    
  Clarkson           5 at MSU-Mankato        4 NC      Box        7:05 pm    
  Connecticut        1 at Air Force          2 NC      Box        7:05 pm    
  Denver             1 at Colorado College   5 WC      Box        7:05 pm    
  Iona               0 at Alaska Fairbanks   7 NC      Box        7:05 pm    
  Minnesota          4 at Alaska Anchorage   2 WC      Box        7:05 pm    
  St. Cloud State    5 at Minnesota-Duluth   4 WC      Box        7:05 pm    
  York               2 at Michigan Tech      7 EX                 7:05 pm    
  Potsdam            4 at Manhattanville     2 NC      Box        7:30 pm    
  Wentworth          2 at Elmira             6 NC      Box        7:30 pm    
  Westfield State    0 at Framingham State   5 EX      Box        7:30 pm    
* - Plattsburgh Classic Consolation
# - Cancelled - Skidmore awarded forfeit win in East Standings
& - Plattsburgh Classic Championship
% - Rescheduled from 1/05
Saturday, January 6 - Women:
* Middlebury         2 at Concordia (QUE)    3 EX  OT             1:00 pm    
  Cornell            2 at Brown              3 EC      Box        2:00 pm    
  Princeton          3 at New Hampshire      4 EC      Box        2:00 pm    
  St. Lawrence       3 at Harvard            2 EC      Box        2:00 pm    
  Manhattanville     1 at Findlay            3 NC      Box        2:05 pm    
  Mercyhurst         0 at Minnesota          3 NC      Box        2:05 pm    
  Niagara            2 at MSU-Mankato        0 NC      Box        2:35 pm    
  Hamilton           2 at Conn. College      0 E3      Box        3:00 pm    
  Rensselaer         2 at Bowdoin            7 E3      Box        3:00 pm    
  RIT                1 at Wesleyan           0 E3      Box        3:00 pm    
  Vermont            3 at Colby              0 E3      Box        3:00 pm    
  Yale               2 at Maine              4 EC      Box        3:00 pm    
  Colgate            8 at Trinity            0 E3      Box        7:00 pm    
  Holy Cross         0 at Southern Maine     5 E3      Box        7:00 pm    
  Williams          15 at MIT                0 E3      Box        7:00 pm    
  Union              1 at Amherst            4 E3      Box        7:30 pm    
* - Concordia Tournament

Sunday, January 7 - Men:
  Wesleyan           5 at Hamilton           6     OT  Box        2:00 pm    
  Manitoba           4 at North Dakota       5 EX  OT             2:35 pm    
Sunday, January 7 - Women:
  Union              2 at Trinity            2 E3  OT  Box        1:00 pm    
  Niagara            2 at Minnesota          4 NC      Box        1:05 pm    
  Cornell            3 at Harvard            5 EC      Box        2:00 pm    
* Middlebury         3 vs Wilfrid Laurier    5 EX                 2:00 pm    
  St. Lawrence       2 at Brown              2 EC  OT  Box        2:00 pm    
  Yale               1 at New Hampshire      4 EC      Box        2:00 pm    
  Colgate            8 at Amherst            2 E3      Box        3:00 pm    
  Princeton          4 at Maine              3 EC      Box        3:00 pm    
  Vermont            1 at Bowdoin            0 E3      Box        3:00 pm    
  Williams           2 at Southern Maine     0 E3      Box        3:00 pm    
  Bemidji State      4 at St. Cloud State    3 WC      Box        3:05 pm    
  Holy Cross        15 at MIT                0 E3      Box        4:00 pm    
# Wisconsin          2 vs Providence         1 NC      Box        4:00 pm    
# Boston College     0 vs Team USA          11 EX      Box        7:00 pm    
  Northeastern       2 at Minnesota-Duluth   3 NC      Box        7:05 pm    
* - Concordia Tournament
# - Lake Placid Tournament

Monday, January 8 - Women:
  Bemidji State      4 at St. Cloud State    5 WC      Box        3:05 pm    
* Providence         4 vs Boston College     3 NC      Box        4:00 pm    
# Wisconsin          0 vs Team USA           4 EX      Box        7:00 pm    
  Northeastern       0 at Minnesota-Duluth  12 NC      Box        7:05 pm    
* - Lake Placid Tournament Consolation
# - Lake Placid Tournament Championship

Tuesday, January 9 - Men:
  Brockport          3 at N.E. College       9 NC      Box        7:00 pm    
  Cortland           4 at Hamilton           1 NC      Box        7:00 pm    
  Holy Cross         5 at Quinnipiac         6 MA      Box        7:00 pm    
  Norwich            3 at Plattsburgh        4 NC      Box        7:00 pm    
  UMass Lowell       5 at Union              3 NC      Box        7:00 pm    
  Wesleyan           7 at Tufts              6 NC      Box        7:00 pm    
  Canisius           3 at Mercyhurst         1 MA      Box        7:30 pm    
  Framingham State   1 at Mass. College      9 NC      Box        7:30 pm    
  Lebanon Valley     2 at Manhattanville     2 NC  OT  Box        7:30 pm    
  Plymouth State     4 at Assumption         2 EN      Box        7:30 pm    
* Conn. College        at Salve Regina         NC                 8:15 pm    
* - Cancelled
Tuesday, January 9 - Women:
  Cortland           1 at Amherst            7 NC      Box        7:00 pm    
  Conn. College      2 at Holy Cross         1 NC      Box        7:00 pm    
  Hamilton           4 at Rensselaer         2 NC      Box        7:00 pm    
  Salve Regina       0 at Southern Maine     7 NC      Box        7:00 pm    
  Trinity            0 at Wesleyan           5 NC      Box        7:00 pm    

Wednesday, January 10 - Men:
  Fredonia           4 at Humber             3 EX  OT  Box        4:00 pm    
  American Intern.   2 at Fairfield          4 MA      Box        7:00 pm    
  Wentworth          4 at Bowdoin            6 NC      Box        7:00 pm    
  Curry              0 at Saint Michael's    7 EN      Box        7:00 pm    
  Elmira             8 at Geneseo            6 NC      Box        7:00 pm    
Wednesday, January 10 - Women:
  Salve Regina       1 at Bates              8 EX      Box        5:00 pm    
  Connecticut        0 at RIT               11 NC      Box        7:30 pm    
  Cortland           5 at Trinity            0 NC      Box        7:30 pm    

Thursday, January 11 - Men:
  Assumption         5 at Tufts              8 EN      Box        7:00 pm    
* Sacred Heart       2 at Connecticut        3 MA      Box        7:30 pm    
  Johnson & Wales    7 at Worcester State    0 EN      Box        8:00 pm    
  UMass Dartmouth    5 at Salve Regina       1 EN      Box        8:00 pm    
* - Rescheduled from 2/10

Friday, January 12 - Men:
  Babson             0 at Middlebury         7         Box        7:00 pm    
  Brown              1 at Yale               6 EC      Box        7:00 pm    
  Colby              4 at Williams           3         Box        7:00 pm    
  Colgate            2 at Dartmouth          3 EC      Box        7:00 pm    
  Clarkson           3 at Rensselaer         2 EC      Box        7:00 pm    
  Cornell            3 at Vermont            2 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Findlay            1 at Alab-Huntsville    5 CH      Box        7:00 pm    
  Hamilton           5 at N.E. College       4         Box        7:00 pm    
  Harvard            4 at Princeton          3 EC      Box        7:00 pm    
  Iona               2 at Providence         6 NC      Box        7:00 pm    
  Manhattanville     4 at Oswego             9 NC      Box        7:00 pm    
  Mercyhurst         6 at Quinnipiac         0 MA      Box        7:00 pm    
  Southern Maine     2 at Wesleyan           7         Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       5 at Union              2 EC      Box        7:00 pm    
  UMass Boston       4 at Norwich            8         Box        7:00 pm    
  Wayne State        9 at Niagara            6 CH      Box        7:00 pm    
  Buffalo State      2 at Milwaukee S. E.    1 NC      Box        7:05 pm    
  Colorado College   1 at Minnesota-Duluth   2 WC      Box        7:05 pm    
  Denver             2 at Wisconsin          1 WC      Box        7:05 pm    
  Michigan Tech      2 at St. Cloud State    5 WC      Box        7:05 pm    
  North Dakota       4 at Minnesota          1 WC      Box        7:05 pm    
  Bowdoin            4 at Mass. College      2         Box        7:30 pm    
  Canisius           4 at Bentley            1 MA      Box        7:30 pm    
  Cortland           3 at RIT                9 NC      Box        7:30 pm    
  Salem State        7 at Conn. College      5         Box        7:30 pm    
  Skidmore           5 at Saint Anselm       4         Box        7:30 pm    
  Air Force          4 at Bemidji State      4 CH  OT  Box        7:35 pm    
  MSU-Mankato        7 at Alaska Anchorage   3 WC      Box        7:35 pm    
Friday, January 12 - Women:
  Wisconsin          4 at St. Cloud State    9 WC      Box        3:05 pm    
  Holy Cross         0 at RIT                4 E3      Box        4:30 pm    
  Manhattanville     1 at Bowdoin            3 E3      Box        7:00 pm    
  Northeastern       3 at Harvard            6 EC      Box        7:00 pm    
* Providence         0 at Brown              2 EC      Box        7:00 pm    
  Sacred Heart       3 at Colby              3 E3  OT  Box        7:00 pm    
  Southern Maine     2 at Amherst            0 E3      Box        7:00 pm    
  New Hampshire      9 at Boston College     0 EC      Box        7:00 pm    
  Williams           5 at Hamilton           2 E3      Box        7:00 pm    
  Bemidji State      4 at Ohio State         7 WC      Box        7:05 pm    
  MIT                0 at Trinity            9 E3      Box        7:30 pm    
* - Mayor's Cup

Saturday, January 13 - Men:
  Findlay            3 at Alab-Huntsville    3 CH  OT  Box        1:00 pm    
  Babson             0 at Norwich            4         Box        3:00 pm    
  Salem State        1 at Wesleyan           4         Box        3:00 pm    
  Skidmore           2 at N.E. College       3         Box        3:00 pm    
  Bowdoin            4 at Williams           7         Box        4:00 pm    
  Brockport          1 at Hobart             3 NC      Box        4:00 pm    
  Colby              7 at Mass. College      4         Box        4:00 pm    
  Hamilton           4 at Saint Anselm       2         Box        4:00 pm    
  Southern Maine     4 at Conn. College      2         Box        4:00 pm    
  UMass Boston       2 at Middlebury         6         Box        4:00 pm    
  Saint Michael's    3 at UMass Dartmouth    3 EN  OT  Box        4:30 pm    
  Plymouth State     1 at Framingham State   6 EN      Box        5:30 pm    
  Brown              5 at Princeton          3 EC      Box        7:00 pm    
  Colgate            3 at Vermont            2 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Clarkson           5 at Union              0 EC      Box        7:00 pm    
  Cornell            1 at Dartmouth          4 EC      Box        7:00 pm    
  Harvard            1 at Yale               3 EC      Box        7:00 pm    
  Manhattanville     3 at Cortland           4 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Sacred Heart       2 at American Intern.   5 MA      Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       4 at Rensselaer         6 EC      Box        7:00 pm    
  Western N.E.       2 at Tufts              5 EN      Box        7:00 pm    
  Wayne State        4 at Niagara            3 CH      Box        7:00 pm    
  Air Force          5 at Bemidji State      4 CH  OT  Box        7:05 pm    
  Buffalo State      5 at Milwaukee S. E.    2 NC      Box        7:05 pm    
  Colorado College   6 at Minnesota-Duluth   4 WC      Box        7:05 pm    
  Denver             2 at Wisconsin          2 WC  OT  Box        7:05 pm    
  MSU-Mankato        4 at Alaska Anchorage   3 WC      Box        7:05 pm    
  Michigan Tech      1 at St. Cloud State    4 WC      Box        7:05 pm    
  North Dakota       1 at Minnesota          5 WC      Box        7:05 pm    
  Fredonia           2 at RIT                4 NC      Box        7:30 pm    
  Lebanon Valley     2 at Assumption         1 EN      Box        7:30 pm    
  Mercyhurst         4 at Bentley            2 MA      Box        7:30 pm    
  Plattsburgh        1 at Elmira             4 NC      Box        7:30 pm    
  Trinity            2 at Amherst            2     OT  Box        7:30 pm    
  Iona               5 at Fairfield          4 MA      Box        8:00 pm    
Saturday, January 13 - Women:
  Manhattanville     1 at Colby              1 E3  OT  Box        1:00 pm    
  Southern Maine     6 at Trinity            0 E3      Box        1:00 pm    
  Cornell            3 at Yale               1 EC      Box        1:30 pm    
  Maine              2 at Dartmouth          5 EC      Box        2:00 pm    
  Rensselaer         4 at Union              2 E3      Box        2:00 pm    
  St. Lawrence       3 at Princeton          2 EC      Box        2:00 pm    
  Vermont            2 at Colgate            0 E3      Box        2:00 pm    
  MSU-Mankato        0 at Minnesota          4 WC      Box        2:05 pm    
  Conn. College     10 at Saint Michael's    0 EX      Box        3:00 pm    
  Holy Cross         0 at Hamilton           9 E3      Box        3:00 pm    
  MIT                0 at Amherst            9 E3      Box        3:00 pm    
  Niagara            1 at Mercyhurst         3 NC      Box        3:00 pm    
  Wisconsin          0 at St. Cloud State    3 WC      Box        3:05 pm    
  Sacred Heart       3 at Bowdoin            3 E3  OT  Box        4:00 pm    
  Bemidji State      1 at Ohio State         6 WC      Box        4:05 pm    
  Williams           0 at RIT                2 E3      Box        4:30 pm    
  Northeastern       0 at Brown              3 EC      Box        7:00 pm    
  Providence         4 at Harvard            7 EC      Box        7:00 pm    
  Wesleyan           1 at Middlebury         6 E3      Box        7:00 pm    

Sunday, January 14 - Men:
  Holy Cross         1 at Providence         2 NC      Box        2:00 pm    
  Army               5 at Connecticut        7 MA      Box        3:00 pm    
  Navy               3 at Suffolk            6 EX      Box        4:00 pm    
  Saint Michael's    3 at Johnson & Wales   12 EN      Box        6:15 pm    
Sunday, January 14 - Women:
  New Hampshire      2 at Dartmouth          6 EC      Box        1:00 pm    
  St. Lawrence       9 at Yale               3 EC      Box        1:30 pm    
  Bemidji State      4 at Findlay            1 NC      Box        2:00 pm    
  Cornell            1 at Princeton          3 EC      Box        2:00 pm    
  Conn. College      0 at Middlebury         9 E3      Box        2:00 pm    
  Maine              5 at Boston College     0 EC      Box        2:00 pm    
  Rensselaer         4 at Colgate            4 E3  OT  Box        2:00 pm    
  MSU-Mankato        0 at Minnesota          3 WC      Box        2:05 pm    
  Mercyhurst         0 at Niagara            2 NC      Box        3:00 pm    
  Salve Regina       6 at Norwich            3 EX      Box        3:00 pm    
  Vermont            3 at Union              0 E3      Box        3:00 pm    

Monday, January 15 - Men:
  Western N.E.       3 at Worcester State    6 EN      Box        7:00 pm    
  Wentworth          7 at Framingham State   2 EN      Box        8:10 pm    
Monday, January 15 - Women:
  Findlay            5 at Wayne State        3 GW      Box        2:00 pm    

Tuesday, January 16 - Men:
  Curry              5 at Navy               6 EX      Box        5:00 pm    
  Williams           6 at Colby              3 NC      Box        6:00 pm    
  Hamilton           3 at Oswego             8 NC      Box        7:00 pm    
  Middlebury         0 at Plattsburgh        3 NC      Box        7:00 pm    
  N.H. College       8 at Plymouth State     2 EN      Box        7:00 pm    
  UMass Lowell       4 at Brown              5 NC      Box        7:00 pm    
  Quinnipiac         2 at Canisius           4 MA      Box        7:30 pm    
  Tufts              3 at Babson             5 NC      Box        7:30 pm    
  Hobart             5 at Neumann            3 NC      Box        8:00 pm    
* Nichols            2 at Suffolk            5 EN      Box        8:00 pm    
* - at Boston University
Tuesday, January 16 - Women:
  Wesleyan           0 at Bowdoin            5 NC      Box        3:00 pm    
  Amherst            4 at Conn. College      6 NC      Box        7:00 pm    
  Middlebury         1 at Boston College     2 NC      Box        7:00 pm    
  Southern Maine     7 at Bates              1 EX      Box        7:00 pm    
  Williams           3 at Holy Cross         0 E3      Box        7:00 pm    

Wednesday, January 17 - Men:
  Johnson & Wales    5 at Salve Regina       0 EN      Box        6:30 pm    
* Fitchburg State    1 at Wentworth          0 EN      Box        7:15 pm    
  Stonehill          5 at UMass Dartmouth    8 EN      Box        7:30 pm    
* - at Harvard
Wednesday, January 17 - Women:
  Dartmouth          5 at Providence         1 EC      Box        7:00 pm    
  Rensselaer        10 at Connecticut        2 NC      Box        7:00 pm    

Thursday, January 18 - Men:
  Colgate            2 at Cornell            2 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Holy Cross         3 at Iona               4 MA  OT  Box        7:30 pm    
  Suffolk            8 at Assumption         4 EN      Box        7:30 pm    
  Worcester State    4 at Framingham State   3 EN      Box        8:10 pm    
  N.H. College       5 at Western N.E.       3 EN      Box        8:15 pm    

Friday, January 19 - Men:
  Mass. College      3 at Williams           4         Box        6:00 pm    
  Norwich            7 at Skidmore           1         Box        6:40 pm    
  Air Force          0 at Alab-Huntsville    4 CH      Box        7:00 pm    
  American Intern.   5 at Army               6 MA      Box        7:00 pm    
  Amherst            6 at Babson             2         Box        7:00 pm    
  Bentley            3 at Quinnipiac         7 MA      Box        7:00 pm    
  Conn. College      3 at Bowdoin           11         Box        7:00 pm    
  Dartmouth          3 at Clarkson           4 EC      Box        7:00 pm    
  Elmira             7 at Fredonia           3 NC      Box        7:00 pm    
  Middlebury         8 at Hamilton           5         Box        7:00 pm    
  N.E. College       0 at Salem State        3         Box        7:00 pm    
  Rensselaer         0 at Bowling Green      4 NC      Box        7:00 pm    
  Saint Anselm       3 at Southern Maine     5         Box        7:00 pm    
  Trinity            3 at UMass Boston       0         Box        7:00 pm    
  Vermont            4 at St. Lawrence       5 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Wesleyan           3 at Colby              4         Box        7:00 pm    
  Brown              2 at St. Cloud State    4 NC      Box        7:05 pm    
  Colorado College   4 at Denver             1 WC      Box        7:05 pm    
  Minnesota          2 at Wisconsin          4 WC      Box        7:05 pm    
  Wayne State        5 at Findlay            2 CH      Box        7:05 pm    
  Oswego             3 at RIT                3 NC  OT  Box        7:30 pm    
  Alaska Anchorage   4 at Michigan Tech      6 WC      Box        7:35 pm    
  MSU-Mankato        3 at North Dakota       3 WC  OT  Box        7:35 pm    
Friday, January 19 - Women:
* Minnesota-Duluth   8 at MSU-Mankato        0 WC      Box        2:35 pm    
  Amherst            0 at Sacred Heart       3 E3      Box        7:00 pm    
  Boston College     3 at Dartmouth          8 EC      Box        7:00 pm    
  Conn. College      0 at Vermont            1 E3      Box        7:00 pm    
  Mercyhurst         0 at Brown              1 NC      Box        7:00 pm    
  RIT                1 at Middlebury         3 E3      Box        7:00 pm    
  Wesleyan           1 at Rensselaer         2 E3      Box        7:00 pm    
  St. Cloud State    8 at Bemidji State      6 WC      Box        7:05 pm    
  Team USA          10 at Minnesota          1 EX      Box        7:05 pm    
  Trinity            0 at Manhattanville    14 E3      Box        7:30 pm    
* - All-Seasons Arena

Saturday, January 20 - Men:
  Brockport          2 at Manhattanville     8 NC      Box        2:00 pm    
  Geneseo            6 at Lebanon Valley     3 NC      Box        2:00 pm    
  Amherst            2 at UMass Boston       2     OT  Box        3:00 pm    
  Norwich            6 at Hamilton           3         Box        3:00 pm    
  Saint Anselm       0 at Salem State        7         Box        3:00 pm    
  Conn. College      2 at Colby              7         Box        4:00 pm    
  Johnson & Wales    5 at Plymouth State     1 EN      Box        4:00 pm    
  N.E. College       4 at Southern Maine     0         Box        4:00 pm    
  Trinity            1 at Babson            10         Box        4:00 pm    
  Wesleyan           4 at Bowdoin            8         Box        4:00 pm    
  Cortland           3 at Mass. College      2 NC  OT  Box        6:00 pm    
* Saint Michael's    7 at Suffolk            2 EN      Box        6:45 pm    
  Air Force          3 at Alab-Huntsville    5 CH      Box        7:00 pm    
  Army               4 at American Intern.   5 MA      Box        7:00 pm    
  Connecticut        1 at Union              5 NC      Box        7:00 pm    
  Cornell            4 at Colgate            3 EC      Box        7:00 pm    
  Dartmouth          2 at St. Lawrence       2 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Framingham State   2 at Nichols            5 EN      Box        7:00 pm    
  Holy Cross         1 at Yale               6 NC      Box        7:00 pm    
  Hobart             2 at Fredonia           3 NC      Box        7:00 pm    
  Rensselaer         3 at Bowling Green      4 NC      Box        7:00 pm    
  RIT                4 at Oswego             2 NC      Box        7:00 pm    
  Sacred Heart       3 at Canisius           5 MA      Box        7:00 pm    
  Skidmore           1 at Middlebury         6         Box        7:00 pm    
  Vermont            2 at Clarkson           5 EC      Box        7:00 pm    
  Williams           2 at Plattsburgh        3 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Western N.E.       3 at Fitchburg State    3 EN  OT  Box        7:00 pm    
  Alaska Anchorage   4 at Michigan Tech      4 WC  OT  Box        7:05 pm    
  Brown              4 at St. Cloud State    5 NC      Box        7:05 pm    
  Findlay            1 at Wayne State        3 CH      Box        7:05 pm    
  Minnesota          8 at Wisconsin          2 WC      Box        7:05 pm    
  UMass Dartmouth    5 at N.H. College       4 EN  OT  Box        7:20 pm    
  Fairfield          2 at Mercyhurst         5 MA      Box        7:30 pm    
  Potsdam            1 at Elmira             5 NC      Box        7:30 pm    
  MSU-Mankato        1 at North Dakota       5 WC      Box        7:35 pm    
* - Arlington Veteran's Skating Rink
Saturday, January 20 - Women:
  Saint Michael's    1 at Boston University 11 EX                12:30 pm    
  Colby              0 at Southern Maine     2 E3      Box        1:00 pm    
  Ohio State         2 at Wisconsin          3 WC  OT  Box        1:05 pm    
  Niagara            4 at Yale               2 EC      Box        1:30 pm    
* Mercyhurst         0 vs Boston College     1 NC      Box        2:00 pm    
  RIT                7 at Cortland           0 NC      Box        2:00 pm    
  Conn. College      1 at Rensselaer         2 E3      Box        3:00 pm    
  Hamilton           1 at Middlebury         7 E3      Box        3:00 pm    
  Wesleyan           0 at Vermont            1 E3      Box        3:00 pm    
# St. Lawrence       5 vs McGill             1 EX      Box        5:00 pm    
  Trinity            0 at Sacred Heart       7 E3      Box        5:00 pm    
  Amherst            1 at Manhattanville     7 E3      Box        5:30 pm    
  Union              1 at Holy Cross         2 E3      Box        6:00 pm    
  Bowdoin           10 at MIT                0 E3      Box        7:00 pm    
  Colgate            2 at Williams           3 E3      Box        7:00 pm    
  Northeastern       4 at Maine              5 EC      Box        7:00 pm    
  Providence         2 at New Hampshire      6 EC      Box        7:00 pm    
  St. Cloud State    4 at Bemidji State      4 WC  OT  Box        7:05 pm    
  Team USA           4 at Minnesota          3 EX      Box        7:05 pm    
  Connecticut        0 at Wayne State        9 NC      Box        8:00 pm    
& Cornell            3 vs Concordia (QUE)    3 EX  OT             8:00 pm    
% Minnesota-Duluth   7 at MSU-Mankato        0 WC      Box        8:05 pm    
* - at Brown University (Providence, RI)
# - High Peaks Classic (Lake Placid, NY)
& - High Peaks Classic (Lake Placid, NY) (Cornell wins shootout 1-0)
% - All-Seasons Arena

Sunday, January 21 - Men:
  Salve Regina       1 at Lebanon Valley     5 EN      Box        1:00 pm    
  Fairfield          5 at Canisius           6 MA      Box        2:00 pm    
  Geneseo            7 at Neumann            1 NC      Box        2:15 pm    
  Sacred Heart       0 at Mercyhurst         4 MA      Box        3:00 pm    
  Curry              1 at Wentworth         11 EN      Box        3:15 pm    
  Niagara            1 at Boston University  5 NC      Box        7:00 pm    
  Stonehill          5 at Worcester State    4 EN      Box        7:30 pm    
  Tufts              6 at Johnson & Wales    5 EN  OT  Box        8:15 pm    
Sunday, January 21 - Women:
  Ohio State         2 at Wisconsin          2 WC  OT  Box        1:05 pm    
  Niagara            0 at Yale               0 EC  OT  Box        1:30 pm    
  Connecticut        0 at Findlay            9 NC      Box        2:00 pm    
  Michigan State     0 at Wayne State       10 EX      Box        2:00 pm    
  Bowdoin            2 at Southern Maine     2 E3  OT  Box        3:00 pm    
  Colgate            7 at Holy Cross         2 E3      Box        3:00 pm    
* Cornell            1 vs St. Lawrence       4 NC      Box        3:00 pm    
  Northeastern       2 at New Hampshire      1 EC      Box        3:00 pm    
  Providence         3 at Maine              3 EC  OT  Box        3:00 pm    
  Union              0 at Williams           4 E3      Box        3:00 pm    
  Colby             10 at MIT                1 E3      Box        4:00 pm    
* - High Peaks Classic Championship

Tuesday, January 23 - Men:
  Saint Michael's    7 at Nichols            4 EN      Box        5:00 pm    
  Elmira             4 at Cortland           3 NC      Box        7:00 pm    
  Manhattanville     4 at Williams           1 NC      Box        7:00 pm    
  Middlebury         6 at Norwich            3         Box        7:00 pm    
  Plattsburgh        4 at Colby              1 NC      Box        7:00 pm    
  Plymouth State     0 at Lebanon Valley     9 EN      Box        7:00 pm    
  Quinnipiac         1 at Army               2 MA  OT  Box        7:00 pm    
  RIT               14 at Brockport          2 NC      Box        7:00 pm    
  Salem State        1 at Fitchburg State    1 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Brown              1 at Minnesota          3 NC      Box        7:05 pm    
  Assumption         4 at Stonehill          5 EN  OT  Box        7:15 pm    
  Buffalo State      5 at Hobart             5 NC  OT  Box        7:30 pm    
  Connecticut        3 at Bentley            3 MA  OT  Box        7:30 pm    
* UMass Dartmouth    5 at Suffolk            7 EN      Box        7:45 pm    
  Tufts              4 at Worcester State    5 EN      Box        8:00 pm    
* - Arlington Veteran's Skating Rink
Tuesday, January 23 - Women:
  Manhattanville     5 at Sacred Heart       0 NC      Box        8:00 pm    

Wednesday, January 24 - Men:
  N.H. College       6 at Curry              3 EN      Box        7:30 pm    
  Wentworth          5 at Salve Regina       2 EN      Box        8:00 pm    
Wednesday, January 24 - Women:
  Williams           1 at McGill             1 EX                 6:45 pm    
  Hamilton           2 at RIT                7 E3      Box        7:00 pm    
  Holy Cross         9 at Connecticut        1 NC      Box        7:00 pm    
  Saint Michael's    0 at Rensselaer        13 NC      Box        7:00 pm    
  Trinity            2 at Amherst            6 E3      Box        7:00 pm    

Thursday, January 25 - Men:
  Nichols            1 at Fitchburg State    6 EN      Box        7:00 pm    
  USA Development    4 at Wayne State        3 EX      Box        7:05 pm    
  Suffolk            6 at Stonehill          4 NC      Box        7:15 pm    
  Framingham State   8 at Assumption         3 EN      Box        7:30 pm    
  Minnesota-Duluth   2 at MSU-Mankato        5 WC      Box        7:35 pm    
Thursday, January 25 - Women:
  Augsburg           5 at Wesleyan           2 NC      Box        7:00 pm    
  MSU-Mankato        2 at Gustavus Adolphus  3 NC  OT  Box        7:00 pm    

Friday, January 26 - Men:
  Lebanon Valley     2 at Tufts              5 EN      Box        6:00 pm    
  American Intern.   4 at Quinnipiac         3 MA      Box        7:00 pm    
  Bentley            3 at Sacred Heart       7 MA      Box        7:00 pm    
  Buffalo State      4 at Potsdam            6 SU      Box        7:00 pm    
  Bowdoin            4 at N.E. College       6         Box        7:00 pm    
  Brockport          0 at Oswego             7 SU      Box        7:00 pm    
  Clarkson           1 at Cornell            2 EC      Box        7:00 pm    
  Canisius           3 at Army               4 MA      Box        7:00 pm    
  Fairfield          5 at Holy Cross         6 MA      Box        7:00 pm    
  Fredonia           2 at Plattsburgh        3 SU      Box        7:00 pm    
  Geneseo            2 at Cortland           2 SU  OT  Box        7:00 pm    
  Hamilton           0 at Amherst            9         Box        7:00 pm    
  Rensselaer         4 at Vermont            1 EC      Box        7:00 pm    
  Salem State        2 at Middlebury         3     OT  Box        7:00 pm    
  Southern Maine     2 at Norwich           10         Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       4 at Colgate            0 EC      Box        7:00 pm    
  UMass Boston       2 at Babson             2     OT  Box        7:00 pm    
  Union              4 at Dartmouth          6 EC      Box        7:00 pm    
  Williams           4 at Wesleyan           4     OT  Box        7:00 pm    
  Niagara            2 at Findlay            1 CH      Box        7:05 pm    
  Colby              5 at Saint Anselm       2         Box        7:30 pm    
  Mass. College      3 at Conn. College      4         Box        7:30 pm    
  Mercyhurst         2 at Iona               4 MA      Box        7:30 pm    
  Alaska Anchorage   1 at Colorado College   5 WC      Box        7:35 pm    
  Alab-Huntsville    0 at Denver             4 NC      Box        7:35 pm    
  Minnesota-Duluth   4 at MSU-Mankato        7 WC      Box        7:35 pm    
  St. Cloud State    3 at North Dakota       4 WC      Box        7:35 pm    
  Skidmore           1 at Trinity            7         Box        7:45 pm    
Friday, January 26 - Women:
* Augsburg           1 vs Wayne State        3 EX                 3:00 pm    
  Concordia (QUE)    2 at Yale               2 EX                 5:00 pm    
  Boston University 11 at Connecticut        3 EX      Box        7:00 pm    
  Middlebury         3 at Bowdoin            3 E3  OT  Box        7:00 pm    
  Minnesota          2 at New Hampshire      1 NC      Box        7:00 pm    
  Mercyhurst         4 at Providence         2 NC      Box        7:00 pm    
  Northeastern       1 at Niagara            3 EC      Box        7:00 pm    
  Bemidji State      2 at Minnesota-Duluth   9 WC      Box        7:05 pm    
* - at Yale

Saturday, January 27 - Men:
  N.H. College       5 at Stonehill          2 EN      Box        1:00 pm    
  Colby              3 at N.E. College       1         Box        3:00 pm    
  Mass. College      3 at Wesleyan           9         Box        3:00 pm    
  Salem State        1 at Norwich            3         Box        3:00 pm    
  Skidmore           2 at Amherst            8         Box        3:00 pm    
  Bowdoin            5 at Saint Anselm       0         Box        4:00 pm    
  Canisius           3 at Iona               3 MA  OT  Box        4:00 pm    
  Hamilton           2 at Trinity            1         Box        4:00 pm    
* Notre Dame         2 at Yale               8 NC      Box        4:00 pm    
  Southern Maine     0 at Middlebury         6         Box        4:00 pm    
  Wentworth          4 at Plymouth State     3 EN  OT  Box        4:00 pm    
  Williams           7 at Conn. College      0         Box        4:00 pm    
  Worcester State    7 at Curry              2 EN      Box        4:30 pm    
  Lebanon Valley     4 at Saint Michael's    2 EN      Box        6:30 pm    
  Buffalo State      1 at Plattsburgh        7 SU      Box        7:00 pm    
  Brockport          2 at Cortland           5 SU      Box        7:00 pm    
  Clarkson           4 at Colgate            2 EC      Box        7:00 pm    
  Connecticut        4 at Quinnipiac         2 MA      Box        7:00 pm    
  Fredonia           0 at Potsdam            2 SU      Box        7:00 pm    
  Geneseo            4 at Oswego             3 SU      Box        7:00 pm    
  Mercyhurst         4 at Holy Cross         3 MA      Box        7:00 pm    
  New Brunswick      1 at Harvard            4 EX      Box        7:00 pm    
  Rensselaer         1 at Dartmouth          2 EC      Box        7:00 pm    
  Sacred Heart       5 at Army               2 MA      Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       6 at Cornell            3 EC      Box        7:00 pm    
  UMass Dartmouth    5 at Fitchburg State    4 EN  OT  Box        7:00 pm    
  Union              3 at Vermont            6 EC      Box        7:00 pm    
  Alaska Anchorage   2 at Colorado College   4 WC      Box        7:05 pm    
  Bemidji State      1 at Minnesota          5 NC      Box        7:05 pm    
  Niagara            4 at Findlay            3 CH  OT  Box        7:05 pm    
# Assumption         3 at Johnson & Wales    6 EN      Box        7:15 pm    
  Hobart             1 at Manhattanville     5 EW      Box        7:30 pm    
  RIT                4 at Elmira             3 EW  OT  Box        7:30 pm    
  Suffolk            5 at Framingham State   7 EN      Box        7:30 pm    
  Bentley            2 at Fairfield          4 MA      Box        8:00 pm    
  St. Cloud State    3 at North Dakota       4 WC      Box        8:35 pm    
* - New Haven Coliseum
# - at Brown
Saturday, January 27 - Women:
  Colgate            3 at Manhattanville     3 E3  OT  Box       12:30 pm    
  Wayne State        1 at Yale               1 NC  OT  Box        1:30 pm    
  Boston College     3 at Cornell            5 EC      Box        2:00 pm    
  Concordia (QUE)    2 at Harvard            4 EX      Box        2:00 pm    
  Dartmouth          5 at St. Lawrence       3 EC      Box        2:00 pm    
  Saint Michael's    0 at Cortland          11 NC      Box        2:00 pm    
  Middlebury         2 at Colby              0 E3      Box        3:00 pm    
  Minnesota          3 at New Hampshire      1 NC      Box        3:00 pm    
  Northeastern       2 at Niagara            2 EC  OT  Box        3:00 pm    
  Vermont            5 at Hamilton           2 E3      Box        3:00 pm    
  St. Catherine      0 at Bowdoin            4 NC      Box        4:00 pm    
  Union              1 at Sacred Heart       3 E3      Box        5:00 pm    
  Mercyhurst         1 at Providence         3 NC      Box        7:00 pm    
  Mt. Holyoke        3 at Salve Regina      16 EX      Box        7:00 pm    
  Southern Maine     2 at Wesleyan           1 E3      Box        7:00 pm    
  Williams           7 at Trinity            0 E3      Box        7:00 pm    
  Bemidji State      1 at Minnesota-Duluth   6 WC      Box        7:05 pm    
  Holy Cross         0 at Amherst            1 E3      Box        7:30 pm    
  Rensselaer         0 at RIT                0 E3  OT  Box        7:30 pm    
  MIT                0 at Conn. College     10 E3      Box        8:00 pm    

Sunday, January 28 - Men:
  Notre Dame         4 at Yale               3 NC      Box        1:00 pm    
  Alab-Huntsville    0 at Denver             3 NC      Box        1:05 pm    
Sunday, January 28 - Women:
  Vermont            1 at RIT                1 E3  OT  Box       11:30 am    
  Augsburg           5 at Trinity            0 NC      Box        1:00 pm    
  Union              0 at Manhattanville     5 E3      Box        1:00 pm    
  Wayne State        0 at Princeton          6 NC      Box        1:00 pm    
  Boston College     2 at St. Lawrence      10 EC      Box        2:00 pm    
  Dartmouth          4 at Cornell            0 EC      Box        2:00 pm    
  Ohio State         5 at Findlay            4 NC      Box        2:00 pm    
  St. Catherine      4 at Colby              1 NC      Box        2:00 pm    
  Saint Michael's    2 at Clarkson           5 EX                 2:00 pm    
  Colgate            3 at Sacred Heart       5 E3      Box        3:00 pm    
  MIT                0 at Wesleyan           9 E3      Box        3:00 pm    
  Rensselaer         4 at Hamilton           1 E3      Box        3:00 pm    
  Southern Maine     4 at Conn. College      3 E3  OT  Box        3:00 pm    
  Williams           9 at Amherst            0 E3      Box        3:00 pm    
  Gustavus Adolphus  1 at Middlebury         4 NC      Box        7:00 pm    

Tuesday, January 30 - Men:
  Manhattanville     2 at Skidmore           4 NC      Box        6:40 pm    
  Hobart             4 at Hamilton           8 NC      Box        7:00 pm    
  Williams           3 at Oswego             6 NC      Box        7:00 pm    
  Plymouth State     4 at Curry              3 EN      Box        7:30 pm    
  Salve Regina       1 at Assumption         5 EN      Box        7:30 pm    
  St. Lawrence       4 at Clarkson           2 EC      Box        7:30 pm    
  Tufts              2 at UMass Boston       5 NC      Box        7:30 pm    
  UMass Dartmouth    4 at Conn. College      3 NC      Box        7:30 pm    
  Nichols            0 at Wentworth          9 EN      Box        8:00 pm    
  Suffolk            3 at Western N.E.       2 EN  OT  Box        8:15 pm    
Tuesday, January 30 - Women:
  Gustavus Adolphus  1 at Williams           2 NC      Box        7:00 pm    
  RIT                5 at Buffalo State      1 NC      Box        7:30 pm    

Wednesday, January 31 - Men:
  Framingham State   2 at Stonehill          6 EN      Box        8:00 pm    
Wednesday, January 31 - Women:
  Connecticut        3 at Quinnipiac         4 EX      Box        5:00 pm    
  Boston College     2 at Northeastern       7 EC      Box        7:00 pm    
  Colby              0 at Bowdoin            6 NC      Box        7:00 pm    
  Gustavus Adolphus  5 at Rensselaer         2 NC      Box        7:00 pm    
  Holy Cross         4 at Trinity            3 E3      Box        7:00 pm    
  Saint Michael's    3 at UMass Lowell       8 EX                 7:10 pm    

Thursday, February 1 - Men:
  N.H. College       5 at Assumption         3 EN      Box        6:15 pm    
  Plymouth State     1 at Saint Michael's    4 EN      Box        7:00 pm    
* Johnson & Wales    8 at Suffolk            1 EN      Box        8:00 pm    
  Curry              3 at Tufts              5 EN      Box        8:20 pm    
* - at Boston University

Friday, February 2 - Men:
  Curry              7 at Nichols            3 EN      Box        5:00 pm    
  UMass Boston       2 at Skidmore           3     OT  Box        6:40 pm    
  Amherst            3 at Salem State        2         Box        7:00 pm    
  Babson             3 at Hamilton           1         Box        7:00 pm    
  Bemidji State      2 at Alab-Huntsville    3 CH      Box        7:00 pm    
  Brockport          3 at Potsdam            6 SU      Box        7:00 pm    
  Colgate            1 at Harvard            4 EC      Box        7:00 pm    
  Canisius           2 at Quinnipiac         7 MA      Box        7:00 pm    
  Cornell            2 at Brown              1 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Cortland           5 at Buffalo State      4 SU  OT  Box        7:00 pm    
  Dartmouth          2 at Rensselaer         4 EC      Box        7:00 pm    
  Fairfield          1 at Sacred Heart       4 MA      Box        7:00 pm    
  Findlay            2 at Niagara            4 CH      Box        7:00 pm    
  Geneseo            3 at Plattsburgh        4 SU      Box        7:00 pm    
  Holy Cross         3 at American Intern.   4 MA  OT  Box        7:00 pm    
  Middlebury         2 at Bowdoin            1         Box        7:00 pm    
  Norwich            2 at Colby              3         Box        7:00 pm    
  Oswego             3 at Fredonia           2 SU  OT  Box        7:00 pm    
  Princeton          6 at St. Lawrence       4 EC      Box        7:00 pm    
  Saint Anselm       2 at Williams           3         Box        7:00 pm    
  Trinity            5 at Southern Maine     2         Box        7:00 pm    
  Vermont            1 at Union              3 EC      Box        7:00 pm    
  Wentworth          4 at Lebanon Valley     2 EN      Box        7:00 pm    
  Yale               0 at Clarkson           6 EC      Box        7:00 pm    
  Colorado College   5 at St. Cloud State    3 WC      Box        7:05 pm    
  Michigan Tech      3 at Minnesota          8 WC      Box        7:05 pm    
  North Dakota       6 at Minnesota-Duluth   2 WC      Box        7:05 pm    
  Wayne State        1 at Air Force          1 CH  OT  Box        7:05 pm    
  Army               4 at Bentley            7 MA      Box        7:30 pm    
  Mercyhurst         6 at Connecticut        3 MA      Box        7:30 pm    
  N.E. College       8 at Mass. College      2         Box        7:30 pm    
  RIT               10 at Hobart             0 EW      Box        7:30 pm    
  Wesleyan           3 at Conn. College      5         Box        7:30 pm    
  MSU-Mankato        3 at Denver             1 WC      Box        7:35 pm    
  Wisconsin          3 at Alaska Anchorage   3 WC  OT  Box        7:35 pm    
Friday, February 2 - Women:
  Cornell            4 at St. Cloud State    5 NC  OT  Box        3:05 pm    
* Sacred Heart       1 at Middlebury         2 E3      Box        5:30 pm    
  Findlay            3 at Mercyhurst         3 GW  OT  Box        7:00 pm    
  Holy Cross         0 at Middlebury         6 E3      Box        7:00 pm    
  Wesleyan           0 at Amherst            2 E3      Box        7:00 pm    
  Wayne State        2 at Providence         4 NC      Box        7:00 pm    
  Minnesota          6 at Bemidji State      1 WC      Box        7:05 pm    
  MSU-Mankato        1 at Ohio State         4 WC      Box        7:05 pm    
  Conn. College      4 at Trinity            1 E3      Box        7:30 pm    
* - Resumed from 12/8 (Power Failure)

Saturday, February 3 - Men:
  N.H. College       4 at Lebanon Valley     3 EN  OT  Box        1:00 pm    
  Trinity            6 at Salem State        3         Box        3:00 pm    
  UMass Boston       2 at Hamilton           7         Box        3:00 pm    
  Wentworth          5 at Wesleyan           1 NC      Box        3:00 pm    
  Michigan Tech      1 at Minnesota          5 WC      Box        3:05 pm    
  Babson             6 at Skidmore           3         Box        3:40 pm    
  Amherst            6 at Southern Maine     0         Box        4:00 pm    
  Middlebury         5 at Colby              2         Box        4:00 pm    
  N.E. College       8 at Williams           5         Box        4:00 pm    
  Norwich            6 at Bowdoin            5         Box        4:00 pm    
  Saint Anselm       4 at Mass. College      3         Box        4:00 pm    
  Tufts              7 at Fitchburg State    0 EN      Box        4:00 pm    
  Holy Cross         2 at Sacred Heart       2 MA  OT  Box        5:00 pm    
  Princeton          1 at Clarkson           6 EC      Box        5:00 pm    
* Stonehill          9 at Suffolk            2 EN      Box        6:30 pm    
  Bemidji State      1 at Alab-Huntsville    2 CH      Box        7:00 pm    
  Brockport          3 at Plattsburgh       12 SU      Box        7:00 pm    
  Colgate            4 at Brown              1 EC      Box        7:00 pm    
  Cornell            2 at Harvard            1 EC      Box        7:00 pm    
  Cortland           2 at Fredonia           2 SU  OT  Box        7:00 pm    
  Dartmouth          3 at Union              4 EC      Box        7:00 pm    
  Findlay            0 at Niagara            5 CH      Box        7:00 pm    
  Geneseo            3 at Potsdam            3 SU  OT  Box        7:00 pm    
  Iona               5 at Army               6 MA      Box        7:00 pm    
  Mercyhurst         1 at Quinnipiac         4 MA      Box        7:00 pm    
  Oswego             4 at Buffalo State      2 SU      Box        7:00 pm    
  Saint Michael's    3 at Worcester State    2 EN      Box        7:00 pm    
  Vermont            2 at Rensselaer         2 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Yale               0 at St. Lawrence       1 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Colorado College   5 at St. Cloud State    7 WC      Box        7:05 pm    
  MSU-Mankato        6 at Denver             3 WC      Box        7:05 pm    
  North Dakota       4 at Minnesota-Duluth   3 WC      Box        7:05 pm    
  Wisconsin          3 at Alaska Anchorage   2 WC  OT  Box        7:05 pm    
  Wayne State        1 at Air Force          2 CH      Box        7:05 pm    
  American Intern.   2 at Bentley            4 MA      Box        7:30 pm    
  Assumption         2 at UMass Dartmouth    5 EN      Box        7:30 pm    
  Canisius           1 at Connecticut        4 MA      Box        7:30 pm    
  RIT                3 at Manhattanville     2 EW      Box        7:30 pm    
  Salve Regina       5 at Framingham State   3 EN      Box        7:30 pm    
* - at Boston University
Saturday, February 3 - Women:
  Minnesota-Duluth   3 at Wisconsin          3 WC  OT  Box        1:05 pm    
  Bowdoin            2 at Union              1 E3      Box        2:00 pm    
  Colby              0 at Colgate            2 E3      Box        2:00 pm    
  Findlay            1 at Mercyhurst         2 GW      Box        2:00 pm    
  Maine              1 at Brown              4 EC      Box        2:00 pm    
  Niagara            3 at St. Lawrence       1 EC      Box        2:00 pm    
  New Hampshire      1 at Harvard            4 EC      Box        2:00 pm    
  Wayne State        1 at Providence         6 NC      Box        2:00 pm    
  Conn. College      7 at Amherst            3 E3      Box        3:00 pm    
  Manhattanville     5 at Rensselaer         1 E3      Box        3:00 pm    
  Sacred Heart       0 at Vermont            1 E3      Box        3:00 pm    
  Saint Michael's    6 at Norwich            3 EX                 3:00 pm    
  Yale               1 at Dartmouth         11 EC      Box        3:00 pm    
  Cornell            5 at St. Cloud State    4 NC      Box        3:05 pm    
  Williams           2 at Middlebury         4 E3      Box        4:00 pm    
  MSU-Mankato        1 at Ohio State         5 WC      Box        4:05 pm    
  Princeton          3 at Boston College     0 EC      Box        6:00 pm    
  Bates              2 at Cortland           3 EX  OT  Box        7:00 pm    
  MIT                0 at Hamilton           6 E3      Box        7:00 pm    
  Minnesota          8 at Bemidji State      5 WC      Box        7:05 pm    
  Rhode Island       0 at Salve Regina      13 EX      Box        7:30 pm    
  Southern Maine     3 at RIT                0 E3      Box        7:30 pm    
  Wesleyan           4 at Trinity            0 E3      Box        7:30 pm    
  Buffalo State      4 at Chatham            3 NC      Box        8:00 pm    

Sunday, February 4 - Men:
  Plymouth State     2 at Stonehill          6 EN      Box        4:45 pm    
  Western N.E.       2 at Johnson & Wales    9 EN      Box        7:15 pm    
Sunday, February 4 - Women:
  MIT                1 at RIT               12 E3      Box       11:30 am    
  Bates              5 at Cortland           3 EX      Box        1:00 pm    
  Skidmore           0 at Holy Cross        12 EX      Box        1:00 pm    
  Minnesota-Duluth   2 at Wisconsin          2 WC  OT  Box        1:05 pm    
  Buffalo State      4 at Chatham            2 NC      Box        2:00 pm    
  Bowdoin            2 at Colgate            4 E3      Box        2:00 pm    
  Colby              2 at Union              0 E3      Box        2:00 pm    
  Maine              1 at Harvard            5 EC      Box        2:00 pm    
  Niagara            2 at St. Lawrence       4 EC      Box        2:00 pm    
  Princeton          1 at Dartmouth          3 EC      Box        2:00 pm    
  Southern Maine     3 at Hamilton           1 E3      Box        2:00 pm    
  New Hampshire      0 at Brown              3 EC      Box        2:00 pm    
  MSU-Mankato        1 at Findlay            2 NC      Box        2:05 pm    
  Manhattanville     1 at Vermont            2 E3      Box        3:00 pm    
  Sacred Heart       3 at Rensselaer         4 E3      Box        3:00 pm    
  Yale               7 at Boston College     4 EC      Box        7:00 pm    

Monday, February 5 - Men:
* Boston College     4 vs Harvard            1 NC      Box        5:00 pm    
  Manhattanville     8 at Curry              0 NC      Box        8:30 pm    
* - Beanpot Tournament at FleetCenter

Tuesday, February 6 - Men:
  Amherst            3 at Middlebury         6 NC      Box        7:00 pm    
  Mass. College      2 at Fitchburg State    7 NC      Box        7:00 pm    
  Suffolk            0 at Plymouth State     4 EN      Box        7:00 pm    
  Assumption         0 at Babson             4 NC      Box        7:30 pm    
  N.H. College       6 at Saint Michael's    3 EN      Box        7:30 pm    
  Potsdam            5 at Hobart             2 NC      Box        7:30 pm    
  Tufts              3 at Conn. College      6 NC      Box        7:30 pm    
Tuesday, February 6 - Women:
* Northeastern       9 vs Boston University  0 EX      Box        5:00 pm    
  Bates              0 at Colby             10 EX      Box        7:00 pm    
# Harvard            8 at Boston College     1 EC      Box        8:00 pm    
* - Beanpot First Round at Boston College
# - Beanpot First Round

Wednesday, February 7 - Men:
  Neumann            3 at Lebanon Valley     4 NC      Box        7:00 pm    
  Western N.E.       4 at Nichols            5 EN  OT  Box        7:00 pm    
  Curry              4 at Stonehill          6 EN      Box        7:15 pm    
  UMass Dartmouth    1 at Wentworth         12 EN      Box        7:15 pm    
  Worcester State    8 at Salve Regina       5 EN      Box        8:00 pm    
Wednesday, February 7 - Women:
  Connecticut        0 at Rensselaer         7 NC      Box        7:00 pm    
  Salve Regina       0 at Holy Cross         6 NC      Box        7:00 pm    
  Amherst            2 at Trinity            2 NC  OT  Box        7:30 pm    

Thursday, February 8 - Men:
  Assumption         1 at Fitchburg State    4 EN      Box        7:00 pm    
  Framingham State   4 at Tufts              7 EN      Box        8:00 pm    
Thursday, February 8 - Women:
  John Abbott        0 at Middlebury         4 EX                 7:30 pm    

Friday, February 9 - Men:
  Buffalo State      8 at Brockport          5 SU      Box        7:00 pm    
  Bowdoin            1 at Amherst            6         Box        7:00 pm    
  Brown              0 at Vermont            2 EC      Box        7:00 pm    
  Colgate            4 at Yale               2 EC      Box        7:00 pm    
  Cornell            1 at Princeton          4 EC      Box        7:00 pm    
  Conn. College      1 at N.E. College       8         Box        7:00 pm    
  Fredonia           4 at Geneseo            1 SU      Box        7:00 pm    
  Harvard            0 at Dartmouth          7 EC      Box        7:00 pm    
  Iona               6 at Holy Cross         4 MA      Box        7:00 pm    
  Mass. College      0 at Middlebury         4         Box        7:00 pm    
  Mercyhurst         4 at American Intern.   5 MA  OT  Box        7:00 pm    
  Plattsburgh        6 at Cortland           3 SU      Box        7:00 pm    
  Potsdam            1 at Oswego             5 SU      Box        7:00 pm    
  Quinnipiac         3 at Sacred Heart       3 MA  OT  Box        7:00 pm    
  Rensselaer         3 at St. Lawrence       4 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Salem State        7 at Babson             1         Box        7:00 pm    
  Skidmore           2 at Hamilton           9         Box        7:00 pm    
  Southern Maine     2 at UMass Boston       3     OT  Box        7:00 pm    
  Union              2 at Clarkson           1 EC      Box        7:00 pm    
  Williams           1 at Norwich            5         Box        7:00 pm    
  Wayne State        5 at Alab-Huntsville    8 CH      Box        7:00 pm    
  Air Force          2 at Findlay            5 CH      Box        7:05 pm    
* Minnesota-Duluth   2 at Michigan Tech      3 WC      Box        7:05 pm    
  Elmira             2 at Manhattanville     4 EW      Box        7:30 pm    
  Wesleyan           5 at Saint Anselm       8         Box        7:30 pm    
  Minnesota          4 at MSU-Mankato        1 WC      Box        7:35 pm    
  Niagara            2 at Bemidji State      6 CH      Box        7:35 pm    
  St. Cloud State    2 at Alaska Anchorage   0 WC      Box        7:35 pm    
  Wisconsin          3 at North Dakota       3 WC  OT  Box        7:35 pm    
  Colby              4 at Trinity            1         Box        7:45 pm    
  Connecticut        3 at Fairfield          3 MA  OT  Box        8:00 pm    
* - Winter Carnival
Friday, February 9 - Women:
  Findlay            1 at MSU-Mankato        3 NC      Box        2:35 pm    
  Bowdoin            4 at Wesleyan           2 E3      Box        7:00 pm    
  Cortland           1 at Buffalo State      2 NC      Box        7:00 pm    
  Hamilton           0 at Colgate            7 E3      Box        7:00 pm    
  Niagara            2 at Maine              0 EC      Box        7:00 pm    
  RIT                6 at Union              1 E3      Box        7:00 pm    
  Ohio State         6 at Minnesota-Duluth   7 WC  OT  Box        7:05 pm    
  St. Cloud State    1 at Minnesota          7 WC      Box        7:05 pm    
  Colby              3 at Conn. College      0 E3      Box        7:30 pm    

Saturday, February 10 - Men:
  Wayne State        3 at Alab-Huntsville    6 CH      Box        1:00 pm    
  Colby              2 at Amherst            3         Box        3:00 pm    
  Mass. College      0 at Norwich           11         Box        3:00 pm    
  Salem State        9 at UMass Boston       1         Box        3:00 pm    
  Wesleyan           3 at N.E. College       8         Box        3:00 pm    
  Wentworth          1 at N.H. College       3 EN      Box        3:50 pm    
  Fitchburg State    5 at Plymouth State     2 EN      Box        4:00 pm    
  Southern Maine     2 at Babson             8         Box        4:00 pm    
  Williams           1 at Middlebury         6         Box        4:00 pm    
  Bowdoin            6 at Trinity            2         Box        4:30 pm    
* Minnesota-Duluth   1 at Michigan Tech      1 WC  OT  Box        5:05 pm    
  Worcester State    2 at Neumann            5 NC      Box        6:00 pm    
  Framingham State   5 at Saint Michael's    7 EN      Box        6:30 pm    
  Suffolk            3 at Lebanon Valley     7 EN      Box        6:30 pm    
  Buffalo State      9 at Geneseo            4 SU      Box        7:00 pm    
  Brown              1 at Dartmouth          3 EC      Box        7:00 pm    
  Colgate            7 at Princeton          3 EC      Box        7:00 pm    
  Curry              2 at Bates              1 EX      Box        7:00 pm    
  Fairfield          4 at Quinnipiac         5 MA      Box        7:00 pm    
  Fredonia           8 at Brockport          3 SU      Box        7:00 pm    
  Plattsburgh        5 at Oswego             2 SU      Box        7:00 pm    
  Potsdam            5 at Cortland           3 SU      Box        7:00 pm    
  Rensselaer         1 at Clarkson           3 EC      Box        7:00 pm    
  Royal Military     1 at Army               7 EX      Box        7:00 pm    
  Union              0 at St. Lawrence       6 EC      Box        7:00 pm    
  Air Force          3 at Findlay            7 CH      Box        7:05 pm    
  Denver             3 at Colorado College   2 WC      Box        7:05 pm    
  Minnesota          3 at MSU-Mankato        1 WC      Box        7:05 pm    
  Niagara            1 at Bemidji State      1 CH  OT  Box        7:05 pm    
  St. Cloud State    4 at Alaska Anchorage   1 WC      Box        7:05 pm    
  Conn. College      0 at Saint Anselm       4         Box        7:30 pm    
  Hamilton           3 at RIT                8 NC      Box        7:30 pm    
  Iona               6 at Bentley            3 MA      Box        7:30 pm    
# Mercyhurst         4 at Connecticut        1 MA      Box        7:30 pm    
  Tufts              4 at UMass Dartmouth    3 EN      Box        7:30 pm    
  Wisconsin          4 at North Dakota       4 WC  OT  Box        7:35 pm    
& Cornell            0 at Yale               1 EC  OT  Box        8:00 pm    
  Salve Regina       8 at Stonehill          3 EN      Box        8:00 pm    
* - Winter Carnival
# - Rescheduled from 11/22
& - New Haven Coliseum
Saturday, February 10 - Women:
  Saint Michael's    3 at Connecticut        6 NC      Box        1:00 pm    
  Dartmouth          5 at Wisconsin          3 NC      Box        1:05 pm    
  Bemidji State      7 at Wayne State        3 NC      Box        2:00 pm    
  Brown              6 at Princeton          2 EC      Box        2:00 pm    
  Cornell            3 at Northeastern       2 EC      Box        2:00 pm    
  Harvard            4 at Yale               2 EC      Box        2:00 pm    
  Salve Regina       6 at Skidmore           0 EX                 2:00 pm    
  St. Lawrence       6 at Providence         3 EC      Box        2:00 pm    
  Team USA          10 at New Hampshire      1 EX      Box        2:00 pm    
  Findlay            2 at MSU-Mankato        2 NC  OT  Box        2:35 pm    
  Colby              0 at Wesleyan           1 E3      Box        3:00 pm    
  Hamilton           2 at Union              2 E3  OT  Box        3:00 pm    
  Niagara            3 at Maine              4 EC      Box        3:00 pm    
  Bowdoin            9 at Conn. College      0 E3      Box        4:00 pm    
  Manhattanville     3 at Southern Maine     0 E3      Box        4:00 pm    
  Rensselaer         4 at Holy Cross         1 E3      Box        4:30 pm    
  Cortland           2 at Buffalo State      3 NC      Box        5:00 pm    
  RIT                1 at Colgate            1 E3  OT  Box        7:00 pm    
  Sacred Heart      15 at MIT                0 E3      Box        7:00 pm    
  Vermont            1 at Williams           1 E3  OT  Box        7:00 pm    
  Minnesota          6 at St. Cloud State    7 WC      Box        7:05 pm    
  Ohio State         5 at Minnesota-Duluth   7 WC      Box        7:05 pm    
  Middlebury         8 at Amherst            0 E3      Box        7:30 pm    

Sunday, February 11 - Men:
  Worcester State    2 at Lebanon Valley     3 EN      Box        1:00 pm    
  American Intern.   1 at Canisius           5 MA      Box        2:00 pm    
  Suffolk            5 at Neumann            4 NC      Box        2:15 pm    
  Nichols            2 at Johnson & Wales    6 EN      Box        5:15 pm    
Sunday, February 11 - Women:
  Findlay            4 at Gustavus Adolphus  3 NC      Box        1:00 pm    
  Middlebury         9 at Trinity            0 E3      Box        1:00 pm    
  Brown              3 at Yale               0 EC      Box        2:00 pm    
  Cornell            1 at Providence         4 EC      Box        2:00 pm    
  Harvard            1 at Princeton          3 EC      Box        2:00 pm    
  St. Lawrence       5 at Northeastern       2 EC      Box        2:00 pm    
  Connecticut        0 at Amherst           10 NC      Box        3:00 pm    
  Rensselaer         2 at Williams           5 E3      Box        3:00 pm    
  Sacred Heart       0 at Southern Maine     1 E3      Box        3:00 pm    
  Salve Regina       6 at Smith              1 EX                 3:00 pm    
  Vermont            2 at Holy Cross         0 E3      Box        3:00 pm    
  Manhattanville    10 at MIT                0 E3      Box        4:00 pm    

Monday, February 12 - Men:
* Harvard            7 vs Northeastern       8 NC      Box        5:00 pm    
  Plymouth State     3 at Tufts              4 EN  OT  Box        7:00 pm    
* - Beanpot Consolation at FleetCenter
Monday, February 12 - Women:
  Bemidji State      3 at Wayne State        6 NC      Box        1:00 pm    

Tuesday, February 13 - Men:
  Assumption         7 at Nichols            4 EN      Box        6:00 pm    
  Army               4 at Holy Cross         3 MA      Box        7:00 pm    
  Brockport          3 at Geneseo           10 SU      Box        7:00 pm    
  Fredonia           5 at Buffalo State      2 SU      Box        7:00 pm    
  Oswego             5 at Cortland           1 SU      Box        7:00 pm    
  Potsdam            0 at Plattsburgh        5 SU      Box        7:00 pm    
  Bowdoin            2 at Colby              5 NC      Box        7:30 pm    
  Suffolk            2 at Curry              3 EN      Box        7:30 pm    
  Salem State        8 at Framingham State   2 NC      Box        8:10 pm    
  Salve Regina       8 at Western N.E.       4 EN      Box        8:15 pm    
Tuesday, February 13 - Women:
  Bowdoin            1 at Colby              0 E3  OT  Box        4:30 pm    
* Boston University  0 at Boston College     5 EX      Box        5:00 pm    
  Wesleyan           1 at Conn. College      0 E3      Box        7:00 pm    
# Northeastern       3 vs Harvard            4 NC  OT  Box        8:00 pm    
* - Beanpot Consolation
# - Beanpot Championship at Boston College

Wednesday, February 14 - Men:
  Manhattanville     8 at Neumann            1 NC      Box        1:00 pm    
  Worcester State    3 at N.H. College       5 EN      Box        7:20 pm    
Wednesday, February 14 - Women:
  Wayne State        3 at Findlay            3 GW  OT  Box        7:00 pm    
  Amherst            0 at Williams           7 NC      Box        7:30 pm    
  Cortland           0 at RIT               11 NC      Box        7:30 pm    

Thursday, February 15 - Men:
  Wentworth          2 at Tufts              2 EN  OT  Box        7:00 pm    
  Nichols            2 at UMass Dartmouth    5 EN      Box        7:30 pm    
* Fitchburg State    9 at Suffolk            0 EN      Box        7:45 pm    
  Framingham State   4 at Western N.E.       8 EN      Box        8:15 pm    
* - Arlington Veteran's Skating Rink
Thursday, February 15 - Women:
  Connecticut        1 at Holy Cross         6 NC      Box        7:00 pm    

Friday, February 16 - Men:
  Neumann            4 at Nichols            9 NC      Box        5:00 pm    
  Babson             2 at Bowdoin            4         Box        7:00 pm    
  Bentley            2 at Holy Cross         6 MA      Box        7:00 pm    
  Clarkson           5 at Harvard            4 EC      Box        7:00 pm    
  Dartmouth          1 at Cornell            1 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Hamilton           2 at Salem State        8         Box        7:00 pm    
  Norwich            3 at Wesleyan           2         Box        7:00 pm    
  Princeton          0 at Rensselaer         1 EC      Box        7:00 pm    
  Quinnipiac         2 at Canisius           5 MA      Box        7:00 pm    
  Sacred Heart       1 at Army               4 MA      Box        7:00 pm    
  Skidmore           2 at Southern Maine     2     OT  Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       4 at Brown              2 EC      Box        7:00 pm    
  Trinity            3 at Williams           2         Box        7:00 pm    
  UMass Boston       2 at Colby             12         Box        7:00 pm    
  Vermont            1 at Colgate            2 EC      Box        7:00 pm    
  Yale               1 at Union              5 EC      Box        7:00 pm    
* Cortland           0 at Potsdam            4 NC      Box        7:00 pm    
* Geneseo            6 at Fredonia           0 NC      Box        7:00 pm    
  Alab-Huntsville    5 at Air Force          4 CH  OT  Box        7:05 pm    
  Colorado College   1 at Minnesota          6 WC      Box        7:05 pm    
  St. Cloud State    2 at Wisconsin          3 WC      Box        7:05 pm    
  Lebanon Valley     4 at Stonehill          3 EN      Box        7:15 pm    
  Amherst            4 at Mass. College      2         Box        7:30 pm    
  Connecticut        4 at Mercyhurst         6 MA      Box        7:30 pm    
  Fairfield          4 at Iona               9 MA      Box        7:30 pm    
  Middlebury         3 at Conn. College      0         Box        7:30 pm    
  Denver             3 at North Dakota       3 WC  OT  Box        7:35 pm    
  Findlay            2 at Bemidji State      0 CH      Box        7:35 pm    
  Minnesota-Duluth   2 at Alaska Anchorage   2 WC  OT  Box        7:35 pm    
  Michigan Tech      4 at MSU-Mankato        2 WC      Box        7:35 pm    
* - SUNYAC First Round
Friday, February 16 - Women:
  Wisconsin          5 at MSU-Mankato        1 WC      Box        2:35 pm    
  Mercyhurst         1 at Wayne State        0 GW      Box        7:00 pm    
  Princeton          1 at Niagara            3 EC      Box        7:00 pm    
  Rensselaer         0 at Middlebury         9 E3      Box        7:00 pm    
  Minnesota          0 at Ohio State         1 WC      Box        7:05 pm    
  Minnesota-Duluth   7 at St. Cloud State    3 WC      Box        7:05 pm    

Saturday, February 17 - Men:
  N.H. College       3 at Tufts              4 EN      Box        1:15 pm    
  Lebanon Valley     7 at Western N.E.       1 EN      Box        2:30 pm    
  Middlebury         4 at Wesleyan           0         Box        3:00 pm    
  Skidmore           3 at Salem State        3     OT  Box        3:00 pm    
  Amherst            3 at Williams           2         Box        4:00 pm    
  Babson             6 at Colby              2         Box        4:00 pm    
  Hamilton           6 at Southern Maine     2         Box        4:00 pm    
  Norwich           10 at Conn. College      2         Box        4:00 pm    
  Trinity            6 at Mass. College      2         Box        4:00 pm    
  UMass Boston       1 at Bowdoin           10         Box        4:00 pm    
  Worcester State    4 at Plymouth State     1 EN      Box        4:00 pm    
  Neumann            1 at Curry              3 NC      Box        4:30 pm    
  Alab-Huntsville    4 at Air Force          2 CH      Box        5:05 pm    
  Saint Anselm       2 at N.E. College       5         Box        6:00 pm    
  Assumption         6 at Saint Michael's    5 EN  OT  Box        6:30 pm    
  Fitchburg State    2 at Salve Regina       3 EN      Box        6:30 pm    
* Cortland           5 at Potsdam            7 NC      Box        7:00 pm    
* Geneseo            4 at Fredonia           1 NC      Box        7:00 pm    
  Bentley            3 at American Intern.   6 MA      Box        7:00 pm    
  Clarkson           4 at Brown              0 EC      Box        7:00 pm    
  Connecticut        0 at Canisius           2 MA      Box        7:00 pm    
  Dartmouth          4 at Colgate            1 EC      Box        7:00 pm    
  Fairfield          4 at Army               1 MA      Box        7:00 pm    
  Iona               3 at Sacred Heart       4 MA  OT  Box        7:00 pm    
  Princeton          7 at Union              2 EC      Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       1 at Harvard            4 EC      Box        7:00 pm    
  Vermont            2 at Cornell            5 EC      Box        7:00 pm    
  Yale               6 at Rensselaer         3 EC      Box        7:00 pm    
  Colorado College   1 at Minnesota          4 WC      Box        7:05 pm    
  Findlay            3 at Bemidji State      6 CH      Box        7:05 pm    
  Minnesota-Duluth   3 at Alaska Anchorage   5 WC      Box        7:05 pm    
  Michigan Tech      4 at MSU-Mankato        5 WC      Box        7:05 pm    
  Niagara            2 at Lake Superior      3 NC      Box        7:05 pm    
  St. Cloud State    5 at Wisconsin          1 WC      Box        7:05 pm    
  Elmira             1 at RIT                7 EW      Box        7:30 pm    
  Quinnipiac         5 at Mercyhurst         3 MA      Box        7:30 pm    
  UMass Dartmouth    3 at Johnson & Wales    3 EN  OT  Box        8:15 pm    
  Denver             0 at North Dakota       3 WC      Box        8:35 pm    
* - SUNYAC First Round
Saturday, February 17 - Women:
  Salve Regina       2 at Brown (JV)         6 EX                 9:00 am    
  Saint Michael's    0 at Buffalo State     14 NC      Box       12:00 pm    
  Mercyhurst         5 at Wayne State        2 GW      Box        1:00 pm    
  Quinnipiac         0 at Connecticut        2 EX      Box        1:00 pm    
  Trinity            1 at Bowdoin           10 E3      Box        1:00 pm    
  Boston College     1 at Brown              5 EC      Box        2:00 pm    
  Dartmouth          2 at Harvard            3 EC      Box        2:00 pm    
  Maine              3 at St. Lawrence       2 EC      Box        2:00 pm    
  Providence         4 at Northeastern       3 EC      Box        2:00 pm    
  RIT                0 at Manhattanville     5 E3      Box        2:00 pm    
  New Hampshire      4 at Cornell            3 EC      Box        2:00 pm    
  Wisconsin          5 at MSU-Mankato        0 WC      Box        2:35 pm    
  Hamilton           0 at Sacred Heart       5 E3      Box        3:00 pm    
  Minnesota-Duluth   5 at St. Cloud State    6 WC  OT  Box        3:05 pm    
  Colgate            3 at Southern Maine     2 E3      Box        7:00 pm    
  Holy Cross         0 at Wesleyan           1 E3      Box        7:00 pm    
  Princeton          3 at Niagara            3 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Union             12 at MIT                0 E3      Box        7:00 pm    
  Vermont            0 at Middlebury         5 E3      Box        7:00 pm    
  Williams           6 at Conn. College      1 E3      Box        7:00 pm    
  Minnesota          5 at Ohio State         2 WC      Box        7:05 pm    
  Amherst            1 at Colby              6 E3      Box        7:30 pm    

Sunday, February 18 - Men:
  Johnson & Wales    2 at Wentworth          4 EN      Box        3:15 pm    
Sunday, February 18 - Women:
  Saint Michael's    1 at Buffalo State     12 NC      Box       12:00 pm    
  Hamilton           3 at Manhattanville     6 E3      Box        1:00 pm    
  Amherst            0 at Bowdoin            7 E3      Box        2:00 pm    
  Dartmouth          3 at Brown              2 EC      Box        2:00 pm    
  Maine              2 at Cornell            1 EC      Box        2:00 pm    
  Northeastern       2 at Providence         1 EC      Box        2:00 pm    
  New Hampshire      1 at St. Lawrence       3 EC      Box        2:00 pm    
  Holy Cross         2 at Conn. College      1 E3      Box        3:00 pm    
  RIT                0 at Sacred Heart       2 E3      Box        3:00 pm    
  Trinity            1 at Colby              3 E3      Box        3:00 pm    
  Union              0 at Southern Maine     3 E3      Box        3:00 pm    
  Williams           3 at Wesleyan           1 E3      Box        3:00 pm    
  Colgate            8 at MIT                0 E3      Box        4:00 pm    
  Salve Regina       6 at N.E. College       4 EX                 7:30 pm    

Monday, February 19 - Men:
  Suffolk            4 at N.H. College       6 EN      Box        7:20 pm    

Tuesday, February 20 - Men:
  Quinnipiac         3 at American Intern.   1 MA      Box        7:00 pm    
* Army               6 at Fairfield          2 MA      Box        7:30 pm    
  Framingham State   1 at UMass Dartmouth    4 EN      Box        7:30 pm    
  Salve Regina       4 at Curry              5 EN  OT  Box        7:30 pm    
# Niagara            3 vs Canisius           4 NC      Box        7:35 pm    
  Nichols            5 at Worcester State    7 EN      Box        8:00 pm    
  Plymouth State     3 at Western N.E.       7 EN      Box        8:15 pm    
* - Rescheduled from 1/30 (Poor Ice Conditions)
# - Dunn Tire Hockey Challenge (Amherst Pepsi Center)
Tuesday, February 20 - Women:
  Bowdoin            2 at Boston College     4 NC      Box        7:30 pm    

Wednesday, February 21 - Men:
  Saint Michael's    2 at Saint Anselm       4 NC      Box        7:30 pm    
Wednesday, February 21 - Women:
  Brown              0 at Harvard            5 EC      Box        7:00 pm    

Thursday, February 22 - Men:
  Hobart             2 at Elmira             8 EW      Box        7:30 pm    
  Worcester State    4 at Assumption         4 EN  OT  Box        7:30 pm    
  Curry              2 at Western N.E.       7 EN      Box        8:15 pm    

Friday, February 23 - Men:
  Air Force          5 at Niagara            2 CH      Box        7:00 pm    
  Army               4 at Canisius           8 MA      Box        7:00 pm    
  Bentley            2 at Sacred Heart       5 MA      Box        7:00 pm    
  Brown              2 at Union              2 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Colgate            2 at Clarkson           3 EC      Box        7:00 pm    
  Connecticut        5 at American Intern.   2 MA      Box        7:00 pm    
  Cornell            2 at St. Lawrence       3 EC      Box        7:00 pm    
  Dartmouth          1 at Princeton          1 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Harvard            1 at Rensselaer         0 EC      Box        7:00 pm    
  Vermont            6 at Yale               7 EC      Box        7:00 pm    
* Geneseo            2 at Plattsburgh        8 NC      Box        7:00 pm    
* Potsdam            4 at Oswego             3 NC      Box        7:00 pm    
  Alab-Huntsville    4 at Findlay            5 CH  OT  Box        7:05 pm    
  Bemidji State      2 at Wayne State        1 CH      Box        7:05 pm    
  Minnesota          4 at Minnesota-Duluth   5 WC  OT  Box        7:05 pm    
  MSU-Mankato        2 at St. Cloud State    6 WC      Box        7:05 pm    
  Iona               0 at Mercyhurst         4 MA      Box        7:30 pm    
  Alaska Anchorage   3 at Denver             6 WC      Box        7:35 pm    
  North Dakota       2 at Michigan Tech      2 WC  OT  Box        7:35 pm    
  Wisconsin          4 at Colorado College   5 WC      Box        7:35 pm    
  Holy Cross         2 at Fairfield          5 MA      Box        8:00 pm    
* - SUNYAC Semifinals
Friday, February 23 - Women:
  MSU-Mankato        2 at Bemidji State      5 WC      Box        7:05 pm    

Saturday, February 24 - Men:
  Iona               4 at Canisius           4 MA  OT  Box        2:00 pm    
* Williams           0 at Amherst            3 NC      Box        3:00 pm    
* Bowdoin            4 at Trinity            3 NC  OT  Box        4:00 pm    
* Hamilton           4 at Colby              0 NC      Box        4:00 pm    
  Manhattanville     2 at Hobart             2 EW  OT  Box        4:00 pm    
# Assumption         2 at Saint Michael's    5 NC      Box        5:00 pm    
  Holy Cross         2 at Sacred Heart       4 MA      Box        5:00 pm    
& Geneseo            1 at Plattsburgh        7 NC      Box        7:00 pm    
& Potsdam            7 at Oswego             2 NC      Box        7:00 pm    
% Mass. College      0 at Norwich            3 NC      Box        7:00 pm    
% Southern Maine     2 at Salem State        5 NC      Box        7:00 pm    
% UMass Boston       3 at N.E. College       5 NC      Box        7:00 pm    
% Skidmore           2 at Babson             3 NC      Box        7:00 pm    
  Air Force          1 at Niagara            1 CH  OT  Box        7:00 pm    
  Brown              2 at Rensselaer         4 EC      Box        7:00 pm    
  Colgate            1 at St. Lawrence       3 EC      Box        7:00 pm    
  Cornell            0 at Clarkson           2 EC      Box        7:00 pm    
  Dartmouth          3 at Yale               6 EC      Box        7:00 pm    
  Harvard            2 at Union              3 EC      Box        7:00 pm    
  Vermont            1 at Princeton          2 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Alaska Anchorage   1 at Denver             5 WC      Box        7:05 pm    
  Alab-Huntsville    4 at Findlay            0 CH      Box        7:05 pm    
  Bemidji State      1 at Wayne State        1 CH  OT  Box        7:05 pm    
  Minnesota          4 at Minnesota-Duluth   0 WC      Box        7:05 pm    
  North Dakota       3 at Michigan Tech      1 WC      Box        7:05 pm    
  Wisconsin          5 at Colorado College   3 WC      Box        7:05 pm    
  Army               1 at Mercyhurst         3 MA      Box        7:30 pm    
  Quinnipiac         4 at Connecticut        2 MA      Box        7:30 pm    
+ Fitchburg State    2 at Wentworth          7 NC      Box        7:30 pm    
  Bentley            3 at Fairfield          4 MA  OT  Box        8:00 pm    
  MSU-Mankato        3 at St. Cloud State    6 WC      Box        8:05 pm    
* - NESCAC First Round
# - ECAC Division II Preliminary Game
& - SUNYAC Semifinals
% - ECAC East Quarterfinal
+ - ECAC Northeast Quarterfinal
Saturday, February 24 - Women:
  Ohio State         2 at St. Cloud State    0 WC      Box       11:05 am    
  Salve Regina       6 at UMass Amherst      2 EX                 1:00 pm    
* Wayne State        1 at Findlay            4 NC      Box        1:30 pm    
  Brown              3 at Northeastern       2 EC      Box        2:00 pm    
  Cornell            2 at St. Lawrence       5 EC      Box        2:00 pm    
  Dartmouth          2 at Niagara            3 EC      Box        2:00 pm    
  Harvard            3 at Providence         2 EC      Box        2:00 pm    
  Maine              1 at Princeton          3 EC      Box        2:00 pm    
  New Hampshire      2 at Yale               0 EC      Box        2:00 pm    
  Wisconsin          2 at Minnesota          6 WC      Box        2:05 pm    
  MSU-Mankato        2 at Bemidji State      4 WC      Box        3:05 pm    
# Southern Maine     1 at Manhattanville     2 NC      Box        4:00 pm    
  Nor. Country CC    1 at Buffalo State      6 EX      Box        5:00 pm    
# Sacred Heart       1 at Middlebury         8 NC      Box        7:00 pm    
# Colgate            2 at Vermont            1 NC 3OT  Box        7:00 pm    
# Bowdoin            4 at Williams           5 NC  OT  Box        7:00 pm    
* - GLWHA Semifinal
# - ECAC Division III Quarterfinal

Sunday, February 25 - Men:
* UMass Dartmouth    1 at Lebanon Valley     3 NC      Box        1:00 pm    
  Manhattanville     5 at Elmira             7 EW      Box        3:00 pm    
# Salve Regina       6 at Tufts              5 NC  OT  Box        3:15 pm    
& Worcester State    3 at Johnson & Wales    8 NC      Box        7:15 pm    
* - ECAC Northeast Quarterfinal
# - ECAC Northeast Quarterfinal (at MIT)
& - ECAC Northeast Quarterfinal (at Schneider Arena)
Sunday, February 25 - Women:
  Ohio State         4 at St. Cloud State    0 WC      Box       11:05 am    
  Nor. Country CC    0 at Buffalo State      2 EX      Box       12:00 pm    
* Mercyhurst         1 at Findlay            2 NC      Box        2:00 pm    
  Brown              6 at Providence         1 EC      Box        2:00 pm    
  Cornell            2 at St. Lawrence       8 EC      Box        2:00 pm    
  Dartmouth          3 at Niagara            0 EC      Box        2:00 pm    
  Harvard            2 at Northeastern       3 EC      Box        2:00 pm    
  Maine              5 at Yale               1 EC      Box        2:00 pm    
  New Hampshire      2 at Princeton          1 EC      Box        2:00 pm    
  Wisconsin          1 at Minnesota          3 WC      Box        2:05 pm    
* - GLWHA Championship

Wednesday, February 28 - Men:
* Lebanon Valley     8 at Johnson & Wales    5 NC      Box        2:30 pm    
# Stonehill          2 at N.H. College       5 NC      Box        5:00 pm    
* Salve Regina       0 at Wentworth          7 NC      Box        7:30 pm    
# Saint Michael's    4 at Saint Anselm       5 NC      Box        8:00 pm    
* - ECAC Northeast Semifinal
# - ECAC Division II Semifinal

Thursday, March 1 - Men:
  Findlay            0 at Nebraska-Omaha     5 NC      Box        7:05 pm    

Friday, March 2 - Men:
* Bowdoin            0 vs Amherst            3 NC      Box        4:00 pm    
# Babson             3 at Norwich           10 NC      Box        4:00 pm    
& Manhattanville     6 vs Elmira             5 NC      Box        4:00 pm    
  Clarkson           4 at Vermont            1 EC      Box        7:00 pm    
  Canisius           3 at Sacred Heart       2 MA  OT  Box        7:00 pm    
  Connecticut        2 at Holy Cross         3 MA      Box        7:00 pm    
  Princeton          4 at Brown              1 EC      Box        7:00 pm    
  Rensselaer         2 at Cornell            1 EC      Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       4 at Dartmouth          5 EC      Box        7:00 pm    
  Union              1 at Colgate            4 EC      Box        7:00 pm    
  Yale               4 at Harvard            6 EC      Box        7:00 pm    
% Potsdam            3 at Plattsburgh        6 NC      Box        7:00 pm    
  Army               5 at Air Force          2 NC      Box        7:05 pm    
  Findlay            0 at Nebraska-Omaha     4 NC      Box        7:05 pm    
  Michigan Tech      3 at Wisconsin          5 WC      Box        7:05 pm    
  Niagara            3 at Wayne State        4 CH  OT  Box        7:05 pm    
  St. Cloud State    6 at Minnesota          1 WC      Box        7:05 pm    
  American Intern.   0 at Iona               5 MA      Box        7:30 pm    
  Quinnipiac         3 at Bentley            2 MA      Box        7:30 pm    
+ Hamilton           2 at Middlebury         4 NC      Box        7:30 pm    
@ N.E. College       4 vs Salem State        1 NC      Box        7:30 pm    
^ Hobart             1 at RIT                9 NC      Box        7:30 pm    
  Alaska Fairbanks   2 at Alaska Anchorage   2 NC  OT  Box        7:35 pm    
  Colorado College   2 at MSU-Mankato        3 WC      Box        7:35 pm    
  Minnesota-Duluth   2 at Denver             8 WC      Box        7:35 pm    
  North Dakota       5 at Bemidji State      1 NC      Box        7:35 pm    
  Mercyhurst         3 at Fairfield          2 MA  OT  Box        8:00 pm    
* - NESCAC Semifinal at Middlebury
# - ECAC East Semifinal
& - ECAC West Semifinal at RIT
% - SUNYAC Championship
+ - NESCAC Semifinal
@ - ECAC East Semifinal at Norwich
^ - ECAC West Semifinal
Friday, March 2 - Women:
* Bemidji State      2 at Wisconsin          4 WC      Box        7:05 pm    
  Minnesota          2 at Minnesota-Duluth   2 WC  OT  Box        7:05 pm    
# St. Cloud State    4 at MSU-Mankato        2 WC      Box        7:05 pm    
  Wayne State        0 at Ohio State         8 NC      Box        7:05 pm    
* - Capitol Ice Arena (Middleton, WI)
# - All-Seasons Arena

Saturday, March 3 - Men:
* Lebanon Valley     4 at Wentworth          3 NC      Box        1:30 pm    
  Canisius           5 at Fairfield          7 MA      Box        3:00 pm    
  Iona               4 at American Intern.   2 MA      Box        4:00 pm    
  Holy Cross         1 at Quinnipiac         4 MA      Box        5:00 pm    
  Mercyhurst         3 at Sacred Heart       5 MA      Box        5:00 pm    
# Potsdam            6 at Plattsburgh        2 NC      Box        7:00 pm    
& N.E. College       2 at Norwich            1 NC      Box        7:00 pm    
% Amherst            3 at Middlebury         4 NC  OT  Box        7:00 pm    
  Clarkson           4 at Dartmouth          2 EC      Box        7:00 pm    
  Princeton          2 at Harvard            2 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Rensselaer         3 at Colgate            0 EC      Box        7:00 pm    
  St. Lawrence       4 at Vermont            8 EC      Box        7:00 pm    
  Union              1 at Cornell            2 EC      Box        7:00 pm    
  Yale               3 at Brown              3 EC  OT  Box        7:00 pm    
  Alaska Anchorage   3 at Alaska Fairbanks   1 NC      Box        7:05 pm    
  Army               3 at Air Force          4 NC      Box        7:05 pm    
  Colorado College   7 at MSU-Mankato        0 WC      Box        7:05 pm    
  Minnesota          2 at St. Cloud State    5 WC      Box        7:05 pm    
  Minnesota-Duluth   1 at Denver             3 WC      Box        7:05 pm    
  Michigan Tech      0 at Wisconsin          1 WC      Box        7:05 pm    
  North Dakota       6 at Bemidji State      3 NC      Box        7:05 pm    
  Niagara            0 at Wayne State        1 CH      Box        7:05 pm    
+ N.H. College       2 at Saint Anselm       8 NC      Box        7:20 pm    
@ Manhattanville     2 at RIT                8 NC      Box        7:30 pm    
  Bentley            1 at Connecticut       11 MA      Box        7:30 pm    
* - ECAC Northeast Championship
# - SUNYAC Championship
& - ECAC East Championship
% - NESCAC Championship
+ - ECAC Division II Championship
@ - ECAC West Championship
Saturday, March 3 - Women:
* Colgate            1 at Middlebury         3 EC      Box       12:30 pm    
  Harvard            8 at Maine              2 EC      Box        1:00 pm    
  Northeastern       8 at Boston College     1 EC      Box        2:00 pm    
  Princeton          5 at Cornell            2 EC      Box        2:00 pm    
  Providence         0 at Dartmouth          6 EC      Box        2:00 pm    
  Yale               0 at St. Lawrence       4 EC      Box        2:00 pm    
  St. Cloud State    5 at MSU-Mankato        2 WC      Box        2:35 pm    
# Manhattanville     2 vs Williams           3 EC  OT  Box        3:30 pm    
  Brown              3 at New Hampshire      0 EC      Box        7:00 pm    
& Bemidji State      1 at Wisconsin          7 WC      Box        7:05 pm    
  Minnesota          1 at Minnesota-Duluth   3 WC      Box        7:05 pm    
  Wayne State        1 at Ohio State         7 NC      Box        7:05 pm    
* - ECAC Division III Semifinal
# - ECAC Division III Semifinal at Middlebury
& - Capitol Ice Arena (Middleton, WI)

Sunday, March 4 - Men:
* Potsdam            1 at Plattsburgh        5 NC      Box       12:00 pm    
* - SUNYAC Championship
Sunday, March 4 - Women:
* Williams           0 at Middlebury         3 EC      Box        1:00 pm    
  Northeastern       2 at Dartmouth          4 EC      Box        2:00 pm    
  Princeton          2 at St. Lawrence       3 EC      Box        2:00 pm    
  Providence         4 at Boston College     1 EC      Box        2:00 pm    
  Yale               2 at Cornell            4 EC      Box        2:00 pm    
  Brown              2 at Maine              3 EC      Box        3:00 pm    
  Harvard            4 at New Hampshire      0 EC      Box        3:00 pm    
* - ECAC Division III Championship

Thursday, March 8 - Men:
* Air Force          2 vs Findlay            1 NC      Box        7:05 pm    
* - CHA Qualifier Game at Alabama-Huntsville
Thursday, March 8 - Women:
* MSU-Mankato        1 vs Minnesota-Duluth  10 NC      Box        1:00 pm    
* Bemidji State      2 vs Wisconsin          5 NC      Box        4:00 pm    
* Ohio State         5 vs St. Cloud State    0 NC      Box        7:00 pm    
* - WCHA Quarterfinal (Rochester, MN)

Friday, March 9 - Men:
* Wayne State        3 vs Niagara            2 NC  OT  Box        4:05 pm    
# Vermont            5 at Clarkson           3 NC      Box        7:00 pm    
# Union              3 at St. Lawrence       6 NC      Box        7:00 pm    
# Yale               4 at Harvard            5 NC      Box        7:00 pm    
# Princeton          2 at Cornell            3 NC  OT  Box        7:00 pm    
# Rensselaer         2 at Dartmouth          4 NC      Box        7:00 pm    
& Plattsburgh        3 at Middlebury         1 NC      Box        7:00 pm    
& N.E. College       1 at Wis-River Falls    8 NC      Box        7:00 pm    
% Alaska Anchorage   1 at St. Cloud State    5 NC      Box        7:05 pm    
% Michigan Tech      2 at Minnesota          7 NC      Box        7:05 pm    
+ Denver             4 at Wisconsin          6 NC      Box        7:05 pm    
@ Air Force          0 at Alab-Huntsville    7 NC      Box        7:05 pm    
& Lebanon Valley     1 at RIT                8 NC      Box        7:30 pm    
% Minnesota-Duluth   3 at North Dakota       2 NC      Box        7:35 pm    
% MSU-Mankato        0 at Colorado College   3 NC      Box        7:35 pm    
* - CHA Semifinal at Alabama-Huntsville
# - ECAC First Round
& - NCAA Division III Quarterfinals
% - WCHA First Round
+ - WCHA First Round (Dane County Coliseum)
@ - CHA Semifinal
Friday, March 9 - Women:
* Wisconsin          5 vs Minnesota-Duluth   6 NC  OT  Box        4:00 pm    
# St. Mary's         1 vs Middlebury         3 NC      Box        4:00 pm    
* Ohio State         4 vs Minnesota          0 NC      Box        7:00 pm    
# Williams           1 vs Gustavus Adolphus  2 NC      Box        7:30 pm    
* - WCHA Semifinal (Rochester, MN)
# - AWCHA Division III Semifinal (Rochester, NY)

Saturday, March 10 - Men:
* Air Force          1 vs Niagara            2 NC      Box        4:05 pm    
# Plattsburgh        5 at Middlebury         2 NC      Box        7:00 pm    
# N.E. College       1 at Wis-River Falls    2 NC      Box        7:00 pm    
& Vermont            2 at Clarkson           3 NC 2OT  Box        7:00 pm    
& Union              2 at St. Lawrence       4 NC      Box        7:00 pm    
& Yale               4 at Harvard            7 NC      Box        7:00 pm    
& Princeton          1 at Cornell            2 NC      Box        7:00 pm    
& Rensselaer         1 at Dartmouth          5 NC      Box        7:00 pm    
% Army               3 at Quinnipiac         4 NC  OT  Box        7:00 pm    
% Sacred Heart       2 at Iona               3 NC  OT  Box        7:00 pm    
% Connecticut        1 at Canisius           4 NC      Box        7:00 pm    
+ Alaska Anchorage   2 at St. Cloud State    8 NC      Box        7:05 pm    
+ Michigan Tech      1 at Minnesota          3 NC      Box        7:05 pm    
+ MSU-Mankato        3 at Colorado College   7 NC      Box        7:05 pm    
@ Denver             2 at Wisconsin          6 NC      Box        7:05 pm    
^ Wayne State        4 at Alab-Huntsville    1 NC      Box        7:05 pm    
# Lebanon Valley     2 at RIT               10 NC      Box        7:30 pm    
% Fairfield          5 at Mercyhurst        10 NC      Box        7:30 pm    
+ Minnesota-Duluth   2 at North Dakota       6 NC      Box        7:35 pm    
* - CHA Consolation
# - NCAA Division III Quarterfinals
& - ECAC First Round
% - MAAC Quarterfinal
+ - WCHA First Round
@ - WCHA First Round (Dane County Coliseum)
^ - CHA Championship
Saturday, March 10 - Women:
* Niagara            1 at Dartmouth          3 NC      Box        2:00 pm    
* Providence         3 at Harvard            4 NC  OT  Box        2:00 pm    
* New Hampshire      0 at St. Lawrence       1 NC      Box        2:00 pm    
# St. Mary's         2 vs Williams           1 NC      Box        4:00 pm    
& Wisconsin          4 vs Minnesota          3 NC      Box        4:00 pm    
% Ohio State         0 vs Minnesota-Duluth   3 NC      Box        7:00 pm    
* Northeastern       2 at Brown              4 NC      Box        7:00 pm    
+ Gustavus Adolphus  0 vs Middlebury         6 NC      Box        7:30 pm    
* - ECAC Quarterfinal
# - AWCHA Division III Third Place (Rochester, NY)
& - WCHA Third Place (Rochester, MN)
% - WCHA Championship (Rochester, MN)
+ - AWCHA Division III Championship (Rochester, NY)

Sunday, March 11 - Men:
* Vermont            3 at Clarkson           2 NC  OT  Box        7:00 pm    
# Minnesota-Duluth   0 at North Dakota       4 NC      Box        7:35 pm    
* - ECAC First Round
# - WCHA First Round

Thursday, March 15 - Men:
* Canisius           3 vs Mercyhurst         4 NC      Box        4:00 pm    
# Wisconsin          3 vs Colorado College   4 NC      Box        7:05 pm    
* Iona               1 vs Quinnipiac         4 NC      Box        7:30 pm    
& Vermont            2 vs Dartmouth          3 NC  OT  Box        7:30 pm    
* - MAAC Semifinal at Connecticut
# - WCHA Preliminary Game (St. Paul, MN)
& - ECAC Championship Preliminary Game (Lake Placid, NY)

Friday, March 16 - Men:
* Colorado College   1 vs North Dakota       2 NC      Box        2:05 pm    
# Plattsburgh        5 vs Wis-Superior       3 NC      Box        3:30 pm    
& Cornell            5 vs Harvard            2 NC      Box        4:00 pm    
% Wis-River Falls    2 at RIT                5 NC      Box        7:00 pm    
* Minnesota          0 vs St. Cloud State    3 NC      Box        7:05 pm    
& Dartmouth          0 vs St. Lawrence       2 NC      Box        7:30 pm    
* - WCHA Semifinal (St. Paul, MN)
# - NCAA Division III Semifinal at RIT
& - ECAC Semifinal (Lake Placid, NY)
% - NCAA Division III Semifinal

Saturday, March 17 - Men:
* Quinnipiac         5 vs Mercyhurst         6 NC      Box       12:00 pm    
# Colorado College   5 vs Minnesota          4 NC      Box        2:05 pm    
& Dartmouth          2 vs Harvard            3 NC  OT  Box        4:00 pm    
% Plattsburgh        6 at RIT                2 NC      Box        7:00 pm    
+ St. Cloud State    6 vs North Dakota       5 NC  OT  Box        7:05 pm    
@ Cornell            1 vs St. Lawrence       3 NC      Box        7:30 pm    
* - MAAC Championship at Connecticut
# - WCHA Third Place (St. Paul, MN)
& - ECAC Third Place (Lake Placid, NY)
% - NCAA Division III Championship
+ - WCHA Championship (St. Paul, MN)
@ - ECAC Championship (Lake Placid, NY)
Saturday, March 17 - Women:
* Brown              2 at Dartmouth          3 NC 2OT  Box        4:00 pm    
# St. Lawrence       1 vs Harvard            7 NC      Box        7:30 pm    
* - ECAC Semifinal
# - ECAC Semifinal at Dartmouth

Sunday, March 18 - Women:
* Harvard            1 at Dartmouth          3 NC      Box        3:00 pm    
* - ECAC Championship

Friday, March 23 - Men:
* St. Lawrence       2 vs Colorado College   3 NC 2OT  Box        5:00 pm    
* Maine              5 vs Minnesota          4 NC  OT  Box        8:30 pm    
* - NCAA First Round (Worcester, MA)
Friday, March 23 - Women:
* St. Lawrence       3 vs Dartmouth          1 NC      Box        4:00 pm    
* Harvard            3 vs Minnesota-Duluth   6 NC      Box        7:30 pm    
* - NCAA Semifinal (Minneapolis, MN)

Saturday, March 24 - Men:
* Providence         1 vs Wisconsin          4 NC      Box        2:00 pm    
# Colorado College   1 vs North Dakota       4 NC      Box        5:00 pm    
* Mercyhurst         3 vs Michigan           4 NC      Box        5:30 pm    
* - NCAA First Round (Grand Rapids, MI)
# - NCAA Quarterfinal (Worcester, MA)

Sunday, March 25 - Men:
* Wisconsin          1 vs Michigan State     5 NC      Box        2:00 pm    
* Michigan           4 vs St. Cloud State    3 NC      Box        5:30 pm    
* - NCAA Quarterfinal (Grand Rapids, MI)
Sunday, March 25 - Women:
* Harvard            3 vs Dartmouth          2 NC      Box        1:00 pm    
# St. Lawrence       2 vs Minnesota-Duluth   4 NC      Box        5:00 pm    
* - NCAA Third Place (Minneapolis, MN)
# - NCAA Championship (Minneapolis, MN)

Thursday, April 5 - Men:
* North Dakota       2 vs Michigan State     0 NC      Box        1:30 pm    
* - NCAA Semifinal (Albany, NY)

Saturday, April 7 - Men:
* North Dakota       2 vs Boston College     3 NC  OT  Box        7:00 pm    
* - NCAA Championship (Albany, NY)


Please use the "Back" button on your browser to return to the previous page,
or click on the puck at the right to return to the collegehockeystats.com Index.


152274907 Pages Accessed Since February 12, 2005